Notaris KANT, Notaris KANT Notaris BINK Notaris BINK AGENTUUR SCHOENWEE M. HARTOG GOUDSMIT. Advertentiën M. HARTOG GOUDSMIT. Allerlei. Telegrammen. MENGELWERK. Het juweel Boekbeoordeeling. Handelsberichten. publiek verkoopen: publiek verkoopen verkoopen: verkoopen Commissionnair in Effecten te WAALWIJK, koopt en verkoopt aan zeer billijke voorwaarden, alle binnen- en buitenlandsche fondsen, verzilvert coupons aan de hoogste koersen van den dag, zon der provisie. op Woensdag 24 Januari 1900, bij toeslag op Woensdag 31 Januari 1900, Maandag te WAALWIJK, zal op 5 Februari 1900, te Waalwijk zal Maandag29 Jan. 1900, 7 0 koopen 4, 5 en 6 jarige Eiken schaar hout en verschillende koopen Masten snoeiling. te WAALWIJK zal 31 Januari bij INZET 14 Februari 1900 bij TOESLAG, ONDER LOONOPZAND Een Huis, Tuin, Bouw-en Weiland in het Loonshoekje Sectie C. Nos. 1526, 1519, 1219 1791 en 1306,groot 1.53.5 5 heet. eigendom van de kind. DE KORT— 1 1 i „„„.ininn tiid aan over- I f3,50 3>70> duiveboonen f 6,75 i\ 7.—, blauwe leed reeds geruiiuen nju aan over f()_ Q_ hectoliter :n, als hij des daags naar liet weik le qttaj< Kalfkoeicn f170 k 190 met haar beide kleine vrouw vallen, en, als hij was, en zij alleen kinderen thuis, was het reeds meerma.eit voorgekomen, dat de vrouw in het vuur viel wat haar al meer brandwonden be zorgde. Vrijdag üe|) het echter veel erger af. Geschrei van lut oudste kind deed den 'buren vermoeden, dat het weer niet pluis was in de woning, en toen zij zich daarvan gingen overtuigen, vonden zij de vrouw in cn boven het haardvuur, nog meer gestikt, dan verbrand. Het kleinste kind had zij op haren schoot, en dit. bleek erge brand wonden te hebben, vooral aan liet hoofdje. Ook de toestand van dit kind moet zorge lijk zijn. Slroopers. In den nacht van Zondag op Maandag waren op de Bavelsche heide cïi ie mannen aan het stroopen met d n lichtbak Z:j wer den bespeuid door den dienstdoende n ma rechaussee der biigade B'eda, en toen de stioopers dit betneikien, loste een hunner een schot. De marechaussee schoot terug en trof een hunner, zekeren Nooijen, in he: been. Deze gewonde werd mar het gasthuis te Breda overgebracht, een der dtie naar de gevangenis en de derde is rog voortvluchtig. Uit Wijk bij Heusden meldt men De gemeente—veldwachter alhier heeft den dader ontdekt van de in den laatste» tijd gej leegde diefstallen van lood van een huis. Retds voor een bedrag van ongeveer f 50 had de dief ontvreemd en door tusschcnkomst van een derde aan koperslagers te Heusden verkocht. Baardwijk. 23 Jan. „Onze viije uren", een kaaitgezelsc'nap gevestigd bij den Heer C. de Kort hield gisteravond een wedstrijd, waarvoor prachtige prijzen waren uitgeloofd. Na een hevigen strijd weiden de prijzen toegekend aan J. van Mierlo, H. Schilders en Chr. Pullens. Na afloop van den strijd was door de goede zorgen van den kastelein gezorgd voor een hartelijk stukje, dat de leder, zich goed lieten smaken. Men scheidde mei den wensch dat de vereeniging mocht toenemen in bloei en alzoo den leden en den liefhebbers van 't kaartspel nog menige» prettige» avond be zorgen. Door eenige schoenfabrikanten alhier is aan hunne vakgenooten cene oproeping gericht om in eene vergadering te houden op Woensdagavond