375STE STAATSLOTERIJ. sas as «jji Storm op zee. MENGELWERK. Handelsberichten. Burgerlijke stand. «2 8623 187M U3M 28 Scliellekens A. J. 45 Scliellekens P. C. 10 Schultz G. In clienst. 31 Simons H. J. 8 Vaan de L Z. 7 Velden v. d. A. W. 22 Vervoort N. 37 Verwiel J. H. A. 18 Wilhelm H. W. 12 Zelst v. A. r I 13. 2. 3. 9. 12. 7. 6. 11. 4. 8. 5. 1. 10. BAARDWIJK. De folter Lambertus Cornel is. Van Ilulteu Cornells. Van den Hoven Quiriuus. Van Heetwijk Nicolaas Petrus, Broedcrd Leijtens Theodorus Cornelia, Broederd. Nieuwkoop Johannes Broederd. Pullens Wilhelmus Adrianus Pullens Adrianus, Broederd. Swinkels Nicolaas Wilhelmus. Sep Jacobus Bastiaau. Vermeer Antonie Cornelia. Van Woensel Jacobus Adrianus. de Weijer Marinus Josephus. i.ESOIJEN. 13. Adriaanse Petr., Broederd. 10. Beujamiuse A. P. 4. Both Hendr. Leon. Stud. Godg. 15. Broek van den Adr. 6. Brokken Adr. Fr. 8. Dalmaijer Klaas, Gebreken. 3. Gouda Jac. Gerrit n 14. Groenen Adr. J. 7. Ilammen van der It. J. 2. Hendrikx Petr. J. M. Stud. Godg. 16. Heukelman Petr. Jac. Gebreken. 12. Hooijmaayer Jos. Ant. Broederd. 11. Houdt van den Adr. J. Te klein. 9. Hurkmans Ant. M. Broederd. 5. Kolk van der Ant. Lamb. 18. Kouters Leonardus. 20. Kuijsten Corn. Wouter. 19. Metske Wilh. Iiendr. 17. Neelis Gerrit Corn. 1. Osch, Ferd. Jos. 21. Treffers, Jac. CAPELLE. Postclijen. De directeur-generaal der posterijen en telegrafie brengt ter algemeene kennis, dat, met ingang van Zondag 18 October, des Zondags weder bestelling zal plaats vinden van de gedrukte kennisgevingen van overlijden. Staking te Bergeik. In een extra-nummer van de Kath. Ta- bikfbewerkersbond, den 11 October gehou- houden is besloten de werkstaking onder protest op te heffen en de werkloozen elders aan het werk te zetten onder do volgende voorwaarden 1. Het blijft den leden van den Bond verboden bij de patroon Aarts te werken, totdat deze van het bestuur van den Bond toestemming heelt verkregen werklieden van den Bond aan te nemen. 2. De stakers blijven ondersteuning genieten totdat zij werk verkregen hebben, dat volgens het oordeel van 't bestuur van den Bond aannemelijk is. Dat werk mig niet aangenomen worden onder den plaatselijken loonstandaard. 25 Blom Johannes, Broederdieust. 22 Bogers, Adriaan Antonie. 24 Dekkers Autonius Elisius. 5 Groeneveld Cornelis. 3 Hoogerwaard Jan. 15 Huijsman Pieter. 2 Kemmereu, Autonius Gerardus. 26 Korsten Antonie Hendrik. 12 Maijers Andries. 20 Mouthaan Bartholomeus Broederd. 10 Muskens Jacobus Hendrikus. 11 Oerlemans Leendert Pieter. 27 Oerlemans Pieter. 19 Oversteeg van Martinus. 14 Peer van Antonie. 6 Pelt van Bartholomeus Marinus. 23 Pruijssers Willem Johannes. 7 Quirijns, Hendrik. 1 Quist Marinus Christinus. Gebreken. 17 Rooij de Jan. 8 Ros Adrianus. 4 Taktor Wouter. 13 Tilborgh van xYdrianus. 21 Verhagen, Joost. 28 Vos Maurits. 16 Waarts Leonardus. 18 Westbroek, Andries Maarten. 9 Wit de Arn'oldus Thomas. 29 Zwart Hendrik. Lotiug Kaatsheuvel 16 October 1903. VRIJHOEVEN-CAPPEL. (met Spran 10 Boer J. 22 Dongen van J. J. 31 Kleijnberg H. J. 8 Waals van der J. C. SPRANG, (met Vrijhoeven-Cappel.) 