Sportnieuws VAN KOOIJK OFFICIËLE BONNENLIJST Distributiemededelingen Nationaal Huldeblijk. A.s. Vrijdag! 5 Nov. zal al hier in het schoolgebouw, van we - ge de Oranjevereniging een film worden vertoond van de Troon afstand van Koningin Wilhelmina en Inhuldiging van koningin Ju liana. Kindervoorstelling om 5 uur en voor volwassenen om 6.30 en 8.30 uur. Entree voor leden fo.50 en voor niet-leden f 1. (Zie verder advertentie) SLEEUWIJK. Ee jongeheer Nol Dekker kwam bij zijn werk met het haar van Zijn hoofd tussen een elec- trische boormachine. Doordat hij snel handelde en de machine af zette, werden girote ongelukken voorkomen. Ee enige herinnering is ,dat er een kale piek op zijn hoofd zichtbaar is. Eén der leraren van de Chr. Ulo alhier, kwam Vrijdag j.l., toen «4iij voor de klas stond, Ie vallen. Eie heer L. liep verwondingen op aan het been. Er werd hulp in geroepen en de getroffene moest per auto naar zijn huis worden vervoerd. UITWIJK. Voor de Stichting „Heem stede" werd alhier f15.25 gecol lecteerd. VEEN. Voor het beroep naar de Ned'. Herv. gemeente alhier heeft Es. J. W. de Bruijn te Sprang! bedankt. Naar wij vernemen is de heer Joh. v. Balléglooijén benoemd tot kantoorhouder der posterijen. HEUSDEN. In een zeer fraaie en spannen de wedstrijd heeft He us de 11 opei gen veld Zondag j.l. een verdien de 32 overw'inninjg! behaald op het goed spelende Berglhem. Heus den kwam op een goedkope ma nier aan de leiding', toen .een der Beiiglhem achterspelers op zij n doel man terugspeelde, waardoor de bal tussen de benen van de keper door in het doel rolde (1o). Direct 'daarna een mooie aanval van Heus- den, de bal kwam mooi .geplaatst b'ij de linksbuiten de Moor, die met een pracht schot de voor sprong vergrootte (2o). In korte tijd maakte Berglhem echter ge lijk. Enkele minuten voor rust kreeg de rechtsbuiten B. de Kok bal toegespeeld en met een juweel van een schot bracht hij1 de stand op 3-2, met welke stand ook het einde komt, zodat Heusden twee kostbare punten binnen heeft. Heusden II dat met 3 .invallers naar Herpt ging, heeft toch kans gezien in een spannende en forse wedstrijd met 23 de punten naar Heusden te brengen. Be achter hoede met P. Timmermans weer in de- gelederen, heeft dan ook veel bijgedragen tot deze overwin ning. Het 3e elftal verloor in Dirunen met 1o van RKEiVC Lil doordat een der Heusden spelers de bal in eigen doel schoot. Ee junioren I speelden gelijk 44 tegen R.W.B. I, terwijl onze junioren 2 met 4o wonnen van de dito's van R.W.B. Ee junio ren 3 verloren met liefst 161. Vol houden jongens, alle begin is moeilijk. Zondag a.s. speelt het ie elftal weer een thuiswedstrijd en wel tégen Opijnen. Eat zal wel weer een overwinning1 worden voor 'de Heusdenaren. Aanvang 2.30 uur. Het 2e en 3e elftal spelen vol- igéns het programma ook beiden een thuiswedstrijd. Eit is echter niet.mogelijk, gezien het ie elftal thuis speelt. Bii het ter perse gaan van dit nummer is van een wijzi ging nog niets bekend. Ee junio ren 1 en 2 ghan resp. naai' YV.S.C. en R.K.C. op a.s. Zaterdag. Op veieriei wijze heeft het Ne derlandse volk uiting1 gegeven aan zijn dankbaarheid en waardering voor het 50-jarig1 wijs beleid van Koningin Wilhelmijna, doch de schoonste vorm, waarin dit ge schiedde was en is nog' het bijeenbrengen van het Natio nale Huldeblijk, het fonds, dat door Koningin Wilhelmina is be stemd voor de Kankerbestrijding. Aan het bijeenbrengen van dit fonds hebben 21/2 millioen Ne derlanders medegewerkt door het kopen van het bekende jubileum- insigne en daarnaast hebben dui zenden landgenoten en vele in Ne derland gevestigde ondernemingen en organisaties door extra oijdra- gén het fonds versterkt. De af rekeningen van de plaatselijke co- mité's komen thans binnen bij het Uitvoerend Comité en vele van die afrekeningen zijn zeer ver heugend. nl het bijzonder de grote steden en het Oostelijk deel van het land komen