f Belangrijk Advertentiën. Notaris BINK !§§utianïiÊU Telegrammen. Handelsberichten. Burgerlijke stand. verkoopen: *De UITSPRAKEN KANTONGERECHT. is de geluksaankondiging van Samuel Heckscher senr. in Hamburg welke zich in dit nomraer van onze courant be vindt* Dit huis heeft zich door zijn promp te en stilzwijgende Uitbetaling der hier en in den omtrok gewonne bedragen eene zoo goede naam verworven, dat wij al onze lezers aanbevelen op deze advertentie acht te geven. te WAALWIJK, zal ten sterfhuize van den heer G. YAN LOON, Maandag 12 Mei 1902, des v.m. 9 uur AALWIJK, De bij de oefeningen bereikte stralenhoogte bedraagt met 5 slangen ongeveer 16 Meter, met 3 «langen ongeveer 18 M., 1 slang ongeveer van 2122 M., terwijl aan het uiteinde der leiding nl. aan de Haven, de druk 1 M. verschilde met over 't spoor. ous standplaats van dit huisje, is 1 inziens zoo on unstig mogelijk, eerstens heelt men geen rekening gehouden met de rooilijn en ten tweede beneemt het heelemaal I het prachtige overzicht der geheele stations straat, zoowel voor- als over 'i spoor. Ilad het huisje reeds vroeger daar go- i staan, dan zou men, dunkt ons ter wille van 't schoone gezicht, getracht hebben het I daar weg te breken en op eene andere plaat> te bouwen. i Van de gasfabriek werden dezer da gen per skeperswagen talrijke vaten teer naar de haven gereden, om verder verzon den te worden naar Rotterdam. Het bleek dat de vaten zeer slechts wa ren, de geheele straat draagt de sporen der lekkage, vooral aan de haven waar een paar vaten bijna zijn leeggeloopen. Een werkman der gasfabriek werd belast tnet 't opruimen der vloeistofom dit te bespoedi gen hield hij er hedenmorgen een lucifertje aar, wat natuurlijk een kolosale vlam gaf, zoodat sectie 1 der brandweer met 't oog op de lichtbraudbare omgeving reeds uit rukte zij behoefde echter geen dienst te doen, daar door vereende krachten het vuur in zijn voortgang was gestuil. Naar wij vernemen, weigert de Stoom boot Mij. de vaten in dusdanigen toestand te vervoeren. Stierenkeuring. Donderdagvoormiddag had op 't markt terrein, de rijks-stierenkeuring plaats. Aan gevoerd waren 10 stieren. Tweejarige stieren. Eerste onderhoudspremie van f 120 toe gekend met 49l/i punt aan den stier van J. van Veldhoven te iledikhuizen. Tweede premie f 100 toegekend met 471/s Punt aan den 9tier van H. Vermeulen te Haarsteeg. Derde premie f 80 met 461/* punt aan den stier van de Gebroeders Oerlemans van der Schans te Drongelen. Eenjarige stieren. Eerste onderhoudspremie f 120 met 50 punten aan den stier van de Gebr. Oerle mans van der Schans te Drongelen: 2e premie f 100 met 47*/s punt aan den stier vau H. Pruijssers te Almkerk, terwijl de stier van D. van Kampen te Vrijhoeven- Cappel met 451/* punt, als reserve werd aangewezen. De stier van Gebrs. Oerlemans van der Schans te Drongelen, die verleden voorjaar alhier voor een onderhoudspremie in aan merking kwam, stond thans op het markt plein ter bezichtiging en woog aan de waag alhier, het kolossale gewicht van 2036 pond. Ongeval. Woensdagmiddag vond de gemeente-veld wachter iemand uit Tilburg, op den dijk liggen Was men eerst van ineeniug dat de man in staat van verregaande dronkenschap ver keerde, later toen men eerst een genees heer