Gemeenteiaadsvefgadering Abonneert U op dit blad, Verhuisd Schoenstikster Vlaatschappij tot Exploitatie van Staa PAUL BLÏÏÏÏËMÜIJEK Brandstoffen Advertentiën. DE GROOT en KALIS Schoenstikster Rijks-Hoogere Burgerschool Dr, B Dijksterhuis. Notaris VAN HAM Notaris VAN HAM sspoorwegen. Belangrijk Bericht. BarL JJpelaar, Reclame. Rechtszaken. Ingezonden Stukken Kleine Advertentiën. II. GOUDA Jzn. Waa'wijk naar ^aardwijk. Knoopsgaten Machine Doornaaimaohine. „WILLEM II" verkoopen verkoopen Openbare Verkooping. publiek te verkoopen Er is geen beter bewijs dan de getuigenis van Jieden van Waalwijk. Openbare vergadering van den ge- meenteraad op Maandag 22 Juli 1907, des avonds ten half acht uur. Voorzitter de Edelachtb- heer baron Van Heeckeren van Waliën- Te ongeveer 8 uur opent de Voor zitter de vergadering, aanwezig de hee ren v- d. Waals, v. d. Hoeven, v- d Schans, Voor de Poorte en Oerlemans afwezig de heeren de Bruijn en Stam. De Voorzitter verzoekt den secretaris voorlezing te geven van de notulen der vorige vergadering. Deze worden na voorlezing onveran derd goedgekeurd en vastgesteld. Aan de orde 1 Schrijven van den heer G. J. Heij- mans, houdtnde verzoek om afschrijving Bij mijn vertrek naai Canada aan vrienden en bekenden een hartelijk vaarwel en tot weerziens toegeroepen, VAN te TILBURG. oor het 2e toelatingsexamen in September a. s. kunnen Can didate n zich aanmelden tot den 25en Augustus. De Afbraak van het door C. de Kloe bewoon i geweest en op 22 Juli jl. afgebrand huis en een Bouwterrein een en ander aan den Loonscben Dijk onder Sprang. De Onroerende Goederen van L. Kroot c. s., staande met boogen als volgt Een zeer groote partij oude Trijp,, cotteline, rijtuiggordijnen, )ussen, veeren, cocosmatteo, oud 'eder, een oude staaldraadkabel, enz. e. le. BESTELLINGEN kunnen als voorheen worden afgegeven bij de tri ma C. G van der Heijden en P. T. Bierlaagh, Ijzer handel. urgh overviel 10 dezer de schuilplaats 'l an een vijandelijken maradiadeze neuvelde. De voortvluchtige maradias 'an Madjene en Pemboewang kwamen n onderwerping. De maiadia van Tjin- ana werd door roovers vermoord Keu draagpennlng. Ingevolge koninklijk besluit is een zilveren draagpenning geslagen, die in naam van H. M de Koningin vóór het gala-diner te Amsterdam aan de eerste gedelegeerden ter Vredesconferentie is aangeboden en door dezen tijdens den maaltijd gedragen. De penning is ontworpen door den heer J. C. Wienecke, stempelsnijder aan \s Rijks munt. Hij is langwerpig ovaal en wordt op de rechterborst gedragen aan een zijden azuurkleurig lint Op de voorzijde is afgebeeld de voorgevel van de Ridderzaal waar de Vredesconferentie vergaderttusschen de twee torenspitsen breekt de zon der gerechtigheid door de duisternis en onder den voorgevel staatHagae Comit is ('s-Gravenhage) en het jaartal 1907 in Romeinsche letters. Op de keerzijde leest men het vol gende Donum Wilhelminae Neerlandiae Reginae ad Secundum Pacii Conventum legato (Geschenk van Wilhelmina Konin gin der Nederlanden aan den afgevaar digde ter Tweede Vredesconferentie) daarachter is de naam van den begif tigde ingeklopt. De Rijksmiddelen De afgeloopen maand Juni heeft weer een bevredigend resultaat voor 's Rijks schatkist opgeleverd. De opbrengst van de middelen toch bedroeg f 15,059,728,35 tegen f 14,646,678,16 in de gelijknamige maand van 1906, zoodat dit jaar in Juni f413,050,19 meer werd ontvangen. De verschillende cijfers nagaande, blijkt dat de meeste bronnen van inkomst deze maand Juni ruimer hebben gevloeid dan verleden jaar. Zoo werd meer ontvangen op de grondbelasting ongeveer f 232,000 de personeele belasting f 59,000, de be drijfsbelasting f 46,000, de vermogens belasting