TE VROEG GEDEMASKEERD, Telegrammen. Handelsberichten. Voor Verstand en Hart Gemengde Berichten. Burgerlijke stand. Sprang. Tot tijdelijk onderwijzer aan de inbare school alhier is benpemd de heer F van der Oest te 's Hertogenbosch. Sussen, 5 April 't Mag zeker in den Al u. Nederl. VViehijdeisbond gepiezen wor— i, dat hij alhier in dén zoog en aam den rekeldraai" een dubbele kromming in .1 dijk, waarbij het vrije uitzicht door de zen belemmeid wordt (wee waarschu— igspalen liet plaatsen met de duidelijke orden „gevaarlijke bocht"; want een ieder opletten wil, is dan gewaarschuwd voor jelukken, die daar zeker gemakkelijk kui.— i voorkomen. Vlaar dat nu sommige grappenmakers de orden, daar ter waarschuwing geplaatst, in ats van op den weg, op het aldaar we ide volk willen toegepast zien, kan na— irlijlc de Bond niet helpen. LONDEN, 6 April. liet plan voor een •al in Transvaal langs den weg, dien neson genomen heeft, dat de Boeren bij ornspruit buitgemaakt hebben, is van hand van majoor Keadc. Dan was er r een plan voor den besten weg van jemfoiitein over Winburg naar Kroonstad, verkt door majoor Wolleydod. In het officieele verslag van de Boeren *r het gevecht van Zaterdag staat verder men dat gevecht niet moet onderschat- Dc Vrijstaters, bezield door liet ver gen om Bloemfontein te heroveren, be lten het welslagen van den strijd, terwijl Transvalers met de Vrijstaters wedijver- Alle zuidelijke commando's hebben li thans vereenigd en vormen een groote eht van veteranen. Laffan seint uit Bloemfontein dat er in i omtrek 20,000 Boeren liggen, die ihoudeud versterkingen ontvangen. Pa- uilles Boereu zijn gezien 16 kilometer i westen van Bloemfontein. LONDEN, 6 April. Roberts seint rd Methuen seint uit Boshof dat hij er idaag generaal de Villebois Mareuil en i detachement Boeren heeft omsingeld en niemand is ontsnapt. Villebois Mareuil zeven Boeren zijn gedood, acht zijn er cwetst, vier en vijftig gevangengenomen. Een Engelsch detachement, bestaande uit f compagnieën infanterie en bereden infan- ie, van Rensburg, is door de Boeren 'angen genomen bij Bethanië. LONDEN, 6 April. Een telegram van rd Roberts uit Bloemfontein dd. gisteren •icht, dat Lord Methuen des morgens het gende uit Boshof had geseind lk heb len generaal de Villebois Mareuil en i Boerenmacht omsingeld. Niemand is Isnapt. Villebois Mareuil en zeven Boe- i zijn gesneuveld, acht zijn er gekwetst, r en vijftig gevangen genomen. Onze •liezen bedragen vier gesneuvelden en ren gekwetsten. En ander telegram van Roberts uit Bloem- .tein, van gisteravond uegen uur luidt vrees dat drie compagnieën infanterie twee compagnieën bereden infanterie bij ddersburg, oostelijk van het station van thanië, door de Boeren zijn omsingeld. De Boeren waren in grooteren getale en Iden vier of vijf kanonnen bij zich. De gelschen hielden stand van 3 April 's ddags om twaalf uur tot 4- April 's mor- is om negen uur. Daarna moet men ierstcllen dat zij zich hebben over gege- i. Zoodra Roberts, in den namiddag van 3en, berichteu over liet gevecht ont- ig, beval bij Gatacre om van Springfon- n naar Reddersburg op te rukken zoo il mogelijk als was. Roberts zond voorls Cameron Hooglanders van Bloemfontein ir Bethanië. uatacre