Boekhouden. [en nette i K. Dienstbode, Keukenmeid. STIKSTKR RIJKNECHT. Notaris RANT Notaris RANT Anthraciet Gemeenteraadsvergadering. De Groot en Looüer Ier overname aangeboden! ZAAK, C J. van den Uitloting van Schuldbrieven, Advertentiën. Keuken- en Werkmeid Een Rijknecht, Voorradig A. C. Trommels. Reclame. Bekwame Scheepmakers en ÏJzerwerkers Kleine Advertentiën. H otel N oordbrabant verkoopen verkoopen Eene lading puike ken verschrikkelijke bedreiging. Bloeduitstortingen. Wat stoom is voor de industrie is de advertentie voor den handel, de groote drijf kracht» kunnen tegen hoog loon VAST WERK vinden aan de ScheopsJ bouwwerf «Fortuna» van te GORTNCHEM. Eene goed beklante en bloeiende Benoodigd kapitaal circa f 2000.- in dubbel en enkel Handelsrekenen en Onderwijs Boekhouden, Handelsrecht. Opleiding voor Examen en praktijk. n GEVRAAGD tegen hoog loon. Mevrouw W. DE ROON-van Ma aren te Waspik vraagt tegen 1 November eene bekwame gevraagd voor de Schoenmakerij, tegen half October a. s Bewijzen van bekwaamheid verlangd en goede getuigen. Salaris f 150.met vollen kost, inwoning en bewassching Er biedt zich aan een R. K. Jongmensch, 24 jaar, bekend met enkelvoudig boekhouden kennis van de Franscho taal. Aan de Waalwijksche Stoom- Timmerfabriek wordt direct ge vraagd, voor vast werk, goed met paard en kar kunnende omgaan. in verschillende afmetingen. AANBEVELEND, cultura" meegedeeld, dat bij de regee ring het voornemen bestaat, bij een nieuwe Vogelwet het bezitten, verkoo- pen, vervoeren, te koop aanbieden enz. van blinde vogels strafbaar te stellen- Vorceniging „Onze Vloot''. Te 's Gravenhage vergaderde de al- gemeene raad van de vereeniging >Onze Vloot", die uit zijn midden veertien leden aanwees voorloopig hoofdbestuur met admiraal Ellis als voorzitter. Aan de commandant van de »Reinier Claeszen" werd telegrafisch een eeregroet gezonden op den dag, waarop 300 jaren geleden de dappere Claeszen met de gespijkerde vlag aan de maststomp van wijken wist noch strijken. Het hoofdbestuur werd opgedragen de oprichting te bevorderen in Nederland, het buitenland en de koloniën van af- deelingen zoomede het vormen uit zijn midden van speciale commissies voor propaganda, financiën, het organiseeren van voprdrachten en andere werkzaam heden. Mr. Trorlstra en het Automobilisme. Naar de Tel. van betrouwbare zijde verneemt, is mr. P. J. Troelstra voor nemens, naar aanleiding van de herhaal delijk in den laatsten tijd tengevolge van te hard rijden met automobielen voorkomende ongelukken, een interpel latie in de Tweede Kamer te houden. Loc >voe Het Hbl. ontving uit Batavia een te legram, meldende dat te Barocpoe le vensgevaarlijk is gewond de kapitein der genie Clignett. Baroepoe bestaat uit een verzameling sterke rotsstellingen in Loewoe (Torad- jalanden, Celebes). Onze troepen ageeren daar reeds geruimen tijd. Dc Crisis te Eindhoven. De crisis in de sigarenfabriek is ge ëindigd. Het bestuur van den R.-K. Ta- baksverwerksbond, de billijkheid der voorstellen van de Fabrikantenvereeni- ging inziende, adviseerde de werklieden tot het ingaan op deze voorstellen. Dit is geschied. Niettegenstaande een ge deelte der arbeiders 't niet eens was met deze zienswijze, zijn zij met werken door gegaan. Staking te Enschede. De uitsluiting te Enschedé, die nu voorbij is, beteekent een loonverlies van f 10 000 per dag, dus totaal f 80 000 voor de werklieden. Het verlies, door de fabrikanten gele den, moet nog grooter zijn. In dezelfde vergadering, waarin de sta kers zich neerlegden bij het voorstel der fabrikanten, werd nog een motie aangenomen, waarbij zij verklaarden, dat zij het aanvaardden niet omdat zij daar in zien een schitterende overwinning omtrent al hun eischen op de fabrikan ten, maar ook om de ellende, die