üii Tarief op de lijnZwaluwe-Bosch, Middelen van Vervoer. Ji z China. BINNENLAND. Telegrammen. Handelsberichten. Burgerlijke stand. Laatste Berichten. i t B l; >j I; I L i DIENSTREGELING Mei 190(1, Spoorwegen ZWALUWE- Greenwich lijd. s uoscn. oi DIENST. Gewone Van Waalwijk naar LOCAAL-1 treinen. REIS. RETOLR. naar REIN EN. s. Re lour. Enkele Reis T I i i.'i j i i' 1 I i I; 1 1 I I ft. 1 i ■1a/ i i i 1 V I».' ,1 ii ■Bl'-fl 1 I If, Washington is aangekomen, is de toestand in den landbouw en van de bevolking op jt eiland zeer gunstig. Dj Amerikaansche geering is voornemens, de verkiezingen uit schrijven voor de coostitueerende verga— iring, die 1 Dec. a. s. zal bijeenkomen en m binnen een maand over den toekomstige» igeeringsvorm van het eiland zal kunnen ■slissen. Men meent, d it de 5 000 man ïzettingstroepen in hei begin van 1901 Cuba ïllen kunnen verlaten. De constituenteudc srgadering zal in eerste instantie te beslissen ebben over de qtueslie der annexatie. Men srwacht te Washington, dat Cuba eir.->t een .■rritorium zal vormen en later als 46ste aat in de Unie zal opgenomen worden. Uit de rapporten van den luitenant-generaal inewitsch aan hel departement van oorlog Petersburg ontvangen blijk', dat de Rus sche generaal als oudste officier den aanval p de sterke stellingen van Peiisang in den rorgen van 5 Augustus heelt geleid. De Ihineezen telden er 25000 man en stonden nder bevel van onderkoning Tschoengtschoe. )m 10 uur in den voormiddag hadden de .ussen reeds de linkerflank der vijandelijke elling benevens twee spoo'bruggen vermee erd en bezet, terwijl de Japanners, de '.ngelschen en de Amerikanen met de 3de Jostsiberische scherpschuttersbrigadc onder eneraal Stossel, de linkerflank der Chincezen •aren omgetrokken en de stad veinreesterd adden. Zóó overhaast trokken de Chineezen ■rug, dat zij de schipbrug niet meer konden ernielen. Een colonne Russische, Japansche n Engelschc infanterie, cavalerie en artillerie, chtervolgde den vluchtenden vijand. Aan lussische zijde vielen 6 man, de Japanners erloren meer dan 200 man, de Engclschen n de Amerikanen elk 20 man, terwijl de erliezen aan de zijde der Chineezen aan— ienlijk waren en zij 13 kanonnen moesten ohterlaten. De volgenden dag deden de geallieerden ei, krachtigen aanval op Jangtsoen van de •eide oevers der Peiho. Na een marsch van 2 kilometer bij een warmte van 104 graden 'ahrer.heit, werden de schanswerken en de tad Jangtsoen bestormd en vermeesterd. De lussische voorhoede deed een aanval op de ech'erflank der Chineezen en bezette het .lint na een hardnekkig gevecht van drie olie uren, waarna ook de spoorbrug, het taiion en twee schipbruggen over de Peiho ii handen der Russen vielen, die 2 officieren n 16 minderen gewond kregen. De Engel- chen, de Japanners en de Amerikanen vie en de Chineezen tegelijkertijd in het front iau. De Chineezen lelden 20.000 man zij eden zware verliezen. De troepen bivak— :eerden bij Jangtsoen, waar de gezondheid toestand gunstig is. stug, in een muziekconcours, waaraan de naam van Kessels verbonden is, een verdachte lucht. Concert. Het 11. Zondag om rede van 't