DE VOLMAAKTE GEZONDHEID PINK PILLEN VOOR BLEEK E PERSONEN De Pink Pillen voor bleeke Personen PM PILLEN VOOR BLEEKE PERSONEN P. Gloudemans, Van VoUenhonens STOUT, AANGENAME VERRASSING VAN EENEN REPORTER Pink Pillen voor bleeke Zieden Advertentién gasornamenten, gasleidingen GLOEIKOUSJES A. J. GEREIS) INDIEN GIJ ZIEK ZIJT en indien gij niet genezen kunt, indien gij als ongeneesbaar beschouwd wordt, SCHRIJFT ONS DAN Wij zullen U met genoegen ant woorden. Wij verkoopen onze pillen alleen aan de zieken die door hun gebruik kunnen genezen worden. Adres Burgerlijke stand. Handelsberichten. VAALWJJ Ka Koper-, lood-, zinkwerker en gasfitter. R E PAR E E R E N verwarring onmogelijk. gas- en huishoudelijk gerief Vraagt en drinkt wordt aan jonge lieden, grijsaards, mannen en vrouwen door de herschonken. GABUN CieJ APOTHEKERS3, CITÉ TRÊV/SEPARIJS Eéijdende personen, rraagt ons raad Gephotographieerd zonder het te weten van DrWilliams VAN Dr. WILLIAMS over de gansche wereld beroemd 7 worden in alle landen der we reld gebruikt. Betere aanbeveling bestaat er niet.. Meer dan 5.000 wonderbare genezingen waargenomen en ge publiceerd door de voornaamste dagbladen bewijzen dat de VAN Dr. WILLIAMS vele en vele malen de kracht en .gezondheid terug gegeven hebben aan zwakke personen ziekenwanhopige» en als ongeneesbaar verklaarden. Zij zijn werkdadig voor bloeda rmoederheumatiek, aangezichtspijnen neurasthenie y heupjichtverlamming ataxie locomotrice zenuwpijn klieren v «enz. Geheel nieuwe gasleidingen wor den door mij vlug en tegen con- curreerende prijzen uitgevoerd. Op de Markt. wagen om hef raatje te vervoeren. Hij zag echter noch den jongen, noch den rijksdaalder terug, en de wagen werd 's avonds onbeheerd in de Breedestraat gevonden. Vanmorgen ging de bedrogene de straat op om den jongen op te zoeken, en werkelijk ontmoette hij hem. Zonder iets te laten blijken liep hij hem na tot hij een politieagent ontmoette, wien hij hem aanwees. De jongen werd gegrepen en ble.k een der beiuchte jeugdige dieven te zijn, pas 14 jaar oud. Hij verzette zich heftig tegen zijn arrestatie, en op advies van een ander lid dezer bende liet hij zich voortsleeuen over de straat, terwijl hij inmiddels trachtte het publiek tegen de politie op te hitsen De tweede jongen werd ook gepakt. Een derde, bijgenaamd Gcnitje Gek. die den rijksdaalder mede hielp opmaken, maakte zich uil de voeten. Het gevolg van een eu ander was, dat er vier agenten aan ie pas moesten komen om deze twee jongens van 14 en 15 jaar te brengen naar het bureau in de Lange Torenstraat. Daar werd de 14jarige N. B. ;n verhoor genomenhij verklaarde onbewimpeld te blijven stelen zoolang hij vrij is. Maar nu zal hij Daar de gevangenis worden overgebracht. Aanvankelijk werd hij in een der arrestan- tenvertrekken achter slot en gtendel gezet. Na een poosje werd het gewone bezoek aan de arrestanten gebracht, en toen was de kleine dief verdwenen. Hij bleek uit een vloer een paar planken te hebben gebroken, de brits verplaatst le hebben, en door de opening onder de bintlaag te zijn gekropen, om te trachten langs dezen weg een uitgang te vinden. Maar nog juist bij tijd werd deze toeleg ontdekt. Nu is de jongen beter opge sloten. Geschaakt Een meisje van 21 en een joukman van omstreeks 24 jaren, beiden te Utrecht woon achtig, hadden elkaar op een bruiloft leeren kennen en