GROOT NEDERLANDSCH CIRCUS 30 PERSONEN, Groote Markt, 25 PAARDEN. Waalwijk. Electrische Verlichtingstaande op de Prijzen der plaatsenle Sang f 1.--, 2e Eang f 0.60,3e Eang f 0.30. BINNENLAND. IIandels berichten. Burgerlijke stand. 369ste Staatsloterij. Op cle doorreis naar Breda zal het Circus alhier gro;>te voorstellingen geven, waarvan de OPENINGS-VOORSTELLING zal plaats hebben as. WGlMiOAG II OTÜI, 's avonds 8 uur. Regisseur Michel. Directeur Roberti. B- UITSPRAKEN KANTONGERECHT. mnrrrrrw Zie verder groote en kleine biljetten. WAALWIJK, 7 Juni 1902. Zilverca feest. Gisteren was de feestdag waarover we voor eenigen tijd breedvoerig «chre- Mère van het klooster herdacht den dag, waarop ven nl. Rev. J. M. J. alhier, zij voor 25 jaar lot Overste werd aange steld. Waarom on/.r gcmeeiilo II Eerw. d.mk en eerbied verschuldigd is hebben we toen duidelijk genoeg gezegd en p rouwens hier voor groot en klein, rijk en urm ge noegzaam bekend, laat het genoeg zijn, Rev. Mère hier van harte geluk te wenschen ook namens Waalwijks ingezetenen en do hoop uit te spreken, dat zij eenmaal in dc beste gezondheid haar gouden feest inag vieren. Ten 9 uren werd des morgens eene plech tige H. Mis opgedragen, waaronder onze Z.Eerw. heer Pastoor eene toepasselijke predicatie hield. In de loop van den morgen werd H. Eerw. gefeliciteerd met gezang en declamatie door de mannen en vrouwen van 't Gasthuis en vierden deze luitjes verder dezen dag feest. Daarna was 't receptie, waarvan door talrijken der voornaamste ingezetenen dames en heeren en ook de conferentie werd ge bruik gemaakt. Des namiddags ten haïf vier plechtig lof. Heden is het voor de schoolkinderen een vreugde-dag, die werden hedenmorgen ont haald en Zondag zal het huis, de zusters feest vieren. Talrijke bewijzen van dankbaarheid en hoogachting zijn de Overste bij deze gele genheid geoffreerd. liet cadeau der ingezetenen bestaat uit 2 mooie beelden, een van het H. Hart van Jezus en een van Maria, benevens een prachtigen witten stool met goud geborduurd. De beelden zijn nog niet gearriveerd. Ook ontving 11. Eerw. nóg een tiental gouden bouquetten voor de versiering der kapel. Verder nog een mooi stoeltje voor de missaal en een sierlijke albe, prachtig op tule be werkt dour do Eerw. Zusters en dc school kinderen en voorts nog talrijke kleinere cadeaux van ingezetenen en vrienden. Dit kort verslag van de wijze waarop van verschillende zijde, 11 de wijze Moeder en bestuurst r van 't Huis, de groote bevorde raarster van 't onderwijs en de tcedere en behulpzame ziekenverpleegster, werd dank en hulde gebracht. Tijdelijke sluiting der Roomsch-Knfholiekc Volksbibliotheek. Het Bestuur der R. K. Volksbibliotheek te Waalwijk, ziet zich verplicht, wegens aanzienlijken aankoop van boekwerken een nieuwe lijst der boekeu samen te stellen. Dientengevolge zal de bibliotheek gedurende 14 dagen gesloten worden. Na Zondag 8 Juni zullen voorloopig geene boeken worden uitgeleend. Vóór of op Zondag 15 Juli zullen alle boeken in het lokaal der bibliotheek moeten zijn terugbezorgd. Zoo mogelijk zal de bibliotheek weder geopend worden op 29 Juni e. k. Bedevaart. Trokken vroeger talrijke bedevaarten naar verschillende plaatsen welker kerken bijzon der zijn toegewijd aan de vereering van den groeten wonderdoenei den II. Antonius, thans nu in onze gemeente eene St. Antonius- kerk is opgericht, zal deze eenige aan dezen Heilige in ons bisdom toegewijde kerk, talrijke vereerders in verschillende