20 Beek J. M. 1 Bio de D. 4 Bie de K. 9 Bie de M. 25 Braspenning Adr. 14 Braspenning W. II. 24 Brienen J. II. 18 Caem van K. D. 23 Campen van J. 2 Geenen S. 28 Haverhals A. 26 Hoeven van der A. J. 27 Klootwijk A. J. 11 Krol M. 5 Kruijf J. 15 Os van W. J. 3 Rooij de C. L. 17 Rooij do W. 6 Speekenbrink Th. 7 Spierings H. 13 Sijde van der J. 30 Timmermans B. 12 Uijthoven van J. 19 Versteeg J. 16 Werther O. W. A. 21 Zeist van A. 29 Zwart M. 0e „Argus." De Koningin de Prins op Rabenstcinfcld. De correspondent van de „N. R. Cf." schrijft uit Schwerin Op dagen van storm en regen is nu neer aangenaam en zacht herfstweer gevolgd, dat de Nederlandsche gasten op het idyllische Rabensteinfeld stellig zeer welkom zal zijn, want koningin Wilhelmina en Prins Hendrik houden ervan, in het park dat op oen hoogen oever het meer omzoomt, wandelingen te doen. Kalm en ongestoord kannen zij daar ronddwalen, want er zijn maatregelen ge nomen, om alle hinderlijke nieuwsgierigen buiten te houden. De Koningin ontmoet reeds genoeg belangstelling, telkens wanneer zij in het openbaar verschijnt. Rijdt zij eens met den trein naar Ludwigslust of Wiligrad of wordt zij aan het station teruggewaoht, dan staat er steeds een groote menigte bij het station en zij kan zeker zijn dat zij dan ook gefotografeerd wordt. De Koningin bij de wedrennen te Ludwigslust, de Koningin bij de oefeningen van de ambulance-kolonues, de Koningin bij het vertrek van het Museum enz., dat zijn afbeeldingen, welke onze fotogiafen en het geïllustreerde Mecklen- burgsche Zondagsblad steeds in voorraad heb ben. En wie zou die afbeeldingen niet graag zien Daar iedereen bij een rit door de si raten van de beminnelijke vorstin een lieven groet terug krijgt, kunnen de foto grafen tal van aardige kiekjes nemen. Op deze foto's krijgt men een indruk v%r. het hartelijke familie-verkeer, waarin de Koningin zich in het huis van hare schoonmoeder en bij hare Mecklenburgsche verwanten verheugt. Tehuis en in den familie-kring is groothertogin Marie een voudig weg hare „mama". Zoo wordt deze alleen aangesproken, zoo spreekt de Ko ningin ook over haar tegen anderen, als men haar naar de Groothertogin vraagt. Met Hendrik of Mama houdt zij inappetip. op het landgoed, op ongedwongen wijze kan zij op Rabensteinfeld vei toeven in hartelij- ken omgang met hare familie. Toch ver vult de Koningin ook eiken dag en geregeld hare vorstelijke plichten. Dat bewijst de portefeuille met regeeringsstukken en tele grammen. Nu prins Hendrik op Dobbin do stand van zaken heeft opgenomen, zal het vorste lijk echtpaar waaschijnlijk Maandag daar voor eenige dagen heen verhuizen. Vanochtend om 10 uur hebben de Ko ningin en de Groothertogin een rijtoer on dernomen naar den Forsthof van het groote wildpark te Jasnitz, waarheen prins Hendrik reeds gisterenavond vertrokken is. Ramp tc Utrecbt. Op n weinige toeschouwers wekte het geruchveilammend. Met kracht werd voort- gearbe en eindelijk vond men de over blijfsel. van de drie kinderen dicht naast elkaar.e ledematen verkoold, en onherken baar. i aangezichten verschroeid. Voorzich tig ween de misvormde lijken opgenomen in de ekens gewikkeld en later per brancarc naar i schouwplaats aan het hoofdbureau van petie gebracht. De diende was evenwel nog niet groot genoej Een vierde kind een meisje van 18 jaar vrd nog steeds vermist. Men had hoop dat <1 deze den tijd had gehad te ontsnap pen ai het gevaar doch helaas deze hoop mochlniet verwezenlijkt worden. Ook dit meisj.was dus blijkbaar aan het woedende elcmet ten offer gevallen, Zwgend zette de brandweerlieden hun arbei< voort