Notaris RANT Middelen van Vervoer. Advertentiën. Bericht van InzetT Burgerlijke stand. 370ste Staatsloterij. Handelsberichten. Voor Verstand en Hart Telegrammen. Gemengd Nieuws, UITSPRAKEN KANTONGERECHT [lijden. JU Vondel. DIENSTREGELING 1 Mei. 1902, Greenwich lijd. LOCAALDIENST. die de Melktanden niet geheel verloren hebben. Bij vet vee wordt vooral op de le kwaliteit gelet, le prijs f 10, 2e prijs f 5. 7. De beste l1/,-jarige Veulens, le prijs f 10, 2e prijs f 5. De eigenaren, die verlangen mede te din gen, zijn gehouden zich uiet duidelijke be schrijving van het inededingeud paard of rund, voor of uiterlijk op den 17n Septem ber e.k. bij den Secretaris der afdeeling aan te melden. Bij gebrek aan genoegzame mededinging of aan voldoende deugdzaamheid, alles naar het oordeel vuu liet bestuur, wordt geen premie toegekend. Dc Hanze. Door het Bestuur der Hanze alhier is gekozen tot voorzitter de lieer A. C. Zijimans, tot onder-voorzitter de heer D. van Bavel, tot secretaris de heer J. vuu Ree en tot penningmeester de heer O. A. Verwiel. Deze hecren hebben de benoeming aan genomen, behalve de heer Zijlinans, die verklaarde, met het oog op zijn reeds ge vorderden leeftijd de beuoemiug in overwe ging te zullen nemen. Volksmatinée. Maandagmorgen zal de Liedertafel op Musis Sacrum, eene volksmatinée geven. Bij deze gelegenheid zal 't zelfde pro gramma uitgevoerd worden, van Zaterdag j 1. o. a. Neerlands Heil. Wij vertrouwen dat deze matinee druk-r ker zal worden bezocht dan zulks met ge-r noemd concert 't geval was. Onze haven. Als een bijzonderheid mag worden gemeld, dat in de haven zijn binnengekomen, de sleepkanen /,Pöle Nord II* en «rCosraopoh^ te*, beladen met keien en respectievelijk metende 400 en 320 ton, voor onze haven scliepenuvan bijzondere grootte. Verder zal nog van dcnzelfden eigenaar dezer dagen binnenvaren //Pole Nord 1*, metende 375 ton. De schippers klagen over 't bijna onmo gelijke om voor in de haven te komen, door de vele banken. Brand. Woensdagavond ontstond bij J. K. alhier een begin van brand. Door spoedige hulp werd het vuur in zijn aanvang geoluscht. Arbeiderssccretariaat. De ,i statuten van het R. K. Ned. vak secretariaat zijn thans vastgesteld en reeds ter goedkeuring opgezonden aan Z. D. H. mgr. W. van de Ven, bisschop te VBosch. Na goedkeuring der statuten zal in de tweede helft der volgende maand de eerste alge- meene vergadering worden gebonden. Ver moedelijk zal de Langstraat zich thans bij de Tilburgsche afdeeling aansluiten, ook de lederbewerkers, waarover we vroeger reeds meermaalen schreven. Aanbesteding. Bij. de op drie September aan het Depar tement van Waterstaat, Handel en Nijver heid gehouden aabesteding voor het bouwen van drie dienstwoningen en van drie berg plaatsen, waarvan twee op den Noorder rivierdijk respectievelijk onder de gemeente Besoijen en Meeuwea en een nabij de Noorder veerhaven te Keizersvecr, onder de gemeente Raamsdonk, provincie Noord- Brabant, behoorende tot de werken voor de verlegging van den Maasmond, in twee perceelen. (Raming le perceel f 10,750, 2e perceel f5475); zijn ingekomen de navolgende inschrijvingen voor het 1ste perceel, van J. M. de Jong, te 's-Grevelduin Capella voor f 10038 P. H. Kommers, te