's-Boschi Achtef 't Stadhuis A 333> NOMMER 54. Middelen van Vervoer. Advertentiën. „De goedkoope Rijwielhandel", „STER" j'ur^erlijke stand. Handelsberichten. MENGELWERK. L. J. VAN STOKKUM. DIENSTREGELING 1 Mei. 1902, Greenwich lijtl. LOC A ALDIENST. Tilbiirgsclic toestanden. Men schrijft ons Hadden in de laatste weken reeds een rietal c*>*er groot—iudustiitelen hun arbeids- ersoueel evn vroolijkeu dag bezorgd, verleden /otusdag schaarde zich de firma Jansseu n Biere..s op waardige wijze daarbij aan. •ien dag h bben de circa 60 mannelijke en rouwelijke werklui der bekende stoomververii chemische wasscherij „de Rrgenboog" 1 ren gesleten, die hun nog lang in prettige ei inner mg nullen bijblijven. Aanleiding daartoe gat het onlangs gesloten uwelijk van een der firmanten den heer oseph Janssen met Mrjuft'ouw M. Verhuist. .Is blijk van hoogachting en deelncniiitg was jen tértijd door 't gezamenlijke personeel 1 er inlichting den jonggehuwden een pi cl.— g cadeau vereerd. Hunnerzijds voldeden de heer en mevrouw anssen verleden Woensdag aan het sinds ien gekoesterd verlangen, op hun beurt te Donen, hoe welkom dit cadeau geweest was n hoe zij door zooveel belangstelling dank- aar getroffen waren. Nadat des namiddags de directie en ver- olgens 'i overige personeel in een zevental ijtuigen had plaats genomen, begon een ezellige rijtoer over Moergestel naar den londsberg. De feestelijke stemming werd ijdens den rit zoo mogelijk nog verhoogd loor de grappen van 'n paai clowns en het •lazen van vroolijke mopjes. Op den londsberg uitgestapt, werd allen het welkom oeperoepen door het feestgevende Echtpaar n H.Eds. familieleden. Echt joviaal schaarden allen zich nu rond ïun gcachten Patroon, waarop zij door dezen verden toegesproken. Gaarne, r.oo ongeveer prak Z.Ed. verklaar ik mij op dit oogenblik ;elukkig te gevoelen, nu wij ons hier zóó amen bevinden. Ik heb als 't ware gereikhalid naar dezen itond. Hier, in de zoo schoone landelijke latuur, zie ik mij omringd door mannen en /rouwen, van wier achting en toewijding ik ivertuigd ben, maar die ik, op mijne beurt jok hoog houd en wier diensten ik, bij er— 'aring, zeer op prijs stel. Plechtig schoon noem ik dit ons samenzijn. Laat mij u thans op de eerste plaats dank— '.eggen, ook namens mijne vrouw voor uw vlier belangstelling en sympathie ons zoo ondubbelzinnig betoond bij gelegenheid onzer ichtvereenigiog. Dank verder, waar gij uwe wenschen hebt ioen vergezeld gaan van zoo schoon een huwelijksgeschenk. Uwe prachtige pendule was ons eene verrassing en ik durf zeggen ecu der liefste. Het beeld, dat schraagt, en dal zoo zin rijk „de Nijverheid* voorstelt heeft ons ertoe gebracht uw geschenk eene eereplaats in onze woning te geven zoo vaak ik erop staar, zal dat beeld mij herinneren aan den bloei, die onze inrichting vertoont, aan de enorme vlucht welke zij in de enkele jaren van haar bestaan heeft genomen. En dien bloei, dat succes, ik verklaar dat hier gaarne dankt zij voor een belangrijk deel aan uw nijveren werklust, uw eendrachtig samen werken, uwe toewijding aan hare belangen, kortom aan den goeden geest, die onder U heerschte. Wars van het drijven der opruiende ontevredenen, die thans alom ook als hun leus aanheffen „Recht en Plicht* doch daar bij