Tarief op de lijn Zwaluwe-Bosch. GH Middelen van Vervoer, roor Verstand en Hart. Gemengd Nieuws. Rijkspostspaarbank. Telegrammen. Handelsberichten. DIENSTREGELING 1 Oct 1900, UITVOERINGEN. Gewone treinen. Van Waalwijk naar 1 0.30 0.55 0.90 9.17 9.24 9.31 320 6.38 6 47 6.54 10.35 10 41 10.49 10.56 11.04 196 10.15 10.24 10.31 Greenwich lijii. LOC AAL-TREIN EN. Van Waalwijk naar Enkele Reis. Retour. LOCAALDIENST. RLE REIS. RETOUR. 2 - rongelen. Gisterenmorgen werd door aantal werklieden getracht een vaargeul de pont te kappen. Toen men hier :ren avoud bijna mede gereed was, schoot »j het opkomend lij weer dicht, dus alles rgeets. De voetgangeis hebben een pad 't ijs. ipelle, 10 Jan. Gisteren werd alhier, ir begunstiging van prachtig weer, de ;schreven ijswedsirijd gehouden. Een >nder giootc massa menschen, ook van ggende plaatsen, bevond zich op de baan. ij het schoonrijdeu door jongens van 14 en met 17 jaar werd de eerste prijs, 10 i spek en 21/3 L. erwten,gewonnen door e Roon e tweede prijs, een paar schaatsen, door /au Tilborgh derde, een horloge, door D. Sprengersl ij het hardrijdeu ooor jongens van 9 tot met 11 jaar, was de uitslag als volgt: erste prijs, ten molton deken VV. v. Heek. veede prijs, vijl pond spek cu 21/® E ten A, van Dongen, erde prijs, een boezeroen en das N. liter. lerde prijs, een groot ktentebroodA- iris. .ij het hardrijden van jongens van 12 tot met 14 jaar, was de uitslag erste prijs, katoenen deken J. Wesibroek. iveede prijs, 3 HL. steei kolen: H. de Roon. erde prijs, een paar schaatsen: A. v. Rooij, ierde prijs, een horloge M. Nohl. ijlde prijs, een groot krentebrood P. v. 3orgh. tile lot komt voorzeker toe aan het Be ar der 's Grevelduin Capelsche IJsclub, niet alleen voor een en a»der zoo Hink 5 droeg, maar die tevens zulke doelma prijzen wist te kiezeu. - Onze vroegere adorpsgenoot, de Heer De Noo, onderwijzer aan de school van departement der Mij. tot N. v. 't Alg, 's Bosch, is benoemd tot onderwijzer aan externaat ran den Heer Esmeijer te tterdam. De Heer W. van Doorn, vroeger on wijzer aan de openbare school iu „de Kom" ler, Öta onderwijzer aau de Ned. Duitsche ooi te Amsterdam, is beuoemd tot on wijzer aan het instituut „Augusta" te tveisum. )e Encycliek „Rerum Novarum" is een rgram voor den arbeid, ol liever eeue passing van het Evangelie op de finan— cle, industrieele en sociale orde, waarin leven. Deze Eocycliek zal alle leiten aeerschen en een der lichtpunten zijn der ichiedenis. Langzamerhand zal zij zich iwikkelen zij zal geboren worden in de ksidec's, in de zeden, in de wetten, ildra zal er geen arbeidswet meer zijn, arin men niet hare sporen ontdekt. Zij op het slot van rekening haar invloed Is op die geesten doeu gevoelen, die aan ir geen enkele hunner gedachten ol theo- n meenen verschuldigd te zijn. Na een slotrede te zijn geweest op zooveel ende, zal zij blijkeu eeue voorrede te zijn n een tijd van recht en liefde. Univers. Wij moeten geheel leven voor andere inschep, dan leven wij verdienstvol en ge- ckig. Dat klinkt paradoxaal, maar de dervinding bewijst spoedig de waarheid. Roland Yssu. het district Calvinia bij de Boeren aansluiten Er zijn Boeren gezien op 32 KM. van hier. PIKETBERG-WEG, 10 Januari. On geveer 500 Boeren hebben de Doornrivier, op 112 KY1. ten