waren van dat oogenblik af verliefd geraakt. De ouders van het meisje hadden echter met deze vrijage weinig op, vooral omdat de jonge man nog maar zeer weinig verdiende en het naar hun overtuiging te- voorzien is, dat daarin niet spoedig eene gunstige verandering zal komen. Natuurlijk was het paartje het met deze zienswijze in 't geheel niet eens en zagen zij met hun verliefde blikken de toekomst lang zoo donker niet in. Van de verkeering afbreken kon dan ook volgens hen geen sprake zijn, dan liever alles trotseeren, dan aan dien eisch der ouders toe te gevenwanneer het er op aan kwam, zouden zij hun weg best weten te vinden enz. Dat het hun ernst was, bleek maar al te spoedig, toen op een gegeven oogenblik beiden waren verdwenen en bij onderzoek aau het licht kwam, dat zij zich over Maastricht naar Antwerpen hadden begeven eD daar hun tenten hadden opgeslagen. Intusschen hadden de ouders van het meisje de hulp der politie ingeroepen en dit den vluchtelingen doen weten, waarop dezen, blijkbaar beangst ge worden, doch misschien ook wel, omdat zij den bodem van hun geldkist wat al te duidelijk zagen, met hangende pootjes naar de ouderlijke woning zijn teruggekeerd. Tegen den verliefden jonker is inmiddels een vervolging wegens schaking ingesteld, zoodat dit zaakje voor hem nog wel eens ernstiger gevolgen zou kunnen hebben, dan hij zal hebben vermoed. Herpt23 Dec. Bij de Woensdag gehouden herbesteding van een woonhuis voor mej. de Wed. Th. van Bokhoveu alhier was de minste inschrijver de heer Ant. Dankers te Heusdcn voor f 4777. Naar wij vernemen is het werk aan den heer Daokers nu gegund. Naar wij vernemen zal wegens vertrek van Dr. Houwing te Heusden de armen- practijk alhier voorloopig worden waargeno men door Dr. van Leeuwen te Heusden. Hoewel door de gehouden keuring van hen die reclame op hadden gegeven en voor hen die zich als vrijwilligers opgegeven hadden 2 personen voor de militie werden afgekeurd, zijn er nog zooveel vrijwilligers over, dat voor de gemeenten Herpt, Oudheusden en Hedik- huizen geen enkele loteling voor zijn lot behoeft te dienen. Genderen. Naar wij vernemenhoopt de heer A. Boll op 1 Januari e.k. den dag te herdenken waarop voor 25 jaren alhier als brievengaarder werd benoemd. Dussen. Door de Stemgerechtigde ingelan den van den Zijlmanspolder is tot bestuurslid gekozen de heer Antoon Nefkens alhier. Meeuwen22 Dec. De liedertatel „De Hoop" alhier zal den 2e Kerstdag a s. des avonds te 5 uur in de zaal der Gebrs. De Graaff tegen een entrée van 30 ets. eene uitvoering geven onder leiding van haren directeur den heer E. Vingerhoets te Dussen. Onder de 14 nummers, die op 't programma voorkomen munten vooral uit „De marte laars in 't Colyseum" en de „Hymne", 't eerst van De Rillé, 't laatste van De Vliegh. De heeren dilettanten S. A. Otto en D. H. Z. uit Gorinchem zullen door enkele komische voordrachten voor de gewenschte afwisseling zorgen. Ons dorpje heeft dus een genotvollen avond te wachten. Capelle, 23 Dec. Donderdag, 29 dezer zal de Rederijkerskamer „Vriendentrouw" alhier, hare eerste winteruitvoering geven. De levering van petroleum voor de straatverlichting en de scholen alhier in 1899 is aangenomen door den heer C. Boeser. van Dr. Williams Wij lezen in Het Algemeen Handelsblad Het aventuur dat mij overkomen is wel zonderling. Ik ben gephotographieerd geworden