Notaris RANT Van der Kan, Slaapkamer- AmeublementenBed den, MatrassenDekens IJzeren LedikantenWiegen enz. A. C. VAN DES HEULEN ZONEN, ,N00ED-BRABAND", STÜIVSRSZEEP? Stuiverszeeppoeder?? MARGARINE, Advertentiën TE HUUR7" M Café „DE LOOIERSBEÜRS", Café-Restaurant Volteebd maatschappelijk kapitaal dfiehondeid duizend golden, Gedeponeerd bij deNedeilandsche Bank Een half Millioen Gulden VERBUNT VAN OVERBEEK, Gemengd Nieuws. Telegrammen. Handelsberichten. Bekendmaking. publiek verkoopen Blerick, Groote Weg. Pensmarkt B 32 en 33 's-Bosch. GEBRUIKT gij geen gebruikt gij dan geen maar gebruikt gij dan geen Van den Herghs Limited??? op Donderdag 5 .Juli 1900, De schoof der Tienden van Waalwijk over den oogst 1900. tegen 1 AUGUSTUS op den besten stand der Marktte Waal- met vergunning. Drukke WEEK- en JAARMARKTEN. Brieven onder Letter A. Bureau //ECHO VAN HET ZUIDEN» te Waalwijk. Diners, f 0.50 Koffie met boterhammen - 0.30 Broodje met kaas of ham - 0 08 Tas koffie - 0.05 Glas bier - 0.06 Wijn, Likeuren, Limonaden aan uiterst lage prijzen. Vlaaien, banket etc., steeds voor ra dig. Zij die aan het diner wenschen deel te nemen, worden beleefd ver zocht dit zoodra mogelijk per brief kaart mede te deelen mm» VAN Maatschappij van Verzekering op het Leven. Gevestigd te WAALWIJK. Opgericht 8 Maart 1843 Verzekert bij overlijden en bij leven op vooraf bepaalden tijd tegen jaar lijksche, halfjaarl., driemaandel., maaiul- en weekpremiën. WERKELIJKE WAARDE. beide met groote en kleine premiën en daarbij de VOORDEE— LIGSTEN in gebruik, als een dezer uwe gading is vervoegt u dan bij de Firma die u alles aan fabrieksprijs leveren kan. Benden van den pretendenf-sultan plun— deiden in Gedong. Onze troepen vielen den vijand aan Deze liet 51 dooden en 37 ge weren achter. Aan onze zijd-werden gedood 2 manschappen en gewond de luitenants Dijkstra en Lamberts en 11 manschappen. Tweede Kamer. De Tweede Kamer heeft het voorstel van de meerderheid der Centrale sectie om het nieuwe omwerp der Ongeva'lenwet a s. Vrijdag in de aldeclingen te onderzoeken, aangenomen: na verwerping, met 45 tegen 33 stemmen, van een voorstel van den heer de Sivornin L»hman om dat onderzoek uit te stellen tot Woensdag 19 September. Oatsiinpt. Van Kol is Maandag aan een groot ge vaar ontsnapt. Op den trein, waarmee hij zich naar hel vcreenigirgscongrts begaf, werd dicht bij Haarlem geschoten. De kogel ging floor de coupé waarin Van Kol zich bevond en passeerde hem zoo rakelings, dar hij, had hij rechtop gezeten, in her hoofd geiroffeu zou zijn. Naur Clilnii. Hr. Ms. panlscrdekschip „Holland" is Zaterdag uil Oost-Indië vertrokken, ten op volging van bestemming naar Noord China Ongeluk Te Heerlen zijn Maandag in de kolenmijn Orar.je Nassau twee werklieden onder een neerstortende massa kolen bedolven geraakt. Zwaar gewond werden zij er onder uitge haald. Mollen. De Chausseur lilustré verhaalt het vol gende De heer Roerig wilde e-ns door een proef nagaan, wat een mol wel in 6 dagen kon veroberen. Daartoe zette hij een mol, die 77.5 gram woog, in een kist vochtige aarde en gaf hem niets anders te eten dan re genw rmen. Twintig dagen daarna had de mol 2997.5 gram wormen verslonnen en was hij zelf 6 gram zwaarder geworden. Het bleek bij ontleding, dat de wormen 21.6 pet. aa aarde bevallen. Dus had de mol in die 26 dagen 1802 d.gram dierlijk voedsel gebruikt, dat is 91 gram per etmaal hij gebruikte dus dagelijksch meer dan zijn eigen gewicht aan voedsel. De vele anti mollen gezinde mensehen nemen hiervan acte. Stoomt rnuiongeluk. Zondagavond circa 10 uur heeft een ern stig ongeval