ten huize van den heer L. van Cromvoirt, de middelen te bespreken om de prijzen van hun fabricaat in overeen stemming te brengen met dien der lederar tikelen en andere voor hun bedrijf benoodigde grondstoffen. Op 31 December 1898 bedroeg de be volking dezer gemeente 1585 zielen. Door qual Kali'vaarzen f120 a 140 Melkkoeien 1130 ft 140 2'/ï jarige onsen 1150 k lfio Guiste vaarzen f 30 a 90 Pinken f 50 60 Graskalveren f 30 k 40 Nuchtere knlv. f 10 12 Aangevoerd 2 vette varkens vun 17 a 18 ct per huif kilo, 78 biggen van I 4,— a 8.— per tuk. Aangevoerd 0 schapen cn 0 lammeren scha- cn lammeren f0 a f O.— per stuk. ll) a 1 45 per 26 s'uks. Boter 60 a 65 ct. per >/s kilo. ROTTERDAM 22 Jan. Biiuicnlaridschc Granen. Tarwe, verkeerde lie den in II uwe stemming, hoewel de aanvoer min der gioot was dan de vorige week. L'er heet. f5.20 a 610, extra puike nog daarboven, en per 100 kilo in uitgezochte qual. f 7.50 iv f 7.60 en ove rigens naar deugd vun f7 f740. Canada-tarwe werd verkocht van f 4.S0 tot f5.25. Kogge. Vlaamsche, Zeeuwsche en Overmaassche De beste I 4.76 i 5.50. Dito mindere f0,a 0. Gerst. Zeeuwsch Flakk. cn Overru. VV mier 8,— a 8.90; mindere I S a 8,75; beste '/.omer 8,—a 8,50; mindere f0,— a O.—. Haver. De beste f2.60 A 3 40. Blauwe erwten. De beste 1 6.25 a 7. Panrdenbooncn. De beste I 0. Bruine boonen de beste 1 7,a 8.5); Witte boonen. De beste f 9.50 ft 10 ui) Duivcnboonen van I 0.— a 0. Kanariezaad f6.— tot f7.75. ROTTERDAM, 23 Jan. Op de veemarkt waren lieden aangevoerd: 57 paarden, 0 veulen, 1 ezels, 680 vette runderen 976 magere dito, —vette en graskalveren, 166 nuchtere kalveren, 3 schapen of lammeren, varkens, 64 biggen, 4 bokken. Melkkoeien f160 a 223, kalfkoeien t loO a 190, stieren f70 a 210, graskalveren f28 it 35, pinken f45 a 70, vaarzen f70 a 120, alles mager vee biggen f a paarden f30 it f 1C0. Handt' traag. Bericht van den loop der Traanmarkt in Bergen van A. HOOGENDIJK Jzn. Vlaardingen Heden noteer ik: Puike bruine Berger looiertraan f22,— p. ton. brninblanke Berger traan 126. blanke Bergertraan f28, Maaslevertraan f P Groenlandsche Robben traan (smeertraan) in petroleum fusten van pl.m. 190 L. in gewone lus-ten van pl.m. 100 L. f 19.— r-100L Nat. Med. levertr le soort f ton u (stroogeel) 2e a f 38.p. ton Stoommedicinale levertr. le f 4S. p. ton Bij afname vun 6 en 12 tonnen geniet men aan zienlijk rabat. Uit de krant. Een reporter, die een moord beschreef, ge pleegd op zekeren Pinter, gebruikte o. a den vojgenden zin „Het was den misdadiger blijkbaar om geld te doen, maar gelukkig had de heer Pinter juist den vorige» dag al Hij onderbreekt hem eenmaal, als hij de letter A wil aanduiden, tweemaal voor de letter B, driemaal voor de C enz. met dien verstande, dat hij tusschen twee woorden een kleine pauze maakt. Dal is alles. Het spreekt vanzelf, dat men niet kan heliografceren, als de hemel bewolkt is, of als liet regent, of maar dat begrijpt zelfs iemand, die het buskruit niet heeft uitgevonden gedurende den nacht Dat is het eerste nadeel, liet tweede ligt in de traagheid van deze manier van seinen. De Engelscbe taal is van alle talen die, welke het minste van rlit nadeel te lijden heeft, wegens haar grooten rijkdom aan een lettergrepige