steeds den klemtoon doen vallen op recht om even geregeld hun plicht te verwaarloozen, hebt gij allen u doen kennen als degelijke, brave werkers. Gaat voort daarmee en houdt U overtuigd, dat zoowel de vrede in uw eigen gemoed, als de waardeering en dank uwer patroons uw blijvend en heerlijk deel zal zijn. En nu aan de pret. Mijn pogen is ge weest, u allen zooveel mogelijk pret te doen hebben. Er is gezorgd voor elk wat wils. Dat deze woorden uit het hart tot het hart waren gegaan, bewees het spontane, >lang zullen zij leven" waarmee ze beantwoord werden. En nu begon men weer opnieuw te ge nieten. Wie den inwendigen rcensch wilde verster ken, kon zich te goed doen aan allerlei spijzen en dranken, waarbij alleen de karig heid gemist werd. Nadat ruimschoots aan dien trek was vol daan, begonnen de onderlinge kampspelen Door de goede zorgen der heeren Adolf en Karei Janssen was de gang dezer speleo uitstekend geregeld en werden het zeven- tiental even mooie als bruikbare prijzen door de deelnemers aan elkaar betwist op een wijze, die de toeschouwers telkens deed schateren en ieders pret ten top voerde. De heeren regelaars bleken in de races met pijpen, eferen, ballen enz. een gelukkige keus gedaan te hebben. Alle vielen om 't zeerst in den smaak. Met het afsteken van vuurwerk werd de vriendschappelijke strijd geëindigd, endaar- bij kreeg men gelegenheid op 't gelaat der leestvierders to lezen, hoe tevreden en vroo- lijk zij waren. Uit aller naam betuigde een der directeu ren in goedgekozen woorden hulde en dank voor het genotene en overvoldaan reed men, „zonder dien geheelen namiddag een droppel sterken drank te hebben gebruikt 1" te 10 uur huiswaarts. Ik sluit dit verslag met als mijne meening uit te spreken dal werkgevers, die zoo ge moedelijk met hun arbeiders omgaan en werknemers, die toonen zoo genoeglijk en ordelijk te kunnen feestvieren, als hier 'i geval was, 's Pausen Rerum Novarum be oefenen in den geest van haar verheven Auteur. De komst van de Generaals. Een der medewerkers van de N. Ji. Ct, seint uit Southampton De stad is reeds in feestelijke stemming wegens de vlootschouw. Het is cr stamp vol, in de hotels is schier geen plaats ineer. Van hier vertrekken morgen een aantal stoombooten met toeschouwers naar Spithead. Ik zag er vanmiddag een gereed liggen de Nigeria, van de Eiber Dempster. Z. Afr. lijn, een groot schip, reeds in vlaggentooi. Op dat schip, zoo schrijft een plaatselijk a/ondblad, zullen de Boeren-generaais de vlootschouw bijwonen. Zij worden niet onderweg van boord van dc Saxoti gehaald, maar hier aan den wal opgewacht door geen minderen d =n Chamberlain, Roberts, Kitche ner en den mayor van Southampton. Het blad noemt ook dc deputatie, maar deze zou zich toch niet hij dat gezelschap aansluiten trouwmis alleen de heer Fischer is hier. De genoemde aanzienlijke Ei'gt lschen en do generaals, met nog verscheiden aanzienlijk gasten, O. w. eeltige koloniale -premiers zouden zich daarna opdeNigeiiainschepe.il. Di' vra >g blijft of dc generaals de uit nood igiug zuilen auuneuioii. Maar kunnen zij weigeren Zij staan voor «en moeilijke keuze. Misschien dat hun wenscli om Mcijer's begrafenis bij te wonen, en om, zoolang hel lijk boven aarde staat, geen feesten t ij te