Notaris RANT, Notaris RANT, De Pink Pillen voor Bleeke Personen MEllKWUIIDIGI MKING0I WACHT VOOR NAMAAKSELS. \1U\.E INK Advertentiën. ERSONNES Staatkundig overzicht. NIEUWE HOOP VOOR DE ZIEKEN BUITENLAND. Spanje. De groote vermaardheid der „Pink Pillen van Dr. Williams", de groote hernieuwer van het bloed, spierversterkend middel, heeft aanleiding gegeven tot talrijke namaaksels, welke slechts het voorkomen van dit kostbaar geneesmiddel hebben. De zieken die zich hebben laten bedriegen hebben het waargenomen. Weestop uwe hoedé, hét is een grof bedrog. De Pink Pillen worden nooit anders dan in gesloten doozen verkocht, waarvan het omhulsel het gedeponeerde merk draagt; deze doozen zijn van houten gewikkeld in rooskleurig papier met blauw opschrift „Pilules Pink po ui personnes palesdu Dr. Williams" gelijk ne venstaande afbeelding. Zwitserland. Amerika. publiek verkoopen Ongeveer 70000 steenen. publiek verkoopen Geveld hout en hooi: van Dr. Williams zijn ©en zeker genezend, middel daAr zij liet lichaamsgestel versterken, het bloed verrijken en de zennwen versterken. De teederste per sonen kunnen liet geneesmiddel verdragen. Tegen Bloedarmoede. Algemeene Zwakte. Kliergezwel. Bleeke of Rheumatiek vale gelaatskleur Onregelmatigheid Verlamming. der Voortbeweging. Heupjicht. Bewijzende voorbeelden DE WERKMAN VROUWENZIEKTEN \IULES TOK ERSONNES Al,e. s De bijval der PINIC PILLEN overtreft alle anderen. Zij hebben in alle landen eene algemeene beroemdheid bekomen. De ziekte neemt de frischheid des aangezichts weg. De Pink Pillen schenken de gezondheid terug, maken de oogen weèr glanzend en de wangen rooskleurig OUR UITVOERINGEN. ONDERTROU W D Frans Kooien Maria J. P. Nieuwenhuizen. in het Hotel Van den Assem, te KAATSHEUVEL, bij veiling Woensdag 1 Febr. 1899, bij afslag Woensdag 8 Febr. d.a.v., Gemeente Kaatsheuvel: Een groot openterreinsectie B nos. 2142, 2141 en 19, groot 17 aren 30 cen tiaren door derzelfs gunstige ligging op den Hoek van de Kaatsheuvelsche Straat en Berkdijk zeer geschikt voor bouwterreinen. Nog zal genoemde Notaris op den dag van— en onmiddellijk na den toeslag PUBLIEK VERKOO PEN de op dat terrein aanwezige: te Waalwijk zal voor den heer Hendr. A. van Wijlen, te SPRANG, Op Maandag 30 Januari 1899, warmwaterleiding in de aanbesteding od te nemen „ik vind het beter dat door ons eerst specialiteiten worden geraadpleegd, om te zien wat het beste is, en dan zelf aanbesteden. Voorzitteris wel in 't bestek opgeno men maar ik vind het beter dat door ons eerst specialiteiten worden geraadpleegd om te zien wat 't beste is, en dan zelf aanbesteden. Daarna werd het bestek en teekening met begrooting goedgekeurd. De voorzitter„op het convocatiebiljet komt niet voor de laatste afrekening met den aannemer der teekenschool, begeleid door een schrijven, waarin de aannemer de reden opgeeft van de te late aflevering, nl. er is nog bijgekomen een cementen regenput te maken, dat 5 d, 6 dagen vereischte door de afkeuring van een draagbalk, is 't werk in 't eerst weinig gevorderd, verder is het meu bilair ook door v. d. Meys aangenomen en een en ander was bijtijds klaar,en dat hij solied, correct werk heeft geleverd. Reden, waarom hij verzoekt geen korting voor de te late aflevering te heffen." De voorzitter: „het werk moest af zijn 15 November, in gebruik genomen worden 22 November5 a 6 dagen was er noodig voor de regenput, zoodat het een paar dagen te laat klaar was: wij meenen dat solied, degelijk werk is afgeleverd. B. en W. stellen daarom voorngeen boeten te heffen." De heer van Schijndel: „ik heb er niets tegen dat die man ontheven wordt van die boete; er komt ook bij voor van den opzichter, dat alles volgens bestek is uitgevoerd verkeerde steenen zaten erin, ik wijt dat alleen aan den gemeeoleopzichter. Als u het r.iet gezien hadt, zou het zoo opgebouwd zijn geworden, dat is een fout van den opzichter. Hetzelfde met het uitgraven van den grond. Het voorstel van B. en VV. werd daarna aangenomen. III At- en overschrijvingen o. m. voor het meubilair der teekenschool, moesten plaats hebben, welke werden goedgekeurd. Niemand meer het woord verlangend, sluit de voorzitter de openbare vergadering ter behandeling der reclames tegen den. hoofde lijke!) omslag in eene met gesloten deuren. Naar hét offieieele