bede vaarten zien opkomen. Naar men ons mededeelt zal 13 Juni a.s. den feestdag, eene groote bedevaart van Boxtel-Bosch arriveeren en alle maatregelen zijn genomen om de talrijke bedevaart gangers te vervoereu, voor voldoend materieel is gezorgd. In 't belang der pelgrims zouden wij hen raden, met den trein van 9 uur te komen, daar dit met het oog op de plechtigheden, de meest geschikte is. Zoo wij verder vernemen, zullen talrijke plechtigheden plaats hebben en zal het voor de vereerders van den H. Antonius een heerlijke, onvergetelijke dag worden en wij twijfelen er met aan of deze zal door tal rijke andere bedevaarten worden gevolgd. Nader schrijft men ons nog Ongeveer twee jaren geleden, ging van stad tot stad, van dorp tot dorp eene op roeping Bedevaart naar Blerik. Duizenden gaven gehoor aan die uitnoo- diging dewijl het goldt, de vereering van den H. Antonius. Hiertoe moesten de gren zen onzer Provincie worden overschreden, thans echter, kunnen ook wij Noord-Bra- banters wijzen op erne den II. Volksvriend gewijde kerk, dus zal men aan dezen eersten tocht niet die bezwaren verbonden zien, die wij bij de reusachtige Bleriksche Bede vaart mochten ondervinden. Moet hier gewezen worden, op het schoone, nat zulks een pelgrimstocht, bestaande uit vereerders ea vereersters van den H. An tonius aanbiedt, om U op te wekken, tot eene volledige deelname. Voorzeker neen Geen plaats leent zich hiertoe beter dan Waalwijk, aangesloten aan de meest moderne middelen van vervoer, nog geen vijf minuten van het stationj der Staatsspoor bevindt zich het nieuwe Bedehuis, alzoo oi 13 Juni moet wederom leven, wat bijna twee jaren was ingesluimerd. De gelegenheid is schoon en een waardig slot aan dc schoone devotie der negen Dinsdagen, die het Peest van den II. Antonir.s voorafga?n en die door bijna alle dankbare Katholieken worden gehouden. Ongetwijfeld zal niemand zich te beklagen hebben, die in eenige omstandigheden zijn nood blootlegde en smeekte om troost, op beuring of gunsten, hoeveel te meer, als wij hem gaan bezoeken, als een vorst in zijn Paleis, verleenende aan iedereen eene audiëntie, reeds van te voren wetende, ver hoord te zullen worden. Op dus naar Waalwijk en laai ons daar met de daad bewijzen dat zij g.-noten gunsten van den grooteii Wonderdoener van Padua, naar waarde weten te schatten. De IJ. Diensten zijn geregeld als volgt: Plechtige H. Mis 10 uur. Plechtig Lof met processie ten 3 ure. Zoo juist vernemen wij uit vertrouw bare bron, dat Zondag 15 Juni a.s. vanuit WVspik eene pelgrimstocht van 200 per sonen naar de St. Antonius-kerk zal worden gehouden. Wij vestigen de aandacht dei bede vaartgangers op 't depot der Waalwijksche Snelpersdrukkerij, bij den i.eer J. van den Mosselaar-Meijs, even voorbij de kerk, waar alle mogelijke devotie-artikelen ver krijgbaar zijn. Ongeluk. Heden had te Drunen op de locaaltrein die hier 6.58 v.in in de richting 's Bosch vertrekt een treurig ongeval plaats. Een zoon van den heer Smit alhier die dagelijks met genoemden trein gaat om te 's Bosch zijne studiën te volgen, stond op het balcon van den wagen, toen nabij de eerste overweg voorbij het station Drunen zijn hoed hem ontviel of wel afwaaide Dezen willende grijpen stak hij zijn hoofd onder de afsluiting door, op welk oogenblik de trein een schok kreeg, vermoedelijk door het overgaan der wissel, waardoor hij buiten het rijtuig viel en ernstig gekwetst werd aan boven dijbeen en onderlijf en in dusdanigen toestand