Nieuwen Geillustreerden Roman, Notaris RANT I, H, SEEGERT-HO 1902. 90 Cent ASTOON TIELEN, Attentie! Emaiile metalen wandbekleeding O r ii a m e nt e n, V erzamelt gebruikte Postzegels liet goed Werk van Bethlehem te Advertentiën. Innen van Schulden, Geen pakket van f 1,90, noch van f 1,75, noch van f 1,50, noch van 1,25, noch van f 1., maar voor 100 Visitekaartjes met Enveloppen. 1 prachtige Scheur kalender. 1 nette doelmatige lender. Waalwijk. en zeer Wandka- Ijverigs agaat en gevraagd. Gebr. VERHOEVEN Bliksemafleiders, Vaals (Limburg.) Handelsberichten. Telegrammen. Bekendmaking. publiek verkoopen publiek verkoopen Abonnement f 5 per jaar. Belangrijke Groote wnir Duizend Prijzen A. YVérumeus B uning Druilen, Gebr. Verhoeven. AANGIFTE "Wij tleelen onzen lezers mede, dat de Gratis—Verlof ing van DUIZEND GULDEN, aan welke zij, die geabonneerd zijn op het GEÏLLUSTREERD ZONDAGSBLAD geheel kosteloos kunnen deelnemen, zal gehouden worden in de maand Mei e. k. Deze fraaie Illustratie, welke wij als premie voor de abonné's van onze Courant tegen den prijs van 377s ct. franco per post 45 ct. verkrijgbaar stellen, wint zeker alweer in waarde, nu daaraan zulk een mooie kans is verbonden, terwijl daarvoor geen enkele inleg van de abonne's wordt gevorderd. Bijtijds zullen allen abonné's in 't bezit worden gesteld van een Bewijs van Aandeel in deze Gratis Verloting. Wie niet meer abonné zou zijn op het tijdstip van de trekking, heeft geen aan spraak op een eventueel getrokken bedrag, Zij, die zich alsnogabonneeren ontvangen eveneens zulk een lot. Nog kondigen wij aan, dat in het eerst, verschijnende nummer van het Geïllustreerd Zondagsblad zal worden opgenomen het begin van een uit vele vervolgen bestaande, getiteld Ont hullingen van de wijde wereldzee. Dit belangwekkend verhaal is hoogst boeiend en zeer fraai geïllustreerd met gravures. Ilcn, die rog niet op deze Illustratie, welke week tan week bij onze Courant wordt bezorgd, hebben ingeteekend, wekken wij op zulks thans te doen, opdat men die groote en onderhoudend geschreven roman van den aanvang af han volgen. Onderstaand Inteekenbiljet gelieve men ingevuld spoedig aan ons bnreau te laten bezorgen. DE UITGEVERS. De onderg et eek end e verlangt geregeld bij de Courant te ontvangen het Tot onze diepe droel beid over leed heden onze dierbare en on vergetelijke Dochter en Zuster, Mejuffrouw ADRIANA TIELEN, na tijdig voorzien te zijn van de H. II. Saoramenten der sterven den, in den jeugdigen leeftijd van 26 jaren. Wed. A. TIELEN- Van Eupen. MARIA TIELEN. EUGÉNIE TIELEN. JAN TIELEN. Waalwijk, 8 Dec. 1901. NOTA RIS te Waalwijk, zal ten verzoeke van den Heer A. C TEURLINGS te Nieuwkuik, ten kofllehuize van A. Merkx aldaar Bij veiling op DINSDAG 7 JANUARI 1902 Bij toeslag op DINSDAG 21 JANUARI 1902. telkens des avonds 7 uur ONDER NIEUWKUIK. KOOP I. Huis, Erf en Moestuin, Sectie B uos. 323 en 324-, groot te zamen 18.10 aren. Te aanvaarden de tuin bij betaling der koopsom; het huis op 30 April 1902. KOOP II. Bouwland aan de Parallel weg, Sectie B no. 4-01, groot 7.20 aren. Te aanvaarden bij betaling der koopsom. Bij den toeslag komen koopen I en II in Massa. ONDER VLIJMEN. KOOP III. Bouwland Sectie A no. 727 groot 40.40 aren. In huur bij Adrs. Pijnenburg te Nieuw kuik voor f 51 tot Kerstmis 1902 Aanvaarding in lasten 1 Januari 1902. te Waalwijk, zal ten kofllehuize van ADRS. MULDERS te Baardwijk, bij inzet op Donderdag 9 Januari 1902, bii toeslag op Donderdag 23 Ja nuari 1902. telkens 's avonds 