er heerscht onder hun mede-arbeiders en arbeidsters, en veroorzaakt werd door de uitsluiting, op te heffen". De Eerste Onderlinge Landbouw Verzekering- Mutttseha))|iij. Staatscourant No. 229 van den 2en October 1906 bevat de Statuten van de Eerste Onderlinge Landbouw Verzeke ring-Maatschappij, gevestigd te Zwolle, waaraan wij als doel het volgende ont- leenen »Het sluiten van verzekeringen, al of >niet voortspruitende uit wettelijke be malingen, tegen de geldelijke gevolgen »van ongevallen en andere eventualitei ten op het gebied van den landbouw >of daarmede annexe bedrijven, tegen »vaste premiën, met of zonder een aan »dat premiebedrag evenredig winstaan- »deel«. Als directeur treedt op de Heer L. H. J. Poortier, terwijl wij onder de Commis sarissen verschillende namen aantreffen op het gebied van den landbouw Alle personen die bloeduitstortingen hebben verkeeren onder de bedreiging van een verschrikkelijken dood. Veron derstel dat de spleet waardoor het bloed wegvloeit ych niet sluit, dan zal al het bloed daardoor wegvloeien, en er is niet veel in het lichaamop zijn best vijf liters. Zoodra al het bloed is wegge vloeid, treedt de dood in. Het is u niet onbekend dat ons bloed door geheel ons lichaam stroomt, door een soort van buizen die, indien zij van kleine afmeting zijn, aderen heeten, en indien zij van groote afmeting zijn, slagaderen worden genoemd. Komt een van die buizen te barsten en stopt zij zich niet van zelf, dan vloeit al het bloed weg en volgt de dood. Die buizen, nu, bezitten geen buitengewonen weerstand, en bovendien maken zekere ziekten, evenals zekere ondeugden (bijvoorbeeld misbruik van alcohol), ze gebrekkig. Bij de vrouwen brengt de bloedarmoede een verval, een verzwakking van alle organen, van alle deelen van het lichaam mee. De aderen en de slagaderen hebben geen weerstand meer. Zij hebben geen veerkracht en verdragen niet de kloppingen van het hart, wat trillingen ten gevolge heeft, en zoo scheuren zij gemakkelijk, waardoor bloedstortingen ontstaan. Bloedstortingen worden niet recht streeks genezen. Wat genezen moet worden dat is de ziektetoestand die de zwakte van de wanden der aderen en der slagaderen heeft teweeg gebracht. De bloedarmoede veroorzaakt de bloed uitstortingen. De Pink Pillen genezen de bloedarmoede, de zwakte onder al hare vormen. Zij genezen indirect de neiging tot bloeduitstortingen. Te dien opzichte schrijft ons mejuffrouw P. Vink geb. D. Vink, Proosstraat 16 te Utrecht van en de daarmede annexe bedrijven over bekende persoonlijkheden. O. m. hebben zitting in den Raad van Commissarissen de Heeren A. J. M. Bolsius, Voorzitter van de Boerenleenbank te Schijndel, E. Jacobs, Gedelegeerd lid van het Centraal bureau uit het Nederlandsch Landbouw- Comité te Almelo, A. G. Mulder, Lid van het Hoofdbestuur der Groninger Maatschappij van Landbouw en Nijver heid te Sappemeer, E. Schrage, Voor zitter van den Bond van Coöperatieve Zuivelfabrieken te Assen, L. F. C. H. M. Ridder de van der Schueren, Voor zitter van den Nederlandschen en van den Provincialen Gelderschen Boeren bond te Zevenaar, Jan Truyen, Voor zitter van den Limburgschen Landbouw- bond te Meyel, S. J. Veenland, Lid van de Commissie voor de Paardenfokkerij in Friesland te Drachten, J. J. van Weel, Lid van het Bestuur der Zeeuwsche Landbouw-Mij. te Wolphaertsdijk. In afwachting van de wettelijke rege ling der Landbouw-Ongevallenverzeke- ring zal de nieuw opgerichte Maatschappij nu reeds de gelegenheid bieden aan Landbouwers. Veehouders enz. om zich zelf en hunne arbeiders tegen ongeval len te verzekeren. ijej. P. VINK, portret Heijenberg. Gedurende eenigen tijd was ik onder hevig aan veelvuldige en overvloedige bloeduitstortidgen. De vele geneesmid delen die ik genomen had konden deze ziekte, die onrustbarend en gevaarlijk werd, niet doen ophouden. Op aanraden van bevriende personen heb ik de Pink Pillen gebruikt, en tot mijn groot geluk en dat van mijne tamilie hebben zij mij volkomen genezen.» De Pink Pillen zijn onovertroffen tegen bloedarmoede, bleekzucht, neurasthenie, algemeen e zwakte, maagkwalen. Prijs f 1.75 de doos, f9,- per 6 doo- zen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger 27, Rotterdam, hoofd-depothouder voor Nederland en Apotheken. Franco toe zending postwissel. -■ -1i«r» 111 ii ii inMNnMHsaiMn» awn-«.