plaats gehad op de stadsstoom tramlijn De Haag—Scheveningen, ter hoogte van het overzetpontje bij de Sumalrastraat. Terwijl een stoomtram van Scheveningen daar stilstond tot het uitlaten van passagiers, had een botsing plaats met een achterop komende tram. De machinist daarvan kon het licht van de voorgaande tram niet zien daar het achterbalcon daarvan stampvol was Het achterbalcon van de stilstaande tram werd verbrijzeld, tengevolge waarvan 6 per sonen (5 heeren en een dame) vrij ernstig werden gekwetst, doch geen van allen doode- lijk. D* machinist van de aanrijdende tram werd van zijn machine geslingerd, doch kwam er met vleeschwonden af. De conducteur klaagde over inwendige pijnen, terwijl eenige passagiers door den schok en glasscherven lichte verwondingen bekwamen. Gedurende ecu uur was de dienst gestremd en later werd op enkel spoor gereden De inspecteur van politie, Slotboom begaf z:ch terstond met tal van agenten, brancards en verbandmiddelen naar de plaats, waar inmiddels ook de hoofdcommissaris van po litie de heer Versteeg, was gekomen en met den commissaris Olivier de noodzakelijke maatregelen nam. Een gekwetste werd naar het gemeente ziekenhuis overgebracht, de andereu per rijtuig naar hun woningen. Brand. Zaterdagmorgen woedde boven Harmeien een kort onweder. Eén slag, die oogcnblik- kelijk op het licht volgde, deed vooral de inwoners ontstellen. Een half uur later zag men een rookwolk uit de spits van den toren slaan, spoedig gevolgd door een groote vlam, die reeds dadelijk alle hoop op behoud deed vervliegen. Het duurde dan ook niet lang of de bpits viel, een gat makende in het dak van de tegen den toren staande kerk der Nederl. Herv. gemeente. Ook de kerk vatte vlam. Men begreep dat het schoone gebouw eeu mooie kruiskerk, vermaard door haar kunstig kapwerk en sierlijke pilaren, waar schijnlijk dagteekenend uit de 15e eeuw, verloren was. Aan blusschen viel niet le denken. De stoomspuit uil Utrecht, waarom gezonden was, bewees goede diensten om het vuur te dooven, terwijl men met de spuiten der gemeen e de belendende huizen trachtte te bezwaren, hetgeen boven verwachting ge lukte, zoodat de brand tot toren en kerk beperkt bleet. Reeds Zaterdagavond kwamen veel vreem delingen de verwoesting aanschouwen, terwijl Zondag honderden nieuwsgierigen een onge kende drukte in het stille dorpje leweegbrach ten. Naar men verneemt was het kerkgebouw met orgel en verderen inboedel verzekerd voor 33,000 en de toren, eigendom der burgelijke gem-emte, voor 20,(100. Capclle, 25 Juni. Kon bij de Rotterdam— sche reis der scholieren niet genoeg geroemd worden over 't heerlijk weer, vandaag op de reis naar Nijmegen liet het weder aanvan kelijk heel wat te wenschen over. De wandeling door de stad naar de rivier geschiedde onder voortdurend regenen en aan de kade stoitregende het zelfs en vielen er donderslagen. Zoo werd de indruk van de schoone stad bedorvenmaar nauwelijks waren de 45 reizigers en reizigsters aan den overkant van de Waal, ot de wolken scheur- deu en de lucht klaarde zoo sterk op, dat de wandeling naar het Valkhof, rondom de Karolingische kapel en de Ruïne, en naar de Hertogstraat en de rit in de open tram door de overschoone dorpen Ubbergen en Beek door droog weder werden begunstigd. En op den grooten wandeltocht over den Sterren-, den Stollen- en den Ravenberg was alles rozekleurig. Van half twee tot half vijf hadden de reizigers het heerlijkste weer van de wereld, en juist door de voorafgegane buien was de gewoonlijk zoo lo*se grond vast geworden en werd de pret der kinderen niet getempe.d door het