Notaris RANT Notaris RANT Notaris RANT Notaris RANT Notaris RANT C A N T E K S Notaris Cantors fte DE VOCHT EEN GROOT KOFFIEHUIS Kwaliteit. Gemengd Nieuws. Bericht van Inzet. Bericht van ïnzet. Advertentiën. Gioote-, zware Eikeboomen Bericht van Inzet. TE HUUR. NIEREN LEVERS, BLAZEN, SOLO fiS Kerkelijke zaken. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL Handelsberichten. publiek verkoopen publiek verkoopen publiek verkoopen verkoopen verkoopen: Bekwame Meid publiek verkoopen MAURITS VAN GELDER, Concours. Teren. Vechten en Baldadigheden. Vee, bestaande iu Openbare Verkooping 130 buitengewoon groote, zware Eikeboomen genummerd 86 tot en met 116 en in één koop acht Kanadaboomen, alles staande in de Haarsteegsche Laan, op Ou— zenoort onder Nieuwkuik. met volledige herberg—inventaris en gewaarborgde vergunning. Ook geschikt voor logement. ^^^fUTer^anae eene ,/hacht' werd het spoedig tot staan gebracht. Het paard had zich onder het loopen wat beschadigd. Voor de rest had dit hollen geen nadeelige gevolgen meer. VRIJ 11OEVEN-CxVPPEL. Door de op- merkiasniheid van den fietser G. Hegman», werd Zaterdagavond omstreeks 10 uur brand ontdekt in de schuur van den Heer H. Stam, landbouwer te Vrij hoe v«n-C»ppel. Aan het kordaat optreden van ('en eigenaar, eenigo aanwzige personen en eenigo ter hulp ge- snelden i» het te danken, dat men de vlam men meester werd. Den oven, die, zooals een na Ier onderzoek aan het licht heeft ge bracht, van boven niet aolied genoeg was, had men dienzelfden dag nog gebruikt Nu vermoedt men, dat daarin de oorzaak van den brand moet gezocht worden. RAAMSDONKS.EER, 21 Fcbr. In de kerk van O. L. V Hemelvaart in de 2de of Tusschenmis trof den heer J. N. eene beroerte. Gelukkig wn« de dienst bijna ten einde. Onmiddelijk werd da hulp van Dr. Vierdag ingeroepen die den heer N voor- loopig naar het 11, K. Gasthuis liet over brengen. Zoodoende kon de Hoogmis op tijd beginnen. Dal een en ander heel wat consternatie teweegbracht, laat zich begrijpen. Bij de gisteren avond in het Café Devr. Kieboom da Reijen ten overslaan van Notaris v. d. Meer gebonden finale vrrkoo- ping van onroerende goederen van Dew. A. Waas en Kinderen werden deze gemijnd op f 750 voor rekening van A. van Scters. Op a. s. Zondag, ten 3'/s uur n. m, zal door de St Paulusvereeniging eene ver gadering worden gehouden. Als spreker zal optreden de ZeerEerw. pater v. Roessel C. S. s. R. van 'a Bosch. DUSSEN, 21 Febr. Van 't Liefdegesticht, dat veel geleden heeft en eene aanmerkelijke uitbreiding en verbetering moet ondergaan, aijn de gebroeders T. A. en F. A. van der Pluyra Hz alhier aannemer geworden voor de som van f 14092. staat hem zonder complimenten een blauw oog. Ieder groet op zijn manier. De dader is bekend. Wij rr*gen nu, aan het einde van ons verslag gelmmen, in gemoede afzou wel een plaats meer aanspraak kunnen maken op hot bezit eener brigade marechaussée's, dan onze gemeente, als men bijna w.-kelijks dergelijke tooncclen kan constateeren. Te Riel bij Tilburg (Bisdom Breda) is overledin de zecrcerw. lieer Alp. M. G de Weert pa*toor aldaar. De. overledene werd in 1843 geboren, in 1872 priester gewijd en was nagenoeg 11 jaren herder dezer pa rochie die onder zijn "bestuur ook stoffelijk veel vooruitging. Asten, 20 Febr. Heden gewerd ons de treurige tijding, dat onze II.Ecrw. heer Deken Smits hedenmiddag omstreeks 4'/a uur zacht en kalm is overleden, r.a voorzi n te zijn van de genademiddelen der H Kerk. Zijn heengaan wordt algemeen betreurd vooral de arme verliest in hem een waar weldoener. Hij bereikte den leeftijd van ongeveer 61 jaren en was 13 jaar als ij verig herder onzer parochie