toen opeens een trek vaii afschuw zich vertoonde op de aangezichten van sgenen die in de nabijheid stonden. Bij et licht der flambouwen oudekte men een ntvleesd been zwart en verkoold dat door de zoldering te voorschijn stak. Een rillinj voer allen door de leden. Het was een hrtverscheurend tooneel, waarvoor men stalenzenuwen diende te hebben om liet te kunnn aanschouwen. Ook het vierde slacht offer was dus gevondeD. Klaarblijkelijk had het reisje in den hoek bij het raam gesla - pen aut de pooten vau een ijzeren ledikant stake mede door de planken heen. He was niet mogelijk het lijk van het meisi weg te halen zoolang het vuur nog niet geheel en al bedwongen was. Oi kwart voor drie was men hierin even wel ;eslaagd. Hïrop werden planken naar boven ge- dragci en de deze overdwars gelegd op de gedeltelijk verbrande balken. Eenige oogen- bliklen later werden in een deken langs de adder naar beneden gedragen en in de brareard neergelegdenkele verkoolde heerleren. De brandweer had droeven arbeic verrcht en het laatste der slachtoffers welle zij niet had mogen redden uit de paithoopen te voorschijn gehaald. Di ouders en hun eenig overgebleven zoon vertoefden al dien tijd in een woning aan de overzijde. De menschen waren stom van smart. Dr. Zadelhoff, die op het terrein aanwezig was, troostte het echt paar met de verzekering dat hun kinderen hoogstwaarschijnlijk een zachten dooc hebïen gehad daar de verschijnselen er op wijzin hoe de rook hen moet hebben be dwelmd alvorens de vlammen waren door gebroken. Omtrent dc oorzaak is niets met zekerheid tc zeggen. Vermoedelijk is het vuur echter ontstaan in den winkel; waarin veel brandcar materiaal, als hout, turf, vuurmakers, alsook petroleum, aanwezig was. Aan de ongelukkige slachtoffers werd daardoor oniniddelijk de weg ter ontkoming afgesneden. De buren beweren dan ook, dat de kinderen reeds gestikt waren voordat iemand op het terrein aanwezig was. De Ned. herv. diaconieschool op het Geertekerkhof, die aan het uitgebrande perseel grenst heeft zeer veel gevaar geloopen even eens aangetast te worden. Om 5 uur begon zelfs de dakgoot eenigzins te gloren doch dit werd tijdig opgemerkt. I De Marine verkeert tot op heden in het onzekere omtrent het lot van den gaffel schoener Argus, die Vrijdag te IJmuiden had moeten binnenloopen. De pantserschepen Evertsen en Kortenaer zijn uitgestoomd ter opsporing, tot nog toe was geen ander bericht ontvangen dan dat een visscher had mede gedeeld, dat hij meende op 10 October de Argus ge zien te hebben. Op het bericht van een anderen visscher, die den schoener op een plaats 40 mijlen van Nieuwediep verwijderd gezien zou heb ben, is de torpedoboot Ruyana naar de aangeduide plaats gezonden. Ook de kust wachten zijn gewaarschuwd op den uitkijk te gaan. Voor ongerustheid bestaat vooralsnog geen reden. Het is mogelijk dat het vermiste in de jongsto stormen averij aan het vaartuig heeft opgedaan en met gebroken tuig op de Noordzee rondzwalkt. De equipage bestaat uit 31 man en 3 officieren; met inbegrip van deu commandant, luit. ter zee le klasse Olivier. Uit Nieuwediep seint men De Gaffelschoener Argus is verkend bij Terschelling. De stoomschoener Zeehond is in zicht met den gaffelschoener Argus op sleeptouw. Een brand, die Donderdagnacht om half een uitgebroken is in de Korte Rozendaal te Utrecht bij den