Rummer 81 Zondag 13 October 1907. 30 Jaargang. Tweede Blad. nge 1 B Gsmeenteiaadsveigadeiing. ui Uitvoeringen. BUITENLAND. Engeland rbid België. Oostenrijk. Rusland. BINNEN LA Frankrijk. i 3n aden l af bevel tot voorloopige aanhouding uit *laapgele'genheden niet andJrB kan geBcbieden dan een eigen directie wenschtte_vres- j I~ tweSe op6nb,relsge„EcllooUihier tigen, doch de commissarissen uit Eind j,nilfiendrt verzoek ziine woning te willen ver hoven zullen zijn. Een motie van afkeuring over den accountant werd aangenomen. Voorzitter de welEd. Achtbare heer van Huiten. Te ongeveer 6.15 uur opent de Voor zitter de vergadering aanwezig de hee ren van Spijk, van Dal, van der Geldt, Brok, van Halder, Willemse, van Son en van Huiten. De Voorzitter verzoekt den Secretaris atst, Geoeti Volks-matinée der Liedertafel «Oefe- Ding en Vermaak», met ven-erende mede werking van het Waalwijksch kwartet Zang en Vriendschap4 op Zondag 13 Octobei. Aanvang 12 uur precies. Programma Opwaarts. R. Hol- Hymne aan den Nacht. Beethoven. De Martelaars in net Colyseum. Rillé. Die Vesper. Beethoven. Sur les Remparts- Saintis. No. 2 en 4 te zingen door het kwar tet >Zang en Vriendschap4 gevangenis la Sauté zit zoo vol, dat ze zich inoet ontlaaien in de gevangenissen der provincie moet men drie of vier gevan genen in een hok zetteu. ffOiD ruimte te maken en ook wat uit te paren, wordt automatisch de voorwaardelijke invrijheidstelling toegestaan aau de gevaarlijk ste schurken. De verbanning, waardoor de hoofdstad gezuiverd werd ten mdeele van eenige koloniën, wordt niet meer toegepast bij gebrek aan geld „Dc jonge boosdoeners, die gestolen ot gemoord hebben ,/Zonder kennis des ond r scheids,* gaan naar een verbeterhuis om hun misdadige |tudies voort te zetten en konten er op twintig jarigen leeftijd uit als vol leerde misdadigers De rechtbank te 's Bosch heeft het' omtrent informaties ingewonnen on het is ons i k V" "jV" -T~I gebleken, dat het aanbrengen van meerdere dan door bijbonwing van een kamer. Bnrg en Weth. hebben een teekening laton maken. De kosten zijn begroot op f420. Vier kinderen met het hoofd eu z'n vrouw moeten in een beperkte ruimte slapen terwijl een kind ven drie jaar nog in een wieg moet leggen. De ruimte is nog niet voldoende voor een kind van een jaar in zoo'n wieg. De heer van Stokkum. Ik heb het huis ook gezien en verklaar dat het absoluut vergroot moet worden. Do heer Mommersteeg. Ik zou het dak laten en daarboven men uur. De Lusitania is te Sandy-Hook aangeko- na een reis van vier dagen en twintig Dat is record. gevaardigd tegen den heer Berkvens, directeur der Meierijsche Bank te Eind hoven, met 6 dagen verlengd. llaren te Rotterdam- Een groot aantal Duitschers zijn terug gezonden, omdat er voldoende arbeids krachten uit 't binnenland komen. Gisterenavond is eene groote verga dering gehouden van werklieden der verschillende vakken, stokers, machi- nisten, sleepers, voerlieden enz., die be- onderschieten en daarboven dan kamertjes sloten op 't eerste seiij. allen 't werk laton maken. De heer Zwaans. Dat zou ik ook doen. De neer te leggen. De toestand wordt kritieker. Tweade Kamer. De Tweede Kamer besloot met 39 tegen 25 stemmen, 3 millioen voorschot i sntijdij itstetjj geg* willet doedet O jaren gelijks halve indag. ai. 30 15 45 80 25 35 45 05 Gezonken koningskinderen. Geheimzinnige berichten liepen er sinds lenigen tijd door de Brusselsche bladen. Er tas sprake van een belangrijken verkoop fan juweelen en andere kostbaarheden, en oDder deze zouden krooujuweelen zijn. Toen kwam de beschrijving van een Kroon en een sluier, welke heeft toebehoord aan wijlen de Koningiu van België Mari-Henriëtte, een geschenk, haar ter gelegenheid