I fï Middelen van Vervoer, Gemengd Nieuws. Handelsberichten. Burgerlijke stand. President Mac Kinley hedennacht twee uur over leden. Rij kspostspaarbank Laatste Berichten Telegrammen. li-1'; r en diende sinds een jaar geleden te isterdam. Zij was een hoogst fatsoenlijk isje, op wie niets te zeggen viel, gehoor- in en netjes, kortom een voorbeeldige nstbode. Toen zij echter verkeering kreeg met •Ifers, was het mis, doordat de familie ir sterk had afgeraden met dien man gang te hebben. Al op liet eerste gezicht vonden verschil de leden der familie, dat hij niet de re Jozef voor Johanna was. Het duurde c niet lang of Johanna was bang voor n en zou graag van hem at willen. Op Koninginnedag waren zij nog samen geweest in gezelschap van Johanna's lil ie uit Noord-Brabant, met wie Pie fiers deze gelegenheid kennis maakte en irna was er ruzie ontstaan. Herhaalde malen was Pieffers bij de familie, wie zij diende, gekomen om Johanna at te en, doch men wilde haar niet laten gaan. den nacht en des avonds kwam "hij ka- d voor de woning maken en trok aan de el; oin kort te gaan Johanna kreeg liier- :r ongenoegen met de familie, bij wie zij 11de en Donderdagavond j.l. verklaarde weg te willen met Pieffers die buiten nd te wachten. Dit gebeurde echter niet. >en volgenden dag kreeg Johanna drie tele- .mmen van hem uit den Helder, dat zij aeu moest 011 den ochtend daarop vertrok om vijf uur 's morgens. Haar koil'er liet zij door een witkiel oren- in een logement aan de Prins Hendrik- 1 le. Hier heeft z!j blijkbaar haar vrijer oct et en is met hem naar Helder vertrok- waar zij door hem vermoord is, zooals reeds in bijzonderheden hebben gemeld. De oorzaak van den moord is nog in duister gehuld Kaatsheuvel. Tot volontair ter secre- ie dezer gemeente is benoemd de heer ith. Musters alhier. Onze felicitaties aan den benoemde. Naar wij vernemen zal in onze gemeente der eene schoolcommissie benoemd wor- Deze commissie zal dan het toezicht eigene voldoening en bloei en vooruitgang der gemeente Nieuwkuik o.a. Leve de Burgemeester. aben lolen. over 4 openbare en 2 bijzondere Van Duinkerken naar Compiègne. „De ingineurs zijn zich gaau oveituigen van den goeden staat van den spoorweg (Pe Dagbladen). De Ingenieur: Maar, hoor me eensik had niet geziendie spoorweg is in af schuwelijk sleclit'-n toestand. De DistrictschefDat zou ik mcenen. Ik vraag al vijftien jaar lang dringend om ten ingenieur. De Ingenieur: En ik zie daar een wissel, die heelemaal niet in orde is De DistrictschefJuist. Er kunnen der tig treinen per dag door derailleeren. De Ingenieur Wat de rails betreft... De DistrictschefSpreek me niet over de rails. Dat is heelemaal niets De Ingenieur: Die twee overgangen. De Districtschef: O! de overgangen, ver rotrot als mispels. De Ingenieur: En dan, die vervallen brug? Rijden de treinen daarover? De Districtschef: Och, ja, ze moeten toch van den eenen naar den anderen kant De Ingenieur: Hoe komt het dan, dat er niet meer ongelukken gebeureji? De DistrictschefDiezelfde vraag stel ik me al vijftien jaar lang. De Ingenieur: Wij zullen dat alles in orde brengen. De Districtschef Eindelijk De IngenieurHet is onmogelijk, Zijne Majesteit over deze bouwvallen te laten rijden. De DistrictschefZijne Majesteit De IngenieurJa... de