7 uur, ONDER BAARDWIJK: KOOP 1. Een Koffiehuis, genaamd »Het Veerhuis/' aan den overlaat, waarin Ver gunning met tuin, waarin doelen, schuts- boom en boomgaard, Sectic E no 717, groot 12 aren, 90 centiaren. Te aanvaarden 1 Mei 1Ö02. KOOP 2. Weiland zuidwaarts achter Koop 1. Sectie E 299, groot 26 aren, 80 centiaren. Laatst in huur voor f 34 's jaars. Te aanvaarden bij de betaling der koop penningen. Bij den toeslag komen beide koopcu in tnassa, Aanvaarding in lasten op 1 Januari 1902. werd ik vau mijne zware breuken genezen Vraagt brochure aan 't Pharm, Bureau te Valkenberg bij Maastricht No. 68. VERKRIJGBAAR BIJ: Witte de Withstraatgevestigd sedert 1868. Prospectus GRATIS eu FRANCO UllHf JLIIIj t mil/ gevestigd te ALFEN a/d RIJN. Trekking onherroepelijk in De cember 1901 te BODEGRAVEN, ten overstaan van Notaris DU FAVAUGE aldaar. waarvan de HOOFDPRIJZEN zijn 1 Landauer bespannen met twee paarden waarde f 2500 of f2000 in contanten. 1 Utrechtsch Wa gentje. i Dogkar. 1 Tilbury. 1 Melkwagen. 1 Boerenwagen. Alle bespannen met EEN PAARD. 1 Motorrijwiel. 1 compleet Balon-, Slaap- en Eetkamerameublement etc. etc. Loten verkrijgbaar sl 65 cent per stuk bij den Administrateur te ALFEN a/d RIJN of hij de Weder- verkoopers. 1 e y er e n in elke hoeveelheid en afmeting; in afgence en marmer in alle kleuren en stijlen. Vooral voor vochtige muren. Monsters worden op aanvraag toege zonden. Eenig vertegenwoordiger voor de Lang straat. Attesten ter inzage. Ondergeteekenden bevelen zich beleefd 'an voor het leggen van voor Kerken en Kloosters en particuliere gebouwen, alsook voor het maken vana 11e Aanbevelend van alle Landen zelfs de meest gewone ter bevordering van de geestelijkeT'oeping voor arme kin deren. Kostbare religieuse aan denken zullen hen worden toe gezonden. INLICHTINGEN te bevragen en Post zegels te zenden aan j50r de politie ondervraagd en wat bleek (tt ten slotte dat de heele zaak een ver sel was. Hij zelf had zich omkleed en i goéd in een sloot weggegooid, dat later ook gevonden is en ook had hij zich een prop in den raond geduwd, om te oen voorkomen dat hij was aangerand jq en ander had hij gedaan om een nieuwe j te krijgen. In plaats van een nieuwe jas [ijgtjhij nu misschien een heel pak, dat hij ok waarlijk wel heeft virdiend. Dussen, 17 Dec. Naar wij met genoegen jrnemen is de heer Schepers, gedurende !n paar maanden surnumerair alhier, be- oerod tot Rijksontvanger te Hotst, prov. jraburg. Over 't algemeen hoort men hier veel [lagen over oogziekten, niet slechts sporadisch ■omen zij voor, maar tientallen van meuschen, ;t een in mindere, de andere in meerdere A\t, lijden eraanverscheidenen ziju en fotden nog te Unecht en elders door be came oogartsen behandeld. Tilburg, 16 December. Gisterenavond itrgaderde de commissie van de gehouden jjllecte voor het oprichten van een monu ment voor wijlen burgameester J. F. Jansen, li de afgeloopen week was reeds een bedrag «n ruim 1900 gulden bijeengebracht. De totstandkoming van het monument [ui nu wel ala verzekerd worden beschouwd. LONDEN, 17 Dec Kitchener seint uit elfast, dd. 17 dezer: French meldt, dat ritzinger zwaar gewond gevangen genomen i bij een poging om de linie blokhuizen bij mover-weg (aan den spoorweg van de lir naar naar Nauwpoort) over te steken. Volgens den berichtgever der Daily nvs te Johannesburg zijn er gewichtige ibeurtenissen ophanden. Dat zou hieruit ijken dat Botha Zondag j 1. een bijeen- imst van burgers belegd heeft, tot beraad- uging over den toestand en