van haar huwelijk met Leopold II door het Belgische tolk geschonken. En nu lijdt het geen twijfel meer, de eigendommen van 'a Konings dochter Louise lolleu openlijk wegens schuld worden ver kocht. Prinses Louise heeft langen tijd in Üuitsch land op een villa gewoond, waar zij al? lenuwlijderes werd verpleegd. Vandaar is lij met behulp van een of ander obscuur personage gevlucht, en nu woout zij te Parijs, waar zij eventjes 4 miljoen schuld heeft. Dus worden haar eigendommen ver kocht vlak onder het pileis van den Koning. Deze blijft onvermurwbaar. Men heelt de kroon zijner vrouw aangeboden voor 200 000 frauc», hij moet geweigerd hebben. Mijn dochter, inoet hij lubben geantwooid, wordt iu Parijs door haar omg.-sir-g geëx ploiteerd ik wil haar wel helpen, maar dan moet zij zich weer onder curaieele stellen. Men begrijpt, dat de aanstaande verkoop der juweelen in Brussel groote ontroering brengt. Parijsche bladen vertolk n van twee gevierde mondaiues, die elkander het bezit der kouinginnekroon «ouden gaan betwisten Gisteren waren de veertien dagen om, waarna de stakers iu de Amtwerpsche haven, vertrouweud op de toezegging van den bur gemeester, dat het vau 5 fr. tot 51/8 zou verhoogd worden. Toen er van geen opslag bleek werden verscheiden graanlosser bal- oorig. Hier en daar wilde men weer staken. De leiders van Willen is Kunnen deden echter, hun best om de mannen aan 't werk te houden en hen te bewegen, althans tot Dinsdag geduld te oefenen. De 77-jarige keizer lijdt aan bronchitiu hoewel er geen gevaar is. A.s. week krijgt hij bezoek van het koninklijk echtpaar van Spanje, dat vervolgens naar den Haag eu Londen gaat. Weer twee aanslagen in Rusland. Te Werchne Dnjeprofsk bij Jekaterinoslat overvielen tien gewapende mannen het station postkantoor, waar zich een postbeambte met vijf politieagenten bevond. Zij wierpen twee bommen en openden vervolgens een snelvuur uit revolvers. Een agent werd gedood eu de beambte gewond. De roover» lieteu ver volgens de brandkast openspringen en stalen er 60.000 roebel uit. Voor hun vlucht vernielden zij telefoon en telegraaf. Te Orenburg heeft, een onbekende den directeur van de hoogere burgerschool met een revolverschot zwaar gewond. te verleenen, aan de Zuid-Amerikalijn De heer Zwaaus. onderwijzeres moet dan maar ergens anders huisvesting zien te krijgen, dat zal wel gaan. Eu de oudste zoon, die gaat binnenkort ook weg, dan komt er vanzelf weer meer ruimte. De heer vau Stokkum. De kap kan onmo gelijk onderschoten worden daar er geen borst wering aan het huis is. Kamertjes kunnen er om deze nationale lijn in stand te houden- dus zoo niet gemaakt worden A.s. week Stelling Amsterdam. Ben vast garnizoen. De berichtgever van het Hbld. te Rotterdam seint aan zijn blad Naar men verneemt worden tusschen de regeering en het bestuur der gemeen te Rotterdam onderhandelingen gevoerd De heer Mommersteeg. In ieder gezin komen er anders nl eens omstandigheden dat ze zich moeten behelpen. Dan komen er alweer eens luitjes bij en dan gaan er weer weg. De heer Boom. Ik zou er nog wat mede wachten en dau een post op de bagrooting brengen en nu nog geen verplichtingen maken hoe verandering aangebracht zal worden. De Voorzitter. Als je een post op de be over het leggen van een vast garnizoen grooting brengt moet je 'm verantwoorden. Over Frankrijks zedelijken toestand, in Parijs met name, schreef dezei dagen de Matin als volgt: Dertigduizend apachen zijn merster van de straat te Parijs. Er wordt gemoord, ge plunderd, verkracht, eu de kranten geven het op, alles mee te deelenmet drie regels moeten ze zich van een moord afmaken. Op klaarlichten dag wordt er met messen en revolvers gevochten en aangevallen niet