1 Middelen van Vervoer. Abonneert U op en Adverteert in Burgerlijke stand. Bandels berichten. Telegrammen. Mei. i 903, (irecnwicli lijd. LOCAALDIENST. lste prijs aan de inzending onder motto 1903. 2e prijs aan de inzendig onder motto Robert Knöfel. 3e prijs aan de inzending onder motto Leest. In afdeeling C. lste prijs aan de inzending onder motto Petit 2de prijs aan de inzending onder motto 500. 3cle prijs aan de inzending onder motto 1903. Eene eervolle vermelding verwierf Glans Sacks*; die in drie afdeelingen inzond. Tot enkele opmerkingen geeft deze wedstrijd aanleiding, welke hier een plaats moge vinden. In de eerste plaats kan de jury, die, daar ze uit dezelfde personen was samengesteld als bij den vorigen wed strijd, tot vergelijken in staat was, met groote voldoening er op wijzen dat over 't algemeen het gehalte der inzendingen thans beter was dan toen. Hoewel het aantal inzendingen ongeveer even groot was als verleden jaar waren er thans minder geheel onvoldoende, meer zeer goede, wat wel ten slotte de keuze zeer moeilijk maakte, maar toch als blijk van vooruitgang slechts met genoegen kan geconstateerd worden. De tweede opmerking betreft een fout door bijna alle inzenders gemaakt, door dien zij het programma klaarblijkelijk niet nauwkeurig hadden gelezen of de bewoordingen verkeerd hadden opgevat. In Art. 3 wordt geeischt het ontwer pen van eenige patronen (voorelastiek-, rijg en knoopbottines) naar opgegeven maten d. w. z. dat die patronen ge schikt moesten zijn voor een voet van die afmetingen. Dus moesten onderling verschil in hielwijdte zijn bij de patronen voor elastiek-, rijg- en knoopbottines. De meeste inzenders echter hebben gewerkt alsof gevraagd werden patronen van opgegeven afmetingen en maakten dus de patronen van gelijke hielwijdte. Dat dit niet de bedoeling kon geweest zijn der commissie die het programma samenstelde blijkt reeds voldoende uit de bewoordingen, maar bovendien had ieder bij eenig nadenken kunnen begrij pen, dat die drie afzonderlijke patronen gezocht werden, niet om er alleen de elastiek en de klep in te teekenen maar juist om den inzender gelegenheid te geven te doen blijken, dat ze het juiste verschil in hielwijdte, vereischt voor de verschillende bottinevormen, kenden. Een veel voorkomende fout was ook het te veel achteruit plaatsen van den hiel. Laarzen naar ec-n patroon, met deze fout behept, gemaakt, kunnen nooit goed worden wanneer ze behoorlijk gepend worden. :t Was alleen om deze fout, dat een inzending (motto »Hans Sacks*,) die overigens uitmuntte door nauwkeurigheid, volledigheid en bizonder nette uitvoe ring, niet voor een prijs in aanmerking kon komen. Ter waardeering van de goede kwaliteiten dezer inzending en tot aanmoediging van den vervaardiger werd bij uitzondering een eervolle ver melding toegekend. Ten slotte nog deze wenk voor hen, die bij eventueel later weder te organi seeren wedstrijd wenschen mede te din gen Leest nauwkeurig de gestelde eischen maakt precies wat verlangd wordt, niet minder, maar ook niet meer met het meerdere wordt toch geen rekening gehouden bij de beoordeeling. En hiermede is de taak der jury afge- loopen. Zij wenscht echter het verslag harer werkzaamheden niet te eindigen zonder een woord van waardeering en