had geraadpleegd, bleek hij ernstig ziek te zijn, zoodat vervoer naar 't gast huis spoedig volgde. Aantal Inwoners van dc omliggende gemeenten Maim. Vr. Tot. Almkerk 1672 1612 3284 Andel c. a. 494 467 961 Baardwijk 836 784 1620 Besoijen 840 807 1647 Capelle 1362 1196 2558 Dongen 2983 3010 5993 Drongelen, c. a. 206 193 399 Drunen - 1497 1357 2854 Dussen c. a. 1552 1501 3053 Geertruidenberg 1059 1062 2121 's Gravenmoer 678 662 1340 Hedikhuizen 509 522 1121 Heesbeen, c. a. 532 476 1008 Herpt 258 226 484 's-Hertogenbosch 14840 16735 31574 Heusden 873 964 1887 Loonopzand 3996 3680 7625 Meeuwen, c. a. 415 877 792 Treurig ongeval. Woensdagmorgen reed de heer d. D. aannemer, per fiets naar het station Geertrui denberg, toen hij ter hoogte van de spoor- sloot een ongeluk kreeg, waardoor hij met het hoofd in de modder der sloot terecht kwam. Toen men hem na enkele minuten gered had, waren de levensgeesten reeds geweken. De ongelukkige is waarschijnlijk in den modder gestikt. Ziekte II. BI. de Koningin. Het Bulletin van Donderdagochtend 9 uur luidde Hare Majesteit de Koningin Vracht we der een rustigen nacht door. Het verloop der temperatuur geeft geen rede tot bijzon dere opmerkingen. Da voedselopname blijft voldoende. Di. "Roessingh. L. Pot, arts. liet bulletin van Donderdagmiddag 2 uur luidde Uit het ttlkens terugkeeren der hooge temperatuur gedurende den middag en den avond blijkt dat det de toestand ran H. M. de Koningin nog alle zorg vereischt. Dr. Roessingh. L. Pot, arts. Men meldt van het Loo Het Donderdagmiddag-bulletin wekte ee- nige teleurstelling. Als een geruststellend teeken werd echter beschouwd, dat de Ko ningin-Moeder Donderdagmiddag uitreed, hetgeen tijdens de ziekie van H. M. de Koningin nog niet was voorgekomen. Het bulletin van gisterochtend 9 uur luidde H. M. de Koningin genoot dezen nacht nu en dan eeuigen slaap. De koortshoogte blijlt wijzen op een geregeld verloop der ziekte, die de derde week is ingetreden. Dr. Roessingh. L Pot, arts. liet bulletin van gistermiddag 2 uur luidde De toestand van H. M. de Koningin geeft op dit oogenblik geen aanleiding tot bijzon dere opmerkingen. Dr. Roessingh. L. Por, arts. Uit Leiden wordt bericht, dat prof Ro- senstein deze week of in het begin van de volgende week weer naar Het Loo zal ver trekken om consult te houden inet de ge- ueesheeren van II. M. de Koningin H. M. de Koningin-Moeder zal, zoolang de toestand van H. M. de Koningin nog zorg vereischt, ten paleize Het Loo blijven. Van het Loo wordt Vrijdagavond ge- meldt dat er reden schijnt te bestaan om over den toestand van H. M. ter reden te zijn. De geneesheeren vertoeven geruimen tijd buiten het paleis, wat gerustheid in boezemt. Ook is in de onmiddellijke om geving van H. M. meer gerustheid te be speuren. H. M. de Koningin-Moeder maakte Vrijdag een vrij langen toer. Auisterdumsclie Hypotheek-Waarborg; Maatschappij. In de dezer dagen gehouden Algemeene vergadering van Aandeelhouders werd ver slag uitgebracht over het afgeloopen boek jaar waaruit bleek dat door bemiddeling der Mij. werd afgesloten tot een bedrag van f 2.044.050.terwijl het batig saldo der Rente-, Verzekering en Adrainistratierekoning f 44166,06s en de onkosten f 17811,30s bedroegen, waardoor de winst-, verliesrekening