ook om uil zijn burgers mededeeling te doen van li opvattingen van Stein en de Wet. De jeenkomst, door de la Rey belegd tegen :m vorigen Zondag, maar verdaagd tot irgisteren, schijnt ook in verband te staan :et de bijeenkomst van Botha's burgers. NEW YORK, 17 December. Het Ne- iilandache oorlogsschip Sommelsdijk en het uitsche oorlogsschip Stein zijn te St. aornas aangekomen GORJHCHEM, 16 Dec. De aanvoer van granen was hedea gering, me wonen handel. Men besteedde voor Rigtarwe 7,25 u 7,40 roode dito 1' 6,80, a 6,90 ilte dito f6,75 7.inl. rogge f4,90 a 5,10 :itenl. dito -f4,75 ft 4,85, gerst 1 4,75 a 4,85, haver 50 A. 3,80, duiveboonen f7,— a 7.25, blauwe wten, f0— a 0,alles per hectoliter. Op de veemarkt waren heden aangevoerd 114 inderen, 9 nuchtere kalveren, 11 vette varkens 301 biggen. e qual. Kalfkoeien f200 A 220 Kalfvaarzen M5G A 170 Uelkkoeiea 1140 A 160 l'/i jarige ossen f140 A 150 Guiate vaarzen f 80 a 90 Pinken f 60 A 60 Graskalveren' f 50 A 40 Nuchtere kalv. f 10 k 13 Aangevoerd vette varkens van 21 a 23 ct. r half kilo, biggen van f 6,a 11.— per ik. Aangevoerd 0 schapen en lammeren; scha a en lammeren f0 A f 0.Der »tuk Eieren f 1.40 a 1.60 per 26 stuks. Boter 65 A 70 ct. per j/j kilo. ROTTERDAM, 16 Dec. Tarwe. Jarige- per heet. f 6.25 a f 7.50 en 100 kilo f 8.20 a f 9.45. Nieuwe- per heet. '■50 a f 7.80, per 100 kilo f 8.75 a f 9 25. icada-torwe f 5,30 tot f 5.70. Rogge. Vlaamsche, Zeeuwsche en Overmaassche De beste f4.90 A 5.50. Dito mindere f0.—A 0. Gerst. Zeeawsch, Flakk. en Overm. Winter '10 A f820. beste Zomer- f7.50 A f7.90. Haver, f3.25 A f4.—. Blauwe erwten. De beste f8.50 A f9.40. Paardenboonen. De beste f5.75 a 6.25. Duivenboonen van f7.a 7-25. Eoolzaad. Puik Zeeuwsch en Overmaasch znk- <1 f0.— A 0.— Zomerzaad f 9.25 a 10.60 ïanariezaad f5.50 a f 7-— Bruine boonen de beste f5.75 A f 7.75. 'Vitte boonen de beste f 8.a f 11. ROTTERDAM 17 Dec. de veemarkt waren heden aangevoerd 70 "rden, 0 veulen, 0 ezel, 959 magere en 819 Ba runderen, 170 vette, 110 nuchteré en 112 gras- 'eren, 5 schapen of lammeren, varkens biggen, 2 bokken of geiten. De bestede prijzen liepen als volgt Banderen 20 tot 34 c., 2e kwal. 22 c., 3de c. hlvefen le kw. 37 c., 2de kw. 49 c., 3de kw Alles per halve kilo. jpde botermarkt werden aangevoerd 44/8 eu 15 vn. en 448 stukken a l/j kilo. Prijs le H. f 54, 2e qual. f 52, 3e qual. f 50. Per 0 60 a 65 c. TER Inschrijving voor de MILITIE. 'orgeanester en Wethouders van Waalwijk 'tiet op ar». 86 der wet van 2 Juli 189i, no. en art. 25 van het Koninklijk besluit'van •ti 1862, Staatsblad ne. 26 maken bekend: '»t de zitting van de militieraad voor de Hingen dezer gemeente zal gehouden worden Tilburg op het stadhuis op Zaterdag den 21 tmber 1901, des voormiddag» om 11 uur; 11 alsdan voor de militieraad moeten ver iaën de lotelingen die vrijstelling verlangen ■ens ziekelijke gesteldheid of gebreken, of ae gevorderde lengte missen. Wwijk. 1 December 1901. Burgemeester en Wethouders voorn., De Burgemeester, K. DE VAN DER SCHUEREN. De Secretaris, F. W. VAN LIEMPT. Burgemeester en Wethouders der Gemeente Waalwijk Gelet op de bepalingen der Militiewet 1901. Brengen ter openbare kennis dat geduiendede maand Januari 1902 dagelijks behalve op Zon-en feestdagen ter Secretarie deze gemeente gelegen heid beslaat om zich voor de Nationale Militie te doen inschrijven. Voorts wijzen zij er belanghebbenden op dat de betrekkelijke bepalingen van voormelde wet luiden als volgt Art. 13. Voor de militie wordt ingeschreven