Reclame. BUITENLAND. Frankrijk. Duïtsehland. Rusland. Zuid-Afrika. Amerika. BINNENLAND. Een teeken van goede gezondheid. De goede kleuren. De Pink Pillen geven goede kleuren. wijls en op allerlei wijze, als schilderij, als teekening en als ets, haar beeltenis heeft gemaakt. Ook het ouderlijk huis en erf zijn den schilder, gelijk onlangs nog de heer Tazelaar aantoonde, zeer dierbaar geble- i ven. De oude, vaderlijke molen bood hem het motief tot een der heerlijkste landschappen, die door hem vervaardigd zijn. Een waas van diepe weemeedigheid verspreidt zich over dat stuk. Vele onvergetelijke en lieve herinneringen, aan de gelukkige jeugd, die hij daar had doorgebracht, inzonderheid aan zijn ouders, die toen hij dit stuk schilderde beiden reeds gestorven waren, hebben de weemoedige stemming in zijn ziel opgewekt, die hij zoo natuurlijk in dit allerschoonste landschap weergeeft. Lang heeft het geduurd, alvorens Rem- brandts souvereiniteit in de schilderswe reld algemeen werd aangenomen- Maar schitterend wordt hij thans gerehabili teerd. Om hem, om zijn werk en zijn grootheid als kunstenaar zal thans worden feest gevierd door geheel Amsterdam, ja, geheel Nederland, ook door allen in den vreemde, die voor hooge kunst iets gevoelen en het artistieke leven van hun tijd medeleven. Vele bleekc personen, die er sleclit uitzien weten niet dat zij in de advertenties van deze courant liet middel zullen vin den oiu gezonde kleuren te bekomen, een teeken van volmaakte gezondheid. Dat zij dit lezen. Dit is overtuigend. De schoone kleuren op de wangeu, de roode lippen, zijn een teeken dat niet be driegt, De persoon die schoone kleuren heeft bezit eene goede gezondheid. De Pink Pillen geven schoone kleuren dat wil zeggen, zij geven de gezondheid. In dit opzicht geven wij onder duizenden het voorbeeld van Jutl'r. Geertruid» Christiaana Zwaanstraat, Cuyk aan de Maas, die schrijft Juffr. Geertruidu C'liristiuuns, (portret Brainich Leniitik). flMet groot genoegen deel ik U mede, dat de Pink Pillen mij geheel en al genezen hebben. Thans heb ik een irissche kleur voorheen was ik bleek, ik had geen eetlust en ik was vermoeid bij de geringste krachts inspanning. Thans, een zwaar werk, ver moeit mij niet.*1 Waarom hebben zekere personen schoone kleuren op de waugen en lippen omdat een rijk, overvloedig, rood en zuiver bloed in de kleinste aderen onder de huid stroomt. Anderen zijn bleek en vaal van kleur omdat zij juist dit roode, overvloedige, rijke en zuiver bloed niet bezitten dat aan de anderen deze schoone kleuren geeft. De behandeling met de Pink Pillen- zal U op snelle wijze schoone kleuren bezorgen. De Pink Pillen geven rijk en zuiver en overvloedig bloed. Zij bevorderen ook den eetlust sn de spijsverteriug en versterken het zennwgestel. Do geneesheeren schrijven ze voor aan de lijders aan bloedarmoede, aan de jonge, bleek zuchtige meisjes, aan da rheumatieklijders, aan hen die aan de maag lijden, die slecht de spijzen verteren, aan de kindereu wier vorming moeilijk is en aan hen die de St. Vitusdans hebben. Prijs f 1.75 de doos; f9.per 6 doo- zen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger 27 Rotterdam, hoofddepothouder voor Nederland en Apotheken. Franco toezending tegen postwissel. Er is heel wat gebeurd in de week die ▼erloopen is, sedert ons blad verscheen zoowel in 't buiten- als binnenland. In Frankrijk was het ile beëindiging van de Dreyfuszaak. Dreyfus is vrijgesproken, zonder verwijzing. Met verwijzing zou beteekeud hebben, dat de zaak opuieuw naar een krijgsraad zou verwezen zijn. En dan hadden we opnieuw de contradictoire debatten gekreg-n van Hennes, het gevecht en gescheld in de bla den, de Dreyfus-manie van voor eenige jaren zou herrezen zijn. Voor Dreyfus zelf zou verwijzing misschien voordeeliger zijn geweest. Het Hof heeft bet vonnis van Rennes nu