Abonneert 11 op bit b ad. Notaris RANT E Kerknieuws. Handelsberichten. publiek verkoopeu 37) verzoek om hem één gratificatie te verleenen, aungezien hij sinds 1 Maart, dat heer Jansen naar N»d Indië is vertrokken, dus 3 maanden twee klassen heeft gehad waardoor zijne werkzaamheden zeer zijn verzwaard. De Voorzitter. Ik stel voor om ook dit adres in handen te stellen van Burg. en Wet houders. De heer Timmermans. De plaatselijke school commissie kan hierin misschien wel inliehtin- geu geven. De Voorzitter. Ja, dan zullen wij het maar aanhouden tot e.-u volgende vergadering. f. besluit tot af. en overschrijving van eenige posten. Zonder discussie wordt hiertoe besloten. De Voorzitter. Verlangt nog iemand het woord. De heer Timmermans. In de vorige verga- doring is de secretaris opgedragen om met de burgemeester van Oosterhout in onderhandeling te treden over de veekring en verder maat regelen te nemen, zoo noodig, die in het belang voor onze gemeente waren. Nu heb ik ondertusschen in een van de plaatselijke bladen gelezen dat de heer Jeunekes heeft bedankt voor zijne benoeming. Kan u mij hierover, zoover als doenbaar is, inlichtingen verstrek ken. De Voorzitter. De sec etaris is bij de Bur gemeester van Oostsrhout geweest. Wat betreft het bedanken vau Jenneke» als veearts is waar, officieel is het echter nog niet. Er is weer een nieuwe sollicitant gekomen, een zekeren mijnheer Vroemans. De heer Timm rmans. Is u ook bekend waar hij vandaan komt. De Voorzitter. Van Valkenburg, geloof ik. De Voorzitter. De Becretaris zal wel eens even mededeeling doen van zijn onderhond met den burgemeester van Oosterhout. De secretaris zegt hierop dat het hem is gebleken dat Oosterhout niet genegen is om de veekring zoo te laten voortgaan. De bij drage van andere gemeenten is veel te gering Voor dat bedrag willen ze hem keurmeester maken dan hebben zij hem alleen. Het vsr- sckil in het bijdragen is dan ook te groot. Zoo draagt 's Gravenmoer f6 bij, Geertrui— den berg f 10, Made, in Jrimraelen f 10 od Iianmsdonk f 50. Dat is geen verhouding. De burgemeester wist nog niet of hij de barge meesters van de veekring in een vergadering bijeen zou roepen of dat hij ze per brief zou inlichten. Dat zal van omstandigheden afhan gen. Wil men een veekriug hebben, zoo zegt Oosterbout, dan moet men er zelfs maar een vaststellen. Uosterhout zal in ieder geval zoo hoogstwaarschijnlijk niet meedoen. De heer Timmermans. Als Oosterhont dan niet meer genegen is dat dan de andere bur gemeesters een veekring samenstellen. Voor onze gemeente is het toch van een groot belang dat we een veearts hebben. Mijnheer de Jong uit Capelle zal ons wel zooveel als hij kau helpen, doch het is toch altijd beter dat wij zelf een veearts hebben. Ik hoop dan ook dat Burg. eu Weth. de noodzakelijkheid hier van inzien en na bericht van Oosterbont ontvangen te hebben direct maatregelen zullen nemen. De Voorzitter. Wanneer wij van Oosterhout een definitief bericht hebben ontvangen zullen wij er aanstonds werk van maken. De heer Timmermans. Dus wij mogen daar dan oprekeueu, dat aanstonds maatregelen genomen zullen worden als bericht is gekomen. De Voorzitter. Nogmaalszij gezegd, zeer zeker. Daar niemand meer het woord verlangt sluit de Voorzitter deze