kwam den 4en om half elf 's rgens zonder tegenstand te ontmoeten te ddersburg aan, maar kwam niets meer te ten over de vermiste infanterie, zoodat geen twijfel lijdt, of deze is gevangen tomen. LONDEN, 6 April. De officieele lijst i verliezen, door de Engelschen geleden de hinderlaag te Koornspruit, geeft aan meuveld driegekwetst tachtig, van wie siuds dien vijf zijn overleden vermist e honderd twee en vijftig, ACCRA, op de Goudkust, 5 April, ortdurend wordt er gevochten tusschen tnmen in Asjanti. De gouverneur en u vrouw zijn te Koeraassi. De telegraaf afgesneden en het verkeer verbroken, legrammen zijn vernietigd. Een troepen- cht van Hausa's vertrekt van hier naar binnenland. De toestand schijnt ernstig. LONDEN, 6 April. In Amerikaansche ;eeringskringen gelooft men aan de breuk ischen Rusland en Japan. Japan bestel- ormiddelijk voor zich zeven Sinims tdley dynamietkanonnen, welke de Vrij— atsche agent Wessels trachtte te krijgen naar Louren$o Marques te zenden. De rvin Company gaf de voorkeur aan de itelling van Japan, omdat dit contant iaalde en er geen gevaar bij was. LONDEN, 6 April. De Standard ver- emt uit Washington dat de Amerikaan- ie Senaat in 't geheim heeft beraadslaagd sr de overeenkomst aangaande het Nicara- a kanaal. De regeering heeft voor 100,000 Har de onderzeesche boot van Holland igekocht. Haar plan is er nog acht of n bij te bestellen. WAALWIJK, 5 April 1900. Beesten buitengewoon veel aanvoer en handel vlug. Kalfbecsten golden f 125 f205. Dito vaarzen f 120 A f 170. Weivee werd ai-n flinke prijzen verkocht. Jonge varkens aangevoerd 275 stuk»ver kocht van t"5.25 uf 12,50. Ter botermarkt afgeslagen en verkocht 395 kg. van f 1.17 f 1.21 per kg. Eieren 3 a 4 cent per stuk. De laatste Ynsten-jaarmarkt werd druk bezocht en de handel in de verschillende aangevoerde artikelen was zeer geanimeerd De liuidenmarkt blijft in min of meer lustelooze stemming. De voorraad op 31 Maait te Antwerpen bedroeg ruim 62000 stuks gelijk staande met die van 1899 op 't correspondeerend tijdstip. Maar bet ver schil in den verkoop is enoim in de 3 eer ste maanden van liet jaar en bedraagt niet minder dan 74451 stuks, wel een bewijs, dat de looierij slechts koopt om bezig te blijven en niets durft te ondernemen, wat op eenige speculatieve, inkoopen lijkt. Van La Plata zijn de berichten ook flauwer wat de prijzen betreft, daar de slachtingen in de gansche Argon tij nsche Republiek toene men, zoodat het tekort weldra niet meer zal bestaan en de keuze dus ruimer zal worden Voor prima zomerhuiden blijft men niet te min hooge prijzen aanleggen en zoo ver wacht men dat voor de lading van pl. m 17600 Liebig-ossen, die weldra op de En- gelsche kust arriveert met flinke partijen, minstens h 1000 in eens aan de markt zul len komen tegen fr. 78 voor de 20/25 en fr 80 voor de 25/32. Gisteren werden te Antwerpen verkocht een gedeelte van No 1174 Montevideo Sa- laderos Os 20/25 it fr. 76 en van No. 1175 Montevideo Saladeros Os 25/32 ft fr. 78, respectievelijk 2 h fr. 3 beneden taxaat. De ledermarkt houdt zich daarentegen zeer ferm, er beslaat goede kooplust voor al de soorten en de nieuwe voorraad ruimt spoedig op. Het laat zich aanzien dat de volle ver hoogde prijzen