lo. ieder minderjarig mannelijk Nederlander die binnen Int ltijk, in het Duitsehe Rijk of in het koningrijk llelgiè verblijf houdt, 2o. ieder miuderjarig mannelijk Nederlander, wiens vader, moeder of voogd binnen het Rijk* in het Duitsehe Rijk of in het Koningrijk België woonplaats heeft, 3o. ieder meerderjarig mannelijk Nederlander, die binnen het Rijk, in het Duitsehe ltijk of in het Koningrijk België woonplaats heeft, 4o. ieder mannelijk ingezetene niet-Nederlan- der, zoo hij op den lsten Januari van het jaar het 19de levensjaar was ingetreden en niet verkeert in een der bij art. 15 omschreven gevallen. Ingezetene is, voor de toepassing var. het be paalde hierboven onder 4o. A. de binnen het Rijk verblijf houdenda minderjarige niet Nederlander: u. wiens v ader, moeder of voogd binnen het Rijk woonplaats heeft en haar gedurende de voorafgaande achttien maanden in hot Rijk of de koloniën of bezittingen des Rijks in andere werelddeelen gehad heeft; b. van wiens ouders de langstlevende bij zijn of haar overlijden in het hierboven onder a omschreven geval verkeerde, al verkeert zijn voogd niet in dat geval of al is deze buiten 's lands gevestigd c. die door zijn vader, moeder of voogd ver laten is, of die ouderloos is of in wettelijken zin geen vuder of moeder heeft en van wicn niet bekend is dat hij een voogd heeft, indien hij gedurende de voorafgaande achttien maanden in hrt Rijk verblijf gehouden heeft; B. de meerderjarige niet-Nederlander, die binnen het Rijk woonplaats heeft en haar gedu rende de voorafgaande achttien maanden in het Rijk of de koloniën of bezittingen des Rijks in andere werelddeelen gehad heeft. Voor minderjarig wordt voor de toepassing van het bepaalde hierboven onder A gehouden hij, die minderjarig is in den zin der Neder- landsche wet. Voor meerderjarig wordt voor de toepassing van het bepaalde hierboven onder B gehouden hij, die meerderjarig is in den zin vaD voormelde wet. Art. 14. De inschrijving geschiedt: lo. van hem, bedoeld in art. 13, eerste zin snede ló. zoo hij binnen het Rijk verblijf houdt en zijn vader, moeder of voogd aldaar woonplaats heeft, in de gemeente der woonplaats van vader, moeder of voogd zoo hij binnen het Rijk verblijf houdt en zijn vader, moeder of voogd elders dan binnen het Rijk woonplaats heeft, in de gemeente, waar hij verblijf houdt zoo hij door zijn vader, moeder of voogd ver laten is, ouderloos is of in wettelijken zin geen vader of moeder heeft en het niet bekend is dat hij een voogd heeft, in de gemeente, waar hij verblijf houdt; zoo hij in het Duitsehe Rijk verblijf houdt, in de gemeente Amsterdam zoo hij in het Koningrijk België verblijf houdt, in de gemeente Rotterdam; 2o. van hem, bedoeld in art. 13, eer6te zin snede 2o. zoo zijn vader, moeder of voogd woonplaats heeft binnen het Rtjk, in de gemeente der woon plaat» van vader, moeder of voogd is da woonplaats van vader, moeder of voogd in het Duitsehe Rijk, in de gemeente Amsterdam is zij in het Koningrijk België, in de gemeente Rotterdam 3o. van hem, bedoeld in art. 13, eerste zin snede 3o. zoo hij woonplaal» heeft binnen het Rijk, in de gemeente zijner woonplaats; zoo hij woonplaats heeft in het Duitsehe Rijk, in de gemeente Amsterdam zoo hij woonplaats heeft in het Koningrijk België, in de gemeente Rotterdam 4o. A. van hem, bedoeld in art. 13, oerslo zinsnede 4o., indien hij minderjarig is: zoo hij verkeert in het geval, in de tweede zinsnede van dat artikel onder Aa omschreven, in de gemeente, waar zijn