- Jt<L VLIJMEN. Openbare vergodsrintr van den gemeenteraad op Vrijdag 6 October 1906, des voormiddags ten half tien uur. Voorzitter de WelEd.Acbtb. Heer Swaans. Te tien uur opent de Voorzitter de vergadering; aanwezig de heeren A. H. de Vaan, M. v. Wor- dragen, A. van HoofT, de Vaan, van Ooijen, P. J. van Heesbecn, J. van Engelen, A. F. Mom- mersteeg, M. H. Boom en G. A. van Stokkum. De Voorzitter verzoekt den secretaris voorlezing te geven vun de notulen der vorige vergadering. Deze worden na voorlezing onveranderd goed gekeurd eu vastgesteld. Aan de orde: 1. Ingekomen stukken. 2. Voorstel van Burg. en Weth. tot het uit trekken van een post a f150 op de begrooting 1907 voor i ankoop van verplcgingsartikelen. (Aangehouden.) 3. Aanbieding gemeentebegrooting en begroo ting burgerlijk armbestuur dienst 1907. 4. Wijziging begrooting 1906 in verband met nadeelig slot onderhoud Bos9ohen sloot over 1892—1905. 5. Adres verschillende ingezetenen om aanleg verbindingsweg tusschen Marktveld en station Staatsspoor. 1. Ingekomen stukken. a. Schrijven van Ged. Staten houdende me- dedeelicg dat de regeling als zal zeven tiende in het pensioenfonds van de onderwijzers door de gemeente worden bijgedragen, door hen wordt goedgekeurd. b. Idem goedkeuring subsidie aan de commis sie van den Landbouwtentoonstelling te Haarsteeg. c. Idem besluit regeling de salarissen der onderwijzers. d. Machtiging van Ged. Siatan om gemeen schappelijk met de gemeente Haarsteeg in de Haarsteegsche straat een brandput aan te leggen. Voor kennisgeving aangenomen. De Voorzitter. Er is neg een schrijven ingeko men van den heer Hilweg, veearts van dtn vee- kring en slationeerend te Heusden, verzoekend om uit zijn instructie te laten vervallen de bepaling dat het hem niet toegestuan is om plaatsvervangend districts-veearts te zijn. daar dat in de weg staat om benoemd te worden tot prov. veearts. De voorzitter van den veekring heeft naar aanleiding daarvan eene vergadering belegd en het bleek toen, dat er verscheidene gemeenten op tegen kwamen. De heer Boom. De heer Plankrel die nu naar 's Bosch is gegaan zal hier toch wel iu dc meeste gevallen genomen worden. De heer Mommersteeg. Ja, die gaat er hier veel beter in. Na eenige discussie wordt het voorstel in otn- vraag gebracht. De uitslag is vijf tegen, 2 voor en vier buiten stemming, zoodnt het verzoek is van de tiand ge wezen. De Voorzatter. Verder is nog een schrijven van de Gezondheidsc mmissie, welke haar zetel heeft te Heusden, ingekomen. Door den secretaris wordt het rchrijven voor gelezen, waaruit blijkt, dat dc Gezondheidscom missie er op aandringt dat de gemeente alsnog verbetering brei gt in de toestand van hetdrick- water. De Voorzitter. B. en W. hebben dc Gezond heidscommissie breedvoerig bij schrijven geant woord. Het is voor ons bijuu ondoenlijk om weer te laten boren. In de gemeente Haarsteeg heeft het, geloof ik, 400 gulden gekost. We zullen de heeren antwoorden, dat dc finan ciën het vooreerst niet toe lateD, daar de lander ij en dit jair niet zoo veel bobben opgebracht. Als de financiën weer wat beter zijn, zullen we er zoo spoedig mogelijk mede beginnen. De heer van llcesbeen. Op het ondiepste treft men nog het beste wu'-er aan. Ik heb bij mij ook op drie plaatsen geprobeerd. De voorzitter, Willen we de Gezondheidscom missie dan maar in dier voege antwoorden. Aangenomen. 