k 5!)8STE STMTSLOTÜIJ -Hiuws "usrUATSHEUva Burgerleken Stand. Reclame. ij andeisbericlit en Corrigendum. WAALWIJK. J RAAMSDONK MADE UITSPRAKEN KANTONGERECHT WAALWIJK. Gelukkige winners. De f20,000. der N. V. »De Tijd- eest' viel van Serie A te Amsterdam van Serie B te Roermond. BAARDWIJK. A.s. Woensdag zal door den heer Verberk secreta>is van het Centraal Bi stuur der „Hanzr," te 's Hertogeubosch een lezing worden gehouden over //de Hauze- bauk" bij de heer J. de Kort. Daar dit onderwerp zeer belangrijk is voor eiken middenstander en dezo vergadering ook toe gankelijk is voor niet leden, zoo raden we. belaughebbenden aan bij deze nuttige lezing tegenwoordig to zijn. VLIJMEN. De heer J. H. H. Lemmers onderwijzer alhier is benoemd tot onderwijzer am eene R. K. School te Hoorn. De koorzangers onzer parochie zullen weldra weder hunne repetities hervatten; voortaan echter zullen deze niet meer plaats hebben in de kerk maar bij de Eerw. Fraters, waar voor dit doel een door het zangkoor aan te vcb ffeu harmonium zal geplaatst worden. