Het vertrek van den nieuwen Gouverneur-Generaal naar Indië. De achtste internaiionale Alpenrit Een snap shot bij het bestijgen van den Col du Pillon De haven van Enschede is Woensdag door minister van Lidth de Jeude officieel geopend. Een overzicht tijdens het doorvaren van het lint door de salonboot „Veluwe" Op den weg van Sevilla naar Merida verongelukte een vracht auto op een brug, die na door regeeringstroepen te zijn op geblazen, door nationalisten was hersteld. De wagen in zijn benarde positie Tijdens het concours hippique dat Woensdag te Ede werd gehouden ter gelegen heid van de .Heide-week* had een show plaats van rashonden, in tegenwoordig heid van de „Heide-koninain" (links) Te Gouda weid Woensdag ter gelegenheid van de vee- en zuiveltentoonstelling een concours hippique gehouden waarvan hierboven een snapshot Lidth de Jeude voor de opening der tentoonstelling »'t Volle Profijt" te Enschede IMinister-president dr. H. Colijn deed den nieuwen Gouverneur-Generaal van Ned. Indië, jhr. mr. A. W. L. Tjarda van Starkenborgh Steehouwer, die Woensdag met zijn gezin uit den Haag per boottrein naar Genua vertrok, op het station uitgeleide De aankomst van minister jhr. ir. O. C. A. van Vier bazuinen werden Woensdag ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van het tweede regiment veld-artillerie in de Frederikskazerne te den Haag door oud- en actieve officieren aan het nawziekkow-* van het regiment aangeboden Een harp, die vroeger in het land van Sarie Marais gebruikt werd, geëxposeerd op de harp-tentoonstelling, in het Gemeente-museum Jmr- IrUag

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1936 | | pagina 4