werkzaam. Hij ruste in vrede. x».iiwn..iii II I II lil Iiiimnmunpiiiiin KAATSHEUVEL 22 Februari. Maréchaussée's. Thans kunnen we met zekerheid vermel den, dat alhier eene brigade iruréchaussée''s zal gestationneerd worden. Kan het er hier oo onze uithoekeu nog al eens fanaal toe gaan, dit zal ongetwijfeld aanzienlijk afne men, daar tegen deze politie-mannen zeer tvordt opgezien. In zijn laatste vergadering heeft het schtrp- schutters-gezelschap #St. Crispijn', gevestigd bij den heer P. v. Berkel, besloten, om op 7 Mei a. s. een groot nationaal concours te geven. Prachtige prijzen zullen worden be schikbaar gesteld. Het laat zich aanzieu, dat vele gezelschappeu zich zullen opgeven, mee te dingen naar deze prijzen. Maandag teerde onze harmonie Apollo. Voor de leden is deze dag een ware feestdag, 's Middags werd door het corps eene mu zikale wandeling door het dorp gemaakt. Zij houdeu nog hoog dit oude gebruik, waardoor ook liet volk ecnigzins in eene feeststemming gebracht wordt. Alleu hebben zich kostelijk geamuseerd. Zondag was hel hier op enkele plaatsen nog al rumoerig. Een zekere Ldronken, zocht in het café van den heer B. op het Fort ruzie. Spoedig werd hij echter buiten de deur gezet. AD eeii wilde ging hij hier nog een tijdje te keer. Daarna begaf deze lieverd zich naar het café van den heer V., waar hij dezelfde grappen wilde uithalen, doch ook hier met hetzelfde succes. Iu het straatje werden door dronken kerels op een paar plaatsen de ruiten stuk gegooid. In de Molensteeg hadden de bekende vechtersbazen met elkander nog een appeltje to schillen. Aan beide zijden werden duchtig «lagen toegedeeld en ontvangen. Eindelijk werden naar oud gebruik, de messen getrok ken en L. werd nog al ernstig aan den schouder gewond. Dezer dagen werd in het café van deu heer G. door een troepjs baldadigen een tamelijk grootte hoeveelheid glaswerk ver nield. G. kent de daders het zijn alle hier niet te best aangeschreven lui. Maandag zwalkte hier een aardig troepje door onze gemeente. Wie enfin, dat kunt u wel raden. Op verschillende plaatsen gingen ze in de herberg, bestelden een bor rel, dronken hem uit en gingen heen zonder te betalen. Om moeilijkheden te voorkomen durfde de kasteleins niet om geld te vragen. Ook in winkels werd op dezelfde manier gekocht. Toen de hear H. v. D. dezer dagen 'a avonds per fiets naar Dongen reed, weid hij iu het straatje door een troep beschonken lui aan gehouden. Reeds van verre was hij door heu bedreigd gewordeu. De heer v. D. springt echter van zijn fiets en zegt: yWat is dat du, mannen, ge kent me toch zeker wel?' l^u worden handdrukken gewisseldzij had- deu hem niet bedoeld, ze dachten, dat het eeu andere fietser was. Nog -en staaltje van beleefdheid. Diu&dag middag ging B. over den Vossen- berg. Een zingend troepje komt hem tege moet een ervan komt naar hem toe en Doodslag. Het Uir. Dbl. meldt omtrent een doodsleg Zondagavond ie Utrecht gepleegd, het volgende: L)e broeders C. J. VV. en Th. W. en weder zijd8che getinnen, wonende in de Gogsche sieeg, 'leefden reed» sedert geiuimen tijd met elkaar in onmin. De directe corsaak hiervan was een derde bewoner van genoemde fteeg, zekere B., wiens patroon een anonieme brief had ontvangen, waarin allerlei lasterpraatjes van B. verteld werden. Dit had tengevolge dat do broeders W. elkaar beschuldigden de afzonder van dit schrij ven te lijn Zulk» verwekte natuurlijk wrok, die tof «en steeds meer gespannen toestand aan leiding gaf. Door verschillende onbeteekenende voorvallen werd het vuurtje geregeld aange wakkerd. totdat het Zondag eindelijk tot een uitbarsting zou komen. Dien raiddag had Th. W. ten huize van