anders zoo mulle pad. Op dezen tocht is nog meer ge- oten, zoo verklaarden verscheidenen, dan te Rotterdam en da* wil wat zeggen, Na eene flinke hart sterking in den schoonen tuin van het Hotel het Spijker", waar voor schommelen, wippen enz. volop gelegenheid is, trok 't gezelschap Duitschland een eindje in. in de richting van den Duivelsberg, en te 5 uren tramde het naar het etation Nijmegen terug. Tegen half zeven verlirten de reizigers deze stad en in de vroolijkste stemming kwamen allen tegen negenen hier aan. Het spreekt van zelf, dat het uurtje wach tens te Nijmegen en he' half uur toevens te 's BosCh gebruikt werden om de schoone stations le bezichtigen. 23 Juni. Onze vroegere dorpsgenoot, de heer A. P. Quirijns, thars student aan de Hoogeschool te Ulrech», legde heden met vunstig gevolg het examen af als candidaat in de medicijnen. Een vader van 41 kinderen Levi Bouon, een 7"-jirige Fransche Canadees, die in het dorp Foster, niet ver van New-Haven woont heeft de geboorte van zijn 4lsie kind gevierd Zijn eerste vrouw schonk hem 16 kinderen, van wie 12 tweelingen. Van zijn tweede vrouw heeft hij 14 kinderen en van zijn derde 11. Vijf-en-deitig kinderen zijn nog in leven, 20 zijn getrouwd en 8 kleinkinderen zijn eveneens gehuwd. Zoodal Bouon, in het geheel 124 kinderen, kleinkinderen en achteikleinkinderen bezit. Bouon verliet Canada op jeugdigen leef tijd, ten einde in het huwelijk le treilen niet zijn eeiste vrouw, die de vlucht met hem had genomen. Zij schonk liern het eers'c jaar van hun huwelijk 3, het tweede jt.ir 2 kinderen, die allen nog in leven zijn. Nadat hij den onafhankelijkheidsoorlog had mede gemaakt, keerde hij naar Canada terug en sedert dien kreeg hij zijn talrijk kroost. Toen hij zich te Foster vestigde, dachten de bewoners van dit dorp, dat een weeshuis in de gemeente weid gesticht. Bouon heeft ,zijn geheele leven met veld arbeid doorgebracht. Hij is nog stoer en energiek en bebouwt altijd zelf zijn land Hij meent ruim 70 jaar te zijn, doch zeker weet hij nieit, hoe oud hij is. Hij is d- oudste uit een gezin van 18 kinderen. De uittinder der Boekdrukkunst. Zaterdag zijn in Duitschland de feesten ter eere van Gulenbeig begonnen. De we reld erkent niet Laurens Jinsz. Koster ma.ir Gutenberg als den uitvinder der boekdruk kunst. Vooral Mainz viert de gedachtenis van haar grootsleu burger met bijzondere praal. Een prachtige zeldzame collectie van alles wat op de boekdrukkunst betrekking heeft is aldaar bijeengebracht. Verder zuilen ei histo ische optochten plaats hebben, wa'er feesten enz. Men heeft maar uitgemaakt dat 23 Juni Gutenberg's vijfhonderdste geboortedag is, hoewel jaar noch dag zijner geboorte zeker bekend zijn. Ook weet men niet of Guten berg's uitvinding een product van het toeval dan wel van lang denken geweest is. Gisteren tiok te Berlijn een schitterende historische optocht van 3010 tnan met 1000 paar'en als hulde van de wereldliteratuur, de wer eldhandel, de wetenschap, de kunst voorbij het monument van den uitvinder. In den optocht waren wagens met groepen personen er op, die den tijd der Humanisten de Hansa, Shakespeare, den nieuwen tijd enz. voorstelden. De groothertog vau Hessen en de kroonprinses van Griekenland woonden het feest bij. KAAPSTAD. 