3!liSTE STtlSIIIITfRIJ. A NT O O N 11E L EI levert goed werk aan matigen prijs Gemengd Nieuws. Burgerljjken Stand. mmm kMQMRMfiT mim. De Waalwjjksche Stoomdrukkerij Sierlijk materieel. Ingericht na»r alle eischen. Boekbinderij. - Boekhandel. Handel in Schoolbehoeften. Algemeen Advertentie-bureau, Laatste berichten. Handelsberichten Werkende met een uitgebreid en bekwaam per soneel is zij het best ingericht voor groote werken. Allo boeken worden voor denzelfden prijs gele verd als door de uitgevers. A. v. d. Wee-Cools, Kaatsheuvel. L. Sikkers, Drunen. De familie C. is niet erg gezien bij de buren, omdat de vader in 't gehucht heer en meester wil wezen. Lang gele den reeds heeft hij ruzie gehad met z'n broer Jozefuit deze animositeit sproot een haat voort die door de kinderen gedeeld werd. Toen de jeugdige moordenaar door de maréchaussées naar de woning zijner ouders werd gebracht, bleven deze aan hun werk, juist of er niets gebeurd was. Alles wat ze vroegen, was, of hun zoon al gegeten had l Zij beweerden bij hoog en bij laag zijn onschuld en toen men hun vertelde, dat hij de eenige was die op de plek der misdaad was aangetrof fen, antwoordden zij onverschillig, dat zij met Jozef, het slachtoffer niets had den uit te staan. In de woning vond men in den schoorsteen een geweer maar dat was niet geladen. G. verklaart dat hij dit wapen gekocht heeft na een dief stal bij hem 2 jaren geleden gepleegd men had hem toen 200 gulden ontstolen. Ondanks het nauwkeurig onderzoek, heeft men niet het wapen kunnen vin den dat voor het misdrijf gediend heeft. De verdachte knaap, die de misdaad ontkent en bij zijn overbrenging door de buren werd bedreigd, beweert, dat. hij in de heide was, toen hij de schoten hoorde, maar hij zag niemand dan zijn oom in het karretje, waarvan het paard op hol sloeg. De gewonde echter verklaart, dat hij zijn neef herkend heeft en hem met een revolver op hem heeft zien schieten. Dat de justitie dit geheimzinnig drama oplosse I Een Russische gravin vermoord. De Petersburger haute volé verkeert in groote opgewondenheid, door den sen- sationeelen moord op de jonge, schoone echtgenoote van den garde-officier Tar- nowsky. Men vond haar lijk op de trap harer woning. Een schot door het achterhoofd schijnt een einde aan haar leven gemaakt te hebben. Van den moordenaar is tot dusver geen spoor ontdekt. Wel kon de politie constateeren, dat eenige dagen geleden een tamelijk dikke dame van een verbazende lengte, 's avonds voor het huis van de vermoorde heen en weer liep ener dikwijls voorstaaD bleef. De geheime politie vermoedt in deze dame een verkleeden man, die in op dracht van onbekenden den misdaad volvoerde. Wie die lastgevers kunnen zijn, blijft voorloopig een raadsel. Sommigen denken met een doodvon nis der terroristen te doen te hebben, die in mevrouw Tarnowsky haar echt genoot willen treffen. Gedurende Tre- pofs bewind in Petersburg, verzorgde Tarnowsky met zijn garde-detachement den patrouille-dienst. Anderen echter vinden deze lezing onnaanemelijk, daar de terroristen tot dusver nooit op fa milieleden hunner vijanden wraak nemen. De tsaar ontving den officier in audiëntie ten einde hem zijn deelname te betuigen. Kecüerchowerk. Als een bewijs hoe dieven, die zich maar al te dikwijls in den vreemde veilig achten, bedrogen uitkomen, moge het volgende staaltje dienen. In den nacht yan 6 op 7 November werd te Arnhem op zeer geheimzinnige wijze ingebroken bij den horlogemaker Van Eerden. Alle pogingen, door de recherche in het werk gesteld om den dief of de dieven te vatten, waren tevergeefs. Eenige dagen geleden echter werd de politie te Nijme gen door de