werd opgenomen. De eerste hulp is door Dr. vau Seters verleend en dank de behulpzaamheid van spoorwegpersoneel werd hij bij den naburigen wachter opgenomen en liefderijk verpleegd tot hij naar zijn ouderlijk huis kon worden overgebracht inet den eerst terugkeerenden trein van 11 uur. Vanaf 't spoor alhier werd hij vervoerd in den brancardwagen van 't gasthuis. Wenschelijk komt 't ons voor, dat er een weinig meer orde onder de scholieren heerschte die te 's-Bosch hun studiën volgen, daar zij zich in den trein wel wat veel veroorloven en zoodoende ook dikwijls tot last van mede reizigers strekken. Allen vertrekken met genoemnen trein en keeren 's avonds 5.28 terug. (Zie laatste nieuws.) Gisterenmorgen werd een kindje van B. II. in de St. Antonius-Parochie, door een bakkerskarretje overreden en nog al ernstig aan 't hoofd gewond. De Postduif. De postduivenvereniging //de Postduif7' alhier nam Zondag 1 Juni deel aan de Nationale wedvlucht van uit Osnabrück, afstand 214 K.M. De duiven werden ten 7.15 G. T. in vrijheid gesteld en de aankomst geconsta teerde als volgt lste 2 8 v 4, 5 n 6 n 7 8 R. J. Schoemans P. R. Schoemans 11. J. Schoemans Jac. Sars R. J. Schoemans n u uur mm. sec. 11. 8. 43. 16. 33. 17. 51. 21. 21. 23. 18. 32. 3. 32. 3. 32. 20. 11. 11. 11. 11. 11. 11. 11. P. 11. Schoemans Zondag 8 Juni zal eene wedvlucht worden gehouden vin uit Orleans. Voetbalspel. Als bewijs dat bovenbedoeld spel niet zoo onschuldig is als het lijkt, dient, dat de landen gelegen om het vastterrein van de voetbalclub, naar men ons mededeelt, door vastloopen van gras en anderzins nogal schade ondervinden op den openbaren weg gehoudeu dient het tot last van passecrende personen die vreezen den bal met hun knik ker te moeten terugkaatsen, en 't bleek gisterenmorgen dat het spel zelfs gevaarlijk is daar in de Stationstraat de bal in een raam terecht Jcwarn en daarbij een glasruit vernield werd. Politie toezicht daarop was wel noodig. Circus Kobcrti Althoff. A.s. Woensdag en volgende dagen zullen er binnen onze gemeente, door het alom bekende circus Roberti Althoff, dat opgesteld zal worden op de Markt alhier middag— en avondvoorstellingen worden gegegeven, waarin zullen medewerken 30 personen en 25 paarden Een bezoek daaraan kunnen wij met vertrouwen een ieder aanbevelen, daar voornoemd ciitus overal met het meeste succes werkte, terwijl )ij hun laatste bezoek aan de gemeeuleu Zalt—Bommel, Culenborg en Nijn egen de kolossale ruimte van het circus iederen avond te klein was om aan de groote menigte bezoekers eene zitplaats te kunnen verschaften. Het lluf. V oensurfguiiddag 5 uur vertrok van het Loo d. hofstoet naar het Aatdhuis in 6 vierspMtiteu jachtwagens. De Prins reed voorop in een wagen uim 3 voorrijders. Te gen den avou 1 keerde het gr./cLchap terug. Met: int Mt nader de dat tV natel ijk beid in het Aatdhuis niet bcpaaid was eendoorden Pruis gegeven gardenpuriy, doch ten thé ter gelegenheid van het huwelijk van de iOrajt i w«gg; gjP3 C v'r-V'*"* »yL dochter van den intendant van Het Loo, rnejuffr. Van Steyn, met baron Von Stenglin, dat gisteren gevierd werd. Maandag zal dr Rocssingh uit 's Gra- venhage weer een bezoek brengen op 't Loo. De hofarts Pot bezoekt thans alleen 's mor gens en 's avond H. M. De heer Pot, die met II. M. de Koningin de reis naar Schautnbnrg zal maken en daar enkele dagen verblijven, zal daarna zijn praktijk te Apeldoorn weder hervatten en op onbepaalde tijden II. M. in bet buiten land