wel vernietigd eu men zegt ook wel, dat er nieuwe feiten zijn ten bewijze van Dreyfus' ouschuld. Dat zal allemaal wel zoo zijn, wij Diaken er ons warm noch koud om. Maar voor Dreyfus zelf is die kwestie natuurlijk lang niet onverschillig. En indien er werkelijk nieuwe feiten zijn, djn zouden deze toch grootere waarde krijgen, indien ze iu openbaar debat waren onder zocht en getuigenis voor en tegen elkander hadden kunnen bestnjden. Dat zou gebenrd zijn voor een krijgsraad, terwijl het Hot alleen gehoord heeft verdedigers van DrrylW onschuld en er van een openhaar over-en- weer debat geen sprake is geweest. Enfin, 't is te hopen, d»t Dreyfus tevre den is met deze uitspraak van het Hof. Eigenlijk ziju er voor hem wel redenen om maar tevreden te zijn. De Regeering, de Kamer co de Senaat sloven zich uit om hem aangenaam te zijn. Hij wordt opnieuw in het leger opgeno men en wel als kommaudant van een eska dron en zijn vriend Picquart wordt brigade generaal. Van den dag zijner veroordeeling af moet Dreyfus zijn militaire gage uitbetaald wor den. Deze beloopt het aanzienlijk bedrag van 35 it 40 duizend francs. In verband met de vrijspraak van Dreyfus is Dc Pressensé voornemens, iu de kamer aan den minister van oorlog te verzoeken, alle officieren, die vervalschingen gepleegd hebben in verband met de Dreyfuszaak of medeplichtig zijn aan die vervalschingen, uit het leger te verwijderen en hen tc schrappen uit het Legioen van Eer. De regeering zal het initiatief nemen tot een voorstel, om het vr jsprekend vonnis iu alle gemeenten van Frankrijk te laten aanplakken, en hem voordragen in het legioen van eer. Majoor Alfred Dreylus gaat naar Vincen- nes. Dit schijnt zeker. Naar het 12e regi ment, zoals hier reeds gemeld is. Ma»r volgens een ander bericht, is hij bij den staf in de vesting van Vinceunes ingedeeld. Generaal Picquart krijgt een bevelheb berschap te Parijs. Het nationale feest is Zaterdag als naar gewoonte gevierd. De parade te Long- champs woonden, behulve de president der republiek koning Sisowath eu de heer en mevrouw Longworth-Roosevelt bij. Van agitatie was nergens iets te bespeuren al leen wilden enkele jongelui een krans hrch- ten aan het standbeeld van Hendrik IV op de Pont Neut, maar de politie verdreef hen. De parochie van Fléac, die haar kerk moest herstellen, heeft van het gouverne ment een subsidie gekregen van fr. 10,485. Deze vrijgevigheid verwondert u Ziehier de verklaring er van. Fléac is in 't kanton Pons gelegen, dat door Coinbes vertegenwoordigd wordt in den algemeeupn raad van Charente Inférieure En de oud-president van deu ministerraad heeft persoonlijk voor dit subsidie gezorgd. Zou Combes thans gewetenswroeging heb ben O neen, maar hij heeft kiezers De ontmoeting tusschen den keizer en koning Eduard, die door de bladen al op 12 Augustus is gesteld op het kasteel Frie- drichskron bij Hmoburg, moet, volgens een officieus bericht nog beklouken worden. Maar hetzelfde bericht geeft toe, dat er tu9schen Londen en Berlijn daarover van gedachten gewisseld wordt. De Engelsche koning zou in zijn geluk- wensch op 's keizers verjaardag zelf de hoop 'nebben uitgesproken op zulk een samen komst, waarop de keizer ook zijnerzijds zijn verlangen daartoe te kennen gaf, Het uitgestelde Engelsche vlootbezoek. De heer Runcimau, namens den minister van buitenlandsche zaken sir Edward Grey, een vraag beantwoordend over het bezoek van de Britsche vloot aan de Russische ha vens, zeide, dat de Russische regeering aan de Engelsche te verstaan had gegeven dat bij den tegenwjordigen politieken toestand in Rusland de aanwezigheid van buiten landsche schepen in Russische havens acn- leiding zou kunnen geven tot oproerige bewegingen en incidenten. Daarom is be sloten den kruistocht niet te laten doorgaan op de wijze, zooals oorspronkelijk was be paald. De heer Ruuciman