zuiden van Calvinia, be reikt. Het kan zijn dat zij of oprukken naar Clan William of langs de kust zullen trekken. Een Engelsch oorlogschip heeft matrozen en kanonnen ontscheept, die zich verschanst hebben. Hertzog is met de hoofdmacht van 700 man de Roggeveldbergen overgekomen en staat 80 K.iVJ, ten oosten van Clan William. LONDEN, 11 Januari. De Daily Mail verneemt uit Kaapstad, onder dagteekening 10 dezer, dat 5000 Boeren, waarvan voor verscheidene weken gezegd werd dat zij naar Duitsch-West-Afrika trokken, zich naar het zuiden gewend hebben. Zij rukken nu op het hart der Kaapkolonie aan en, naar men vermoedt, hebben zij verscheiden kleine garnizoenen van Kaapstadsche vrijwilligers gevangen genomen. „■■mm r in ii i Steuuend op eene ondervinding van 19 uwen, doet de Paus uitkomen, dat de re- tlijke neigingen der menschheirl naar eene enemepde ontwikkeliug van vrijheid, wijs— :id, bijzondere en algemeeue welvaart :chts te verwezenlijken zijn door de ken— s van Jezus Christus, de gehoorzaamheid .n Zijne wetten, het in praktijk brengeu .n de regels van het Evangelie en van voorschriften van rechtvaardigheid en ïiligheid die er uit voortvloeien. Kardinaal Perraud. Maak eene studie van de grootheid of ït vertal der volkeren, dring door in hun tiem leven, en gij zult zien, dat zij in ootheid stegen of daalden naar gelang zij aderden ot zich verwijderden van Hem, ie' is de Weg, de Waarheid, het Leven. La Croix. Geïsoleerd zijn wij niets maar met chris- lijke banden vereenigd gelijken wij op aterdruppels, die tot een stroom samen- evloeid eene geweldige kracht ontwikkelen, aartegen geen bergen ot rotsen bestand jn. Roland Yssu. Aau het postkantoor te Waalwijk en de aaronder ressorteerende hulpkantoren werd edurende de maand December ingelegd f 5778.92 terugbetaald - 9269 21 Het laatste, door dat kantoor uitgegeven >oekje draagt het nummer 3217 BLOEMFONTEIN, 8 Januari. De Jo- tannesburg Gazet bevat een waarschuwing an het publiek van den militairen comrais- aris van politie te Johannesburg, behelzende lat er dynaraietmijnen gelegd zijn in de tabijheid van de Randmijneigendommen en ;oudmijnen. Deze dynaraietmijnen zijn zeer gevoelig, en de militaire autoriteiton stellen ;ich niet aansprakelijk voor letsel tengevol ge van haar ontploffing; ook hebben menschen lie er letsel van krijgen, niet te rekenen ip eeuige vergoeding. PRETORIA, 10 Januari. Een kleine afdeeling Boeren is gisterenavond in de buurt van Pretoria verschenen nabij het oostelijke fort. Zij namen eeoe hoeveelheid vee mee. PORTERVILLE, 9 Januari. Een ge rucht loopt dat de opstandelingen zich in Op de Lloydstoomboot Kaiser Wilhelm, die vaart tusscheu New-York en Genua, had op Kerstmis nabij Gibraltar een drama plaat*. Een Italiaanschn passagier Signor Viscardi, was tijdens den overtocht verliefd geraakt op een jonge Italiaausche, met name Signoiiua Rosa Ruggeri, maar deze wilde niets van hem weten. Op Kerstmis maakte Signor Viscardi het de jonge dame weer lastig met zijne liefdesverklaringen. Signorina Ruggen ontvluchtte hem en zocht bescherming bij eene» jongen Duitscher, die op het schip als taalman dienst deed, en dien zij oogen schijnlijk beter kon lijden dan haren lastigen landsman. Toen deze nu mej. Ruggeri in gezelschap zag van den taalman, kreeg hij