een creditsaldo aanwijst van f 26354.76. Balans-, winst- en verlies-rekening werden goedgekeurd en besloten f 100 per aandeel uit te keeren, De heer P. C. Suermondt aan de beurt van aftreden als commissaris, werd als zoo danig herkozen. Botcrwct. Bij beschikking van dpn minister van waterstaat is bepaald dat met den ingang van den derden dag, volgende op bovengenoeraden datum, de botervisiteurs hun dienst zullen uitoefenen respectievelijk in de volgende dier.stkringen De heer A. A. M. de Raad, 's Bosch, in dienstkring IV a. de provincie Zeeland, uitgezonderd de eiland Schouwen en Duivelaud b. het gedeelte der provincie Noord brabant, gelegen ten westen van de spoor baan TurnhoutBaaile-NassauTilburg 's-HertogenboschHedel met inbegrip van de ten oosten dier spoorlijn gelegen ge deelten der gemeente Baarle-Nassau, Alpben en Riel, Tilburg, Berkel Udenhout, Hel- voirt, Vught, 's Hertogenbosch en Empel. c. bet gedeelte van de provincie Gel derland, gelegen ten westen van de spoorlijn CuleuborgGeldermalsenHedel met inbe grip van de ten oosten dier spoorlijn ge legen gedeelten der gemeenten Culenborg, Geldermalsen, Waardenburg, Zalt-Bommel, Hurwenen, Rossum, Driel en Hedel Tie heer H. Keizer, Gestel, in diénst- kring V a. het gedeelte van de provincie Noord- Brabant gelegen ten oosten van de spoor lijn TurnhoutBaarle-NassauTilburg Hedel met uitzondering van de ten oosten dier spoorlijn gelegen gedeelten der gemeen ten Baarle-Nassau, Alplien en Riel, Tilburg, Berkel, Udenhout, Helvoirt, Vugt, 's-Her- togenbosch en Empel. Uerhulings—oefeningen. Bij de Donderdag gehouden interpellatie is in de Kamer nog geen beslissing geval len inzake de oproeping der lichting van 1895 voor herhalingsoefeningen. De Minister van Oorlog was gelukkig, dat hij over deze zaak kon spreken. Dat kan men gemakkelijk begrijpen. Uit gescholden te worden dag aan dag door de pers en de redevoerders de socialisten, zon der gelegenheid te .hebben om je te verdedi gen, dat is niet prettig. Vooral wanneer het recht volkomen aan je zijde is. Minister Bergansims verkeerde in dit ge val. Hij werd zoosds men weet, dagelijks aangevallen, terwijl hij niets anders deed dan uitvoeren de wet; van zijn ambtsvoor ganger. Dat heeft de heer Bergansius met de hem eigene duidelijkheid en beslistheid gisteren kalm uiteengezet. En met stukken, die wij uit den aard der zaak niet hebben g ekend welke echter door slaande waren en afdoende. Toen deze minister aan het bewind kwam, vond hijeen begro- Dtingspost van zijn voor ganger generaal K.ool, bevattende de kosten van oproeping vau. de lichting 1895. Die post is indertijd onveranderd door de Kamer aangenomen. Meer echter had spr. deze plotselingen agitatie der socialisten bevreemd, nadat de Kamer had goedgekeurd de begrootingspost voor de lichting 1895. Twee moties zijn aanhangig gemaakteen van den heer Van Alpen, waarin het ver trouwen wordt uitgedrukt, dat de regeering alle met de wet bestaanbare faciliteiten zal verleenen en een van den heer Terlaan, welke den minister uitnoodigt van zijn voor nemen tot oproeping af te zien. Het is te verwachten, dat van deze beide moties, waarover de volgende week, waar schijnlijk Dinsdag, wordt gestemd, de eerste een meerderheid verwerven zal. De