fll,000, de invoerrechten f17,000, den suikeraccijns f53,000, den wijnaccijns f 9000, den zoutaccijns f29,000 het geslacht f 4000, de belasting op gouden en zilveren werken f 2000, de zegelrechten t 79,000, de registratierech ten f58,000, de posterijen £70,000, de rijkstelegraaf f15,000, de Staatsloterij flOOO, de jacht- en vischakten f4000 en de loodsgelden f 14,000. Daarentegen leverden minder op de accijns op het gedistilleerd f 159,000, de accijns op bieren en azijnen f 6000, dc hypotheek rechten f7000, de successierechten f 110,000 en de domeinen f6000. Omtrent de opbrengst van de suiker accijns valt nog te vermelden, dat deze in de jongste drie maanden bedroeg f5,429,137,59 tegen 15,056,841 in het zelfde tijdvak van 1906. Het eerste half jaar van 1907 heeft totaal opgebracht f 76,790,028,15', tegen i 75,017,025,49' in het eerste halfjaar van 1906. We zijn dus thans reeds f 1,773,002,66 op verleden jaar vooruit. De veetentoonstelling in den Haag uitgesteld- De minister van landbouw heeft in verband met het in de provincie Zuid- Holland beerschend mond- en klauwzeer als zijn oordeel te kennen gegeven, dat de veetentoonstelling van de in de maand September alhier te houden nationale en internationale landbouwtentoonstelling door de Hollandsche Maatschappij van landbouw georganiseerd, niet zal kunnen doorgaan. Naar aanleiding van deze mededeeling zal het hoofdbestuur der Hollandsche Maatschappij van Landbouw dezer dagen -vergaderen ten. einde hieromtrent eene beslissing te nemen. De overige afdeelingen der tentoon stelling blijven gehandhaafd. Het zijn •de volgende: zuivel (boter en kaas) paarden, pluimvee, bijen, zaden en pro ducten, fruit en groenten, staatszorg voor den landbouw, nieuwe vindingen, hoef beslag, heideontginning, boschcultuur grondverbetering en zoetwatervisscherij Tweede Nederlandsch Katholiek Congres. tot bestrijding van het Aleoholismo. (Nijmegen 18, 19, en 20 Augustus). Aan dit Congres zal worden verbonden eene Tentoonstelling van alles wat met dunk best rij din ip verband staatlectuur, insig nes, alcoholvrije dranken, enz. Deze tentoon stelling belooft zeer merkwaardig te zijn. Eenige belangrijke bibliotheken werden er reeds ttSor- afgestaan de voornaamste fabri kanten van alcoholvrije dranken hebben hun> ne medewerking toegezegd en ook iurichtin gen als die der firma Ivens Co (toestellen voor lichtbeelden)- ^zullen exposeeren.Het voornaamste echter is, dat deze tentoonstel ling z. I aanpassen aan de onderwerpen, welke pp 't Congres besproken wordeD. B trekkelijk kindervoeding, kindersterfte en tuberculose zijn interessante grafische voor- "telling&i in bewerking en omtrent Sanatoria voor Drankzuchtigen in binnen en buiten land worden belangrijke gegevens verzameld, De commissie voor de Tentoonstelling be staat uit de heereiiKap. L Simonis, te 'j-Bosch, Henri Hermans te Maastricht en E Janssen te Nijmegen, (v. Weldetenstr. 04) Katholiek Sociaal Congres op 10 cn 11 Aug. te 's Uertogenboseh. De. Voorbereidings-Couimissie brengt ter kennis van belanghebbende, dat a. tot tweede rapporteur in de 2e sectie benoemd is den Heer J- L. M. Hardy, te Tilburg b. van Z Exc den Miuister van Landbouw, Nijverheid en Handel de mededeeling is ont vangen, dat de Regeering zich op het Congres zal doen vertegenwoordigen door d n Secre taris-Generaal van genoemd departement, den Heer Mr. Versteeg c. vóór 1 Aug. het officiëele programma, benevens de toegangsbewijzen voor de afge vaardigden [gele kaarten) eu belangstellende leden der aangesloten organisaties {rootle kaarten) aan de opgegeven adressen zullen worden verzonden. Zij die op 1 Ang. nog niets mochten hebben ontvangen, worden beleefd verzocht daarvan kennis