czaar De DistrictschefMaar de czaar komt hier niet langs! Hij gaat over ltijsel en Kamerijk en niet over Longeau en Mont- dadier De Ingenieur Is u daar zeker van De Districtschef: Ik kan er een eed op doen De Ingenieur: Zoo! maar dan is alles in ordeLaat de dingen maar, zooals ze Dussen, 10 Sept. Ter gelegenheid van •mis zal de fanfare alhier, haren leden met nne dames wederom een matinee aan- den, dat naar 't program te oordeelen, irzeker een genoeglijken kermismorgen iooft. Niet alleen toch toepasselijke muzieknum- r3 als potpourri's, walsen, enz., maar ook mige voordrachten en een zeer lachwek- nd kluchtspel komen op 't programma voor. ■oral dit laatste Lastige bezoekers of een ikke dag op de secretarie te llommeldouk, t reeds op enkele plaatsen met veel ices is opgevoerd, spant de verwachting og. „Wilhelmina" zij goed succes en 't pu- ek een vroolijken morgen toegewenscht Een groote troep zigeuners werd hier iteren door de gemeente- en rijkspolitie er de grenzen gebracht en gelukkig, want ar verluidt, schijnt veel en velerlei hun i ding te zijn. In verband met te maken plannen or het aanleggen van een stoomtram van lusden over Dussen naar Geertruidenberg, eft de heer Vermeulen te Breda informa- s genomen bij het gemeentebestuur alhier, s geschikst voor den te volgen weg schijnt >orste Hoek en Oudestraat aangewezen te n. Hopen we dat plannen en aanleg spoedig r wezenlij kt zullen zijn en 't Land van ïusden en Altena spoedig uit zijn isole- 3K.t opgeheven. Capelle, 12 Sept. Woensdag-avond riveerden hier drie wagens met een veer- ;tal Zigeuners. De wagens werden in de nabijheid van t station geplaatst. Na gedurende den cht door de politie bewaakt te zijn, deed ze hei gezelschap den volgenden dag uit- leide tot aan de grens der gemeente. Raamsdonksveer, 13 September. Aan Ileeren H. en J. de Beer alhier is door firma's Huijsman Lankhuijzen alhier, >iuen te Oosterhout en Oerlemans te Ca- 11e, opgedragen het maken en stellen i ner hooiperserij annex loodsen etc. te elmond. Het gerucht, als zoude het terrein, var vroeger'het bekende Catharina-klooster eft gestaan, zijn aangekocht door Fransche vters, is valsch. Bij de eigenaars is daaromtrent nog niets :kend. Tijdens een bezoek aan de landbouwten- onstelling te Zevenbergen, zijn gisteren in >u tuin van den landbouwer v. W. bijna van hunne vruchten beroofd, voorbeeldige Btraf de daders De DistrictschefMaar... de wissel dan. De Ingenieur Nu, wat mankeert er dan aan dieu wissel De Districtschef: De rails.... De IngenieurZeer voldoende. De DistrictschefDe brug... De Ingenieur; De brug?... U zegt zelf d.-.t de treinen' er sedert vijftien jaar met gemak overgaan Waarom wilt u, dat nu dadelijk De DistrictschefIk wil niets... De Ingenieur (droogjes): Dan, wat ik u verzoeken mag, geen noodeloozen ijver Als een vorst ons op een goeden dag de eer aandoet tusschen Longeau en Montdi- dier te reizen, zullen we zien, wat we doen kunnen. (Pierre ou Paul in de Eigaro.) Kitchener Telegruui Maaudag. Wij vielen met succes aan en voerden daarna een schitterenden terug tocht uit. Dinsdag. Luitenant-kolonel O'Connor bevond zich plotseling tegenover drie Boe ren. Hij maakte 45 gevangenen en brak daarna het gevecht af, om niet door de overmacht overvleugeld te