deu bewustcn B., met wien hij heel goi.de maatjes was, vriendschappelijk doorgebracht. Zooals het bij dergelijke gelegenheden de gewoonte is, werd de jenevei llesch fliDk aangesproken. Bij de daarbij gevoerde gesprekken ging C. J. VV. na tuurlijk herhaaldelijk over de tong. Toen ein delijk aan de slemppartij een einde Was geko men en Th. VV. het huis van B verliet, trof hij in de steeg zijn vrouw aan een eerste helle veeg tue chen twee haakjes die onder een vlued van scheldwoorden C. J. VV. uitnoodigde, naar buiten te komen. Th. VV. aldus opgehitst, voegde spoedig zijn stem hierbij, en het gevolg was, dat C. J. VV., dio zijn middagdutje had gedaan, inderdaad naar buiten kwam cn Th. VV. toevoegde: ,Broer, moet je mij hebben?» Th VV. greep hierop een sloffer, die in een bloem bakje voor het raam lag en antwoordde »Als je me aanraakt, sla ik je met den stoffer in je nek.» De daad bij het woord voegende, sloeg da spreker vervolgens op den geheel onthutsten C. J. VV. los en trof hem waar hij hem mat r raken kon op schouders, hals en hoofd. Instinct matig draaide C. J. VV. zich om en waggelde de woning binnen, alwaar hij plotseling in elkaar xakte en dood neerzeeg. De ander wilde hem volgen, doch werd hierin tegengenouden door de dochter van den verslagene. Van het bin nenshuis afgespeelde treuispel was toen nog niots gemerkt. De politie was inmidd ls ten tooneele ver schenen. Zij ging de woning van C. J. W. binnen en vond daar den verslagene languit op den grond. Met spoed werden daarop de noo— dige maatregelen getroffen. Het eerste werk was Th. W. te urresteeren, die van niets ernstigs bewust, kalm zijn woning was binnen gegaan. Vervolgons werd do commissaris van politic de heer Dammer» en voorts dr. Vrijheid ge waarschuwd, waarop ter plaatse een voorloopig onderzoek werd ingesteld. Moordaanslag*. De 27jarige Timmerman D. v. H., die beneden achter in de üudaenstraat, no. 27 te Rotterdam woont en op het oogenblik builen zijn toedoen werkloos i», kreeg Zondag in den loop van deD dag woorden met zijn vrouw, de 36jarige E d. G., die weigerde eten voor hem te koken, hoewel er aardappelen in huis waren. Hij liep de deui uit na f iö uit een spaarpot te hebben mede genomen. Twee malen kwam hij in den loop van den namiddag in zijn woniDg terug, maar zijn vrouw bleef weigeren eten te koken. Daarop is van A. 'savend» naar den Oppert ge g«an en heeft daar een revolver gedocht. Met dit wapen begaf hij zich naar de Hculbrug om zich daar met de inrichting er van ver'rouwd te maken; daarop is hij naar zijn woning terug gekeerd, waar hij in zenuwachtigen toestand aankwam. De deur gesloteo vindende, heeft hij deze opengetrapt, is daarop op zijn vrouw die reeds te bed lag toegeloopen en heeft op haar, wier nukken hij niet langei verdragen wilde, a bout portant een schot gelost. De vrouw die in het gelaat getroffen en aan mond en neus niet ge vaarlijk gewond werd, sprong haar bed uit en liep in nachtgewaad naar het politiebureau in de Meermansstraat om het voorgevallene aan te brengen. Haar man had inmiddels de vlucht genomen. Nadat haar op dat politiebureau v.torloopig hulp wa» verleend is de vrouw naar het ziekenhuis gebracht. De commissaris van politie, de heer L. J. G. Vuijk nam, bijgestaan door den inspecteur, den heer J. Pos mus on middellijk mattregelen om den gevlochten tim merman A. in handen te krijgen, waarop die mau vannacht om 12 uur, nabij zijn woning, waar hij rondzwierf, is aangehouden en n&ur het politiebureau gebracht. Daar is hij voor loopig opgesloien. Hij heeft volledig bekend, mededeelende dat hem de moed om zcllmoord te plegen, w»ar»an hij. na het schieten op zijn vrouw, aanvankelijk