Hamburgsche politie ver wittigd dat aldaar een Duitscher was aangehouden, die in het bezit was be vonden van een gouden horloge. Het kostbaar uurwerk werd onderzocht en al spoedig bleek het der Duitsche récherche dat het klokje afkomstig was van een horlogefabriek uit Zwitserland. Onmiddellijk werd den fabrikant ver zocht telegrafisch mede te deelen aan wien hij het horloge verkocht had. De fabrikant sloeg zijn boeken op en kon de Duitsche recherche weldra verwijzen naar een Nijmeegschen grossier, die ver klaarde het horloge verkocht te hebben aan den Arnhemschen winkelier, bij wien men in den bewusten nacht had ingebroken. De heer Van E deele hierop mede, het horloge inderdaad onder de door hem vermiste voorwerpen behoorde. Ken rreeuide geschiedenis. Zeven jaren geleden werd in het Sile- zisch listrict Ratibor een 12-jarig meisje ontvoerd. Hodwig Tittelbach genaamd. Alle nasporingen bleven vruchteloos en algemeen was men van meening, dat het kind door Zigeuners was gestolen. Dezer dagen kwam te Gross-Gorzüt£iu Ratibor een Roumeensche berenleider, Petrowicz genaamd, die een vrouw bij zich had, welke hij als zijn 19-jarige echtgenoote Stana voorstelde. Een boer meende in deze Stana de vermiste Hedwig Tittel bach te herkennen en waarschuwde de overheid, waarna een confrontatie plaats had tusschen een oudere zuster van Hed- wig Tittelbach en Stana Petrowicz. Eerst genoemde herkende terstond haar zuster, maar Stana ontkende met evenveel be slistheid elke verwantschap tusschen haar en de familie Tittelbach en weigerde Petrowicz te verlaten, met wien.zij wettig getrouwd zeide te zijn. Daarna kwam de moeder van Iledwig en ook zij her kende haar kind, viel haar om den hals en smeekte haar naar het ouderhuis terug te keeren. Stana bleef onverzet telijk loochende ook nu alle verwant schap en verklaarde nogmaals, dat zij bij haar man wilde blijven. De boeren uit den omtrek werden hierover zoo woedend, dat zij te hoop liepen en Pe trowicz ernstig mishandelden, zoodat de gewapende macht hem moest ontzetten. De overheid stond machteloos tegenover de formeele ontkentenis der gewaande Hedwig Tittelbach en, om verdere on geregeldheden te voorkomen, zette zij den berenleider en zijne vrouw over de grenzen der provincie Silezië. Vreeselijk autoiiublelongeluk. Twee rijke Amerikanen, Johnson uit Californië en Blake uit Philadelphia, maakte met hun vrouw een pleizlerreis naar Engeland. Van Oxford wilde zij een bezoek brengen aan het huis van Shakespeare te Strafford-on-Avon, waar toe zij een automobiel huurden, die be stuurd werd door den chauffeur Kent. Op hun weg moesten zij een zeer stei- len heuvel afdalen, Sunrising Hill, waar 3 jaren geleden 2 ingenieurs in een automobiel waren omgekomen. Juist op dezelfde plaats reed de automobiel met de twee Amerikaansche echtparen in duizelingwekkende vaart tegen een steen, veranderde daardoor van richting en kwam terecht in een greppel. Johnson werd de hersenpan verbrijzeld, zoodat hij terstond dood was. Blake en de chauffeur zijn zoo ernstig gewond, dat er ook voor hen weinig bestaat; de beide dames, ofschoon ook zwaar gekwetst, hoopt men nog te kunnen redden. Openbare verg idering van den ge meenteraad van Waalwijk, op Dinsdag 18 Juni nam. 6s/4 uur. 1. Benoeming van een ambtenaar van den Burgerlijken Stand. 2 Ontwerp-besluit tot het aangaan eener geldleening. 3. Wijziging der begrootingen 1906 en 1907. 4. Benoeming van een lid der gas- commissie. 