slechte weder uitgesteld concert van de Sophia's Verecniging van Loonopzand, in den tuin van den lieer Chr. Appels, tegenover 't station, alhier, zal thans plaats hebben, morgen- namiddag 19 Aug. des namiddags ten 5 uur. De inhoud van 't programma ziet er heel goed uit en de reputatie van dit gezelschap is dit eveneens. Mocht liet weder nu den leer Chr. Appels, ook eens gunstig zijn, dan zal 't een gezellige, genotvolle middag worden en kan een druk bezoek niet uit blijven. Ongeluk. Donderdagmiddag had een stoker aan de train Tilburg-Waalwijk, in Bcsoijen 't ongeluk met zijn hand tusschen de machine le ge raken, zoodat zijn duitn bijna werd afgekoeld. Hevig bloedend en ouder veel pijn, heeft hij zich door den dokter laten verbinden. Bij de feesten der Sprangsche kinderen, 1.1. Donderdag op den Roestelberg, heeft zekere S. zijn been ernstig bezeerd. Gisternamiddag had het zoontje van het hoofd der school alhier hef ongeluk, met zijn rcchter-wijsvinger tusschen 't kamrad van een fiets te raken, met 't treurig gevolg at de vinger gebroken werd. WAALWIJK. 18 Augustus 1900. liet concours te Zeist. Onze verslaggever schrijft ons hieromtrent Ditmaal den eersten keer in haar leven -- is de Harmonie l'Espérance niet zoo gc- ukkig geweest een prijste veroveren; nl. in het joncours van Harmonie gezelschappen, j.l. Woensdag te Zeist gehouden. Met negen egen vijf stemmen besliste de Jury, dat in le Afdeeling van uitnemendheid, waarin Orpheus van Tilburg stond tegenover l'Espé- ance van Waalwijk, de eenige prijs een nedaille van H. M. de Koningin, behaald was door eerstgenoemd gezelschap, Dat is ongetwijfeld een teleurstelling voor den be— ovaraen Directeur en zijn wakkere jongens, .lie zoo trouw en ijverig gestudeerd en ge- •epeteerd hebben weken achtereen, een te leurstelling ook voor de vele vrienden van 'Espérance, die een anderen uitslag hadden durven verwachten onze Harmonie met 36 werkende leden is geslagen door een beter bezet korps van 43 leden, die eere, wien eere toekomt een saluut verdienen voor de schoor.e muziek, die zij te Zeist hebben ten gehoore gebracht. Het was een spannende, een heerlijk hef tig, emotie-wekkende kamp, een muzikaal duelgenot, gegeven door de twee keurgezel- schappen. In de frissche schaduwkoelte van hoog opschietend geboomte wat en de nissen en kiosken te midden van het slotpark. Onder de waaierende kruinen stond de opeen gepakte menigte, onbeweeglijk, met strak gelaat en onder het groene gewelf golfde de muziek weg, gedragen op den zomerwind boven de stil luisterende hoofden, als in een tempelDaar klonk overweldigend mooi het slotakkoord uit de „Tannhauser" Een spontane losbarsting van toejuichingen. en toen weer de vreemde stille van die hon derden in het Zomersche bosch. Wie zou de overwinnaar zijn Niemand durfde be slissen, niemand wist het. Ook blijkbaar de Jury niet. Aan den eenen kant een wach ten uit den treure, aan den anderen kant een eindeloos beraadslagen. Eindelijk na verloop van een kwartier viel de uitspraak ten gunste van Tilburg met een meerderheid van vier stemmen. Alzoo heeft l'Espérance dezen keer zich