1ERSEL WITLOX Cie, Notaris RANT, Notaris RANT, GEZONDHEID BIJ DE VROUW DE PINK PILLEN VOOR BLEEKE PERSONEN De Pink Pillen zijn het beste verster kend middel en zij zijn niet gevaarlijk, WACHT VOOR NAMAAKSELS. U.ULES IKK ERSONNES Advertentiën Bericht van Inzet. Bericht van Inzet. De groote vermaardheid der „Pink Pillen van Dr. Williams", de groote hernieuwer van het bloed, spier versterkend middel, heeft aanleiding gegeven tot talrijke namaaksels, welke slechts het voorkomen van dit kostbaar geneesmiddel hebben. De zieken die zich hebben laten bedriegen hebben het waargenomen. Weest op uwe hoede, het is een grof bedrog. De Pink Pillen worden nooit anders dan in gesloten doozen verkocht, waarvan het omhulsel het gedeponeerde merk draagt; deze doozen zijn van hout en gewikkeld in rooskleurig papier met blauw opschrift „Pilules Pink pour personnes palesdu Dr. Williams" gelijk ne venstaande afbeelding. ALES 81 Bij de vrouw gaat de schoonheid der vormen altijd met de gezondheid mede. Een frisch gelaat, eenen beval- ligen gang, zijn bij haar de kentee- kens des welvarens en ze verdwijnen snel wanneer zij aan eene haar ge slacht eigen bijzondere ziekte lijdt. De minste overtreding tegen de wetten der natuur wordt weldra door deze stoornissen gevolgd die meer dan de helft der vrouwen plagen. Dan lijdt de vrouw aan hoofdpijnen, lenden-, zenuw pijnen in de zijde, eetlustverlies, bleeke en geelachtige gelaatskleur, glanslooze oogen, hartkloppingen, opzwel ling der enkels of beenen, zenuwachtigen en prikkelbaren toestand. Het oogenblik is gekomen om zonder aarzeling het geneesmiddel te gebruiken dat stellig de genezing zal te weeg brengen. missen nooit aan hunne werking en overwinnen snel deze stoornissen EENE GELUKKIGE HUISVROUW ZWAKTE. ZENUWACHTIGHEID, HARTKLOPPINGEN, HOOFDPIJN OUR 3aan 4aan 5aan 0 aan 7aan 8 aan 9 aan 10, aan Onder Loonopzand Onder Bezooien: Woensdag 22 Maart 1899, hij niet in staat zal zijn den verbonden re geeringen aan te bevelen een geringer aantal dan het door hem gevraagde in het ontwerp te substitueeren." De verdedigers van het ontwerp waren niet bijzonder handig. De atgevaardigde Von Sattler (nationaal-Iiberaal) verklaarde, dat de Rijksdag niet oordeelen kan of 7U00 man minder ook niet voldoende is, deze quaestie kan alleeu door het legerbestuur en door de verbonden regeeringen worden uitgemaakt, meende hij, en de conservatieve Bpreker, Von Levetzow, liet zich in gelijken geest uit. Zeer terecht antwoordde daarop de leider van het Centrum, de heer Lieber „Het schijnt dus dat de eenige taak van den Rijksdag is, zonder meer ja te zeggen op de eischen van de verbonden regeeringen en het legerbestuur. De Rijksdag heefi niets meer te zeggen, nadat, het legerbestuur heeft gesproken. Eu de aan den Rijksdag toege wezen rol is te treuriger, wanneer wij nagaan, hoe de verbonden regeeringeu dicteeren cn de Rijksdag teekent. De Rijksdag besluit en de verbonden regeerirgen verwijderen zich. Hel vraagstuk is nu zuiver grondwettelijk en constitutioneel geworden. Wij staan voor de beslissing. Zulleu wij onder het juk doorgaan of niet De heer Lieber verklaarde zich teg^n het regeeringsontwerp. maar hield een slag om den arm voor later. Feitelijk heeft de regeerir.g dus nu bakzeil gehaald, volkomen overtuigd dat er op het oogenblik toch niets beters was te verwachten en heel wel wetend, dat een nieuwe raad pleging der natie onder de gegeven omstan digheden een zeer bedenkelijk procédé zou zijn een geneesmiddel, dat allicht veel ernstiger en bedenkelijker kan blijken dan de kwaal, waartegen het wordt aangewend, zelve! Tot meer clan het gewijzigde voorstel der commissie was de Rijksdag toch in geen geval te krijgen dit kon men wel op de vingers natellen en met het bemiddelingsvoorstel van Lieber (waarbij de Rijksdag zich bereid ver klaart eventueele nadere vooistellen tot ver hooging van het vredeseff.ctief, indien noodig geoordeeld door de regeering, in overweging te nemen) als brug tusschen Rijksdag en Bondsraad, is immers de schijn gered en de sprong in het duister in den vorm van nieuwe verkiezingen, behoefd niet te worden onder nomen Het is een openbaar geheim dat keizer Wilhelm persoonlijk heel op het laatst een vergelijk tusschen de commissie uit den Rijksdag en den Bondsraad heeft tegengewerkt en door