worden. Woensdag. Majoor Elliott meldt mij, dat hij 5 K. M. van Rhinocerosfonteiu op geen vijand gestooten is en zich zegevierend in zijn positie gehandhaafd heeft. Donderdag. Als een bewijs, dat de Boe reu overal vluchten, deel ik mede, dat van de 45 gevangenen Boeren er 43 aan den haal zijn gegaan. Vrijdag. De overige 2 Boeren vereenig- den zich tot 8 sterke commando's, die ge neraal Prench bedreigen. Ik verzoek drin gend om versterkingen, daar de hier be schikbare troepen niet toereikend zijn voor den strijd tegen den totaal onderworpen vijand. Zaterdag. Ik heb een nieuwe proclamatie uitgevaardigd en een troep ezels buitge maakt. Dc ezels zijn nu aan mijne zijde. De Brusselsche journalist van den Plas is van plan, binnen eenige dagen een reis om de wereld te ondernemen, zonder een cent op zak. Te Hasselt heeft men een soldaat van een regiment guides die eenigen tijd reeds vermist was, dood aan een boom gebonden gevonden. Volgens verklaring van een geneeskundige, moet hij van honger en dorst gestorven zijn. Ie hoornen Dat eene ichte. Nieuwkuik. Met groote vreugde werd hier het bericht ontvangen van de beuoe- ing tot burgemeester onzer gemeente van ;n heer P. J. van den Broek, onzen ge- :hten seeretaris. Ingenomenheid met deze juiste keuze van M. lag op ieders gelaat te lezen. Dadelijk als blijk van deze ingenomen- eid ontplooide zich van de huizen de nati- ïale driekleur, en brachten tde Harmonie i Liedertafel Z.Ed.Achtb. e ne serenade. Moge het bestuur van den nieuwen bur- ervader lang en zeer lang zijn, tot zijne liaruum en Bailey. Men meldt uit Amsterdam Ten 9 ure was het breakfeest en de iu- vitatie van den vertegenwoordiger van Barnuin en Bailey voor de pers, om er aan deel te nemen, geschiedde zoo zonder omslag, als iets vanzelf spiekende, dat wij de nitnoodi- ging niet durfden weigereu. En voor wie veel verklaard wil zien van hetgeen hem wonderbaarlijk voorkomt in de exploitatie van dit reuzencircus, vindt daarvoor inder daad een aantal gegevens iu de organisatie van het keukendepaitement. Onder de vele tenten was die waar de maaltijden worden gebruikt, een der eerste welke overeind stond Alles is geborgen in drie wagens, één voor de tent en de stijlen, één voor de serviezen en het keukengerei, en één, die opengesla gen, den vorm aanneemt van een kombuis met groote fornuizen. Barnum en Bailey begrijpen, dat een goede en geregelde voe ding de menschen het best in hun humeur houdt, en zien daarin de eerste voorwaarde, waarop men veel en vluggen arbeid van hen vorderen kan. De noodige kolen en cokes en brandhout waren reeds vroeg door le veranciers uit de stad op het terrein bezorgd, en tegen zessen reden groote wagens uit Amsterdam de noodige victualie aan vleesch, groenten, brood, melk, en ook kwam er een wagen met ruw ijs. De onderneming heeft eigen watertanks De keuken grenst onmid dellijk aan de eettent, waar, aan lange tafels uict banken, plaats is voor tegelijk een 700 man. In het midden staan twee groote ko peren ketels, op watergas te stooinen, de eene voor de thee, de andere voor de koffie, terwijl bovenin de melk wordt gekookt. Nabij de ketels is een compartiment, dat als buffet dienst doet. De gebraden en gebakken en geroosterde vleezen biefstuk, spek, kar bonade, gelardeerde