wonen, aanleiding kan wezen om v.»or de uit' Oidiging te bedanken zon der de autoriteiten hier te krenken, en daardoor het doel van hun vredelievende zending te schaden. Accijns— vcrliooging. Bij dc regcering moeten voorstellen tot verhooging van den accijns op gedistilleerd hangende zijn, ten einde te voorzien in het vermoedelijk tekort, dat op den aanstaanden dienst zou zijn geraamd en dat, naar ver zekerd wordt, ongeveer acht millioen zou bedragen. Vooral de uitvoering van onge vallen- en andere wetten moet eene vrij belangrijke stijging der gewone uitgaven doen verwachten. Dc plannen van den heer Hcitz. Uit zeer gecde bron deeld men mede, dat de heer Reitz, staatssecretaris van de voor malige Zuid-Afrikaansche Republiek, liet voornemen heeft om zi li binnenkort naar Parijs te begeven, ten einde met de Fran- sche Regeering te onderhandelen over de vestiging van Boerengezinnen op Madagascar. Enkele Boerenfamilies hebben zich daar nedergezet. Later zal de heer Reitz waarschijnlijk naar de Vereenigde Staten gaan om lezingen te houden over Engeland's wijze van oorlog voeren. Hij heeft daartoe een aantal be- eëdigde verklaringen betreffende Britsche handelingen medegebracht. Oneerlijke concurrentie. Een zeer lezenswaardig rapport ontrent dit onderwerp is door mr. P. J. M. Anlberse te Leiden geschreven voor het aanstaand congfes van den Middenstand te Amsterdam. Zooals men weet, heeft de heer Aalberse tegen het kwaad der oneerlijke concurrentie sinds iang den strijd aangebonden en getuigt ook dit rapport weer van zijn groote kennis op dit stuk. In zijn rapport nu doet de schrijver thans o. m. uitkomen, dat in onze strafwetgeving reeds vele bepalingen te vinden zijn tegen oneerlijke concurrentie en hij laat daarop volgen Het zou ons niet. verwonderen, of menig handelsman en winkelier, die in koor heeft meegezongen „o, vroede vaderen, geeft ons toch een wet tot bestrijding der oneerlijke concurrentie, als in Duitschland bestaat en in Oostenrijk in bewerking is", zal vei- rast hebben opgezien, wanneer hij zag, hoe veel werkelijk goede, zij het ook voor ver betering vatbare, bepalingen wij reeds in ors Wetboek van Strafrecht hebben en dat wij daarom niet zoozeer noodig hebben een speciale wet, als wel een herziening en aan vulling vau de reeds bestaande bepalingen. Daaroo moet bij de Regeering krachtig worden aangewrongen. Ik hoop, dat de tegenwoordige minister van justitie, die de herziening van het Mi litair Stafwetboek in veilige haven wist te brengen, tijd en kracht moge hebben, om ook de herziening var. ons Burgerlijk Wet boek van strafrecht ter hand te nemen althans de herziening en aanvulling van de bovengenoemde bepalingen. Onderwijl zal de handel goed doen te roeien met de riemen die hij al heeft en ze niet uit onwetendheid of laksheid onge bruikt te laten liggen. Indien het meeren- deel der handelaars en winkeliers zoo laks blijft als zij tot heden geweest zijn, dan zal ook de wetgeving hen niet te helpen. De schrijver vestigt er daarna nog de aandacht op, dat ook ons recht tal van bepalingen bevat welke tegen dr oneerlijke concurrentie gericht zijn, bepalingen, welke, evenals die van het Wetboek van Strafrecht, veel te zelden worden ingeroepen. Brand. Men meldt uit Zaandam Donderdagnacht