vergadering. DUSSEN. te moeten maken en wel hierover dat de hoofden van school A en C, geheel gepasseerd zijn. Vooral het hoofd C heeft een zwaren en minder aangename werkkring te vervullen. Door de minder gunstige ligging van wijk C. is het moeilijk om hulp-onderwijzers te krijgen en te behouden zoodat het hoofd vaak, bijna geregeld, meer dan een klasse voor zijn rekening heeft. Zoo is het nu nog van recenten datum dat hij in plaats van 2 schooltijden er, om de kinderen niet van onderwijs verstoken te laten, 3 schooltijden heeft moeten houden, wat zooals te begrijpen is zeer veel werk geeft. Hij stelt daarom voor de regeling der jaarwedden nog eens le herzien in dier voege dat de hoofden van A. en C. respectievelijk met 50 en 100 gulden worden verhoogd. Bovendien zegt de districts schoolopziener in zijn schrijven, heeft de heer Broeders zich altijd zeer goed van zijn taak gekweten. De secretaris. Van Troeders zelf is ook een adres ingekomen dat ik ook eens even zal voorlezen. Hieruit blijkt dat adressant eerst met vreugde had vernomen dat de salaris regeling van onderwijzers zou worden herzien, dat hij echter bitter teleurgesteld is, toen hij vernam, dat zijn salaris was gebleven zooals het was. Adressant wijst er op dat hij minima-lijder is en daar nog" 7% van moet missen, dat de mi nister duidelijk heeft te kennen gegeven dat het minimum alleen gegeven mag worden op kleine plaatsen waar het leven zeer goedkoop en de werkkring gemak kelijk is wat van Dussen geen van bei den kan gezegd worden. Voorts wijst adressant op de steeds gr oter wordende werkzaamheden door de administratie, correspondentie enz. Adressant verzoekt derhalve beleefd doch dringend de rege ling der jaarwedden nog eens na te zien en zijn salaris te verhoogen. De secretaris. Van het hoofd der school wijkl A, de heer Godschalk, is ook een schrijven ingekomen. Hieruit blijkt dat ook dit hoofd tot zijn leedwezen heeft vernomen dat hij bij de laatste plaats gehad hebbende herziening der jaarwedden van de onder wijzers geheel is gepasseerd Adressant verzoekt derhalve beleefd ook zijne jaar wedde nog aan eene herziening te onder werpen. De Voorzitter. Hebben jullie goed begrepen wat ze vragen Verlangt iemand hieromtrent het woord De heer Verschoor. Is er van Ged. Staten hieromtrent geen schrijven over ingekomen. Terwijl de Secretaris de heer Ver schoor en de heer v. d. Koppel, die ondertuschen ook een vraag heeft gesteld, beantwoord zegt de Voorzitter Ik zou ze maar een gratificatie geven. De heer Honsewijk. Heeft Ged. Staten Openbare vergadering van den ge meenteraad op Zaterdag 15 Juni 1907, niet eens geschreven dat er geen termen des namiddags ten half zes uur. bestaan om de jaarwedden te verhoogen Voorzitter de YVelEdachtbare heer De secretaris. Ja indertijd wel, maar van Honsewijk. dat is lang geleden. Te ongeveer kwart voor 6 uur opent Ik kan in iedere vergadering met geen de Vo\rzitter de vergadering; aanwezig oude stukken voor den dag komen, de heeren Schoi^makers A. H. van De Voorzitter. Ged. Staten hebben Honsewijk. H. Verho&ven, A B. v. d. wel eefis geschreven. Koptyel, L. v. d. Pluijm Jzn., B. van Dalen, A. L. van Beurden, K. Le<Wnans, P. v. d. Pluijm Azn- en P. Verschbor. De Voorzitter verzoekt den secretaris voorlezing te