Gedistilleerd fan Gool-van der Schoot, Hollandsche Noord-Hoiiandsche Brandwaarborg- WIIIS M IIILST, •M Notaris R N NT Rogge en Haver Dienstbode. Firma TM, van Wi apijten en Karpetten MEUBELEN Advertentiën. Kruidenierswaren, Comestibles, Droge rijen, Chemicaliën en Verfwaren. en Leder- sa aaaverwaate Maatschappij en 1816. Verzebie kapitalen f 60,000,000 BUITENLAND. Transvaal. Perzië. Burgerlijke Stand. Gemengd Nieuws, BINNENLAND. ZeilenLinoleumWas-, Zeil- en Leerdoelen. SpiegelsStoelijsten en Schilderij en H andels berichten Markt, Waalwijk. gevestigd te Oudkarspel enf' i'i UITSPRAKEN KANTONGERECHT 'WAALWIJK j ?fuui*ri|M RIJKE SORTEERING Goedkoopst adres van Photo— grafische vergrooting met rijke lijsten. Voorts Kastwasdoek, Kastrand, Glazen-deurplaten, Linoleum, rij iwas en Meubelwrijfwas, Strijkpolitoer, Meubel en Zeil- vemis, Behangselpapieren en randen, alles aan scherp concur— reerende prijzen. HENDRIK CORNELIS RANT, liet Comité der Tentoonstelling WAALWIJK. HANDEL IN bij bekende goede kwaliteit. Agent voor Waalwijk en Om streken i, I 1 'I "I i I I I 'I I I rfli Holland en West-Friesland d.d. 21 Juli 1765 blijkt verder dat de kosten tot aanleg van genoemden Overlaat werden geraamd op de in dien tijd kapitale som van f240000. De. provincie Gel derland droeg in die kosten bij voor f 30000 de stad 's-Bosch voor 1 25000 de Raad van Staten voor het belang der generaliteitslanden en fortificatiën voor f30648 te zamen alzoo f05.648. In 1825 was het noodzakelijk den Overlaat met ongeveer de helft te ver breeden. Opnieuw droeg de stad 's- Bosch f25000 in de kosten bij, ,vv .-•out r*t I LONDEN, 3 Ju' i Vin de Sandard wordt uit Heideiberg gemeldBotha heelt in een bijeenkomst van 2000 Boeren een vrij heftige anti—Engelse': e edevocring gehouden, welke de toehoord rs toejuich'™. Boiha verklaarde dat het land een land van de Boeren moest blijven. Hij herinnerde aan Kitchener's schriftelijke belofte voor de sluiting van den vrede dat Engeland een algemeene amnestie zou verleenen aan de Boeren die onder de wapens hadden gestaan, maar Engeland schond die belofte, welke slechts bij toeval was weggelaten uit de vredesvoorwaarden, maar spr. hoopte dat de amnestie eerlang voor Transvaal, den Vrijstaat en de Kaapkolonie zou uitgevaar digd worden. De Boeren zouden dan bereid zijn, om met de Engelschen samen te werken, maar niet daarvoor. De Boeren moeten in elk geval hun nati naliteit behouden en de Engelschen hun taal niet behandelen als een vreemde taal. Hollandsche onderwijzers moeten haar doceeren, en de Afrikaander scholen behooren te staan ouder beheer van Boeren. Botha verklaarde weer uiet af te weten van de zoogenaamde millioenen van Kruger. Hij kwam nog uitdrukkelijk op tegen den invoer van Aziaten. Volgens het blad Pro Armenia is er in Perzië, te Tabriz, de hoofdstad van Azer— baidzjan, een beweging van godsdienstig fanatisme ontstaan, welke niet alleen de Armeniërs, maar al de Europeanen bedreigt. Deze laatsten zijn vrij talrijk en meest Belgen. De troebelen zijn begonnen met een aauval van een bende Telebes, studenten en de godgeleerdheid, op het magazijn van een Armeniër, Turksch onderdaan. Op 5 Juni eischteu de mollah's, vergaderd, in een moskee, o. a. de uitzetting van 5000 Armeniërs, het wegzenden van alle Eu— ropeesche beambten bij de Perzische post— et douane—administratie, sluiting van alle Europeesche of Armenische