lever, worden in groote bakken binnengedragen en in dit comparti ment in weer grootere bakken met kokend water geplaatst, om het vleesch op den wenschelijken warmtegraad te houden. Een groot aantal bedienden maken bij dit buffet file en nemen op borden de door de koks met groote vlugheid in porties gesne den stukken vleesch in ontvangst om ze rond te dienen. Brood staat op de tafels en hier en daar vindt men de bij een Engelschen maaltijd onmisbare fieschjes piquante saucen. Thee en koffie wordt voor elk, naar believen, ingeschonken en ieder bedient zichzelf van suiker en melk. Er is geen onderscheid van menu. Allen chefs, artisten en werklieden gebruiken dezelfde spijzen. Spiritualia worden niet geschonken, ook geen bier of wijn. Het was inderdaad merkwaardig met welk een kalmte alles in 't werk ging en hoe de be dienden goed gedresseerd bleken. De werk lieden hebben bij hun binnenkomen een te voren hun ter hand gesteld ticket af te ge ven. De artisten en hooger staanden zijn voldoende bekend en wordeu zonder bewijs toegelaten. Ieder weet zoo ongeveer zijn zitplaats de artisten en chefs, die hun eigen tafels hebben, vinden bij hun bord hunne servetten in eigen band. Er wordt niet gepraat. Als het uur van den maaltijd geslagen heeft, spoedt ieder zich naar de tent, neemt tot zich wat hij noodig heeft, rekt zijn verblijf niet, maar tijgt zoo spoedig mogelijk weer aan den arbeid. De snelheid waarmede het keukendepartement gereed was met de voorbereiding van een warme keuken, met betrekkelijk zeer verscheiden menu voor een kleine duizend man, verdient inderdaad bewondering. Naar dezelfde eenvoudige methode, die hierop berust dat ieder zich het deel eeuer taak precies ziet aangewezen en haar goed betaalt en goed gevoed als hij wordt met blijmoedigheid vervult, is bij dit reuzencircus alles ingericht. Alles is methodisch geregeld en ieder be moeit zich met zijn eigen welomschreven taak, zonder zenuwachtige gejaagdheid, maar studdy noorwerkende. Geen geschreeuw of gevloek. Commando's zelfs zijn overbodig. Het circus met ap— en dependenties kwam hier gisterennacht in vier opeenvolgende treinen aan. Onder de laatste voorstelling wordt successievelijk alles afgebroken en ge laden, zoodat bij het einde der representatie niet veel meer dan de hoofdtent en de voor het laatste nommer noodige requisieten op te bergen blijven. Ten vijf uur vanochtend was de laatste trein binnen, en een groote menigte stond toen reeds bij het station geschaard om van de ontlading getuige te zijn. Barnum reist met zijn eigen trein, waarvan de losse wagens door een bespanning met 6 of 8 groote, uitstekend verzorgde paarden naar het op een half uur afstand van het station gelegen terrein in de Wa tergraafsmeer gereden werden. Tot bij twaal ven waren de meer dan honderd trekpaarden bezig met dit vervoer. De op het terrein te voren uitgezette ijzeren piquetten wezen de plaatsen aan voor elke tent, waarvan het op stellen door de goed gedrilde werklieden, zonder bezwaar, in luttel tijds geschiedt. Alleen gisteren werd het werk eenigzins vertraagd, tengevolge van een vrijlang aan houdend onweer gepaard met wolkbreuken, waaronder het werken omdat er toch geen middagvoorstelling geannonceerd was ge staakt werd. Het personeel bestaat meest