dacht, heeft ontbroken. Óp d. in beslag genomen revol-er zijn nog drie schei pe patronen en een ledige huls gevonden, twee patronen heeft de man vermoedelijk ver loren. Ontploffing op een naphthaschip. Zaterdagmiddag had op de aanlegplaats bij Bibi Eybat te Bakoe een ontploffirg plaats op een naphlhpschip. Vijf in de de nabijheid lig gende schepen geraakten in b-nnd evenals de aanlegplaate. Het gerucht loopt, dat 20 personen omgekomen aijn. Ontploffing van een onderzeesche boot. Had de ontploffing aan boord van de onder reesche boot A 5 der Engelsche marine in de haven van Queenstown op slag vier tuenschenle- vens geëisckt, thans zijn er vin de zwaargewon den nog twee bezweken, waardoor het aantal verongelukten op zes gebracht is. Luitenant H. C. Good, die zwaar gewond is, verkeert nog steeds in levensgevaar, hoewel er nog hoop bestaat hem te redden. Het onderzoek Daar de oorzaak van hot onheil, dat door de mar'ne autoriteiten j« ingesteld, heeft ui/geweze dat de eerste ontplofliiug die in hst nchterschip plaats had, moet worden toegeschreven aau petroleum- ga», dat met de lucht in aanraking is gekomen. De tweede Ontploffing zou veroorzaakt vij door electriciteit. Het staat nog nie/ va tl I' e ont ploffingen hadden voorkomen kun:, n worden. Vreeselijk einde van een dio kaard. Op een land eg imb'j Schaarbeek heef' men het lijk van een aldaar woonachtigen melkboer gevonden, van wien bekend was, dat hij veel misbruik maakte van sterken drank. Hij schijnt in beschonken toestand van een hoogte gevallen en met he/ hoofd in versch omgespitte aarde tereeh-gchomen te zijn, waar hij langzaam is geslik/. Heldermoed van Nederlandsche zeelieden Ecnije dagen geleden is uil Paramaribo tc New—York aangekomen het stoomschip »Prins Maurits" van den Kon. West Tndischen Maildienst met kapitein Norbury on de bemanning van den Amerikaanzchen schoener ,John G. Schmidt", dio in den storm vau de vorige week Woensdag op de hoogte van de kust van Virginia ontred derd is. Dc »Prius Maurits'ontmoette den Schoe ner Vrijdag jl. bij zeer hooge zee. De geheele bemanning van den driemaster was in het tuig gevlucht, daar de goDcn over het dek spoelden Ilat stoomschip draaide bij «n zond een boot uit onder bevel van den eersten ofiicier Van der Est. De geheele bemanning van den Schoener werd door onze dappere landgenooten gerei cn aan boord van de Prins Maurits' gebracht. Kapitein Norbury deelde mede, dat hij op 16 Januari jl. van Georgetown (S. O.) ver/rokken 's me/ een lading hout voor Boston en dat de Schoener dc vorige week Woensdag door storm werd overvallen. Na een storm uit het Oosten en Noordoosten, geraakten wij in een Noord westelijken wind, die zoo hevig was, dat wij in een zeer onstuimige zee kwamen. Ons dek stond meer dan 30 uur achtereen onder water. Toen begon het te vriezen, zoodat wij het echip niet meer konden regeeren. Het raakte lek en liep vol water. Het achterschip, waar allen heen ge vlucht waren, begon te zinken, zoodat wij toe vlucht moesten zoeken in de takelage. Al onze levensmiddelen waren weggedreven zoodat wij niets meer te eten en te drinken hadden. Zoo werden wij gevonden door de Prins Maurits'; wij werden aan boord genomen door kapitein Metus en zijn officieren en met groote zorg en goedheid behandeld. Het was een moedige daad om ons nabij te komen in die omstandigheden en bij zulk een woeste zee. üüi i li, ulujbüuj BESOJJEN, 21 Feb, De prijs der boter, 1. 1. Dinsdag te Besoijeu op de mijn aangevoerd, bedroeg, de hoogste f 1,20 de laagste: t 1,04 De pr. der eieren was 3J/a en 4- cent GOR1NCHEM, 20 Feb. Ristarwe t 8.