omstreeks half twee brak er brand uit in de stooiuhoutzagerij De Morgenster", van de firma Huijbert van de Stadt Czn., gelegen in het Oostzijderveld. De geheele fabriek, met uitzondering van machinekamer en ketelhuis, brandde tot den grond toe af. Een groote partij gezaagd hout, alsmede een houtloods werd een prooi der vlammen. Een zee van vuur, waaruit hoog opspat tende vonken, verlichtte tot op houderden meters in het vlakke veld. Duizenden stoudeu uaar het fantastische schouwspel te kijken. Met behulp van de stoomspuit was men om 2Va uur den brand meester. Drongelen. Dezer dagen geraakte de kaas en vischhaudelaar K. uit Waalwijk, alhier met zijn hondenkar te water, door dat zijii hond een rat in den sloot nasprong. Alles viel in 't water zoodat er nogal wat schade werd geleden. Raamsdonksveer, 15 Aug. Met genotgen kunnen wij berichten dat ome '!crp:(enoot, dhr. Jos.'Lomen, benoemd is n.t o 'derwij- zer aan eene openbare scnool te Lage- Mierde. De ten overslaan van Noiaiis v. d. Meer in hel calé Dew. Kieboom finaal ver kochte vaste goederen brachleu op koop I en II samen f 800.en koop 111 f 250. WAALWIJK Van 9 14 Augustus 1002. GEBORENMaria Theresiu d. v. A. du Bruine en W. v. Kuik. Arie Gijsbert z. v. A. v. d. Werken eu A. P. v. Oijen. Maria Alida d. v. Clir. Appels en w. Ker sten. HUWELIJKS-AANG.A. Brok 52 j. Drunen en O. de Rooij 59 j. Waalwijk. BAARDWIJK. GEBORENJohannes Engelbertus, z. v. Anto- uius Mdrinus Rekers en Catharina Gerdinn Verhoeven. Ludovicue Ilenricus Anionius z. van Adrian us Pullen» enjThe e»ia Maria Constantina Dumoulin. Hendrik en Adri- ana z. en d. v. Josephus Laurentius Slaats eu Johanna van Delft. HUWELIJKS-APK.Johannes Marinus van Eijk jen. 38 j. en Adriana Maria Hornnian, jd. 29 j. tc Loonopzand. GEHUWD: Marinus van Mierlo jtn. 31 j. en Maria Johanna Verhoeven, jd. 20 j. OVERLEDEN Antonius Corn eins Stokwieler jm. 65 j. Antonetta van Cromvoirt wed. v. Jacobus Pullens. 74 j. Pietronella Antonia, d. van Jan Hendrik Krol en Adri ana Theodora Boom, 2 in. Antonetta d. van Arnoldus Pijermaus en Maria de Bie, 2 m. WAALWIJK 14 Aug. 1902. Er was weinig aanvoer van hoornvee ter markt. Het t wijielachtig gunstiger weder hield de landbouwers op den akker ter graanoogst. Kalfbecsten f 145 1 270. Dito vaarzen 1130 d 195. Jonge varkens aangevoerd 135 stuks, verkocht van f7.— a f 12.50. Ter botermarkt afgeslagen en verkocht 395 kg. vuil 1' 1.24 a f 1.31 per kg. Eieren 3 ft 3,/2 cent per stuk. Wegens den feestdag op 15 Augustus viel heden de wekelijksche marktdag in. De huidenhandel toont weer jets meer leven. Tengevolge van de ruimere aan voeren kouit er meer kooplust en deze zal langzamerhand toenemen, naarmate dat het werkseizoen nadert en de importeurs gele genheid geven om tot zaken te komen door concessies op de prij/en te verleen.en en daartoe zullen zij wel genoodzaakt worden indien de lederprijzen niet aanmerkelijk hooger loopen, wijl de onevenredigheid tus- scheu leer- eu huidenprjjzen nog steeds in hoog® mate voortduurt. Het moet dus de een °l andere weg uit of de huiden omlaag of leder hooger. Algemeen gelooft men, dat de stoot van de huidenmarkt moet uit gaan daar de slachtingen in de productie- plaatsen beduidend grooter schijnen te zijn dan men aanvankelijk meende. De leer- prijzenjblijven ferm en ondanks den zwakken zomer, tengevolge waarvan de looiers gele genheid hebben, voortdurend te drogen, is de voorraad telkens toch onmiddellijk op geruimd. Gold dat primitief meer hoofd zakelijk het zwaar leder, thans schijnt ook licht leder in de goede soorten gezocht te zijn. Voor inl. schors kwam deze week meer vraag. In vreemde looimiddelen is de markt wat flauwer gestemd. DUSSEN, 14 Aug. Boterprijs per K.G. vnn f 1.16 ii f 1.35. Middel- markt 1 1.30. Aanvoer 130 K. G. Eieren f 0.80 de 26 stuks. m r-i-wv. mi %ev>on i Nomraer 54 Lindonlaan, had Johan mij geschreven. Sein je aankomst en wij zullen aan den trein zijn. Johan en Clara waren ten laatste op or de gekomen eu zij verwachtten mij. Toen ik dus den trein uitstapte, zag ik naar Jo han uit, maar vond geen Johan en geen Clara. Welk een onverschilligheid Gedu rende een paar minuten was ik van plan naar een hotel tc gaan en hen aan huil lot over te laten misschien zou dat hun voor goed leeren, wat zij aan een broeder verschul digd waren Doe'.i niets veranderlijker dan een mensch het volgende oogenblik zat ik in een vigelante op weg naar de Linden- laan 54. De regen liep bij straaltjes neer een aangenaam entree in een vreemde stad, :in een nieuw gemeubeld huisje bij jongge trouwde lui Nommer 54, ze; de koetsier. Ik stapte uit, betaalde, ging recht op het huis aan, en schelde. Nadat ik driemaal gescheld had, op ende een vrouw de deur naast nommer 54. De familie was naar de opera en d'» meid had haar uitgaansavond je. De deur ging weer dicht en ik stvmd v ei- latener dan ooit in den regen, die5 mij te gen het gezicht sloeg. Te oordr*elen n aar den grooten rit., dien ik achter mij h ad, moest ik mijlen ver verwijderd zijn «rau een hotel. Ik moest dus maatregelen ne men eu trachten bij het huis of in den voofr tuin een beschut plekje te vinden. Mijn eerste ingeving was de warande. Daar was een deur en ik had sleutels in overvloed in den zak. Ik probeerde mijn huissleutel en slaakte een kreet van verlichting. De deur sprong open ik trad binnen, zette mijn valies neer en mompelde Wel, wel Johan, gij moest uw broeder beter gekend hebben dan te verwachten, dat hij zich buiten zou laten sluiten Ik ontstak een lucifer toen een lamp en wandelde vervolgens een reeks vertrek ken door, overal licht achterlatende. Als man van de wetenschap dreef onder- ikmgszucht mij verder naar een keurige slaapkamer, waar ik op den Inmincuzen inval kwam mijn natte klceren met een spiksplinternieuw stel van Johan te verwis selen. Zoo toegerust ging ik naar dc eetka mer, waar een smakelijk souper gereed stond een souper voor drie. Zoo, dus zij wachtten mij toch. Ik be grijp er niets van Ik deed mij flink te goed, want ik was hongerig. Daarna ging ik weer naar de slaapkamer terug, waar een heerlijk vuur mij aanlokte.- ik viel in een gemakstoel lieer, stak een van Johan'* fijnste sigaren op en rookte een seconde tot de slilte ten laatste onderbroken werd door gescharrel aan het slot der der huisdeur. Ik glimlachte een onbetaalbare grap De deur der ves tibule werd geopend. Welk een verrassing Inbraak bij avond Voor den dhoorde ik zeggen. Ik dacht dat wij de lichten uitgedaan hadden. Ik bleef verlamd van schrik eeu oogen blik nog zitten. Die stein... die vloek... be hoorden Johan niet toe. Ik had die stem nooit tevoren gehoord Groote Goden wat nu te doen Ik hoorde de politie noe en en zag mij zelf al ingerekend in eeu hol bandieten en dronkaards. Ik leefde uren door in dat on deelbaar oogenblik. Ik hoorde hen de eet kamer binnengaan. He hoorde overal men- schen Tot wanhoop gedreven nam ik mijn va lies op en ging in de richting van waar ik gekomen was. Hoe het zij, of ik het spoor miste, of ik er straks al geweest was, ik weet het niet, maar toen ik tot bezinning kwam, stond ik in een klein boudoir tegen over een allerliefste jonge verschijning. 't Was zoo. Het boudoir van een jonge dame en de eigenares in het midden, inij met angstige, verontwaardigde blikken aan starende. Zij bleef mij aanstarer. en sprak lea laatste: Was er ook hier soms nog iets van uw gading Wanneer gij iets bedenken kunt, toe aarzel dan niet, maar haast u, want de politie zal spoedig ter piaatse zijn. Ik vraag u nederig excuus, zei ik bevende 't is een vreeselijke vergissing. Geloof mij op mijn eerewoord het woord van een gentleman dat ik bij vergissing hier binnen ben gekomen. Eens... wellicht zult gij de waarheid vernemen, maar ik smeek u, red inij uit deze pijnlijke positie. Annie Annie waar ben je toch De jonge dame sprong haastig naar de deur Op mijn kamer, mama. Ik zal mijzelf opsluiten, want ik kom liever niet met de politie in aanraking. Toen sloot zij de deur en keerde zich tot mij Om u heb ik mijn moeder bedrogen, fluisterde zij. En wat nog veel slechter is, ik ga u uit mijn deur in de warande laten. Dan kunt gij uw weg gemakkelijk vervolgen Ik boog zonder woorden te kunnen vin den, geroerd door zooveel goedheid en cor- daatheid- V ergeet mij, stamelde ik. Wij mogen u nog dankbaar zijn, dat gij ons huis niet in brand hebt gestoken, zei zij hialf spottend. Terwijl zij de deur opende, boog ik mij haastig over haar haudje heen en drukte er een leus op. Ik dank u stamelde ik. Veilig in den tijd zette ik het op een loopen. Groote genade, jongen, waar kom jij vandaan? Waar ben je geweest? Johan stond voor mij en staarde mij verwonderd aa.n. Ik liet mijn valies op de staat zinken en ging er op zitten. Joban, zei ik streng, waar woon je Wel hier, nommer 34. Waar ben je geweest Wij kwamen even te laat liet station, maar wien we zagen, GeorgeClara maakt zich ernstig ongerust. Ik had intusscben een brief uit mijn zak gehaald en toonde hem den tienden regel bij het flauwe licht van een gaslantaarn. Johan, zei ik gestreng. Welk nommer staat daar 34, zei hij vol overtuiging. Kan jij niet lezen Noem jij dat 34 Mijn God, 't is zoo duidelijk als een klontje een 3 en een 4. Kan ooit iets duidelijker wezen Wie woont er op 54, vroeg ik wan hopig. Willem van Heerlen, een goede vriend ran mij een kranige kerel. Ik heb van morgen juist over je gesproken. Zij lieoben je laatste boek gelezen en zijn er op gesteld met je kennis te maken. Maar waarom vraag je dat Johan, zei ik bitter, ik wilde dat je nog eens naar school ging om schrijven te leeren Den volgenden avond reeds was mijn vonnis geveld. Wij waren er op visite en zij heeft mij herkend Door taal noch tecken verried zij het en daar wis ik haar dank baar voor. Doch toen wij zouden musiceeren en ik