De radiorede van H. M. de Koningin. Sao Sebastian, de Spaansche stad, waarop de aanval der nationalisten thans gemunt is. Een overzicht der stad bij avond H. M. de Koningin in gezelschap van Prins Bernhard von Lippe-Biesterfeld en H. K. H. Prinses Juliana bij aankomst aan het hoofd gebouw der P.T.T. te den Haag voor het uitspreken der radio-rede door de vorstin Goede maatjes tijdens de land- en tuinbouwtentoonstelling te Vught Charme op de groote dahlia-ten toonstelling in Horticultural Hall te Londen De moeder van Prins Bernhard von Lippe-Biesterfeld arriveerde Woensdag middag in den Haag. Ten paleize Noordeinde werd zij verwelkomd door H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana. Op het bordes van het paleis Beantwoorden de vorstelijke personen de toejuichingen der menigte. Achter de Prinses, Haar verloofde Prins Bernhard brachten Haar Woensdagmiddag aan het waarvan hierboven een snapshot Bij het standbeeld van Jan van Nassau op het Domplein te Utrecht is Woens dag door jhr. H. W. M. Coehoorn van Sminia namens de Kon. Ned. Federatie van Landelijke Rijvereenigingen ter ge legenheid van haar tweede lustrum een krans gelegd Oud-studiegenooten van H. K. H. Prinses Juliana paleis Noordeinde een grootsche hulde, De radio-rede van H. M. de Koningin in het hoofdgebouw der P.T.T. te den Haag. V.l.n.r. zittend: ir. M. H. Damme, directeur-generaal der P.T.T.; Prins Bernhard; H. K. H. Prinses Juliana; H. M. de Koningin en Z. Exc. minister De Wilde. Staande: mr. J. H. van Royen, algemeen secretaris der P.T.T.; ir. H. J. Boetje; ir. Visser en kapitein Phaff

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1936 | | pagina 4