geven van de notulen der vorige vergadering. De Voorzitter. Heeft niemand iets op de notulen aan te merken. De heer v. d. Pluijm. Er staat niets in de notulen vermeld dat K. Leemans over dat zaakje van den nachtwacht heeft gesproken. De Voorzitter. Dat was besproken in geheime vergadering en komt niet in de notulen die in publieke vergadering worden gelezen. (Een stem er tusschen door. Het was geen geheime vergadering meer, want de andere punten die be sproken zijn, zijn wel in de notulen op genomen.) Maar nou moet je onder hand eens over dat zaakje gaan zwijgen hoor of anders(Hier smoorde de woorden in Voorzitters baard.) Er wordt hier in de vergaderingen niet meer over- gesproken hoor, verstaan 1 Zijn er nog meer aanmerkingen op de notulen De heer v. d. Pluijm. Neen, voor heden zijn het er al vast genoeg. Hierna worden de notulen onveranderd goedgekeurd en vastgesteld. AAN DE ORDE: 1. Besluit tot af- en overschrijving Door de secretaris worden de posten die af- en overgeschreven worden voor gelezen. De Voorzitter. Is het goed dat we ze zoo af en overschrijven. De heer Verschoor. 'tZal niet anders kunnen, dan is 't altijd goed, 't moet dan wel. Aldus wordt besloten. De Secretaris. Onder terugzending der stukken is er nog een schrijven in gekomen van den district schoolopziener Ik zal het schrijven eens eventjes voor lezen. Hieruit blijkt dat de schoolopziener zich met de regeling der jaarwedden van de onderwijzers wel kan vereenigen. Echter op een zaak meent hij aanmerking De Secretaris. Ja, een jaar bijna gele den, wat weet ik niet meer. De heer van Beurden. Maar er is toch zeker wel een goedkeuring gekomen voor het plan. De Secretaris. Dat was een verordening. De secretaris leest een schrijven voor. De heer v. Beurden. Ja, dat hebben wij al meer gehoord, in de vorige ver gadering De Voorzitter. Ik zou maar een gra tificatie geven dan ben je niet verplicht een volgend jaar weer te geven en anders moet je altijd geven. De heer van Beurden. Het valt deze twee heeren in 't geheel niet kwalijk te nemen, dat zij komen. Niet alleen is het salaris van de hulp-onderwijzers verhoogd doch ook van de overige gemeente ambtenaren is het aanmerkelijk verhoogd Zij zijn nu zoo bescheiden geweest om tot het laatste oogenblik te wachten met te vragen. Maar het gaat ook hier zoo, paarden die de haver verdienen krijgen ze niet. De Voorzitter. En de anderen niet? De heer van Beurden. Zij verdienen ze. De Voorzitter. Nou, ik zal het in om vraag brengen. De heer v. d Koppel. Er kon mis schien nog wel een andere regeling getroffen worden. De heer v. Beurden. Nu aan het salaris van den heer Le Blanc en de hulp onder wijzers, ook omdat we die anders niet konden krijgen, is getornd, kunnen wij het de heer Godschalk en Broeders niet kwalijk nemen dat zij komen. De Voorzitter. Ik zou een gratificatie geven, als je verhooging geeft, kan je ieder jaar blijven geven. Na een verwarde discussie stelt de heer Schoenmakers voor om ieder hoofd f 50 verhooging te verleenen. De heer v. Beurden. En ik stel voor om verhooging te verleenen zooals mijn heer ran Oppenraaij voorstelt. De Voorzitter. Ik zal dan het voorstel van Schoenmakers maar in omvraag brengen. Dc heer v. Beurden. Maar als het valt dat van mijn dan ook. Na nog eenige