een zoo heiligen aanval van jaloezie, dat hij eenen revolver greep en vier schoten loste op het paar, waarna hij over boord sprong. De taalman en de jonge Ita'.iaansche werden door de revolverschoten zwaar gewond. Men bracht beiden le Gibraltar naar het gasthuis. Signor Viscardi kon niet worden opgevischt en verdronk. Van andere zijde wordt gemeld, dat de naam dezer boot met toestemming des keizers veranderd is in Hohenzollern. De tweede der voor de Nordd. Lloyd op de werl Vul can, bij Stettin, staande nieuwe stoombooien, zal thaus den naam Kaiser Wilhelm II dragen. Bij een zwaren fabrieksbrand te Bielitz (Silezie) zijn 8 werklieden in een barak, waar zij overnachtten, omgekomen. Bij den brand in het weeshuis te Ro chester (Vereenigile Staten) zijn, naar nader is gebleken, 28 personeu om her leven ge komen, terwijl er bovendien een dertigtal gewond werden. Te Weenen heeft een bloedig drama plaats gehad. Eeu zekere Wanyek werd door de vrouw van een bewoner van de Wielauds platz overvallen op het oogenblik, dat hij bezig was iu haar huis in te breken. De diet trok een revolver en schoot de vrouw neer. Eenige personen kwamen toesnellen. De moordenaar zette zich schrap en velde ze één voor één neder. Daarop nam hij de vlucht, nagezet door een op de been geko men volksmenigte. Nogmaals hield hij stand, kwetste een der vervolgers met den laatsten kogel uit zijn revolver en sloeg toen razend met de koll van zijn wapen om zich heeD. Eindelijk werd hij door een flink politieagent overmand, die met de uiterste moeite kon beletten, dat het volk den misdadiger in stukken scheurde. Te Bergilers schonk op 31 December 1900 de echlgenoote van eenen Khet leven aan een welvarenden jongen, 's Anderen daags, 1 Januari, werd er nog een ander knaapje wat minder groot, geboren. Ziedaar dus twee kindereu, die zullen kuunen zegger „Wij zijn tweelingbroeders, maar zullen het- zellde jaar geen deel nemen aan de loting." Wat nog zonderlinger zal wezen, de oudste zal er kunnen bijvoegen >Ik ben van de 19e« en de andere antwoorden »En ik van de 20e eeew. Bergilers ligt niet in Amerika. zoodoende zijn er verschillende looiers die op deze gelegenheid wachten om in hunne behoeften te voorzien. Op de meeste Euro- peesche stapelplaatsen is de voorraad intusch- hen nogal tamelijk groot. Te Antwerpen zijn gisteren per Str. „Bellanoch" aan gekomen ca. 20,0UU gezouten La Plata huiden meestal October slachting, met half en kort haar, men verwacht dat deze huiden waarschijnlijk van goede qualiteit, spoedig koopers zullen vinden. DUSSEN, 10 Jan. Boterprijs per K.G. van f 0.83 f 1.15. Middel- markt f 0.98, Aanvoer 110 K. G. Eieren f 1.05 de 26 stuks. tendenz gewagen, prijsvermindering dus vau huidsn WAALWIJK, 11 Jan. 1901 Er was weinig hoornvee ter markt doch op de stallen worden zoowel in de Langstraat als in het Land van Heusden en Altena vele nage noeg rijpe kalfbeesten aan flinke prijzen verkocht. Kalf beesten 1' 130 k 1" 230. Dito vaarzen f120 f 175. Jonge varkens aangevoerd 14 stuks, ver kocht van f5.50 a f 8.50. Ter botermarkt afgeslagen en verkocht 2185 kg. van fl.03 k f 1.16 per kg. Eieren 5 5'/s cent per stuk. De eerste helft van de maand Januari kenmerkt zich door prachtig winterweder en deze omstandigheid werkt weldadig op den gang van zaken