— a 8.20 roodedito f 7,70 a 7,80 witte dito I 7,75 a 7.81 ml. rogge 15,10 a ó,'20 Buitenl. dito 1"5—a 510 gers l 4,70 a 4,.80 haver 3,GO a 3,70, duiveboonen 7,25 a 7 40 blauwe erwten, f0— a 0,— alles per hectoliter. Op de veemarkt waren heden aangevoerd 139 runderen, 11 uncktere kalveren, 8 vette varkens en 168 biggen. Ie qual. Kallkoeieri i 170 a 290 Kali vaarzen f 130 a 200 Melkkoeien 1 145 190 2l/i jarige ossc f Guiste vaarzen f 70 100 Pinken f 60 k 70 Graskalveren f Nuchtere kalr. 10 n 16 Aangevoerd 8 vette varkens van 19 a 23 ct per half kilo, biggen van 14.,1 9. per stuk. Aangevoerd schapen en lammeren; scha pen t'-- a en lammeren f i oer stuk Ei ere p f 85. a .90 per 26 stuks. Boter 67 L 70 ct. per kilo. ROTTERDAM, 20 Feb. Tarwe per heet., i a Per 100 K.G f 8.25 a f 9.— Rogge was van f 5.tot 5.30. Gerst. Winter per 100 kilo f 7-40. Zomer per 100 kilo f7.25 a f7.40 en Chevalier per lOOkilo f 8 60 A f 8.90. Haver£f tot f per 100 k. <7 20 a f 740 Witte Boonen, van f 17-— tot 17.50. Bruine boonen van f8.50 tot f 1030 Blauwe Erwten naar kook en kwaliteit erkocht van f6.50 tot 7.15 en vertrouwde kook daarboven. Koolzaad f.f ROTTERDAM 21 Feb Op de veemarkt waren heden aangevoerd 39 paarden, 0 veulen, 0 ezel, 1007 magere en 802 vette runderen, 213 vette 424 nuchtere en graskalveren, 7 schapen ol lammeren Ovarkens 42 biggen, 0 bokken of geiten. Koeien en ossen 20 tot 34 cent, stieren 24a 28 pinken f a graskalveren f a vaarzen f 55 a 115, alles mager vee; biggen 9. 18. paaiden f45 a 130. Nuchtere kalveren fok 141 22 slacht- 18. f 12. Op de botermarkt werden aangevoerd 3/98 39/L6 v.n. en 36S stukken a kilo Pijs lequa 58, 2e qual. f 54 3e qual. f 50.Per kilo a 70 75 c. te Woal wijle, maakt. bekend, dat liet huis, schuur e:i Juin in de Stationsstraat te Waalwijk, be- hoorende aan TH. VAN DE MOSSELAAR en de Wed. A. VAN DE MOSSELAAR, ts ingezet en gehoogd tot f 1300. Toeslag Dinsdag 21 Februari 1905, ten koffiehuize van ALBERT KEMPERMAN te Waalwijk, des avonds ten of 11a 7 uur. Dagelijks k.111 ten kuitore van Notaris RANT gehoogd worden. te Waalwijk, maakt hekend, dat het Huis, Erf en Dijk (hooiland) te Baardwijk, toebehoorende aatt de Erven van wijlen Mejuffrouw de Wed. J. W. VAN 11 EES WIJK aldaar, is ingezet en verhoogd tot f1300. Toeslag Donderdag 23 Februari 1905 ten koffiei.uize van W. PULLENS in het Vosje te Baardwijk, des avonds ten ot na 7 uur. Dagelijks kan ten kantore van genoemden Notaris verhoogd worden. te Waalwijk, zal op Dinsdag 28 Februari 1905 des namiddags ten 1 ure ten huize van de Erven CHRIST1AAN VAN BEERS te Kaatsheuvel, om contant geld Den gebeden inboedel, bestaande in diverse huismeubelen, bedden met toebe- Itooren, talels, katten, spiegels, schilderijen, glas eu aardewerk en wat verder te koop zal worden aangeboden. te Waalwijk, zal ten vetzoeke en ten woon huize van Mej. Wed. PH. UIJTHOVEN te Drongelen, op Donderdag 2 Maart 1905, 's namiddags 1 uur Landbouwgereedschappen, waaron der zoo goed als nieuwe aardkar, pony wagen, paardetuigen, voederbakken, rijven, rieken, vorken, schoppen, spaden, touwwerk, ijzeren en houten koebeugels, zakken, koe- dekken, baggerbeugels, enz. 2 Kuischpinken. 3 Ospinken. 4 Kalveren. Te zien op den dag der verkooping van 9- 12 uur voormiddags. Betaaltijd van het vee op 1 Oetober 1905, mits borgstelling, het overige wordt verkocht om contant geld. te Waalwijk, zal ten verzoeke van de Heeren GEBR. VAN DER BEEK te Heemstede, op Maandag 13 Maart 1905, 's voormid dag» ten 10 ure in het Loonsch Hoekje Verschillende koopen staand- en gehakt masthout, waaronder Heinsparren eii Op leggers, alsmede Eiken schaarhout. Bijeenkomst bij Soijer in het Bosch. Koopen tot en met f3.h contant; koopen boven f 3.op crediet tot 1 Octo ber 1905 mits borgstelling. Zij die aan den notaris nog koop- of pachtpenningen schuldig zijn, worden niet als koopers of borgen aangenomen. NOTARIS te Druuen, zal ten verzoeke van BARTHOLOMEUS en WOLTRI NA VAN HULTEN te Drunen, op Denderdag 2 Maart 1905 bij inzet en op Donderdag 9 Maart 1905 bij toeslag, telkens des namiddags 7 uur bit CORN. VAN HULTEN te Drunen, Lett perceel Weiland genaamd ^Kampkes^ gehgen in den Overlaat onder de gemeente Drvnen, sect'e A 110. 