Raamsdonksveer f10,760 K. A. van; Rijs wijk te Heuaden f 10,670 F. van Varik en F.' Kramer te Werkendam voor f 11,158 A. Michaël, te Aalburg f 11,200 G. J. van Dongen Wzn. te Raamsdonk f 10,918 J. Vriens en A. Vriens te Breda f10,366 Voor het tweede perceel van J. Vriens en A. Vriens te Breda voor f 5320 C. Nieuwenhuyse, te Yerseke f 5396P. A. van Dongen Jz. te Raamsdonk f 5321 F. van Varik en F. Kramer te Werkendan f 5716 P. H. Kommers te Raamsdonksveer f 5424F. H. van der Pluym te Dusseu f 5480. Concours Hippique te 's-Boscb. Morgen namiddag ten 1 uur zal op de terreinen bij liet Oude station te <*8 Bosoh, een groot concours hippique gehouden wor den, dat evenals vorige jaren belooft schit terend te. zuilen zijn. De deelneming is zeer groot, zoowel in de afdeeling rij- en springpaarden; alsiin die voor rijtqig- en landbouwpaarden. Het terrein is «eer gunstig gelegen, vlak bij 't station. In een woord, indien het weder medewerkt, "en daartoe zijn goede voor uitzichten, dan bestaat er geentwijfel of het welslagen van concours is verzekerd, en zal het een zeer druk bezoek trekken. Wij raden dedereeji aan, zooveel mogelijk dit interessant concours te gaan bijwonen, vooral uit onze streek, waar zoovele psar- denliefhebhers wonen. Minister .van Koloniën. De minister van koloniën jhr. Van Asch van Wijck heeft in het gemeenteziekenhuis in Den Haag eene wederom uitgebreide ope ratie moeten en kunnen doorstaan. De toestand blijft «orgelijk. Uit dc hofwereld. Men meldt uit Apeldoorn H. M. de Koningin zal niet, zooals het voornemen was, na de opening der Staten- Generaal naar het buitenland vertrekken. H. M. keert naar 't Loo terug. Prins Haudrik echter gaat voor zos weken naar Dobbin, na zijn terugkeer uit Aken, 15 September. Op het paleis vertoeft thans de groot meester van H. M. de Koningin. Na de opening der Staten-Gcneraal zal de Koningin-Moeder zes wtken op 't Loo komen logeeren. Atjeh. De correspondent van de N. R. Ct. seinde Donderdag Kapitein Col ij n heeft twee bentengs van de Gajoes ingenomen 83 vijanden werden gedood, 58 geweren vielen ons in handen. Aan onze zijde sneuvwlden luitenant Steyn van Hensbroek en 4 minderen, en werden gewond luitenant Komdörffer, sergeaut Frank en 6 minderen. De pretendeut-sultau vluchtte naar Pedir of Peusangan. De colonne van den le lui tenant Scheepens vervolgt hem. De le luitenant der infanterie G. J. H. v. Steyn van Hensbroek, die thans helaas gesneuveld is, was ridder van de 4e klasse der Militaire Willemsorde, bezat het eero- teeken voor belangrijke krijgsbedrijven met de gesp, Atjeh 1873 1900, en het Lom- bokkruis. Hij werd in 1871 geboren, 24 Juli 1893 tot 2e luit. aangesteld en 31 Mei 1896 tot le luit. bevorderd. De le luitenant der infanterie J. J. Korndorffer is gedetacheerd bij het leger in Ned. Indie. Moord. Men meldt uit den Haag Vanochtend vroeg heeft zich in een woning op de Hoefkade hier ter stede een drama afgespeeld No. 259 in die straat woont een 25d26 jarig werkman van de melkiorichting der verbruiksvereeniging „de Hoop,,, A. H.H. geheeten, die vroeger betrekkingen onderhield met eene vrouw van ongeveer gelijken leeftijd. Die vrouw had hem een tijd geleden ver laten voor een ander, maar in de laatste tijden was zij