zien overwinnen, maar onder omstandigheden, die ook de nederlaag eer vol maken. Ook voor den overwonnene hier dient men den hoed te lichten. Voor ik dit verslag sluit moet mij een woord van protest van het hart en wel naar aanleiding van de aanwezigheid in de Jury van den heer M. Kessels te Tilburg, die, nota bene, nu optrad als buitengewoon jury lid. Deze heer weet beter dan iemand an ders, dat zijne dillettantische muzikale kennis en talenten hem kortweg verbieden te gaan zitten op den stoel van een jurylid, maar al staken zijue muzikale schouders uit boven die van Richard Hol!, dan nog moest hij, in zijne kwaliteit van leveraucier en fabrikant van muziek-instrumenten, gevoelen, dat hij daar niet op ziju plaats is. Het doet er niet toe, of hij al dan niet een stem uitbrengt. Den machtigen invloed, waarover hij beschikt, kau hij aanwenden, ook al blijft hij buiten stemming, en daarom is er voor iederen De dader is gearres- Fotogralie—Artikelen. Wij ontvingen van den heer A. O. Ver lees te 's Bosch een exemplaar van zijn nieuwen geïl lustreerden prijscourant van fotografie-toestellen en benood gdheden. Een zeer net uitziende catalogus, een 125 bladzijden groot, waaruit blijkt, dat bij hem alle fotografie-toestellen van den laagste» tot den hoogsten prijs verkrijgbaar zijn en verder alle mogelijke benoodigde artikelen 't Is werkelijk voor h.h amateurs vak-foto graven een onmisbaar boekjewij raden daarom iederen liefhebber aan er een aan te vragen, zij worden gratis en franco toe gezonden. Katlioliekeu-dag Met betrekking tot den Diocesane» Katho liekendag, Zondag 30 September te 's Bosch te houden, deelen wij nog 't volgende mede: De Katholiekendag wordt verdeeld in 1. 6 afdeelingsvergaderingen, welke ieder van 1—3 uur n m. in verschillende lokalen der stad gehouden worden en 2. eene groote of algemeene avondverga dering, welke van 5VS—8 uur zal gehouden worden in de groote zaal van het Liedertafel- gebouw. In de avondvergadering treden op als spre kera de HoogEdelgestr. heer mr. J. A Loeff en de ZeerEerw. ZeerGel. heer dr. G. van Zinnicq Bergman» te Tilburg en geschiedt ook een kort verslag van het verhandelde in de verschillende afdeelingen. Uit 't In ml van Altena. Op de dorpen langs de Maas in 't Land van Altena is de handel in Iruit deze week vlug met veel verzending en willige prijzen. Men besteedt thans voor gewone handperen ƒ2 a 3 50. beste dito loopen tot 7 d ƒ3, appelen ƒ3.25 a ƒ4 50, kroozen ƒ3.25 a ƒ4.50, pruimen, waarvan de hoornen een ruim be schot opleveren 5 d ƒ6 75 per H.L. abriko zen gaan vlug van de hand tegen ƒ1.60 a ƒ2,15 en perziken ƒ2.50 a ƒ3, alles naar gelang der soort en qualiteit per 100 stuks. Een massa wordt voor Rotterdam en ver der verzonder.. liet bezoek van Piet Kruger. Te Kampen wordt tegen 20 Aug. verwacht de heer Piet Kruger, kleinzoon van den staats president Paul Kruger om gezondheidsreden weuscht de heer P. Kruger eenigen tijd mei zijne echtgenoote en kinderen bij zijn familie te Kampen vertoeven. Een goede voorzorgsmaatregel. Ten behoeve van meerdere veiligheid voor het reizeud publick en personeel zijn door de