flink zullen gehandhaafd blij ven met wellicht eene nieuwe verhooging in de Zomermaanden, als wanneer er ge woonlijk veel behoefte komt eu die. behoefte zal zich wegens den geringen voorraad in de kuipen en in de magazijnen dit jaar vroeger en meer doen gevoeleu dan andere jaren. DU SS EN. Boieraanvoer 141 kg. prija van f 0.86 1 05 Markt gezet op f 0.98 per kg. Eieren f 0.70 per 26 stuks. Die Kerk spreekt met recht. Met over tuiging en zekerheid en in de volheid van ons recht, zegt Leo XIII beginnen wij met de oplossing van dit vraagstuk; want het vraagstuk dat zich voordoet is van dien aard, dat het onmogelijk is eene werkdadige op lossing te vinden zonder beroep te doen op Godsdienst en kerk. Zedenwet en godsdienst toch zijn aan de Kerk toevertrouwd. Daar enboven op het aangezicht der Kerk glanst de goddelijkheid. Is zij niet vol majesteit en de oudste aller instellingen niet vol ondervinding alle eeuwen heeft zij meegeleefd, over alle volken verspreid de machtigste? Antoine. Voor eene eeuw telde men nog vele lec- kenapostelen. Heden zijn de meesten apos telen voor hun eigen zak, voor een stuk zilver en goud. Hunne liefde beperkt zich tot zich zelf en bun rijkdom. Op zijn hoogst praten leeken nog eens over openbare godsdienstige verrichtingen. Maar praten is kaf en doen is koren Ziet om u heen naar de zedelijke en stoffe lijke. ellende, die gij met den voet aanstoot, als ge uit uw rijk buis komt op de straat en werkt niet slechts voor goud maar voor de godsdienstige en zedelijke verhef fing van uzelven eu de uwen. Roland Yssu. Omgang met den handenarbeid ontwik kelt het verstand in praktischen ain. Vlekke. De priester op de fabriek is even nood zakelijk als de ingenieur. Vlekke. Eene vereeniging moet in de eerste plaats zijn een moedige geloofsbelijdenisde opeu- lijke erkenning, dat wij alleen van het Christelijk beginsel heil verwachten voor de maatschappij Vlekke. Gods reden dient het plomp vernuft te (scherpen, Dat schichtig is in kiezen en verwerpen Van eene zaak, en nauw'lijks zich verstaat, Of wraakt, eer 't riekt hoe ver dat wraken (gaat. Vondel. Verschrikkelijke misdaad. Een weduwe te Budapest, Esokoli ge naamd, was, ofschoon zij 40 jaren oud was, geëngageerd met den 22-jarigen Eiperich Parasz. Eenige dagen geleden hoorde de weduwe, dat Paraa haar in den steek laten wilde en met een ander zou trouwen. Buiten zichzelf van woede besloot zij zich te wre ken. Toen Parasz haar 's avonds kwam be zoeken gaf zij hem zooveel te drinken, dat hij in slaap viel. Met een keukenmes sneed zij hem daarop het hoofd geheel en al van den romp's Nachts sleepte zij het lijk uit haar woning, wierp het in een put in de nabijheid en dekte het. geheel toe met sneeuw. In haar opgewondenheid echter vergat zij het hoofd van den vermoordde iu haar wuning en zij waagde het niet, nogmaals in het holst van den nacht haar woning te verlaten. Nadat het eenige dagen gedooid had, vond men het lijk in den put. De verden king viel onmiddellijk op de weduwe. Bij de huiszoeking vond ineti het hoofd van den vermoorde in den kolenbak. De moorde nares heeft bekend. Ken rem voor schepen. Volgens een Engelsch vakblad is er een rem voor schepen uitgevonden, waardoor het aantal