2 Voorstel van B. en W. tot het uittrekken van een post a f 15b op de bpgrooting 1907 voor aankoop tan verplcgingsartikelen. (Aangehouden) Do Voorzitter Dn adres i* in de vorige verga dering aangehouden. Hot icrzoek was oor aan het St. Jozef gesticht I 500 subsidie te verleonen voor aankoop van verplegingsartikelen enz. Het kwam den raad voor dat f 500 wel wat veel was. B. en VV. stellen nu voor f150 op de begrooting te brengen voor het aankoopen van verplegings- aitikclen enz. en deze dan te deponecren in het R. K, Liefdegesticht. Dc heer van Heerbcen. Onder verplichting dat de artikelen steeds onder de controle van B. en W. blijven. De Voorzitter. Natuurlijk. De zusters 'orgen voor de rientige uitvoering en voor het uitleenen aan overmogenden en zieD goed toe aan wien de artikelen worden uitgeleend. Met algemeene stemmen aldus aangenomen. Vervolgens wordt door den Voorzitter namens B. en VV. aangeboden de begrooting voor liet dienstjaar 1907, sluitende in ontvangst en uitgaaf op een bedrag van f 23918,86s Nudat deze artikelsgewtjze is voorgelezen wordt besloten de begrooting 14 dagen ter visie te leggen. De begrooting van het burgerlijk Armbestuur 1907 wordt goedgekeurd in ontvangst en uitgaaf op een bedrag van f3830, Ju verband met Ifet nadeelig slot der rekening van het onderhoud van den Bosschen sloot wordt besloten Ged. Staten machtiging te vrsgen de begrooting 1906 dien overeenkomstig te wijzigen en daarop als aandeel der gemeente in genoemd te kort een bedrug te brengen f 177.49s Het lid Boom zegt dat hij heeft gemeikt dat de visscherij van den Bosschen sloot, de laatste 3 jaren onderhands is verpacht en acht dit in 't nadeel der gemeeute, daar Lij publieke verpach ting deze meer zoude opbrengen. Wordt besloten hierover met het bestuur van het Wate. schap Bosch veld en Muij in correspon dentie te tredeD. Vcrvolgeus leest de secretaris voor eeu ingeko men adres van verschillende ingezetenen om aanleg van eeu verbiudingsweg Marktveld-Stati on S.S., alsmede eene verklaring van A, vnn Wagenberg en G. v. EogeleD, dat deze bereid zijn den daartoe benoodigden grond voor f0,20 per M'J te verkoopen. De voorzitter zegt, dat de kosten van aankoop van grond ziju geraamd op f400,en acht het wel in 't bclaug dit werk tot stand to brengen. Het lid Mom wei steeg be-chouwt hetuanleggen van den weg meer als eene particuliere zaak en is van oordeel, dat nog verschillende wegen dringend verbetering eisobeii, hetgeen hem nood zakelijker voorkomt, dan het aanleggen van bedoelden weg. Het lid Boom zegt, dat de Heistraat een slechte weg is voor vet voer van rijp fruit eu achtte het aanleggen van den weg wel gewenscht. Het lid van Engelen stelt voor de aangrenzen de gemeenten Hedtkhuizen en Nieuwkuik aai) te schrijven wok een deel in de kosten te drageD, daar hun belang bij dezen weg ook is betrokken. In alwachting op het antwoord van genoemde gemeenten wordt het adres aangehouden tot eeD volgende vergadering. Niets meer aan de orde zijnde sluit de voor zitter de vergadering. DRUNEN. (Vervolg en Slot.) De oorzitter. Dan is nog een schrijven inge komen van den veearts van de veekring. De secretaris leest het schrijven voor. Hieruit blijkt dat de veearts verzoekt om uit de gemeenteregeling te laten vervallen, de bepa ling dat het hem niet toegestaan is om plaats vervanger te zijn, daar dat in de weg staat om benoemd te worden als prov. veearts. Nu er toch meer veeartsen in het district zijn is de bepaling toch overbodig geworden. De Voorzitter. De heereu zullen de strekking van het stuk wel begrijpen. Van Hilweg wil die bepaling vervallen zien. Maar in het belang voor de gemeente is het wenschelijk dat deze bepaling blijft gehandhaafd. De heer van 8on. Hij won ons ook niet loslaten en nu vraagt hij om Losgelaten te worden, maar noa laten we hem ook niet los, dat gaat Diet. Met algemeene s enitnen wordt op het verzoek van den veearts ai wijzend beschikt. 