Distributiemededelingen Voetbalsport OFFICIËLE 6QNNENLIJST Gevonden en verloren voorwerpen Advertentiën Rijwielhersteller gevraagd. EETHEN. Op 5 April a.s. wondt er een stierenkeuring gehouden bii café C. v. Wijk te Genderen. Aan vang 11.30 uur. 's-GRAVENMOER. Woensdag 17 Mrt j.l. werd in de zaal van het Wapen van 's-Gravenmoer een bazar gehou den, ten bate van de "kerkbouw1 aan het Diocanessenhuis te Breda. Deze bazar werd georganiseerd door de plaatselijke afdeling van' het Groene Kruis alhier. GENDEREN. Op Zaterdag 20 Maart, des n.m. 2 uur, hoopt Rayon III, Sec tie Pachters van Ongeoogst fruit, in café v. Wijk alhier een verga dering te houden. -Op Dinsdag 23 Maart hoopt de Herv. Knapenvereen. ,,T)aniël' onder leiding van Ds. J. J. Moll, in het kerkgebouw haar le jaar vergadering te houden. Op Vrijdag 12 Maart j.l. hield'het Plaatselijk Comité Hand having Rijkseenheid een voorlich tingsbijeenkomst. De vergadering werd geopend door Ds. Moll, die allen een hartelijk welkom toeriep iii het bijzonder Mr. Dr. de Rid der, die zou spreken over de In dische kwestie. Dhr. de Ridder, die daarna het woord verkreeg, ging uitvoerig in op de politiek die door de huidi ge regering wordt gevolgd in ver band met lndië. Aan het slot van zijn rede wekte hij op om lid te worden van het Comité Rijks- eenheid, dat geen politiek doel nastreeft, maar /slechts het be lang van Nederland en de Indi sche volkeren wenst te dienen. Daarna sprak Ds. Moll nog een kort slotwoord, die ook nog wees op het woord van de Spreuken dichter: Gerechtigheid verhoogt een volk, maar de zonde is een schandvlek der natiën. Na het zingen van het 6e cou plet van het Wilhelmus, ging Ds. Moll voor in dankgebed. NIEUWENDIJK. Vrijdag 19 Maart des nam. half 8, zal in de Geref. Kerk bid uur voor 't gewas worden gehou den. Voorganger Ds. Vroon van Wilnis. A.s. Zaterdag houdt deChr. Besturenbond Nieuwendijk een f eestvergadering in gebouw Tave- nu, ter gelegenheid van haar 15- jarig bestaan. j Zaterdagavond gaf de sport vereniging „Altena" een toneel avond in gebouw Tavenu. Herop gevoerd werd het toneelstuk „Ket- ty jokt nooit". Het was een goed geslaagde avond. UITWIJK. Donderdagavond a.s. zal in de Ned. Herv. Kerk een bidstond voor het gewas gehouden worden. Voorganger Dr. C. J. Woldinga. WIJK.. Vrijdag 10 Maart zal des n.m. 7 uur, alhier bidstond voor 'tgewas worden gehouden, waarin zal voorgaan Ds. Harkema. De toneelvereniging „Kunst en Genoegen" gaf Zaterdag 13 Maart haar aangekondigde uitvoe ring met „Onder één dak" van J. Fabricius. Het gebodene vol deed ten volle aan de eisen die men aan dilettanten mag stellen. Uit alles blijkt, dat regisseur en leden van K. en G. liefde voor het toneel hebben, en zich tot taak gesteld hebben, liet hoogst mogelijke te bereiken. Dit stuk was een bijzonder zware opgave voor regisseur Wittebol, daar hij naast de regie ook zelf een rol had. Voor beiden komt hem een woord van lof toe. Het geheel vvas weer een mooie avond. Regisseur en leden kunnen naar onze mening met veel voldoening terugzien op dit zeer geslaagde seizoen. WIJK EN AALBURG. Heden Donderdag 18 Maart om 7.30 uur wordt in de kerkzaal Bislribuliekring 231 ALMKERK Wijziging zittingsdagen in verband met de a.s. feestdagen. In verband met de a.s. Feest dagen zal het Distributiekantoor gesloten zijn op 26, 27 en 29 Maart 1948. De zittingsdagen vanv de Afde lingen Inlichtingen en Centrale Kas, welke in de verschillende gemeenten op deze dagen zouden plaats hebben, zijn thans als volgt gesteld- i Giessen, Woensdag 24 Maart van 23.30 uur. j Nieuwendijk, Donderdag 25 Mrt. van 1.30—3 uur. Werkendam, Donderdag 25 Mrt. van 9.30—12 en van 12 uur. Wijk, Dinsdag 30 Maart van 9.30—12 en van 12 uur. De zittingen van de Afd. Han del zijn in deze weken als volgt .gesteld Wijk en Veen te Wijk op Maan dag 22 