water- en vuurhandelaar D. de Roos, heeft aan vier menschen het leven gekost. Met tomelooze snelheid grepen de vlammen om zich heen. Een vreeselijke hitte belette den brandweermannen bijna om de slangen te leggen en het vuur aan te tasten. Naast de hitte was het de plaatselijke gesteldheid die beleiünierend werkteen waar door bet niet direct mogelijk was, het vuur van verschillende zijden aan te tasten. De commandant en de commandeurs echter, die op het terein aanwezig waren, traden met groot beleid op zoodat weldra de noodige waterstralen op de vlammenzee gericht wa ren. Dat de brand offers geëischt had wist nog niemand. Toen evenwel de eerste ontstelte nis voorbij was verspreidde zich de droeve mare dat zich hoogst waarschijnlijk eenige kinderen nog in het huis bevonden. Het heette, dat er twee kinderen vermis werden Een andere lezing toonde evenwel aan, dat er minstens drie moesten zijn. Dit klopte geheel met het verhaal van een 16- jarigen zoon, die met zijn drie broertjes op een kamer op de eerste verdieping boven den winkel had geslapen en nog even den tijd had gehad aan het vuur te ontsnappen door uit het raam te springen. Door den rook heen meende hij de drie kinderen ge zien te hebben, knaapjes van 10, 8 en 4 jaar trachtende eveneens te ontkomen. Hij had nog terug willen gaan doch de walm en de hitte waren reeds zoozeer toegenomen dat elke poging om hulp te verleenen, beslist zou moeten falen. Dezelfde knaap hielp later bij een der eerste spuiten krachtig mede misschien nog in de ijdele hoop zijn broer tjes te kunnen behouden (Orgineele Schets.) Het was in H. een klein havenstadje van 't oude Holland, in 't begin October. De morgen was mooi geweest, maar deu namiddag werd het w> er onstuimig. De noordenwind woei krachtig, zware wolken pakten zich aan den horizon op, het water der zee scheen zwart als inkt. Alle natuur krachten schenen gereed, zich te ontketeuen de zee was onstuimig en steeds hooger sloegen de golven. Ondanks den wind en den regen begaf ik mij naar den Havendijk, om vandaar hei woedeu der storm gade te slaan. Groote bedrijvigheid heerschte er aan den anders zoo stille haven. Zeelieden en visschers, door hunne vrouwen en kinderen omringd, trokken hunne booten uit het water en sleepten ze zoover mogelijk op den oever. De kleine koopvaardij- en stoomschepen wierpen hun hulpankers uit en haalden hun zei len in. De vuurtorens werden aangestoken. De geheele stad was vlijtig aan het werk onder den regen en onder het woeden der storm, wiens woede van uur tot uur toenam. Van lijd tot tijd doorkliefde een bliksemstraal de lucht en in de verte rommelde de donder reeds. De wolken hadden zich zoo opeengehoopt, dat het om 5 uur reeds volslagen donker was geworden. Door den wind voortgestuwd, Damen zij de zonderlingste en vreeselijkste vormen aan. Haar gestalte wisselde onophoudelijk eu lieten nu en dan een lichtstiaal door. De geheele oppervlakte der zee was vreeselijk om aan te zien. De golven sloegen hoog als een huis, stormden woedend tegen deu oever en werden tegen de rotsen te pletter geslagen. Plotseling verscheen te midden der golven een zwarte donkere vorm. Fluks haalde ik mijn verrekijker uit mijn zak om te onderschei den wat of het was. Op hetzelfde oogenblik drong een doordringende toon tot aan de haven door. Het was het gehuil van een reusachtige