banken, maga zijnen en handelshuizen, en van alle scholen, waar iets anders dan de Koran wordt onderwezen. Indien hieraan geen gevolg wordt gegeven, zeggen zij zullen zij geweld gebruiken. Om te bewijzen dat hunne bedreigingen ernst waren, zonden zij 's ochtends hunne volgeliugeu naar de punten van de stad, waar die scholen en magazijnen gelegen zijn. De Kroonprins, gouverneur der provincie heeft voorloopig moeten toegeven. De Belgische bestuurder der douane heeft met zijne familie de stad moeten verlaten en de Armeniërs hebben bevel gekregen niet buiten te komen. Overal in de stad ziet men de mollah's rondloopen, die toezien of hun bevelen worden uitgevoerd. bestemming voor de landbouwtentoonstelling en twee ten behoeve der schoen- en leder industrie tentoonstelling. Een groote zilveren medaille P. L. Hon- coop, lid der Staten, Burgemeester van Een groote zilveren medaille, M. A. Canters, notaris Druilen. Heusden. Verguld zilveren medaille, E. W. Küjberg- Peruot, president tentoonstellings-comité. Eeue prachtige gouden medaille van den heer L. J. Bogaerts te 's Bosch, voor het nummer aangespannen hengsten in 't con cours hyppique. (Deze medaille vertoont aan eene zijde het wapen van Noord-Braband, omgeven door een krans, waaromheen Noordbr.-Maatschap pij van Landbouwaan de andere zijde eene voorstelling van landbouw en veeteeP.) Behalve de machinehal en de restau rant le klasse, die hare voltooiing naderen, is men thans druk bezig aan de overige groote expositie-gebouwen, o.a. schoenen, leder, diversen enz. waaronder van 60 bij IU M. 30 bij 12 M. enz. Met het stellen der machines zal spoedig begonnen worden en langzamerhand wordt een aanvang gemaakt met den aanleg van wegen enz. in 't kort 't geheel schiet goed op. Met Comité Kreeg van den Directeur der S.S. toezegging dat de Mij. een vijftig tal reclame-platen op de voornaamste stations zal doen bevestigen. In gelijken geest is aan de Holl. IJzeren Spoor aangevraagd. Politie zaken. Gisterenavond was het druk op straat, wat zijn oorsprong scheen te vinden in het feit dat de Justitie uit 's-Bosch op het Raadhuis alhier een onderzoek instelde, wat reeds voorafgegaan was door een onderzoek der rijkspolitie met den burge meester. Een verdacht persoon uit's-Bosch bevond zich te Waalwijk en de maréschaussée alhier kreeg bericht uit 's-Bosch om hem te arresteeren maar juist was de verdachte per tram ver trokken. Dit werd naar 's-Bosch geseind en inspecteurs van politie die zich met de justitie naar Waalwijk begaven, arresteerden hein in den tram te Vlijuien en vervoerden hem mede naar hier. Naar wij vernemen staat dit in verband met den onlangs te 's-Bosch gepleegden dief stal van geld ten nadeele van den Notaris van de Mortel aldaar. Na het verhoor werd hij, M. v. D. ge naamd, die geruimen tijd in de Maréchaussée- Kazerne was bewaakt, als verdacht van bovengeDoemden diefstal, weder onder poli» tiegeleide per rijtuig overgebracht naar 's-Bosch. Naar men ons nog uit vertrouw bare bron mededeelt is eene verdachte uit Waalwijk in deze zaak te Maastricht gear resteerd en naar 's-Bosch overgebracht. Op verschillende plaatsen werd in verband met deze zaak huiszoeking gedaan. De dochter var. de Wed. B. had het ongeluk voorover in een waterput te vallen. Gelukkig werd het door een buurvrouw opgemerkt, zoodat er dadelijk hulp verscheen waardoor het meisje op 't d gebracht werd. Het