alleen op de buitenboulevards, maar midden in de stad j op de place de la Bastile wor den jonge meisjes geschaaktop twee stap- peu van de Halles worden ze met geweld in een gemeen huis gesleurd. Bandieten, die geen mensch te pakken kunnen krijgen oefenen zich in het verminken van paarden en het vivisecteereu van honden. ^Razende dronkenschap, beestachtige wulp- ichheid, wreedheid, gemeeuheid, alles hangt logisch aan elkaar. uüe geneesheereu en sociologen discus- rieerer.de politie bespiedt het bijzonder leven der politieke mannen om weer andere politiekers op de hoogte te houden; de zit tingen de jury zijn zoo overladen met poli tieke processen, dat er geen tijd ineer over blijft voor de berechting van gewone mis drijven; als bij toeval de gemeenste van alle misdadigers veroordeeld wordt, dan doet zijn begenadiging zich niet wachten, (deuk san Soleiland), als men een klacht in dient wegens een eenvoudige oplichting, een ver valsching in geschrift bij den handel, krijgt men teu antwourd Malligheid als er twee maal meer procureurs en reehter van in structie waren, zou hun ijver nog uiet vol doende zijn. Vereeniging tot bevordering der luehtsekecpvuart. Het denkbeeld, een vereeniging te stich ten 'ot bevordering der luchtscheepvaart is opgevat door de heeren U. J. K. André Dj la Porte, electro-techn. ingenieur; W. X. Bakker, lste-luitenant der artilleiie; S. P. rHonoré Naber, luitenant ter zee 1ste kl. S, V-„n Hoogstraten, werktuigkundig ingenieurH. J. Van der Leeuw; J A. H. L. baron Melvill ran Curnbée, kapitein tier mariniers dr. ff. A. Naber, leeraar H. B. S.H. F. Onderwater; jhr. J. H. Ram, oud-officierA. E. Rambaldo, luitenant ter zee der 2de kl., B Sijbrandij, arts. Voorloopig zal dooi lezingen, het uitgeven van een tijdschrift euz. .lelangstelling voor de zaak gewekt worden. Is de belangstelling meer algemeen geworden, dan hoopt men, dat de aanstaande vereeniging zich dermate zal hebben ontwikkeld, dat tot de aanschaf fing van luebtvaartmaterieel zal kunnen worden overgegaan, ten einde o. m. ballon tochten te ondernemen, waarbij meteorolo gische en andere waarnemingen zullen kun nen worden verricht. Belangstellenden zullen binnenkort worden uitgeDoodigd samen te komen te 's Graven- ïage. Bewijzen van instemming zende men aan den heer A. E Rambaldo, luitenant ter zee der 2de kl., Watergraafsmeer Mid denweg 153. Meierijsche Bank. In een Woensdagmiddag gehouden vergadering van den president-commis saris is besloten aan de rechtbank te s Bosch surseance van betaling aan te vragen. Dit besluit werd nadat de vergade ring duidelijke inlichtingen waren gege ven, met 65 stemmen tegen 6 blanco aangenomen. Wanneer de surseance verleend wordt, kunnen de zaken der Bank intusschen worden afgehandeld. aldaar, ter sterkte van een bataljon in- lanterie. Door het gemeentebestuur moe ten voor de kazerneering reeds zeer aanzienlijke voorwaarden zijn aangeboden Natuurlijk. De N. Crt. meldt Het Centr: Kiesvereenigingen in het district Frane- ker besloot bij de aanstaande herstem ming de candidatuur Helsdingen te steunen. Natuurlijk 1 Was 't nog noodig te melden, dat socialisten en liberalen in het distrikt Franeker zouden samengaan 't Bloed kruipt, waar 't niet gaan kan. En al spektakel je al 'ns tegenelkaar, je bent ten slotte toch van één familie. Niet waar, socialisten en liberalen Celebes. De correspondent der N. R. Ct. te Batavia seint. Overste van der Zwaan, de bevel hebber van de colonne die in Mamoed- joe gewerkt heeft, is te Makasser weer gekeerd. De bevolking is nu rustig en in Hierna wordt het voorstel van Burg. en Weth. met algemeeno stemmen aangenomen 4 Verhooging van Balaris voor de gemeente veldwachters. Er is een schryven