5. Vaststelling van het primitief kohier van den Hoofdelijken Omslag. Zooals te voorzien was neemt dc voorraad op de huidenmarkten gestadig toe als gevolg van de meerdere slachtinj in La Plata en Rio Grande en op an dere voorname productie plaatsen. Op! 1 dezer bedroegen de slachtingen der! Saladeros in La Plata toch reeds l,4O900C stuks, tegen 1,203,000 in 1906 op correspondeerend tijdstip. Bovendien is de kooplust tengevolge der hooge ror dering en der huidenprijzen? en de re latief veel te lage lederprijzen ster] ingekrompen, zoodat in den loop .vat 3 a 4 weken ongekend weinig zaken it huiden werden afgesloten. Een en ande heeft er toe mogen leiden, dat de eerstt hand meer geneigd is concessies te-ver leenen waardoor in de laatste dage meer zaken zijn gedaan dan in een paa volle weken vroeger. In eene blijvende toename geloovet wij vooreerst nog niet daar huiden nog veel te duur en leder nog veel te laaj zijn geprijsd. Men kan echter in den loop dezei maand gewaar worden, dat er meer vraa en dus meer behoefte voor leder komen. De overleerlooiers mogen zich voora verheugen in een beteren gang va: zaken. Licht zoolleer meer gevraagi terwijl er ook enkele partijtjes prim, zwaar, tegen vorige prijzen, kooper vonden. De handel in nieuwe schors is maai stil ondanks dat men thans voor goe den oogsttijd is ingetreden. Het nattj gure en ongestadige weder werkt zeel nadeelig op de campagne. Van de prijzen, die toch gewoonlijl tegen het einde dezer maand gestelf worden, hoort men nog niets, meti. zq kerheid. Vreemde looimiddelen bij geringe omzet, prijshoudend. DUSSEN, 14 Juni Botcrprijs per KG van f 1.08, f 1,81, Middelprijs fl.2 Aanvoer 77 K.G. Kieren 1 0,80; do a.uks. gaa VAN Bestellingen worden aangenomen bij Onze goede buitenlui. Uit Oude ïbosch wordt aan Het Vad. geschreven Gisteren is geheel onze anders zoo stille plaats in opschudding gebracht door een paar beschonken miliciens-verlofgan gers, die gistermorgen inspectie gemaakt hadden en een drietal broers, de beruch te V's. Het operatieveld was natuurlijk de Gribus. Na eerst aan het bakeleien te zijn gegaan met hun zwager H. zoo dat deze de vlucht moest nemen, gingen de heeren naar huis. Om hun roes uit te slapen Och neen. Nog beladen met hun schoenzakjes en gestoken in hun uniform, waaraan zij niet meer gewoon waren, was het hun te moeilijk, danig te opereeren, zoodat zij naar huis gingen om zich te verkleeden en een paar bijlen mede te brengen. Het eerste wat het ontgelden moest, was het huis van genoemden zwager H. Zij konden hier niet binnen en besloten daarom om He deur en een raam uit te slaan. Zij be werkten het huis dan ook zoo, dat men binnen eenige minuten niets meer be merkte van deur of raam. Gelukkig was H. die nuchter was, langs achter met vrouw en kinderen kunnen vluchten. Toen de woestelingen binnen waren en hun prooi niet konden vinden, had den zij om hun gemoed te koelen den ganschen huisraad, zooals stoelen, tafel, beelden, kast enz tot honderd stukken geslagen. Nu naar het huis hunner ouders. Na eerst een beetje uitgerust te zijn werd dit huisje bewerkt op dezelfde ma nier als dat van hun zwager, doch hier bij had nog een verwonding plaats. De oude vader, die dicht in de buurt afjqs had gadegeslagen, kon dit toch niet lan ger aanzien en besloot dan ook kost wat kost, hieraan een einde te maken. Hij probeerde dan ook zijn zoons tot kalm te aan te manen, doch inplaats van kal mer, weiden zij woester, zelfs nam een der beestachtige kerels zijn bijl en sloeg zijn ouden vader zoo op zijn schouder, dat deze bewusteloos in elkander zakte, en nog zou hij niet opgehouden zijn, waren niet juist de marechaussees op het terrein verschenen, die hen zon der meer direct met de sabel maar gin gen bewerken, waarin de marechaussees dan ook groot gelijk hadden, want dezen kennen hun mannetjes wel. Een spannend