scheepsrampen in het vervolg sterk verminderd kunnen worden. De uitvinder vleit zich er mede, dat door de toepassing van zijn nieuwe machine een schip, dat een snelheid van 20 knoopen, geheel tot stil stand gebracht zal kunnen worden binnen een afstand, tweemaal zoo groot als de lengte van het vaartuig. Het toestel bestaat uit een paar reus achtige vleugels, een aan weerszijden van het schip Onder gewope omstandigheden liggen deze vleugels plat tegen het voor gedeelte, maar de stuurman behoeft slechts een handle over te halen en ze ontplooien zich en bieden door hun omvang zulk een tegenstand aan het water, dat het vaartuig oogenblikkelijk slil ligt. Elke vleugel is half zoo lang, als het schip en heeft een breedte, welke ongeveer de helft van den diepgang bedraagt. WAALWIJK. Van 31 Maart tot 6 April. GEBOREN Johanna, d. van P. van Eeten en H. van Delft. Petrus, z. van J. C. Dekker» en C. Herman. Maria Geertrudo, d. van J. van der Pennen en A. Niehaus. Pe trus Antonius, z. van P. Domenie en P. M. van Biesen. Petronella Louisa Johanni, d. van A. A. van Rijen en A. A. Papen hoven. OVERLEDEN Paulus Adrianus de Groot, 5 maanden. Jacobus van Os, echtgenoot van Maria van Vugcht, oud 74 jaren. Johanna van Eeten, 1 dag. GEHUWD Geene. De verwende, mooie Linda had voor de zooveelste maal gott lefoneerd en nu, na wederom afgebeld te hebben, stampte zij geërgerd met den voet op den grond, ter wijl een paar diepe rimpels op het blanke voorhoofd bewezen hoe. verstoord zij was. -'t Is toch werkelijk afschuwelijk riep zij hare moeder toe... Voorzichtigheidshalve heb ik nog eens naar het magazijn getele foneerd om ze aan mijn costuum te her- inueren, en verbeeld u, nu is liet in 't geheel niet zeker, dat ik het op tijd krijg de eerste modiste is ziek geworden. zij hebben het naar haar huis gestuurd... natuurlijk aan het einde der wereld. Lan- gestrasse... en vier hoog. Daar moest ik maar heengaan om te passen, verbeeld u eens, wat zegt u daarvan, mama? Ja, kindlief, dat is wel onaangenaam als ik in jouw plaats was, nam ik maar een der costuums die ze gereed hebben lig gen... Neen, mama, daar denk ik niet aan ik moet de blauwzijden Luna hebben en dan ga ik naar het balkrijg ik haar niet dan blijf ik thuis... En je verloofde Het opgewonden meisje haalde de schou ders op, haar mond vertrok zich tot een spijtig lachje. Ja, die maakt het mij in de laatste dagen ook zoo onaangenaam, 't Is ellendig dat er zooveel zieken in de stad zijn.... jnist nu heeft hij zooveel te doen... alsof hij die afschuwelijke armenpraktijk nog noodig had, thans, nu hij toch... Zij aarzelde. Nu hij toch onze schoonzoon wordt, wou je zeggen... Ja, Linda, dat kan ik mij wel voorsteilen dat zijn eigenschappen van mannen, die bijv. je papa hoogelijk waar deert... Ik niet, mama, ik zeker niet; ik moet dikwijls iö stilte lachen, als hij met zijne ho:gdraveude ideeën komt aanzettenik weet dat hij mij overschat, ik wil volstrekt niet iets anders schijnen dan ik ben... ik erger er mij over... De zenuwachtig trillende vingers ontbla derden een helder lila orchidee, die in een kunstig geslepen Venetiaansch glas voor haar stond... toen plotseling aan eene oogenblik- kelijke opwelling gehoor gevend, schelde