woorden ett gebruikelijke afkor tingen en wegens haar besliste kortheid. Daardoor is het te verklaren, dat de helio grafie alleen in het Britschc leger gebruikt wordt. Maar zij biedt van de andere zijde het onschatbare voordeel, dat zij ver scheidene uren achtereen gebruikt kan wor den, zonder dat. de vijand, die zich tus schen de beide seinposten bevindt, de sei nen katt ontcijferen of slechts in de verte vermoedt, dat een verbinding bestaat. Het heliografeerrecord wordt tot den hul digen dag behouden, door lord Roberts, den opperbevelhebber der Engelscbe troepen in Zui.l-Afrika. In 1889, in den oorlog met Afghanistan, toen hij oprukte tot out zet van den door den emir in Kandahar Britsche brigade, nam hij op de heuvels vatt Robat, op 75 kilometer van Kandahar, in 4- uren een depêche van 207 woorden van de belegerde brigade langs heliografischen weg op dien het stormloopen der Engelscltcn niet tirailleursgewijs geschied was. 's Middags volgde een grootere opmarsch van het voet volk, weer in tiraillcursordc. Toen eerst opende het geschut der Boeren het vuur. De plaatsing van dat geschut was moeilijk te ontdekken, hetgeen de rook van een grooten veldbrand nog verergerde. Toen de opstelling van het Boerengescliut eindelijk vastgesteld was, ha 1 het reeds veel schade aangericht vooral onder de paarden van het Engelscbe geselt ut. De Engelscbe batterijen brachten tijdelijk de Boerenkaunonen tot zwijgen, doch dc e begonnen spoedig weer. Het gevecht eindigde 's avonds om halt acht. Toen staakten de Engelscbe troepen verder het stormloopen en gingen de nabu rige kloven in, waar zij bivakkeerden. De correspondent roerat ten slotte den moed der Engelscbe troepen, die zeven uur tegen een kruisvuur der Boeren vochten ouder een blakende zon. "n LOURENgO MARQUES, 23 Januari. Volgens een telegram van den 22en uit het hoofdkwartier van de Boeren wordt er sedert Zaterdag slag geleverd op den weg van 01 i- viershoek tusschen de Boeren onder Pretorius en 6009 Engelschen. Het middelpunt van den strijd is de Spioenkop daar zijn Boeren heengezonden ouder Botha en Cronjé. De Engelschen beperken zich overigens tot ver kenningen. President Steyn is in de vuurlinie op de verst vooruitgeschoven stellingen van de Vrijstaters voor Ladysmith. LOURENgO MARQUES, 23 Januari. Volgens een Transvaalsch telegram hebben de granaten van Long Tom gisteren de kwar tieren van White en Hunter platgeschoten. Het is onbekend, of er iemand doodgescho ten is. BOERENLAGER AAN DE BOVEN- ton Nauwelijks was de deur achter het jon ge meisje gesloten of Wouter Berger, die Truus' watermanoeuvre zeer goed begrepen had, viel, zijn aangebedene te voet en terwijl hij haar kleine handen met kussen bedekte, riep hij Truusje, lief, eenigTruusje, wil je dan werkelijk een beetje van mij houden. Maar, ik heb alleen maar van papa stamelde' zij, door deze plotselinge bestor ming een weinig in de war gebracht. Och, wat, je papaDie houdt mij imtners voor een juweel Wat jij van mij denkt wil ik weten Ik ik nu dan, ik ben papa's gehoorzame dochter, fluisterde zij met een beschaamd lachje. Wouter Berger sprong met een jubelkreet op, en het bevende meisje hartstochtelijk aan zijn hart drukkend, danste hij, terwijl hij haar lippen