Géén wonder, Uw lichaam vindt rust in onze Corsetten r J Buitenland VERSCHOOR, Woudrichem Distributiemededelingen Gevonden en verloren voorwerpen Zo juist weer ontvangen met elastische binnenband prima baleinen enz. in alle maten 6 punten Fl. 22.40 Dames, haast U, de voorraad is beperkt R. K. Hogere Burgerschool A en B en Middelbare Meisjesschool te Waalwijk Uitverkoop Textielgoederen- Het Ministerie van Econoomi- sche Zaken deelt mede, dat aan de textiel detailhandel der beid zal worden geboden, om bin nenkort een uitverkoop te houden. Gedurende een periode ..van on geveer veertien dagen zal de de taillist textieljgioederen vrij of te gen verlaagde puntenwaardering mogen verkopen, mits hij de prij zen met minstens tien procent ver laagt. Onvoorzichtigheid met een revol ver eist een doide. Vrijdagavond is de 22-j arige kor poraal Jeuke uit Eindhoven in de Nassau-kazerne te Roosendaal door een revolverschot gedood. He korporaal van E. was bezig met het schoonmaken van 'n re volver en ging nogal onvoorzich tig met het wapen om. Plotseling ging de revolver af en de kogel trof korporaal J. in de hartstreek. Hij was bijna direct dood. 2000 p. Sterling voor Walcheren. De stichting Nieuw1 Walcheren zal een gjift van tweeduizend pond ontvangen, die door de inwonèrs van Edenburgjh en Glasgow en de Lowland divisie bijeen is ge bracht voor de herbeplanting!, van Walcheren. Het bedrag' zal door de burge meester van Edinburgh, A. H. Murray tijdens rijn bezoek aan Walcheren, op Maandag 19 Juli, Worden overhandigjd. Apenparadijs te ScSieveniingen. Hoewel de wagonlading apen, die thans deel uitmaakt van de [menagerie van Circus Strassburger tiog niet gedresseerd is, zlal men tijdens de voorstellingen te Scbe- veninglen, die op 23 Juli beginnen, dit „apenparadijs" toch wel kunnen bewonderen. Het gezelschap om vat een groot aantal soorten apen, afkomstig uit alle delen van de Wereld. Amerika stuurt zestig superforten voor oefeningen naar Europa. Zestig superforten van de Ame rikaans che lucht macht, het type vliegtuigen, dat de atoombommen op Japan liet vallen, zijn op weg naar Engeland, waar zij gedurende korte lijd zullen opereren. Zij zullen worden gestalionneerd op drie vliegvelden van de RAF. Men verwacht twee eskaders en pngeveer 1500 man personeel. Het is de grootste operatie van dit soort die ooit in vredestijd is uitgevoerd. Zaterdagmorgen zijn de vlieg tuigen reeds in Engeland'aangeko men. In een verklaring van de Ameri kaanse ambassade te Londen, wordt de vlucht van die 60 super forten omschreven als een onder deel van de normale oefenings- vluchten op lange afstand. De su perforten blijven waarschijnlijk 'n maand in Engeland en zuilen dan hun oefeningen .voortzetten boven het continent, misschien van Fran se bases uit. Behalve de reeds door ons ge publiceerde namen volgen hieron der nog enige van jongelui, die aan deze school slaagden voor eind- en overgangsexamen. - Voor eindexamen B slaagde de leerling A. Uythoven te Gende- ren. Van de eerste naar de tweede klasse werden bevorderd de jon gedames A. v. Everdingen te Hees been en T. van Riel te Eethen. Van de 2e naar de 3e klasse de leerling J. Hartgers te Doeveren en van de iste naar de 2e kla<$pie P. Uythoven te Genderen. Distribulickring 231 ALMKERK Wijziging zittingsdagen. Mét ingang van beden 19 Juli len de zittingen van de Afdelingen Voorlichting en Centrale Kas in de onderstaande gemeenten als volgt worden gehouden Almkerk: Maandag, Woensdag en Vrijdag, telkens van 912 uur. Andei Dinsdag van 9.3011.30 u Dussen: Woensdag van 23.30 u. Eethen: Woensdag van 9.3011.30 Giessen: Dinsdag van 23.30 uur Flank: Zaterdag van 9.3011 uur. Nieuwendijk: Vrijdag van 23.30 uur. Sleeuwijk: Donderdag van 23.30 uur. Veen: Maandag van 2—3.30 uur. Werkendam: Vrijdag van 9.3012 uur. Woudrichem: Donderdag van 9.30 tot 11.30 uur. Wijk: Maandag van 9.3012 uur. Woensdag 28 Juli, nos. D 1 t.m. D 80. Ant. gesticht. Distribulickring GELDERMALSEN Uitreiking