gioed isoor de dajgi. Er zijn gemeenten bij, wel ke welhaast een opbrengst van ge middeld één gulden pey inwoner hebben bereikt. In andere gemeen ten daarentegen is de opbrengst bepaald teleurstellend. Om de be strijding1 van de kanker ,in ons lahct met kracht ter hand te kun nen nemen is een .groot, zeer groot bedrag nodig. Be bereidheid pm dit bedrag bijeen te brengen is bij het Nederlandse volk in al zijn geledingen aanwezig. Dit is nog gebleken uit het onlangs door het AALST. Ee eerste elftallers speelden Za terdag j.l. te Zuilichem hun derde ontmoeting voor de bekerronde tegen Vios I. In een aardige par tij toonden zij zich met 5o de meerderen. Ruststand 2—0. Üe thuisclub slaagde er niet in de eer te redden, al zou zulks niet onver diend geweest zijn. Roda II zal deelnemen aan het nederlaagtournooi van Achilles II te Veen, Roda I zal pok ditmaal aan soortgelijke wedstrijden te Almkerk deelnemen. Ee datums voor deze ontmoetingen zijn npg niet bekend. DIVERSE KLEUREN, NIET GESTREEPT PRIMA KWALITEIT Prijs f5,75 en f 6,95 Mathildelaan 25, Telefoon 2997 EINDHOVEN CAPELLE. IVoor de comp. van de Brab. Voetbalbond speelde de voetbal vereniging; „Wit Zwart" j.l. Zon dag! te Baardwijk tegen Juliana II, welke match voor de Wit Zwarten in een 2o nederlaag eindigde. SLEEUWIJK. 'Voetbaluitslagen Sleeuwijk II-Rijsw. Boys I o2. Heerjansdam ISleeuwijk I 1 1. G.J.S. jun. A-Sleeuw, jun. A 23.; Sleeuwijk jun. B-Altena jun. A 22. Voetbal pro gram ma voor Zater dag a.s. Sleeuwijk IRijsoord I. Aan vang 3.30 uur. Sleeuwijk jun. AG.J.S. jun. A. Aanvang 2 uur. Korfbaluitslagien G.K.V. Ill—S.K.V. I 2—1, Vriendenschaar jun. AS.K.V. jun. A werd afgelast. Nede..ands Instituut voor de Pu blieke Opinie ingestelde onder zoek, in welk onderzoek niet al leen tot uiting kwam, dat kanker de meest gevreesde ziekte is, maar ook dat 77 pet. van de onder vraagden zich bereid verklaarden aan de bestrijding van deze ziek te financiële steun te verlenen. Er is reeds belangrijk meer Man f 1.000.000.bijeengebracht, doch als inderdaad driekwart gedeelte van de bevolking haar bereidheid alsnog; in een daad om'zet, kan dit bedrag aanzienlijk groter worden en kan de kankerbestrijding op forse wijze worden aangepakt. Het Uitvoerend Comité doet als nog een geroep- op de talrijke landgenoten, die zich tot nu toe afzijdig hébben gehouden oi zich hebben beperkt tot het 'kopen van een jubileuminsigne, om alsnog e:en bijdrage te storten op de post rekening! vaïi het Comité Nr. 26000, of op haar pékeningi bij de Ned. Handel Mjij. te Amster dam, de 'Kasverenigingl te Amster dam, of 'bij het Girokantoor der gémeente Amsterdam, G 600. Ook postwissels worden gaarne ontvan gen aan het Centraal Bureau van het Uitvoerend 'Comité, Heren.: gracht 478 'te Amsterdam. Jubi leuminsignes zijn aan dit adres nog verkrijgbaar. De aandacht wordt er, op gevestigd, dat bedra gen van f 500.en hoger in ge blokkeerd gield kunnen worden overgemaakt, als daartegen geen fiscale bezwaren bestaan. Ook in schrijvingen in het Grootboek 1946 kunnen worden o vergled ra gen. •VEEN. Ee bekerwedstrijd Achilles I Andel I werd j.l. Zaterdag! .door Andel gestaakt, daar de aanvoer der van genoemde club het .on verantwoordelijk achtte verder te spelen. Ware het voor te ruw spel, dan zouden wij hier niet me de in kunnen stemmen, daar er gedurende de speeltijd slechts 1 waarschuwing door de scheids rechter werd glegeven len wel .te gen de aanvoerder van Andel. De wedstrijd werd gestaakt 10 min. na rust bij die stand oo. Zaterdaig! a.s. speelt Achilles I de beslissingswedstrijd om het kampioenschap van 'hun afdeling' teglen Altena I. Deze wedstrijd wordt giespeeld op het terrain yan Almkerk. Aanvang! 3 uur. Vertrek per bus 2.15 uur. Zij die deze wedstrijd bij willen wonen en per bus wensen te giaan, moeten zich voor Vrijdag a.s. opgeven bij de secretaris van Achilles, Joh. Vos, Nieuwstraat 258, Veen. Dit geldt ook voor de leden. 