Pistributiemededelingen Voetbalsport Burgerlijken Stand OFFICIËLE BONNENLIJST Nutsavond te Heusden Gevonden en verloren tfoorwerpen Staat ter dekking: LAMBERT VOS ANNA CORNELIA VOS-DUISTER Jaarbeurs Utrecht bij J. DE WAAL te Wijk en Aalburg, Tel. 23 ADELSJONG een io toestel Jaarvergadering N. R. KRUIS Te koop: een goede Piano „Philips" Radio „Concerto deropbouw en Volkshuisvesting te 's-Boschterwijl de heer A. P- F, v. d. Werff, hoofd v. h. bijkan toor te Wijk, per 1 Mei a.s. is be noemd tot Gem.-architect van de gemeenten Stoutenburg, Leusden en Woudenberg, en de heren A. Schermers en J. B. de Peuter te Dossen, beiden werkzaam bij het Streekbureau te Almkerk, zijn per 1 April 1948 in dienst gekomen bij de Centrale Techn. Dienst van het Land v. Heusden en Altena te Almkerk. In de maand Maart 1948 werden door het Streekbureau voor de Wederopbouw te Alm kerk betalingsopdrachten afgege ven voor herstel of herbouw van door oorlogsschade verwoeste of beschadigde percelen in het Land v. Heusden en Altena tot ejen to taalbedrag Iwan f 129594,76. Het totaal der betalingen is., sinds de aanvang gekomen op f 1.685 359.02 MEEUWEN. Zoals uit een in dit ;num- mer voorkomende advertentie blijkt, zal ter te Andel een cursus worden gegeven voor het Midden-* standsdiploma. NEDERHEMERT Op het bij de Eerw. Zus ters te Ammerzoden gehouden examen slaagde voor lingerie onze dorpsgenote Leentje v. Heivoort. t De P.B.H. van district 47 maakt bekend, dat sinds 1 April' 1,948, zitting wordt gehouden op iedere Vrijdag voormiddag van 9-11 .uur te Nederhemert. In een jaar werd voor jiet Bouwfonds in totaal ruim f2071 opgehaald, terwijl er nog een be drag van f 150 is toegezegd. Een ongedacht resultaat.. Allen, die hieraan hebben medegewerkt, har telijk dank. NIEUWENDIJK. 'Dezer dagen arriveerde in ons dorp de soldaat Marcelis v. Maastricht, die in verband met zijn verwonding ter genezing naar Nederland gezonden is. Van ver schillende woningen wapperde de vlag. De belangstelling bij zijn terugkeer was groot, o.m. kwam de plaatselijke predikant en een deputatie van liet bestuur van „de Karei Doorman" hem verwelko men. Ds. Vroon te Wilnis heeft voor het beroep naar de Geref. Kerk alhier bedankt. Aan het concours, uitge schreven door het Kon. Erk. fan farecorps „O verwinning na "S trijd op 15 en 17 Mek zullen 16 vere nigingen deelnemen. De Juryzai bestaan uit de heren Leo v. d. Fand, Rijswijk (Z'.H.), P. J. Oo- mes, Hiliegersberg en N. Snijers, R aamsdonk,sveer Op stille Zaterdag 27 Maart 1.1. gaf het Clir. Zang- en Orato riumkoor een uitvoering in de Geref. Kerk. Uitgevoerd werd het P aasoratorium „Trip ty chew" van J. J. v. d. Put. Medewerking werd verleend door M. Pot, bariton en v. Bommel, pianist, het geheel onder leiding van de WelEd. Heer Nollen, dirigent van het koor. Zowel 't kinderkoor als de so lo's werden goed vertolkt. Ook de pianist stond op een hoog peil. 't Samenspel met de organist de WelEd. Heer Rombout is. ge slaagd te noemen, niettegenstaan de de ongunstige plaats van de organist. WELL. Heden, Donderdagavond 7 uur, hoopt Ds. de Graaff voor 4e gaan, teneinde bidstond te hou den voor het gewas. WERKENDAM. Op Vrijdag 9' April a.s.des avonds half 8 zal voor de Staat kundig Geref. Partij „Vreest God, eert de Koning", een openbare vergadering worden gehouden in de Nutszaal alhier. Als spr. hoopt op te treden Ds. v. d. Poel, oud- Geref. Pred te Giessendam, met liet onderwerp: „De vierstrijdwa- gens. De Paascollecte bij de Herv. Evangelisatie alhier bracht ruim f150 op. Distributiekring GELDERMALSEN De Leider van de Distributie- kring Geldermalsen, deelt