Maart. Andel, Giessen, Rijswijk en Woudrichem te Woudrichem en Eethen en omstreken te Eethen op Dinsdag 23 Maart. Almkerk en omstreken te Alm kerk en Dus,sen en Hank te Dus-' sen op Woensdag 24 Maart. Sleeuwijk en Werkendam te een propaganda vergadering ge houden voor de Chr. Vakbewe ging. Blijkens de advertentie in dit nummer spreken de heren Bras penning en Sikma. Wie deze spre kers eenmaal heeft gehoord, zal deze vergadering niet willen mis sen. -Een dezer dagen kwamen de leden van de Zangvereniging „Con Amore" bijeen in het Veer huis van de heer v. Wijk te Aal burg teneinde voor de jongens uit Wijk en Aalburg, die hun mili tairen dienstplicht in Indië ver vullen een pakketje samen ..te stel len. De inhoud hiervan was siga- garetten, pepermunt en scheer- middelen. Deze inhoud wa's ge heel door de leden opgebracht, terwijl de verzendkosten konden worden bestreden uit de netto op brengst van een uitvoering, die in dertijd te Poederoijen gehouden werd. De 33 jongens in Indië zul len deze geste wel op prijs stellen en dit goede voorbeeld moge tot navolging strekken. Wij vernemen nog verder dat „Con Amore" het voornemen heeft dit jaar aan een Nationaal' concours deel te nemen, terwijl de 2e winteruitvoering met zang en toneel op 3 April a.s. zal plaats vinden. Opgevoerd zal wor den de klucht Kitty jokt nooit". „Con Amore" telt thans reeds 51 leden hetgeen een mooie groei en een goede belofte voor de toe komst inhoudt. In verband echter met het deel nemen aan 't concours, kunnen na 3 April geen nieuwe leden meer aangenomen worden. Wij wensen „Con Amore" reeds bij voorbaat veel succes toe. WERKENDAM. Vrijdag 19 Maart zal in de Geref. Kerk des avonds om half 8 voorgaan Dr. Huijzer, - teneinde bidstond voor 't gewas te houden. Herv. Evang.: nam. half 3 en 7 uur dhr. H. v. Ivooten van Maar tensdijk, biddag voor 't gewas. De schaakelub „Het Pro bleem" alhier, won Donderdag 11 Maart in haar clublokaal haar laatste competitiewedstrijd van Leerdam met 73. Op Dinsdag 23 Maart or ganiseert de v.v. „Koz. Boys" een grote bonte non-stopavond, met het gezelschap „Teun Klomp en zijn makkers". Opgevoerd wordt de cabaret-revue „Pang... die zit." Werkendam op Donderdag 25 Maart. Wijk en Veen te Wijk op Dins dag 30 Maart. f Andel, Giessen, Rijswijk en Woudrichem te Woudrichem en Eethen en omstreken te Eethen op Woensdag 31 Maart. Almkerk en omstreken te Alm kerk en Dussen en Hank te.Dus- sen op Donderdag 1 April. Sleeuwijk en Werkendam te Werkendam op Vrijdag 2 April. Dislribuliekring 251 WAALWIJK Uitreiking nieuwe bonkaarten. Ter aanvulling van de jpublicatie betreffende „Uitreiking nieuwe bonkaarten" wordt hierbij mede gedeeld, dat in het tijdvak van 16 Klaart tot'en met 7 Mei tevens de uitreiking van schoenenbonnen volgens de z.g. „Kinderregeling" zal worden hervat. Op grond hier van komen kinderen, geboren in de maanden Januari, Februari en Maart van een der jaren 1932 tot en met 1946p alsmede kinde ren, geboren in de maand Maarte April en Mei 1947, in aanmerking voor een schoenenbon van het betrokken kind. Bij uitreiking van een bovenbe doelde bon zal de bon 606 van het inlegvel GC, GD en GE wor den ingenomen. Losse aanbieding van deze inlegvellen is niet toe gestaan. B. en W. van Werkendam vestigen er de aandacht op, dat het zonder toestemming van dit college verboden is op feestavon den muziekuitvoeringen en andere openbare bijeenkomsten of een lo terij te houden of te organiseren, in welke vorm ook. Tegen gecon stateerde overtredingen zal in het vervolg streng opgetreden worden. HEUSDEN. Zondag j.l. speelde het tweede elftal der v.v. Heusden tegen Haar steeg 2. Voor de rust was Heus den iets sterker, doch Haarsteeg wist de leiding te nemen. 10. J. 'Mans maakte echter met een kopbal gelijk. 