verklaarde, dat de regeering zeer betreurde, dat bet bezoek moest worden uitgesteld, vooral daar de wijziging van het nog overblijvende deel van het program op moeilijkheden zou stuiten. Met het oog daarop werd besloten den kruis tocht in de Oostzee niet te laten doorgaan en evenmin de vlootbezoeken aan andere havens. De verdaging van het Eugelsche vloot bezoek wekt te Petersburg algemeene vol doening. In marinekringen stond men er niet op, omdat slechts drie of vier Russische schepen de machtige vloot zouden verwelkomd hebben. In officieele kringen is men zeer verlicht, omdat in den tegenwoordigen toestand van het land pogingen om de bezoekers te ver moorden, teneinde zoo regeeriugsmoeilijk- hedeu te scheppen, te vreezen waren. De politic te Petersburg, Warschau, Lodz en Libau zouden machteloos geweest zijn om geweldadigheden tegen de bezoekers te voorkomen. De conservatieve Petersburger Zeitung be schouwt het uitstel als eeue bekentenis van het kabinet vaa zijne machteloosheid aan de geheele wereld eu als een schande voor de natie. Het kabinet moet ontslag nemen. De Novoje Wremja zegt echter, dat de arbeidersgroep in de Doema voornemens was een beroep op het volk te doen om de vloot te boycotten. De stappen der regeering getuigen dus van takt. Het uitstel verslecht de vriendfchappelijke betrekkingen tusschen beide lauden niet. De liberale pers zegt, dat liet uitstel tol eeu gunstiger oogenblik, beteekentals het tegeuwoordig ministerie ontslag heeft geno men. Dit was de eenige hindernis. Het be zoek zou de entente tusschen de twee re geeringen hebben bezegeld. De verdaging vernietigt de hoop van het kabinet op finantieelen steuu uit Engeland. In een park te Petersburg heeft een goed gekleed jongman, voor de oogen van veel wandelaars, generaa'.-msjoor Koslof met drie revolverschoten grdood. De moordenaar, die door het publiek vervolgd word, schoot al vluchtende nog een paar malen zijn wapen af, maar werd toen ingetekend. Koslof had niets met de politiek te doen, manr omdat hij zeer veel gelijkt op generaal Trepof, neemt men aan dat hij het slachtoffer ge worden is van een vergissing, en dat de aanslag op Trepof gemunt was. Te Kisjinef zijn vier politieagenten in hechtenis genomen wegens mishandeling van joden. Uit Nikolajef wordt gemeld dat een be diende van een suikerfabriek, op weg naar een bankinstelling, door gewapende bandie ten van 30,000 roebels beroofd is. Een der roovers werd door een soldaat doodgeschoten, een andere in hechtenis genomende ove rigen ontkwamen. Te Odessa is 's nachts iu de kadetten- school een bom ontploft. Verscheiden leer lingen werden gekwetst, en een deel van het gebouw is vernield. Matoetsjinki, een bekend advokaat, is Zaterdag te Warschau op straat doodge schoten. De moordenaar is ontsnapt. De werkstaking te Bakoe breidt zich weer sterk uit. l)c meeste eischen van de stakers zijn verworpen. Te Bibi Eibad is de directeur van een naphtafabriek vermoord. De Engelrchen spelen zoo graag den ze- demeester over anderenkolommen over Atjeh- en Congo-gruwclen vullen bij tijden hun bladen. Maar nu er van ongehoorde wreedheid in Natal wordt gewag gemaakt, nemen slechts enkele bladen de medede.elin- gen op. Een Zuidafrikaansch blad, de Sunday Timesmeldde, dat 3000 inboorlingen wer den gedood na den slag in Mome-vallei. De inboorlingen, door de Engelscheu aangewor ven en die onder bet bevel slaan van Engelsche officieren maakten de gewon den af en doorboorden de lijken met asse gaaien. De particuliere troepen schoten alle in boorlingen neer, die zij ontmoetten, staken hun kraals in brand en ontvoerden hun vee; een commandant verklaarde, dat men gedu rende heel den veldtocht geen genade heeft verleend. Volgens particuliere brieven walgeu vele soldaten over die» moorderijen en over het feit dat, telkens als men oprukte, meu de krijgsgevangenen