25 Juni. Het commando van de Wet is nog uitermate bedrijvig. Zaterdag sneed liet een vooruitgeschoven post van Canadeezen aan den spoorweg tusschen Kroonstad en Honing- spruit af; viel een verschanst kamp van Shrops- hires en Canadeezen bij het station Houingspruit aan onderschepte een trein, die met troepen naar het zuiden ging, en brak daar boven en beneden den spoorweg op. De bevrijde gevange nen van Waterval kwamen de troepen in dien trein te hulp. Een verwoed gevecht volgde. Het duurde ettelijke uren. Toen kwam er versterking uit Kroonstad en de Boeren trokken terug. De EngeLchen verloren een oflicier en diie man gesneuveld en een oflicier en zestien n.an ge wond. LONDEN, 26 Juni. LafTan seint uit Pretoria: Na zijn terugtocht ten oosten van Pretoria be zette Botha een breede stelling aan den spoorweg ten noorden van Silverton. Vandaar beschoot hij met zwaar gcichut het Engelsche kamp. French maakte toen een omtrekkende bewegin? westwaarts. French raakte daarbij omsingeld. Na uren van gevecht verdreef hij echter de Boeren ten slotte oostwaarts; zijn munitie was toen nagenoeg uitgeput. Rechts verrustten de Boeren een paar van Broad wood's batterijen. Z i openden hun vuur uit een stelling, welke, de Engelsche onbezet waanden. De lansiers en d Household-ruiterij redden de kiinmn en, rm.ar de fanciers verloren hun aanvoerder, terwijl een diep ravijn de Household-ruiterij beh-tte voort te rukken, 's Avonds veroverden de Engelschen de stellingen der Boeren gedeeltelijk, waarna de Boeren 's nachts terugtrokken. LONDEN, 26 Juni. De Daily Express verneemt uit Sjanghai: Volgens betiouwbuie opga-en is de Chineesche macht in den omtrek vnn Peking 330.000 man sterk, en beschikt zij over 220 zevenduimsche Oreusot-, 18 Kruppkanonnen en 150 Maxims. Zij heeft een onuitputtelijke voor raad munitie die in de fabriek te Cailowitz is vervaardigd. Russische troepen zijn te Peitaho en Sjanghaikwan geland om een Chineesche macht, die uit Mantsjoerije is aangekomen, te beletten Tientsin te bereiken. De onderkoning le Sjanghai heeft den Engelschen consul verwittigd, dat hij aan de vijf Chineesche kruisers bevolen heeft, naar Nangking te stoomen, alwaar de gisting onder de bevolking toeneemt. Ook te Tsjifoe neemt de onrust toe. De C lineezen hebben daar verstel king aan troepen en geschut gebracht. De Chineesche kooplieden hebben, wegens den stilstand welke in den handel heerschte hunne winkels gesloten en zijn gereed om te vertrekken. Volgens een gerucht, zijn de Russen den 22stgji te Tientsin teruggeslagen met een verlies van 120 doodcr. en 300 gewonden. LONDEN. 26 Juni. Volgens de Daily Express had de Engelsche regeering troepen uit Zuid- Alrika naar China willen zenden maar Roberts heeft dit geweigerd, zeggen d .t hij onmogelijk troepen li on missen, hetgeen hier verrassing en teleurstelling wekt. De Daily Express vindt de beslissing van Roberts moeilijk uit te leggen. Blijkbaar verwacht Roberts nog een moeilijke taak of hij ziel niet in dut de toestand in China ernstig is. Ir. beide gevallen is hij niet te ver dedigen. BERLIJN, 26 Juni. Volgens een hedenochtend onivnngen telegram van den Duitschcn consul te T.-jifoe, moet Seymour met de ge/anten 20 KM. van Tientsin slaan, waar hij door Boksers en soldaten in h.-k nauw wordt gebracht. Eeu hulpcorps om Seymour te ontzetten isden24sten van Tientsin vertrokken, nadat de ontzettings troepen uit Takoe in den middag van den 23slen Tientsin waren binnengetrokken. TSJIFOE, 25 Juni. Dc vreemdelingen dringen er allerwege op aan, dat cr onmiddelijk een leger van 100,000 man, waarvan ten minste 50.000 voor Peking, in China worde samengetrokken. Zij gelooven, dut het heele Chineesche leger onder Toeng foe-sieng. die onlangs den opstand der Mohamodanen heeft gedempt, zich bij de Boksers aansluit. Nuar schatting staat er een leger van 60.000 welgewapende Chineesche soldaten om Peking en Tientsin. Chineesche.officieren bluffen er op, dat er 400,000 soldaten beschikbaar zijn. Seymour's troep had voor een week leeftocht er. ongeveer 150 patronen per man bij zich. LONDEN. 