Distributiemededelingen Gevondeo en verloren voorwerpen Voetbalsport OFFICIËLE BONNENLIJST A.s. Zaterdag geeft de sportvereniging „Al te na" een uit voering in gebouw T AVE NU. Op gevoerd zal worden het toneelstuk „Kitty jokt nooit." Op Donderdag 18 Maart a.s. 'hoopt de Ned. Chr. Radiovereni ging een ontspanningsavond bege ven in „Tavenu" alhier. Enige filmen zullen worden ver toond. Openingswoord door Ds. de Bruijn, Ned. Herv. predikant te Werkendam, slotwoord door Ds. G. Leene, Gerefpredikant te Nieu wen dijk. NIEUWENDIJK. Zaterdag 20 Maart wordt alhier een belangrijke voetbalwedstrijd gespeeld tussen Zuid-Holl.Nrd.- Brabant, op het sportterrein aan de Rijksstraatweg. Aanvang 5 uur. VEEN, De beide Meisjesverenigin gen hopen Maandagavond 17 Mrt. in de Herv. Kerk haar jaarfeest be houden. Gezien het programma belooft het een mooie avond te worden. De beroepen predikant, Ds. v. d. Linden, zal a.s Maandag ken nis komen maken met-de gemeen te. 's. Avonds zal hij voorgaan in de dienst des Woords. Tot bestuurslid van de Herv. J. V. is gekozen G. v. Andel, wel ke tevens werd benoemd als be stuurslid van de Ring Wijk en Om streken. iWOUDKICIIEM. De reeds aangekondigde Oranje-avond van de Oranie-Gar- de alhier, welke zou worden ge houden op 13 Maart a.s. is tot nader te bepalen datum uitge steld. ZUILICHEM. Vrijdagavond5 en Zater dagavond 6 Maart gaf de Chr. Gem. Zangvereen. „Sursum Cor- da" alhier, een zeer geslaagde uit voering onder leiding van haar directeur de heer M. Wigmans te Gorinchem. De verschillende zangstukken werden beide avonden op keurige wijze uitgevoerd, even als de samenspraak „Boerenleven". De belangstelling was evenwel ma- tig- Uitslag verloting v.v. „Vios". ,ie prijs rijwiel no 752; 2epols horloge no. 888; 3e rijwiellamp no. 608; 4e knijpkat no. 326; 5e mondharmonica no. 393. Deze prijzen kunnen worden af gehaald bij de heer E. Versluis. Uitgezonderd Dinsdag en V.rijdag. Distribulickring 251 WAALWIJK NA-UITREIKING BONKAARTEN. De na-uitreiking van de bon kaarten 804 zal aan zelf verzorgers en normaalverbruikers voor de ge hele kring plaats vinden op Maan dag 15 Maart a.s. van 912,30 en 1315.30 uur in de zaal „Tha- Üa" te Waalwijk. UITREKING NIEUWE BON KAARTEN. In het tijdvak van 16 Maart t.m. 7 Mei a.s. zal in de tot de kring behorende gemeenten op de ge bruikelijke plaatsen de uitreiking geschieden* van bonkaarten voe dingsmiddelen. Toeslagkaar ten MD 806/807 voor a.s. en jonge moeders. In aan merking komen alleen die lopende gevallen, wier verdere afhandeling naar de bonkaarten-uitreiking is verplaatst. Schoenenbonnen. Een schoenen- bon naar keuze aan personen, wier TD-nummer eindigt op 7. Boven dien vindt na-uitreiking plaats in gevolge de „Kinderregeling" aan kinderen voor wie in 1947 ver zuimd is teen schoenenbon af te halen. Dit betreft dus de kinderen die geboren zijn in de jaren 1932^ tot en met 1945 ofwel in de maan den Jan. of Febr. 1947 en nog beschikken over de inlegvelbon 604. Brandstoffenkaarten T 806 voor gezinnen. Voor in ontvangstname van bo venvermelde bescheiden moet wor den overgelegdtweede distribu tiestamkaart. benevens worden in geleverd voor een: bonkaart voedingsmiddelen: de inwisselingsbon (los), welke links bovenaan de bonkaart 804 voor komt. Toeslagkaart MD 806/807: één inwisselingsbon MD-kaart, voorko mende aan de kaarten CM, CA of CB. Deze inwisselingsbonnen mo gen niet los worden aangeboden. Schoenenbon. De bon 612 resp. 604 van 'het inlegvel. Ook hier geen losse bonaanbieding. Brandstoffenkaart TA 806: 'het ingevulde aanvraagformulier MD 323-17 (verstrekt bij de vorige uit reiking). benevens de bon Res. 2, van de brandstoffenkaart TA 707. Ook deze bon mag niet los van het restant der oude brandstoffen kaart worden aangeboden. Indien, geen bon reserve 2 "kan ^worden ingeleverd, zoals in nieuwe geval len of bij vermissing, gas-, elec- trictiteit- of huisbrandolie Ver brui kers,moet toch het ingevulde for mulier MD 323-17 worden