0ÖPTE STAATSLOTERIJ. miisnoiMitoiNm Kfuidenieiswaren en Comestibles, Fitsit i'. oiituiniiHA A. Gloudemans HUISHOUDELIJKE ARTIKELEN, H. J. Zijlmans, Stoomwerktuigen. De Wed, Joh, Verhuist Zonen, Halve Maantjes en Eierkoeken, kolomalk wtffl €*VtSBYSBU8 WALT, J. v, d, HEIJDEN. BEKENDMAKING. Burgerljjken Stand Gemengd Nieuws Advertentiën. J. v. Adelberg, Wederom ontvangen Gez. Zijlmans. Vuchtepstraaf H li. RIJWIELEN, Soahoom- eaPluto-rijwislsa Attentie s.v.p. Minerale Wateren en Limonades. Zonder Sagerine. Machines voor Schoenfabrieken, Yeiligheidsteestellea veer alle Machineries SMEEDWERKEN Fijne Koekjes ea Banket GROENTEN IN BLIK Frits van Bladel. TH, WEIJNEN, Arts, K mmm kamgkrbcbt waalwijk Reclame. PARIJ1ER Gas- en Waterleiding. Luchtdroog^oestclien, Walk vaten voor looierijen complete Drijfwerken Aanleg en onderhoud van Tuinen. Consultatie uitsluitend voor Huidziekten. De dankbaarheid van een inwo ner van den Bosch HEUSDEN. GROOTE VOORRAAD Speciale reparatie-inrichting van Onderdeden, Banden, enz. enz. Orthopaedische apparaten, Kunstledematen, Breukbanden en Lijfgordels, Artikelen voor Ziekenverpleging, MAGAZIJN van Brillen, Lorgnetten, Barometers Tooneel- en Verrekijkers, Messen en Scharen, Machinale Slijp-, Polijst en Vernikkel-inrichting. Onderstaande Firma maakt be kend dat bij hen te verkrijgen zijn DE ECHTE LET OP Heeren Hötelliers en Catéhou— houders beleefd aanbelend heb ik de eer te zijn, WASPIK. Herstelplaats van FABRICEERT EN MONTEERT Specialiteit in het repareeren van Vermaakt STANZMESSEN in alle modellen. LEVERT EN MONTEERT GROVE EN FIJNE vanaf 12 ct- per ons en hooger EN aan concurreerende prijzen en beslist goede qualiteit. BLOEMIST. WAALLIJ K. NIEUWSTRAAT C 80, 's-B O S C H. \ieren prijzen ran 3 tot 3'/j cent p.-ir sink. Tengevolge van het gunstige weer op de wei landen hebben e.ikele veehouders reeds een ge deelte hoornvee ingeschavrd ft!» men geen hst meer krijgt van hoogwater zal het grosgewas bij niet al te schraal weer niet slecht zijn. De jaarmarkt werd heden druk be zocht. Het mooie lentevt eer werkte blijk baar gunstig op 't bezoek en op de bezoekers. fcj De handel was over 't algemeen be vredigend. De huidenmarkt is buitenge woon vast. Verleden week konden wij er reeds op wijzen, dat opnieuw veel anim© bestaat voor prima soorten La Plata huiden, maar men kon niet ver wachten, dat slechts enkele dagen daarna de toen reeds besproken tweede zending Fray Bentos bestaande uit 24000 Liebig Ossen per str. »Mab«, tegen Mei a.s. te Antwerpen verwacht, nog boven de eerste lading der nieuwe slachting waar van reeds vroeger den verkoop gemeld is, en bloc zou worden geplaatst. De markt verkeert voor die soorten bepaald in substantieelen toestand en voor tweede en derde qualiteit gaan de prijzen eveneens langzaam vooruit. Voor leder bestaat geregelde vraag tegen min of meer betere prijzen, maar niet in ver houding der huiden en toch is er veel behoefte zoowel in 't binnen als in 't buitenland naar men van alle zijden verneemt. Vreemde looistoffen zooals quebracho Valonea en Mimosa, zoom—Ie 'r'.e m ®*ste looiextracten zijn tamelijk prijshoudend. Afrikaansche wortelschors is iets in prijs teruggeloopen. BUSSEN, 5 April. Botcrprijs per K.G. viiu f 1,08, f 1.18, Middelprij» f 1.14. Aanvoer 54 K.G. Bieren f 0,8ü de 26 stuks. KAATSHEUVEL. Do prijs der boter wa» heden op de mijn hoogste prijs fl,59. middel prijs f 1,50. laagete prijs fl,44. Burgemeester en Wethouders der gemeente Waalwijk maken bekend, dat bij hen is ingekomen: a. Een verzoekschrift van A. A. van den Broek te Waalwijk nm vergunning