Notaris BINK, Notaris BINK, PINK PILLEN VOOS BLEEKE PERSONEN Notaris BINK, Hooi- en Belooning. De Pink Pillen voor Bleeke Personen DHUIIDH MIZIffiK Alb, s Advertentiën De Pink Pillen van hleeke Personen, Ziehier slechts eenige namen onder velen van genezene personen in Nederland. Bül'^NLANir^ Frankrijk. Duitschland. Amerika. NIEUWE HOOP VOOR DE ZIEKEN ersonnes publiek verpachten publiek verkoopen verpachten: van Dr. Williams zijn. ©en zeker genezend, middel daar* zij liet licliaamsgestel versterken, liet t>loed verrijken en do zenuwen versterken13e teederste Per sonen kunnen liet geneesmiddel verdragen. Tegen Bloedarmoede. Algemeene Zwakte. Kliergezwel. Bleeke of Rheumatiek vale gelaatskleur Onregelmatigheid Verlamming. der Voortbeweging. Heupjicht. Bewijzende voorbeelden VROUWENZIEKTEN ren had .Aee,n UITVOERINGEN. 5 Juni bij INZET en 19 Juni 1899 bij TOESLAG Onder Waalwijk Een Winkelhuis met Erf en Tuin, De bijval der PINK PILLEN overtreft alle anderen. Zij hebben in alle landen eene algemeene beroemdheid behomen. De ziekte neemt de frischhéid des aangezichts weg. De Pink Pillen schenken de gezondheid terug, maken de oogen weêr glanzend en de wangen rooskleurig VAN Dr. WILLIAMS te Waalwijk, zal Donderdag 8 Juni 1899, te BAARDWIJI op MAANDAG 29 MEI a.s. Yan de Gemeente Baardwijk, langs de Veld- en Akker- steeg. Van den Algemeenen Armen en het Oud-Mannenhuis, over de Wetering, de hooigracht en de 3e brug. onmogelijk. Bijna alles moet men zelf doen, en man, vrouw en kinderen moeten zelf de handen uit de mouwen steken, willen ze vooruitkomen. Voor groote velden wordt dit gemakkelijker gemaakt door stoomploeg en „harvest-machine ook hebbeo ze zeiven niet të dorschen of de maïs uit te pellen. Maar toch hebben ze handen vol werk. Dit nu heeft weer tengevolge, dat hun hoe ven, en hun woningen op die hoeven, op verre na niet dien schilderachtigen indruk maken; die ten onzent zoo toespreekt. Hun huizen zijn bijna zonder uitzondering van houtschaduwrijk geboomte om de wo ning kent men in Amerika bijna nietom den aanleg van een tuintje wordt veelal niet gedachthet rasterwerk is er ruw en verve loos. Maar hier staat tegenover, dat de gezelligheid in de binnenkamer in den regel het onoogelijk uiterlijk vergoedt. Hun behui zing is goed ingedeelder zijn geen steenen vloeren ze meubelen hun vertrekken gelijk wij dit in onzen burgerstand doen en in hun slaapkamer vindt ge breede ijzeren ledikan ten, met nette waschtafels en met veel van het comfort, dat ge ten onzent op dorpen alleen bij de aanzienlijken van het dorp of in het logement vindt. Ook is deze landelijke bevolking gemeen lijk godsdienstig en kerkelijk. Kortom, ze leiden een leven zonder druk van bange zorgen. Ze weten dat ze vooruit kunnen komen. Weet men nu. dat volgens den »census" van 1890 ruim vijf millioen familiën op„farms" gevonden werden, die, op 5 personen per gezin gerekend, 25 millioen zielen veregen- woordigen, op een bevolking (destijds) van 65 millioen, dan gevoelt men welk een sociale kracht er voor de Vereenigde Staten inschuilt, dat een zoo hoog percentage van de bevol king in zoo goeden doen verkeert, en zulk een gevonde levensexistentie bezit, beiden in physieken en in moreelen zin. Iets wat we moeilijk kunnen