oogenblik was dan ook deze hevige strijd, doch het duurde slechts kort, want de brigadier en de marechaussee, beiden goed ervaren in het schermen, wisten de woestelingen zoodanig met de sabel te bewerken, dat een paar der gebroeders V. bewusteloos neervielen. De inmiddels toegeschoten gemeente-politie verleende assistentie door een paar naar de »amigo« te slee pen, terwijl de marechaussee ook een voor haar rekening nam. Het is te hopen, dat juffrouw justitia deze menschen eens duchtig zal onder handen nemen, zoodat hun de verdere lusttotvechtenwel zal overgaan-Als curio siteit zij nog gemeld, dat de ergste der drie broeders V. namelijk H. V. van be roep arbeider en oud 28 jaar, van 2ijn leeftijd van ongeveer 12 jaar reeds achter slot en grendel heeft gezeten, telkens voor vechtpartijen en dronkenschap. Een door oen gemeentebestuur goedgekeurd complot om een stad te verbranden ontdekt Dit zeker niet alledaagsch geval heeft zich dezer dagen te Siebenlehn voorge daan, en veroorzaakt begrijpelijkerwij ze nog al sensatie. Dertien voorname ingezetenen, die een vrijwilligers-brigade hadden samengesteld, wachten op het oogenblik in de gevangenis om voor de rechtbank te verschijnen ter zake van htt systematisch vernielen van de stad door brandstichting. Zij willen zich schoon wasschen door te verklaren dat ze er toch werkelijk een goed doel mede hadden, namelijk de verfraaiing van Siebenlehn door den bouw van moderne huizen maar j ten koste van de assurantie-maatschappijen Een der brandweermannen vertelt van een bepaald plan om de heele stad te vernielen, dat de formeele goedkeuring had ontvangen van den gemeenteraad I Deze ijverige strijders voor gemeente- schoon zouden niet alleen de branden veroorzaken, maar er ook zorg voor dragen, dat ze niet gebUscht werden. Men loofde wel prijzen uit, te betalen uit de stadskas, voor dengene, die het eerst op de plaats van de ramp was, maar men had te voren een afspraakje gemaakt dat men 't maar zou laten bran- en het »blusschen« dus maar een >zand in de oogen strooien4 was. Wie het ge waagd zou hebben tegen het vuur op te treden zou 't leelijk met zijn kame raden aan den stok hebben gekregen. Om te zorgen dat de branden zich konden verspreiden moest de vrijwillige brandweer licht brandbare stoffen in be lendende huizen en winkels dragen en vloeren, die niet willen branden, kapot hakken. Brandweren uit naburige plaatsen, die naar Siebenlehn snelden om de plaatse lijke helden4 te steunen konden nooit iets uitvoeren, daar de slangen van hun spuiten altijd op geheimzinnige wijze werden stuk gesneden. Vredesconferentie. In het Haapje van de Vredesconferentie be gint terkening te komen, zoo luidt het in een Kiekje van het Nbl. v. k. N.. Mid dags en vooral 'a avonds kan men reeds in de straten en in de cafe's typen ontdekken die ongetwijfeld moeten behooren tot de duizend vreemde gasten, welke de Vredes conferenties ons gedurende drie maanden moet brengen. Hoeren met ridderorden op jas en overjasdames met hoeden als pyra mided uitheemsche typen, waar wij uut dezelfde verwondering naar kijken als een Engel sell man een Urker af Marker uisscher opneemt. Over eenige dagen begint hei Vredesfeest dau ook op het Binnenhof, waar de Confe rentie in de Ridderzaal zal vergaderen. Het zal daar dan een voortdurend komen en gaan zijn van gedelegeerden, want vooreen eetgelegenheid kon men in het rebouw der grafelijke zden geen plaats vinden. De hoe ren zullen du9 hun boterham elders moeten gebruiken. G zien nu de dikwijls hinderlijke nieuwsgierigheid door ons publiek voor al wat vreemd is aan den dag gelegd van daag nog zag ik een neger met wel honderd