tot verkoop van sterken drank in het kleiu in de beneden- localiteiten van het door hem bewoonde perceel. Wijk C, No. 96. b. Een verzoekschrift van L. vau den Broek om verlof tot verkoop van ulcoholhoudenden drank, anderen dan sterken drauk, voor ge- biuik ter plaatse v«n verknop, in de beneden localiteit in de Noord-Westzijde van het door hem bewoonde perceel, staande aan de Huisteeg, Wijk C, No. *18. Waalwijk, 7 April 1906. Burgomeester en Wethouders vooraoemd, K. de van der Sohueren. de Secretaris, F. W. van Liernpt. op 5 April 1906. M. K. te Nieuwkuijk, burengerucht, f 6 of 3 <1 J. V. ie Besoijen, overtr. drankwet, f 10 of 10 d. A. v. d. W. te Vrijhoeven-Cappel, visscherij overtr, f 4 of 2 d. - 1. J. d. W. Ie Waalwijk, dronkenschap, f 2 of 2 d. A v. S. te Vlij men, overtr. motor- en rijwiel wet, f 1 of 1 d. J. H. d. V. te alsvoor, overtr. en boete nisvoor. J. N. K. te alsvoor, overtr. tramw. regl. f 10 of 5 d. G. d. B. te Geertruidenberg, overtr. prov. regl. f3 of 1 d. Dezelfde, overtr. en boete alsvoor. G. D. te Kaatsheuvel, dronken schap, f '2 of 2 d. A. M. v. B. en A. v. B. beiden te alsvoor, in d.onkenschap de orde ver storen, ieder 6 d. hechtenis. G. v. d. L. te alsvoor, overtr. alsvoor, f 10 of 5 d. A. v. B. te alsvoor, overtr. pol. verord. f 3 of 1 d. W. T. te Udsnhout, overtr. motor- en rijwielwet.fi of 1 d. M. H. te C-pelle, overtr. en boete als voor, h. H. te Waalwijk, straatschenderij, f 1 of 1 d. A. v. Al. te Genderen, overtr. alg. vei- ligh. wet, f 3 of 2 d. Ph. 11. te Sprang, overtr. prov. regl. f 1 of 1 d. G. B. te Baardwijk, overtr. en boete alsvoor. D. B. te Aalburg, overtr. alsvoor, f 3 of 1 d. J. C. C. te Waal wijk, overtr. motor- en rijwielwet, f 3 of 3 d. Dezelfde, overtr. en boete alsvoor.Dezelfde, overtr. pol. verord. f 3 of 1 d. A E. v. K. te alsvoor, overtr. alsvoor, f 2 of 1 d. J. H. J. v. H. zonder bekende woonplaats, overtr. en boete alsvoor. Dezelfde, burengerucht, f 5 of 3d.— 11. L. L. te Kaatsheuvel, overtr. pol. verord. straf van berisping. M. K. te Vlijmen, overtr. prov. regl. teruggave aan de ouders. W. M. v. H.te alavoor, overtr. motor en rijwielwst, f 0,50 of 1 week tuchtschool. L>. v. Z. te Waalwijk, strooperij, boete alsvoor. -- P. P. J. v. d. P. als voor, straatschenderij, boete alsvoor. J V. te 's Bosch, dronkenschap (10e herh.) veriet, vonnis bekrachtigd. Wualw|]k- Aaogifte van 1 tot 7 April. GEBOREN: Wilhelmina d. v. J. Hoefnagel ec A. J- GeDuit. Antonius z. v. C, van Oer» en F. Hijhuurs. Martina Maria d. v, P. R. Schoemane en M. F. Baijen». Johanna Antouetta d. v. P. van den Hoven en J. Emmers. Johinna d. A. Hensen en H. van Disseldorp. Antonetta Adriana Maria d. v. A. P. J. Dumoulin en J. H. de Hart. OVERLEDEN G. van Es echtgenoot van M. v. d. Meijdenberg 84 j. A. Kuija echtgenoot van C. Olieslagers 68 j. Johannes van Rijen 4 j. H. Castelijns echtgenoot van Th. van Boxtel 51 j. Iledikhuizeu. Vbd 1 llaart '06 1 April '06. GEBOREN Marinus Johannes i. v. J. van Micrlo an A. VerbuntJohanna Gijsberta d. van D. van Heivoort en H. van Hemert Adriana d. van H. de Loijer en J. Koka Wilhelmus z. vau W. Kivits eo H. Schcij. OVERLEDEN Rudolf van Bladel 20 dagen Johnnne* »an de Wiel 60 jaren Frits van Bladel 4 weken Maria Meetera 71 jaren. Raamsdonk. GEBORENEngelina Lucia d. van W. van Tessem en P. C. de Granf Wilhelmus Antonius z. van J. H. Bouwens en C. A. v. Dongen Bartholomeus Johannes z. van H. v. d. Bijl en C. de Bont Willem z, van K. Ruiters en E. van Loon Hendricns Johunnes z. *ac H C, Hamel Gerdina Alida d. van P. van Loon en W. Lugters. OVERLEDEN: Pieter