dank. Van waardeering voor den Bond, die nu ten weeden male het initiatief nam voor een wedstrijd in het patronen- maken, een poging tot verhooging van het schoenmakersbedrijf, die blijkens de resultaten thans verkregen, reeds goede vruchten draagt, van waardeering ook voor de deelnemers, die door de moeite en tijd aan hun inzendingen be steed blijk hebbenx gegeven van liefde voor hun vak." Een woord van dank ookVan per soonlijken dank voor de heusche en gulle ontvangst, die der jury haar taak tot eene aangename maaktebovenal een woord van dank namens alle bij de schoenmakerij betrokkenen aan hen, die vele moeiten en bezwaren aan het tot stand brengen van deze wedstrijden verbonden hebben op zich genomen en glansrijk overwonnen. Namens de jury K. FRIELINK Jr. Secretaris. Standbeeld. Naar wij vernemen, heeft zich onlangs eene commissie gevormd, ten einde te geraken tot de oprichting van een standbeeld van onzen roemrijken stadhouder Willem III. De commissie bestaat uit de heerenmr. W. H. de Beaufort, oud-minister van buiten- landsche zakenmr. Th. L. M. H. Borret, lid van den raad van State J. F. F. C. van Dam van Isselt. voorzitter van deu Centralen Gezondsheidraad luitenant— generaal A. Kool chef van den geneialen staf; J. E. N. baron Schimmelpenninck van der Oye van Hoeve laken, voorzitter van de Eerste Kamer der StatenGeneraalihr mr. J. W. M Seho'er, vicepresident van den Raad van State mr. C. II. van Tienhoven, directeur van de Ne- derlandsche Bank mr. S. A Vening Meinetsz lid van de Eecrste Kamer der Staten-Gene raaimr. A. E. J.. baron van Voorst tot V irst commissaris der Koningin in de provincie Noordbrabatv, en jhr. C. H. A. van der Wi;ck, oud gouverneur—generaal van Neder— lai.djfc Indie. Reeds hebben vele bekende lahdgenooten van hunne ingenomenheid met het plan aan rle commissie doen blijken, en hunnen steun loege/.fvd. Verregaand brutaal. Een ongehuwd'- dame in rle Tetterode- straat te Haarlem, deed aangifte dat zij zich Woensdagavond 9 uur inet haar 2 honden bevond bij Itare woning en tevergeefs trachtte met een sleutel haar voordeur te openen, waarop een haar onbekend heer, dien zij een uur te voren in een café te Bloemen- di.al had ontmoet en een motorrijwiel bij zich had, zich weder bij haar vervoegde, den sleutel uit haar hand sloeg, dó deur opende en met haar naar binnen ging, het licht voor haar aanstak in de achterkamer en van haar tafel heeft weggenomen een bankbiljet van f 60. een gouden armband met steen en drie gouden ringen waarin diainenten steeu, alsmede een zilveren broche met lovertjes. Bij nader onderzoek bleek dat «le voor werpen achter een bloempot op het kastje in de vestibule zijn teruggevonden doch liet bankbiljet niet. 75—Jarig bestaan der Koniukl. Militaire Academie te Breda. Het programma der feestelijkheden is thans definitief vastgesteld, zooals hieronder be knopt is aangegeven. Ongeveer 70Ó reünisten hebben zich aan gemeld, waarvan ongeveer 500 voornemens zijn aan liet réunistendiner deel te nemen. 20 OctoberTot opening der feesten 's avonds Tooneeluitvoering door de vereeni ging Vreugdendal.Electrische verlichting van de Markt. 21 October: 8 uur vrn. Reveille mili taire, te brengen aan de Academie door diverse muziekkorpsen. 