in de leder-industrie Op de eerste plaals zijn het de schoenma kerijen die over 't algemeen veelvuldige be stellingen uit te voeren krijgen en ver schillende partijen zwaar en lichlzoolleder vonden deze week koopers aan vorige prijzen. Voor licht en fijn grauw en zwart over- leder bestaat ook meer vraag. Iu een woord het pas begonnen jaar zet zich niet slecht in hoewel men in hoofdzaak nog met reden te klagen heeft over onevenredig heid in de prijzen van huiden en gefabri ceerde waar. Wat den huidenhandel betreft ook daaromtrent kan men van eene vaste Men verwacht wel eeuige in den ouden voorraad, die tengevolge van her lang leggen in de pakhuizen er niet beter op worden, maar de aanvoer der nieuwe slachting is op handen en daarmede gaat gewoonlijk nieuwe kooplust gepaard. Men betaalt liever voor verschen aanvoer, en te recht vooral in 't voorjaar, wat meer en BRIEF UIT CHINA. Van bevriende zijde ontvingen wij onder- staanden brief van een missionaris uit China uit een hier in onze streken welbekende familie, ter plaatsing, welken wij volgaarne in ons blad opnemen. Soung-chou-tsouei-tzen 13 Nov. 1900. Eindelijk vind ik de gelegenheid om U allen eenige woorden te doen toekomen. De russische militaire post zal zich belasten onze brieven langs Port-Arthur naar Chang- hai te brengen. Na al de levensgevaren, die wij doorgeworsteld hebben, denk ik met onbeschrijfbare aandoening aan U allen, die voorzeker in de uiterste ongerustheid ver keerd hebt ten mijnen opzichte. Mijn brief zal kort zijn, want binnen een half uur vertrekt de militaire post van hier en deze dagen hebben wij zelf den tijd niet om 5 minuten leeg te zitten. Doch van nu af aan zal, hoop ik, de correspondentie geregeld zijn. Later beschrijf ik U al onze wederwaar digheden in liet bijzonder. Nu eerst een korten inhoud. 22 Juni ben ik uit Pa-keoe weggevlucht met mijnen confrater Van Onbergen. Eerst had ik mijn vrouwenschoot naar Souns chou- tsouei-tzen gezonden, al mijne christenen wa ren gevlucht 10 en 20 uren ver. Wij bleven alleen in eene stad van 50,Of 0 zielen. Onze tegenwoordigheid in de residentie zon voor zeker gevolg gehad hebben 1, onze eigene dood in ijsslijke folteringen2. het ver branden der residentie3. moord en brand van alle Christenen. Na eerst voor goed alles gewikt en gewogen te hebben, besloot ik met droefheid in het hart mijn post te verlaten, niet uit schrik voor ons zeiven, maar in de hoop en zelfs met de zekerheid dat onze tijdelijke verwijdering de beste gevolgen zou hebben daar integendeel een langer verblijf de noodlottigste dingen over ganscb mijne christenheid zou getrokken hebben. De toekomst heeft dit alles be vestigd want tot hiertoe is niet alleen de residentie van Pa-keou en gansch den in boedel, maar zelfs al mijne christenen zijn van alle vervolging en vernietiging bewaard gebleven, 't Is een mirakel van eene won derbare uitzondering aan de algemeene de structie, die overal gewoed heeft. Wij heb ben het na God te danken aan de manda rijnen van Pa-keou die mij rechtzinnig toe genegen waren. Later over dit alles meer bijzonderheden. Op 25 Juni kwam ik in Soung-chou- tsouei-tzen aan. De confraters van Chan- heou, Chen-king en T'ie-kiang-ing-lze kwa men te zamen aan, de overige missionaris sen hebben niet meer kunnen