te geven aan den Secretaris, daar zonder kaart niemand tot het congres kan worden toegelaten. Ook zij, die wel het inteekenbiljet voor deelname inzonden, doch eerst later de namen der afgevaardigden zoudon opgeven, worden dringend verzocht zulks thans ten spoedig ste te doen. Namens de Voorbereidings-Commissie F. X. W Bult, Voorzitter. B. Dammer9, Secretaris. Kamerlid en Gedeputeerde. De heer G. L. van der Zwaag deelt in De Klok mede, dat hij zeer goed gevoeld de betrekkingen van lid van Ged. Sisten van Friesland cu lid van de Tweede Kamer niet naast el aar te kunnen waarnemen, zooals het behoort. Hij i- voornemens bij de eer»trolgende Kamerverkiezing, diezegt hij misschien spoediger komt dan men denkt, een keuze lusschen beide te doen. De redactie van De Klok zal hij een ander overdragen. Wij wenschen Uwe aandacht te vestigen op een der belangrijkste punten onzer sa menspraken met het publiek. Men haalt immer gevallen aan var. peisocen uit uw buurt. Temand, in Engeland woonachtig, zou U misschien een weisprekenden brief kunnen schrijven rol waarheid, maar gij zult er waarschijnlijk de voorkeur aan geve.i, er een uit Uw tigen buurt te ontvangen, nietwaar De Heer J. Kogels, Parallelweg C 84 te Waalwijk, meldt ons: Ik ben bli dat ik b- kend raakte mat Foster's Rugpijn Nieren Pillen want hieraan en aan niets anders heb ik het te danken dat mijn tienjarig zoontje Joseph, absoluut genezen werd van eene verschrikkelijke nieraandoening, die het hoofd geboden had aan verschillende voor geschreven medicijnen. Sedert drie weken bevond zich in de uri:.e van mijn kind veel bloed, hetgeen veroorzaakt werd door een nierbloeding; dit was verschrikkelijk om aan te zien en niettegenstaande alle goede zor gen ging de jongen niet vooruit. Bij toe val hoorde ik van Foster's Rugpiju Nieren Pillen en hoe groot was mijn geluk toen mijn zoontje na het gebruik van twee doozen Uwer weldoe ide pillen geheel en al gene zen was en ik sal het mij steeds ten plicht iekenen Uw heilzaam geneesmiddel aan alle nierlijders te recommandeeren. Ik ondergeteekende verklaar dat het bo venstaande waar is en machtig U het pu bliek te maken op elke wijze die U goed dunkt. De bovenstaande verklaring, zoo eenvou dig en oprecht bewijs ons het doeltreffende van Foster's Rugpijn Nieren Pillen. Het is een zekei middel voor alle ongesteldheden der nieren en der blaas, evenals voor huDne eerste kvnteekenen als pijn, stramheid en zwakte in den rug, opstopping, overvloedige urineloozing, bezinksel der urine, rugpijn ver oorzaakt door een koude, aandrang van bloed in de nieren of blaas, ontsteking enz. en al de ziekte daaruit voort» loeieud, zooals suikerziek te, w terzucht, verlies -an eiwitstoffen, onrein heden ia het bloed. Vermijd dus de ziekte, ter wijl gij direct bij de eerste verschijnselen de kiemen doodt, welke zich voordoen. Verzeker U dat men U de echte FOS TER'S RUGPIJN NIEREN PILLEN geeft, dezelfde die de Heer Kogels gehad heeft Wij waarschuwen tegen namaak en maken koopers er op attent, dat op iedere doos de handtee- kening van James Foster voorkomt. Zij zijn te Waalwijk verkrijgbaar bij de firma Wed. Orie-Duuioulin, Markt. Toezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel k f 1,75 voor óón of f 10voor zesdoozen. te verleenen van den H.O. van zijn vader, alhier overleden. De Voorzitter. Ik stel voor dit punt in geheime vergadering te behandelen. Aldus wordt besloten. 2 Voorloopige vaststelling van de gemeenterekening. De Voorzitter. Hiervoor is een com missie benoemd bestaande uit de heeren Voor de Poorte en de Bruijn. De heer Voor de Poorte, hier aanwezig, zal van zijne bevindingen wel zoo goed willen zijn rapport te willen uitbrengen. De heer Voor de Poorte- De commis sie heeft de rekeningen nagezien en in orde bevonden De Voorzitter. Verlangt een der leden nog inzage of nadere inlichtingen niemand i- dan stel ik voor deze voorloopig vast te stellen. Aangenomen. 