bewustzijn, dat ree geweken was keerde spoedig terug. Gisterenavond fen 10 uur zou zekere E. v. (1. Leij zich begeven naar do woning van 0. d.jli. doch werd op hart n weg ont haald op wat zand en paardenmesf, dat haar door de kinderen van P. d. R. werd toe geworpen. Op hare waarschuwing aan die kinderen, vond moeder van deze zich daar door in hoogen mate beleedigd en gaf E, v. d. L. eenige stokslagen en sleurde haar ver volgens op haar erf tot dat E. door hare moeder en zuster uitjharen benauwden toe stand werd verlost. Vrouw de R. beweerde nu dat zij door de Familie v. d. L. in hare woning is aangevallen en mishandeld is geworden. Misschien zal de Justitie haar dit wel duidelijk maken. Loonopzand-Kuatslieuvcl. Vier vacature s voor den Raad en 13 candidaten, zeggen 13 n.l. A. P. Cools,' F. Daleu, J C. van Gerht, A. van Gils, H. de Jong, A. van Kuijk, W. Lugters, M. H. Rous. J. G. Smits, A. Spran gers. M. A. Verhagen, A. P. Verster St Joucliiiusuiocr. A.s. Maandag wordt hier de nieuwe kerk gewijd. De Commissie is druk voor 't feest aan 't werk. Zondag namiddag zal Z. D. H. den Bisschop plechtig worden ingehaald. Drunen, Voor de a.s. gemeenteraadsver kiezing zijn candidaat gesteld de Heeren Ant. Brok. Adr. Elshout. Leo. van Halder P. van Rooij aftr. Lid. H. van Zon M. Vissers. Dussen 4 Juli. Tot candidaten voor drie vacante zetels van den raad alhier zijn gesteld de heeren P. Verschoor, H. Verhoe en, Jac. Leemans, (aftredende leden) en G. van de Beek, Gzn. A. Nefkens, A. v. Krimpen en P. de Wilt. Donderdag, 9 Juli, stemming. 3 JULI. P. d. H. te Besoijen, openb. dronkenschap f3 of 2 d. J. d. G. te Waspik, overtr. veld pol. f0.50 of 1 d. J. d. J. to Capelle, openb. dron- kenschnp f3 of 2 d. Chr. II. D. te 's Bosch, overtr. prov. regl. 11 of ld. J. B. d. B. te Dongen, burengerucht f2 of 2 a. G. J. VV. te Waalwijk, overtr. pol. verord. f 15 ol 5 d. H. 51. te idem, overtr. alsvoor f0.50 of 1 d. 1, W. 51. 2. 51. B. beiden te Cipelle, jachtdelict, die sub 1 3 of 3 d. die sub 2 f10 ol 4 d. Tfi. v. B. te Kaatsheuvel overtr. veldpol. f5 of 3 d. 11. v. H. te Drunen, visscherij overtr. 2 m. f 2 of 2 m. 2 d. W. H te 's-Bosch, overtr. pol. verord. f3 of 3 d. F. V. te Vlijmen, overtr. prov. regl. f 1 of 1 d. L. V. te Drunen, openb. dronkenschap 3 d. J. B. te 51eeuwen, overtr. prov. regl. f0.50 of ld. A. J. v. d. H. te Sprang, overtr. prov. regl. f3 of 2 d. W. F. K. te Besoijen, overtr. spoorwegwet, t 2 of 2 d. L. v. d. H. te Vrijh. Cappel, overtr. veldpol. f5 of 3 d. M. R. te Loonopzand, overtr. als- voor f3 ol 2 d. VV. v. E. te Vlijmen, overtr. alsvoor f5 of 3 d. A. W. te Kaatsheuvel, overtr. alsvoor f3 of 2d. G. V. te Veen, overtr. prov. regl. f 1 of 1 d. P. S. te Kaats heuvel, burengervcht f5 of 3 d. C. K. te Waalwijk, overtr. prov. regl. fl of 1 d. P. v. d. S. te Schijndel openb. dronkenschap f2 of 2 d. J. E. tc Oosterhout, overtr. pol. verord. 13 of "1 d. J. B. te Oosterhout, overtr. alsvoor I 3 of 1 d. Chr. v. d. W. te Kaatsheuvel, overtr. veldpol. f5 of 3 d. - 1. J. 51. 2. G. 51. beiden te Be«oijen, visscherij overtr. die sub 1 f 10 of 4 d. die sub 2 f2 of 2 d. P. v. d. H. te Capelle overtr. veldpol. 1"3 of 2 d. J. C. d. R. te Was pik visscherij overtr. fl of 1 d. G. G. te Sprang, overtr. prov. regl. f 1 of 1 d. A. Br. te Oudheusden ordeverst, in dronkensch. 5 d, - J. Chr. A. Kr. Wed. C. v. U. te Sprang, overtr. leerpl. wet f 0 50 ol' 1 d. South African Guide WAALWIJK. 