2 Vaststelling begrooting dienst 1907 en id. burgerlijk armbestuur. Door den secretaris wordt de begrooting voor gelezeD. Ouder het voorlezen stelde de voorzitter voor om nog f 10 op de begroeting te brengen vour premieën voor de ongevallenwet. Aangenomen. Nog stelde de Voorzitter voor om een post op do begrooting te brengen voor een klerkje ter secretarie, daax in eene gemeente van 4000 zielen heel wat werk is te doen. De heer van der Geldt. Zou het geen voorkeur verdienen om iemand te nemen die zich in de gemeente administratie wil bekwamen. De heer Brok. U bedoelt een volontair. De Voorziter. Maar daar heb je meer last mee dan gemak, vooral in de eerste jaren. In den regel zijn dat jongens die pas van school komen en als ze dan wat spoorwijs zijn geworden dan kan je ze wat gaun geven. De heer vun Dal. Dat er hulp komt is nog niet zoo heel noodzakelijk, als er eendoorziekte of zoo hulp moet worden verleend, dan natuurlijk. De Voorzirer. Ik help altijd nog mee. en dat doe ik nog gaarne, maar er is zooveel werk. De heer van Dal. We hebben nog een jongs secretaris, als het nou al een oude mensch was. De Voorzitter. Als je bij ontsteltenis vun den secretaris een hulp moet hebben, die volslagen niet alles bekend is, dun zal ]e wel anders iu de zak moeten tasten. De heer van der Geldt. Ziet u dan kan om voor f50 geregelde hulp te krijgen. De Voorzitter. Als ge er au een krijgt eu die is heel bekwaam, dan zal hij hier wel weggaan, maar dan Demen wij weer een ander, 't Is heele- ma»l mijn bedoeling niet om de gemeente op kosten te jagen. Dc heer Willemse. Tegenwoordig worden de posten DOgal opgezocht, zoodat er wel leerlingen zullen te vinden zijn. De heer van Dal. 't 19 toch beter dat we nog eens een jaar wachten, dan zijn we weer een jaar ouder en dan kunnen wij weer ccds zien. De heer van Sou. Wij hebben nog ten jonge secietaris, en «lie zal nog wel een jaar zoo door gaan niet waar P alia. Na nog eeuige dtfcussie wordt besloten voor loopig nog geene post hiervoor op de begrooting te brengen. Hierna wordt de begrooting vastgesteld even als die van het Burgerlijk armbestuur. Nog wordt een schrijven van Minister Kraus voorgelezen, waarin deze mededeelt, dat gunstig op het verzoek is beschikt om in de Zwalu wsche molesterg over het nieuwe kanaal een brug te doen aanleggen. Hierna ging de raad over in geheim comité ter behandeling reclames tegen den hooldelijken omslag. KAATSHEUVEL. Vergadering van den gemeenteraad Vrijdag 5 October 1906. Tegenwoordig de heeren F. Teulings, M. Hessel- ■uaos, W. vun Beurden, H. de Bresser, J. v. Lier, A. M. Rijken, H. vun den Assum, A. van Kuijk, F. E. Dalicu, M. Rijken, A. P. Cools, J. Elias en Tb. van Dortmond. Voor zitter de Edelachtbare Heer J. L. v. Besouw. De Voorzitter opent de vergadering. De notulen der voiige vergadering worden ge lezen en goedgekeurd. Da Voorzitter zegt, dut zooals men weet, de trottoir-belasting is goedgekeurd tot 1 Januari 1907. Vóór dien tijd dient een besluit genomen 'e worden of die belasting zal worden behouden, duar deze audeis vervalt. In de vergadering van het Dag-lijkich bestuur is hier over gesproken en heelo'en den Raad voor te stellen de belasting tot op de helft te vermin deren, daar de billijkheid dit mede brengt met 't oog op de reeds betaalde belasting terwijl er geen onderhoudskosten geweest zijn. De heer de Brasser vindt hrt nogal bezwarend tiat ook betuald moetwoiden voor de onbebouwde gedeelten