discussie wordt tot stemming overgegaan. Het voorstel van den heer Schoen makers werd met 8 tegen 3 stemmen aangenomen. Tegen stemden de heeren v. Beurden, K. Leemans en van der Pluijm. Deze heeren waren voor een hooger traktementsverhooging. De secretaris tot den Voorzitter, nu krijgen wij dat punt dat in geheime vergadering behandeld moet worden. De Voorzitter Ja, nou zullen we geheime vergadering houden. De Secretaris. U moet de vergadering schorsen. De Voorzitter. Ik schors de openbare vergadering. Na een groot uur wordt de vergade ring heropend. Aan de orde 4. Beredeneerd verslag van hetgeen met betrekking tot verbetering der volks huisvesting in de gemeente is verricht in het jaar 1906. De Secretaris. We zullen dat ter in zage op de secretarie nederleggen. 5. Bestek en teekening van de riolee- ring der Dusse. De Secretaris. Hier heb je het bestek en de teekening. Dat moet zoo aan Ged Staten worden opgezonden ter goed keuring. De Voorzitter. Ja, dat moet zoo naar Ged. Staten worden gezonden. De heer v. Beurden. Is het niet mo gelijk dat er nog veranderingen aan worden gebracht. De Secretaris. Ja, dat weet ik ook niet, 't moet zoo aan Ged. Staten ten goedkeuring worden opgezonden. De heer v. Beurden. Dus wijzigingen kunnen door de vergadering in zoo'n plan niet worden aangebracht, Nou, wat hebben wij er dan aan, laten we het dan zoo maar voor kennisgeving aannemen De Secretaris leest een adres van Ged Staten voor waarbij zij mededeelen dat zij voor 2/s zullen bijdragen, mits het werk publiek zal worden aanbesteed, door Ged. Staten goed te keuren enz. De heer van Beurden. Dat hebben wij al in een vorige vergadering gehoord, maar als wij die plannen moeten goed keuren zoo ze ons worden voorgelegd, als we daar niets aan mogen veranderen b. v. door de buizen wat lager te bren gen of hooger of wat ook dan is het beter dat wij het zoo maar voor kennis geving aannemen. 6. Ingekomen stukken. a. Schrijven van Ged. Staten, hou dende goedkeuring, besluit tot aankoop van grond van Heessels. b. Schrijven van Nas houdende dank betuiging voor zijne benoeming als onderwijzer. c. Idem van Van der Ploeg houden de dankbetuiging voor zijne benoeming als onderwijzer aan school C. De Voorzitter. Is er nog iets secretaris. De Secretaris. Neen. De Voorzitter. Dan sluit ik de ver gadering. CAPELLE. Openbare vergadering van den ge meenteraad op Dindsdag 18 Juni 1907 des voormiddags ten 10 uur. Voorzitter de WelEd.achtb. heer G. Vermeulen Wzn. Te 10.15 uur opent de voorzitter de vergadering aanwezig de heeren Wach ter, v. d. Hoeven, Rijken, Sneep, Mid delkoop en Rijkenafwezig het lid Oerlemans. De Voorzitter verzoekt den secretaris de notulen van de voiige vergadering te willen voorlezen. Deze worden na voorlezing onveran derd goedgekeurd en vastgesteld. Aan de orde. 1 Verzoek van den heer A. d. v. Dordt om afschrijving van den Hoofd. Omslag De Voorzitter- Van Dordt is in Mei 1906 vertrokken en is dus vier maanden te veel aangeslaan. Burg. en Weth. stellen voor, om die 7 maanden af te schrijven dat is voor f 15.42. Aldus wordt aangenomen. 