ingekomen van Ged. Staten houdende mededeeling dat zij het ver zoek van den algem. Noord Brabantsche Bond .van gemeente-veldwachters, verzoekende cm Het Centraal bestuur van Vrijzinnige verh0oging van salaris steunen. De Voorzitter. Het Dag. Bestuur stelt voor het salaris van den eersten veldwachter dat tot nu toe f300 bedroeg pl. f80 voor nacht diensten, f 25 voor gratificatie en f5 voor beschrijving van den hondenbelasting, wat een totaal bedrag maakt van f 410 met ingang van 1 Jan. 1908 te brengen op f475 pl. vrije woning met tuin en f40 voor bovenkleeding. Dat van den 2on veldwachter te brengen op f 425 plus f 80 voor huishuur en f 40 voor bovenkleeding. Burg. en Weth stellen dan verder nog voor om f25 verhooging te geven wanneer zij in het bezit komen van een politie-diploma. De beer van Stokkum. Dan komt het toch zeker niet meer voor dat hun dau voor dit en dan voor dat postje, nog eens 5 of dan eens f10 wordt gegeven. De Voorzitter. Neen dat vervalt geheel, 't Is de bedoeling om ook geen gratificatie's meer te verleenen en die f5 voor beschrijving van de hondenbelasting vervalt ook. Alleen blijft de subsidie voor deu Rijksveldwachter de kampongs terug. Er zijn geweren op de begrooting staat niet waar. ingeleverd en de voornaamste hoofden De heer Boom. Manheer do Voorzitter u* rr» moet de gemeente-opzichter nu nog nachtdienst in onze macht of onschadelijk ge- zijn maakt. blijven doen? De Voorzitter, 't Ligt in de bedoeling van het Dag. Bestuur van wel. De heer Boom. Ik heb er verleden jaar al eens over gesproken dat het zeer moeilijk is als de opzichter nachtdienst heeft gedaan om dan op tijd 's morgens bij 't werkvolk te zijn Verder heb ik opgemerkt dat hij in dienst is van waterschappen. Geeft hem dau een vaBt salaris, b.v. f 450 per jaar De Voorzitter. Laat de leiding der politie maar aan mij over. Ik geef u de verzekering dat ik opzichter van de Wiel er op zal wijzen dat hij op tijd op zijn werk moet zijn voor de controle. De heer Boom. De opzichter kan op geen twee plaatsen tegelijk zijn. Als hij nacht dienst heeft gehad dau is het moeilijk om om 6 uur bij de gemeentewerklieden te zijn. De Voorzitter. Dat is alleèn maar in den zomer en dan nog maar om de vier dagen hij is dau om een uur of half vier thuis, dus kan hy altijd nog een paar uur slapen. Ik zal hem er echter nog extra op wijzen dat hij op tijd op zijn werk moet zijn. De heer Boom, Ik vertrouw wel dat het goed zal worden gedaan. De Voorzitter. Van de Wiel is onbezoldigd rijksveldwachter en een goed nachtwacht, on VLIJMEN. Openbare vergadering van den gemeenteraad op Donderdag 10 October 1907, des voorm. ten 9 uur. Voorzitter de WelEdelachtbare heer G. R. van der Ven. Te ongeveer 9.30 uur opent de Voorzitter de vergaderingaanwezig de heeren van Hel voirt, van Stokkum, Boom, Mommersteeg, van Heesbeen, van Gij en, de Vaan, wethouder, Zwaans, van Wordragen, A. de Vaan, en van Helvoirt. De Voorzitter verzoekt den waarnemenden secretaris voorlezing te geven van de notulen der vorige vergadering. Deze worden na voorlezing onveranderd goedgekeurd en vastgesteld. AAN DE ORDE 1. Ingekomen Stukken. Schryven van Ged. Staten houdende goed keuring wijziging begrooting over het dienst- J1 De Voorzitter. Door ons is bij den I 25 jaar in dienst van de gemeente. Het gaat gemeente-ontvanger proces-verbanl van kasop- nu niet aan om hem zoo iets te ontnemen, ik neming gedaan. De boeken en registers bleken beloof dat in de toekomst v. d. Wiel steeds regelmatig iu orde te zijn gehouden en het ter controleering overal zal zyn. dien overeenkomstig bedrag, f700.48 was in Hierna wordt het voorstel van Burg. en ka8 Weth. met algemeene stemmen aangenomen Voor kennisgeving aangenomen. 