inge diend, zonder dat daarop staande de uitreiking 'een nieuwe brand stoffenkaart zal worden verstrekt. Behandeling hiervan volgt later. ATTENTIE. Zoals reeds de vorige maal werd bekend gemaakt, wordt voor deze uitreiking geen wekelijkse zittings- rooster .meer gepubliceerd, doch dient 'het publiek zich aan te mel den volgens de datum, vermeld op de achterzijde van de inwisse lingsbon van een der bonkaarten 804. Voor het overige blijven de bestaande en voldoende bekend geacht zijnde voorwaardeh van kracht. ïMstributiekring ZALTBOMMEL SCHEERZEEP KAPPERS. Aanvragen voor scheerzeep voor herenkappers t.b.v. de 4e t.m. 7e periode 1948 (dit is van 14 Mrt. t.m. 3 Juli), kunnen ingediend worden in 'het tijdvak van 10 t.m. 17 Maart 1948. Het indienen van aanvragen kan schieden op het kringkantoor te ltbommel en bij de Reizend Ambtenaar, onder overlegging van het inschrijvingsbewijs 1948 van de vakgroep Kappersbedrijven. ATTENTIE BRANDSTOFFEN- HANDELAREN. Brandstoffenhandelaren kunnen in het tijdvak van 8 t.m. 12 Maart de bon 77 B.V. voor het laatst in leveren ter verkrijging van aap- vullingstoewij zingen. Distributiekring ZALTBOMMEL UITREIKING BONKAARTEN, BRANDSTOFFENKAARTEN en SCHOENENBONNEN. Hierdoor wordt bekend gemaakt dat de uitbreiding van bonkaarten voedingsmiddelen in den vervolge niet meer zal worden gepubliceerd en ook geen raambiljetten meer zullen verschijnen. Op de achterzijde van de in\yds- selingsbon is dezerzijds een datum gestempeld waarop men zich ter plaatse dient te vervoegen teneinde de nieuwe bonkaarten in ontvangst, te nemen. Steeds medebrengen de Distri butiestamkaart en inwisselingsbon. Tegelijkertijd zullen worden uit gereikt de brandstoffenkaart TA 806 waartoe het volledig ingevuh de en ondertekende formulier MD 323-17 en 'het restant van de ou de brandstoffenkaart TA 707, waaraan zich de bon Reserve 2 bevindt, dient te worden ingele verd. Komt steeds op tijd, dit voor komt wachten voor LT en voor an deren. Tevens wordt bekend gemaakt dat de uitreiking van schoenen bonnen in den vetvolge via 'het plaatselijke loket zal plaats vinden tijdens de zittingen op de bekende dagen en uren en bii elke cijfer- aanwijzing opnieuw zal worden ge publiceerd. De uitreiking zal thans plaats vinden in de weken van 5 tm. 17 April 1948 en wel aan 'hen wier, ^Bovendien kan aan de kinderen, TD-nummer eindigt op het cijfer 7. die ingevolge de kinderregeling 1947 in 'het bezit hadden moeten worden gesteld van een schoenen- bon, doch deze om de een of an dere reden niet hebben ontvangen, alsnog een schoenenbon worden uitgereikt. Dit betreft dus uitslui tend de 'kinderen die geboren zijn in de jaren 1932 t.m. 1945 ofwel in de maand Jan. of Febr. 1947,' en voor zover die nog beschikken over de bon 604 van het inlegvel'. MET PASEN 4 EIEREN en EXTRA BOTER OF VET. Er' zal per 18 Maart een bon worden aangewezen, rechtgevende op vier eieren, voor alle leeftijds groepen. In de week vóór Pasen zal het rantsoen voedi'ngsvetten voor één maal worden verhoogd. Boven het normale rantsoen komt voor de houders van A-, B- en C-kaarten een toeslag van' 250 gram boter of margarine of 200 gram vet. Voor de 'houders van D- en E- kaarten bedraagt de toeslag 125 gram boter of margarine of 100 gram vet. NIEUW MODEL TOESLAG- KAARTEN. Het C. D. K. deelt mede, dat piet ingang van 12 Maart een nieuw model kaarten voor a.s. moeders, zieken en personen, die bijzondere arbeid verrichten, in gebruik zal worden genomen. De bonnen van deze kaarten dragen geen nummer, doch zijn voorzien van een letter en wel zodanig,' dat alle bonnen van een strook, bestemd voor 14 dagen, dezelfde letter dra gen. Verder zijn de bonnen voor zien van de aanduiding van 'het daarop verkrijgbare artikel en de 'hoeveelheid daarvan. De tekst op de bonnen is dus b.v. Vlees a 200 gram, Brood a 400 gram, Melk k 5 liter enz. Elke veertien dagen zal in de bonnenlijst vermeld wor den, dat van deze kaarten de bon nen van strook A, strook B