2 Verzoek van Mej. G. E. J. Korf- macher, onderwijzeres in de Nieuwstraat alhier, om haar met ingang van 1 Juli a. s. eervol ontslag te verleenen. De Voorzitter. Mej. G. E. G. Korf- macher verzoekt om met ingang van 1 Juli, a. s. eervol ontslag, daar zij zich op 20 Juli a. s. hoopt in te schepen om naar Ned-Indië te gaan. Haar verzoek is 10 Mei ingekomen. Burg. en Weth. stellen voor haar met ingang van ljuli a. s. eervol ontslag te verleenen. De heer Rijken. Nu in dit bijzonder geval kan van de bepaling, dat 2 maan den van te voren ontslag moet worden gevraagd, worden afgeweken. De Voorzitter. Het geval doet zich voor dat we met ljuli een onderwijzeres kunnen krijgen. De heer Rijken. Behoudens het bizon- dere geval dat zij zich inscheept. De heer Wachter. Hoofdzaak is toch dat wij met 1 Juli een nieuwe hebben. Aangenomen wordt haar met 1 Juli eervol ontslag te verleenen. 3 Benoeming van een onderwijzeres. De Voorzitter. Er zijn 2 sollicitanten Mej. Brenkman te Heukelom en mej. Klappers te Breda. Beiden hebben, in tegenwoordigheid van Burg. en Weth. proefles gegeven en voldeden goed. Echter was mej. Brenkman, ook volgens het hoofd der Zij kon ook 1 Juli school, de beste, in dienst treden. Intusschen worden de stukken voor de leden ter inzage nedergelegd. De heer Sneep. De informaties die zijn ingewonnen voldeden die. De Voorzitter. Ja, die voldeden allen goed. Hierna wordt Mej. Brenkman met al- gemeene stemmen benoemd. 5 Vaststelling staat hoofd. Omslag over het dienstjaar 1006- De Voorzitter. Dat zijn allemaal posten die vroeger door den raad reeds zijn goedgekeurd. Burg. en Weth. stellen voor deze staat in een totaal bedrag vae fll5.95Vs vast te stellen. 6. Idem hondenbelasting. De Voorzitter dat is voor een totaal bedrag van 1377«. Beide staten worden vastgesteld. De Voorzitter. Verlangt nog iemand het woord. De heer Sneep. Ik wilde eens even spreken over de toestanden aan de haven. In de laatste dagen heeft aan de haven een groote berg steenen gestaan vlak op de wal. Dat is voor de scboeiïng zeer slecht vooral daar waar een heele dag zwaar geladen karren heen en weer rijden en daardoor steeds dreuning wordt ver oorzaakt. In het reglement staat dat niet langer dan 2 maal 24 uren iets aan wal mag blijven liggen. Dat men nu direct niet op de vingers wordt getikt vindt ik zeer goed. Maar nu liggen er al een paar weken een duizend of zes zeven steenen. Als die dan maar eens wat verder op de kant werden gestapeld Of dat men dergelijke dingen dan meer naar achteren laat lossen. De Voorzitter. Dezelfde opmerking heb ik ook gemaakt. Toen het tweede schip gelost is hebben ze de steenen ook verder op de kant gestapeld en nu zijn ze aan het rijden. Ik denk wel dat ze binnen een paar dagen zullen zijn opgeruimd. De heer Sneep Deze steenen hebben er wel weken gestaan. Dan heb ik nog iets omtrent de haven en nu zal men zeggen, dat is eigen belang. Nou, ik wil niet ontkennen, 't ligt er ook wel eenigszins in opgesloten- Het gebeurt meermalen dat er zand wordt gelost en als dat dan daar eenige dagen heeft ge legen waait het over de heele haven heen, zoodat je dikwijls niets kan zien. En ook in de haven komt dan veel terecht. Er zijn heele banken. De Voorzitter. Met het zand lossen gebeurt het wel eens, dat er wat wordt gemorst. Vooral als het scherpzand is, dat waait aanstonds weg. We kunnen iet er wel eens laten uithalen. Maar langer dan drie dagen zal er nooit geen zand leggen. De