6. Adressen van de bewoners der Achter 2. Behandeling van het voetpad naast het straat en PriemBteeg, houdende verzoek om Raadhuis voor het liefdegesticht. verharding der straten, met voorstel van Burg. De Voorzitter. Burgemeester en Wethouders en Wethouders- stellen voor de Eerwaarde Zusters een uitge- De Voorzitter. Deze groote kweBtie is zeer breid plan met teekening over te leggen, uitvoerig door het Dag. Bestuur besproken, waarbij de gemeente geen grond afstaat naast om kort te gaan wij stellen voor om op beide het Raadhuis. De Znsters kunnen een pad adressen afwijzend te beschikken alsook om dc Daarna kan tot reconstructie der Bank ]aten aanleggen door den tuin van Fond Frijde worden overgegaan, waartoe een Am-en voor een gedeelte door die van mij totdat sterdamsch huis wil medewerken, zoo zij op eigen terrein komen. de«e door commissarissen en aandeel houders verlangd wordt, wanneer in alles klaarheid zal gekomen zijn. Hierna zal blijken, welk kapitaal be- noodigd is. De Amsterdamsche firma wil l/« van het benoodigde kapitaal fourneeren, mits van andere zijde de overige s/« opge leverd wordt, terwijl de bewuste firma De heer Mommersteeg. Medunkt dat er niets tegen is om naast het raadhuis een ge deelte grond af te staan voor een voetpad voor de Zusters. De Voorzitter. Het zal niet ter verfraaing der gemeente zijn als wij naast het Raadhuis een voetpad aanleggen. Bovendien de Zusters kunnen, als zij door den tuin van Frond Frijde en die van mij loopen, toch uit de weg. Na nog eenige discussie wordt het voorstel van Burg. en Weth. aangenomen. 3, Adres van den heer J. A. H. M.Gerritse houdende verzoek zijne woning grooten, daar hij gebrek aan slaapgelegenheid heeft. De Voorzitter. Het Dag- Best. heeft hier- hesluiten genomen 13 Mei 11. in te trekken Wij hebben daar gegronde redenen voor. De Voorzitter leest een begrooting voor gemaakt doo. den opzichter. Hieruit blijkt dat, wanneer alle straten, die daarvoor in aanmerking komen, bestraat of verhard mosten worden daarvoor een kapitaal noodig is van f12078. De Voorzitter zegt dat Burg. en Weth. niet aldus voorstellen omdat zij bang zijn een geld- leening aan te gaan, dat niet, doch zij willen liever de wegen geleidelijk verbeteren Er wachten in Vlijmen nog zooveel openbare werken en daarom willen Burg en Weth. niet gaarne zoo'n kapitaal in de wegen vast leggen vooral niet omdat het kapitaal dan in het ge heel geen rente afwerpt. Integendeel, de ge meenie zal dan meer aan onderhoudskosten moeten uitgeven. Als men een geldleening aangaat, moet het kapitaal eene 20 voudige rente opbrengen en dat is als men het voor verharding der wegen neemt niet het geval, dan is het een dood kapitaal. Burg. eu Weth. willen meer zorg btstedeu aan de landerijen opdat deze meer vruchten afwerpen en daarmede kuui.. n wij dun de wegen geleidelijk aan verbeteren. Nu zullen wij do wegen, daar waar zo het slechtste zijn door puin enz verbeteren. Df heer Zwaans acht het beter om nu de wegeu die kort zijn, b.v. 200 meter alvast te verbeteren. Dat kan, als de landerijen jaarlijks meer gaau opbrengen, wel geschieden. Dan zijn de menscneu alvast te vreden. De Voorzitter, 't Is de bedoeling vaD het Dag. Bestuur successievelijk te verbeteren, maar Burg. en Wethouders zien zich niet gaarne gehouden aan bepaalde besluiten. De Voorzitter zegt verder, op een vraag van den heer Zwaaus, dat de wegen, daar waar het eerst verbeteriug moet worden aangebracht, met puin of makudan zullen worden verhard dat net dag. Bestuur er voor zal zorgen dat de slobben of steegen die eenmaal in orde zijn gebracht netjes en in goeden toestand zullen blijven, De heer Boom. Dus in de gaten zal u puin of iets dergelijks laten