bezoeken. H. M. de Koningin zal op haar reis naar Schaumburg te Wesel den Duitschen Keizer ontmoeten. Daaf/s te voren, Maandag, verschijnt een officieel bulletin van de geneesheeren over den toestand van H. M. Tot dusverre blijft alles naar wensch gaan. Kath. Kerk. Bij een artikel, handelend over het groot aantal bekeeringen tot do Kath. Kerk in Engeland, teekent het //Centrumaan, dat alleen in het Bisdom Haarlem ongeveer 5OU volwassenen tot den schoot der Katholieke Kerk terugkeeren. Passtoors. Naar De Tijd uit de beste bron verneemt, heeft de heer Passtoors voorzitters van den Ned. R. K. Volksbond, om gewichtige redenen gemeend zijn ontslag te moeten nemen als lid van de Club van R. K. Leden der Tweede Kamer. Kabclverbinding. Het wetsontwerp betreffende een stoom vaartverbinding Java-China-Japan is heden door de Tweede Kamer aangenomen met 62 tegen 13 stemmen. President Kruger. De N. R. Ct. schrijft In strijd met een bericht in een buiten- landsch blad, dat president Kruger te Ltrecht wegens een vrij ernstige ongesteld heid het bed moet houden, schrijft men men uit den Haag, dat naar de berichtge ver van betrouwbare zijde verneemt, de president een goeds gezondheid geniet. Wij kunnen daaraan toevoegen, dat de president het bericht van het einde van den oorlog met het nieuwe verdrag van Pretoria als uitkomst ontvangen heeft met de kalmte en de berusting, die zijn geloof hem schenkt. Besolfen. Bij de gisteren gehouden verloting van een veulen, afkomstig van den landbouwer A. Lefjtens, is de prijs ten deel gevallen aan de Wed. van Heijst, alhier. Baardwijk. De 'iedertafel „Tot bloei der Toonkunst", geeft 8 Juni a.s. een concert in café ffCambrinus« bij den heer J. F. van Bommel te Moergestel. Aanvang 5 uur. Elf liederen, waaronder van Richard Hol, Fr. v. d. Heijden. Adams, Faure, Heinze, Löser, de Vliegh, Fr. Abt, komen op het programma voor. Het geheel zal afgewis seld worden door een tooneelstukjc ^Op het politiebureau", kluchtspel met zang in ecu bedrijf. Drunen. Maandag 16 Juni a. s. is hier 't feest van de II. Kindsheid. Het belooft eene schoone plechtigheid te worden. Des morgens optocht, vergezeld van dc harmonie van 't klooster. Kaatsheuvel, 6 Juni. Het kaartgezelschap z/Onderliug Genoegeu", gevestigd bij den heer Alph. Snoeren, zal bij het te geven concours op 15 Juni a. s. nog gelegenheid geven naar* persouselej prijzen te spelen, waaraan elk lid van de opkomende gezel schappen kan deelnemen. Voor bovenge noemd concours hebben zich reeds verschil lende gezelschappen aangemeld. Rtiainsdonksvcer, 5 Juni. Met genoegeD kunnen wij melden dat de heer Dhomen onderwijzer aan de lste Openbare School alhier als zoodanig benoemd is te Grousveld bij Maastricht. Gedurende de maand Mei werd aan het postkantoor alhier en de daaronder ressorteerende hulpkantoren^ ingelegd een bedrag van f 4289,25 en terugbetaald f 3808.96. Het laatst door dit kantoor uifgegeven boekje draagt het nummer 2559. Woensdagavond is alhier bij het vertrek van den laatsten tram een geladen waggon uit de rails gdoopen. Tot middernacht was men bezig, doch zonder resultaat. Toen hij gisteren morgen nog niet op zijn piaats was was eene bo siug met den extra—tram o: vermijdelijk. De goederenwagen en de daarin aanwezige goederen werden zwaar beschadigd terwijl van een personenwagen hei geheeie balcon verbogen is. Zuinigheid heeft ook hier wederom de wijsheid bedrogen. Meeuwen, Door stemgerechtigde Ingelanden van het Waterschap: „polder van