Pruijssers68j. Petronella van Oort 9 dagen Nicolaas van Delft. Sprang. Antigif,e gedurende de maand Maart. GEBOREN: Jacobus Johannes z. v. Jacobus Dalmaij r en Maria Jacoba Sprangers. Teunis z. van Johannes Anionic van Vuuren en Jenneke Wage makers. Hen drik z. van Autonie de Bie en Maria Willemina Ros. Adrianus Pieter z. v. Adrianus B irtholomcus van der Hoeven en Johannes Christina van Wijlen. Albertus z. van Albert van Zeist en Alarie van Dongen. GEHUWD: Johannes Brouwers 39f"j. en Alaria van der Mast 32 j. Adriaan Wouter Cornelia Maijers oud 24 j. van Besctjeu en Anna Elisabetn Frines 20 j. OVERLEDEN: Antonia Pletercella van Thielen rchtg. Arnoldus Gorcum Gijslertus Ooster- ÜDg 09 j. Latiiberlus van Esch echtg. van Jenneke Kruijf 59 j. Petronella Goed hart 16 j. Coenraad Frederik Kien echtg. van Adriana van der Hoeven 40 j. Capelle. Gedurende de maand Maart. GEBOREN: Matt hijs z. van Matthije van Dongen en Adriana Wilhelmina Glavimaus. Gerrit z. v. Gerdina Cornelia Vos. Martinne z. van Govert van der Schans en Cornelia Broeks. Marinus z. van Dirk van Beek en Adriana Boezer. Willemina Helena d. van Arnoldus Konings en Anna Zwart. Pieteruella Cornelia d. tan Wilhelmus Antonius Scbmittz en Gerdina DiddeD. OVERLEDEN: Josina van Diemen 9 m. Antonie van Peer 20 j. Maria Verduijn 77 j. echtg. van Peter Klootwijk. HUW.-AANGIFTE. Adriaan Christoffel Soeters 29 te Sprang en Maria Cornelia Rijken 20J. HUW.AFK.Johannes Rozenbrand, 31 j. te Loonopzand en Teuntje de Jong 27 j. Uit dankbaarheid Voor de verkiegen wel daden en met den wensch dat velen nut mogentrekken van zijne ondervinding, mach tigt ons een inwoner van Den Bosch zijne verklaring te publiceeren. De Heer J. van de Broek, wonende Breede Haven 171 te 's Bosch, meldt ons: Gedu rende geruimen tijd heb ik geleden aan hevige pijnen in den rug en in de zijden. Ik had altijd een vermo-id, afgemat gevoel, dat me slechts met moeite in staat stelde mijn werk naar behooren te verrichten. Ik had veel last van plotselinge buiveringen en zoo langzamerhand had ik mijn eetlust ge heel verloren. Ik was reeds verscheidene uialcn hiervoor ouder behandeling geweest doch mijn esestand bleef hetzelfde. Men zeide mij dat ik aan de longen leed en ik maakte mij zeer ongerust, want alle medi cijnen brachten mij geen etap verder. Ge lukkig kwam ik in kennis met Fosters Rugpijn Nieren Pillen. Ik nam ze in en mocht reeds na een paar dagen een aan merkelijke verrichting bespeuren, en na verloop van tien dagen kon ik niet meer het minste van mijn ellendige ziekte waarnemen Dank U uitstekende pillen ben ik gebet 1 genezen. Ik voel me gedrongen U mijn hartelijken dank te betuigen, want ik had zulk een spoedige genezing niet verwacht en twijfelde er hard aan of ik nog wel ooit genezen zou. Ik ondergeteekende verklaar dat het bo venstaande waar is en machtig U het publ'ek te maken op elke wijze die U goeddunkt. Een welbekend geneesheer verklaarde dat de ziekte der nieren de ergste is aller zieken met uitzondering van tuberculose. De reden hiervan is dat men meestal geen notitie neemt van verschijnselen der nierziekte of dat deze verschijnselen verward worden met andere ziekten terwijl de nierziekte zic(i meer en meer uitbreidt en zich onopgemerkt complicaties voordoen, totdat zij zich diep in het gestel geworteld heeft. Let dus op de eerste verschijnselen van pijn in de zij, neem Uw maatregelen nog heden, want morgen is het misschien te laat. Verzeker U dat men U de echte Foster's Pillen geeft, dezelfde die de heer v. d. Broek gehad heeft. Wij waarschuwen tegen namaak en maken koopers erop