neerschrijven, zonder er bij op te merken, hoe volkomen begrijpelijk het is, dat onze boerenstand in Europa, bij zooveel duurder prijs van het land, en zoo veel grooter moeite om voor een volwassen zoon een eigen hoeven te vinden, de con- curentie met een landbouwenden stand als men in Amerika vindt, niet kan volhouden. Maar dit nu daargelaten, is het dan toch aan geen twijfel onderhevig, of een land van nu bijna 70 millioen inwoners, waar de toe- staud van den landbouwenden stand zoo ge zond, en de leversconditie van den werkman zooveel gelukkiger dan ten ontzent is, geniet voor de overgroote meerderheid van zijn bevolking een zoo gewenschte existentie en zulk een profetie van toekomstigen bloei, ge lijk ge dit in geen land van Europa aantreft. Maandag is de Duitsche kruiser „Helac op de reede van Brest aangekomen, onder het lossen van saluutschoten, die door de Fransche oorlogsschepen beantwoord werden. De commandant van den kruiser bracht een bezoek aan den prefect en verzocht opname van één zijner zieke manschappen in het hospitaal, welk verzoek werd ingewilligd. Sedert 1870 heeft geen Duiisch oorlogschip het anker laten vallen op de reede van Biest. „Daily Maily" bevat eene depêche uit Tientsin, dat bij Ichau drie Duitsche officie ren zijn gewond. Men duchtte, dat de Chineesche regeering weigeren zal voldoening te geven. Twee Chineesche legerkorpsen staau in Chantung. —Telegrammen uit Warschau melden, dat het bijna 3000 inwoners tellende stadje Baranow io het gouvernement Lu bin door brandstichting volkomen in asch gelegd is. Door het instorten vau een huis werden vijf tien personen gedood. De soc.-democr. Vorwarts verhaalt Toen de keizer Dinsdagmiddag met twee officieren in den Thiergarten ging wandelen, bemerkte een koetsier, die in de nabijheid reed, den monarch. Hij keek met zooveel aandacht naar hem, dat hij niet zag dat van den anderen kant een rijtuig naderde. Plot seling kwam zijn vehikel in botsing met het rijtuig en de koetsier viel van den bok. Een redacteur van de Vorwarts, die de plaats des oDheüs voorbijfietste en alles had gezien, sprong van zijn rijwiel, om den koetsier hnlp te verleeneu. Ook de keizer kwam na der eu hielp, in samenwerking met deu (reeds eenmaal wegens majesteitsschennis veroordeelden) redacteur, den koetsier op de been. De keizer vroeg den journalist, hoe zich het ongeval had toegedragen, wal deze hem uitlegde. Daarna groette de keizer en verwijderde zich De koetsier heeft den kei- op wiens last zich nog denzelfden dag okter bij hem vervoegde, schriftelijk er, die te Diaz de vrouw van een aangerand, is achtervolgd en met 'ere negers in een hut, waar hij zich i had, gevangen genomen. Drie negers gehangen, vier andere met geweer- wond. 9 Ik heb U niet willen schrijven alvorens een zekeren t'jd té hebben laten verloopen om mij van de wei king uwer Pillen te overtuigen en zeker te z jn dat de kwaal niet zou wederkomen. Ik leed reeds lang aan hevige lendenpijnen die mij verplichtten herhaaldelijk mijne bezigheden te verlaten. De Pink Pillen hebben mij het grootste wel gedaan en ik zal ze zeker aanbe velen. Groussk, Onderwijzer te Loré (Ome). DB WERKMAN Wat is er niet ongelukkiger dan de werkman zonder werk die somtijds een groot gezin heeft te onderhouden