straatjongens achter zich aan, en een echte* Chinees is hier nog steeds voor het lieve strai publiek een zeldzaam exemplaar van h t mensehensoo'l zou ik de politie ernstig in overweging geven om gedurende de Conle- rentie steeis om, en bijna het. Binnenhof een versterkt aantal politie posten tc zeilen. Want als de vergaderingen aau den gang zijn zul men zien, dat «1c heeren die dooi iets vreemds opvallen, lastiggevallen worden. In 19U2 werden de leden achtervolgd tot selfs in den tuin van het Huis ten Bosch, en het was daar soms een kijkspelletje, waar men heenging als naar een vuurwerk. Het ligt dus voor de hand dathei ditmaal wel niet minder zal zijn: vooral nu hei .zoo dicht bij ons is, in het hartje tan de stad. Iedereen gaat daar natuurlijk kijken. De nijvere burgerstand z^l er wel zijde bij spinnen. Nu re.-ds zijn er in de voor naamste hotels voor Juli geen kamers meer te krijgen. Eu wil men eens weten, welke prijsjes er besteed worden Een avond voor een receptie in een der groote hotels kost f <1000. Voor een halve verdieping wordt f 1800 per dag betaald. Een autoinobielhan- del.iar vertelde mij, dat gij aanvrage had voor de stalling van 8 automobielen. Eén dele gatie baengt 5 automobiehn mee. Eu dan de familie en de dames- In het Palacehotel le Scheveningcn is gedurende de maand Juli bijna eiken dag groot diner, en in de groette Hatgsche hotels is bel dito-dito gesteld. Een dertienjarige moordenaar Men meldt Op tien minuten van het Nederlands£h douanekantoor op de Belgische grens tusschen Arendonck en Eindhoven ligt het gehucht Heikant, waar zes landbou wers wonen. Daar heeft zich een ver schrikkelijk drama afgespeeld een moord gepleegd door een 13-jarigen jongen Zoodra ik er van-vernam, ging ik naar Heikant toe. Onderweg kwam ik twee maréchaussées tegen, die een bengel tusschen hen in hadden, 't Was de 13-jarige Gdie beschuldigd wordt vier kogels gelost te hebben op zijn oom, die met zijn karretje van een melke- rij huiswaarts keerde. Het slachtoffer, wien het rechteroog bijna is uitgeschoten en die een ernstige wonde heeft beko men in den hals en in de wang, is naar Antwerpen overgebracht tot verwijde ring van de kogels. Dokter Verhoeven uit Arendonck kon zich nog niet over den ernst van zijn toestand uitlaten. De brigadier van de maréchaussées te Bladel stelde een onderzoek in de wo ning van den vader van den moordenaar in. 1 WAALWIJK. GEBOORTEN. Elisabeth Maria d; v. A. iJpelaur en P. van den Pangaard. OVERLIJDEN. Theodora Calharina de Vaan 20 jareo Antonius Martinus Gerardus Schoeuiano 16 dagen. HUWELIJKSAANGIFTEN. Hendrku» van Well 28 jaren en Wilhelmina Theresia Pijnen burg 26 jaren. KAATSHEUVEL Van 1 tot 14 Juni. GEBOORTEN. Johannes Hendriku», z. van D. Netten en J. van der Beek Petrcnella d. van G. van Dijk en J. van Dongen Helena d. van II. van Duppen en H. van Dongen Alrianus Waliherus z. van J. van Laarhoven en J. M. Didden Hundri- kus s. van II. Couwenbcrg en M. C. Se- bregts Petrus Cornelus s. van M. in 't Groen en P. Vrienten Wilhelmus e. van J. van Dijk en W. van Broekhoven Pieter, z. van J. de Man en P. Dimen, OVERLEDENEN. Gerrit Roubos 11 mud Antonius Johannes Petrus Bergmans, 10 mnd Adrian* Schapendonk, weduwe van Henricua Brands, 89 j. -Audreaa de Jong, 5 innd; Adrianus Johannes Maria van Amelsvoort, 3 w Johannes Anto nius Marinus van den Nieuwenhuiten, 6 w. Coraelis Johannes Kroot, 6 w. Jacoba Cornelia van der Heijden, 7 w. HUW. AANGIFTEN. Corneli9 Bergmans 42 j. en Anna Fllisabeth Vugts 37 j- Nicolaas Willemse 31 j. en Johanna Maria Ken- nekers 30 i. Marijnus Laios 39 j. en Maria Pola 34 j. HUWELIJKEN. Theodorus Ligtvoet en Cornelia