weder met H. gaan leven. Het schijnt dat H. de vrouw nooit recht vergeven heeft dat zij eens een ander boven hem de voorkeur had gegeven. Hij moet zich althans hébben uitgelaten dat hij de een of anderen dag wel met haar zou afrekenen. Vanochtend ging de vrouw H. afhalen aan de Broodfabriek de Hoop om gezamenlijk met hem huiswaarts te gaan naar dc Hoet- kade. Nauwelijks boven gekomen, greep H., waarschijnlijk na een zeer korte woorden wisseling, de vrouw aan, wierp haar tegen den grond, greep haar bij de keel en ver wurgde haar. Daarna bleef de moordenaar kalm op ziin kamer zitten in afwachting van de mogelijke komst der politie, die dan ook weldra kwam, gewaarschuwd door buren, die begrepen dat boven zich" iets bijzonders had afgespeeld. Later kwam ook de commissaris der le afdeeling, als hulp—officier van justitie, die den man op zijn kamer in kort verhoor nam. H. bekende volledig de vrouw gedood te hebbeu, Het lijk lag nog op den grond. De commissaris liet het liggen in de houdiug, waarin het gevondeu was, opdat de justitie onmiddellijk gewaarschuwd, gelegenheid zou hebben een en ander te constateeren. De moordenaar is onder een grooten volks toeloop overgebracht naar het secrerariaat op de Groenmarkt. Heusdeu, 4 Sept. Als wij wèl zijn onder richt dan bestaat het voornemen bij de Heeren \V. Timmermans en Zonen, Kassiers en Correspondenten der Nederlandsche Bank te Waalwijk, om alhier wekelijks ééu of twee maal zitting te houden. Door de uitgebreide clieutèle der geuoemde firma in deze plaats en omstreken, zal deze maatregel zeer zeker van groot gemak kunnen dieneu en met belangstelling worden ver nomen. Drunen, 5 Sept. Nog nooit te voren is de verjaardag van H. M. ouze veel geliefde Koningin Wilhelmina, zoo opgewekt en luis terrijk gevierd als dit jaar. Zeker omdat zij zoo gelukkig hersteld, van uit het buitenland in ons midden is wedergekeerd ;i want dat er hier liefde en eerbied wordt gevoeld voor ons Vorstenhuis, kon men zien aan de me nigte die het Oranje op de borst droegen en aan de vde particulieren, die het nationale dundoek hadden outplooid om nog niet te spreken over de opeubare gebouwen en de huizen der rijksambtenaren die ook natuurlijk allen de vlag met Oranjewimpel hadden uitgestoken* Voor den middag maakte de nieuwe Har monie een promenade door het dorp, en na den raiddag de oude Harmonie „de Een dracht". Beideu brachten eene aubade aan het Hoofd der gemeente, den EdelAchtb. Heer P. van Hullen, Burgemeester en det» WelEd.heer Canters, Notaris des avonds gaf. onze Liedertafel „Euterpe" een volks concert, iu do zaal van oen heer C. G. van Huiten, dat druk. bezooht :wcrd en zeer goed van stapel liep. Met het ;,Wien Neerlands bloed", dat allen meezongen, werd dezen waarlijk prettigen muzikalen dag besloten. Tot laat was mcu nog gezellig bijeen. Waarlijk, er stroomt nog geen socialistisch bloed dooi de aderen van Druuenseu inge zetenen. Lang leve Kouiugin Wilhelmina In de Dinsdag j.l. gehouden vergadering van den gemeenteraad, werd lot Wethouder herkozeo de Heer. J. J. vau Loon. Sprang. Tot wethouder dezer gemeente is met algemeene stemmen herbenoemd de Heer Bartholomeus Verhoeven. Mej. A. Gorter^ gemeente—vroedvrouw alhier is in gelijke betrekking