minister heeft zich in de zitting van gisteren reeds bereid verklaard de lasten dezer herhalingsoefeningen tot een minimum te beperken. Hij wil ontheffing verleenen van den werkelijken dienst., hetgeen toegelaten is ook voor de herhalingsoefeningen hij is bereid het tijdstip van opkomst, waar dit noodig is, ie verschuiven het ligt in zijn voornemen de lichting '95, slechts voor achttien dagen (uit en thuis, in plaats van voor vier weken, op te roepen ten aanzien van de vergoeding aan kostwinners enz. te verleenen, zal zoo ruim mogelijk worden te werk gegaau ter wijl ook voor deze lichting ten opzichte der kleeding veel door de vingers zal worden gezien. Van intrekking van het besluit wil de minister echter niets weten, en na zijn per tinente verklaring is het niet te verwachten, dat de Kamer een beslissing zal nemen, daarmede in strijd. Ontploffing. Een 14 jarige knaap, S te Schcveningen, vond gisterenavond nabij zijne woning in de Vijzelstraat een dynamietpatroou. Thuis ge komen stak hij de lont aan, waarop terstond een hevige ontploffing volgde, die op verren afstand werd gehoord, die een aantal ruiten deed spirngen en een brandje veroorzaak'e, dat in den aanvang echter werd gebluschl. Met den knaap liep het ongelukkig af: hij werd zwaar gewond aan nek, lippen en tong. Hij is, na eerst geholpen te zijn door de geueesheeren A. de Niet en Keuchenius naar de Ziekenverpleging in de Duinstraat over gebracht, waar hij, ondanks goede zorgen in den afgeloopen nacht is overleden. De dynamietpatroon was gevonden op het niet bebouwde terrein achter de Vijzelstraat Hoe het projectiel daar kwam is nog een raadsel. De zuster vau den vinder, den door de verwonding omgekomen jongen, was in huis bezig tnet het wassen van linnengoed, toen de vreeselijke outploffiing gebeurde. Als door een wonder heeft het meisje geen letsel gekregen, hoewel in de waschtobbe, waarvoor zij stond, een zevental gaten ge slagen zijn. In het huis bleef geen glasruit heel en in na bijgelegen woningen sprongen een 50:al ruiten Dc heer Van Kol over Atjcb Een redacteur van de Sumatra-post had, den morgen van 25 Mart dadelijk na de aan komst vau den heer Van Kol te Medan, een interview met dezen afgevaardigde. 0. a. werd gesproken over Atjeh, waar de heer van Kol juist vandaan kwam, en hij zei dienaangaande ongeveer het volgende O, Atjeh 1 Doet u tne één pleizier en zegt u ook in hetgeen u vanavond in uw blad schrijft, dat ik van Atjeh een heel an deren indruk heb gekregen, dan ik vroeger had. Dat we daar al zóó ver waren, had ik niet gedacht; ziet u, op zoo'n afstand, in Holland, krijg je daar een heel verkeerden indruk van. Maar nu ikzelf er geweest ben, nu ik de voornaamste streken, «waar nog ge vochten wordt, heb bezocht, durf ik gerust zeggende oorlog in Atjeh is uit, Ja er wordt nog wel gevochten, maar dat is maar met kleine bendetjes oorlog is dat niet. De heer Van Kol heeft dan ook werkelijk in Atjeh overal rondgereisd en de toestauden daar dus met eigen oogen gezien. Op 10 Maart bracht hij een bezoek aan de XXVI moekim 12 Maart was hij in de XXV moekim 14 en 15 Maart op Poelo Weh en in de XXII moekim 16 Maart Selimeum enz. daarna achtereenvolgens in Paja Reubou en omstreken Segli, Lho Seumaweh, Fdi, Perlak, Bajan, om