81/9 uur. Verzameling der stedelijke commissie op het Raadhuis ommegang door de stad met een harmonie, ovaties brengende. Na aankomst van den trein uit Utrecht van 10 u. 42 in. en dien uit Holland van 10 li. 51 m. Ontvangst der reünisten aan het station tocht naar de Academie, ontvangst aldaar, revue over het Cadetten korps. Bezichtiging der Academie door de reünisten. (Groote tenue, rok met witte das.) 23 Uur; Feestrede in de Groote kerk (groote tenue, rok niet witte das) feestre denaar de kapitein der artillerie T. M. P.ipst van Limburg. 35 uur. Matinee in de Buitensocietcit in liet Valkenberg), muziek van de Koninkl. Milit. Kapel van het regiment grenadiers en jagers. 61/3 uur. Réunie-diner in de exercitie- loods der Academie (Groote tenue, lok met wite das.) 81 1 uur. Muziek op de Mark', illu minatie, enz. 22 October 's Morgens Optocht tot aanbieding van een huldeblijk van de Bre- dasohe burgerij aan de Academie. (Groote tenue, rok met witte das). 24 uur. Militair feest op de Academie terreinen, waarbij muziek van de kapel van het Ge reg. infanterie, (Dagelijksche tenue voor actief dienende officieren, anderen uniform of burgerkleeding naar verkiezing). S'/a uur nain- Ontvangst van de réu- uisten op de Groote Sociëteit. Muziek, ver lichting, enz. 23 October. 1012 uur. Wandelrit van reünisten te paard in rijtuigen en per fiets. Voetbalmatch van oud-leden en leden der cadetten-voetbalvereeniging Velocitas. 2l/a41/o uur. Volksspelen. 35 uur. Cantate van Breda's Mannen koor in de Groote Kerk. (Dage.l. tenue voor actief dienende officieren, anderen uniform of buigerkleeding naar verkiezing.) 8 uur. Cadettenfeest in Concordia op voering eener operette en bal. (Groote tenae rok met witte das) Teyens muziek iu de stad, fakkeloptocht, gondel vaart. 24 October, 's Morgens. Kindcroplocht met muziek, waarbij een kindercantate, ge wijd aan de Academie. 24 uur. Matinée doot een orkest van reünisten, onder lei ling van den kapitein ingenieur Von Brucken Fuck, in Concordia (l)agel. tenue voor actief dienende officieren, anderen uniform of burgerkleeding naar verkiezing 's Avonds optocht van muziekgezelschap pen, verlichting, enz. l'aiiglimu Polcm Ujeli In telegrammen van den jongsten tijd werd eenige malen bevestigd, dat Panglima Polem en zijn zwager Toewangkoe Radja Keumala, toch wel bleven volharden in hun plan, om zich te onderwerpen, en aangezien de weigering van generaal Van Heutsz, om in te gaan op de gestelde voorwaarde, dat de vervolging door onze troepen zou worden opgeheven. De Tel. ontving nu een telegram uit Batavia, luidende ,/In een treffen met de bende van Polem sneuvelden 59 vijanden. De sultan en ver schillende Atjehsche hoofden zijn te Seu- maweh aangekomen ter ontvangst van Polim en Radja Keumala Zij zonden berichtgevers uit naar de beide hooiden." Hieruit blijkt, dat do vervolging inderdaad wordt voortgezet en dat de volgelingen van Polem het verzet niet opgeven, n.