1196, groot 1.28.00 II.A Laatst in huur geweest bij Joh. Will. Verhoeven. Te aanvaarden dadelijk na de betaling der kooppenningen. VAX in de Haarsteegsche Laan. -(O)- te Drunen, zal ten verzoeke der eigenaars, op Maandag 13 Maart 1905, voormiddags 9 uur, ter herberge van ANTONIL8 M E R K X te Nieuwkuik, De nummers 94 en 95 bevatten ieder maar twee eiken. De verkooping geschiedt eerst bij inzet, daarna bij ahnijning. Tot den aanvang der verkooping, kan voor één of meer koopen ingeschreven worden op gezegeld biljet, ge sloten iu te leveren aan Notaris CANTERS '•oornoemd. De opening der biljetten zal geschieden, dadelijk na afmijning van den laatsten koop. De onkosten bedragen 10 pCt. der koopsom en bovendien 1 pCt. der inzetsom, ten be hoeve van den hoogsten bieder bij opbod. De betaling der onkosten moet geschieden binnen drie dagen na de toewijzing; de be taling der kooppenningen binnen drie maan den, doch in ieder geval vóór het wegvoeren der boomen. Voor het rooien wordt tijd gegeven tot 1 October 1905. Nadere -inlichtingen te bekomen ten kan- tore'van Notaris CANTERS tc Druilen. Ten spoedigste GEVRAAGD, een Of noodhulp, p. g. in een burgergezin met drie kinderen. Adres: REINTS VELDHUYSEN, Tuinstraat 1125, Tilburg. maakt bekend dat het huis, waarin drie woningen, met schuur, erf, tuin- en bouw land te Kaatsheuvel, groot 29,30 aren, toebehoorende aan de Erven Chr. VAN BEERS aldaar is ingizet en verhoogd tot f 1250. Toeslag Dinsdag 28 Februari 1905, ten koffiehuize van Alpu. SNOEREN te Kaatsheuvel, des avonds ten 7 ure. Dagelijks kan ten kantore van genoemden Notaris verhoogd worden. NOTARIS te Waalwijk, ten verzoeke van den Heer TIMMERMANS Wzn. te Waalwijk op Vastenavond Maandag 6 Maart 1905, Eene groote partij mooie timmersparren, öpleggers, heiningsparren en eenige koopen hop- en boonstaken eu verder gerief. Voorts zwaar Eikenschaarhout, takken, snoeiling en eene groote partij droge eiken musterd, allen staande en gelegen aan deu Melkdijk en Achterste Hoef'. De verkooping begint precies om 10 ure 's morgens op de Voorste Hoef. Staande op den besten stand le BESOIJEN. Te bevragen bij J. Froklagb te Waalwijk. zoowel van Runderen als van varkens, koopt het geheele jaar door tegen hoogste prijzen Hugo de Grootstraat 99, Rotterdam. Opkoopers en geregelde leveranciers gevraagd. ■ff Vergelijkt SOLO - Margarine met goede Natuurboter. Zij zal de vergelijking glansrijk doorstaan. Probeert ze op uw ontbijttafel en zet ze uw huisgenooten voor. Zij zullen allen getuigen dat even smakelijk Is op de Boterham, als goede Natuurboter en dat men het verschil niet proeven kan. SOLO wordt met de meest mogelijke zorg en zindelijkheid bereid uit de allerfijnste bestanddeelen, gekarnd met zoeten Room. Zij evenaart den frisschen geur en smaak van goede Natuurboter en is de allerfijnste Margarine die vervaardigd worden kan. De zoete Roomboter- smaak van SOLO wordt gegarandeerd tot aan dep datum op elk pakje vermeld. Let op den garantie datum en het onverbcoken Sluitetiket. SOLO kost 45 ets. per pond, 22Va ets. per half pond. Verkrijgbar bij alle winkeliers en boterhandeiaars.

Echo van het Zuiden | 1905 | | pagina 3