Staatsspoor op het station Lage Zwaluwe twee groote seinhuizen in aanbouw, die alle op het terrein geplaatste wissels onder hun leiding hebben, terwijl zij tevens met station tetefonisch verbonden zijn. Als men nagaat dat alle treinen, uit vier •ichtingen komende, op één spoor (de brug Moerdijk) moeten op- en afgaan, kan deze maatregel van groot belarg beschouwd wor den. Wonder. De boerenknecht Robijn, te Retranschement (Zeeland), heeft een 6-jarig meisje, dat thans 126 halve kilo's weegt. Ongelukken. Te Bergen-op Zoom verdronken gisteren middag op verboilen plaats in de Zoom twee militairen. De officieren van gezondheid slaagden er niet in de levensgeesten op le wekken. Hedenochtend is te Nuland, bij Osch, de landbouwer J. van Deursum, toen hij zijn paard van de ploeg wilde spannen, doorlut dier zoodanig tegen den buik getrapt, da*, hij eenige oogenbükken later overleed. Te Oeffeit ontstond gisteren tusschen twee arbeiders die op het veld werkzaam waren twist, welke zoo hoog liep dat de een het mes trok en zijn tegenstander, zekeren J, Peters, een levensgevaarlijken messteek in de zijde toebracht. Dc dader, die gevlucht was, is door de marechaussee gearresteerd. Gisteren heeft te Helmond de arbeider J. H., die beschonken thuis kwam en van zijne vrouw geld eischte, dat deze weigerde, zijne vrouw en zijn schoonvader met een brandende petroleumlamp geslagen, zoodat beiden in brand geraakten en bloedend wer den verwond. Zij vluchtten de woning uit cn sprongen in een nabijzijnde sloot, waar door de vlammen werden gedoofd zij wer- buren gered. Beiden bekwameu hevige brandwonden, teerd. Diefstal Toen hedennacht te Oosterhout de feeste lijkheden ter eere van de door de Kon. muziekvereeniging De Harmonie alhier te Zeist behaalde overwinning nog in vollen gang waren, maakte een dief van de gele genheid gebruik om bij den horlogemaker v. H. de winkelruit stuk te snijden en een a in tal horloges te stelen. De dader is tot nu toe onbekend, doch de politie doet on derzoek. Ook bij de politie alnier is de opsporing verzocht van 28 zilveren horloges, vannacht te OJSlerhout (N B) bij een goud en zilver kashouder gestolen. Atjeh. Onder dagteekening van 6 Juli is uit Ko taradja aan de J -B. onder tr.eer geschreven „Zooals uit telegrammen reeds bekend is. keerde de gouverneur medio Juni met de cavalerie uit Kerti terug; alles was daar toen rustig en alom werd aan de wegen gewerkt. Na dit rerirek echter scheen de vijand weer aan het stoken te willen de sultan althans verscheen met zijne benden te Geude Geu— dong en daarna in de geudé en de koeta van Tjoet Nja, de vorstin te Djeurat Mant jang. Hij scheen blijkbaar geen voorraden meer te hebban en sloeg daar nu met zijne benden aan het plunderen. Deze koeta van de vorstin Tjoet Nja beslaat uit een sterkte, omgeven door een staande houten palissa— deering, waai boven gewapend ijzerdraad is aangebracht, ten einde overklimming te be letten. Enfin, de praktijk bewees dan ook dat deze ouderstelling niet geheel en al be zijden de waarheid was. Hoe 'took zij, Tjoet Nja werd beleefdelijk verzocht hare koeta te ontruimen. Onder