eenvoudig doodschoot. Er is een conflikt in Midden-Amerika en wel tusschen Guatemala eu San Salvador en niet mis. Dc oorlog is verklaard en er werd danig gevochten. De troepen van Guatemala trokken de grenzen van San Salvador overdoch daar stieten zij op een nieuwe salvadoreesche strijdmacht, die hen Zaterdagavond bij Pla- tanar aauviel, en versloeg. Tweeduizend man van Guatemala werden gedood, gewond of gevangen genomen, en hun leger over de grenzen teruggeslagen. Inmiddels hadden de Vereenigde Staten van Noord-Amerika hunne bemiddeling aan geboden voor de beslechting der gerezen geschillen, wat door de beide Midden-Ameri- kaansche Republieken is aangenomen. Rembrandt—feesten. Ook in ons vaderland zijn in de algeloopen week belaugrijke feiten voorgevallen, we hebben hier in de eerste plaats op het oog de iu verschillende plaatsen, maar vooral te Leiden en le Amsterdam gevierde en schit terend geslaagde feesten ter eere van Rem brandt. Met een reeks van festiviteiten was het hoofdnummer in Leiden, de geboorteplaats van Rembrandt, de onthulling van het mo nument door de kou. familie nl. H. M. de Koningin-Moeder en den Prins. Ook hebben H. M. de feesten te Amsterdam bijgewoond, nl. een historischen optocht, feestvoors'.elliug in den schouwburg, volksfeesten enz. Het groote feit was hier de opening van de Rembrandtzaal, waarbij ook de ministers tegenwoordig waren. De inwijding geschiedde namens de Koningin door Prins Hendrik. Hoewel het bestek van ous blad niet toelaat meer over deze feesten te zeggen toch nog iets over de rede van den Prins die met groote belangstelling tegemoet werd gezien. De reporter der N. Rott. Ct. zegt over deze werkelijk interres- sante rede: Een met groote belangstelling tegemoet gezien oogenblik was dat, waarop de Prins het woord zou nemen, om zijn rede voor te lezen. Wij hebben Z. K. H. bewonderd. Wel spreekt hij onze taa! nog met een Duitsch accent maar goed duidelijk en verstaanbaar las hij zonder aan het blad papier, dat hij in de hand hield te blijven hangen, de rede, die er met haar lange zinnen en moeilijke woorden, allerminst op scheen ingericht, het den Prin9 gemakkelijk tc maken. De rede werd door allen staand aangehoord. Evenals H. M. de Koningin- Moeder dit altoos doet, w*ar zij ook ver schijnt, maakt ook de Prios op ons een zeer sympathieken indruk, door zijn eerlijke open heid en eenvoud. Het is terecht door den burgrmeester en den minister getuigd, dat de tegenwoordigheid van, den Prins, eu van de Koningin-Moeder, aan de opening der nieuwe zaal grooten luister heeft bijgezet, lloni. Een officieel Regeeringstelegram uit VGiavenliage luidt Bij den laimanval op het bivak te Wa- tarapone (Boni) op 15 Juli jl. ziju gesneuveld drie Europeesche militairen en gewond een Europeesch- en een inlandscli militair, beneden dea rang van officier. De vijand werd met achterlating van 51 dooden verdreven. Landbouwtentoonstelling cn Feesten te Nijmegen. 7-11 Augustus 1906. Zooals mocht worden verwacht, wijst htt ge'al inschrijvingen voor de tentoonstelling in alle afdeelingen op beslist succes voor enkele, o.m. die der landbouwwerktuigen, zal zelfs grooter oppervlakte noodig zijn dan w.s geraamd. Na fi sale sluiting der in- schrijviDgstermijnen hopen wij door juiste cijfers een beeld te kunnen geven van den omvang, dien dit landbouwfeest te Nijmegen zal verkrijgen. Bezoekers, die nog niet op d hoogte mochten zijn van de gelegenheden tot huisvesting of voor logies te Nijmegen, kunnen zich laten inlichten door den secre- taiis der commissie voor huisvesting, den heer J. F. K. van den Arend. Dat het gemeentebestuur v*n Nijmegen in alle opzichten de pogingen der regelings- commissie steunt, blijkt uit het raadsbesluit jl. Zaterdag, om op dc feestavonden op het Valkhof niet alleen dit terrein maar ook de. Korte en L nge Burchtstraten en de Groote