vandaar naar Pangkalan Brancad te ver trekken, van waar hij zich naar Medan begaf. Baardwijk, 24 April. Blijkens de deze week gehouden beschrijving voor de belasting op de honden zijn alhier 10 houders van 2 honden en 104 houders van één hond te zamen 114 belastingplichtigen met 124 honden. De Raad dezer gemeente hield gisteren avond eene openbare vergadering die door alle leden werd bijgewoond. Aan de orde waren 1. Vastelling der armenbegrooting over 1901. De begrooting geraamd in inkomsten en uitgaven aan f 1320,35 wordt onveranderd goedgekeurd II. Onderhandsche verhuring van het ge wone perceel land dienende tot staanplaats - van de veldtent. Wordt besloten dit perceel weder te ver huren aan J. A. van Helvoirt. III. Aanbieding van het verslag van den toestand der gemeente over 1901. Aangenomen voor kennisgeving. IV. Mededeeling proces—verbaal van kas opneming Ontvangen over 1901 6672.B4S en over 1902 f926 67 uitgegeven over 1901 6512.17s en over 1902 f 360.89s. V. Verordering op het heffen eener be lasting op de openbare vermakelijkheden. Burgemeester en Wethouders stellen voor van elke muziek— zang— en tooneelclubuit- voering, waar publiek tegen entrée toegang heeft te heften telkens één guldenvan een mallemolen en open inrichting vijf gulden en van een luchtschommel en gesloten in richting tien gulden. Het voorstel van B. en W. wordt met al- gemeeBe stemmen aangenomen. VI. Adres van de Afdeeling Waalwijk, Biardwijk en Besoijen v.d. Nederlandschen Bond van Schoenfabrikanten tot het verkrijgen van subsidie in deu aankoop eeuer meet machine. Daar het gemeente bestuur van Waalwijk, besloten heeft hieraan geen subsidie te ver leenen, werd besloten op dit adres, dat in de vorige vergadering werd aangehouden, afwijzend te beschikken. Hierop wordt de open! are vergadering gesloten om in gesloten vergadering over te gaan tot vaststelling van het kohier van den hoofdelijke Omslag over 1902. Het door Notaris Bink te Waalwijk, verkocht vast goed der Wed. J. Goossens alhier, is aangekochthet huis door den Heer Henri van Huiten voor f 1475.het bouwterrein door den Heer Evert Verhoeven voor f 500.— Dnssen, 24 April. Gistei en herdachten de echtgenooten A. v. Iersel en A. G. Amnier- dorfter, ornrind van kinderen en kleinkinderen hun zestig jarig huwelijksfeest, 's Avonds te vr.reu hadden buurtgenoten een prachtige versiering van groen en bloemen n et het gebruikelijke opschrift aan de deuraangebracht Óp den dag zeiven woei van me uig huis de vad t andsche driekleur. 'sMorgens te negen uur werd een mis van dankbaarheid opgedragen waarbij de jubelarissen door bruidjes uit de kleinkinderen al strooieude aan de kerkdeur werden afgehaald, waarna ze in de op 't priesterkoor gereed staaude zetels plaatsnamen Daarna werden de feestelijkheden aan huis voortgezet, waarbij vooral de groote schare van kleinkinderen door 't voordragen van toepasselijke versjes, zang en tconeelstukjes zich niet onbetuigd liet. Prachtige cadeaux werden den jubelarissen geoffreerd en talrijk waren de gelukwenschen die 't feestvierend paar, zoowel persoonlijk als per draad en schriftelijk van hier elders mochten outvangen. Ook de fanfare bleef bij dit zeldzaarae feest niet ten achteren en bracht een wel geslaagde