benoemd te Ter Neuzen, standplaats Sluiskil. Kantsheurcl. Bij de benoeming van een wethouder dezer gemeente staakten de stemmen tot tweemaal toe. De heeren Kools wethouder, en Hesselmans kregen beide keeren ieder 6 stemmen. Bij loiing werd toen de heer Kools van I.oonopzand herbenoemd. Het paard van den Zeer Gel. Heer Dr. Romeling alhier sloeg deze week op hol, toen men het in den hoefstal wilde zetten. Nadat het een eindweegs door de straten gerend had, vluchtte hel op een klaverveld. Hier werd het opgevangen, waarna men er met vereende krachten in slaagde, het ge blinddoekt in den hoefstal te zetten. De aangerichte schade ts onbeduid-md. Capelle, 3 Sept. De verjaa'dag van H. M. de Koningin werd hier iets drukker dan gewoonlijk herdacht. Uit eenige huizen wapperde de vaderlandsche driekleur en een 80—tal kinderen had zich aaneengesloten om geheel uit eigen beweging een optocht te houden. Deze zag er werkelijk alleraar digst uit. Iu vroolijke stemming trokken zij rond en gaven bij den Burgemeester en enkele ingezetenen een zangstukje ten beste. Deze lieten dit van hun kant niet onopge merkt voorbijgaan. Flink van die kinderen, dat zij dan hunne gehechtheid aan 't Oran jehuis lucht gaven. Wij hopen, dat zij een volgend jaar evenzoo optreden, en dat zij dan hun plan wat vroeger openbaar maken, mis chieu dat er dan samen werking wordt gevonden, om hun een feestje te bereiden. Door het Hoofd der School in de Kom werd namens hen een telegram van geluk— wensching aau H. M. verzonden. Den vol genden dag werd daarop het volgende tele gram ontvangen Hoofd der openbare school, 's Grevelduin—Capelle. Hare Majesteit de Koningin draagt mij op U allen Hoogstderzelver dauk over te bren gen voor aangeboden gelukweuscheu. Adjudant Van Hoogstraten. Tot wethouder in deze gemeente is her benoemd de heer M. J. Rijken. Kuumsdonksveer, 5 September. Het paard van den voerman v. d. H. viel bij het aan zetten op de burrie van den zwaar geladen wagen, waardoor deze brak. Het paard be kwam weiuig letsel terwijl de handen van den voerman nogal geblesseerd zijn. Het on geval is dus betrekkelijk goed afgeloopeu. Zeer ten gerieve van het reizend publiek is bepaald dat de stoorapont aan het Keizera- vcer alhier op Zod— en' algemeeue erkende Christ, feestdagen in plaats van 104 uur slechts van 10—2 uur zal stil liggen. Gisteren sprong een man op den in beweging zijndeu stoomtram hij viel met het hoofd op de rails, waardoor hij zwaar ge wond werd. Dusscn, 5 Sept. To5 wethouder dezer ge meente is herkozen den heer P. Verschoor. WAALWIJK. Van 30 Aug. tot 5 Sept. 1902. GEBOREN: Gijsberlus Wilhelmus z. v. W. van de Wiel au G. Oomecs. Anna Johanna Catharina d. v. A. Kleijn en A. J. C. Ra- lering. Petronella Maria d. v. J. van de Pennen en A. Niehaus. Maria Cornelia d. v. G. F. Dielmann en C. van den Broek. Cornelia Adrianus d. v. J. van Drunen en A. M. de Groot. OVERLEDEN Hubertus Adrianus Mutsaers 19 rund. Cornelia Bouraan 2 mnd. Cor- nelis Johannes Eekels 6 mnd. SPRANG. Over de maand Augustus. GEBORENHuiberdina en Helena dochters van Antonie Vos en Josijna Xonings. Johan nes Marinu» z. y. Johannes Sebrechtus Kuijsten en Adriana Allegondn Snaijers. Johanna d. v. Pieter Braspenning en Alida van der Schans. Arie