heer Sneep. Nu is er al een bank van belang. Die schepen moesten maar achter blijven lossen. De Voorzitter. Maar 't is daar de leste plaats om te lossen. De heer Sneep. Ik zeg het omdat wij 't best ondervinden en om zelf dat nu te laten uitbaggeren gaat toch niet. De Voorzitter, Wij zullen het uit laten baggeren als de hooibouw voorbij is. Nu kan je toch aan geen arbeiders komen. De heer Sneep. Wordt er ook nog wel eens wat aan de keiwegen gedaan. De Voorzitter. Als het noodig is wel. De heer Sneep. Aan onze kant is de weg verschrikkelijk slecht. Er zijn gaten in zoo groot, dat je er bijna niet kan uitkomen. Ik heb hier nu ook wel belang bij omdat ik er een heele dag moet rijden maar de weg is bar slecht ook hoor. De Voorzitter. Aan de Oostkant is hij dan ook slecht. De heer Sneep. Ja, daar is hij ook slecht, maar daar hebt ge zoo'n druk vervoer niet- Dat is eens een enkele kar zand. De Voorzitter. We hebben er lang krab voor gezeten, maar wij zullen er eens naar zien. De heer Sneep. Ook de schoeiing begint zeer slecht te worden. Op enkele plaatsen loopt het water reeds tusschen de wal en de schoeiing in. Alsdat zoo lang blijft, zal hier de schoeiing rotten. Wordt er nu eens naar gekeken dan ko?t het maar een betrekkelijk beetje en wacht men er tot later mee dan komt men op grootere kosten. De heer Rijken. Aan welke kant is dat. De heer Sneep. Aan beide kanten heb je slechte plaatsen. De heer Rijken. Dan toch zeker maar een klein gedeelte, want de Westkant is nog kortgeleden vernieuwd. De heer Sneep Dan moet u eens in die" hoek kijken, daar is de schoeiing al geheel weg, Op 't oogenblik zou het nog een kleine kosten zijn om die schoeiing te verbeteren. Later kom je op groote kosten. De Voorzitter. Wij zullen naar 't een en ander eens gaan kijken en onze maat regelen nemen. Hierna wordt de vergadering gesloten. 40 jaren Priester Zaterdag was het 40 jaar geleden dlt de kathedrale kerk van St Jan te 'a Bo* de II. prie-terwijdiüg werd toegediend. Van het aantal toen priester-gewijd, leven thans nog en zien met voldoening, hun afgelegde loopbaan neer de zeere^ heeren JF. Bijnen, pastoor Rijkevot, P. W. H. van Hoeck, pa toor Nederwett, J. A. G. Suijs, pastoor Reek, H. Verberj pastoor Besoijen, A. J. N. Vermeulen, j toor Horssen en C. J. W. van Winjj pastoor Schaijk. In het bisdom van Breda herdenken td A. H. van de Corput Vicaris-Generaal het bisdom en pastoor van het Begijn^ de zeereerw. heeren A. G. Blankers, pas|0 te Leur, J. B Léautand, pastoor te Groc Zundert, G. Smoor, rector pensionaat Holi eu F. A. Kerstens, pastoor te Terneu*, eveneens ditzelfde jubileum. Antoniusfeesten te Waalwijk. Dat de H. Aulonius van Padua u Volksheilige" is bij uitnemendheid, is dei dagen weer op schitterende wijze geblel iu onze parochie aan Zijn eeredieust toep wijd. Gedurende het octaaf van Zijn ft{, stroomden tal van geloovigen van heinde- verre naar het nederig devotiekerkje same, om hun .machtigen vriend te rerecren t Zijn alvermogende voorspraak iu te roept Vooral Zondag onder het octaaf was enorm d uk, zoodat het kerkje toch al ni te groot, voor die gelegenheid te klein bleei om de groote menscheumasa te bevatten dan ook bij honderden buiten moesten blijve Moge de goede God door de machtige vooi spraak