3 Vaststelling verordening van Kaai en havengelden. De Voorzitter Ik stel voor deze ver ordening eerst in handen te stellen van B. en W. om pre-advies om dan in een volgende vergadering af te werken. Aldus wordt goedgevonden. Hierna gaat dc vergadering over in geheim comité ter behandeling van re clames tegen den Hoofdelijken omslag. De voormiddagzitting der arrondisse mentsrechtbank van Den Bosch werd gisteren nagenoeg geheel in beslag geno men door de zaak tegen G. de Bie en J. Ulijn, landbouwers te Osch, beschul digd van diefstal met braak in de coö peratieve Roomboterfabriek te Macharen onder Megen en bedreiging tegen het leven van de ambtenaren der politie Ceulen en Kemperman in den nacht van 22 op 23 Juni j.l. De officier van jus titie, beide beklaagden zeer gevaarlijke individuen en de koningen der dieven uit die streek noemend, eischte tegen elk een gevangenisstraf van vier jaar, zonder aftrek van preventief. De ma ximum-straf op deze overtredingen ge steld was twaalf jaar. Mr. Lion pleitte clementie. zijn vernietigend werk kan verrichten. In gemoede vraag ik bem of hij door rijn tegen werken niet. veel meer schade neeft aange richt dan het bedoelde socialistische kopstuk bij zijn optredeu heeft kunnen <loeD Hij ver geet bij dit alles dat socialisten niet worden geboren doch worden gekweekt. Is het optre den van een socialistisch kopstuk te dezer plaatse niet het gevolg van verkeerd beleid van zekere zijde Denkt bij soms dat het partij kiezen by de herstemming, nu de strijd ging tusschen twee' uitnemende katholieken, bij vele weidenkenden niet een slechten indruk heeft gemaakt BRAM. Baamsdonksveer, lo Juli 1907. De genoemde circulaire is niet algemeen verspreid daar zij diende tot bekendmaking vanliet terugtrekken des lieoren Simonis. Het verspreiden dezer circulaires zou dus mosterd na den maaltijd zijn wat evenwel niet belet heeft dat zij tocb in veler handen is gekomen. (Buiten verantwoordelijkheid der Radactie). Mijnheer de Redacteur Gaarne zag ik voor het onderstaande een plaatsje in Uw geëerd blad ingeruimd. Bij voorbaat daarvoor mijn dank. Nu de gemeenteraadsverkiezingen zijn af geloopen wil ik, hoewel in het algemeen geen vriend van napleiten, wel eens publiek maken. Het staat thans vaat dat het candidaatBtellen van den heer W. F. Simonis door het meeren- deel niet begrepen is en dit pleit iutuascheu niet voor het Begripsvermogen van sommige kiezers. Doch waarom zou ik hier iets bespre ken wat de heer Simonis zelf zoo juist in zijne circulaire zegt. Ik zal daarom een gedeelte dier circulaire citeereu. »De redenen Volgaarne grijp ik deze „gelegenheid aan ze U mede te deelen Mijne „candidatuur was niet tegen een der aftre— .denden persoonlijk gericht zooals rerschillen- „de mijner vijanden zich veroorloven te be sweren. Nsen, zij diende op de allereerste „plaats om te trachten de burgerij in den „raad te brengen en op de tweede, niet miD- „der voorname, om de kiezers gelegenheid te „geven zich te uiten omtrent hunne gevoelens „in zake bet huidig bestuur onzer gemeente. „Sinds jaar en dag roept men, de groote ,massa, om verandering in den bestaanden „toestand, over burgers in den raad, enz. De „gelegenheid werd hun geboden en het is .natuurlijk bekend hoe men ze gebruikt heeft „In plaats van schouder aan schouder te staan „hebben vele mijner standgenooten deze gele genheid aangegrepen om mij een bak te „zetten, de een gedreven door afgunst, „(die achterlijken onder hen beschouwen