en oogen met een vloed van kussen bedekte, als dol met haar door de katner. Ademloos liet hij haar eindelijk op een stoel neerzinken. Op hetzelfde oogen blik stormde Lena binnen met den vroolijken bestaan kan aanbieden, uit den weg is geruimd, mijnheer Geef toe, Theo, vleide 11 el ma, en drukte haar verloofde een klinkenden kus op de lippen. Zoo, compagnon in het oude handels huis Rohnstein Hartleben, mompelde de Raad, door den kus reeds half overwonnen. Ja, maar kinderen, wat zeg je dan toch wel van je nieuwe mama, die ik je hier breng Zal je veel van haar houden P De meisjes omhelsden Heltna hartelijk. We hielden altijd al zooveel van haar Vleiersbrotnde de Raad getroffen. Nu, mijnheer Wouter, zoo wendde Itij zich tot dezen, als u mij belooft, mijn kind gelukkig te zullen maken. Geef hem haar maar, zei het bak- vischjc op gullen toon,' hij heeft haar toch al gekust Waarachtig lachte dc Raad. Dan blijft mij werkelijk niets anders over. En den gelukkigen "Wouter bij de schou ders vattend, voerde hij hem zijn oudste dochter in de armenIn Godsnaam dan, daar heb je dan je juweel meerdere vestiging en geboorten, dan vertrek zijne geldswaarden gedeponeerd bij ee t bank, TOEGELA, 19 Januari. De Engelschen •tl «I 1 t II" 1^11 I 1 I** I - .1 ilrt In.fAlt II 1 .1.. -.4^1 I ra n U a ra 4 1 ra» .In en overlijden, klom de bevolking tot 1611 zielen. Het getal huwelijken gesloten in 1899 bedroeg 10. kaatsheuvel, 23 Jan. Benoemd tot amb tenaar der secretarie alhier de heer A. van der Wiel uit Oudenbosch. Genoemde heer heeft reeds jl. Maandag zijne betrekking aanvaard. Eerste il. Goiutnunie. Het gescchenken geven bij gelegenheid der Eerste H. Communie wordt overdreven. Daarenboven worden er dikwijls geschenken gegeven, die geenszins in overeenstemming zijn met het plechtige, verhevene Eerste Communiefeest, het blijde hemelfeest der engelen op aarde. Wil iemand in zijne liefde tot de kindereu waarlijk een degelijk geschenk geven, een geschenk van de reinste, zuiverste soort, dan leze hij onderstaand schrijven „Ondergeteekenden nemen andermaal de vrijheid, Uwen zeer gewaardeerden steun te verzoeken voor de verspreiding van ,,Het Communieklokje", Weekblad voor Commu nie-kinderen, dat gedurende twaalf weken vóór den dag der Eerste H. Communie aan de kinderen ter hand gesteld wordt. Van verschillende zijden zijn ons verleden jaar dankbetuigingen toegezonden, en niemand heeft stellig de veertig centeu betreurd, waardoor zooveel was bijgedragen tot de waardige viering van den schoonsten dag des levens. Ieder nummer zal, als vorig jaar, een hoofdartikel bevatten, benevens een gedichtje, een keurig plaatje met vei klaring, een of meer verhalen en vermaningen voor Coramu- niekiuderen. Niet slechts voor de Commuuie- kinderen, maar ook voor ande:e broeders en zusters kan de lezing van dit blaadje zeer veel goed stichten, terwijl het de ouders zelveu zal aansporen, hunnerzijds krachtig mede te werken tot de voorbereiding hunner kleinen tot den gewichtigsten dag huns levens. Hoogachtend, G. KERBOSCH, Pastoor, Nederweert. H. BARTELS, Professor, Roermond. Als premie wordt giatis bij het le nummer verzonden een schoon toepasselijk chromo prentje, aan de achterzijde bedrukt met Gebed tot Jezus, om