uit Amerika nen, die de kern vormen en verder uit vertegenwoordigers van allerlei naties. De eigenlijke artiesten, die de nacht doorbrachten in de aan de onderneming toebehoorende sleepingcars, kwamen eerst tegen het ontbijt opdagen en gaven, aan de tafels zittende, een bonte mengeling te aanschouwen van allerlei volksstammen en kunstgenres. Ook een Rotterdammer was er bij. De man met het steenen hoofd, die broederlijk samen aanzat met den man met den hondenkop. Maar 't meest intiem met elkaar schenen (behalve natuurlijk de tweeëenheid Cnam en Eng) de dikste man der wereld en de homine squelette, van wier verhouding men inder daad kan beweren dat les extremes se touchent. In hoeverre hetgeen iu het circus vertoond wordt in overeenstemming is met de kolossale reclame die men er voor gemaakt heeft, moet nader blijken, maar de stoutheid van opzet en de organisatie der onderneming zijn in derdaad grossartig. Bij meerderen aanvoer was de omzet in ruwe huiden in de laatste 8 dagen van meer belang en de prijzen zijn nog steeds stijgende. Voor leder, vooral in prima zwaar bestaat voortdurend veel vraag tegen opgaande prijzen. Licht leder in de beste soorten schijnt gezocht aan hoogere prijzen terwijl afwij kende waar ook meer gevraagd wordt. Eikenschors zonder variatie doch de meeste vreemde looimiddelen gaan hooger. BUFFALO, 18 September. Om half zeven werd bericht, dat Mac Kiniey niet reageerde op de toediening van zuurstof door de ge- neesheeren. Om 7 uur 19 hebben de bloedverwanten, de leden van het kabinet en de persoon lijke vrienden die in het huis bijeen zijn. afscheid van den president genomen. Allen zijn bijeen in de groote ontvangkamer eu gaan naar boven naar den zieke de een na den ander. BUFFALO, 13 September. Mac Kinley begon gisterenmiddag storingen in het spijs verteringskanaal te vertoonen. Toediening van meer voedsel was nood zakelijk, daar de voeding door kunstmidde len niet meer gelukte. Dc natuurlijke voeding werd vermoedelijk aangevangen véér dat de maag behoorlijk voorbereid was. De eerste ongerustheid ontstond toen de pols zeer snel begon te worden. De hartzwakte bracht ernstige ongerustheid te weeg daarna werd de toestand steeds erger. Te middernacht werd calomel-olie toege diend voor de ingewanden en digitales voor het hart. Even over tweëen werd verzwakking van het hart geconstateerd. De pols werd zeer onregelmatig en de President verloor het bewustzijn. Het einde scheen nabij. Digi tales en strychnine werden toegediend en als laatste middel inspuiting van zoutoglos- sing in de aderen zonder onmiddellijke uit werking. Men zag toen in dat de toestand uiterst zorgelijk was. BUFFALO, 13 September, 1 uur 's na middags. De President is niet in staat het voedsel in te houden dat hem wordt inge goten, daar het slijmvlies erg is aangedaan. Er is aldoor gevaar voor plotselinge inzin king en voor volledige instorting. De ge- neesheereii meenen dat zoo de President den nacht doorkomt er hoop is. Zij staan verlegeü bij de werking van het hart en zijn nog niet in staat de oorzaak der plot selinge verzwakking van het hart te bepalen. Men seint ons heden Jaar- en Premiemarkt te Waal wijk, op Donderdag 19 Septembers Aan het postkantoor te Waalwijk en de daaronder ressorteerende hulpkantoren