-ur blijven doorvechten. Wanneer Pat.glima Polem en zijn hoofden zich feitelijk hebben onderworpen, zal daarmede, zeer zeker een groote stap voor waarts zijn gedaan naar het groote doe!, dat generaal Van Heutsz reeds jaren na streeft liet blijlt ciiic-i voorziclnig. zelfs na die onderwerping, nog niet te denken aan een volkomen pacificatie, al moge die dan ook genoemd worden een quaestie van lijd en geduld. liet is wel zeker, dat aan Panglima Po lem, een hardnekkig eu vastberaden bestrijder van ons gezag, maar tegelijk een tegenstander die men eeren kan na zijn 'onderwerping een waardigheid zal worden toegekend in overeenstemming met de hooge positie die zijn voorouders inname;', zij die als hoofden der XX11 iVloekiins vasallen heetten van den sultan, don havenkoning, maar feitelijk onafhankelijk waren. Aanranding onder Beek Zondagmiddag lialfvijf had te Beek een brutale aanranding plaats. Twee rijtuigen van de Nijmeegsche familie D„ bevattende het voorste rijtuig twee dames en het ach tersim twee hoeren en één dame, bevonden zich omstreeks dien tijd ter hoogte van de school, waar dc tramsporen den weg over steken, toen een groepje, fietsers, op een sextuplet, voorafgegaan door een motorfiets en eenige. andere, van Beek kwam aansnorren. Onder het voorbijrijden balden de berijders van de sextuplet reeds de vuist tegen degen, die in de rijtuigen zaten, onder het geroep van ,,op zij Reeds was door de rijtuigen auderhalven meter van de tram sporen uitgehaald doch dit scheen den fietsers nog niet voldoende. Na eerst een tien A twaalf pas de rijtuigen te zijn voor- bijgeredeu, keerden zij terug eu gingen brutaalweg -den koel sier te lijf, de twee dames van het voorste rijtuig er uit duwende. In een oogenblik tijd stonden vijf aanran ders in er op het rijtuig eu hielden niet op de.n koetsier af te ranselen waarbij vair zijn eigen sweep gebruik werd gemaakt. De heeren uit het tweede rijtuig konden dit natuurlijk niet werkeloos aanzien, en kwamen geducht tusscheubeiden, met 't ge volg dat er een formeel gevecht ontstond waarbij de zege natuurlijk moest blijven aan de overmachtwat vermochten twee tegen zoovelen Ten slotten namen echter de aanranders de vlucht in de richting van Nijmegen. Zij werden achtervolgd door een der heeren, die inmiddels ook de politie te Beek had ge waarschuwd, eu hen achterhaalde ter hoogte van deu tol. Hij reed hen echter voorbij om de poli tie te Nijmegen te waarschuwen en toen de fietsers hier aankwamen, werden zij in het hotel Métropole dan ook spoedig ingerekend. Alle negen moesten mét de politie mee naar het bureau, waar drie werden herkend door bedoelden heer en en ook bekenden de aan randing gepleegd te hebben. Treurige vondst. Bij den banketbakker L., in de Slijkstraat to Weesp, is tijdens de schoonmaak van den zolder achter een verborgen hoekje onder, een trap, een handkoffertje gevonden, waarin men een kinderlijkje vond, dat reeds zoo goed als een geraamte was. Volgens verkla ringen va:: een geneesheer, die dadelijk ontboden werd, moet 't al vijf of zes jaar geleden zijn, dat het lijkje in het koffertje gedaan werd. Dooi de politie werd een en ander in b"siag genomen. De tegenwoordige bewoner is slechts een jaar in het huis ge vestigd. Vermist. Uit Noordhoru schrijft men aan Jlet Volk Sedert Maandagmorgen werd hier de 19-jarige knecht van den landbouwer G Buist vermist. liet vermoeden bestond dat hij in bet Hoendiep verdrouken was. Vrijdag werd hij dan ook dicht bij do boerderij gevonden, het hoofd was schier van den romp gescheiden. Iu den nacht van Zondag op Maandag had hij omstreeks 1 uur te Zuidhorn nog in