serenade. Bij een der walsen scheeu weer 't jeagdig vuur in 't bloed der beide oudjes gevaren, want als luitjes van drie zesjes schier dansten zij op de maat der muziek in de kring der muzikanten. Dit deed de feestvreugde |len top stijgen en alle ook de groote menigte volks, die was komen toestroomen, stemde krachtig in met het driewerf herhaalde „lang zullen zij leven" der fanfare. Gul was 'tj onthaal van de muzikanten menige ftesch wijn werd op de gezondheid vaa 't diamanten paar geledigd en ook de kas der vereeninging bleef niet onbedacht, 's Avonds werd voor slot door de buurt nog menig sisser en vuurpijl de lucht ingezonden 't welk bij 't schoone weder een aardig effect maakte. Uiten ook wij den wensch, dien dag zoo vaak herhaald, dat het den jubelarissen moge gegeven zijn nog menig iaar in gezondheid in geluk in eikaars bezit te leven. Raamsdonksveer, 25 April. Met ge noegen kunnen wij mededeelen, dat aan de firma I. G. C. Nollen en Zoon, bloemisterij „Tivoli" alhier, de aanleg van den theetuin „Rustoord" te Geertruidenberg is opgedra gen. Wij wenschen genoemde firma gaarne geluk met deze onderscheiding. Een troepje baldadigen heeft weer eens zijn vernielzucht bot gevierd. Bij den heer S. heeft men de geheele heining afgebroken, terwijl in eenige weilanden de hekken ver nield en in slooten geworpen zijn. Naar men ons verzekert heeft de politie de daders reeds te pakken. Wij hopen dat een flinke straf hen in 't vervolg zal weerhouden. De hooiprijzen zijn in den laatsten tijd aanmerkelijk gedaald. Men besteedt thans: le kwaliteit f 15.h f 16. pershooi f 12h f 13.kiaverhooi f 17. h f 18.Alles per 500 K.G. De aardap pelprijs is alhier f2.25 h 2.75 per mud, aan huis geleverd. Tilburg. Eene algemeen bekende figuur is van het wereldtooneel verdwenen. Zaterdag overleed in het gasthuis Willem Hersmis door een ieder meer gekend onder de naam „de Kuus." Niet alleen de inwoners maar ook alle reizigers die onze stad bezoeken, keuden zonder uit zondering den sympathieken dienstvaardigen Willem, die zoo lang het spoorwezen hier bekend is, dag in dag uit aan het station gereed stond om zijne klanten de stad rond te leiden of hunne bagage naar winkels en magazijnen te vervoeren, steeds met dezelfde accuratesse en beleefdheid, waarvoor hij zoo bekend stond, 's Zondags, wanneer zijne diensten zeldzamer werden gevorderd, zag men hem toch steeds op zijn post, maar dau met den hoogen zijden op het grijze eerbiedwaardige hoofd en de demi over den arm. Zich zeer getrokken voelende tot het vorstelijke huis deelde hij in deszelfs vreugde en leed. Bij feestgetijden tooide hij zich met het dierbare oranje, in tijde van rouw had hij een rouwband aan den arm. De laatste maandeu niet vlug meer ter been zijnde, kon hij toch zijn post nog niet verlaten, en wanneer een oud bekeode zijne begeleiding inriep, moest hij zich tevreden stellen, zijne oude klanteu toe te vertrouwen aan zijne jongere colega's, die hem steeds als hun deken beschouwden. Thans is hij niet meer; een kortstondige zielcte maakte een einde aan zijn leven en menig reiziger zal hem bij het uitgaan van het station on gaarne missen. Ziekte H. M. de Koningin. Loo bulletin 26 April 9 uur. Tengevolge van het minder lang aanhou den der tempera tuursverhooging