4 julï 1903! Voordracht, Door de arrondissements-rechtbank te 's-Bosch is ter vervulling der vacature van kantonrechter te Osch, opgemaakt de vol gende alfabetische lijst van aanbeveling. Mr. J. A. Bink, griffier b/h kanton gerecht, Eindhoven. Mr. M. M. Brouwer Ancher, griffier b/h kantongerecht, Waalwijk. Mr. J. H. G. Joriifsma, substituut grif fier bij de arrondissements-rechtbank te Roermond. Tentoonstelling. -j Bijgedragen voor de tentoonstelling. Baron de May Wagner, heer van Waalwijk en Besoijen, te Bern f 100. J. F. Scholte Zn. Enschedé - 50. Bern. Klosterman, Amsterdam - 10. F. liath, Waalwijk - 5. Landbouw-tentoonstelling Een groote gouden medaille, de Edel- achtb. Heer Burgemeester van Sprang, C. G. H. H. Meijer, Voorzitter der landbouw- commissie. Een groote zilveren medaille Hare Majes teit de Koningin-Moeder. Een Gouden medaille, K. A. M. ridder de van der Schuereu, Burgemeester van Waalwijk. Een groote zilveren medaille, Mevr. de van der Schueren- Vos de Wael, Waalwijk. Een zilveren medaille, C. G. Verwiel, Burgemeester van Besoijen. Een groote zilveren medaille, J. A. J. van Heijst, burgemeester van Baardwijk. Een groote Zilveren medaille W. A. Fick, Oosterhout. Een Zilveren medaille G. A. M. Groenen veldt, Voorzitter der 8e Afdeeling te Breda. Een groote Zilveren medaille Jhr. W. de la Court, Lid der Staten van N.-Brabant, Huize Baast te Oosterbeers. Frans Rits, 's-Bosch. Jan Rits, Lode wijk Rits Hendrik Rits ieder eene zilveren medailletwee met llofnieuws. De Prins bezocht Woensdag het gymna sium te Rolduc 15 en 16 Juli brengende Prins en de Koningin een bezoek aali Maastricht. Hulde aan Dr. Schaepman. De ondergeteekenden, leden van het co mité, door zijn Zijn D. H. den Aartsbisschop van Utrecht gevormd, tot huldiging der nagedachtenis van Mgr. Dr. Sshaepman. hebben de eer ter kennis te brengen aan allen, die nog wenschen eene bijdrage voor dat doel in te zenden, dat zij tot 15 Juli a.s. gaarne bereid zijn die bijdragen in ont vangst te nemen. W. PRINZEN Fez Lid van de Eerste Kamer der Staten- Generaal te Helmond. Dr. G. VAN ZINNINQ BERGMAN. Pastoor te Tilburg. Staking schoenfabriek. De firma D. L. WolfF, te Meppel, heeft een werkman van hare schoenenfabriek ontslageneen 20-tal werklieden eischten wederaanneming van den man, en, toen dit geweigerd werd, legden zij liet werk neer. De stakeis zijn thans allen ontslagen. Nader meldt inen Ten aanzien van de werkstaking aan de schoenfabriek van de firma D. L. Wolff te Meppel, kan nu als vaststaande worden gemeld, dat de firma weigert te voldoen aan den eisch van de stakers, om de twee ontslagen werklieden weer in dienst te nemen. Baardwijk, Ter voorziening in de vaca ture voor den gemeenteraad tengevolge van het overlijden van den Heer L. J. Leij tens is bep.icld de dag der verkiezing op 20 Juli der stemming op 30 Juli en herstemming zoonoodig op 11 Augustus a.s. Kaatsheuvel Aan den Berndijk alhier is eene commissie gcvomul voor de rtgeling der plechtigheden bij de inwijding van de njeuwe Kerk op 10 Augustus a.s. Door 't Kaartgezdschap »KunSt en Genot", gevestigd in de zaal van Euphonia alhier, zal op 2 Augustus e. k. een nationaal Kaarlconcours gegeven worden. De uit te loven prijzen bestaan uit: le Afd. Ie prijs, een gouden medaille; 2e prijs, een zilveren medaille; 2e Afd. le prijs, eenverguld zilve ren medaille; 