komen. Sedert 25 Juni zitten wij nu in Soung- chou-tsouei-tzen. Met algemeene stemmen hebben wij besloten van liever te sterven als te vertrekken, omdat 1, wij hier hoop kunnen voeden om ons te verdedigen 2, ons vertrek de christenen zou bloot stellen aan dood en, 't geen erger is, aan apostasie. Wij hebben ons hier dus zoo goed mogelijk versterkt en getracht zooveel wapens, poe der en lood te krijgen als maar mogelijk was. Iu 't geheel hebben wij 3 aanvallen onderstaani. Tegen honderd Boxers en een kleine duizend andere deugeniete», die in 2 uren tijds werden afgeslagen en 30 dooden of gekwetsten telden, zonder dat een onzer een schram gekregen had2. Op 1 en 2 Nov. tegen vei over de 10,000 man, waarvan velen gewapend waren met beste europeesche geweren. (Remington, Mauser, Kaiser, Mennlicher, enz.) Twee dagen lang van 's morgens vroeg tot 's avonds laat werden wij van alle kanten beschoten. Juist door eene wonderbare beschikking van Gods Voorzienigheid, waren er 100 Russen, onder bevel van commandant Eletz hier aangekomen. Zij hebben meê gevochten. In die dagen zijn er gestorven van onzen kant: 3 Russen en 5 Christenen, gekwetst: 14 Kussen en 20 Christenen. Van ons 22 missionarissen heeft niemand een schram gekregen, alhoewel wij steeds op de voor posten en op de gevaarlijkste plaatsen ver keerden. Dikwijls zijn de kogels scheerlings nevens mijn hoofd voorbij gesist. God heeft ons zichtbaar beschermd. Van den vijand zijn er met honderden vermoord. Later vertel ik meer bijzonderhedeu, er is stof genoeg voor een heele roman. Nachts van 2-3 Nov. kwam de luitenant-kolonel Kombovsky met 200 soldaten ons verster ken. Dien dag heeft de vijand nog ge schoten, doch op verren afstand. Eene bende van 60 man dierf nog tot op 400 meters achter een heuvel op ons schieten. Men sloeg er geen acht op, want allen waren gerust. 2 soldaten, 3 priesters en eenige christenen waren genoeg om die 60 man onzichtbaar te doen blijven, 's Middags 3 Nov. kwam de generaal Tserbitsky met 800 man, 6 kanonnen en 3 mitrailleusen aan. Al onze vijanden waren in een oog wenk verdwenen. Zij liepen naar een dorp op 2 uren afstand van hier, genaamd Eul- chen-kia-tzeu, gansch omgeven door eenen hoogen dikken muur en voorzieu van alle soorten van munitie's. 's Anderendaags gingen er 300 soldaten en 4 kanonnen heen. Ik werd aangesteld door Monseigneur om de troepen te geleiden. Op eeu uur afstand van liet versterkte dorp, sclioot men eenige kanonschoten, waarvan, uitgenomen de twee eerste, allen raak waren. De helden van Eul-chen-kia-tzen, op het zien vau de bom men die hen zoo onverwacht op de daken vielen, vluchtten hals over kop de bergen in. Een uur later stond alles in lichtlaaie vlam. Ziehier nog eenige bij /.ouderheden over de andere Christenheden van ons Vicariaat. In Laho-hou-keon de residentie geplun derd door den mandarijn. De E. 11. Se- gers en de chineesche priester gepakt en naar den gouverneur iu Jehol gevoerd. De chineesche priester, na bijna 3 maanden gevangenschap met 4 andere christenen, die, niettegenstaande alle bedreigingen en pijnen, aau hun geloof getrouw bicven, zijn losge laten. De E. H. Segers is levend begraven. In Ma-kia-tzen en Toeng-kia-ing-tzen 5 bloedige gevechten, waarin een 490 vijan den sneiurelden en ook bijna 200 