26 Juni. Een officieel verslag van Lord Roberts bevestigt, dat er den 4den tusschen Rhenosten en Heilbron een konvooi van vij'tig wagens, begeleid door 150 Hooglanders, door de Boeren buitgemaakt is. NEW YORK, 26 Juni. Een telegram van admi raal Kempff uit Takoe, dd. 25 .Juni, bevestigt dat de ontzetcolonne binnen Tientsin ie, en meldt, dat de troep van Seymour op 16 KM. van Tient sin omsingeld is. GORINCHEM, 25 Juni. De aanvoer van granen was heden gering, met gewonen handel. Men bes tec 1de voor Ristarwe f 7,15 a 7,30, roode dito f 6.90, a 7,10 witte dito f6,80, i\ 6.90, inl. rogge 15,65 u 5,80, buitcnl. dito f 5 60 a 5,75, gerst I 4.70 a 4,80, haver f3,55 iï 3,75, duivebooncn f6,75 ;i 7.blauwe erwten, f0a 0,alles per hectoliter. le quul. Kall'koeien f180 k 200 Kalfvaarzen f140 ii 160 Melkkoeien 1130 h 150 2'/j jarige ossen f140 A 150 Guiste vaarzen f 80 a 100 Pinken f 50 a 60 Graskalveren f 25 A 30 Nuchtere kalv. f 10 5 12 Aangevoerd 40 vette varkens van 19 a 21 ct per half kilo, 559 biggen vnn f 5,ii 11.per 9tuk. Aangevoerd 2 schapen en 37 lammeren scha pen f 12 ii 15 en lammeren f8 a f 9.per stuk. Eieren 10 80a 1.per 26 stuks. Boter 60 i 65 ct. per l/2 kilo. ROTTERDAM 25 Juni. Binnenlaudsche Granen. Tarwe, waarvan de aanvoer heden middelmatig was, kon hoogere prijzen opbrengen. Per heet. f6.20 ti f7.20, en extra puike qual. nog daarboven en per 10C kilo in mindere en gewone soorten 18.25 ii 1'8.80 en uitgezochte qual. f8.85 a 9.—. Canada tarwe was heden niet ter markt. Rogge. VluBm«che, Zeeuwsche en Overmaassche De beste f5.25 a 6. Dito mindere f0.A 0. Gerst. Zeeuwsch, Flukk. en Overui.^ Winter f4a f4.75; beste Zomer- t'4— A f4.75. Haver. De beste f3.20 a f3.75. Blauwe erwten. De beste I 7.o f8. Paardenboonen. De beste f 0.ii 0. Duivenboonen van f0.ii 0. Koolzaad. Puik Zeeuwsch en Overmaasch zuk- goed f0.— a 0.Zomerzand fü.a 0.—. Kanariezaad f6.50 a 17-50. Bruine boonen de beste f6.50 a f8.—. Witte boonen de beste f0.— a f0.— ROTTERDAM, 20 Juni. Op de veemarkt waren heden aangevoerd 21 paarden, 0 veulen, 0 ezel, 671 magere en 802 vette runderen, 200 vette, 13S nuchtere en gras- kalveren, 6chapen of lammeren, 0 varkens, 199 biggen, 0 bokken of geiten. De bestede prijzen liepen als volgt: Runderen le kw. 34— c., 2e kwal. 28 c., 3de kwal. 22 c. Kalveren le kw. 37 c., 2de kw. 32 c., 3de kw. 27 c. Alles per halve kilo. Inrichtingen welke gevaar, schade of Hinder kunnen verooroorzuken. Burgemeester en Wethouders der gemeente Waalwijk brengen ter openbare kennis, dat ter Gemeente-Secretarie ter inzage ligt een verzoek met bijlage var. A. H. van Schijndel, om ver gunning lot het oprichten eener stoomschoenen fabriek, kadastraal bekend in Sectie B No. 1362. Op Maandag, den 4 Juli 1900, des voorroiddags te 11 uren, zal op het gemeentehuis gelegenheid bestaan om bezwaren tegen dit verzoek in te bren gen en deze mondeling en schriftelijk toe te lichten. Zoowel de verzoeker, als zij die bezwaren hebben, kunnen gedurer.de drie dagen, vóór het bovengemelde tijdstip, op de Secretarie der Ge meente kennis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. Wualwijk, den 20 Juni 1900. Burgemeester en Wethouders voorn. De Burgemeester, K. DE VAN DER SCHUEREN. De Secretaris, F. W. VAN LIE MPT. S C HUT T K RIJ. PUBLICATIE. De Burgemeester di r gemeente Waalwijk mankt aan de belanghebbenden belcnd Dat de Commissie, ingevolge art. 15 der wet, belast met het onderzoeken nopens de