een waardige Eerste H. Communie te doen". De abonnements prijs is zeer laag, zoodal het in de handen van elk Communiekind kan komen fraocr toezending 40 cent per abonnement. P. S. Van den ln Jaargang (1899) zijn nog eenige exemplaren verkrijgbaar A 50 cent franco per post. Deze exemplaren zijn ge bonden in een lief gekleurd bandje met vergulden titel op plat en bevatten daaren boven eene schooue toepasselijke chtomo— titelplaat. zoodat hij GORINCHEM, 22 Jan. De aanvoer van granen was heden gering, met gewonen handel. Men besteedde voor Ristarwe f 6,50 a 6,70, roode dito f 6,10, a 6,20 witte dito f 6,15, A 6,25, inl. rogge f 5,85 a 6,— buitenl. dito f5,75 a 5,90, gerst i 4,60 a 4,75, haver niets verloor dan zijn leven. Juist. Alleen een gek krijgt het in zijn hoofd, te redeneeren met een vrouw 1 zei bij, na eet dispuut vatt een uur. Precies was haar slagvaardig antwoord. Lachen. Onderwijzer: Hoe durf je 't wagen, mij uit te lachen, deugniet J >ngen Ik lach niet om u, meneer OnderwijzerIk weet niet, dat er iets an deis in dit vertrek is, dat de lachlust kan opwekken. Die zijn vijand niet wil vergeven breekt de brug cf waarover hij zelf gaan moet, want ieder mensch heeft vergeving noodig. Een burgemeester Hoover. Een tragische gebeurtenis,vol van gruwel en bloed, is in het kleine plaatsje Senkwitz in Hongarije voorgevallen. Een daar woonachtige vrouw onving van haar echtgenoot uil Amerika 400 florijnen Het geld werd op het gemeentehuis doot den burgemeester aan de vrouw uitbetaald. 'sNachts daarop drongen twee gemaskerde mannen bij haar binnen cn verlangden het geld. De vrouw wees op een kastje. Terwijl de roovers de laden doorzochten, sloop.de vrouw weg en zond haar 10 jarig dochtertje naar den burgemeester, met verzoek om hulp. Het meisje kwam echter niet terug. Nu stelde de vrouw de gendarmerie met het gebeurde in kennis, en toen deze bij den burgemeester verscheen, was hij juist bezig zich op te hangen. Onder zijn bed vond men het meisje met afgesneden hals. De burgemeester bekende het kind vermoord te hebben de twee gemaskerde roovers waren zijn zoons, die hij naar de woning van de vrouw had gezonden. Men vond ze in de woning der vrouw terug. Ook zij hadden zich opgehangen omdat zij zich ontdekt zagen. De burgemeester werd gevan gen genomen. Wat is Heliografie? Iu de berichten, die van het oorlogsterrein in Zuid-Afrika ontvangen worden, is dik wijls sprake van heliografie en wel op een wijze, alsof iedereen zoo maar weet, wat heliografie is. In werkelijkheid echter is men alleen in nauwbegrensde vakkringen volkomen inge wijd in deze optische telegrafie. In het Strand Magazine vinden wij er de volgende bijzonderheden over Heliografie is het eenvoudigste, goed koopste en het eenig zekere stelsel, waar van zich een belegerd legercorps kan be dienen om met de troepen, welke tot zijn ontzet voortrukken, in verbinding te ko men. Ieder der beide troepenafdeelingen stelt een uit drie stokken of staven samen- gestelden drievoet op en plaats daarop een spiegel. De spiegels stelt men zoo, dat zij elkaar wederkeerig een bundel zonnestralen toewerpen. Dan wordt bij iederen toestel een soldaat gezet, die de seinen geeft en een officier, die voorzien is van een verre kijker. De