een kroeg vertoeft. Daar hij vooral in den laatsten tijd misbruik maakte van sterke drank, ligt hei vermoeden voor de hand dat hij een slachtoffer van den alcohol is. Druiicn, 3 Sept. 1903. In de Dinsdag ge il ouden raadsvergadering is tot Wethouder herbenoemd dc heer Hub. v^n Sou. Het is voorwaar een goede keuze, want aan den heer van Son zijn de belangen onzer ge meente goed toevertrouwd. Capeile, 1 Sept. De jongejuffrouw A. E. Rijken, leerlinge der openbare school in „de som" alhier legde heden met gunstig gevolg examen af voor de H. B. S. voor meisjeè te Utrecht. Iu de raadsvergadering van heden werden de heeren D. de Biuijn, S. Oerlemans en W. Wachter geïnstalleerd als lid van den Gemeenteraad. Loonopzand 4 Sep'. De heer A. P. Cools is als wethouder herbenoemd. Op Zondag 16 September a. s. geeft de Liederlafel „Echo der duinen" alhier een groot concert in de zaal van den heer Spie renburg te Heusrlen. Het pogramma belooft veel, het is rijk aan afwisseling. We twijfelen niet of de vereeniging zal succes hebben met haar uitvoering, ze staat goed aangeschreven. Kaamsdonksreer, 4 September. De mole naar M. kwam gi.-.t-n u morgen lol «ie ont dekking dal een twaalftal zijner kippen, ver moe lelijk door eene hond, doodgebeten waren. Ook van andere kippenhouders hoorden wij klachten. Het zal echter mot gemakkelijk gaan rle eigenaar van den moordlustigen hond op te sporen. Dassen 4 Sept. Tot wethouder is alhier t: kozen met 6 van de 10 uitgebrachte stem- ni de Hetr J. Schoenmakers iu p aars van i- lieer P. Vei schoor, die jaren met eere (i v. post vervulde. Ltaisgcnoemde ve»kr« ez 2 SU-muien, de heer A. B. v. d Koppel, die ;.!v\ zig was, 1 stem en 1 blanco. Met liet v id wijnen van den heer Verschoor uit bet d hjksch bestuur is dit geheel katholiek. WW»' waoma,-.-. .wwkcvw WAALWIJK (1 I'TüOREN Jacobus Johannes z. v. O. van Kuilt eu J. C. lleeffer Maria d. van O Spapens on C. Dekkers Petius z. v. Th Trots en L. lleiikelman Frederik z. van K G. Qnak en J. M. Mcij Adrian a d. v. F. tiers en JU. Jansen Jacobus z. v. F. Muonen en I'. Klerks Adrians d. v. M. van Rijswijk en M. Th Vissers Adrianua Antonius z. v. J. C. vUn Hooft' en A. A. van der i'enuen Johanna Galharina d. v. J. Th. D kkers en A. Elshout Cornells Petrus z. v. F. van Eet hen en J. M. de Vlies' An ion i us z. van A. Coensen er. 11. Kuis -• Henrietta Cornells en Johannes llenricus zoons van J. J. de Leeuw en I. G. E. Pullens M.iria Amelia d. v. A. J. van VVcijnsbergen en J. L'. M. v. d. Sande. OVERLEDEN Martinus Freijssen 69 j, eclug. van M. Th. Bogoerts Lambert us Henkel- raan 63 J. wedr. van Johanna van Diem Johonnes Cornelis Dekkers 2 ntnd. z. v. J. C. Dekkers eri C. Herman Cornelis Jo hannes Dekkers 3 mod, z. v. J. C. Dekkers en C. Herman. GEHUWD: Adrinnu* van den Mosselaarjut.34j. en Maiia van Os jd. 39 j. HUW.-AANGIFTE A. H. Mungels jui. 31 jcu E. B. Meijers jd. 29j. CAPELLE. Van 15 Juni 15 Augustus. GEBOREN Marinus, z. van Peter Wageaiukers en Soetje Verhagen Meggelina, d. van Govert Pieter vau der Schans en Johanna Picternella de Rooij Jan z. van Jan van Peer en Adriana de Rooij Marinus en Cornelia, z. en d. van Dirk van Beek en Adriana Boezer Gerardus z.van Adrianus Treffers en Cornelia CsVé. Levenloos aangegeven kind van Jan Ja cobus Oerlemans en Gerdina Hoefnagel. OY ERLEDEN Elisabeth Marie Verhagen 17 j. Jacoba !o Sage, 3 mud. Alida Goverdina van Vuuren, '2 rund. GEHUWD: Pieter Netten, 30 j. en Dirkje VVouterina Meijer 19 j. Jan Wervers 31 j. en Alida VVilleminii Klootwijk, 30 j. IIU^V.