Hendrikus z. van Huibert Versteeg en Aantje Willeminavan den Hoven. Cornelia Maurits en Eliber- tus Johannes zoons van Denis Vos en Lucia Antonia van Beek. GEHUWD: Paulus Hogerwaard weduwnaar van Seijtje Uit Beijerse van Hillegersberg met Johanna Adriana Gouda weduwe van Arie Pieter van Hoven. OVERLEDENMichiel van der Bijl wed. van Johaona Engelina van der Horst 70 jaar. CAPELLE. Over de maand Augu9tne. GEBORENAntonie Hendrik i. v. Adrianus Johannes C'orneli9 Spierings en Cornelia Korst. Adriaan g. v. Pieter Verduijn en Janeke Rosenbrand. Johanna Pieternella d. v. Matthijs van Dóngen en Adriaöa Wilhelmina Glavimani. Dirk Antonie z, van Antonie van Oosterhout en Johanna Rozenbrand. Arnoldus z. van Christaan de Rooii en Johaana van Zeist. Johanna d. van Jan Rozenbrand en Catharina Pcï- duijn. Jan z. van Jaeobu9 le Sago en Johanna Vos. Otto z. v. Gerrit van Veer en Hendrika Genuit. OVERLEDEN: Pieternella Werther 1 week. Adriaan Verduijn 1 dag. Maria Geenen 22 jaren echtgenoote vau Gerrit Werther. GEHUWD: Gerrit Mattheus Verhoeven 62 j. en Adriana Maria van der Linden 46 j. HUWELIJKS-AANGIFTE: Arend de Waard 26 j. en Antonia Factor 24 j. Pieter Oversteeg 64 j. en Cornelia van Tilburg 66 j. DRUNEN. Van 4 tot en met 30 Augustus. GEBORENJohannes Maria z. van Martinus de Mucnik en Allegonda llensen. Johannes Wilhelmus z. van Marinus de Kruijf en Catharina de Gouw. Petrus x. van Wil helmus van de Wiel en Johanna Boom. Anna Maria d. van Johannes Baptist van de Leur en Maria van der Banden. HUWELIJKEN: Johannes de Wit jra. 35 jaren en Gijsderdiua Pulles jd. 25 jaren. Ja cobus Beaart jra, oud 27 jaren en Eliza beth van Drunen jd. 31 jaren. OVERLEDEN: Wilhelmina Johanna Klerks we duwe van Cornelia van Pinksteren 75 j. Petronella van Helvert 74 jaren. WAALWIJK 4 Sept. 1902. E. H. M. wed. v. G; te Waalwijk f 1 of 1 d. h. M. v. D. te Capelle f 8 ot 3 d. h. M. O. huisvr. M. M. te Sprang f 1 of-2 d. h. J. D. te Kaatsheuvel f 0.50- df 1 d. h. A. P. S. te Capelle f 5 of 3 d. h. alle wegens overtreding der leerplichtwet. Dc hoogste prijzen der 4de klasse. Trekking van 3 Sept. 1902. Prijs vau f 1000 No. 13176 5209 u 400 18833 200 18621 100 3211 10877 8632 12566 1984 5721 Trekking van 4 Sept. 1902. Prijs vau f 5000 No. 5767 r 1000 14312 400 831 167 6 200 15356 100 16234 17208 Trekking van 5 Sept. 1902. Prijs van f 5000 No. 20758 200 12064 11786 100 17143 WAALWIJK 4 Sept. 1902. De handel en het verkeer ter jaarmarkt wérd begunstigd door goed weder. Vooral ter veemarkt was de handel vlug bij grooten aanvoer. Kalfbeesten f 140 f 255. Dito vaarzen f 130 f 205. Jonge varkens aangevoerd 175 9tuks, verkocht van f6.25 a f 12.75. Ter botermarkt afgeslagen en verkocht 365 kg. van f 1.23 i 1 1.35 per kg. Eieren 3 4 cent per stuk. De looiersbeurs werd op de heden in vallende jaarmarkt druk bezocht. De handel in huidcD is zeer kalm, prijzen houden goed stand zelfs beter dan men een paar weken geleden verwacht had. De voorraad in prima zware gezouten huiden is niet groot en hoewel er nog enkele ladingen zomer en half-haar te wach ten zijn schijnt de looierij gedwongen door hare geringen voorraad, zich onmiddellijk bij aankomst in lossing van passende waar zooveel mogelijk te voorzien. Op tusschou- seizoen