werd gedurende de maand Augustus ingelegd f 9466.90 terugbetaald - 5014.84 Het laatste, door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 3368 Wielerwedstrijd Tilburg. De Wielerwedstrijden te Tilburg zijn uitgesteld tot 22 SeptembePa.s. Uitspraken kantongerecht W aalwijk. Op 5 Sept. 1901. P. K. te Besoijen, overtred. prov. reglement f2 of ld. M. V. te Vlijmen, alsvoor f 1 of 1 d. NEL FAHRWASSER, 18 September. De Hohenzollern is hier van avond om half zeven binnengeloopen. De menigte juichte letendig toe. De Tsaar is met de Russi sche schepen in den namiddag in zee gegaan. NEUFAHRWASSER, 18 September. Na dat de oefening der vloot was afgeloopen, had er aan boord van de Hohenzollern een middagmaal plaats. Keizer Wilhelm zat tusschen den Tsaar en Grootvorst Alexis. Verder zaten aan Prins Hendrik, Bülow, Larasdorff en anderen. Keizer Wilhelm uitte Lainsdorff zijne vreugde, dat hij hem begroeten kon. De Tsaar reikte bij het afscheid Bülow de baud en gaf in warme woorden zijn voldoening te kennen over de met Keizer Wilhelm doorleefde dagen. De Keizer vergezelde den Tsaar tot aan boord van de Standart en nam daar op de harte lijkste wijze afscheid van hem. De vloot gaf het keizerlijk salut. Op de hoogte van Hela scheidde de Standart van de haar vol gende Hohenzollern, na vier uur koers zet tend naar Kiel. BUFFALO, 13 September, vijf uur 's avonds. Mac Kinley is stervende. BUFFALO, 13 September, 5 uur 48. De familie is bij het bed geroepen, er is geen hoop meer. RUFFALO, 13 September, 6 uur 's avonds. Cortelyou maakte om 5 uur 85 het vol gende bekend. De geneesheeren vinden den toestand op dit oogenblik ernstig. De pre sident ligt neer in een uiterste afmatting. Zuurstof is hem toegediend. De patiënt reageert maar heel weinig op de prikkeling. Pols 125, ademhaling 40. BUFFALO, 18 September, 7 uur 24. De President is bewusteloos, het einde is niet ver meer. 7 uur 50. De President is om 6 uur 40 bewusteloos gewordenom 7 uur 40 was hij nog in leven. BUFFALO, 13 September, 7 uur 55. Onder den invloed der opwekkende midde len herkreeg de President om 7 uur 50 het bewustzijn en riep om zijne vrouw. Mevrouw Mac Kinley is nu bij hem. DIENSTREGELING 1 MEI 1901, 321 9 51 9.55 10.04 10.10 10 16 10.23 10.28 10.33 10 41 10.49 10 56 11 04 Greenwich lijd. LOC A ALDIENST. I 3. zijn T. u. yj. IU JIUOHIISU.UI, ..ia.muui.uvi .1, f2 of 1 d. M. J. W. te Drunen, pol. overtred. f 0.50 of 1 d. A. U. te Sprang, dronkensckap f2 of 1 d. G. B. te Drunen, pol. overtred. fl C. v. d. S. te Kaatsheuvel, straatschenderij, id. of ld. 1. A. de W. 2. C. J. H. 3. L. S. allen te Drunen, pol. overtred. ieder fl of 1 d. h. ieder M. S. te üesoijen, overtred. drankwet, f8 of4 d. L. R. te Sprang, overtred. provinciaal slierenreglement f5 of 3 d. h. VV. G. S. te Baardwijk, overtred. prov. reglement, f 2 of 1 d. h. M. v. S. te Vlijmen, overtred. veldp. f4 of 3 d. 1. W. H. 2 O. S. te Wijk, alsvoor, ieder 13 of 2 d. 11. M. v. d. D. te V lijmen, alsvoor. L. v. D. te Vlijmen, alsvoor. C.M. te Waal wijk, dronkenschap f2 of 2 d. F. J. K. alsvoor. F. v. d. H. te Kaatsheuvel, alsvoor. Overtreding Leerplichtwet. J. v. E. te Kaatsheuvel, 3 b. van f0.50 of 1 d. h. voor iedere boete. J. J. R. ulsvoor. A. II. te Capelle, alsvoor. A. v. d. M. ontslagen