attent, dat op iedere doos de handteekeningvan James Foster voorkomt. Zij zijn te Waalwijk verkrijgbaar bij de firma Wed. Orie-Dumoulin, Markt. Toezending geschiedtfranco na ontvangst van postwissel i f 1,75 voor édn of f 10voor zes doozen. Nog een levend bcgravene. Zooals wij in ons vorig nummer konden meededen, is er nog een slachtoffer van de mijnramp te Courriéres gered. Men vond hem Woensdagmorgen om 10 uur in put no 4 te Sallauminus. Ondanks de 25 dage», die hij als levend begravene had doorge bracht, was zijn toestand beter dan die der vorige 13 geredden. Hij heet August Berton, woont te Sallauminus en is 32 jaar. Het gerucht van deze nieuwe redding verspreidde zich snel door den omtrek en bracht een groote verbittering teweeg tegrn de ingenieurs, die order gegeven hadden om dn putten, waar de ramp gewoed had, te slui'eu. Toen de ingenieur I.éon, die de oppeiste leiding van het wetk heeft, te Billy Montigny verscheen, werd hij door de me nigte aangevallen. Een vrouw sloeg hem. De ingenieur Fouruier, die om 11 uur met een ploeg arbeiders uit de miju kwam, werd door een aantal vrouwen aangegrepen en het zou misschien slecht met hem zijn afgeloopen wanneer er geen gendarmes in de nabijheid geweest waren, om heni te beschermen. De redding van Berton wordt als volgt verhaald Een ploeg werkte op een diepte van 231 meter in put no. 4, toen om 8 uur een der arbeiders zich op den schouder voel de tikken en een stem hoorde, die h m toe voegde „Hier is nog een levende." De man maakte dadelijk alarm, waarop twee inge I nieurs, een controleur en een opzichter toesnelden, die hem naar den ophaalbak droegen en hem zoo spoedig mogelijk boven brachten. Daar werd hij op een baar gelegd en geheel bedekt men een wollen deken, ook zijn gelaat, om hem tegen het daglicht te beschermen. T -vee dokters werden telefonisch on'boden en wijdden terstond hun zorgen aan den geredde. Bertou verkeerde in buiteugewoon goeden toestand, alleen had hij eenige lichte kwetsuren aan 'Ie beenen, maar hij wilde niet dat de dokters die verbinden zouden. „Zij zullen vanzelf wel overgaan", bedekt met een dikken laa kolengruis. Men wilde hem wasschen, maar dat stond hij niet toe, hij zou het zelf wel doen, alleen zijn vrouw mocht hem er bij helpen. De vrouw van Berton was reeds gewaarschuwd en bevond zich in het gebouw vau de mijn. De dokters maakten geen bezwaa", haar bij hem toe te laten en man en vrouw vielen elkaar van vreugde schreiend in de armen. Men bracht een kuip met warm water binnen en liet hen riaaiop alleen, zoodat Berton zich reinigde, door zijn vrouw geholpen. Toen zij hem daatbij per ongeluk een stoot gaf, zeide hij „Ja, nu kunt ge mij wel slaan, maar pas op, 'ater peper ik het jein!" En beiden schatrr lach en. Toen Ber'on gereinigd was en te bed lag vertelde bij wat er na den ramp met hem gebeurd was. „Ik wetkte in een ploeg van 34 man, toen «ie ontploffing plaats had. Wij vluchtten maar ik viel daarbij en riep mijn kameraad Auberger, die mij wilde ophelpen toe, dat hij mij maar moest laten sterven en voor zichzelf zorgen. Daarop verloor ik het be wustzijn. Toen ik weer bijkwam was het pikdonker om mij heen en er was niemand rater. Ik stoud op en liep tastend voort, tot- da' ik aan een waterkraan kwam, waaruit ik gedronken heb. Bij die kraan stond een wagen met kolen, vaar ik op ging liggen, want ik was doodmoe en dadelijk sliep ik in. Bij mijn ontwaken kwelde mij de hon ger en ik ging dadelijk op zoek naar Ir vensmiddelcn. Ik stiet mij daarbij telkens tegen afgebroken houtwerk en ten slotte vond ik een dood paard. Bij het paard