bet „lidmaatschap van den gemeenteraad nog „steeds als een eere-postje en dachten met ifferinc DUSSEN, den 23 Juli 1907. De herstemming behoort alhier tot het ver leden. Thans is elkeen weder teruggekeerd tut zijne dagelijksche bezigheden en wat enkele dagen geleden het onderwerp van alle ge sprekken was, begint nu oud te worden en voor vele zijne bekoorlijkheid te verliezen. Enkelen begonnen, ODgewoon als zij waren aan verkieziDgsdrukte (het was in ons goedig, gehoorzaam, onderdanig dorpje in geen veertig jaar gebeurd, dat 354 kiezers aan de stemming deelnamen) naar rust te verlangen. Waarvoor toch al die drukte vroeg de eenvoudige in den lande. Lange jaren zijn we zoo geregeerd en al was er veel niet in den haak, och dat is nu eenmaal zoo, daar is toch niets aan te veranderen, zij hebben de macht 'v handen en zooals zij het willlen moeten wij het prijzen. Deze man en velen met hem bleven in hunne berusting de oude traditie's van slaafsheid en afhankelijkheid getrouw. Hij bleef tarwille van den vrede, van voorgestelde vriendschap eu beschormiDg slaaf en bleef in den geest doodenden toestand van voorheen. Men had hem wel eens v.rteld van mannen, die ver betering wenschten aan te brengen in het alg meen belang die onze gemeente onpur— tijdig wenschten geregeerd te zien, die zich verheffen kouden boven persoonlijkheden eu partijschap van mannen die de financi-ele draagkracht der ingezetenen niet noodeloos hoepten verzwaard te zien. Maar nauwelijks had hij iets gehoord of hij hoorde óók de af schrikwekkende voorstelling van ons het is de zwarte bende bestaande uit een troepje raddraaier», die eene ommekeer der regeering wenschen. Een hoopje waar zich liefst een fatsoenlijk mensch niet mede bemoeit Eu ook jij Jan bent veel te fatsoenlijk om je met zulke lui in te laten. Daar sta je toch zeker boven, anders kerel zou ik me in je vergist hebben eu dat kan ik toch niet van je denken, kom ga met ons, stoor je aan geen gekwezel en doe zooall wij altijd gedaan ebben. En Jan, zooveel jaren lijdelijk geweest zijnde, is niet in staat de diepere beweeg redenen te snappen en sloft weer heen den ouden sleur. Vooruitstrevenden wat dunkt U hebben wij in de jaren die voor ons liggen met eene taak te vervullen? nl., te bewijz.n dat wij geen raddraaiers, geen socialisten, geen allooi zijn, dat geen persoonlijk belang bij ons op den voorgrond staat, doch het is liefde voor onzen evenmensch. onbaatzuchtige behartiging van datgene wat met de volkswelvaart in het nauw verband staat. De stemming heeft be wezen, dat er reeds eene kern is waarop voortgebouwd kan wordenzij toch heeft medegewerkt, trots alle mogelijke middelen van hooger hand, om den volksman bij uit uemendheid te handhaven, wat ook haar gelukt is. Veel hebben wij bij deze stemming gewonnen nl-, dat er is eeue basis gelegd, een kern gevormd waarmede in de toekomst reke uing zal gehouden worden. Komt gij alle, vrije burgers van Dnssen, helpt ons de taak die wij vrijwillig opgenomen hebben naar behooren volgens recht en billijkheid te volbrengen. Werkt mede tot verwezenlijking van het schcone doel wat wij ons voor oogen gesteld hebben. Het zaad is er en wordt met milde hand gestrooid en al gaat dit zaaien thans met druk gepaard, het zal ontkiemen, éèn maal zullen wij komen en juichend onze schoven dragen. Hoogachtend, M. J. TIMMERMANS. VRIJU. CAPKL. „aan de groote opofferingen die ik mij in „zake leverantiëu zou getroost moeten hebben) „de anderenderden hadden misschien „zelf liever in aanmerking gekomen, enz. „Nooit beter dan nu is het bewezen dat het „meerendeel tevreden is met de wijze waarop „wij geregeerd worden. Lieb Vaterland, kansst „rnhig sein." Dat het wel begrijpen der