zij en beval den hinnentredendeu huisknecht Antoon, de coupé, maar gauw watJij moet meegaan Dus toch waagde hare moeder nog op te merken. En wat moet ik tegen Maxi- miliaan zeggen, als hij komt Hij heeft het veel te druk; hij zal niet voor vanavond komen. Waar zou hij den tijd vinden om zijn meisje te bezoeken, als ergens een waschvrouw hoest of een straatkind zich een stukje vel van de hand heeft gestooten Het mooie, regelmatige gezichtje kreeg eene bepaald leelijke uitdrukking bij die hoonende woorden. Adieu, mama klonk het daarop kort. Even later steeg Linda in liet haar wach tend rijtuig en reed heen. Zuchtend zag hare moeder haar door het venster na. Hij zal een zware taak met haar hebben... nu is hij nog verliefd, bijna ver blind maar wat moet er van komen waar hij alles, alles van zijn vrouw verwacht; verstand en menschenliefde... Wij hebben haar verwend, vertroeteld... 'twas niet goed en niet verstandig van onsik zie het nu te laat in, te laat Zij bedekte het gelaat met de handen. Inlusschen had Linda haar d >el bereikt, daar buiten „aan het einde der wereld".... „aan de overzijde vier hoog" liet huis had Antoon weten uit te vorsclien. Ook dat nog zuchtte het verwende meisje. Zij tilde haar fraaie japon hoog op en stapte moedig de wijde binnenplaats over naar de aangeduide woning. Als zij haren leeraar in het schilderen bezocht, steeg zij soms eenige keeren per week de bijna 10U trappen op, die naar zijn atelier leiden, maar die waren van marmer met een zwaren looper belegd, en hadden vergulde leuningen hoe kon nu zoo'n borduurwerkster, die toch zeker dikwijls aan zienlijke dames bij zich kreeg, zoo hoog wonen, zoo in hooge mate onvoorzichtig... en dan die uitgesleten, vuile trappen, dat mengsel van onaangename geuren Eindelijk was zij boven, nauwelijks wa gend adem te halen haar klein fijn neusje hield zij in een kanten zakdoekje verhor- gen. Klop eens, Anton, zeide zij tegen den huisknecht, die haar was voorgegaan, en vraag of juffrouw Rudolf te spreken is. Een bleek, klein meisje opende de deur en zag de bezoekers met groote, verbaasde oogen aan. Moeder is vandaag een beetje beter antwoordde liet kind op een vraag van An ton: zij borduurt reeds sedert gisteravond zij heeft den geheelen nacht niet geslapen, omdat het werk zoo'n haast heeft. Och lieve God zuchtte Anton mede lijdend, en ging toen opzijde om zijn jonge meesteres door te laten. Haar tegenzin overwinnend, trad deze de kamer binnen, waar een vrouw met lijdend uiterlijk, het eene oog verbonden, aan een groot borduurraam zat. De vlugge vingers gingen ijverig heen en weer om schitteren de gouden draden door elkander te werken zij gunde zich geen oogenblik tijd en hield het. hoofd diep over haar werk gebogen. Moetje, een dame I De vrouw schrikte en stond met mo ite op. Linda trad nader. Dag juffrouw Rudolf, zeide zij Ik ben de dame, die het Lunacostuum voor het hal van vanavond heb besteld. Ik was buiten mijzelf van verontwaardiging, dat zij mij zouden teleurstellen, en daarom heb ik mij er maar overheen gezet en den ver schrik kelijken tocht hierheen gemaakt om zelf eens te hooren en als liet gaat te ko men passen. Werkelijk zij keek het armoedige kamertje eens rond ik had het