lag een bijl en daarmee heb ik een stuk van zijn vleesch afgehakt, maar het rook zoo afschuwelijk, dat ik het niet eten kon. Ik zocht verder en vond verschei dene lijken, die brood en vleesch bij zich hadden, ook koffie niet brandewijn vermengd zoodat ik een ramelijkeu vuorraad levens middelen bijeenkreeg, waarmee ik zeer zui nig was. Ik nam ook de kieederen van eenige doode kameraden, want het was koud daar beneden. Mijn schoenen, die zeer slecht waren, vei wisselde ik tegen een paar betere welke ik eveneens een doode van de voeten trok. Verder heb ik nog drie horloges en 24 sous gevonden, welke ik Heb meegebracht. Ik kon in het miust geen berekening maken omtrent de plaats waar ik was, noch omtrent den tiid. In de diepe duisternis liep ik op goed geluk voort, totdat ik moe werd, dan legde ik mij neer en sliep Aldoor behield ik den moed, dat ik nog wel gered zou worden, maar ten slotte begon die mij toch ie ontzinken, te meer daar mijn levensmid delen opraakten en ik geen nieuw voedsel meer vond. Ik werd wanhopig en zocht naar een bijl of mes, om een einde aan miju lij den te maken, totdat ik eensklaps in de verte licht ontdekte. De redding was daar." Onmiddellijk nadat Berton was opgehaald, daalde 5 ploegen in de mijn af om de gan gen in alle richtingen te doorkruisen, ten einde naar nieuwe overlevenden te zoeken. Berton had ook gezegd, dat hij in die 25 dagen geen levend wezen had ontmoet. Zij keerden slechts met 6 lijken terug. Van de 13 vroeger geredden zijn er 12 geheel her steld en te voet naar huis gegaan. Volgens een nader beticht uit Lens, waren de 9 lijkeu die Simon en zijue metgezellen gisteren in de miju van Courriéres vonden, nog hcelemaal warm. Naar de meeniog van Simon, was de dood pas kort te voren in getreden. Toeu de menigte die bij de mijn wachtte, voornamelijk vrouwen, hiervan hoor de. geraakte zij in schrikkelijke opwinding eu stiet woedende kreten uit. Simon vertelde nc dat de maatschappij hem op den dag vau den ramp (toen hij 17 mannen hielp redden) voor zijn afdaling een stuk liet onderteekenen, behelzende dat de maatschappij, als hem iets mocht overkomen, niet verplicht zou zijn, aan zijne nagelaten betrekkingen pensioen te betalen. TeHenin-Liétard is het huis zan een mijn- opziener door de ontploffing van een dyna- mietpairoon sterk verhavend. Het overlevende paard dat uit de mijn van Courriéres boven is gebr cht en nu wel niet meer tot levenslange ballingschap onder d«u grond zal gedoemd worden, is aangetrof fen in een stal op 384 M. diepte, het diep ste gedeelte van de mijn. Het moet in de galerijen geweest zijn toen de outploffing voorviel, maar zijn instinct dreef het naar stal. In zijn gevangenschap va» 25 dagen heeft het niet alleen al het hooi in zijB houten tuif opgepeuzeld, maar de ruif zelf ook. Er stond negen duim water in den stal waarmee het zijn dorsr kon lesscheo. De redding van het paard wordt beschouwd als een aanwijzing dat de lucht in de mijn niet zoo slecht is geweest als de ingenieurs meenden. Ken lieve tandmeester. Dezer dagen liep een heer te Parijs bij een tandmeester binnen. Hij had kiespijn en vroeg, of de tandmeester hem een holle kies wilde trekken. Ik wil ze allemaal trekken, zei de tandmeester. Meteen nam hij een revolver, mikte op het hoofd van den bezoe ker, en riep als je een vin verroert terwijl ik je je kiezen trek ben je eeu kind des doods De bezoeker had op dat oogenblik hce lemaal geen behoefte meer aan kiezentrekken want de kiespijn was vanzelf al verdwenen bij den aanblik van het pistool. Daar hij zijn leven echter meer dan zijn tanden