seingever kan den lichtstroom opvangen en onderbreken, door met zijn muts of' zijn helm den spiegel te bedekken. houden nu drie stellingen bezet langs de Toegela. Het oude kamp van Chieveley is het dichtst bij Colenso. Hun middelste stel ling is bij de Zwartkopdrift, waar zij beide oevers bezet houden. IJoogerop, naar Zunckles toe, hebben zij een brug over de rivier ge slagen en een reusachtige intendance geves tigd. Op de toppen en terrassen van den Zwartkop hebben zij vijf scheepskanounen opgesteld, en zij hebben een veldbatterij over de rivier op een klein kopje op den noordelijken oever geplaatst, waaruit zij voortdurend een vreeselijk vuur op onze schansen onderhouden. Sedert het begin van de week wordt de verbinding tusschen de verschillende stellingen onderhouden on der die zware beschieting. De verliezen die deze ons veroorzaakt, zijn zwaarder dan te Colenso. De scheepskanonnen schieten stalen pantserdoorborende granaten. Een van deze doodde een vader en een zoon die samen praatten. Opmerkelijk is dat ze geen zicht bare wonden toebrengen. Dc verliezen die de door verkeerdbegrepen signalen in 't nauw geraakte patrouille van de onzen heeft geleden, bedragen omstreeks 40 (omstreeks 20 gesneuveld, 14 gewond en de overigen vermist). PARIJS, 23 Januari. Volgens een tele gram aan de Temps heeft de Manchester Guardian een telegram gekregen, meldende dat de Boereu Zaterdag maar 22 dooden en gewonden hadden. LONDEN, 23 Januari. Reuter heeft bij het ministerie van oorlog inlichtingen inge wonnen aangaande het te Berlijn loopende gerucht dat Bulier een nederlaag zou hebben geleden, en aangaande het gerucht dat Duu- donald met zestienhonderd man in Ladysmith is doorgedrongen. Het ministerie van oorlog slaat aan geen van beide geloof en denkt dat het beursberichten zijn. Noch van Bulier, noch uit Ladysmith wordt gedurende een dag of twee drie beslissend nieuws ver wacht, daar Buller's bewegingen noodzake lijkerwijs van langen adem zijn. Volgens den correspondent der, Times in het kamp te Erere, die gisterennamid- dag seinde, mislukte Vrijdag eigenlijk ge neraal Warren's westwaartsche omtrekkende beweging, begonnen aan de Wagendrift, doordat een sterke Boerenbezetting op den langen heuvelkam, welke uitloopt van den Spioenkop westwaarts en Warren's route be streek, zijn voorfrekken onmogelijk maakte. Daarom keerde Warren's korps naar de Wageudrift terug, waarbij hij Vrijdagavond bivakkeerde. Zaterdagmorgen werd tot een frontaanval op de Boerenstellingen besloten. Deze namen een hooggelegen halven kring in rondom een kopje Drieboolheuvel ge naamd. De Engelschen stelden een batterij op op 2250 M. van het Boerencentraal. Zij begonnen Zaterdagmiddag met hun voetvolk groepsgewijze op te rukken, na een lang kanonvuur. De Boeren richtten een moor dend geweervuur op hen, hetwelk waar schijnlijk nog doodelijker geweest ware, in- te Waalwijk, zal voon JAN KOGELS aldaar cn Kinderen, tc.r herberge van TIIE- 01)0RUS VAN DIEM te Waalwijk over de Lijn, bij inzet telkens 's avonds 7 uur, Een houten KEET, waarin vergun ning, (de vroeger zoogenaamde Veldtent thans staande te Waalwijk aan den Hoek op een terrein van Adrianus van der Geld, hetwelk tegen denzelfden huurprijs voorjaren kan