-AFKONDIGINGEN J^u vmi Beek wedr. van Hendrinu van O versteeg, 39j. en Adriana Maria Burghout, 32j. Cornelis Adriaans Sprangers, 28 j. o» Catiiarina van Mastrigt 22 j. WAALWIJK, 3 Sept. 1903. Bij ruimen aanvoer ter hóornveeinarkt was de- handel vlug. De veetentoonstelling ver lak-n week alhier gehouden heeft meer dan ooit liet bewijs geleverd, dat deze slreek prachtig en krachtig melkvee oplevert. Kalfoeesten f "160 a f 300 Dito vaarzen f 140 a f 220 Jorge varkens aangevoerd 195 stuks, verkocht van t'3.a 1' 8.75 Ter botermarkt afgeslagen en verkocht 333 kg. van t 1.32 h t 1.42 per kg. Eieren 3 .i 4 cent per stuk. Er is wat meer leven in den huiden- handel gekomen en wel tengevolge door den iets ruimeren aanvoer van goede ge zouten La Plata eu Rio Grande huiden op de Europeesche hoofdmarkten. Ook de min ol meer betere toestand in den leerhandel werkt gunstig op de markt vin het ruwe artikel, daar de looierij nog in verre na niet voorzien is noch van grondstoffen, noch van gefabriceerde waar. Voor leder zijn de looiers thans zeer vast gestemd, vooral prima zwaar is thans ge makkelijk aan de hoogste prijzen te plaatsen. Daaraan is op de eerste plaats veel bidioefte. De schoenmakerijen schijnen vooral ten gevolge van de'succesvolle vaktentooiistellhlg belangrijke orders verkregen te hebben. Gok niet alleen de zdoUcerlboierij maar de lfoMandsche overleerfabrikante.il hebben de tentoonstelling een buitengewoon goed figuur gemaakt. De handel in schors en vreemde looi- middelen was de laatste 8 h lü dagen niet e/'g levendig. DUSSEN, 3 Sept.. Boterprijs per K.G. van f 1.2S 1.45. Middel markt 1' 1.38. Aaövoer 71 K.G. Eieren t (J.85 dc 26 stuks. WASHINGTON 4 September. De ge^nt te Konstautiiiopel, L ishmiu, heeft aan het departement van bui:énlanasche zaken'liet bericht gezonden, dat eenige Euro; c mogendheden mariuiers aan wal hel beu gezrt te Konstaminopel. Zoo noodig zullen de Vereenigde S aten hetzelfde doen. SALONIKI, 3 S.-ptemb-r. De troepen hebben Woensdag de Bulgaren aangevallen bij het Rapsj i-meer tusschen Kfisura en Ka storia. Zij doodden 40l) man en na men velen ge tangen onder wie de hoofden Kote en Mansloff. De in wo ers van vel; Bulgaartc.he d rpen, wel 15.ÜJ0 mannen, vróuwen eu kinderen hebben de tlucht genomen naar den berg- Vitrj lus— sclun Fiorina en Kastoria. EENEN, 4 September Een telegram uit Sofia aan de bhden bericht dat het So- bra11ie ontbonden is. De verkiezingen voor h-t nieuwe parlement zu'len bi-neu zeer koiten tijd plaats hebben. Een telegram uit Saraj-wo maakt melding van een grooten brand le Travnik. Er zijn 600 huizen vernield waaronder 7 moskeeën en 1 synagO;e, 5000 menschen zijn zonder heenkomen. Het gerucht gaat, dat het aantal slach'offeis en hei bed'ag der schade geweldig zijn. Truiiiummer 197 JjAGic- Zwaluwe 8.25 Z renbergsche II. Hóoge-Zwaluwe 8.35 M. en Drimmelen 8.41 Ge.m uiilenherg 8.47 Raatusdonk Waspik 8 56 Capt'le N.-Vaart 9.01 Kaatsh.-Capeile 9 05 Waalwijk- Bes.oijen9.11 D run.