mededeeling van het vorenstaande zocht zij hare toevlucht in ons bivak te Peutoe. Op dit bericht besloot de bivak-commandant, de majoor Berenschot, den vijand op te zoeken. Hij rukte dienten gevolge den 20ste» Juni 's-nachts om 12 uur met een compagnie Europeanen en een com pagnie inlanders naar genoemde koeta op. De colonne, waarbij o. a. de luitenants Dijkstra en Lamberts, kwam tegen half negen 's morgens bij de versterking en kreeg on middellijk vuur waarop de voorhoede sne vooruitliep om deu overgang over een riviertj door de hoofdcolonne met haar vuur te dekken Deze, inmiddels aan gene zijde gekomen richtte zich '.egen de poort der vers'erking die echter zoo makkelijk niet te forceerer was, aangezien van binnen een snelvuur uit donderbussen werd afgegeven, waartoe, zoo als later bleek, eenige personen op zij de poort stonden, die niets hadden te doe», dar de afgevuurde donderbussen te herladen en aan de schutters aau te geven. Intussche» had luitenant Dijkstra zich met zijp. vooriroe; tegen de achterface gekeerd, maar ook hij werd hier warm ontvangen. Na 't werpen van eenige handgranaten echter scheen de vijand hier te wijken en beklom luitenant Dijkstra toen de palissadeering samen mi luitenant Lamberts, die hem inmiddels te hulp was gekomen. Met veel gewurm ge lukte het eerstgenoemde toen door de draad versperring te komen, waarbij hij echter zijn sabel moest laten glippen om zijn handen vrij te houden. De face onbezet vindende sprong hij naar binnen, schoot een te voor schijn komenden Atjeher met zijn^ revolver neer en snelde een anderen na. Een don derbusschct echter van een van achter een hu'je verschijnenden djihat deed hem ter aarde neerstorten. Lamberts, die zijn sab:l ook had laten slippen, nam, alvorens zij kameraad te volgen en naar beneden te springen, een geweer over. Direct schooi een Atjeher met een klewang op hem toe. een paar stooten met de bajonet, waarbij deze verboog en het niet afgaan van 't scho', daar hij vergat den haanpal om le leggen, deden zijn tegenstander echter in het voor deel blijven. Met bliksemsnelheid wierp Lamberts toen het geweer weg en vloog zijn vijand naar den strot om hem zijn wapen te ontwringen, hetgeen hem dan ook bijna ge lukte ten koste van een houw aan 't hoofd en een over vier vingets der linkerhand. Toch zou Lamberts 't onderspit gedolven hebben, daar de Atjeher zijn rentjong trok. zoo niet ter goeder uur de fuselier Breekpot ten tooneele verschenen ware met de sabel van dezen officier en daarmee den Atjeher naar de eeuwigheid gezonden had. Doordat inmiddels meerdere soldaten over de omhei ning waren geklommen, werd 't feit weldra beslist en de hoofdpoort ook geforceerd De vijand liet 51 dooden achter, waaronder een panglima, benevens 7 Beaumont, 40 voor— laadgeweren en een hoop munitie. Onzerzijds waren gesneuveld 2 en gewond 7 Eutopeanen en 1 inlander. De luitenant Dijkstra kreeg zooals vermeld een donderbusschot van op zij, waardoor hij een schampschot ontving langs de borst, een contourschot in de maag streek, benevens een schot door duim en twee vingers der linkerhand. Alles bij el kaar