gooien. De Voorzitter. Ja, met grint of zoo iets. Wij zullen den bodem hard maken. De heer Boom. Zou het dan geen aanbe veling verdienen om trottoirs te leggen althans 'u soort trottoirs, zoo, dat de mensohen droog naar de kerk kunnen gaan. Die trottoirs wor den niet stuk gereden ook. De Voorzitter. Ik moet u zeggen dat ik daarover ook gedacht heb, maar het niet heb willen zeggen, omdat ik niet alles tegelijk in deze le algemeeno vergadoring, die ilc leidt, ter tafel wilde brengen. Ik voel er echter wel veel voor. Naast dien tuin van J. de Vaan tot aan de Prov. weg kan zoo'n trottoir goed worden aangelegd, 't Is ieta wat bijna niets kost en het ligt er jaren. De menschen zouden er bovendien erg mede gehaat zijn. De heer Boom. Die oude steen zou ik daarom niet weg stoppen, die zou ik daarvoor gebruiken Ook kolengruis is daar wel voor aan te bevelen. De heer de Vaan, (weth.) Daar zullen wij ook oen proef mede nemen. De heer Zwaans. Dat padje daar bij Franken mocht dau wel eens in aanmerking komen, dat is geregeld een modderboel daar. De Voorzitter. Wil de raad het overlaten aan het Dag. Bestuur waar eene verbetering moet aangebracht worden. De heer Zwaans. Al was het maar zoover tot er buizen stonden, dan konden de mensohen daai in den winter behoorlijk loopen. De heer Boom. Mag ik de Stationstraat dan aan het Dag. Bestuur aanbevelen. De heer van Heesbeen. Bij ons op den dijk raag ook wel eens worden gekeken. De heer Mommersteeg. Ik geloof dat het 't beste is dat we dat maar aan het Dag. BeBtuur moeten overlaten. De Voorzitter. Het Dag. Bestuur zal werke- kelijk verbeteringen aanbrengen waar het 't meest noodzakelijk is- Later zullen allo wegon aan de beurt komeu. Met algemeene Btemmen wordt het voorstel van Burg. en Weth. aangenomen en aan het Dag. Bestuur overgelaten om verbeteringen aan te brengen. De Voorzitter. Van de gemeente Hedikhuizen is een schryven ingekomen, houdende verzoek om in de Haarsteeg twee brandputten te doen maken en daarin te willen bijdragen. Burg. en Weth. stellen voor om hierop in te gaan indien de gemeente Hedikhuizen er genoegen mede neemt dat er een wordt gemaakt iu Hedikhuizen en een in de Mominersteegsche steeg. Bij lagen waterstand is daar in het geheel geen water. De kosten van een put bedraagt wanneer de gemeente Hedikhuizen bijdraagt f125. Wanneer wij het alleen moeten doen f250. De heer Zwaans. Zou je met de begrooting nog wel terecht komen. De Voorzitter zegt van wel. De heer Zwaans zou echter liever zien dat eerst de opbrengst van de verpachting der landerijen bekend is, dan kan gezien worden of er geld in kas is. De Voorzitter. De opzichter had er over gesproken om er cement-ring putten te laten leggen, die kosten niets meer en zijn naar algemeen gevoelen beter. De heer %an Stokkum. Naar aanleiding dat er over brandputten wordt gesproken wil ik er eens op wijzen, dat in de Wolput er hoogst noodzakelijk een moet worden aangelegd. In 't begin, bij Schoppen zeven, is er een en dan pas bij Onzenoort. Als bij de kinderen van Kuijk nu eens brand komt zou men, wil men bij schoppen zeven aanspannen, 400 a BOOmeter ver moeten loopen, wat zeer bezwaarlijk zal zyn Wil men bij Onzenoort aanspannen dan zou man onder de spoorlijn moeten werken wat i. nog bezwaarlijker zal gaan. Ik beveel den raad daarom die buurt aan voor een brand- De Voorzitter- Ik zal er in het Dag. Best. over spreken en waar noodig verbeteriug aanbrengen. Na nog eenige bespreking sluit de Voorzitter deze openbare vergadering en dankt de leden voor het iu 't Dag. Best. gestelde vertrouwen, DRUNBN. Openbare vergadering van den ge meenteraad op Woensdag 9 October 1907, des avonds ten 6 uur.

Echo van het Zuiden | 1907 | | pagina 5