huiden schijnt men dit jaar weinig te zullen kunnen rekenen maar daarentegen zal waarschijnlijk het contingent winter huiden, belaugrijk worden, die men dan proportioneel waarschijnlijk aan veel mindere prijzen zal kunnen koopen. Voortdurend blijft de stemming voor goed zwaar leder gunstig. Men sprak heden van f 0.75 tot f 0.80 per half kilo per partij, voetstoots, wijl men bij uitzoek evenredig nog beter prijzen kon bedingen. De markt is voor alle soorten min of meer stijgende. In schors en alle andere looi middelen is de markt stil maar vast. Men verwacht vooreerst geene fluetuatiën in de eeiie of andere v richting. DUSSEN, 28 Aug. Boterprijs per K.G. van 1.20 a f 1.38. Middel- markt t 1.32. Aanvoer 160 K. G. Eieren f 0.90 de 26 stuks. Eén danklied zij ons leven, Dat stemt in 'l jubelkoor Voor God hier aangeheven, Het klinke de eeuwen door. Roland Yssu. Schenk mij dat geloof en die kracht en dien moed. Die strijden maar zingend, uw Hemel [begroet. De Gen. Een trouw en oprecht vriend hdeft lief [tot allen tijden, Eu als een broeder is altijd bereid tot Werpt met uw rechterhand de gaven in [Gods koffer Dat zelfs de linker niets en weet van [uwen offer. Id. De wijze man zorgt voor de toekomst. Die wijs wil leven zorge daarom alleen voor 't geen hem wacht als de poorten der eeuwigheid zich openen. Men heeft maar één keer de kans er voor' te zorgen. Men neme de kans goed Waar en store zich niet aan 't gqpeaat van dwaze meoschen. Roland Ys^p. LONDEN, 5 Sept. Kort voor drieën reden de generaals Botha, de Wét en de la Reij in een open rijtuig naar Downing- straat om een samenkomst met Chamberlain te hebben. De' Boeren en Chamberlain werden biede toegejuicht. Kitchener, die bij de bespreking aanwezig was, kwam onge merkt binnen. De bijeenkomst duurde twee uur. Eene nieuwe uitbarsting op Martinique vernietigde 2000 inwoners. De Alpioistische medewerker van het Neue Wiener Tageblatt heeft uitgerekend dat er dit seizoen in de Alpen reeds ruim 60 bergbeklimmers 2iju verongelukt. Dat aantal is anders het gemiddelde «an eeu heel jaar. Het slechte weer is een der oorzaken. Sedert de maaud Juli alleen hebben meer dan 40 Alpenhlimmers in de bergen hun dood gevonden. De meeste ongelukken kwamen weer voor op zoogenaamde „gemakkelijke" bergen door het uitglijdeu op rotsoneffenheden en op sneeuwvelden ook het zoeken van Alpen—roten en«Edelweiss eischte wederomu veel slachtoffers. Anderen werden door neve misleid, en liepen in een afgrond' enkelel schijnen, door onweer verschrikt gevallen te zijn. Vervolgeus werden eenige toeristen door lawinen verpletterd. Het is een zwarte Al pen—kroniek. Der Buud, die bovengenoemd artikel overneemt, voegt hier aan toe, dat in de Zwitsersche Alpen alleeu van' lü tot 24 Au gustus niet minder dan 17 personen zijn omgikomen: 6 op den Wetterhorn, 5 in de YValliser Alpen, 3 op deii' Mootblanc, 2 in de Graubunder Alpen en een iu den omtrek van Chdteau d' Qex. Hoe taai vleesch spoedig malsch ge kookt kan worden. Daartoe giet uien over het vleesch na het afschuimen, wat rhum (op 8 pond 1 eetlepel) het taaie vleesch wordt dan malsch zonder in 'tmiust naar de rhum te smaken. Uitmuntend helpt ook dit recept bij het braden van oud gevogelte en oude