liefhad verroerde hij zich niet en liet hij den tandmeester een voor een zijn kos telijke kiezen uit den mond rukken. Toen hij 8 kiezeu getrokken had zei de tandmeesterZoo is het genoeg, u hebt u zeer goed gehoudeD. Een halve kroon als 't u beliefd. De bezoeker wist niet hoe gauw hij be talen zou en de deur uithollen. Aanstonds waarschuwde hij de politie. Eenige agenten drongen daarop de spreekkamer vac den krankzinnigen tandmeester binnen om hem mee te nemen. Dat was gevaarlijk werk. De tandmeester schoot er op los met zijn revol ver. Hij heeft een der agenten in den arm een ander in het been getroffen, voor hij vermeesterd was. Een hotel ingestort. Het hotel „In 't hert", te Nagold in hel Wurterabergsche Zwarte Woud, is gisteren ingestort kwart voor tweeen, terwijl vele gas ten uitgenoodigd waren om aan een maal -an balkci.brij er getuige van te zijn, hoe het gebouw opgevijzeld werd. Het huis was volstrekt niet bouwvallig, maar nog tamelijk nieuw, Toen men nog maar 2. M. de hoog te in moest, stortte het gebouw, zonder dat vooraf iets bijzouders was waargenomen, in De bouwmeester die toezicht hield op het werk, was tijdens de instorting in het huis. Hij erd ook zwaar gewond. Van de men schen daarbinnen is er niemand heelhuids afgekomen. Het aantal .slachtoffers was gisteren nog niet bekend, maar om 7 uur 's avouds waren er al vijftig dooden en dertig zwaar gewon den uit het puin gehaald. Het aantal licht gekwetsten was evenmin nog bekend. Er lagen nog menschen ouder het puin. De dooden zijn in het raadhuis neergelegd. De vader van den hotelhouder, zijne vrouw eo een kind van hem zijn onder de dooden. Men is het erover eens dat het een schro melijke onvoorzichtigheid was om zooveel menschen ruim 100 in het hotel te verzamelen, terwijl men met het weik bezig was. De Frankf. Ztg. verneemt nog uit Stuttgart dat er ongeveer 70 arbeiders aan het werk deelnamen, terwijl 130 menschen aan de balkenbrij zaten. De manitenzangvereeniging die in het hotel haar lokaal had, zoog lie deren. Gedood zijn meerendeels arbeiders en burgers uit Nagold enomstteken. De dooden zijn gestikt, fijngedrukt of verpletterd. Bij de gewonden komen vel# arm- en beenbreuken eu inwendige kneuzingen voor, --.■ui Hoogste prijzen der 2e klasse. Trekking van 4 April. Prijs v. f. 20000 No. 6375 r 5000 16236 1500 2084 1000 14833 16186 20441 400 17701 200 3302 18482 20551 100 593 1935 5/62 18552 Trekking van 5 April. Getrokken prijzen. Prijs van f 400 No. 8458. De ondergeteekende zal vanaf heden een groote verkooping houden van een prachtige collectie bij den Heer W. COPPENS, over Hotel Verwiel, Waalwijk. Aanbevelend, de Nieuwe zeer gunstig bekende Merk //Molen". Eu verder Prima Kookerwten 16 ets. per Liter. u Groene Erwten h 12 cis. per Liter. Capucijners k 14-20-25 ets. per Liter. H Bruine boonen 10-14-16 ets. Nieuwe Vijgen 11 eu 18 ets. per pond. ALLE Minzaam aanbevelend, Interc. Telefoon 176. STATIONSSTRAAT. WAALWIJK Beveelt zich beleefd aan voor het leg gen van welke verkrijgbaar zijn in alle soorten en tegen scherp concurreerende prijzen. Vooral aanbevolen merken Aanbevelend. FABRIEK van Heelkundige Instrumenten, Uitgebreide keuze Uw Dienstwillige Dienaar, Elke bestelling wordt uiterlijk binnen 2 dagen uitgevoerd. MECANICIEN, Bij de Markt. Waalwijk. (HUISHOUD EN FIJNE) van het bekend beste merk uHOOGSTRAATEN". Aanbevelend, UEd. dw. Dienaar, Brood-, Koek- en Banketbakker. WAALWIJK. Vraagt Teekening en Prijsopgaaf Spreekuur 121/,2 uur. Behandeling en onderzoek met X-stralea dagelijks behalve 's Zondags

Echo van het Zuiden | 1906 | | pagina 10