Meeuwen" werd. in plaats vae wijiet) den Heer F. J. van Buuren, tot voorzitter gekozen de Heer D. van Buuren met 41 van de 68 geldige stemmen, De overige 27 waren uitgebracht op den Heer S. Verhagen te Heusden. Daar de gekozene Secretaris penningmeester is van genoemd Waterschap komt daardoor deze betrekking vacantwaarvoor binnenkort eene verkiezing zal worden uitgeschreven. Drongelen, Bij het onweder van 30 Mcijl. waardoor een boerenhuizing in deze gemeente getroffen werden afbrandden is ook de bliksem geslagen in de Hervormde Kerk, zonder evenwel brand te veroorzaken. Ook de schade is zeer gering en door de assurantiemaat schappij begroot op f 60.— Capclle, 6 Juni. Bij de gehouden herstem ming voor een lid van den gemeenteraad tusschen de Heeren A. W. Heijmans en A. L. Sneep waren 274 stemmen uitgebracht, waaronder 5 van onwaarde. Vau deze bekwam der A. VV. Heijmans 154 stemmen zoodat deze tot lid is gekozen. WAALWIJK 5 Juni 1902. De heden gehouden jaarmarkt was zeer druk bezocht; de aanvoer van vee was groot en de handel vlug. Kalfbcesten f 135 ft f 205. Dito vaarzen i 130 tL f 200. Wei vee f af Jonge varkens aangevoerd 195 stuks, verkocht van f 6.75 a f 13.50. Wei-Lammeren aangevoerd 55 stuks, prijzen van f 3.tot f 6. Ter botermarkt afgeslagen en verkocht 415 kg. van f 0.97 n f 1.13 per kg. Eieren 2'/s S'/s cent per stuk. In den huidenhandel blijft het voortdu rend stil, hetgeen wel in hoofdzaak is toe te schrijven aan de geringe keus op de markten. Te Antwerpen bedraagt de voor raad nog altijd slechts 46125 stuks, en worden prijzen bedongen als volgtiu de wichten van 25/32 KG. 74 fr. 32/40 KG. 73 fr. dus geen verandering hoegenaamd sedert vorige week. Voor prima zwaar leder komt meer vraag; ook de prima kwaliteiten van licht leder zijn zeer ge wild. Iu schors gaat weinig of niets om evenals alle jaren op dit tijdstip is dit artikel bijna zonder handel met het oog op nieuwe campagne. Het gunstige weder der laatste dagen isniet zonder invloed geble ven op de schoenmakerijen, zoodat vooral met. groote bedrijvigheid wordt gewerkt. DUSSEN, 22 Mei. Botcrprijs per K.G. van f 1.00. f 1.23. Middel- markt 1 1.16. Aanvoer 156 K G. Eieren f 0 70 de 26 stuks. WAALWIJK. Van 31 Mei tot 6 Juni 1902 GEBORENJosephus Johannc» Maria z.v. van J. de Griendt en A. M. van der Pennen.Dina d. v. J. D. Versteeg en A. Roomer. En- gelbertus z. v. L. v. Hooft en M. Bouw man Petrus Egidius z. v. J. P. de Haan. en G. H. Verhoeven. Antonius Adrianus z. v. A. W. Coppens en M. Eekels. GEHUWD: A. J. Kouwenberg j.m. 25 j. en J C. Pullens j.d. 23 j. BAARDWIJK. van 23 Mei tot 6 Juni. GEBOREN; Huiberdina, d. v. Marinus Dollekens en Johanna van dor Wens. Antonetta, d. van Arnoldus Pepermans en Maria de Bie. Mary, z. v. Hendrik Theodorus Verhoeven en Antonetta van Mier.' Johannes Cornelis Leonardus, z.v. Hendrik Klerx en Anna Maria Dekkers. Ida Catharina, d. v. Cornelis Biekens en Anna Cornelia Verhoeven. Pieternella Antonia d. v. Jan Hendrik Krol eu Adriana Theo dora. Boom. HUWEKIJKSAANGIFTE: Laurens Kleijberg, jm. 36 j. en Jreobft van Ilulten, jd. 29 j. Johannes Muskens, jm. 50 j. en Helena van Helvoirt, jd. 36 j. DRUNEN. GEBOREN Adriana Maria, d. v. Joh. Merkx en Fraccijna van der Saoden Gerardus Adrianus z. v. Adr. W. Nuijten en Catha rina van der Lee. Adrianus z. v. Mart. Jclioel en Anna Maria Keetels. Johanna Leonarda Maria d. v. Godf. Pijnenburg en Adriana A. M. van Ilerpt Cornelis Jo hannes z. v. Corn. Nic. van Drunen en Jo hanna