patrijzen. Slechts een weirig rhum is vol doende bij het braden van een patrijs, om hem heerlijk mnlsch te maken. liet verslikken bij kinderen. Hoe dik wijl gebeurt het, dat kinderen zich verslik ken, of dat hun iets in het verkeerd keelgat tereoht komtMeestal klopt men het kind dan op den rug, zonder dat deze poging merkbaar werking uitoefent. Hoe gemakkelijk dat euvel te herstellen is, daarvan kan zich iedere moeder overtuigen, als zij het volgende eenvoudige middel bij eene volgende verslikking hare lievelingen probeert. Men neemt beide handen van het kind en houdt de armen omhoog. Daardoor wordt de borstkas ruimer en dat do3t het euvel verdwijnen. Treinnummer 197 321 323 325 Lage-Zwaluwe 8.25 9.51 3,53 7.28 Zerenbergscho H. 9.55 3.58 7.33 Hooge-Zwaluwe 8.35 10 04 4.06 7.42 M. en Drimmelen 8.41 10.10 4.13 7.48 (ieertruidenberg 8.47 10.16 4.20 7,54 Raamsdouk 10.23 4.27 8.01 Waspik 8-56 10.28 4.32 8.06 Capelle N.-Vaart 9.01 10.33 4.37 8.11 Kaatsh.-Capelle 9.05 4 41 8.61 WAALWiJK-Besoijen9.ll 10 41 4.48 8.24 Druneu 9.19 10.49 4.56 8.33 Vlijmen 9.26 10.56 5.03 8.39 's Bosch 9.33 11.04 5.11 8.48 Treinnummer 320 196 322 324 's Bosch 4.57 10.15 1.34 8.01 Vlijmen 5.06 10.24 1.43 8.10 Drunen 5.13 10.31 1.50 8.17 WAALWijK-Beaoijen 5.23 10.40 1.58 8,25 Kaatsh.-Capelle 5.80 10.46 2.05 8.31 Capelle N.-Vaart 5.34 10.50 2.09 8.35 Waspik 5.4 10.5 5-2.14 8.40 - Raamsdonk 5.45 2.19 8.44 Gee'truidenberg 5.52 11.03 2.25 8.50 M. en Drimmelen 5.59 11.11 2.31 8.55 Hoog-i-Zwaluwe 6.06 11.18 2.87 9.01 Zevenbergsche H. 6.15 2.45 9.09 Lage-Zwaluwe 6.19 11,28 2.49 9.18 Treinnummer 721* 735* 723* Lage Zwaluwe 5.5G 12.50 Zevenb. Hoek 5.55 12.55 Hooge Zwaluwe 6.05 1.05 MadeenDrimmelen 6.11 1.12 Geertruidenberg 6.18 1.18 Raamsdonksveer 6.21 1.21 Raamsdonk 6.27 1.28 Waspik 632 1.84 Vrouwkensvaart 6.35 1.38 Capelle N.-Vaart 6.38 1.42 Kaatsh.-Capelle 6.42 1.46 Besoijensche Steeg 6.48 1.52 Waalwijk-Besoijen 6.58 12.45 1.59 Baardwijk 7.01 12.51 2.03 Baardw. overlaat 7.04 12.54 2.05 Elshout 7.09 1 12.57 2.07 Drunen 7.13 1.01 2.10 Kuiksche heide 7.16 1.04 2.14 Nieuwkuik 7.20 1.08 2.17 Vlijmen 7.25 1.13 2.22 Heidijk 7.30 1.18 2.28 's Bosch. 7.37 1.25 2.34 Treinnummer 722* 734* 724* 'b Bosch 7.54 12.00 5.28 Heidijk 8.02 12.09 5.34 Vlijmen 8.06 12,12 5.40 Nieuwkuik 8.08 12.15 5.42 Kuiksche heide 8.11 12.19 5.47 Drunen 8.18 12:23 5.52 Elshout 8.21 12.27 5.55 Baardw. overlaat. 8.23 12.33 6.58 Baardwijk 8.27 12.36 6.02 Waalwijk-Besoijen 833 12.39 6.07 Besoijensche Steeg 8.36 6.10 Kaatsh.-Capelle 8.43 6.16 Capelle N.-Vaart 8.48 6.20 Vrouwkensvaart 8.52 6.24 Waspik 8.57 6.27 Raamsdonk 9.02 6.32 Raamsdonksveer 9.09 6.38 Geertruidenberg 9.15 6.42 MadeenDrimmelen 9.22 6.48 Hooge Zwaluwe 9.29 6.53 Zevenb. Hoek 9.39 7.06 Lage Zwaluwe 9.43 7,12 Deze treinen vervoeren alléén reizigers 2« cd le klasse. te Waalwijk, maakt bekend, dat de vaste goederen der GEBROEDERS DB'BAKKER te Besoijen dóór inzet en verhooging staan als volgt ONDER BESOIJEN. f 2200. - 900.— - 900.— - 200.— - 900.— - 1400.— Koop l aan 2 3 4 5 6 H H U H U U jr H 6 h Toeslag vrijdag 19 Sept. 1902 Vnamid- dags 7 uur ten Koflihuize van W. A. BROKKEN te Besoijen. Dagelijks kan"' ten kantore van Notaris Rant gehoogd worden.

Echo van het Zuiden | 1902 | | pagina 6