en niet weet aan het onderhoud der zijnen te voldoen. Maar nog vreeselijker is het een werkman die werk genoeg kan vinden, maar niet in staat is hetzelve te verrichten ten gevolge van lich aams zwakte. enz., en zich zon der vaste hoop bevindt zulks in de toekomst voor zijn huisgezin te kunnen ver strekken. Ziehier het fevalvan den eer H. "Ver doorn, n° 8 Prins Alexan- derstraat te Feyenuord, bij Rotter dam, waar heen wij ons fericht heb- endooreven de Maasbrug over te steken en door hem zelf verhaald. Voor ongeveer 16 jaren geleden, zoo zeide hij, had ik het ongeluk mij met eene zware kist te vertillen. Ik raadpleegde verschillende doctoren doch zonder het minste resultaat Zoo sukkelde ik maar voort, totdat ik dePink Pillen van Dr. Williams, die door een ieder ge waardeerd worden door wie zij gebruikt zijn geworden, en die zulke wondervolle genezingen te weeg gebracht hebben. Ook besloot ik ze te probeeren, en in het begin der behandeling gevoelde ik reeds verbetering en na het gebruik van 4 k 5 doozen hebben zij mij volkomen genezen van hevige pijnen in mg en lendenen. Verd' r, zeide hij, maakt het vrij bekend opdat een ieder, die aan eene dergelijke ziekte lijdende is, eveneens de Pink Pillen gebruike en ook vol komen genezen worde. Mijn hartelijken dank. Ovei tuigender bewijzen zijn, dunkt ons, over bodig. Juffrouw Eudoxie Delalande, modiste te Re- nazé (Mayenne), schrijft ons Sedert drie ja- Jb.Tivi. geneesmiddel mijne pijnen kunnen verzach ten en dezen voor eene vrouw zoo pijnlijken toestand kunnen veranderen. Ook is het met een waarachtig ge luk dat ik U het gevolg van het gebruik der Pink Pillen kan schrijven. Ikheb vijf doozen ge bruikt en sedert dien tijd is mijne gezondheid regelmatig geworden en ik gevoel cieze korte ademhaling niet meer die mij verhinderde te gaan en in 't bijzonder trappen 'e klimmen. Ik gevoel het een plicht de werkingskracht van uwe verpleging uit te spreken en veroorloof U met genoegen mijnen brief openbaar te makeD. Dr Williams Admiraal Dewey, die te Hongkong is aangekomeu, heeft alle eerbewijzen, welke de Engelsche overheid hem wilde betuigen, van de hand gewezen. Te New-York zal zijn ontvangst schitterend zijn, doch Dewey heeft verklaard, dat hij zich aan de ovaties zal onttrekken, want als soldaat heeft hij niets dan zijn plicht gedaan en het is gevaarlijk in een democratische republiek den militairen roem te veel te vergoden. Naar de Herald uit Washington ver neemt, beiicht dr. SchtlrmaD, civiel commis saris te Manila, officieel, dat de conferentie met de gedelegeerden der Filipinos gesloten is en dat dezen naar het hoofdkwartier van Aguinaldo terugkeereD, zonder dat een be vredigende overeenkomst gesloten is. *«3 BEZOOIEN. Concert door de harmonie l'Espérance, op Zondag 28 Mei, nam. 6 ure, in den tuin van den heer Constans van Dongen. Zie programma's. Als een der meest werkende geneesmiddelen van dezen tijd herkend, zijn de Pink Pillen een krachtig bloedher- vormer en versterker der zenuwen zij gene zen wanneer alle andere middelen gefaald heb ben heupjicht, zenuwpij nen, verlamming, oneven redigheid der voortbe weging, St. Vitusdans, hooldpijnen, zenuwziekte, kliergezwel, enz. Zij bren gen de schoone kleuren op een bleek gelaat terug en werken