2e prijs een zilveren medaille Bovendien wordt nog uitgeloofd een eere— prijs, uitsluiten voor de presidenten en vice— presidenten der deelnemende gezelschappen. „Euphouia" zal het geheel met muziek oplui steren. Wij ontvangen van dc Administratie van bet Alg.Ned. Exportblad, een nieuw nommer van het Zuid Afrika Supplement. Dit keer werden in den Continental South african Guide opgenomen o. m.Editorial Puzzler, waarin de Hoofd-Redacteur O. Kamerlingh Omnes, een lans breekt voor den bedreigden vrijhan del op de Engelsche marktFederation ol Foreign Cambers of Commerce in the U. K. South African Tariff (Full text of the draft Bloemfontein Convention), welke tarieven als geldend voor Zuid-Afrika kunnen woiden beschouwd. De geillustreerde fabrieks beschrij vingen, behandelen de: N. V. Electrotechnische Mechanische Industrie, v/h. J. W. H. Uyten- bogaart te Utrecht, en de Kon. Stoom-Fabriek van Werken in Zink en anderen Metalen. F. W. Braat, te Deift. Aan de Adreslijsten zijn ook dit maal de aanwijzingen in het Engelsch Fransch, Duitsch, Zweedsch, Russisch toege voegd, teneinde een steeds ruimer kring van vreemdelingen tot het aankuoopen van zaken verbindingen met Nederland te bewegen. De verzending in den vreemde, geschiedt kosten loos, in dier voege, dat de administratie van het Alg. Ned. Export blad, zich aanbevolen houdt voor de Adres—aanwijzing van vreem delingen, voor wie de toezenjing der Sup plementen in het belang van Nederlandsche verbinding,en gewenscht zijn. Trein—ongeluk. Op Schaerbeeksch gebied (Belgie) is een verschrikkelijk ongeluk gebeurd. E ngoedereu trein, komeude van het Grave Luxembourg, is zijliugs ingereden op een passagierstrein uit Antwerpen. De schok was geweldig. Ver scheidene rijtuigen ziju tot splinters geslagen. Er zijn twintig reizigers gekwetst, o. w. verscheidene» ernstig. Een graanhandelaar, Holstra genaamd, heeft men twee bee net; moeten afzetten, een ander heeft men een been geamputeerd. In het „Handelsblad vau Antwerp-u" vinden wij nog de volgende bijzonderheden over het spoorwegongeluk bij Brussel De trein, als beurstrein bekend, loopt al'een 's Woensdags en vertrekt uit Antwerpen om II ure 1. Hij houdt niet stil te Mechelen en komt te Brussel (Noorderstaiion) aan 11 uur 50. Hel ongeluk is dus gebeurd omsreeks kwart voor twaalven. Met den beurstrein vertrekken alle weken een paarhonderd Autwerpsche kooplui, make laars agenten, voornamelijk van den graanhan del. Al de rijtuigen van den beurstrein zijn beschadigd en verscheidene in stukken ge slagen. De baan is volledig versperd. In het gasthuis van den Goedeu Herder te Schaarbeek, zijn 16 gewonden binnenge bracht waarvan uvee zeer erg. Hel zijn kooplieden van Antwerpen en van twee zijn beide beenen gebroken. Andere gekwetsten zijn naar andere gebouwen overgebracht. Een ooggetuige verhaalt: Van den beurstrein waren de twee eerste rij'uigen wagens 3e klasse. Deze rijtuigen werden licht beschadigd, doch niet uit het spoor geworpen. De reizigers hebben er slechts een hevigen schok gekregen, doch werden uiet zwaar gewond. Het derde rijtuig, ook een derde klas, werd in stukken geslagen en lag geheel op zij. Het vierde en het vijlde rijtuig, 2e klas wagens, werden totaal io splinters geslagen. Er heelt een onbeschrijfelijke paniek ge— heerscht. Op de Autwerpsche beurs heerschte na tuurlijk den geheelen mjddag groote beroering. Van zaken doen was haast geen spraken Onophoudelijk kwamen er telegrammen van beursmannen, die hun behouden aankomst te Brussel en de namen van de gewonden melden. WAALWIJK. Van 27 Juni 4 Juli 1903. GEBORENIlendrina Johanna d. en Jacobus Johannes z. v. J. C. v. d. Pennen en W. 51. van Os. Maria Geertruda d. v. A. Robber, en 51. G. Niehaus. Humbertus Joseph z. v. p. Domenie en P. 51. v. Biesen, Willem z. v. W. Timmermans en 51.51, de Naijer. Jacobus Carolus z. v. L. C. van der Pennen pd 51 van Loon. IIU >V.