candidatuur door 183 kiezers tot meerdere schande strekt der tegenwerkers is zonder -twijfel. Waarom er tegengewerkt is kan men wel uit het boven staande zien en het is dus onnoodig daarover verder uit te weiden. Verder wil nog eens een hartig woordje aan den redacteur der Donge-Bude richten.,Waarom deze de candidatuur van den' heer Simonis heeft tegengewerkt was voor mij een raadsel. Deze, lid van het hoofdbestuur der Hanze, Vereeniging van Kath. Neringdoenden in het bisdom 's Bosch, een vurig ijveraar van het vereenigen van den middenstand, gaat de candidatuur van een onzer beste en meest onbesprokene middenstandersals de heer Simonis is, bestrijden (Een rare manier om den middenstand te organiseeren of denkt hij soms dat de heer Simonis met zijne denkbeel den alleen staat Hij noemt het stellen van dezen candidaat «oppositie voeren." Hij ver geet daarbij dat hij zelf nooit iets anders gedaan heeft dan oppositie voeren. Mag hij het anderen verwijten dat zij zijn werk voort zetten al is het dan ook in een andereu vorm Daarenboven loopt nog het praatje dat hij zich voor het aanvaarden eeucr candidatuur heeft laten vinden doch dat de personen, die voornemers waren hem te stellen bang waren dat zij een échec zouden lijden. Eveneens loopt nog het praatje dat de redacteur zelf aan een ander ingezetene heeft aangeboden eene candidatuur voor hem te bevorderen. Hoe rijmt dit alles Ik laat echter deze praat jes, wanneer ze onwaar blijken te zijn, gaar ne voor rekeniDg van het praatgrage publiek. In de Dummers van 7 eu 14 Jnli der Donge- Bode heeft de meergenoemde redacteur 't o m. over het optreden van een der socialistische kopstukken in onze omgeving die ongestoord Wegens afschaffing te koop voor f 35. een puik Rijwiel, zoo goed als nieuw, merk ^Simplex". Te bevragen aan 't bureau van dit blad. Voorspoedig bevallen van een Zoon de HoogWelgeb. Vrouwe J. DE VAN DER SCHUEREN- Vos DE WaEL. Waalwijk, 16 Juli 1907. t t Heden overleed plotseling te f Venlo, voorzien van de H. Sa cramenten der Stervenden, onze innig geliefde Dochter, Zuster en Behuwd zuster Mevrouw THERESIA SCHRIJNEN, geb. v. Gils, in den ouderdom van bijna 31 jaren. Uit aller naam Dootor A. L. G. van Gils. Waalwijk, 20 Juli 1907. De Heeren Mevrouw CANTERS Lb Blanc betuigen hurrnen dank, voor de vHe bewij zen van belangstelling bij de geboorte van hunnen ZOON ondervonden. Drunen, 22 Juli 1907. Vrijhoeveu-Cappel, 23 Juli 19C7. Wegens teleurstelling gewaagd zoo 9poe dig mogelijk eeDe goed bekwaam om zelfstandig te werken. Zonder getuigschriften onnoodig zich aan te melden. Aan hetzelfde »dre6 te Koop gevraagd een gebruikte doch in goeden staat zijnde ea een Brieven franco aan II. VOS, Schoenfabri kant, Scheviugen De Directeur te Kaatsheuvel, :*1 »oor den Heer 11. VAN DORTMOND, Maandag 29 Juli 1907, 's avonds 8 uur bij ALPHONS SNOEREN aldaar, in óóne zitting, publiek te Kaatsheuvel, zal Maandag 29 Juli 1907, 's avonds 8 uur bij den Heer ALPHONS SNOEREN te Kaatsheuvel, finaal Koop 1 f 1400. Koop 2 f 80. Koop 3 f '80. Koop 4 f60. Koop 5 f30. Koop 6 f 6. is voornemens op Donderdag 25 Juli 907, des 's morgens om 97* uur, ten verzoeke van bovengenoemde Maatschappij aau hare werkplaat» te Tilburg ingang Koe straat a contant Een uur bevoreus te bezichtigen. Hierdoor heeft ondergeteekende de eer de geachte Clientele van Waalwijk te berichten, dat hij de zaak in van den heer C- V. d. HEIJDEN Czn. op denzelfden voet zal voortzetten. Door levering van prima Anthracit, Steenkolen, Briquetten, Carbolineum Teer, enz., hoopt hij het vertrouwen en de gunst van ieder waardig te worden. Onder beleefde aanbeveling uw dw. dienaar, Vrachtrijder.

Echo van het Zuiden | 1907 | | pagina 2