vader, moeder of voogd woonplaats heeft; zoo hij verkeert in het geval, in die zinsnede onder Ab omschreven, in de gemeente, waar zijn voogd woonplaats heeft; i3 de woonplaats van dezen buiten 's lands, dan geschiedt de inschrij ving in de gemeente, waar de minderjarige ver blijf houdt; zoo hij verkeert in een der gevallen, in even- bedoelde zinsnede ondor Ac omschreven, in de gemeente, waar hij verblijf houdt B. van hem, bedoeld in art. 13, eerste zin snede 4o., indien hij meerderjarig is: in de gemeente waar hij woonplaats heeft. De in de vorige zinsnede als plaats van in schrijving aangewezen gemeente is die, waar het verblijf of de woonplaats gevestigd is of was op den l9ten Januari van het iaar, volgende opdat, waarin de in te schrijven persoon het 18de levensjaar volbracht, tenzij het iemand geldt, wiens inschrijving te Amsterdam of Rotterdam moet geschieden wegens verblijf of woonplaats onderscheidelijk in het Duitsehe Rijk of in het Koningrijk België. Art. 15. Voor de militie wordt niet inge schreven lo. de ingezetene niet-Nederlander, die bewijst te behooren tot een Staat, waar de Nederlanders niet aan de verplichte krijgsdienst zijn onder worpen of waar ten aanzien van den dienstplicht het beginsel van wederkeerigheid is aangenomen 2o. hij, die bewijst in de koloniën of bezit tingen des Rijks in andere werelddeelen verblijf te houden of woonplaats hebben, ai heeft zijn vader, moeder, voogd of curator woonplnats binnen het Rijk. Art. 16. Hij, die volgens art. 13 behoort te worden ingeschreven, is verplicht zich daartoe bij burgemeester en wethouders der gemeente waar volgons art. 14 de inschrijving moet ge schieden, aan te geven tusschen den lsten en den 31 Januari van het jaar, volgende op dat, wairin hij het 18e.levensjöar volbracht. Bij ongesteldheid of afwezigheid van hem, die zich ter inschrijving moet aangeven, alsmede in een der gevallen, hierna in de vierde zinsnede omschreven, rust de verplichting tot het doeD der aangifte indien het een minderjarige betreft, op zijn vader, moeder of voogd indien het een meerderjarig beireft, die onder curateele gesteld is, op zijn curator. De ver plichting van vader, moeder of voogd geldt evenwel slechts zoo hij of zij binnen het Rijk in het Duitsehe Rijk 0! in het Koninkrijk Be.Vie woonplaats heeft. Behoudens de uitzonderingen bij de volgende zinsnede gemaakt, rust de zorg voor het doen der aangifte uitsuitend op den in te schrijven min derjarige indien zijn vader, moeder of voogd niet binnen h«t Rijk, in het Duitsehe Rijk of in het Konink lijk Belgie woonplaats heeft; iudien.zijn vader of moeder of beiden de ouder lijke macht missen; inc^en hij door zijn vader, moeder of voogd verlaten of indien hij ouderloos is of in wettelijken zin geen vader of moeder heeft en het niet bekend is dit hij een voogd heeft. Hij, die door de bestuurders in art. 22 vermeld, ter inschrijving moet worden opgegeven of die in dienst is bij de zeemacht, de ïu'iriue-rescrve en het korps mariniers hieronder begrepen, bij liet leger hier te lande of bij de koloniale troepen, is tot het doen van de aangifte niét verplicht. Voor hem of haar, die tot het doen der aan gifte verplicht is, kan de aangifte geschieden door een ander, daartoe s hriftelijk gemachtigd. De volmacht blijft ouder burgemeester en wet houders berusten. De wijze, waarop van de gedane aangifte moet blijken, wordt door Ons bepa ild. Art. 18. Voor de militie wordt ook ingeschre ven of wordt op nieuw ingeschreven; lo. ieder minderjarig