christenen een glorieusen marteldood vonden. Een priester licht gekwetst, de E. H. Van Acht overleden tengevolge van vermoeienissen en ellende en een chineesche priester gestorven aan de pest. In Mao chan-toung en K'ou-lian-t'ou had den de priesters en de christenen zich ook versterkt, doch geen overval onderstaan. In Moung-kou tchen heeft de E. H. Oscar Conrad gansch alleen met 30 christenen, strijdbare mannen, zijn post bewaard zonder ooit aangevallen geweest te zijn. Nu in de laatste dagen hebben vluchtende soldaten de residentie beschoten. Buiten ons vicariaatIn Mandchoureië Mgr. Guilion en 7 europeesche priesters vermoord, daarbij eenige chineesche priesters (ik weet niet hoeveel) en vele christenen. Op 12 uren van hier is de E. H. Bour- geofs verplicht geweest door een chineesche generaal, onder belofte van vrijen doorgang naar Ing-tzen, zijne residentie tc verlaten. Onderweg, terwijl hij met zijne vrouwenschool en 7 christenen vluchtte, werd hij aangevallen door 20 soldaten. De moedige missionaris, gewapend met een bui tengewoon goed geweer, geschenk zijner fa milie en daarbij uitmuntende schutter, gaat hen alleen tegemoet, schiet er een paar dood en jaagt de overige weg. Dan vlucht hij verder tot op den boord der zee; doch de schippers willen hem niet opnemen. Dan beklimt hij met zijn gevolg eenen heuvel en van daar, in den rug gesteund door de zee en van voren verschanst door een muur ken in der haast opgeworpen, heeft hij 2 dagen lang gevochten tegen 500 Soldaten. Deze laatsten, na duizende en duizende cartouchen verschoten te hebben en reeds 20 dooden, waartusschen 1 officier tellende, wanhoopten te gelukken. Zij gingen in allerijl kanonnen halen en hebben dan met behulp van deze den heuvel afgevaagd. De E. H. Bourgeois is als martelaar en als een held gestorven. Ander nieuws tot later. Nu is gansch het land in wanorde, doch men heeft ons stellig een garnizoen Russen beloofd, dat voortdurend hier moet blijven totdat de vrede hersteld is.. Binnen eenige dagen schrijf ik weer. Groeten aan allen en zeg hun dat ik nog leef. Uw zeer toegenegen JOZEF VAN HILST. Treinnummer 197 Lage-Zwaluwe 8.25 Z-»«:ubergsche H. Hooge-Zwaluwe 8.35 M. eu Drim melen 8.41 8.47 3,53 3 58 Geertruidenberg Raamsdouk YVaspik 8.56 Capelle N.-Vaart 9.01 Knatsh.-Capelle W aalwijk- Bet.oijen9.09 321 9.51 10.04 4.06 10.10 4.13 10 16 10.23 10.28 Drunon Vlijmen 's Bosch Treinnummer 's Bosch Vlijmen Drunen SPRANG. Uitvoering door het Mannenkoor „Voor uitgang zij ons Doel," van Waalwijk eu Be- soijen, op Dinsdag 15 Januari 1901, in de zaal van den Heer Pel te Sprang, met wel- wil ende medewerking van Mej. A. Smit, Pianiste. Aanvang des avonds 7Va uur. (Zie programma's.) Drunen Vlijmen 's Bosch Kaatsh. Capelle Waspik Raamsdonk Geertruidenberg M. en Drimmelei Hooge Zwaluwe Zevenb. Hoek Lage Zwaluwe Dordrecht Rotterdam 323^ 325 7.28 7.33 7.42 7.48 - 7,54 8.01 8.06 8.11 8.16 -v- 8.24 8.33 8.39 8.48 324 8 01 8.10 8.17 4.20 4.27 4.32 4.37 441 4.43 4.56 5.03 5.11 322 1.34 1.43 1.50 WAALWijK-Be8oijen 7.04 10.40 Kaatsh.-Capelle 7.11 10.46 Capelle N.-Vuatr 7.15 Waspik 7.21 Raamsdonk 7 26 Geertruidenberg 7.33 M. en Drimmeleu 7.40 Hooge-Zwaluwe 7.47 11.18 2.37 Zevenbergsche H. 7.56 2.45 Lage-Zwaluwe 8.00 11,28 2.49 10.46 10.50 10.55 1L03 11.11 11.18 Drunen Vlijmen 's Bosch Kaatsh.