op de verzwak kingen bij de vrouwen en genezen bij mannen aide ziekten die door overdre venheden, van natuurlij ken en van geestelijken aard, veroorzaakt zijn. \IUIES IMK OUR WI L. L s Gelijk alle goede produklen worden ook da Pink Pillen reeds nagemaakt, een ieder geve dus wel acht dat er in 't fransch op het omhulsel staatPilules Pink pour Personnes Pales du Dr Williams 't Omhulsel en het etiket zijn van rooskleurig papier metblauweletters. Menhoede zich voor namaaksels. Prijs f. 1.75 de doosf 9 ver 6 doozen. Ver krijgbaar bij SNABILIÉ, Steiger 27, Rotter dam, eenig depothouder voor Nederland en Apotheken. Franco toezending tegen postwissel. te WAALWIJK zal 5 Juni 1899 voorm. 10 ure in de VELDTENT te BAARDWIJK, om tc hooien 10 perceelen onder Baardwijk, in de Laageindsche Vöorweide, Laageind sche Wetering en in de Ereite. 4 perceelen onder Waalwijk, de Visch- bank, over de Hooigracht en aan de Haven. 1 perceel onder Capelle Zuiden wijn scha waard. 3 perceelen onder Besoijen over de oude Straat. Breeder bij biljetten omschreven. te Waalwijk, zal ten verzoeke Mej. de- wed. J. A. VAN BLAÜEL te Waalwijk, telkens des avonds 9 ure in het Hotel VER- WIEL te WAALWIJK, aan de Noordzijde van de Groote Straat Sectie C nummers 266 en 267 groot 7.82 aren. VAN Dr. WILLIAMS over de gansche wereld beroemd, worden in alle landen der wereld gebruikt. Betere aanbeveling bestaat er niet. Meer dan 5.000 wonderbare genezingen waargenomen en gepubliceerd door de voornaamste dagbladen bewijzen dat de vele en vele malen de kracht en gezondheid terug gegeven hebben aan zwakke personen, zieken, wanhopigen, en als ongeneesbaar verklaarden, Zij zijn werkdadig voor bloed armoede, rheumatiek, aangezichtspijnen, neurasthenie, heupjicht, verlamming, atoxie lo- comotrice, zenuwpijn, klieren, enz. Fam A. Kleijmen, 19 Corneliastraat, Alkmaar. Algemeene lichaamszwakte. Mej. de Regt, B. 13. Lange Noordstraat, Vlissingen. Maagpijn, slapeloosheid. De Heer Hyman, Halterstraat, Zutphen. Borstziekte. Mej. Kramer, no Ibis bij de Weerdstraat, Utrecht. Bloedarmoede. De heer J. Calien, regisseur firma Le Gras en Haspels, Rotterdam. Zenuwpijn. Mej. Hartkamp, te Heeten, gem. Raalte. Algemeene lichaamszwakte. Mej. A. Eraber, 58 Daniel Stolpe.rstraat, Amsterdam. Rheumat. pijnen in de beenen. de Hr. H. Verdoorn, 8 Prins Alexandérsk. Fijenoord Na 16 jaar lijdens aan rugpijn, enz. enz. De plaats ontbreekt ons om er nog meer te vermelden, dagelijks komen de dankbetuigingen en attesten tot ons. voorm. 10 uur- ter herberge van J. VOET, te HAARSTEEG Hoogen Omloop, Elderwaard, Hoogen en Lagen MusschenwaardSompen, 12 perceelen in den Lagen Omloop, Veer kampen, Storrenhoek, Maashoeven, de Geer, Jodenwaard, Hoogen- Midden- en Lagen Otter, Rietoord, Mauritsplaat, Capelle morgen en Knokenwaard. des namiddags ten 5 ure, bij A. MUL DERS in het Veerhuis. Aan hem, die eenige aanwijzing geeft, welke voert tot de ontdekking of veroordee- ling van den dader, van de, in de week voor Pinksteren, op het Valkevoort, in den Baard- wijkschen Polder bij Doeveren, plaats gehad hebbende laaghartige mishandeling van het vee der Kindereu VAN LOON te Drunen, wordt door dezen een belooning uitgeloofd van dertig gulden.

Echo van het Zuiden | 1899 | | pagina 2