mannelijk Nederlander, die na den lsten Januari van het jaar, volgende op dat, waarin hij het 18de levensjaar volbracht, en vóór het intreden van het 21ste levenfjaar zijn verblijf binnen liet Rijk, in het Duitsehe Rijk of in het Koningrijk Belgie gevestigd heeft 2o. ieder minderjarig mannelijk Nederlander, wiens vader, moeder of voogd na den lsten Januari van het jnar, volgende op dat, waarin de minderjarige het 18de levensjaar volbracht,en vóór net intreden van diens 21ste levensjaar zijne of hare woonplaats binnen het Rijk, iii het Duits he Rijk of in het koningrijk Belgie ge vestigd heeft; 3o. ieder mannelijk minderjarige, die na den lsten Januari van het jaar, volgendo op dat, waarin hij het 18de levensjaar volbracht, en vóór het intreden %an het 21ste levensjaar Nederlander of opnieuw Nederlander is geworden, zoo hij in een der hierboven onder lo omschreven gevallen verkeert, of wiens vader, moeder of voogd ver keert in een der gevallen, hierboven onder 2o omschreven 4o. ieder meerderjarig, mannelijk Nederlander, die na den lsten Januari van het jaar, volgende op dat, waarin hij het 18 levensjaar volbracht, en vóór het intreden van het 21ste levensjaar zijne woonplaats binnen het Rijk, in het Duitsehe Rijk of in het Koningrijk Belgie gevestigd of er woonplaats heeft 5o. ieder mannelijk meerderjarige, die na den lsten Januari van het jaar, volgende op dat, waarin hij het 18de levensjaar volbracht, en vóór het intreden van het 21ste levensjaar Nederlan der of opnieuw Nederlander is geworden, zoo hij in een der hierboven onder 4o. omschreven ge vallen verkeert: 60. ieder mannelijk niet-Nederlander, die na den lsten Januari van het jaur, volgende op dat, waarin hij het 18de levensjaar volbracht, en vóór het intreden van het 21ste levensjaar ingezetene of opnieuw ingezetene is geworden in den zin der tweede zinsneden van art. 13. Hierbij gelden de laatste zinsnede van dat art. en art. 15. Ten aanzien van de gemeente, waar de inschrij ving of de inschrijving op nieuw moet geschieden en van de verplichting tot het doen van aangifte ter inschrijving of ter inschrijving op nieuw gelden de eerste zinsnede van art. 14 en de laatste vijf zinsnede van art. 16. De aangifte ter inschrijving of ter inschrijving op nieuw van hem, die volgens de eerste zin snede van dat artikel moet worden ingeschreven) geschiedt binnen dertig dagen na het verkrijgen of, werd hij reeds vroeger ingeschreven doch van het register afgevoerd, na het terug erlangen van het Nederlanderschap of van het ingezetenschap, of na de vestiging van verblijf of de vestiging of het verkrijgen van woonplaats binnen het Rijk in het Duitsehe Rijk of in het Koningrijk Belgie De inschrijving geschiedt in het register be treffende de lichting van het jaar, waartoe de in de eerste zinsnede van dit artikel bedoelde persoon volgens zijn leeftijd behoort. ART. 166. Met boete van ten minste vijftig cents en ten boogste f 100 wordt gestraft de overtreding vun de art. 16, 18 en 22. 1 Waalwijk, den 8 December 1901. Burgemeester eu Wethouders voornoemd, De Burgemeester, K. DE VAN DER SCHITEREN. De Secretaris, F. W. VAN LIEMPT. Afgekondigd en aangeplakt ter plaatse daarvoor gebruikelijk den 8 December 1901. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, K. DE VAN, DER SCIIUEREN De Secretaris, F. W. VAN LIEMPT GEÏLLUSTREERD ZONDAGSBDAD tegen den prijs van 3772 ets per 3 maanden, franco per post 45 ets. WOONPLAATS: NAAM: 752 DOOR GEHEEL NEDERLAND.

Echo van het Zuiden | 1901 | | pagina 3