van rechtsvervolging. J. A. v. V. te Capelle, 3 b. van f0.50, of 1 dag voor iedere boete. M. F. te Capelle, 2 b. alsvoor. J. d. J. alsvoor. P. d. R. alsvoor. J. d. R alsvoor. P. v. F. alsvoor. P. V. te Capelle, 4 b. alsvoor. WAALWIJK, 13 Sept. 1901 Er was veel aanvoer van hoornvee, handel vlugprijzen over 't geheel hooger, vooral voor weivee als gevolg van het gunstige weder op 't najaarsgras en ander veevoeder. Kalfbeesten f 140 K f 255. Dito vaarzen f130 k l 175. Jonge varkens aangevoerd 45 stuks, ver kocht van f7.00 af 12.75. Ter botermarkt afgeslagen en verkocht 585 kg. van f 1.25 k f 1.41 per kg. Eieren 4 i 5 cent per stuk. DUSSEN, 13 Sept. Boterprijs per K.G. van fl.30 ii f 1.36. Middel- markt i 1.34. Aanvoer 82 K. G. Eieren f 1.00 de 26 stuks. on—a WAALWIJK. GEBOREN Anna Maria d. v. J. F. Wingels en E. v. Riel. Maria Sophia d. v. J. Maas en J. A. Genzer. Hendrika Maria d. v. J. A. de Bakker en W. v. Schijndel. Adrianus Wilhelmus Johannes z. r. M. van der Velden en P. v. Meeuwen. OVERLEDEN Petrus Hendrikus v. Ree 31 j. z. v. A. Ree en A. J. Vermeer. Pe- tronella v. d. Aa 38 j. echtgen. van G. v. d. Hoven. Treinnummer 197 Lage-Zwaluwe 8.25 Z venbergsche H. Hooge-Zwaluwe 8.35 M. en Drimmelen 8.41 Geertruidenberg 8.47 Raamsdonk Waspik 8.56 Capelle N.-Vaart 9.01 Kaatsh.-Capelle 9.05 WAALWiJK-BeioijeD9.ll Drunen 9.19 Vlijmen 9.26 's Bosch 9.33 n 323 325 3,53 7.28 - 3.58 7.33 - 4.06 7.42 - 4.13 7.48 - 4.20 7,54 - 8.01 - 8.06 - 8.11 - 86L - 8.24 - 8.33 - 8.39 - 8.48 - 4.27 4 32 4.37 4 41 4.43 4.56 5.03 5.11 Treinnummer 320 196 322 324 's Bosch 6.38 10 15 1.34 8.01 Vlijmen 6 47 10.24 1.43 8.10 Drunen 6 54 10.31 1.50 8.17 WAALWIJK-Beaoijen 7 04 10 40 1.58 8,25 Kaat9h.-Capelle 7.11 10.46 2.05 8.31 Capelle N.-Vaart 7.15 10.50 2.09 8.35 7.21 10.55 2.14 8.40 7.26 2.19 8.44 7.33 11.03 2.25 8.50 7.40 11.11 2.31 8.55 7.47 11.18 2.37 9.01 7.56 2.45 9.09 8.00 11,28 2.49 9.13 Wnspik Raamsdonk Gee-truidenberg M. en Drimmelen Hoogp-Zwaluwe Zevenjergsche H. Lage-Zwaluwe Treinnummer Lage Zwaluwe Zevenb. Hoek Ilooge Zwaluwe MadeenDrimmelen Geertruidenberg Raamsdonksveer Raamsdonk Waspik Vrouwkensvaart Capelle N.-Vaart Kaatsh.-Capelle Besoijensche Steeg Waafwijk-Besoijen Baardwijk Baardw. overlaat Elshout Drunen Kuiksche heide Nieuwkuik Vlijmen Heidijk 's Bosch. Treinnummer 722* '8 Bosck 7.54 Heidijk 8,02 Vlijmen 8.06 Nieuwkuik 8.08 Kuiksche heide 8.11 Drunen 8.18 Elshout 8.21 Baardw. overlaat. 8.23 Baardwijk 8.27 Waalwijk-Besoijen 8 33 Besoijensche Steeg 8.36 Kaatsh.-Capelle 8.43 Capelle N.-Vaart 8.48 Vrouwkensvaart 8.52 Waspik 8.57 Raamsdonk 9.02 Raamsdonksveer 9.09 Geertruidenberg 9.15 MadeenDrimmelen 9.22 Hooge Zwaluwe 9.29 Zevenb. Hoek 9.39 Lage Zwaluwe 9.43 Deze treinen vervoeren alléén reizigers 2ee* 3e klasse. 721* 735* 723* 6.00 12.50 6.05 12.55 6.15 1.05 6.21 1.12 6.28 1.18 6.31 1.21 6.37 1.28 6.42 1.84 6.45 1.38 6.48 1.42 6.52 1.46 6.58 1.52 7.03 12.45 1.59 7.06 12.51 2.03 7.09 12.54 2.05 7.13 12.57 2.07 7.16 1.01 2.10 7.19 1.04 2.14 7.23 1.08 2.17 7.27 1.13 2.22 7.31 1.18 2.28 7.37 1.25 2.34 734* 724* 12.00 5.35 12.09 5.41 12.12 5.47 12.15 5.52 12.19 5.56 12.23 12.27 5.58 12.33 6.— 12.36 6.03 12.39 6.08 6.11 6.18 6.22 6.26 6.31 6.37 6.43 6.47 6.54 7 7.10 7.14

Echo van het Zuiden | 1901 | | pagina 6