zonder het te weten. Ik kan niet anders dan geflatteerd zijn over de ge volgen die er uit zullen voortvloeien, want mijn beeld zal van nu af vereenigd zijn met dat van een beroemd man, een artist. Terwijl ik een onderhoud met hem had is mijn beeltenis voor altijd gereproduceerd. Ik werd door mijn blad naar den zoo bekenden photographe gezonden, de Hr Pierre Petit, rue Cadet te Parijs, om hem eenige ophelderingen te vragen omtrent een door hem geschreven brief. Deze brief bevatte belangrijke openbaringen, zoodat ik zoo snel mogelijk moest nagaan wat gebeurd was. Sedert vier jaren voelde de Hr Pierre Petit, die ik altijd aan 't werk gezien heb, zijne krachten verminderen. De ijver die hij aan den dag legde om zijn kunst te doen bloeien en te volmakenverminderde op merkbare wijze, hij gevoelde zich ziek. Eene chronische bronchitis maakte ieder jaar gebruik van het terugkomen van het slechte seizoen om hem kracht en moed te ontnemen. Maagzwaartenbenauwdheden zekerlijk veroorzaakt door het verdriet van een kwaal die hem ondermijnde, kwamen de toestand verwikkelen. Bovendien hadden zich jichtpijnen in de knie gewrichten vast gezet en hielden hem dikwijls van zijn belanginboezemend labo ratorium terug, hij beproefde alle geneesmiddelen die hem slechts eene tijdelijke verlichting verschaften. Op een goeden dag ontving de Hr Pierre Petit eene brochure welke zijn aandacht trok door haar artistiek ka- racter. Hij las haar en eensklaps kwam een hoop van herleving in hem op. Deze brochure haalde verrassende voorbeelden aan van bekomen genezingen door het gebruik der Pink Pillen voor bleeke personen van docter Williams. Hij aarzelde geen minuut en begon onmiddellijk de proef van dit zoo heroemde genees middel te nemen. Eenige dagen waren nauwlijks voorbij of eene bui tengewone verlichting ondervond hij in zijn geheel or- ganismus.de bronchitis verdween van lieverlede,de maag zwaarten bestonden niet meer en de pijnen gingen als door betoovering weg. Na eenige doozen gebruikt te hebben was de Hr Pierre Petit geheel en al hersteld. In eene plotselinge vervoering van dankbaarheid schreef hij deze enkele regels aan den Hr Gablin. Daar gij brieven publiceert die U bedanken en feliciteeren voor de verkregen resultaten door de Pink Pillen, zoo sta ik er op ook op mijn beurt U te bevestigen, dat alle jaren bij de eerste koude lijdende aan bronchitisbenauwdheid en maagop zwelling, Uwe Pink Pillen mij in korten tijd van die zoo pijnlijke smarten bevrijd hebben. Dank deze pillen,hoop ik zelf nog gedurende lange jarente opereeren. Nogmaals dank en steeds. Pierre Petit. De Hr Pierre Petit heeft mij op uitvoerige wijze zijne ziekte uitgelegd en tevens hoe hij genezen werd, waarover hij zich verwondert en verrukt is. En gedurende dien tijd verraste zijn zoon de vreugde uitdrukking geschilderd op het gelaat, door photograaf en interviewer te photographieeren. De openbare meening, dus de klaarblijkelijkheid der klaarblijke lijkheden, bewijst dat de DE VOLGENDE ZIEKTEN GENEZEN Bloedarmoede, rheumatiek, heu-pjicht en ze- nuvjpijnen, verlamming, onregelmatiheid der voortbeweging, St. Uitusdans, hoofdpijnen, zenuwkwalen, kliergezwellen, enz. Zij ge ven de mooie kleuren aan de bleeke personen terug, werken in al de gevallen van ver zwakking bij de vrouwen en ver vlekken bij de mannen eenen krachtigen strijd tegen al de ziekten die dcor overdrevenheid der natuur of des geestes veroorzaakt zijn. Gelijk alle goede produkten worden ook de Pink Pillen reeds nagemaakt, een ieder geve dus wel acht dat er m 't fransch op het omhulsel staat Pilules Pink pour Per- sonnes Pales du PT"Williams t. 