organen, die het weten kunnen, wordt medegedeeld dat Wilhelm II als opperbevel hebber van hst leger, ook al de meening is toegedaan dat een Rijksdagmeerderheid eigenlijk niet de bevoegdheid heeft te schrappen in eiscben, welke door de militaire deskun digcn worden beschouwd als het minimum onder de gegeven en te hunner beoordeeling staande omstandigheden Zoo zou tnen zeggen, dat de allerhoogste hooge in het Duitsche Rijk, toch ook wel eens lijdt aan vergeetachtigheidde vlootwet is indertijd toch ook wel aangenomen in den door den Rijksdag gewijzigde» vorm Het is dan ook geheel niet tot ontbinding van den Rijksdag gekomen, en de keizer schijnt zich ook bij het onvermijdelijke te hebben moeten neerleggen. Bij de derde lezing van de legervoorstellen in den Rijksdag stelde dr. Lieber (centrum) voor, 2 betreffende de verhooging van de vredessterkte aan te nemen zooals de com missie het gewijzigd heeft, en daarbij de bereidwilligheid van den Rijksdag uit te spreken om, als de vredessterkte, zooals de commissie die wil, praktisch onvoldoende mocht blijken, met de regeering op dat punt de onderhandelingen te heropenen. Bij de algemeene beraadslaging komt de minister van oorlog von Gossler, de waarde van een deel der commissoriale beslissingen erkennende, voor de volle bewilliging van de voorstellen der regeeriug op. Wordt de sterkte van het staande leger niet ten volle goedgekeurd, dan zal de eisch onvermijdelijk herhaald worden. De rijkskanselier rerklaart, dat de verbon den regeeringen njet het voorstel van Lieber genoegen nemen, onder voorwaarde, dat de regeeringen, de uitgesproken bereidwilligheid van den Rijksdag in aanmerking ne r.ende, binnen het tijdperk van het wetsontwerp (5 jaar) met nieuwe voorstellen zullen komen. In de hoofdelijke stemming over het ontwerp in zijn geheel wordt het met 222 tegen 132 stemmen definitief aangenomen. Terwijl men te Rome nog lang niet tot kalmte is gekomen over de plotselinge terug roeping van den gezant te Peking San Mar- tino (die eerst sinds twee maaRden op dezen post was en dus geacht kon worden heel duidelijke instruction te hebben bezeteu, ter wijl hij reeds meer dan veertig jaar in diplo- matieken dienst is en dus moeilijk verdacht kan worden van een jeugdige, op gebrek aan ondervinding gebaseerde onbezonuenheid) is uit alle mededeelingen van de hoofdstad des Hemelschen Rijks op te maken, dat de re geering aldaar bereid is niet alleen tot de ineest afdoende verontschuldiging, doch ook tot onderhandelingen. In de Kamer verklaarde de minister van buitenlandsche zaken gisteren in vervolg op zijn mededeelingen van den vorigen dag, dat hij eigenlijk niets meer wist te vertellen, reden waarom hij voorstelde de interpellation van Dr. WILLIAMS Ziehier wat een huisvader, de heer A. Fraber, 53 Daniel Stolpertstraat, te Amsterdam, ons dan 25 September 1898 schreef Mijnt vrouw was reeds meer dan een jaar lijdende en had zulke hevige pijnen in den voet dat het haar onmogelijk was iets in haar huishouden uit te voe ren, zij kou van haar stoel niet opstaan, wij waren ten einde raad: totdat wij op toevallige wijze de wonderbare genezingen lazen verkregen door de Pink Pillen van Dr. Williams. Komaan, zcide ik tot mijne vrouw (zoo schrijft hij), laten wij ze eens probeeren, baat 't niet, 't schaadt niet, maar wat een succesik kan U verkla ren dat Uwe onovcrtreffelijke Pink Pillen de beste uitwerking gehad hebben. Naeenigc doozen gebruikt te hebben, vond zij dat liaar lichaamsgestel veel beter was, maar de voet nog niet geheel; na nog eenigen tijd voortgegaan te hebben, kwam er wat kracht in den voet terug en als zij op een stoel zat kon zij haar voet zonder behulp van iemand op een anderen stoel leggen en voorheen vreesden wij eene g'-hetle verlamming. Wat de gezondheid betreft, deze is uitstekend ge worden en de eetlust is teruggekomen. Zij kan thans met behulp van een stokje hare huiselijke werkzaamheden verrichten, ja, zolls doet zij de kleine wasch, 't welk zij in geen jaar had kunnen doen. Voor een jaar geleden moest mijne vrouw te bed blijven of in een stoel zitten. Nooit hadden wij gedacht dat mijne vrouw nog eens zoo flink zou worden. Nog steeds gaan wij voort met de Pink Pillen te gebruiken in de hoop en met het vertrouwen dat de voet nog eens geheel en al hersteld mag