stoomfluit. Ik bemerkte nu een hulpeloos schip. De masten waren gebroken, de verschansingen weggeslagen en zoo dreef het schip hopeloos naar de rotsen. Het was een vreeselijk gezicht. Nu eens verdween het in den afgrond, dan weer ver scheen hot hoog in de lucht, geslagen door de golven men hoort reeds nu en clan het gekraak der balkeu, die langzamerhand uit hun voegen weken. En op dit schip, 't welk geheel was over gegeven aan de willekeur der ontketende elementen, bevonden zich menschen. En deze menschep allen brave, wakkere mannen moesten sterven, niets kon hun redden, en zij hadden vrouwen en kinderen, die hen met angst verbeidden, ginds aan de haven waar zij waren uitgegaan. Intusschen had de tijding van de ramp zich als een loopend vuurtje door de stad verspreid. Van alle zijden snelde men toe ondanks den woedenden storm en de klet lerenden regen was de Havendijk dicht met menschen bezet. En zij allen, regen en wind tiotseerend, onbekommerd om het gevaar, waaraan zij zich op den smallen dijk bloot stelden, volgden, over den afgrond heenge bogen, met schrik de afwikkeling van het vreeselijke drama, dat voor hunne oogen werd afgespeeld. Het was ontzettend voor die brave zee mansharten te moeten aanzien, dat haar broeders reddeloos een zekeren dood te ge- moet gingen. En tranen rolden over de bruin-gerimpelde wangen van meer dan een arme oude vrouw, die misschien eens haar man, haar zoon had zien uitvaren om niet meer terug te keereu. Het schip onophoudelijk door de golven heen eu weer geslingerd, naderde de rotsen. De koude, onverbiddelijke dood strekte zijn armen naar deze ongelukkige uit, bereid hen tot zich te trekken. Te midden van den algemeene angst ging plotseling eeu schok door de menigte. Het gehuil van den storm, het geklots der golven overstemmend, klonk de stem van een klok. Het was de kerk der kleine stad, die aan de algemeene smart deelnam, die de marte- telaars der zee een laa'.sten troost wilde aanbieden, en hun te kennen geven, dat een gansche bevolking voor hen bad, dat alles met hen leed, en deze heldere zilveren stem vond ingang in de harten dier zeelieden, eu sprak hun van verheven, heilige dingen, waarbij alle lijdeu en droefheid nietig schijnen Plotseling hief de kuappe, flinke, ongeveer 2 L-jarige Geertruida Piette, de armen op en breidde ze over de zee uit, in de richting der schipbreukelingen. Eu met krachtige van ontroering bevende stem sprak zei: „Bene- dicat vos oranipotens". Op hetzelfde oogenblik scheurde de onder gaande zon de wolken uiteen en bescheen het schip. Zij schenen begrepen te hebben dat men voor hen bad. „Mannen, jongens", zei het mooie meisje, „onze plicht is, dat wij deze ongelukkigen redden. Wij moeten het, al zouden wij zelf het leven daarbij laten, zet een boot uit en laten wij hen halen. Een boot te water, bij dezen storm. dat is ondenkbaar, dat is eenige menschen meer aau de dood opofferen Bij deze zee Bij zulk 'n weer „Allo, vooruil", moedigde het meisje, „ik wacht. Als het moet waag ik het alleen." Reeds waren twee krachtige jonge mannen in een achter den Havendijk liggende boot gesprongen en maakten zich gereed. Het jonge, schooDe heldhaftige meisje nam met hen plaats, op het laatste oogenblik sprong nog een knaap overmoedig in de boot en greep een der roeiriemen Er begon nu een heette strijd tusschen de woedende zee en