genomen, mag deze officier dus met recht zeggen er nog goed van te zijn afge— komeu. ontkomen, niettegenstaande alle wagens van Kitchener dubbele spannen uitgezochte paa' den hadden. De Wet heeft zijn ontsnapping voornamelijk te danken aan zijn grootjre kennis van het land, waardoor hij 's nachts kon trekken, terwijl de Kngelscheu het alleen overdag konden. LONDEN, 17 Augustus. De Daily Mail erneemt uit Lourengo Marques, dd. 16 de er Volgens een beticht, dat a'komstig is van het kantoor van d n h?er Pott, consul van den O-anje Viijsua', is president Steijn op weg om president K uger te bereiken, gestorven. BERLIJN. 17 Aug suis. Het ministerie an buitenlaiuLche zaken heeft een vertrouw baar te let ram uit Sjanghai ontvangen, mel dende da; de inlernaiiona'e troepen, zonder verder Lgenst.aed ontruo n te hebben, Peking binnengerukt zijn, de gezantschappen ontzet en alle vreemdelingen bevrijd hebben. 17 Augustus 11.40. De verbonden troepen ziin Woensdag Peking binnengerukt. Men gelooft dat de troepen van Joean-tsji-kai naar Sj?n si getrokken zijn om de vluchtende Keizerin te beschermen. Bcsoijcn. Bij herstemming voor een lid van den gemeenteraad is gekozen de heer L. Both. Dussen, 17 Augustus. Gisteren had alhier de jaarhjksche verpachting der boomgaarden plaats. Talrijk waren de koopers opgekomen 't Fruit werd dan ook vrijgoed verkocht. Naar schatting werd van ƒ2.00 ƒ2.75 per mud besteed. Druucu, 17 Augustus Op Dinsdag 14 Aug had alhier eene vet kiezing plaats voor één lid van den gemeenteraad, in plaats van wijlen den Heer M. van Drunen. Hiervoor waren candidaat gesteld de Heeren A. A. Klijn en M. Vissers. Uitgebracht waren 237 stem men waarvan 15 van onwaarde Gekozen de Heer A. A. Klijn. oud raadslid met 122. stemmen. M. Vissers bekwam 100 stemmen. PRETORIA, 16 Augustus. Het is de Wet gelukt, de vervolging van Kitchener te WAALWIJK, 17 Aug. 1900 De Imndel in hoornvee was bij redelijken aan voer tamelijk vlug. Kalf beesten f 135 f215. Dito vaarzen f 120 it f 175. Jonge varkens aangevoerd 85 stuks, ver kocht van f6.25 a f 11.25. Ter botermarkt afgeslagen en verkocht 305 kg. van f 1.24 k f 1.35 per kg. Eieren 3'/- a 4'/j cent per stuk. Het gunstige weder der laatste dagen heeft vee! goed gem-iakt voor landbouwers en veehouders. Het nagras groeit weelderig, zoodat in de polders niets meer van de overstrooming is waar te nemen. Het vee ziet er gezond en frisch uit en doet zich te goed aan de krachtige weitoemaat. De oogst van rogge, tarwo en haver is in vollen gang- lloewel de lievigheid in den huidenhandel ram of meer tot bedaren is gekomen zijn toch deze week op de voornaamste Euro- peesche huidenmarkten tamelijk veel zaken gedaan. Men verwacht vooreerst geen ver hoogde marktprijzen daar het nog te vroeg is om veel tegen het aanstaande inraaak- seizoen te koopen. De voorraad groeit laug- zaam maar zeker aan en dat kan nog ge- ruimen tijd duren daar de slachtingen in La Plata eerder vooruit dan achteruit gaan. Voor leder is de opinie niet kwaad. Er bestaat vooral voor prima zwaar thans meer kooplust, maar de ingetreden warmte ver biedt den looiers nieuwen voorraad aan de markt te brengen, dewijl de bestaande reeds voor enkele weken totaal zijn opgeruimd. lnlandsche schors wordt thans tamelijk veel verhandeld, dezer dagen worden eenige prima ladingen hier in de haven verwacht. In buitenl. schors en vreemde looimiddelen bestaat nog al handel voor onmiddelijke behoeften. Al deze artikelen varieeren sedert eenigen tijd weinig of niet in prijs. DUSSEN, 16 A-'g. Boterprijs per K.G. van f 1.