worden. Waar hot maar te pas komt beveel ik Uwe Pink Pillen aan, want zij hebben bij mijne vrouw won deren gedaan. liet is een ieder gemakkelijk zich van de waarheid van 't bovenstaande te overtuigen. Uit Heeten, gemeente Raalte, werd ons den 15 Juni 1898 't volgende geschreven Mijnheer Snabilié Van den cenen dag op den anderen heb ik hot het uitgesteld om U te schrijven over het. wonder volle succes met Uwe Pink Pillen van Dr Williams. Alvorens verder te gaan verzoek ik U mij nog doosjes van Uwe ■wonderpillen te zenden. Mijne vrouw zegt, zij kunnen met recht toon- derpillen ge- fl l noemd worden. - U moet dan we ten, dat mijne vrouw van haar jeugd af aan altijd zwak ge weest is en erg zenuwachtig en tevens veel last had van rheu- matiek. Zij heeft veel moeten lijden aan hartkloppin gen en hoofdpijn en daarbij gedu rig maagpijn en benauwdheid op de borst en om het hart. Zij heeft op die wijze lang geworsteld en dacht datvoorhare kwalen geene middelen gewassen warjn Ruim een maand voor dat zij Uwe wonderpil!i':i gebruikte, kreeg zij pijn in de rug en in de zijden, maagpijn en alle dagen hoofdpijn, en gevoelde eene algemeene verzwakking in al hare ledematen, zoodat zij met veel moeite haar dagnlijksch werk kon ver richten. Toen zij gedurende eenige dagen Uwe pillen gebruikt had, werd zij aanmerkelijk heter en kor, met minder vermoeidheid haar werk verrichten. Door duizeligheid, veroorzaakt door verzwak' in eens gevallen zijnde, had zij haar hand gekwetst, na gebruik Uwer PinkPillen is zij geheel er van genezen. Hoogachtend, H. M. Hartkamp. Gelijk alle goede produkten worden ook de Pink Pillen reeds nagemaakt, een ieder geve dus wel acht dat er in 't fransch op het omhulsel staatPilules Pink pour Personnes Pales du D' Williams 't Omhulsel en het etiket zijn van rooskleurig papier met blauwe letters. Men hoede zich voor namaaksels. Prijs f. 1,75 de doos, f. 9. per 6 doozen. Verkrijgbaar hij Snabilié, Steiger 37, Rotterdam, eenig depothouder voor Ne derland en Apotheken Franco toezennding tegen postwissel. o u over de Cbineesche aangelegenheid „en corps" uit te stellen tot den eersten Maandag n«t 't Paaschrecès, te eer daar het optreden van ItaÜe op het oogenblik geen gevaar oplevert en er bij eventueele moeilijkheden toch immers altijd nog gelegenheid bestaat tot het doen van mededeelingen. Blijkens acte verleden voor [Notaris Bink te Waalwijk, 14 Maart 1899 is tusschen de heeren Henricus Johannes Maria Witlox en Johannes Henricus Josephus van Iers el, beiden leerlooiers te Waalwijk, aangegaan eene VENNOOT SCHAP tot hel gemeenschappelijk drijven eener stoomleerlooierij, van leerhandel, handel in looistoffen en looiartikelen, alles in den ruimsten zin te verstaan. De vennootschap is gevestigd te Waalwijk onder de firma Zij is aangegaan voor den tijd van 10 jaren, ingegaan 14 Maart 1899 en eindi gende 28 Februari 1909 behoudens stilzwijgende verlenging telkens voor een jaar bij niet-opzegging 3 maanden voor het einde van den termijn. Voor het verkrijgen, vervreemden en be zwaren van onroerende goederen, het opne men en ter leen geven van gelden, het aan gaan van borgtochtenhet teekenen van accepten en promessen en het geven eener procuratie om namens de vennootschap te teekenen is de handteekening der beide vennooten vereischt. te Waalwijk, MAAKT BEKEND, dat de vaste goederen van den heer Denis Vos Wzn., te SPRANG, door inzet en verhooging staan als volgt Onder Sprang: Koop 1 aan 2aan f 1400.— 1000.— 740.— 800.— 500.— 950.— 200.— 350.— 100.— 100.— ll, aan 120.— Koop 12 aan t 320. n 18 aan 440.— aan 120.— u 15, aan 250.— 1, 16. aan y 130.— Koop 17, aan f 250.— 18, aan 600.— TOESLAG 's avonds 7 uurter herberge van den heer A. A Pelte SPRANG. Dagelijks kan ten kantore van genoemden Notaris worden gehoogd. te Waalwijk, MAAKT BEKEND, dat de vaste goederenbehoorende aan Jan Verhagen Wzn. en Anna Oerlemans, te CAPELLE, door inzet verhooging staan als volgt Onder Capelle: Koop 1 aan f 1150.— aan 320.— 3, aan 750. Onder Waspik: Koop 4, aan f 60.— Onder Loonopzand: Koop 5, aan f 675. h 6, aan 200.— 7 aan 1500. TOESLAG Dinsdag 21 Maart 1899 's avonds 7 uurter herberge [van Van Dongen, te CAPELLE, aau de Nieuwe Vaart. Dagelijks kan ten kantore van genoemden Notaris worden gehoogd.

Echo van het Zuiden | 1899 | | pagina 2