v. d. H. Antonius Zijn ruimen zegt doen nederdalen over de onvolprezen hooi zelafricc en ijverige zelatricen. Moge H. Antonius voor ziju grooten vereerder trouwen werker verkrijgen dat zijn teruggt wonnen gezondheid nog vele jaren gespaard en het hem gegeven zij eenmar wij mogeu hopen, weldra, de kerk te vo tooien, opdat zij nog talrijker pelgrimechari kunne bevatten. De opkomst ook vooral Dinsdag enorm groot, oia ecu voorbeeld te noeini alleen aan T station Made en Drimelen, stij ten bij de 100 pelgrims op; en de druk; op 't middaguur in onze straten was een b, gei Fr; het ker ver ten eer hee wo zee har wijs van het overgroute bezoek, dat vo gel de Antonius-parochie maar ook voor de g heele gemeente hare voordeelen ontegenzw gelijk medebrengt. De toevloed waa dit jaar zeer groot neemt jaarlijks met honderden en honderdr toe, zoodat de toekomst eene groote beat vanrt belooft, Ook heden is het zeer druk. BESOIJEN, 11 Juni. De prijs der boter, 1. 1. Diusdag Besoijen op de mijn aangevoerd, bedroe de hoogste f 1,32 de laagste: 11.17 De pr. der eieren was 3 tf/cent. GORINCHEM, 17 Juni. De aanvoer van granen was heden gering m gewonen handel. Ristarwe 8 25 a 8. 35 roode dito t 7,70 a7i witte dito l 7,80 a 7.90 inl. rogge '7,25 a 7 Buiten 1 dito 7 15 a 7 gerst 1 5.10 a 5,20 havi 3,70 a 3,80 .1 livenboonen f7,55 a 7 65 blauw erwten 0.a 0,allee per hectoliter. On de veemarkt waren heden aangevoerd ll runderen 12 nuchtere kalveren, 46 vette varkei en 761 biggen, le qual. NalfkoeieD 1190 t Kalivaarzen f 140 a 21 Guiete vaarzen 1 0 ll Melkkoeien 1180 H/j .ïar'ge ossen f90 a IS Pinken i 60 A 10 Graskalveren f 30 i Nuchtere ka|r. 8 j Aangevoerd 46 vette varkens van 21 a 23 per hall kilo, biggen van 1 8,— a 12. pi stuk. Aangevoerd 3 schapen en 31 lammeren; achi pen f20 a 24 en lammeren f 12 A 118 per stok Eieren 1 090 a 1.05per 26 stuks. Boter 60 A 65 ct. per '/j kilo. ROTTERDAM, 17 Juni. Tarwe 9.20 a 10.25 per 100 K.G Rogge was van 1860 tot 7. Gerst. Winter per 100 kilo f760. f0.Zom per 100 kilo f 8.75 a f9.00 en Chevalier per 1( kilof8 f 8.50. Haver per 100 k.f 8.60 a 9. Witte Boonen, van 13.14. Bruine boonen van 8.f 9.50 Blanwe Erwten naar kook kwaliteit erkock van f8.50 tot 9. en vertrouwdekook éaarbovii Koolzaad f 4 1 Of bla te Ve vat en san en ma in die del mo Sp: kné haa ten alle het ten var 2 sch in te van tee! dez Eui is wil te Waalwijk, zal voor den Heer J. M MAIJERS te Beeoijen, bij inzet op Divl- dag 9 Juli 1907 ton koffiehaize vatj ADRIAAN KORSTEN le BeeoyVn, bj toeslag op Dinsdag 23 Juli 1907 koffiehuize van DENIS VAN DER ZAKEiN ald^ar, telkens ten of na 7 uur des avoid Onder Waalwijk. Koop 1. Eeu Huis waarin Landbouwer* bedrijf met Erf aau de Tweede Zeiüe, Sectii B No. 679 groot 0.03.70 H.A. Koop 2. Een perceel Bouwland Zuid waarts Van Koop 1, Sectie B No. 680 grofl 0.44.40 H.A. Bij den toeslag komen de beide Koopfi in Massa. Koopen 1 en 2 zijn gezameüjk verhuur voor f104.'sjaars aan Hendnk van Zih tot 30 November 1907. Aanvaarding in eigen gebruik op 1 De cember 1907, in lasten op 1 Januari 190f sche man rich stre wat mon n dacl vaai te tege weg in i well Zi verl St loos pen D Vi OVtft effet trap plo koni beel vooi inod toon nanl »1 orde te b N op, VM

Echo van het Zuiden | 1907 | | pagina 6