Markt schitterend te verlichten. Voor het bezoek der tentoonstellingen en feestterreinen zullen van Maandag 16 Juli af aan het adres: In de Retouwstraat 8, door- loopende kaarten op naam verkrijgbaar zijn voor f4 eu huisgenooten van een houder of houdster van deze kaart kunneu zich voorzien van kaarten van f2.50, niet op naam, maar gevelde dezelfde rechten. Voor aandeelhouders geldt het bewijs vau aandeel voor een kaart op naam, zoodat hun huisgenooten eveneens slechts een kaart van f 2.50 behoeven. Deze kaarten geven toegang tot de terreinen en gebouwen der tentoon stelling (behalve die voor de keuring bestemd) eu alle feestelijkheden uitgaande van de regelings- commissie. De afzonderlijke toegangsprijzen voor de landbouw en bloemententoonstelling zijn 25 ct., die voor de feestavonden op het Valkhof is f 2.en die voor het avondfeest iu de Vereeniging 1.50, plus de plaatselijke be lasting. Nationale Bedevaart naar Lourdcs. De 18e Nationale Bedevaart naar Lourdes met vervoer van zieken, georganiseerd door de v Vereeniging tot samenstelling van Ne- derlandsche Bedevaarten", goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 1 April 1902 President, Mgr. I A. van ltooy, St. Wille- brord, bij Breda, Secretaris Charles Hollinan Bouillonstraat, Maastricht zal plaats hebben van 1826 September a.s. Inlichtingen zijn vermeld in de circulairen die op aanvrage bij de leden der Vereeniging verkrijgbaar zijn. Spoedige aanmelding wordt dringend ver zocht. Muudhur. (Celebes.) De correspondent van de ,/N. R. Ct." te Batavia seint: Majoor Lanziug heeft bij zijn optreden inliet bergachtige binnenland van Pambaoeang tegenstand ontmoet van een bende, die zich achter eeuen steenen borstwering verschanst had. De vijand verloor bij het daarop ge volgde gevecht 13 dooden, onder welke de raddraaiers in^ Mand har. De nienwo Nederlnndsclie gezant te Petersburg. Reuier seint uit Petersburg: Het Russische telegraafagentschap meldt, dat de keizer baron Sweerts de Landas, den nieuwen gevolmachtigden minister en bui- teugewoi.cu gezant der Nederlanden, in ge hoor heeft ontvangen. Hr. Ms, Tromp. Reuter seint uit San Sebastian De officieren van het Nederlandshce pant serschip Tromp hebben een bezoek gebracht bij H. M. Maria Christina, in het paleis Villa Miramar. Het Hof. Ter gelegenheid van den verjaardag van H. M. de Koningin-Moeder zal 2 Augustus weer het gebruikelijke vuurwerk in de Malie baan worden ontstoken. Op Koningin Wilhelmina's verjaardag zal wederom een verlichting van het Haagsche Bosch plaats hebben. Het groote stuk op den tweeden vijver zal voorstellen een imi tatie v&u het met den eersten prijs bekroonde ontwerp voor het Vredespaleis, naar de pers- pectiefteekeniug van Cordonnier. Het Haagsch comité voor Volksfeesten heeft zich de medewerking verzekerd van Orelio, die op 2 Augustus in den Koekamp #Vau eeue Koniugsvrouwe" en Oudhollaud- sche liederen" zal zingen. Woning— en Gezondheidswet. Naar de Zw. Ct. verneemt, heeft de heer J. H. Faber, inspecteur van de volksgezond, heid te Zwolle, een uitnoodiging ontvangen om voor de Parlementaire enquete-commissie te Londen tc verschijnen, teneinde haar in lichtingen te geven over de wijze hoe onze Woning- en Gezondheidswet werkt en over de bevoegdheden van de inspecteurs enz. De heer F. heeft de uitnoodiging aangenomen en zal zich daartoe eerlang naar Londen begeven. Provinciale Staten van Noord Brabant. Het verslag der commissie van rap porteurs der zes afdeelingen over de provinciale begrooting voor het jaar 1907, begint met de volgende algemeene be schouwingen. Bij den aanvang van het onderzoek van de begrooting van het dienstjaar 1907 maakte, zooals niet anders te ver wachten was, de wijze, waarop door de wetgevende macht onze provinciale be lasting op paarden en andere trekdieren was behandeld, het onderwerp uit van een even