-ui 9.19 Vlijmen 9 26 's Bosch 9.33 Treinuummer 320 's Bosch 6.33 Vlijmen 6 42 Drnnen 6.49 YYAALWljK-Bcsoijen 6.59 "Kaatsh.-Capeile 7.06 C'apelle N.-Vaart 7.10 Waspik 7.16 Raamsdonk 7 21 fieer'.niidi nhcrg 7 28 M. en Drimmelen 7.35 Hoog'-Zwaluwe 7.42 Zsven tergsche II. 7 51 Lage-Zwaluwe 7.55 32 i 9 51 9.55 10 04 10.10 10.16 19.23 10.28 10.33 10 41 10.49 10 56 11 ('4 196 10 15 10.24 10.31 10.40 10.46 10.50 10.55 11.03 11.11 11.18 3,53 3 58 4.06 4.13 4.20 4.27 4 32 4 37 441 4 43 4.56 5.03 5 l 1 322 1.34 1.43 1.50 1.58 2.05 2.09 2.14 2.19 2.25 2.31 2.37 2.45 2.49 11,28 82f» 7.28 7.42 7.48 7,54 - 8.01 8.06 3 11 o 16 3.24 8.33 8.39 3 48 324 5 50 -- 5 59 6.06 6 14 - 6.20 6 24 6.29 - 6 33 6.39 - 6.44 6.50 '6.58 - 7 02 Treirinummer 717* 735* 725* Lage Zwaluwe 5.50 12.59 Zevenb. Hoek 5.55 12.55 Ilooge Zwaluwe 6.05 J .05 Marleen Drimmelen 6.11 1.12 Geertruiden berg 6.18 1.18 Raamsdonksveer 6.21 1.21 Raamsdonk 6.27 1.28 Waspik 6.32 1.34 Vrou wkensvaart 6.35 1.33 Capeile N.-Y'aart 6.38 1.42 Kaatsh.-Capelle 6.42 1.46 Besoijensche Steeg 6.48 1.52 Waal wij k-Besoijen 6.58 12.45 1.59 Baardwijk 7.01 12.51 2.03 Baardvv. overlaat 7.04 12.54 2.05 Elshout 7.09 12,57 2.07 Drunen 7.13 1.01 2.10 Kuikschc 'neide 7.16 1.04 2.14 Nieuwkuik 7.20 1.03 2.17 Vlijmen 7.25 1.13 2.22 Heidijk 's Bosch. 7.30 1.18 2.28 7.37 1.25 2.34 Treinnummer 720* 734* 728* 's Bosch 7.54 12.00 7 46 Heidijk 8,02 12.09 7.52 Vlijmen 8.06 12.12 7.58 Nieuwkuik 8.08 12.15 8. - Kuiksche heide 8.11 12.19 8.05 Drunen 38. 8 "12.23 S.10 Elshout 8.11 12.27 8.13 Baardw. overlaat. 8.23 12.33 8.16 Baardwijk 8.27 12.36 8.20 Waalwijk-Besoijen 8.23 12.39 8 25 Besoijensche Steeg Kaatsh.-Capelle 8.36 8.28 8.43 S 34 Capeile N.-Vaart 8.48 8.38 Y'rouwkensvaart 8.52 8.42 Waspik 8.57 8.45 Raamsdonk 9.02 8.50 Raamsdonksveer 9.09 8.56 Geertruiden berg 9.15 9.— Mideen Drimmelen 9.22 6.06 Hooge Zwaluwe 9.29 9.11 Zevenb. Hoek «.39 9.24 Lage Zwaluwe 9.43 9.30 Deze treinen vervoeren alléén reizigers 2e 3e klasse. Van Zioaluwe vertrekken de tremen naar L) O R D R EC H T - RO T T lü R D A M 5.42, 6.36, 8.01, 9.19, 9.48, LI.31, 12.29, 3.07,5.12 6.49, 7.16, 9.40, 10.28. ROOZENDAAL. 7.40, S43, 10.36, 1.10, 4.25, 7.29, 8.42, 10.23. BRED A. 5 39, 7.36 8.22, 10.09, 12.31, 1.47, 3.36, 5.08.6.44 J.22, Te Zvidluwe komen aan de tremen van ROTTERDAM-DORDRECUT. 5.36, 7.34, 8.19, 9.48, 10.07, 12.20.12 29,1.44 2.54, 3.26, 5,07, 6.43, 7.11, 9.18. ROOZENDAAL. 5.36, 6,29, 7.53, 9.13, 11.UO, 12 26, 2.58, 5.08,6.48 7.06, 9.31, 10.17. BREDA. 6.32, 7.59, 9.47, 11.29, 3.02, 5.05, 7.09, 9.34, 10.25 Van e Boscli vertrekken de treinen naar UTRECHT AMSTERDAM. 6.20,6.59, 8.01. 9.43, 10.42, 11.57, 12.10, 12.30, 2.12, 4.50, 5.34, 6.33. 7,42, 8,56. 9.05, N1JMEGEN ARNHEM 7.01, 8.07, 9.50, 12.52. 3.27, 5.41, 8.59, 9.50. BOXTEL 6.20, 7.44, 8,28, 9.05, 11.09, 11,56, 1.33, 4.38, 5.45, 7.42, 8.53, 10.37. TILBUR G. 6.26, 8.53, 9.41, 11.54, 1.14, 2.04, 2.57. 4.50, 5.39 7,39, 10.39. Te 's-Bosch komen aan de treinen van AMSTERDAM UTRECHT. 8 20. 8.49, 9.00 9.38, 10.42, 11.51, 1.30. 1.4G, 2. 2.53, 4.32 5,34, 6.34 7.35, 10.32. ARNHEM-NIJMEÖEN. B O X T EL. 6.55, 7.19, 9,34, 10.38, 12.27, 2.08, 5.24, 6.24, 8.31, 8.53, 9.40. TILBURG. 53, 7 58, 9.39, 11.44, 11.53, 12.13, 3.20, 4,45,7,33 .37 8,49, 9.43.

Echo van het Zuiden | 1903 | | pagina 6