van der Ven Henricua Stephanus Klijser» en Maria Valk Albertus Jacobus Adria nus Baeten en Anna Maria Pieternella Biemans Marinus Hendriks en Geerdina Kemmcren Johannes Wilhelmus Sikkers en Margaretha Isabella Maria Heijs. RAAMSDONK. Van 8 tot en met 14 Jnni. GEBOREN; Maria, A. F. d. van Cornelia van Dongen en. Anna Dirveo. Marinua, Ch. z. v*n Bastinan Zijlmana en Maria C. Ver meer. HU W., AANG. Theodorus Henricua Verkooije 28j. te Oosterhout en Wilhelmina Verhagen 29 j. te Breda. HU WEL. Mathijs Cornelia de Bont 19 j. en Theresia van Seters 22 j beiden alhier. OVERLEDEN. Elisabeth. M de Kroon weduwe van Petrus L. Schoenmakers 64 jaren Petrus J. van Helvert 4 maand. Anna M. E. Vermeer 25 jaor. Prijs Hoogste prijien der 5e klasse. Trekking van 11 Juni. van flOOO No. 4990 14768 17393 400 1728 1737 13299 18815 e 200 7109 8601 8679 12598 100 1117 3241 5847 7103 9119 10350 13371 16 85 16468 16755 16941 17134 18622 20058 Trekking van 12 Jnni. Prijs f 2000 No. 7800 1800 400 200 9457 9555 9431 14414 15593 4455 4887 8857 A. J. H. K. te Waalwijk, overtr. drankwc f 25 of 10 d. J. K. te Loooopzand overtr. p0 verord. f 3 of 1 d. L v. d. M. (e Boxtel d A. P. J. v. d. W. te Waalwijk, o»ertr. motor e] rijwiel rrgl. ieder f 1 of 1 d. A. v. d. L. t Kaatsheuvel overtr pol. re orden, f 6 ul 3 d. - J. d. J. te Capelle, overtr. algem. veiligh. we f 10 of 5 d. -- Dezelfdp, overtr. motor rijwje regl. f 3 of 3 d. L. B to Vlijmen W. S. t Nieuwkuik, IV. F. te Waalwijk en A. V. 'e Bosch, allen overtr. prov. regl. ieder f 1 of d. P. V. te Besoijeu overtr. alsvoor f 0 50 1 d. H. v. F. te Nieuwkuik, overtr. alsvoo f 1 of 1 d. J.-A. te Waspik, overtr. veldpo f 3 of 3 d. C 't H. <e Waalwijk, dronken schap bij herh. 3 d, h. en 6 maanden opsendin naar Rijkswerkinrichting. J. T. en v. J beiden te Beeoijen, J. L. S. te Baardwijk en J v. d. B. te Drunen, dronkenschap, ieder f 1 of d. L. K te Beaoijen, J. v. d. A. te Waalwtji en H. v. D. te Knateheuvcl. allen overtr. alsvor. ieder f 2 of 2 d. le L. v. D. te Sprang. 2e J S. P. te 's Bosch, 3e J. v. d. M. te Waalwijk, alli overtr. alsvoor, die sub le cn 2e ieder f.3 of d. en die sub. 3e f 3 of 2 d. le H. A. Z. 2e M. K. 3e G. K. en 4e J. A. S. allen t Sprang, overtr. pol. verord. die sub leen 4eiedt f 3 of 1 d, en die sub. 2e en 3e ieder f 1 of 1 d G. v. V. te Veen. overtr. algem. veiligh. wc f 5 of 3 d. J. v S. te Dussen, overtr. scheep, vaart regl. f 5 of 3 d. A.a v. B. em M.a j h. vr. J. v. S. beiden te Nieuwkuik, overtr spoorweg wet, ieder f 2 of 2 d. H. v. d. A te Loonopzand. jachtdelict f 15 of 8 d. F.-v VV. te Drunen, overtr. leerplichtwet f 2 .of 2 N. S. A. v d. W. te Waalwijk overtr. motoi en rijwiel regl. teruggave aan ouders. WAALWIJK 14 Juni 1907. Tengevolge van hot overvloedige grasgewaï komt er weinig hoornvee ter .nnrkt, de bande is niet vlug Kalfkoeien prijzen van f 195 tot 255. Kalfvaarzen prijzen van f 170 tot f205 Varkens aangevoerd 76 atuks prijzen van f 6.7! tot 112.50 Boter aangevoerd 812 kilogr. prijzen vanaf l.Oj tot f 1.22 Eieren prijzen van 31/, tot 4»/3 cent per stuk. KAATSHEUVEL, 6 Jnni De prijs der boter .was iitden op dc mij hoogste prijs f 1,26. middel prijs t 1.2Ü. laagsti prij. 1.13. 4548 4931 2054 20288 100 6033 6034 6360 6367 9727 10186 11453 15820 17875 20732 20778 Trekking vaa 13 Juni. Prijs van f1000 No. 10574 m. prijzen v. f30000 1000 7038 11885 18731 19907 20203 400 32S6 8844 10898 15793 17582 200 9174 10567 13312 14779 15495 19811 20475 100 2918 3963 5547 5760 7364 7398 7568 7724 9913 11629 14715 15526 Trekking van 14 Juni. Prijs van f 3000 No. 15664 t o 200 19164 100 8625

Echo van het Zuiden | 1907 | | pagina 10