nieuwe bonkaarten. De datum vermeld op de strook van de lopende bonkaart dient in verband met de gewijzigde uitreik- dagen, als vervallen te worden be schouwd. Voor zelf verzorgers wordt geen afzonderlijke uitreiking gehouden. Mede te brengen: Inwisselbon van bonkaart 808. Tweede Distributiestamkaart. Controlekaart C.A., C.B. of CM. (a.s. en jonge moeders). Het publiek dient de beschei den onmiddellijk bij de uitreiking te controleren. Reclames, ingediend nadat bet uitreiklokaal eenmaal is verlaten worden niet in behandeling geno men. Ammerzoden: Donderdag 22 Juli, nos. A 1 t.m. A 150. Vrijdag 23 Juli, nos. A151 t.m. A 300. Maandag 26 Juli, nos. B 1 t.m. B 35 en Cl, t.in. C 100. Dinsdag 27 Juli, nos. C 101 t.in. C 210. DISTRIBUTIEKRING GELDERMALSEN De Leider van de Distributie kring Geldermalsen, deelt mede, dat aan mannelijke personen, ge boren in 1930 of eerder, die niet in het bezit zijn van de tabaks- kaart QA 808, een rantsoenbon voor 50 gram scheerzeep zal wor den uitgereikt. Uitreiking zal ge schieden op de bekende zittingsda gen en uren in het tijdvak van 19 t.m. 30 Juli a.s. onder overleg ging van de Tweede Distributie- stamkaart. Aanvragen extra zeep vuile ar beid, enz. Melkers, slagers, artsen, ver pleegsters e.d., dienen gedurende het tijdvak van 19 t.m. 31 Juli a.s. op de bekende zittingsdagen en uren per formulier MD 233-51 ex tra rantsoenen zeep aan te vragen voor de 8e en 9e periode 1948 (4: Juli t.m. 28 Augustus '48). Indien de aanvragen niet in bo venstaand tijdvak worden ingele verd kan geen verstrekking over de 8e periode 1948 plaats vinden. Melkers dienen het organisatie nummer op het aanvraagformulier le vermelden, alsmede het aantal melkgevende koeien. De uitreiking van de rantsoen- bonnen zal tegelijk hij het indie nen van de aanvraagformulieren plaats vinden. tiel, brandistoffen en producen ten. Dinsdag: Bakkers, en de taillisten. Vrijdag: detaillisten. Waspik: Donderdag, bakkers, de taillisten, tabak, textiel, brand stoffen en producenten. De detaillisten der gemeente Sprang-Capelle ontvangen nader bericht van het tijdstip hunner in levering. DISTRIBUTIEKRING TILBURG Zitdagen inlevering conjsumenten- bonnen. Met ingang van heden 19 Juli zijn de plaatselijke distributiekan toren, Ileusdi n, Sj ra ig-Capelle en Waspik, vooif de inlevering van consumentenbonnen en coupures geopend als volgt: Heusden, Maandag n.m. slagers, tabaksdetaillisten, textiel- en brandstoffen. Woensdag detaillisten, bakkers en producenten. Sprang-Capelle: Maandag n.m.: Slagers, tabaksdetaillisten, tex- Nieuwe bonnen consumienten- crediet. Met het oog op de beschikbaar stelling van het resterende deel van het consumentencrediet ad f 15 per 1 Oct. 1948 is de volgende re geling getroffen ten aanzien van de uitreiking van nieuwe bonnen. De districtsraden zullen decre- dietnemers oproepenom hun waardebonboekje in te leveren. Uitsluitend tegen inwisseling van de nog in dê boekjes aanwezige bonnen zullen nieuwe bonnen wor den uitgereikt. De distributieraden die met deze uitreiking zijn belast, zullen daarbij een behoorlijke le gitimatie kunnen verlangen. Bij de uitreiking der nieuwe bonnen zal rekening worden gehouden met eventuele achterstand in de beta ling. Achterstand zal uiteraard niet aanwezig kunnen worden geacht, indien de districtsraad uitstel van betaling heeft verleend. Ten aan dien van die credietnemers die in het verleden slecht of niet betaal den zodat de districtsraad mag ver wachten dat ze ook in de toekomst niet aan hun afbetalingsplicht zul len voldoen, zal ook voor deze toekomstige afbetalingen verreke ning plaats vinden. WEGGEVLOGEN: een postduif, ringnummer 302401, jaartal 1947. Inl. worden ingewacht bij H. Bouman, 't Kruis C 111, Aalburg. VERLORENEen wit kinder broekje, van Giessen naar Poede- roijen. Terug1 te bezorgen bij R. v. Tilburg, no. 137, Giessen. EINDELIJK RUST GEVONDEN! PRIMA CORSET v

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1948 | | pagina 2