J. C. W EIJKELUIIIIi. Bontwerken, Genezing der dronkenschap Postzegelportretten Phelophotographie, Crayon-Anzichten, De nieuwe Groenten In blik ANTOON TIELEN. Ontvangen GEZ. ZIJLMANS. MFN ZIE OE ETALAGF, Institut du Zexa, 9 Rue du Fau bourg Montmartre, Paris 9. 20 stuks f0.80. 20 stuks fl.— 10 stuks fl,25. bij Merk MOLEN. *- in alle genres en modellen. Reparaties geschieden vlug en billijk, spoedige opgaaf daarvan zeer gewenscht. Aanbevelend, EfLi. Een pukje van dit buitengewoon geneesmiddel wordt franco uls monster gezonden aan ul diegenen die er schriftelijk aanvragen om zullen doen. Het kan in koffie, thee of in het voedsel gedaan worden zonder dat de drinker er iets van merkt, ticnccsi hem geheel en al voor immer Bereid onder toezicht van Monsieur Levy Phurmnehien de I.Université de Paris, en onder zijne verantwoordelijkheid De dronkaard kan ook g<-red worden inet behulp van zijn vrouw. Dat is eene geneeswijze die meer waard is dau alle redevoeringen der wereld omtrent de afschaffing, want dit geneesmiddel bezit de wondervolle uitwerking den dronkaard een tegenzin in alcohol te geven. Het werkt op zoo'n stille en zoo zekere wijze dat de vrouw, de zuster of de dochter van den belang hebbende hem het geneesmiddel kunne ge - ven zonder zijn weten en zonder dat hij ooit behoeft te weten wat zijne genezing be werkstelligd heeft. Onlangs heeft een dame zich ongeveer volgender wijze uitgedrukt tfJa, ik heb dit geneesmiddel zonder weten van mijn man gebruikt en het heeft hem geheel en al genezen. Het was een goed echtgenoot als hij niet gedronken had maar ongelukkiger wijze verkeerde hij bijna steeds in een staat van dronkenschap. Ik leefde in een voortdurende vrees, en schaamte en wanhoop, oneer en ellende. Maar waarom met anderen daarover spreken 1 Is het niej wonderbaar dat de vrouw zelve de zaak in handen kan nemen, en hare woning waar de wanhoop en de ellende heerschte in een bekoorlijk paleis te veranderen. Dit uitmuntend geneesmiddel heefi dui zenden huisgezinnen verzoend, duizenden mannen van schaamte en oneer gered en heeft er krachtige burgers en bekwame mannen van zaken van gemaakthet beeft meer dan een jongmenscli op den rechten weg van geluk gebracht en het leven van verscheidene personen voor lange jaren verlengd. Het Zexa-Instilut dat dit ge neesmiddel bezit zendt er aan een ieder die er schriftelijk aanvrage om doet een monster gratis en franco en van eene vol doende hoeveelheid opdat een ieder zich rekenschap kan geven van zijne werkda- digheid en zijne zekeaheid, Het geneesmiddel is gewaarborgd volstrekt onschadelijk te zijn. Wacht niet; schrijft heden aan het (400) Naar iedere photografie verkrijgbaar GROOTESTRAAT WAALWIJK. n. o C c O #0 CU c N 4k 3 O. c. c8 O a O O -O Q- GO -3 a O <u GO CO O CM i—< Zo u ca -a Bij 12 blik 25 ets. en 141/, ets. Eleur Vijgen 18 ets. Vijgen 10 ets. Capucijnererwten per Liter 14-20 ets. Groene erwten per Liter 11-14 ets. Kroonerwten 18 ets. Minzaam aanbevelend,

Echo van het Zuiden | 1904 | | pagina 8