Petronella Fishout. Adrianus z. v. Lautb. Schalken en Johanna Maria Fres- sen. Jacoba Maria d. v. Hend. Adr. Jozeph Klijn en Johanna Maria Vugts. Catharina Francijna Maria, d. v. Lamb Kleijberg en Adriana Alleg. van der San- den. OVERLEDEN Cbristiaan Kox oud 80 j. wedr. van Helena van Huiten echtg. v. Anna Maria Klerks. Franciscus Wilhelmus Viveen oud 3 m. Hendrik van den Hooven oud 79 j. wedr. vaD Cornelia Vrij hoeven Laurensia van Loon oud 63 j. echtg. van Arnoldus Ballier Franciscus Antonius Kok, oud lm. Cornelia Vugts SI j. wed. van Adrianus v. d. Wetering. Her, ricus Petrus Mimpcn, oud 7 m. Wouter v. Giersbergen oud 85 j. wedr. van Maria Ileerkens. HUWELIJKEN: Peter van Ilulten, 27 j. en Wilhelmina Klerks, 29 j. Johannes Schellekens 33 j. en Anna Maria Ballier 29 j. Adrianus Couwenberg, 23 j. en Adriana Maria Verhoeven, 21 j. Hendri- kas van Ilulten, 24 j. en Elizabeth van Ravesteijn' 24 j. Godefridus Fitters, 30j. en Anna Maria van Helvoirt. 26 j. WAALWIJK, op 30 Mei 1902. J. S, te Geertruidenberg, jachtdelict f 12 b. of 8 d. li. M. S. te Loonopzand, straatschenderij, f3 b. of 2d. h. A. P. v. G. te Waalwijk, overtr. pol. verord. f 1 b. of 1 d. h. J. R. te Waalwijk, vischdelict f4 b. of 4 d. h. J. C. H. te Dussen. alsvoor. f2 b. of 2 d. h. J. H. de B. te Kaatsheuvel, straatschenderij f5 b. of 3 d. b. L. K. te Baardwijk, dronkenschap, alsv. H. P. te Waspik, overtr. vcldpol. fl b. of 1 d. h. G. T. te Kaatsheuvel, overtr. prov. regl. alsvoor. B. 11. W. te Waalwijk, straatschenderij f5 b. ol 3 d. h. 1. L. 11. 2. J. v. R. alsvoor, f5 b. of 3 d. h. ieder. J. v. d. V. te Waspik, overtr. veldp. f2 b. of 2 d. 1. H. v. D. 2. A. J. v. D. te Kaatsheuvel, alsvoor, ieder f3 b. of2 d. h. J. V. »e Kaatsheuvel, nachtgerucht, f 6 b. of 3 d. h. 1. J. v. d. P. 2. F. de G. te Waal wijk, jachtdelict t5 b. of 3 d. h. ieder. C. H. te Waalwijk, vischdelict, f2 b. of 2 d. h. E. v. d. H. te Baardwijk, alsvoor fl b. of 1 d. h. J. M. te 's-Bosch, overtr. pol. verord. 15 b. of 3 d. h.A. P. v. A. te Waalwijk, dronkenschap alsvoor. W. C. B. te Drunen, pol. overtr. 13 b. of 1 d. h. 1. J. v. H. te Iledikhuizen. 2. A. L. te üudheusden, overtr. pol. verord. ieder f 2 b. of 1 d. h. T. v. E. te Nieuwkuik, overtr. pol. verord. f2 b. of 1 d. h. 1. W. S. 2. N. T. 3. C. A. T. te Nieuwkuik, nachtgerucht, ieder f6 b. of 3 d. h. Uitspraken van 6 Juni 1902. OVERTREDINGEN op de LEERPLICHTWET. C. B. te Besoijen, f 5 b. of 3 d. h. C. v. d. H. te Sprang f 0.50 b. of 1 d. h. J. A. F. t« Sprang, f 5 b. of 3 d. h. G. D. te Nieuwkuik, f0.50 b. of 1 d. h. A. V. te Kaatsheuvel f 5 b. of 3 d. h. P. v. D. alsv. f0.50 b. of 1 d. h. G. N. A. alsv. J. II. alsv. C. v. G. te Was pik, f 4 b. of 3 d. h. Zoo juist ontvangen wij dc treurige tijding dat bet jougmensch, dc zoon van den beer Smit, wien gisteren bet onder Binnenland beschreven ongeluk is overkomen, zoo even aan de gevolgen is overleden.1 Hoogste prijzen der 5c klasse. Trekking van 4 Juni 1902, Prijs v. f 1000 No. 4333 53S1 8573 10266 14185 1S282 400 13941 11482 200 6332 6691 7904 11147 11280 100 5156 10318 10933 11313 14568 15068 16769 18708 20199 Trekking van 5 Juni 1902. Prijs v. f 1000 No. 4567 6699 6720 10940 13281 400 166 10522 12378 14092 15834 17293 18720 20628 200 816 2786 10473 11115 16833 20328 100 318 5236 8131 11665 12359 13858 13798 19246 20277 6 Juni. Prijs met premie f 31000 No. 11705 f 3000 No. 4215 Prijs van f 200 No. 2560 ROBERT! ALTHOFF.

Echo van het Zuiden | 1902 | | pagina 6