orgaan van de Philip pijnsche repub'iek meedeelt, heeft het congres van Malolos de grondwet goedgekeurd en een votum van vertrouwen aangenomen in het beleid van Aguinaldo terwijl dezen het recht werd toegekend den Amerikanen den oorlog ie verklaren indien hij dit nuttig oordeelt. Een week' geleden reeds is het tot een vrij ernstig conflict gekomeu bij de voorposten, in verband met hei feit, dat een Amerikaaosch schildwacht den Philippijnschen kapitein der artillerie Tondo had gedood. De Philippijnsche pers voer heftig uit tegen de Amerikanen en Zaterdag IJ.' trachtten vijf Philippino's den dood van den kapitein te wreken, bij welk pogen het tusscnen hen en de Amerikaansche schildwach'en lol een schietpartij op de reT volver kwam. Een der Phil'ppino's werd gedood en de andereu werden in hechtenis oenomen, wa» natuurlijk de opgewondenheid niet weinig heeft doen toeuemen. Van de zijde der Amerikaansche regeering zal zeker niets verzuimd worden om een uitbreking der vijandelijkheden zoolang mo gelijk te veriragen waardoor men de tot dusver gevolgde taktiek van loocheningeu en halve waarheden ter verzekering van een suc- cès aan het vredestraktaat, met meer kans zou kunnen voortzetten dan wanneer het openlijk tot een breuk kwam. Of de Philippijnsche insurgenteo dit streven van de Amerikaansche regeering in de hand zullen werken, mag betwijfeld worden, leeds heeft Aguinaldo aangedrongen op de ontruiming van Manilla binnen den kortst mogelijken 'tijd en de Spaansche minister president Sagasta is dus wel niet zoover bezijden de waarheid geweest, toen hij in den kabinetsraad verklaarde, dat, naar zijn mee ning, de annexatiepolitiek der Amerikanen in verband met den toestand op de Philippijn sche eilanden was te beschouwen als een mislukking Öndertusschen is ook uit Havana minder gunstig nieuws ontvangen. Maximo Gomez zou voornemens zijn alle stiijdbare mannen op het eiland bijeen te brengen in de proviri cie Santa-Clara en van daaruit op te rukkeri, daar een legerkamp op te-slaan en dan verder in afwachting te leven van de komende dingen, in veiband met welk plan de meeste Cu- baausche officiereu Havana hebben verlaten, om commando's te aanvaarden onder Maximo Gomez. Zoo ziet men, dat, terwijl de bliksemschich ten de lucht boven de Philippijnen doorsnijden als dc voorboden van een naderend onweer, de donkere wolken zich ook samenpakken boven Cuba voor bioeder Jonathan lang geen prettig vooruitzicht De samentrekking van Maximo Gomez' s'rij dm acht nabij Havanna kan niet alleen beschouwd woiden als een pressie op de Vereenigde Staten de Amerikanen zullen nu moeten toonen, dat het hun met de vrijmaking der Cubanen ernst is geweest en terugtrekking of strijd op leven en dood zal het parool zijn der Cubanen Ik heb U niet willen schrijven alvorens een zekeren t-jd te hebben laten verloopen om mij van de wei king uwer Pillen te overtuigen en zeker te z ju dat de kwaal niet zou wederkomen. Ik leed reeds lang aan hevige lendenpijnen die mij verplichtten herhaaldelijk mijne bezigheden te verlaten. De Pink Pillen hebben mij het grootste wel gedaan en ik zal ze zeker aanbe velen. Groussk, Onderwijzer te Lorè (Orne). Wat is er niet ongelukkiger dan de werkman zonder werk die somtijds een groot gezin heeft te onderhonden en niet weet aan het onderhoud der zijnen te voldoen. Maar nog vreeselijker is het een werkman die werk genoeg kan vinden, maar niet in staat is hetzelve te verrichten ten gevolge van lich aams zwakte, enz., en zich zon der vaste hoop bevindt zulks in de toekomst voor zijn huisgezin te kunnen ver strekken. Ziehier het tevalvan den eer H. Ver doorn, n# 8 Prins Alexan der straat te Feyehoord, bij Rotter dam, waar heen wij ons gericht heb- en door even de Maasbrug over te steken en door hem zelf verhaa d. Voor ongeveer 16 jaren geleden, zoo zeide hij, had ik het "ngeluk mij m^t eene zware kist te -vertillen. Ik raadpleegde verschillende doctoren doch zonder het minste resultaat Zoo sukkelde ik maar voort, totdat ik de Pink Pillen van Dr. Williams, die door eeniederge- wnardeerd worden door wie zij gebruikt zijn gewordenyken die zulke wondervolle genezingen te weeg gebra-ht hel'ben. Ook b -.