mij anders voorgesteld, 't Is toch on verantwoordelijk, mij zoo in den steek te laten... ik was reeds doodmoe van het te- lefoneeren, toen ik eindelijk uw adres te weten kwam 't Zal wel klaar komen, 't zal wel klaar komen, juffrouw, verzekerde de bor duurster. al kan ik die verschrikkelijke pijn ook niet den baas worden... ik sta niet op voor het klaar is, rekent u daar maar gerust op... ik heb immers nog noo.t ver zuimd maar die plotselinge ongesteld heid... en dat die nu ook juist op mijn oogen is gevallen.. Moeder heeft een lieeleboel ijs op het hoofd gehad... twee dagen en twee nachten en de dokter heeft het streng verbo den dat zij werkt, maar zij doet het toch,., klaagde het kleine meisje met tranen in de oogen. Linda keek alleen naar de vlijtig werken de handen die de kostbare, blauwe zijde nauwelijks aanraakten. 't Komt op een paar mark meer of minder niet aan, wat den prijs betreft, juf frouw Rudolf, maar om 8 uur moet alles gereed zijn. Kan mijn bediende het dan komen halen Als er clan nog een kleinig heid aan mankeert, kan mijn kamenier hel wel veranderen. Om acht uur... om acht uur... ach God, dat is haast onmogelijk Ongeduldig hoog Liuda zich over 't bor duurwerk en bekeek het door haar lorgnet. Erg ongelijk, zeide zij op ontevreden toon, ik had juist voor dezen keer iets ex tra moois willen hebben... ik had mij zoo veel van dit costuum voorgesteld.... Het schreien scheen haar nader te staan dan liet lachen. U zult uw verloofde in dit costuum bepaald zeer goed bevallen, merkte de bor duurster half vertrouwelijk op, zonder haar aan te zien. Een hoogmoedig minachtende trek kwam op Linda's gezichtje. Dat is een bijzaak, zeide zijik wil de op dit bal iets geheel bijzonders hebben en ik verzoek u nog eens, u zooveel mo gelijk in te spannen, dat het klaar komt. Anders aoudt u liet werk van het atelier weieens kunnen verliezen. Eu als liet op tijd gereed is, krijgt ge van mij nieuw werk. Maar Linda Een ernstige, verwijtende stem sprak die twee woorden uit. Een jonge man met een mannelijk uiterlijk was tusschen de beide vrouwengestallen getreden... zijn gelaat had een hoogroode kleur, op zijn voorhoofd la gen een paar diepe plooien, die zijn hevig misnoegen toonden. Het jonge meisje schrikte. Maximiliaan... jij hier? Ook de vrouw was verschrikt ineenge krompen. De dokter!... stamelde zij.... Jk had niet gedacht dat u nog eens de moeite zoudt doeu om mij op te zoeken wees niet hoos op mij, dat ik aan 't werk ben gegaan, 't gaat werkelijk al wat beter de pijn is nog wel niet weg... maar de verdiensten... U legt dat werk onmiddellijk neer, juffrouw Rudolf I U is tegenover niemand verplicht uw gezondheid, misschien uw le ven, op te offeren. De dame die dat cos tuum heeft besteld zal zich nog wel opeen andere wijze weten te behelpen 't Gaat niet, Max, 't is het costuum dat ik vanavond op het hal masqué moet dragen... Des te eerder zul je je er in schikken en voor zulk een onbeduidende zaak niet zoo'n zware verantwoordelijkheid op je wil len nemen... Linda antwoordde slechts met een ver achtelijk schouderophalen daarop greep zij de kleine chinchilli-mof, die zij op een ta feltje had gelegd, liep haastig naar de deur en draaide zich nog even om, om