van de aangrenzende perceelen. De heer Cools zegt dat hij vroeger tegen het besluit tot g«-heele afschafiing der 'rottoir belas- tiug ia geweest omdat toen het hefüngsbesluit pas genomen was. Hij wil er echter opwijzeo, dat tengevolge van het aanleggen van trottoirs de sin.at ook verbreed is moeten worden. Nu vii d hij het billijk doze belading tot op de helft te verminderen. De heer van Lier kan zich met het voorstel vaD Burgemeester en Wethouders vereenigen. Het voorstel van Burgemeester en Wethouders om de trottoirbelasting tot op de helft te ver minderen wordt met algemceue remmen aang. Wordt overgegaan in gt-hei/n comité ter behan deling van aanslagen in den hoofdelijken omslag voor het suppletoir kohier, dienst 1906. De opeDbare vergadering heropend zijnde wordt overgegaan tot de benoeming van een onderwijzer uan de le openbare lagere school te Kaatsheuvel. Na opening der biljetten blijkt dat met 12 stoDJiuen en 1 blanco is benoemd de heer P. B. Biiselink, onderwijzer te 's Heereoberg, wonende te Zeddam. TE WAALWIJK. een flink burger bestaan oplevereude. Vakkennis geen vereischte. Tusschenpersonen komen niet in aanmerking, Brieven onder de letters H. R. bureau van dit blad. Leeraar M. O. Groote straat No. 351, WAALWIJK, Ta Koop Een Ponnykar met Tuig. Adres; G. W. DE BEER, Kaatsheuvel. Gevraagd Een Korldraagster, goede urocenten. Adres G. V E R II O E V E N, Bakker Waalwijk. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van Waalwijk tuaken bekend, dat Zaterdag den 13e n October aanslaande, des voor middags om elf uur, ten Raadhuize aldaar, in het openba: r zullen worden Doelmatig en billijk is het te ad- verteeren in deze rubriek. 1 maal 25 Cent, 3 maal 50 Cent. Brieven aan J. L. OOMENS- Bakker, Haagdijk 188, Breda. -RAPS. TE EINDHOVEN, viaagt eene flinke Brieven bij den Uitgever of aau boven genoemd adres. Waar zegt de Uitgever. Goede referentiën staan /tem ten dienste. Franco brjeven motto „Kantoorbediende" Bureau van dit blad. 4- Obligatiëa der geldleening 1889 a f 500. idem 1894 500.— idetn 1901 250.— idem 1904 500.— idem{leeninggr.f 10.000) 1903 500.— idem 7000) 1903 500 Waalwijk, 8 October 1906. Burgemeester en Wethouders voornoemd, K. DE VAN DER SCHUEREN. Burgemeester. F. W. VAN LIE MPT, Secretaris te Waalwijk, zal krachtens bevel der Arroudissementt- Rrchtbank te 's-Hertogeubosch d.d. 23 Juli 1906, ten koffiehuize der Kinderen D. VAN DER WESTEN te Drunen, bij inzet, op Woensdag 31 October 1906, bij toeslag op Woensdag 14 November 1906, tel kens ten of na 7 uur des avonds, publiek Een HUIS met ERF en MOESTUIN te Drunen, sectie A Nos. 1765 eu 1766, groot te zamen 0.25,31 H.A.. toebe- hoorende aan Mej. Pymphn» van Dal, wed. Adrianas van Loon, wonende te Drunen, ten verzoeke van LEONAR- DUS DE BEER, landbouwer te Drunen, executant. Aanvaarding in eigen gebruik, voor zoover het vast goed is verhuurd, bij het eindigen der huren voor zoover n et verhuurd, vanaf den betaaldag der koopsom. De huren komen voor den kooper vanaf den betaaldag der koopsom. Aanvaarding in lasten, 6 weken na den toeslag. Betaaldag der koopsom 27 Dec. 1906. Een afschrift der veilconditiën is neder- gelegd ter Griffie der Arr. Rechtbank voor noemd op 26 September 1906. ie Waalwijk, zal voor ziju Principaal publiek ONDER WAALWIJK. Een Huis, Schuur en Erf, sectie C No. 1854, groot 3 aren 30 cen tiaren. Toebeboorende aan- en bewoond door A. P. J. van de Water, bakker aldaar. De rerkooping zal plaats hebben te Waal wijk bij inzet Vrijdag 2 November 1906, ten koffiehuize van P. van Hulten, Tramstation, en bij toeslag Vrijdag 16 November daarna, teil koffiehuize van J. P. Botermans, aan de Markt, telkeus des avonds ten 7 uur. Zich te vervoegen in persoon. WAALWIJK.

Echo van het Zuiden | 1906 | | pagina 2