enz. zijn aangewezen. Hoewel de tekst dezer bonnen enige overeenkomst vertoont met die der rantsoenbonnen, zijn zii slechts 14 dagen geldig. De bonnen der toe slagkaar ten zijn overigens door de kleur ge makkelijk te onderscheiden van rantsoenbonnen; zij zijn n.l. uitge voerd in groen of paars en groen. GEVONDEN: een dubbele scha- kelriem, nabij fort Giessen. Terug te bekomen bij Joh. Wes- terlaken, Steeg 138, Giessen. VERLOREN: een wieldop van een auto. Terug te bezorgen bii Zegawaard, Dierenarts, Andel. GEVONDEN: een ketting van een motorrijwiel. Terug te bekomen bij de Rijks politie te Wijk en Aalburg. VERLORENin Heusden, een zilveren ringetje met blauw steen tje. Terug te bezorgen aan het] Bureau van dit blad. GEVONDEN: 2 roeiriemen. Terug te bekomen bij P. Poor ter, A 34, Wijk. GEVONDEN: een grijze want. Terug te bekomen bij Joh. Nieuw koop, Polsestraat C 66 e, Aalburg. IIEUSIIEN. Het tweede elftal der v.v. Heus den, wist in een, vooral voor rust goed gespeelden wedstrijd met voor het tijdvak van 14 tot en met 27 Maart a.s. BONKAARTEN KA, KB, KC 241 Melk, 4 liter melk. 243 Melk, 7 liter Melk. 246 Vlees, 100 gram vlees. 247 Vlees, 300 gram vlees. 248, 249 Boter, 250 gram botejr of margarine of 200 gram vet. 266 Algemeen, 200 gram kaas of 230 gram korstloze kaas. 267 Algemeen, 50 gram cacao. 268 Algemeen, 1600 gram brood. Geldig tot en met 20 Maart. 269 Algemeen, 400 gram brood of 1 rantsoen puddingpoeder, vermicelli e.d. 253 Reserve, 800 gram brood. Geldig tot en met 20 Maart. 255 Reserve, 200 gram kaas of 250 gram korstloze kaas. 256 Reserve, 400 gram brood. Geldig tot en met 20 Maart. 180 Algemeen (bonkaart 802) 250 gram zachte zeep reeds aange- wezen), geldig t.m. 20 Maart. BONKAARTEN KI>, KE 743 Melk, 12 liter melk. 746, 747 Vlees, 100 grarn vlees. 748 Boter, 259 gram boter of mar garine of 200 gram vet. 749 Boter, 125 gram boter of mar garine of 100 gram vet!. 766 Algemeen, 109 gram kaas of 125 gram korstloze kaas. 767 Algemeen, 100 gram cacao. 768 Algemeen, 400 gram brood. Geldig tot en met 20 Maart. 769 Algemeen, 400 gram brood of 1 rantsoen puddingpoeder, ver micelli e.d. 753 Reserve. 400 gram brood. Geldig tot en met 20 Maart. 680 Algemeen (bonkaart 8021 500 gram zachte zeep (reeds aange wezen), geldig t.m. 20 Maart. BONKAARTEN ZA, ZB, ZC, ZD, ZE, MD, MF, MG, MH 804 (bijz. arbeid a.s. moeders en zieken. Geldig zijn de bonnen van de strook A. Op de bonnen komt de letter A voor met de aandui ding van 'het artikel en de hoe veelheid. Deze bonnen zijn 14 dagen geldig, 'hoewel zii wat betreft de tekst' enige overeen komst vertonen met rantsoen bonnen. Zij zijn van rantsoen bonnen te onderscheiden door de kleur (groen of groen met paars). Bovengenoemde bonnen kunnen reeds op Vrijdag 12 Maart wor den gebruikt, met uitzondering van de bonnen voor melk, waarop eerst op Maandag 15 Maart a.s. mag worden gekocht. 51 te winnen van het toch heus niet zo zwakke W.S.C. 3. Voor de rust maakte A. de Moor 2 zeer goede goals. Met deze stand brak de rust aan 2o. Na rust kreeg Heusden de wind mee. A. de Moor had wel een zeer productieve bui want wederom nam hr een doel punt voor zijn rekening 3o. Hierna maakte W.S.C. een* tegen- punt .3—1. Dan maakt J. Mans een zeldzaam mooi doelpunt. 4-1. Nadat de Moor no. 5 in het net plaats komt het einde met 51. De junioren A verloren op eigen veld met 31 van R.K.C.A. Dat kan beter jongens. De junioren B deden wederom goed werk en sloegen R.K.C.B. met 8o en dat nog wel in Waal wijk. Ze staan thans stevig aan de kop. A.s. Zondag speelt het tweede elftal te Haarsteeg. ALMKERK. Zaterdag 6 Maart 1.1. speel de A.V.V.-ers wederom hun 8ste nederlaagtournooi en wel tegen xValst 1. Na ruim een kwartier ge lukte het Aalst het eerste doelpunt te maken. Niet lang daarna wisten de A.V.V.^ers 'het net ook te vin den en was de stand 11, waar mee de rust kwam. Ongeveer een minuut of tien

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1948 | | pagina 2