-Capelle Waspik Raamsdonk Geertruidenberg M. en Drimmelen Hooge Zwaluwe Zevenb. Hoek Lage Zwaulwe 0.15 0.10 0.30 0.20 0.50 0.35 0.15 0.10 0.25 0.30 0.45 0.55 0.65 0.80 0.15 0.20 0.30 0.35 0,45 0.55 0.90 0.60 2 0.25 0.45 0.75 0.20 0.35 0.50 0.Ö5 0 80 1 1.25 1.30 3 0.15 0.30 0.50 0.15 0.25 0.30 0.45 0 55 0.65 0.80 0.90 1.58 8,25. 2.05 8.31 2.09 8.35 2.14 8.40 2.19 8 44 2.25 8.50 2.31 8.55 9.01 9.09 9.13 3 1 2 3 0.25 0.15 0.50 0.35 0.25 0.45 0.30 0.90 0.65 0.45 0.70 0.45 1.45 1.10 0.70 0.25 0.15 0.50 0.35 0.25 0.35 0.25 ü.70 0.55 0.35 0.45 0.30 0.90 0.65 0.40 0.60 0 40 1.20 0.90 0.65 0.75 0.50 1.50 1.15 0.75 0.90 0.5? 1.75 1.30 0.90 1.10 0.70 2.25 1.70 1.10 1.20 0.75 2 40 1.80 1.20 1.80 1.15 3.60 2.70 1.80 2.50 1.50 4.75 3.75 2.50 mer 721* 735* 723* 6.04 12.50 6.09 12.55 6.19 1.05 6.25 1.12 6.32 1.18 6.35 1.21 6.41 1.28 6.4G 1.34 6.49 1.38 6.52 1.42 6.56 1.46 7.02 1.52 7.05 12.45 1.59 7.08 12.51 2.03 7.11 12.54 2.05 7.15 12.57 2.07 7.17 1.01 2.10 7.19 1.04 2.14 7.23 1.08 2.17 7.27 1.13 2.22 7.31 1.18 2.28 7.37 1.25 2.34 722* 734* 724* 7.54 12.00 5.35 8,02 12.09 5.41 8.06 12.12 5.47 8.08 12.15 5.49 8.11 12.19 5.52 8.18 12.23 5.56 8.21 12.27 5.58 8.23 12.33 6.— 8.27 12.36 6.03 8 33 12.39 6.08 8.36 6.11 8.43 6.18 8.48 6.22 8.52 6.26 8.57 6.31 9.02 6.37 9.09 6.43 9.15 6.47 9.22 6.54 9.29 7.— 9.39 7.10 9.43 7.14 Lage Zwaluwe Zevenb. Hoek Hooge Zwaluwe Made enDriraraelen Geertruidenberg liaamsdonksveer Raamsdonk Waspik Vrouwkensvaart Capelle N.-Vaart Kaatsh -Capelle Besoijensche Steeg Waalwijk-Besoijen Buardwijk Baardw. overlaat Elshout Drunen Kuiksche heide Nieuwkuik Vlijmen Heidijk s Bosch. Treinnummer s Bosch Heidijk Vlijmen Nieuwkuik Kuiksche heide Drunen Elshout Baardw. overlaat. Baardwijk Kaatsh.-Capelle Capelle N.-Vaart Vrouwkensvaart Waspik Raamsdonk Raamsdonksveer Geertruidenberg MadeenDrimmele: Hooge Zwaluwe Zevenb. Hoek Lage Zwaluwe Deze treinen vervoeren alléén reizigers 2e en 3e klasse. Van 's Bosch vertrekken de treinen naar UTRECHT-AMSTERDAM 6.20, 6.59, 8.01, 9.43, 10.42, 12.40, 2.12 3.55, 4.53, 5.31, 6.33, 7.42, 9.— 9.48. NIJ MEGEN-ARN H EM 6 33, 7,01, 8.07,9.13, 9.50, i2.52, 3.20, 3.59 5.27, 8.51, 9.50 BOKSTEL: 6.29, 7.44, 8.43, 9.03, 11.09, 1.33, 4.43, 6.38, 7.42, 8.53, 10.37. Te 's Bosch komen aan de treinen van AMSTERDAM-UTRECHT 8.20, 8.49, 9.38, 10.42,11.53,1.29,2.01, 4.37 5.23, 6.33, 7.39, 10.32. ARNHEM-NIJMEGEN 7.40, 8.25,8.43,10.36,11.30,1.10, 4.17,5.45 7.14, 8.42, 10.23. BOKSTEL: 6.43,7.19, 9,34, 10.38 12,30, 2.09, 5.19 6.19, 8.31 9.40. TILBURG. 6.53, 7,58, 9.39, 11,52, 12.37, 3,15,4.50, 7.38, 8.42, 9.45. Van Zwaluwe vertrekken de treinen naar DOR D REC HT-ROTT ER D A M. 5.42, 6.36, 8.04, 9.21, 9.48, 11.34, 12.21. 3.07, 5.12, 6.22, 7.18, 9.40, 10.26. ROZENDAAL 9.52, 8.27. 9.49, 12.31, 1.56,2.55,3.33, 6.48, 5.41. BRED 5.39, 8.308.24, 10.08, 12.34, 1.52, 3.36, 6.44, 9.19. Te Zwaluwe komen aan de treinen vau ROTTERDAM-DORDRECHT 5.36.7.07,8.04,8,21,9.48,10,05, 12.28, 1.49. 2.54, 3.29, 6.41 7,18, 9,13. ROZENDAAL: 5.36, 6.29. 9.20, 12.40, 2.58, 5 08, 6.21,7.12 9,39, 10.17. BREDA: 6.32 8,02, 9.47, 11.32, 3.02, 5.05, 7., 10.23 15, Spoorweglijn ZWALUWE's-llöSCII. Pt) S S >;-S n w 1 tl f.* -u sc®-s 25 va«j O Ü9 O M PQ Ph C2 O P3 ca CL3 J

Echo van het Zuiden | 1901 | | pagina 6