mede, dat aan mannelijke personen, ge boren in 1930 of eerder, die niet in het bezit zijn van de tab aks- kaart QA 802, een rantsoenbon voor 50 gram scheerzeep zal wor den uitgereikt. Uitreiking zal plaats vinden in het tijdvak van 12 tot en met 16 April a.s. onder overlegging van de Tweede Distributiestamkaart. Voor Zaltbommel: op het voor malige kringkantoor, tussen 9 en 12 uur v.m. Voor de andere ge meenten bij de reizend ambtenaar op de. "bekende zittingsdagen en uren. Uitreiking nieuwe bonkaarten Uitgereikt zullen worden 1. Nieuwe bonkaarten. Medegebracht moet worden 1. Alle stamkaarten plus inleg vellen. De uitreiking vindt plaats voor de buitengemeentenan 9.3012 u. v.m. en van 1.304 uur n.m. NEDERHEMERT: Donderdag 15 April v.m. huisno,s, A 1A 57, n.m. B 1B 59; Vrijdag 16 April v.m. B 60B 119, n.m. "B 120 tot B 179; Zaterdag 17 April v.m. C 1—C 32. Distributickring 251 WAALWIJK Uitreiking rantsoenbonnen scheerzeep. Betrokkenen dienen zich onder overlegging van hun stamkaart vanaf heden bij de plaatselijke distributiedienst (zitdagen) te ver voegen. Voor personen, opgenomen in gemeenschappelijke voeding, moet de aanvrage worden gedaan door de administratie der desbetreffen de instelling, die hieromtrent de zerzijds nader bericht ontvangt. GEVONDENEen versnape- ring'skaart. Inlichtingen bij de Post- commandant der Rijkspolitie te Zuilichem. GEVONDENTussen Giessen en Andel, een herenzakdoek met twee strookjes distributiebonnen. Te bevragen bij Govert van Til- borg, Groenstraat 111, Giessen (N.-Br.). GEVONDEN: een padvinders- riem, in de Kom van d!e \gieaneen- te Genderen. Terug bij G. Haspels, Genderen AALST. In de tweede helft van deze maand zal de Zaterdagmiddag- competitie van de KNVB, afdeling Domrecht, district Gorinchein weel' aanvangen. De diverse clubs in dkze omgeving bereiden zich hier dan ook weer op voor, door het spelen van oefenwedstrijden. In dit kader speelde Roda 1 Za terdag tegen Noad 1 uit Wijk en won deze ontmoeting met 20. Ook het 2e elftal liet zich niet onbetuigd en won met 52 van Noad 2. Zaterdag a.s. zullen te Hoor naar een A en B-elftal, samenge steld uit spelers van district Go- rïnchem elkaar bekampen. Uit de ze ontmoeting zal een districts elftal gekozen worden, dat op nog nader te bepalen datum tegeneen zelfde elftal van district Dord recht zal uitkomen op liet terrein alhier. ALMKERK ƒ.1. Zaterdag 3 April speel de A.V.V. alhier, een nederlaag wedstrijd tegen Noorloos, welke eindigde met een 21 overwin ning iii' tiet voordeel voor Alm kerk. WIJK EN AALBURG. WILHELMINA. J.l. Zaterdag speelde het eerste elftal thuis te gen G.E.B. uit Rotterdam. Het werd deze keer eem flinke over winning, want de Rotterdammers verloren, met 5-^-2. Voor a.s. Zaterdag is nog geen wedstrijd vastgesteld, hoewel het niet uitgesloten is, dat een wed strijd wordt ingelast. WERKENDAM. De bekerwedestrijd Klaaswaal Koz. Boys eindigde in 1—0. DUSSEN. Geboren: Gerdina C. P., d.van G. v. d. Pluijm en II. A. Heij- mans; Johanna A. A., d. van A. Leeggangers en C. H. de Bot; Johanna K. C., d. van G. v. Djin- teren en K. J. C. de Ronde;, Ama- rentia, d. van T. A. Konings en C. A.' Manneke; Wilhelmus, z.van G. W. v. Tilborg en J. Bekker; Joseph G. M., z. van G. J. Sie- ben en M. A. Meijs; Johannes, A. G:, z. van S. Sagi: en J. A. M. v. Gennip; Johannes F. M., z. van L. M. v. Erp en G. Winter mans; Willem I. J. M.; z. van C. L. Djiepenbroek! en M. P. J. I. Buijs; AtU'iaan, z. van A. Neder- veen en E. C. Vinlc. Getrouwd: G. A. den Dlunnen, 34 j. en G. J. Teuling, 25 ij. Overleden: Gerrit Ripzaad, 61 j., echtgen. van Heil tie v. Br en gel; Antonia J. v. d. Valk, 69 jv echtgen. van Corn. Ribbers. NEDERHEMERT. Over de maand Maart Geboren: Karei, z. van G. Dek kers en A. Bodmer; Tlieuntje, d. van M. v. d. Werken en J. de Weerd. Overleden: A. J. Verheij, 72j echtgen. van J. G. Bouman. f^OCXIXI^C^CZXZXZXZXZXZXlP Op Zaterdag 17 April a.s. hopen onze geliefde ouders en hun 1272-jar,ge echtvereniging te herdenken Dat zij nog lang gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen JANNETJE NEELTJE MARIA De Bilt, April 1948. 