—f 1.15. Middel- markt fl.08. Aanvoer 150 K. G. Eieren f 0.85 de 26 stuks. Treinnummer 320 's Bosch 6.38 Vlijmer. 6.47 Drunen 6.54 WAALWIJK-Beaoijen 7.04 Ka.atsh.-Capelle 7.11 Capelle N.-Vaart 7.15 Waspik 7.21 Raamsdonk 7 26 Geertruidenberg 7 33 M. en Drimmelen 7.40 Hooge-Zwaluwe 7 47 Zevenberg9che 11. 7.56 Lage-Zwaluwe 8.00 Treinnummer Lage Zwaluwe Zeven b. Iloek Hooge Zwaluwe MndeenDrimmelen Geertruidenberg Itaamsdonkbveer Raamsdonk Waspik Vrouwkensvaart Capelle N.-Vaart Kaatsh -Capelle Besoijensche Steeg Waalwijk-Besoijen Baardwijk Baardw. overlaat Elshout Drunen Kuiksche heide Nieuwkuik Vlijmen Heidijk s Boscn. WAALWIJK. GEBOREN: Helena, d. v. J. V. HeWoirt, en A. van Daalen. Norbertus Leonardos, z. v. J. de Folter en H. v. Dijck. Henrica Josephina Maria, d. v. J. Klijberg en A v. lersel. Johanna Adriana Maria, d. v. C. van Loon en H. Herculeijns. OVERLEDENCatharina oud 1 m. d. v. L. van Veldhoven en Ch. Iiensen. Hoewel de bekroningen der Parijsche Wereld-Tentoonstelling nog niet officieel bekend zijn kan men reeds met zekerheid melden, dat er ongeveer 1/s der exposanten buiten eenige belooning zijn gevallen. Omtrent de Leder en Schoenen exposanten kan bereids worden medegedeeld, dat de collectieve Leder-Inzendingen door de Jury Supérieur gesplitst zijn, zoodanig dat b. v. overleder en leder gelooid volgens nieuw systeem, afzonderlijk ziju beoordeeld, en het zooileder volgens oud systeem, waaronder van prima en uitstekende qualiteit door IIol- iandsche looiers is geéxposeerd, de gouden medaille heeft bekomen, maar collectief! derwijl de eerstgenoemden meer als alleen staand zijn te beschouwen. Er zijn dus bronzen, zilveren en gouden medailles zoowel aan de Schoenen als aan de leder exposanten toegekend. Men heeft wat de Hollandsche exposanten betreft over 't geheel alle reden van tevredenheid want de Classen Jury's waren niet erg gemakkelijk en niet roijaal in de toekenning der belooningen. Wij hopen de volgende week in de ge legenheid te zijn hierop nader terug te ko men. Treinnummer 321 197 Lage-Zwaluwe 5.41 8.25 Zevenbjrgschc H. 5.46 n Hooge-Zwaluwe 5 54 8.35 M. en Drimmelen 6.00 8.41 Geertruidenberg 6 05 8.47 Raamsdonk 6 11 Waspik 6.15 8.56 Capelle N.-Vaart 6.20 9.01 Kaatsh.-Capelle 6.24 Waalwijk- Besoijenfi. 33 9.09 Drunen 6.41 9.17 Vlijmen 6.48 9.24 's Bosch 6.56 9.31 323 325 7.28 - 7.33 - 7.42 - 7.48 - 7,54 - 8.01 - 8.06 - 8.11 - 8.16 - 8.24 - 8.33 - 8.39 - 8.48 - 3,53 3 58 4.06 4.13 4.20 4.27 4.32 4.37 441 4.43 4.56 5.03 5.11 196 322 324 8 17 1.34 8 8.26 1.43 8 1 10 8.33 1.50 8 17 8.42 1.58 8,25 8.48 2.05 8 1.31 8 52 2.09 8 35 8.57 2 14 8 5.40 9 02 2.19 i 5 44 9 08 2.25 8.50 - 9 16 2.31 f 5.55 9.23 2.37 9.01 9.32 2.45 9.09 9.36 2.49 I 9 13 721* 735* 723* 6.38 12.50 6.43 12.55 6.53 1.05 6.59 1.12 7.06 1.18 7.09 1.21 7.15 1.28 7.21 1.84 7.24 1.38 7-27 1.42 7.31 1.46 7.37 1.52 7.43 12.30 1.59 7.47 12.36 2.03 750 12.39 2.05 7.53 12.42 2.07 7.55 12.46 2.10 7.57 12.49 2.14 8.01 12.53 2.17 8.05 12.58 2.22 8.09 1.03 2.28 S.15 1.10 2.34 734* 724* 11.45 5.35 11.54 5.41 11.57 5.47 12.