de doods- bleeke vrouw toe te voegen Stuur alles maar naar het atelier terug met de bood schap, dat ik er niets meer van wil weten! Juffrouw, juffrouw! jammerde de bor duurster. Maximiliaan, kom je riep Linda hem op den drempel nog toe. Wees zoo goed, maar vast vooruit te gaan, Linda, ik kom onmiddellijk. Thans sprong Anton de steile trappen af en zijn meesteres volgde langzaam. Bene den opende hij het portier. Eenige minuten later volgde de jonge dokter zijn verloofde. De paarden snelden voort. Linda verkeerde in een eigenaardige stemming. Verdriet en teleurstelling, maar ook gekrenkte trots deden haar het stil zwijgen bewaren, en ook de in zijn heilig ste gevoelens zoo zwaar gekwetste man sprak geen woord. Een zonderlinge ontmoeting, zei ze eindelijkwas je al lang boven geweest, toen je daar zoo plotseling te voorschijn trad Dan heb je me zeker beluisterd. Ik zag je rijtuig voor liet huis staan, ik stormde de trappen op, niets anders den kend, dan dat ik door mijn mededeelingen omtrent het lijden der armen je hart had getroffen en je tot weldoen had aange spoord, zoodat je de arme lijdende vrouw met hartelijke woorden en daden waart gaan opbeuren... welk een vreeselijke ontgoocheling wachtte mij Welke hartelijke, liefdelooze woordeu klonken mij in het oor Ik meende te droomen. Was dat mijn zachte, lachende Linda, in wier gemoed ik alle schatten van liefde en teederlieid dacht opgestapeld O, hoe duur moet ik miju dwaze vergissing be talen nu de zon mijns levens plotseling is ondergegaan 't Was alsof hij snikte; eenige oogen- hlikken verborg hij het gelaat in de han den. Toen hielp hij haar uitstijgen, bood haar den arm en geleidde haar naar binnen. In het salon bleven zij staan. Kom je vanavond niet op het bal vroeg zij haastig. Op het bal masqué Dat is voor bij. Voel je dan nu nog niet dat het masker van je gelaat is gevallen Vaarwel Lin da voor altijd! Je hebt je te vroeg ge demaskeerd M—Wf Van 's Bosch vertrekken de treinen naar-. UTRECHT-AMSTERDAM 6.20, 6.59, 8.01, 9.38, 10.42, 12.38, 2.12 3.55, 4.88, 5.31, 6.40, 8.01, 9.— 9.33. NIJMEGEN-ARNHEM 6.40, 7,08, 8.08, 9.13, 9.39, i2.40, 3.20, 5.39 5.45, 8.51, 9.35 BOKSTEL: 6.37, 7.51, 8.43, 9.03, 11.05, 1.33, 4.43 6.50, 7.42, 8.52, 10.31. TILBURG. 6.26, 9.01, 12.—, 1,22, 2,06 4.45,5.32, 7.39, 10.33. Te 's Bosch komen aan de treinen van AMSTERDAM-UTRECHT 8.20, 8 58, 10.42,11.56,1.29,2.04,4.37,5.30, 6.37, 7.36, 10,26. ARNHEM-NIJMEGEN: 7.48, 8.24,8.51,10.36,11.30,1.18, 4.17,5,45 7.14, 8.48, 10.22. BOKSTEL: 6.51,7.19, 9,29, 10.38 12,30, 2.09,5.52, 6.26, 8.31 9.31. TILBURG. 6.53, 7.58, 9.27, 11,59, 12.34, 3,15,4.35, 7.59, 8.40, 9.27. Van Zwaluxce vertrekken de treinen naar DORDRECHT-ROTTERDAM. 6.03, 7.11, 8.IS, 10.27, 11.34, 12.50, 3.03, 5.12, 6.22, 6.59, 7.21, 9.27, 10.26. ROZENDAAL 5.52, 8.21. 9.51, 12.15, 12.31, 1.56.2.57,3.33, 6.56, 9.39. BREDA: 5.89, 8.25 8.17, 10.07, 12.34. 1.52, 3.37, 6.50, 9.19. Te Zwaluwe komen aan ae treinen van ROTTERDAM-DORDRECHT 5 36, 7.07, 8.04. 8,15, 9.50, 10,02 12.14, 12.28 1.49, 2.56, 3.29, 6.47 7,19, 9,13. ROZENDAAL: 5.57, 7 08. 8.14, 12.48, 2.58, 5 08,6.21,6.58 9,26, 10.15. BREDA: 7.04, 8,10, 10.25,11.32, 2.55, 5.05, 7.18, 10.22

Echo van het Zuiden | 1900 | | pagina 6