11. Met deze stand kwam de rust. Na de rust domineerde Haarsteeg. Dit was vooral te danken doordat vele Heusden-^peIers te licht waren te genover de meer robuste Haar-r steeg-spelers. Kort achter elkaar maakte Haarsteeg er 31 van. 2 min. voer het einde maakte A. de Moor 'nog een doelpunt. 32. Deze uitslag is nog niet zo slecht wanneer men weet dat Haarsteeg de bqvenste plaats bezet. Zondag a.s^ zijn het le en 2e elftal vrij. Zaterdag spelen de ju nioren 1 te Besoijen, terwijl het 2e junioren op eigen terrein zal uitkomen tegen WSC 3 uit Waal wijk. Wanneer er gewonnen wordt hebben de Heusdense juni-* oren het kampioenschap voor 90 pCt. binnen. Veel succes. - ALMKERK. J.l. Zaterdag speelde A. V. V. alhier tegen Zuilichem een neder laagwedstrijd, welke door Alm kerk werd gewonnen met 21. Tevens .speelde A.V.V. 2 een wed strijd tegen- Zuilichem 2, welke eindigde in een gelijk spel 00. WIJK EN AALBURG. WILHELMINA. Het eerste elf tal speelde j.l. Zaterdag thui\ te gen V.V.V.R. uit Rotterdam en verloor in een goed gespeelde wed strijd met 2i. A.s. Zaterdag wordt een thuis wedstrijd gespeeld tegen Grote Lindt uit Zwijndrecht, de kam pioen van de afdeling. In de uit wedstrijd werd geronnen met 4r—d), maar of er du puntenwinst kan worden behaald, staat nog te bezien. Aan spanning zal het in geen geval ontbreken. Aanvang wedstrijd 4 uur. voor het tijdvak van 21 Maart tot en met 3 April. BONKAARTEN KA, KB, KC. 259 Algemeen plm. 225 gr. huis houdzeep of 180 gram toilet zeep. 260 Algemeen, 100 gram bloem of zelfrijzend bakmeel of kin dermeel. 261 Algemeen, 400 gram brood of 1 rantsoen gebak. 262 Algemeen, 1600 gram brood. Geldig tot en met 27 Maart. 263 Algemeen, 200 gram brood. Geldig tot en met 27 Maart. 264 Algemeen, 4 eieren. 265 Algemeen, 750 gram suiker of boterhamstrooisel enz. of 1500 gram jam, stroop enz. of 750 gram versnaperingen. 254 Reserve, 800 gram brood. Geldig Jto-t en niet 27 Maart. 258 Reserve, 400 gram brood. Geldig tot en niet 27 Maart. 270 Algemeen, 500 gram sinaas appelen, vdorinlevering. BONKAARTEN KD, KE. 759 Algemeen, plm. 450 gr. huis houdzeep of 360 gr. toiletzeep. 760 Algemeen, 100 gram bloem of zelfrijzend bakmeel of kinder meel of kinderbjscuits. 761 Algemeen, 400 gram brood of 1 rantsoen gebak. 762 Algemeen, 400 gram brood. Geldig tot en met 27 Maart. 763 Algemeen, 200 gram brood. Geldig tot en met 27 Maart. 764 Algemeen, 4 eieren. 765 Algemeen, 500 gram suiker, boterhamstrooisel enz. of 1000 gram jam, stroop, enz. of 500 gram versnaperingen. 755 Reserve, 400 gram brood. Geldig tot en met 27 Maart. 758 Reserve, 500 gram bloem of zelfrijzend bakmeel of kinder meel of kinderbiscuits,. 770 Algemeen, 1 kg sinaasappelen. Voorinlevering. TABAK- en VERSNAPERINGEN- KAARTEN ENZ. QA, QBf, QC. 25, 26, 29 Tabak, 2 rants, siga retten of kerftabak. 27 Versnaperingen, 200 gram ver snaperingen of 200 gram sui ker, boterhamstrooisel enz. of 400 gram jam, stroop enz. 30 Versnaperingen, 100 gram ver snaperingen of 100 gram sui ker, boterhamstrooisel, enz. of 200 gram jam, stroop, enz. De bonnen 270 en 770 Algemeen sinaasappelen, moeten uiterlijk op 27 Maart bij een handelaar in groente en/of fruit worden inge leverd. GEVONDEN: in .Wijk, een duimstok. Terug te bekomen bij M. van Rijswijk, Aallp Steeg" B 200, Wijk. GEVONDEN: een speelgoedau-' lotje. Terug te bekomen bij de Rijkspolitie te Heusden. VERLOREN: op de weg Wijk tot Conservenfabriek te Heusden, een damesportemonnaie, met in houd: een versnaperingenkaarten plm. fl.60 kleingeld Terug te lie zorgen bij Bastiana Hof mans, Maasdijk, Wijk en Aal burg. Voor de vele blijken van belangstelling bij ons huwelijk ondervonden, betuigen wij onzen hartelijken dank. A. VAN DER POL B. VAN DER POL- Kuijpers. Wijk, Kerkstraat B 76, 18 Maart 1948. Handels- en Reparatiebedrijf W. LA GROUW, 216, Nieuwendijk

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1948 | | pagina 2