1 WIJK EN AALBUIUL WILHELMINA Het eerste ver loor j.l. Zaterdag' met 2o van V.V.G.Z. te Zwijndrecht en het tweede moest in de bekerwed strijd in N.O.A.E'. I haar meer dere erkennen en verloor met 31. A.s. Zaterdag! speelt het eerste een uitwedstrijd tegen Koz. Bovs te Werkendam. Een wedstrijd tus sen twee oude rivalen, zodat het aan spanning; niet zal ontbreken. Supporters, die de reis willen mee maken, dienen zich, met het oog! op de beperkte plaatsruimte in de bus op te g'even bij J. Bounian. Vertrek twee uur. Het tweede gaat op bezoek bij Aalst I voor het spelen van een bekerwedstrijd. Ver trek kwart voor drie. N.O.A.E'. Het eerste elftal won j.l. Zaterdag de bekerwedstrijd te glen Wilhelmina II met 31. A.s. Zaterdag! gaal het eerste elftal voor het spelen van de 2e bekerwedstrijd naar Andel. Ver trek half drie per fiets. Het derde elftal speelt thuis een competitie wedstrijd tegen Zuilichem III. Aan vang! half vier. Leden, a.s. Vrijdagavond van half acht tot half negien komen we weer bij elkaar in de zaal van de heer Euisterwinkel, in verband met de loterij. Komt allen! voor het tijdvak -van 7 thn. 20 November 1948. BONNEN VOOR VLEES. 361 Vlees, 100 gram ylees 362 Vlees, 400 gram ylees 363 Vléés, 150 girafn ylees ALLE BONKAARTEN. 367 Algemeen, 1 ei 368 Algemeen, 250 gram boter of margarine of 200 gram vet BONKAARTEN KA, KB, KC. 371 Algemeen, 250 gram boter of 'margarine of 200 [gram vet 372 Algemeen, 200 gram kaas of 250 gram korstloze kaas 373 Algemeen, 250 gram zachte zeelp plus 250 giram isoda 374 Aligémeen, 125 giram koffie 375 Algemeen, 50 gram thee B 385, 200 giram 'kaas of 250 |g|ram korstloze kaas BONKAARTEN KD, KE. 377 Algemeen, 125 gram boter of ünargarine of 100 gram vet 378 Aligleimeen, 100 gram kaas of 125 gram korstloze kaas 379 Algemeen, 500 gram zachte zeep plus 500 gram soda TABAK- EN VERSNAPERIN- GENKAARTEN. 127, 131 Tabak, 2 rantsoenen 'si garetten of kerftabak l Bonkaarten ZA, ZB, ZC, ZD, ZE, MD, MF, MH (bijz. arbeid, a.s. moeders en zieken). Geldig zij n de bonnen van de strook V. Eeze bonnen Zijn 14 'dagen geldig. 1 Bovenstaande bonnen kunnen op Vrijdag! 5 November ja.'s. reeds worden gébruikt. Ee -tussentijds aahglewezen bon 336 Algemeen v£)pr 100 g'ram vljees is geldig t. m. 6 November a.s. Ee nieEaan- géwezien bonnen van strook 1 kun nen worden vernietigid, .evenals de bonnen 115 Tabak van de Ta- bakskaart. DISTRIBUTIEKRING TILBURG WIJZIGING ZITDAGEN HAN DEL. Eie inlevering door detaillisten, text i el handel a ren, b randsto f f enhan- delaren, bakkers, glrossiers en pro ducenten, alsmede tabaksdetaillis ten vindt met ingang van 8 Nov. 1948 slechts éénmaal in de 14 dagjen (plaats. Voor de gemeenten Sprangi-Ca pe 11e en Loonopzand vervalt de inlevering! in de week van 15 t.m. 20 Nov. 1948, zodat alle inlevie- ring|en plaats vinden In de week van 8 t.m. 13 Nov. 1948 op de normale zitdagen. 'Voor de gemeenten Waspik en Heusden vervalt de. inlevering yn de week van 8 t.m. 13 Nov. 1948, zodat alle inleveringien plaats vin den in de week van 15 t.m. 20 Nov. 1948 op de normale zit- dagén. SLAGERS: Inlevering op Maan dag' 8 Nov. 1948 te Kaatsheuvel, voor de gemeenten Kaatsheuvel, Loonopzand, Sprang-Cape 11e. Waalwijk, voor de gémeenten Waalwijk, Erunen, Heusden en Waspik. AANVRAGEN B R ANEtSTO F FEN BIJ TIJDELIJK VERBLIJF Het Centraal Distributiekantoor deelt mede, dat van 1 November af bij de plaatselijke distributie- diensten bonnen voor brandstoffen kunnen worden aangevraagd voor personen, die wegéns hun werk zaamheden tijdelijk op kamers wo nen in een andere gemeente dan waarin zij zijn ingeschreven in het bevolkingisregaster. Bij de aan vraag moet een verklaring van de werkgever van de betrokken ka merhuurder worden overglelegd be treffende de duur van het tijdelijk verblijf. Voetbalshirts

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1948 | | pagina 2