-AANGIFTE 51. J. van Assen en A M van den Houdt. BAARDWIJK. Over de maand Juni. GEBOREN 5Iaria Franciscn d. v. Adrian us Leytens en Johanna Papenhoven. Cor- nelis Hubertus z. v. Godefridus Maas en Cornelia Dimpbena Maria van Santvoort. Antonctta d. v. Simon van der Wens en Calharina van Oijen. OVERLEDEN: Hendrika Tabbers 73 j. wed. vun Wilhelmus van Hooidonk. Albertus Staal z. v. Josephus Staal en Alida Mans. ON DERl'ROUWD Cbristiaan Hoevenaars 28 j. en Adriaua 5Iaria Schilders 30 j. —Johan nes Cornelis Verhuist 33 j. te Waalwijk en Maria Walthera Krol 26 j. GEHUWD: Christiaan Hoevenaars 28 j. en Adri- ana Maria Schilders 30 j. SPRANG. GEBOREN: Pieter z. v. Hendrik Cornelis Maijers en Maria Hendrika van Caem. Johanna d. v. Johannes von Figgelen en Johanna Paqui. Maria d. v. Pieter Hendrikus Rueb en 5Iechelina Johanna Goedhart. Johannes z. v. Johannes Vos en Johanna Louisa Pnans. HUW.-AANGIFTEAdriaan Versteeg 26 j. met Allegonda PieterneHa Braspenning 20 j. GEHUWD: Lambertus van Dongen 29j. met Ja- coba Johanna van Dongen 28 j. Gijs- bertus Johannes van Roermund 31 j. met Cornelia Speekenbrink 29 j. OVERLEDENPielernella Vos 8 mnd. te Waalwijk, zul voor de Erven JAN KUIJSTEN te Besoijen ten koffiehuize van Denis v. d. Zaken aldaar op Vrijdag 10 Juli 1903 's namiddags 7 uur onder BESOIJEN. (Zie biljetten.) Wordt gevreagd tegen Aug. een zindelijk MEISJE R. K. niet beneden 25 jaar, die goed kan werken en een burgerpot koken. Loon f 140. Wascli en mutsdragen vrij. Brieven fr. Leeflaiig v. Oldebarneveldstr. 36 Amsterdam. bericht de van cen« hnitp.n^vym.A groote keuze in Velvet, lapestry, Tupes, Beige, Koehaar au Cocos. zoowel geheele Salon-ameublementenin eiken mahonie-, noten- als de gewone geschilderde meubelen in de geschilderde meubelen het gewone Hollandsch koopwerk, als bestelde zelf geschilderde meubelen. GROOTER SORTEERING in vindt men niet. WAALWIJK, 2 Juli 1903. Kalfbeesten f 165 a f 200 Dito vaarzen f 155 a f 195 Jonge varkens aangevoerd 130 stuks, verkocht van f3.75 a f8.50 Ter botermarkt afgeslagen en verkocht 511 ke. van f 1.14 k t 1.22 per kg. Eieren 3 4 4 cent per stuk. DUSSEN, 2 Juli. Boterprijs per K.G. van 0.98 1.13. Middel- markt 1 1.06. Aanvoer 146 K.G. Eieren f 0.80 de 26 stuks. Tot onze diepe droefheid over leed heden te Apeldoorn, in den ouderdom van 53 jaren, onze dierbare Broeder en Behuwd- broeder DL' HEER Ontvanger der Registratie Domeinen aldaar. en A. J. RANT. A. A. J. RANT-Raxt. Waalwijk, 1 Juli 1903. van Aanbevelend, TE WAALWIJK, verzoekt de inwoners van Waalwijk, die gedurende de tentoon- stellingsweek, gemeubileerde wenschen te verhuren, alsook degenen die genegen zijn bedienden en ander personeel te huisvesten, beleefd daarvan spoedig schriftelijk met opgaaf van prijs en aantal disponibele kamers, opgaat te doen aan 't Bureau der tentoonstelling, Markt Waalwijk. tot

Echo van het Zuiden | 1903 | | pagina 6