al of niet gegrondheid der redenen, welke tot vrijstelling of uilsluiting van de dienst der Schutterij zijn ingebracht, hare eerste gewone jaarlijksche zit ting zal beginner, op Zaterdag dan 30 Juni eerst komende, om lÜ'/j uur, tot onderzoek van hen, aan wie, of de redenen waarom, in het voorgaan de jaar voorwaardelijk vrijstelling is verleend. Wordende de belanghebbende personen ten overvloede uitgenoodigd, de schriftelijke bewijzen lot staving hunner redenen tot vrijstelling, bij de wet gevorderd, alsnog, voor zooverre zulks niet alreeds i9 geschied, 3 dagen te voren, ter Secre tarie alhier over te leggen. Terwijl eindelijk aan de gecot cerneerde perso nen wordt kennelijk gemaakt, dat zij zich a t i p- telijk op de door de voornoemde Commissie daartoe bepaalde t ij ri st i p p e n, voor dezelve hebben te sisteren als zullende degenen, welke zulks mochten verzuimen, gehouden worden geene redenen van vrijstelling te hebben, en voor zooverre zij dienstplichtige nomraers gelrokken hebben, niet vallen in de termen van art. 3, a. b, c, 1 en m en art. 4 der wet, bij de Schutterij worden ingelijfd, tot zij in een volgend jaar hunne reclames op voor schreven voet zullen hebben doen gelden. En opdat niemand hiervan eenige onwetend heid zoude kunnen voorwenden, zal deze worden afgekondigd en aangeplakt, waar zulks binnen deze gemeente gebruikelijk is. Waalwijk, den 23en Juni 1900. Dc Burgemeester voornoemd, K. DE VAN DER SCHUEREN. Loting voor de Schutterij. KENNISGEVING. De Burgemeester der gemeente Wunlwijk maakt aan de belanghebbenden bekend Da de Loting voor de Schutterij, tusschen de «geschrevenen *au deze jnre, zal plaats hebben onder toezicht eener Commissie uit het Bestnur, ten Raadhui ze dezer gemeente, op Zaterdag den 30 Juni, aanstaand», voormidri-gs ten 11 x e precies; wordende de belanghebbend n bij deze gelast, zich tei plaatse en op duto vei meld, te bevinden, ten einde nld »ar voor de dienst der Schutterij te loten ol' zulks door bekoorlijke ge machtigden re laten doen; zullende voor hen die persoonlijk a t wezen d blijven, en zich niet op vorenstaande wijze hebben doen vertegenwoor diger,, door een der leden van dc Commissie worden getrokken. En dat eindelijk den belanghebbenden personen, bij de loting de gelegenheid zul wot den openge steld om redenen van vrijstelling waarop som migen a inspraak zonden mogen maken, ter kennisse var- genoemde Commissie te brengen, met aanduiding van het artikel der wet en het onderdeel van dien, waarop zij hunne reclame hebben gegrond. En opdat niemand hien an eenige onwetendheid zoude kunnen voorwenden, zal deze worden af gekondigd en aangeplakt, waar zulks binnen deze gemeente gebruikelijk is. Waalwijk den 23 Jur.i 1900. De Burgemeester voornoemd, K. DE VAN DER SCHUEREN. Tot mijne diepe dröhfheicl over leed heden in tien ouderdom van 7 1 jaar mijn geliefde echtgenoot, DE HEER J. VAN DIJK, Burgemeester van de Gemeenten Sprang en Vrijhoeven-Cappel. WED. J. H. VAN DIJK- Lagerweij. Sprang, 16 Juni 1900. te Waalwijk, zal ten verzoeke van den Heer VAN WAALWIJK en BESOIJEN 's namiddags 3 uur, in liet hotel „DE TWEE KOLOMMEN// bij Mej. Wed. V. J. Gerris te Waalwijk, Heden overleed onze geliefde Vader,- Behuwd- en Grootvader, DE HEER Willem van der Sluijs, in den ouderdom van 84 jaren. Uit aller naam W. L VAN DER SLUIJS. Waalwijk, 25 Juni 1900. a ja Special iteit P. S. Op Zon- en Feestdagen zijn de Magazijnen GESLOTEN. Goedgekeurd bij Koninklijk esluit van 15 Juli 1895 No. 41. Op alle plaatsen in Noord-Brabant door Agenten vertegenwoordigd

Echo van het Zuiden | 1900 | | pagina 3