levendige als belangrijke ge- dachtenwisseling. Algemeen en sterk werd betreurd, dat de vraag: >of bijzondere omstandigheden deze belasting voor onze provincie nood zakelijk maken door de meerderheid der Tweede Kamer veel meer was ge toetst aan de z. g. grondbeginselen, döor theoretici, niet zonder eenzijdigheid, als de eenige juiste vooropgesteld meer dan aan de objectieve beschouwing der toestanden en verhoudingen, zooals deze zich in deze zaak en in deze provincie voordoen. Zelfs verblind door een onheilspellen de voorliefde voor stijgende opcenten boven opcenten, en eerst dan de nood zakelijkheid van speciale heffingen er kennende, wanneer de alleruiterste grens der draagkracht van de inwoners is be reikt, zijn de leiders van de meerderheid in de Tweede Kamer er in geslaagd, de toch zoo in 't oog springende wer kelijkheid over 't hoofd te doen zien dat toenmaals de opheffing der tollen de bijzondere omstandigheid was, die deze speciale heffing noodzakelijk maak- te en daar de omstandigheden de zelfde gebleven zijn haar ook thans nog evenzeer noodzakelijk blijtt maken, ter vervanging van de toen vervallen speciale heffing. Zoodoende zijn zij er in geslaagd, hunne overigens zeer te waardeeren wijsheid* op te dringen aan onze pro vincie, en hebben zij niet geschroomd hunne doctrine te stellen boven onze vrijheidja zelfs de uitdrukkingen zijn elders reeds gebruikt >onze provin ciale autonomie met voeten te treden, haai een deuk toe te brengen van belang.* Gevolg van een en ander is geweest, dat door lieden, die daartoe niet geroe pen zijn, en die blijkens de beraad slagingen vaak getoond hebben het juiste inzicht daarin te missen, met ru we hand is ingegrepen in onze provin ciale huishouding en dat verstoord is een regeling, die detailpunten daar gelaten over het geheel tegelijk be vredigde de groote meerderheid van onze inwoners en de fïnancieele belangen van dit gewest. Die uitkomst is niet genoeg te betreuren. In de meeste afdeelingen werd nog met bijzonder leedwezen opgemerkt, dat zelfs eenige afgevaardigden uit onze provincie tot die uitkomst hebben me degewerkt en daarvan wellicht voor een onevenredig deel de verantwoordelijkheid op zich hebben genomen. Daarentegen werd in alle afdeelingen groote hulde gebracht aan het college van Gedeputeerde Statenniet alleen voor de heldere, volledige en overtui gende wijze, waarop deze in hun nota het goed recht van deze speciale heffing hebben in het licht gesteld, maar tevens voor de flinke wijze, waarop zij bij deze begrooting blijk geven van hun voorne men, de provincie niet te laten drijven op den ongezonden weg van opcenten- verhooging, die reeds zoo menige ge meente en zelfs provincie dreigt onbe woonbaar te maken. Met genoegen werd dan ook gezien, dat Ged. Staten voor dit jaar een evenredige verminde ring van uitgaven, speciaal geen nieuwe subsidies voor de wegen voorstellen. Intusschen meenden de afdeelingen eenparig, dat, waar voor dit jaar deze maatiegel onvoorwaardelijk te loven valt, in de toekomst het herstel van het verbroken evenwicht niet door bezuini ging, maar door het scheppen van an dere bronnen van inkomsten moet wor den verkregen. Deze vergadering zou toch, zoo meen de men, beneden haar taak blijven, wanneer zij afweek van de gedragslijn door haar sedert een lange reeks van jaren met zooveel succes gevolgd, van zich niet te bepalen tot reglementeeren en administreeren, maar met inzicht en overleg, doch tevens zoo noodig, op onbekrompen wijze, financieel steunen en bevorderen van alles, wat tot wel vaart en vooruitgang in deze provincie, op welk gebied ook, leiden kan. Met onverdeelde instemming werd dan ook in alle afdeelingen het denkbeeld van een speciale wegenbelasting ontvan gen een denkbeeld, dat zich aansluit aan de motie-Godin de Beaufort en van

Echo van het Zuiden | 1906 | | pagina 2