1>G30C3CX=>0CDC3CXIXZ)CÖ voor het Tijdvak van 11 t.m. 24 April. BONKAARTEN KA, KB, KC. 301 Melk, 4 liter melk. 303 Melk, 7 liter melk. v 306 Vlees, 100 gram vlees. 307 Vlees, 300 gram vlees. 308', 309 Boter, 250 gr. boter of margarine of 200 gram vet. 320 Algemeen, 200 gram kaas of 250 gram korstloze kaas. 321 Algemeen, 400 gram brood of 1 rantsoen puddingpoeder, ver micelli e.d. 322 Algemeen, 1600 grain brood. Geldig tot en met li April a.s. 313 Reserve, 200 gram kaas of 250 gram korstloze kaas. 314 Reserve, 800 gram 'brood. Geldig tot en met 17 April a.s. 31,6 Reserve, 400 gram brood. Geldig tot en met 17 April a.s. BONKAARTEN KD, KE. 803 Melk, 12 liter melk. 806, 807 Vlees, 100 gram vlees;. 808 Boter, 250 gram boter of mar garine of 200 gram vet. 809 Boter, 125 gram boter of mar garine of 100 gram vet. 820 Algemeen, 100 gram kaas of 125 gram korstloze kaas. '821 Algemeen, 400 gram brood of 1 ranfsoen puddingpoeder, ver micelli e.d. f 822 Algemeen, 400 gram brood. Geldig tot en .met 17 April a.s. 815 Reserve, 400 gram brood. Geldig tot en met 17 April a.s. BONKAARTEN ZA, ZB, ZC, ZD, jZE, MD, MF, MG, MH (bijz arbeid a.s. moeders en zieken). Geldig zijn de bonnen van strook C. Deze bonnen zijn 14 dagen geldig. Bovengenoemde bonnen kunnen reeds op Vrijdag 9 April worden gebruikt, met uitzondering van de bonnen voor' melk, waarop eerst Maandag 12 April mag worden gekocht. van het op Woensdag 14 April a.s., des avonds om 8 uur, in Hotel «Concordia" te Heusden Trouwe opkomst gewenscht "Ud HET BESTUUR Wij gaan dit jaar ook weer naar de Jaarbeurs Dinsdag 13 April a s. Aanmelden spoedig aan de welbekende adressen N. V. „A.L.A.D." WIJK EN AALBURG op Maandag 12 April in „Concordia". De heer Portielje, directeur van „Artis" vertelt van zijn dieren en laat ze zien. Aanvang 8 uur. - Voor niet-leden f 1.-. de pas aangekochte vierjarige zwart-bonte Shetlandse Stamboek-ponneyhengst Tevens gelegenheid tot het weiden en stallen van merrie's. Te koop: in goeden staat. Adres te bevragen a h. Bureau v. d. Blad benevens modern met onderzetkast waarin motor en pick-up, zeer geschikt voor café. Adres: Van Heurnstraat 22 - Den Bosch 2. Schoenenbonnen op cijfer 7 (tegen inlevering! van inlegyelbon 612) voor kinderen gieboren in het tijdvak' van 1932 t.m. 1945, ofwel in de Maand Januari of Februari 1947, tegen inlevering van inleg velbon 604). 3. Toeslaglkaarten a.s. en tjonge moeders. 4. Nieuwe brands tof f enkaar te n. 2. De in wisselbon van de lo pende bonkaart (afgeknipt). 3. Controlekaar ten a.s. moe der-s. 4. Birands to enkaar ten TA 707 plus het'biji de vorige uitreiking ontvangen, volledig ingevulde, aan vraagformulier MD 323-17. I11 verband met het aanwijzen van bon reserve A van de tabaks- kaart Q 802 van één rantsoen scheerpzeep, kan aan mannelijke personen, geboren in 1930 of eer der, die niet in het bezit zijn van de tabakskaart QA 802, een rant soenbon voor 50 gram scheerzeep worden uitgereikt. Deze verstrek king geldt tot het nog nader be kend te maken einde van de gel digheidsduur van bon Reserve A.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1948 | | pagina 2