't Omhulsel en het etiket zijn van rooskleurig papier met blauwe letters. Men hoede zich voor namaak sels. Prijs f. i.ys de doos,f. 9. per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger 27, Rot terdam, eenig depothouder voor T^ederlajid en Apotheken. Franco toezending tegen post' wissel. Made c. a., 22 December. Naar wij met zekerheid vernemen heett de naamlooze vennootschap Eerste Nederlandsche Gastractie Maatschappij, le Amsterdam, concessie aan gevraagd voor het aanleggen en in exploitatie brengen van een gasmotortramlijn van Ter- heyden over deze gemeente naar Oosterhout. WAALWIJK. 1724 Dec. GEBOREN Jacobus z. van Gualtherus van Gils en Wilhelmink Ligtvoel. Johannna Go- verdina d. van Johannes van Bijnen en Ja- coba van der Hart. Elisabeth Johanna Maria d. van Johannes Henricus Josephus van Ierse! en Maria Theodora Josephioa Holius. Johannes Arnoldus Josephus z. van Petrus Wilhelmus van den Heuvel en Arnolda Cornelia van Dijk. Johanna Francisca d. van Jacobus de Brouwer en Johanna Maria Buitenkamp, Herdrikus Nicolaas z. van Petrus van de Griendt en Johanna Maria Strikkers. WAALWIJK, 23 Dec. 1898. Bij tamelijk goeden aanvoer van hoorrvee was de handel niet bijzonder vlug. Kalfbeesten golden f 105 f180. Dito vaarzeu f 90 f 160. Jonge varkens aangevoerd stuks, ver kocht van f 5.a f 9.25. Ter botermarkt afgeslagen en verkocht 1705 kg. van f0.94 f 1.10 per kg. Eieren i 4.50 a 6.per 100 stuks. De huidenmarkt was deze week iets flauwer. Vele oorzaken gaven daartoe aanleiding. Vooreerst is de looierij zoo ongeveer voor een paar maanden gedekt. Verder bestaat er kans, tengevolge van den meerderen aanvoer der laatste dagen en van de nog te verwachten huiden, waarvan er reeds enkele ladingen aan de Engelsche kust zijn gearriveerd met bestemming voor Antwerpen dat de voorraad ook op andere hoofdmarkten binnen kort aanmerkelijk zal aangroeien, zoodat de prijzen mogelijk stand zullen houden. In leder is, het ongunstige tijdstip van het einde des jaars in aanmerking nemende, de handel tamelijk levendig. Vooral schijnt zwaar leer meer gevraagd te worden. Voor licht leer was dezer dagen ook weer wat meer kooplust, omdat de prijzen voor dat artikel iets lager zijn geloopen. Paardenleer en schachten, de laatste vooral met eenige vraag voor 't buitenland, zijn tamelijk gunstig gestemd. In de schoenfa brieken heerscht nog al bedrijvigheider komen genoegzame orders in zoodat de schoenmakersgezellen heel den winter volop werk zullen hebben, wat voor deze streek waarlijk een zegen is. Voor de werkgevers zijn de zaken deson danks weinig loonend. DUSSEN. Boteraanvoer 192 kg. prijs van f0.92 1.07 Markt gezet op fl. per kg. Eieren 1.30 per 26 stuks. Beveelt zich beleetd aantot het van alle mogelijke en al wat verder tot het VAK behoort. door mij zelf GEPREPAREERD, zijn hrmp- vrij en van watermerk voorzien, dus Verders alle ARTIKELEN voor zijn bij mij te bekomen. Aanbevelend ALS BOVEN. dit is een der beste geneesmiddelen voor hen, die bloedgebrek hebben. Verkrijgbaar te Waalwijk bij den agent

Echo van het Zuiden | 1898 | | pagina 6