-loot ik ze te probeeren, en in het begin der be'i-n Leling gevoelde ik reeds verbetering en na het gebruik van 4 èt 5 doozen hebben zij mij volkomen genezen van hevige pijnen in ïug en lendenen. Verd r, z ideh:j, maakt het vrij bekend opdat een ieder, die aan ene dergelijke ziekte lijdende is, eveneens de Pink Pillen gebruike en ook vol komen genezen worde. Mijn hartelijken dank. Ove luigendcr bewijzen zijn, dunkt ons, over bodig. Juffrouw Eudoxie Delalande, modiste to Re- nazé (Mayenne), schrijft ons Sedert drie ja ren had geen geneesmiddel mijne pijnen kunnen verzach ten en dezen voor eene vr uw zoo pijnlijken toestand kunnen veranderen. Ook is het nu t een waarachtig se- luk dat ik U hut gevolg van het gebrmkd- rPink Pillen kun schrijven. Ik heb vijf doozen ge bruikt en sedert dien tijd is mijne g'-zo dueid regelmatig geworden en ik gevoel deze korte ademhaling niet meer die mij verhinderde te gaan en in 't bijzonder trappen e klimmen. Ik gevoel het een plicht de werkingskracht v <n uwe verpleging uit te spreken en veroorloof U met genoegen mijnen brief openbaar te maken. Als een der meest werkende geneesmiddelen van dezen tijd herkend, zijn de Pink Pillen een krachtig bloedher- vormer en versterker der zenuw n\ zij gene zen wanneer alle andere middelen gefaald heb ben heupjicht, zenuwpij nen, verlamming, oneven redigheid der voortbe weging, St. "Vitusdans, hooldpijnen, zenuwziekte, kliergezwel, enz. Zij bren gen de schoono kleuren op een bleek gelaat terug en werken op de verzwak kingen bij de vrouwen en genezen bij mannen aide ziekten die door overdre venheden, van natuurlij- Dr William; keu c:i van geestelijken aard, veroorzaakt zijn. OUR Wl. L Gelijk alle goede produk'.en worden ook de Pink Pillen reeds nagemaakt, een ieder geve dus wel acht dat er in 't fransch op het omhulsel staat: Pilules Pink pour Personnes Pales du Dr Williams 't Omhulsel en het etiket zijn van rooskleurig papier met blaiiwe lellers. Men hoede zich voor namaaksels. Prijs f. 1.75 de 'loos, f9 ver 6 doozen Ver krijgbaar bij SNABIL1É, Steiger 27, Hot er- dam, eenig depothouder voor Nederland en Apotheken. Franco toezending Legen postwissel. Het aantal, in den oorlog op Cuba omge komen Spaansche soldaten, beloopt 80 000, waarvan de mecsie gestorven zijn tengevolge van ziekten. Op het oogenblik wachten nog 21000 man op repatrieering. Het is waarschijnlijk, dat de samenroeping der Cortes wordt verdaagd tot Maart, in ver band met hel besluit van den Arnerikaarschen senaat ten aanzien van het vredestractaat In de omstreken van Züi ich en van Schaff- hausen is zooveel sneeuw gevallen, dat het verkeer op vele plaatsen geheel is gestremd. In ide hoofdstad Mexico is Donderdag middag een aardbeving waargenomen, die drie minuten duurde. Meer dan 200 huizen zijn zwaar beschadigd en 10 gebouwen zijn ver nield. Meer dan 100 personen zijn gekwetst. Eeo hevige pauiek heeischt in de stad. Volgens een bericht uit Niagara Falls hebben daar Zondag een groot aantal men- schen in ernstig levensgevaar verkeerd door het losraken van de ijskorst, die de rivier aan den voet van de watervallen overspande. Toen het ijs losraakte bevonden zich ongeveer honderd menschen op deze natuurlijke brug tusschen de twee parken, die vol wandelaars waren. Er ontstond een paniek, de menigte vluchtte naar beide zijden, maar daar het ijs op ial van plaatsen gebroken was, konden velen slechts met groote moeite een pad vinden. Een man, die niet weg kon komen, sprong oo de brug, toen de drijvende schots daar langs kwam, een andere man en een vrouw moesten met ladders op den Canadee- schen wal geholpen worden. De ijsbrug zette zich opnieuwachthonderd voet stroomaf waarts. WAALWIJK. Zondag 29 dezer 's middags ten 12 uur zal door de Liedertafel „Oefening en Vermaak" van Waalwijk en Bezooien, op de zaal Musis Sacrum worden uitgevoerd PROGRAMMA AD LIBITUM. EN WiAlTOK) 2() Januari 3 Grave te Waalwijk, zal voor den lieer J. P. Leijtens schoenfabrikant te Waalwijk, telkens om 7 uur des avonds, 's morgens 9 uur. Ongeveer 150 koopen Heinhout, Hop en Büonsinken Gerief- en brandjiout, op het perceel 4 DE KAVRACHT" in 't Loonsch Hoekje. 3000 halve Kilogrammen Hooi getast in de schuur op 't perceel in de Meerkes. Hooi- en houtkoopen van meer dan f 3.kunnen door aan den Notaris bekende koopers mits borgstelling, op 1 October a.s. betaald worden.

Echo van het Zuiden | 1899 | | pagina 2