voor het Land van Heusden en Altena, de Langstraat en de Bommelerwaard Und van alteha Vrijdag 8 September 1950 Loonsverhoging van 5 procent door de Regering goedgekeurd» Firma L. J. Veerman, Heusden Daarnaast zal zij ook in het alge meen ongemotiveerde prijisverhogin.- gen met behulp vaïl ..de" daartoe be schikbare wettelijke middelen met name de Prijsopdrijvings- en Ham- sterwet actief tegengaan. IJet Christ. Nationaal Vakverbond noemt de beslissing der regering' on bevredigend, omdat een loonsverho ging zonder doortastende maatregelen op het gebied van de prijzen, ^slechts een tijdelijke verlichting brengt.. Zij meent ,dat de afkondiging van eiein prijsstop in elk geval voor de artike len die de kosten vajn het tevenSoin- derhoud beïnvloeden, noodzakelijk is. Het K.A.B. en ook hêt N.V.V, heb ben eveneens te kennen gegeven, dat zij het probleem van lonen en prij zen door deze beslissing niet opge lost achten. Abonnementsprijs f 1.95 per kwartaal, per week 15 ct., per no. 10 ct. Advertentiën 20 cent per regel Advertentiën en berichten worden ingewacht voor het Dinsdagnummer tot Maandagmiddag uiterlijk twee uurvoor het Vrijdagnummer tot Donderdagmiddag uiterlijk twee uur Uit gave Telefoon 19 dag en nacht - Postrek. 61525 Algemeen Redacteur i J. H. ROZA te Heusden Dit blad verschijnt Dinsdag en Vrijdag De Amsterdamse Jordaan viert feest en heeft een Jordaen-festival georganiseerd. Als onderdeel worden viswedstrijden in de grachten van de jordaan gehouden, ook voor vrouwen. Enige Jordaanse moeders in actie.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1950 | | pagina 1