— 5.49 12.04 5.52 12.08 5.56 12.12 5.58 12.18 6.— 12.21 6.03 12.24 6.08 6.11 6.18 6.22 6.26 6.31 6.37 6.43 6.47 6.54 7.— 7.10 7.14 Treinnummer 722* 's Bosch 9.45 Heidijk 9,52 Vlijmen 9.55 Nieuwkuik 9.57 Kuiksche heide 9.59 Drunen 10.03 Elshout 10.06 Baardw. overlaat. 10.08 Baardwijk 10.11 Waalwijk-Besoijen 10.17 Besoijensche SteeglO.20 Kaatsh.'-Capelle 10.27 Capelle N.-Vaart 10.33 Vrouwkensvaart 10.87 Waspik 10.41 Raamsdonk 10.47 Raamsdonksveer 10.54 Geertruidenberg 11.00 MadeenDrimmelenll.07 Hooge Zwaluwe 11.14 Zevenb. Hoek 11.24 Lage Zwaluwe 11.28 Deze treinen vervoeren alléén reizigers 2e en 3e klasse. Van 'i Bosch vertrekken de treinen naar UTRECHT-AMSTERDAM 6.20, 6.5-9, 8.01, 9.43, 10.42, 12.40, 2.12 3.55, 4.53, 5.31, 6.33, 7.42, 9.— 9.48. NIJMEGEN-ARNHEM 6 33, 7,01, 8.07,9.13, 9.50, i2 52, 3.20, 3.59 5.27, 8.51, 9.50 BOKSTEL: 6.32, 7.44, 8.43, 9.03, 11.05, 1.33, 4.43 6.38, 7.42, 8.53, 10.37. TILBURG. 6,26, 8.53, 9.39, 11.56, 1,14, 2.04 4.50,5.26, 7.42, 10.39. Te 's Bosch komen aan de treinen van AMSTERDAM-UTRECHT 8.20, 8 49, 9 33, 10.42,11.53,1.29,2.01,4.37, 5.23, 6.33, 7.39, 10.32. ARNHEM-NIJMEGEN: 7.40, 8.25,8.43,10.36,11.30,1.10, 4.17,5.45 7.14, 8.42, 10.23. BOKSTEL: 6.46,7.19, 9,20, 10.38 12,30, 2.09,5 19, 6.19, 8.31 9.40. TILBURG. 6.53, 7,58, 9.39, 11,52,12.37, 3,15,4.50, 7 38, 8.40, 9.45. Van Zwaluwe vertrekken de treinen naar DORDRECHT-ROTTERDAM. 5.42, 6.36, 8.06, 9.21, 9.48, 11.34. 12.49. 3.07, 5.12, 6.22, 7.18, 9.40, 10.26. ROZENDAAL 9.52, 8 27. 9.49, 12.31, 1.56,2.55,3.33, 6.48, 5.41. BREDA: 5.39, 8.30 8.24, 10.08, 12.34. 1.52, 3.37, 6.44, 9.19. - Te Zwaluwe komen aan de treinen van ROTTERDAM-DORDRECHT 5.36.7.07,8.04, 8,21,9.48,10,05, 12.28, 1.49, 2.54, 3.29, 6.41 7,18, 9,13. ROZENDAAL: 5.36, 6.29. 9.20, 12.45, 2.58, 5.08,6.21,7.12 9,39, 10.17. BREDA: 6.32 8,05, 9.47, 11.32, 3.02, 5.05, 7.15, 10.2/ 1 Drunen 0.30 Vlijmen 0.55 's Bosch 0.90 Kaatsh. Capelle 0.30 Waspik 0.45 Raamsdonk 0.55 Geertri idenberg 0.75 M. en Drimmelen 0.95 Hooge Zwaluwe 1.10 Zevenb. Hoek 1.40 Lage Zwaluwe 1.50 Dordrecht 2.25 Rotterdam 3. 3 0.15 0 30 0.45 0.15 0.25 0.3' 0 4(t 0.50 2 0.25 0.45 0.70 0 25 0.35 0.45 0.60 0.75 0.90j0.55 1.100.70 1.20 1.80 2.50 0.75 1.15 1.5( 2 0.35 0.65 1.10 0.35 0.55 0.65 0.90 1.15 1.30 1.70 1.80 2.70 3.75 3 0.25 0.45 0.70 0.25 0.35 0.40 0.65 0.75 0.90 1.10 1.20 1.80 2.50 Llll Drunen Vlijmen 's Bosch Kaatsh.-Capelle Waspik Raamsdonk Geertruidenberg M. en Drimmelen Hooge Zwaluwe Zevenb. Hoek Lage Zwaulwe 0.15 0.10 0.30 0.20 0.50 0.35 0.15 0.10 0.25 0.15 0.30 0.20 0.45 0.30 0.55 0.35 0 65 0,45 0 80 0.55 0.90 0.60 2 0.25 0.45 0 75 0.20 0.35 0.50 0.65 0 80 1 1.25 1.30 3 0.15 0.30 0.50 0.15 0.25 0.30 0.45 0 55 0.65 0.80 0.90 5

Echo van het Zuiden | 1900 | | pagina 6