worden ingehuurd. Direct te aanvaarden. Inlichtingen geeft Notaris Runt. uitroep Daar is papa Papa komt met me juffrouw Helma terwijl ze in haar opwin ding Wouter in plaats van haar zuster het glas water aanbood. Juffrouw Helma was tot voor eenige maanden Juffrouw van gezelschap in liet huis van den Handelsraad geweest. Ze was de lieveling der twee meisjes, die haar zeer ongaarne bij haar plotseling ontwaakt ver langen om naar het ouderlijkhuis terug te keeren hadden laten vertrekken. Ja kinderen, zeide Raad, terwijl hij aan den arm van de aardige biunette van 26 jaar binnentrad, ik heb Helma onder weg ontmoet en ze wilde, dat ze het jullie in mijn tegenwoordigheid zou zeggen, dat we sinds van morgen verloofd zijn. Wat, u bent ook verloofd riep Truus onthuts en verwonderd uit. Dus toch zei het bakvischje zege vierend. Ook Maar wie is er dan nou meer verloofd Wel ik! Met Wouter, liet juweel dat u mij gezonden liebt Wel voor den duivel. begon de Raad. Maar waarom bent u daar zoo ver wonderd over, papaatje, stotterde Pruus, die bij de oprechte verbazing van papa wel een beetje uit het veld was geslagen. U liebt toch daareven gezegd dat er iemand dien wij kenden zou komen om ons iets mee te deelen, en dat ik vooral hem om awentwil moest liefhebben. Maar, daarmee heb ik Helma bedoeld, die jullie naar mijn plan eerst alleen onze verloving moest meedeeleti. Daar komt niets van hoor; aan iemand die niets an ders is dan boekhouder, geef ik mijn kind niet tot vrouw. Helma Het jonge meisje viel de brunette snik kend om den hals, spreek jij voor mij bij papa, of anders geef ik je geen verlof tot jouw huwelijk Do brunette drukte het opgewonden jonge meisje zacht tegen zich aan, streek haar over liet haar en zocht haar met troostende woorden tot kalmte te brengen. Nu, als de //boekhouder" de eenige reden is, waarom u inij Truusje, om wier hand ik u bij deze verzoek, niet geven wilt, dan hoef ik mijn hoop nog niet op te geven zei Wouter Berger met waardig heid. Sedert gister ben ik als deelgenoot in de firma Rohnstein Hartleben, die, zooals u weet, vroeger slechts door den Handelsraad Baumann gevoerd werd, opge nomen. Ik vertrouw dat hiermee alle twij fel, of ik Truusje een aangenaam, zorgeloos 's voormiddags ten half 19 ure te Looxop- za.nd op het landgoed //De Warande'" 300 kavels extra goede hop- en boonstaken. 50 kavels masten takken. 100 kavels masten brandhout. 25 kavels staande mast. Alles genotnmerd op het terrein te zien. Betaaltijd Koopen van f 3 en daarbene den contant, daarboven 1 OCTOBER 1900 ten kantore van Notaris RANT voornoemd, mits soliede Borgstelling. Dc koopers betalen geen onkosten. Kocpers, die nog bij den notaris iets erschuldigtl zijn worden niet toegelaten. voorm. 10 ure op liet landgoed, „De Roes- telberg" onder Loohopzand, nabij de Hoeve oewoond door Joh. YPELAAR, EN lelkens des avonds 6 ure ten koffiehuize van de kind. VAN AMELSFOORT, Loons- lioekje VlNGERHOETS C~3. Iemand, door jarenlange ondervinding ge heel op de hoogte van liet schoenvak, zou gaarne, liefst voor de Noordelijke Pro vincies, een soliede Firma tertegen- woordigen. Aanbiedingen met Condities onder num mer 10 aan dit blad. Aanbevelend, Uw dw. du.

Echo van het Zuiden | 1900 | | pagina 3