in den avond wordt een deel van den nacht rnstig doorgebracht hetgeen een gewensohten in vloed uitoefent op den algeraeenen toestand van de hooge zieke gedurende de tijden waarop de koorts het laagst is. WAALWIJK, 25 April 1902. Het gunstige voorjaarsweder ie oorzaak dat de veehouders reeds druk in de weer zijn hunne paarden en vee in te scharen. Ter weekmarkt van heaeu iliakeu aanvoer van hoornvee handel vlug. Kalfbeesten f 130 A f 195. Dito vaarzen f 110 i f 170. Weivee f 85 a f 155. Jonge varkens aangevoerd 95 stuks, verkocht van f7.75 a f 12.75. Wei-Lammeren aangevoerd 155 stuks, prijzen van f 3.75 tot f 6.75. Ter botermarkt afgeslagen en verkocht 376 kg van f 1.19 a t 1.31 per kg. Eieren 2'/j a 3 cent per stuk. De flauwe stemming in den huidenhandel blijft bestendig voortduren en naarmate, dat de zomer ophanden is verwacht men afname van kooplust. Alleen in de prima waar zoowel zware ossen- als koehuiden blijft de handel deze week ferm, maar de prijzen zijn toch niet geneigd hooger te gaan. Bij zondere verkoopen zijn niet te boekstaven. De ledermarkt blijft goed gesouteneerd. Vooral zwaar prima beleerd zoolleder naar oud systeem bereid is gemakkelijk te plaat sen. In licht leder van verschillende qua- liteit bestaat ook voldoende vraag voor de schoenenfabrieken die thans gesteund door 't aanhoudend gunstig weder zeer druk werken. In eikenschors is momenteel geen handel daar men het product der nieuwe campagne wil afwachten. Veel overjarig goed schijnt niet aanwezig ta zijn. Vreemde looimiddelen zijn thans ook niet hooger in prijs, alleen Garouille nieuw gewin is hoog gestemd. Er wordt weinig aangeboden, men gelooft dat de eerste hand dit artikel wil opdrijven. DUSSEN, 24 April. Boterprijs per K.G. van fl.07. a f 1.22. Middel- markt 1 1.16. Aanvoer 90 K G. Eieren l 0.70 de 26 stuks. WAALWIJK, op 24 April 1902. A. W. d. G. te Besoijen, pol. verord. overtr f 3 b. of 3 d. h. M. S. te Kaatsheuvel, overtr leerpl. wet, vrijgesproken. J. F. te Capelle. alsv. f 5 b. of 3 d. h. J. F. alev. vrijgesproken J. F. alsv. fl b. of 1 d. h. -- J. F. alsv. G. D. te Nieuwkuik. alsv. f0.50 of 1 d. h. C. B. te Besoijen, alsv. fl b. of 1 d. h. H. A. S. te Sprang, alsv. f2 b. of 2 d. h. I. A. F. alsv. vrijgesproken. P. N. te Kaatsheuvel, alsv. f2 b. of 2 d. h. WAALWIJK. Van 19-25 April 1902. GEBOREN: Johanna Huberta d. v. M. v. Baard wijk en D. v. Ham. Henricu9 Johannes, z. v. J. A. v. Dun en M. H. v. d. Ven. Martinus Wilhelmus z. v. C. A. v. Oers en F. Heijhuurs. Jacobus Antonius Johannes i. v. J. C. Trimbach en M. C. C. Marks. OVERLEDEN Johanna v. Delft 4 mnd. d. v. F. v. Delft en P. C. Klijn. HUW.-AANGIFTE S. J. v. Dam 29 j. en E. Docters 45 j. GEHUWD: L. J. v. Osch 23 j. en G. W. v. Ej 23 j. BAARDWIJK. GEBOREN: Maria Adriana, d. v. Johannes Adrianus Leijtens en Christina de Kloe. Johanna Wilhelmina d. Michiel Heudrik van den Heuvel en Maria Johanna Verbant. Cornelis Lambertus z. v. Willem de Jong en Theodora Mulders. Antonetta d. v. Adrianus Leijtens en Johanna Papenhoven. OVERLEDEN Jan Kleijberg jm. 70 j. Een volledigen inboedel, bestaande o.a. uit tafels/ stoelen, spiegels, kasten, kachels, bureau, ledikanten, bedden, klok, glas- en aardewerk enz.

Echo van het Zuiden | 1902 | | pagina 6