achter haar stond bij de piano, keerde zij zich plotseling lachende naar mij om en zei Ik heb u onrecht gedaan. Tot op vanavond heb ik u voor een werkelijken inbreker gehouden. Weet gij nog, dat gij mij vroegt, stamelde ik, ot er niets meer van mijn gading was in het huis Lk gaf daar geen antwoord op. Nu kan ik daar. echter op antwoorden. Ik hoop... ik hoop... dal gij het inor- ineltje van een puckhondje op het oog hebt, zei zij blozende. Johan en Van Heerlen gedragen zich goed vanavond, dat moet ik zeggen, doch wanneer zij plotseling beiden in een onbe dwingbare lachbui losbarsten, begrijp ik wat er verteld wordt. En wat Annie betreft, wel zij weet even goed als ik, dat liet niet het puckhondje was, enfin U begrijpt mij, nietwaar Treinnummer Lage- Zwaluwe Zavenbergscko H. Hooge-Zwaluwe M. en Drimmeleu Gecrtruidenberg Raamsdonk Waspik Capelle N.-Vaart Kaatsh.-Capelle 197 8.25 321 323 325 9.51 3,53 7.28 9.55 3.58 7.33 8.35 10 04 4.06 7.42 8.41 10.10 4.13 7.48 8.47 10.16 4.20 7,54 10.23 4.27 8.01 8-56 10.28 4 32 8.06 9.01 10.33 4.37 8.11 9.05 4 41 8.61 Waalwijk.-Bes.oijen9.il 10 41 4.48 8.24 Drunen Vlijmen 's Bosch Treinnummer 's Bosch Vlijmen Drunen 9.19 10.49 4.56 8.33 9.26 10.56 5.03 8.39 9.33 11.04 5.11 8.48 320 196 322 324 4.57 10.15 1.34 8.01 5.06 10.24 1.43 8.10 5.13 10.31 1.50 8.17 WAALWijK-Besoijen 5.23 10.40 1.58 8,25 Kaatsh.-Capelle Capelle N.-Vaart Waspik Raamsdonk Gee-truidenberg M. en üriramelen lioogM-Zwaluwe Zevenjergsche H. Lage-Zwaluwe 5.30 10.46 2.05 8.31 5.34 10.50 2.09 8 35 5.4 10 5 5 2.14 8.40 5.45 2.19 8.44 5 52 11.03 2.25 8.50 5.59 11.11 2.31 8.55 6.06 11.18 2.37 9.01 6.15 2.45 9.09 6.19 11,28 2.49 9.13 Treinnummer Lage Zwaluwe Zevenb. Hoek Hooge Zwaluwe MadeenPrimmelen Gecrtruidenberg Raamsdonkbvcer Raamsdonk Waspik Vrouwkensvaart Capelle N.-Vaart Kaatsh.-Capelle Besoijensche Steeg Waalwijk-Besoijen Baardwijk Baardw. overlaat Elshout Drunen Kuikscke heide Nieuwkuik Vlijmen Heidijk 's Bosch. Treinnummer 722* 's Bosch 7.54 Heidijk 8,02 Vlijmen 8.06 Nieuwkuik 8.08 Kuikscke heide 8.11 Drunen 8.18 Elshout 8.21 Baardw. overlaat. 8.23 Baardwijk 8.27 Waulwijk-Besoijen 8.33 Besoijensche Steeg 8.36 Kaatsh.-Capelle 8.43 Capelle N .-Vaart 8.48 Vrouwkensvaart 8.52 Waspik Raamsdonk Raamsdonksveer 721* 5.50 5.55 6.05 6.11 6.18 6.21 6.27 6.32 6.35 6.38 6.42 6.48 6.58 7.01 7.04 7.09 7.13 7.16 7.20 7.25 7.30 7.37 734* 12.00 12.09 12.12 12.15 12.19 12.23 12.27 12.33 12.36 12.39 735* 12.45 12.51 12.54 12.57 1.01 1.04 1.08 1.13 1.18 1.25 8.57 9.02 9.09 9.15 Geertruidenberg MadeenDrimmelen 9.22 Hooge Zwaluwe Zevenb. Hoek Lage Zwaluwe 9.29 9.39 9.43 723* 12.50 12.55 1.05 1.12 1.18 1.21 1.28 1.84 1.38 1.42 1.46 1.52 1.59 2.03 2.05 2.07 2.10 2.14 2.17 2.22 2.28 2.34 724* 5.28 5.34 5.40 5.42 5.47 5.52 5.55 6.58 6.02 6.07 6.10 6.16 6.20 6.24 6.27 6.32 6.38 6.42 6.48 6.53 7.06 7.12 Deze treinen vervoeren alléén reizigers 2* en le klasse. toch aan .geen Levert aan particulieren Buitenbanden, met 1 jaar garantie f 7. Va Jaar garantie, f b. Binnenbanden, 1 jaar garantie, f 3. V» jaar garantiei f 2.75. Voorhanden*. ZADELS, TASSCHEN, POMPEN, enz. Reparation spoedig en billijk. Dagelijks gelegenheid tot buren van Dames en Heeren-Rijwielen. Beleefd aanbevelend,

Echo van het Zuiden | 1902 | | pagina 6