het kleine vaartuig. Dertigmaal verdween het in den bodem— looze afgrond, doch telkens verscheen het weer op het water, bereid nieuwe gevaren te trotseeren. Wat een angst stondeu de moeders, de vaders, broeders en zusters, van de in de boot zittende, die op den Havendijk stondeu, uit. Het waren immers de hunnen wier leven thans op het spel stond, en welke hun leven opofferden voor de redding van anderen. Het was het moedige meisje, die, achter in den boot zittend, den moed der redders aan wakkerde. Welk een gegil en geschreeuw ontstond er telkens, als een golf de boot bedekte Maar het brooze vaartuigje hield stand steeds verder voer het Thans nog eenige slagen en het schip was bereikt. Doch neen, een geweldige golf wierp de boot terug. „O God, wees hun genadig", smeekte men aan den Havendijk. Het meisje moedigde de mannen nog eens aau. Zij spanden hun laatste krachten in. thans waren zij opnieuw dicht bij het schip, men wierp hun eeu touw toe Deo Gratias zij hadden het bereikt, het reddingswerk kou beginnen. Een luid gejuich klonk van den oever, men weende, men omhelsde elkaar. En toch, het moeilijkste moest nog geschieden. De be manning had, de een na den ander, iu de boot plaats geuon en wat zou an dat zwakke vaartuig; overladen als het was, op den terug weg worden De boot had het schip verlaten. Met krachtige armen weiden de roeiriemen ge hanteerd en langzaam ging het vaartuig naar de haven, dcor de golven vreeselijk heen en weer geslingerd. Naarmate het meer naderde, herleefde de hoop in de harten. Bij deu ingang der haven pakte echter een aanstormende reuzengolf de boot ter zijde aan. Met onweerstaanbaar geweld werd ze meegesleurd iu de richting der rotsen. Een gil weerklonk tegelijk van den Havendijk en van uit de boot. De vrouwen bedekten het gezicht met hun handen De schuimende watermassa had zich op de kust geworpen en daarna teruggetrokken. De boot zette zijn weg voort. Ze was niet gezonken maar half met water gevuld en slechts langzaam ging het verder. Doch hoe, was daar geen plaats leeg in de boot was zij zoojuist niet talrijker Wie zat te voren ginds achter in de boot? Het onge meisje. Waar is onze heldin Het meisje, dat achter in de boot op de knieen lag op het oogenblik van den stortvloed was door de golven meegesleurd. Men had niet den lijd gehad haar vast te grijpen, eenmaal in het water was het onmo gelijk haar nog te redden. Zoo had de boot haar weg weer vervolgd het was he^ laatste gevaar waar zij tegen te worstelen had. Alles drong zich nu om de schipbreukelingen om hun naar krachten hulp le verleenen. Maar er was geen feest om de kranige redders te eeren. Vanuit het raadhuis woei een groote zwarte vlag, om aan te toonen dat de stad zich in rouw gedompeld bevond. De herbergen waren leeg en de straten eenzaam en stil. Treurig beierden de doodsklokken. Twee dagen later trokken eenige spelende kinderen aan het strand een witte gestalten ui', het water. Het was het lichaam van Geertruida Piötte, van de heldin die haar leven had opgeofferd, omdat van anderen te redden. En daarom ziet men heden aan den ingang der Havendijk van H. oen vrouwen—buste in de rotsen gemetseld, waarop staat Hier op deze plaats stierf eeu ware heldin. TRUUS. Vryhoevcn. CappelJ 14 Ootober. Hedenmorgen werd door Burgemeester en Wethouders aanbesteed bel vervoeren van grint benoodigd voor den straatweg. Inschrijvers waren: D. de Roou alhier f 0.35 per M8 A. van Beek f 0.33 P. Kruijf te Sprang f 0.25 Gegund aan den laagsten inschrijver. Sprang, 16 October. Maandagavond hield ds. J. Visser in 't Ger: Kerkgebouw alhier een rede over „Het Spiritisme." In eene gloedvolle rede schilderde de 'spreker het ontstaan en net wezen van spiritisme. Een groote schare volgde met toenemende belangstelling den redenaar. WAALWIJK, 15 üet. 1903. Ter lioornveeraarkt was de handel bij ruimen aanvoer tamelijk levendig. Kalfbeesten f 165 a f 265 Dito vaarzen f 155 a f 200 Jonge varkens aangevoerd '155 stuks, verkocht van f 4.a f 8.50 Ter botermarkt afgeslagen en verkocht 583 kg van i 1.27 a f 1.32 per kg. Eieren 5 6 cent per stuk. Ondanks het oogustige weder was het bezoek ter jaarmarkt nog al beduidend. De huidenmarkt toonde deze week meer acti viteit en voor behoefte werd veel gekocht zoodat van de meeste Europeesche hoofdmarkten betere berichten omtrent den omzet atkomen. Zoo waren te Havre eenige duizend stuks ver kocht en te Antwerpen niet minder'dan 37,542 droge en gezouten huiden, doch alles met eene kleine prijsreductie. De voorraad aldaar bedraagt thans 146,500 stuks. De leerhandel is thans bevredigend, zoowel de looiers als de tweede hand schijnen gemakke lijk te kunnen verkoopen aan f 0,82»/" A f0,86 voor prima zwaar enf0,721/., a 1'0,75'per half kilogr. voor licht zooileder en afwijkende soorten, zwaar en midden wichten naar qualiteit. Inl. Fransche en Belg. eikenschors .m^t weinig handel aan vorige prijzen, maar in vreemde looimiddelen is de omzet wat ruimer geworden. Garouilie is zeer schaars en schijnt nog al duur der te worden omdat er weinig aanvoer uit Gran komt. DUS3EN, 15 Oct. Boterprijs per K.G.van f 1.35 1.46. Middel- markt f 1.42 Aanvoer 59 K.G. Eieren f 1.20 de 26 stuks. WAALWIJK. van 10 16 October. GEBORENClasina d. v. L. v. Hooft en M. Bouwman. Laurentius z. v. J. W. v. Helvoirt en W. C. Dekkers. OVERLIJDENJ. A. Schultz 'wedr. v. E. Du ijl 63 jaar. A. v. d. Sanden 29 echtg. v. Petr. Hamers. CAPELLE. van 1 15 October GEBOREN Geertje, d. v. Leendert Waarts en Judith Johanna Pol. Thomas, z. v. Thomas d. Rooij en Dingena Hendrina Wagemakers. OVERLEDEN Pieter Molegraaf, 54 j. echtg. v. Alberto Taotor. Machicl Willem Ver hagen, 5 m. GEHUWD Gerrit v. d. Poorte, 27 j. te Vrijhoeven- Cappel en Alida Timmermans, 30 j. Anton Dirk Abraham v. Dort, 52 j. te Tiel en Adriana Cornelia Paans, 29 j. VRIJHOEVEN-CAPPEL Augustus en September. GEBOREN: 23 Aug. Antonia, d. v. G. M. Hoef nagel en J. d. Roon. 4 Sept. Pieter Adrianus, z. v. H. A. v. d. Hoeven en A.' J. d. Jong. OVERLIJDEN 5 Sept. Hendrik Hendrikus Rueb z. v. J. S. Rueb en J. Nieuwenhuizen. 23 Sept. Marius Wagemakers, z. v. M Wagemakers en G. Glavimans. HUW.-AFKONDIGINGEN: 29 Aug. P. d. Rooii en VV. Rozenbrand. G. v. d. Poorte en A.Timmermans. De hoogste prijzen der 5. klasse. Trekking van 14 Oct. Prijs van f 1000 No. 300 6941 Ann 921i 400 200 100 12322 806 10710 19884 12675 5252 18863 16131 Trekking van 15 October. Prijs van f 31000 No. 19670 - - 1500 - fiim f u t O II u n II II 1000 4Q0 200 100 8910 S407 16635 5163 5542 10582 18116 '19845 14328 18124 3485 7071 7118 11467 12030 12817 17108 Treking vau 16 October. Prijs vau f 3000 No. 12720 400 5104 200 262 12360 100 6207 n

Echo van het Zuiden | 1903 | | pagina 6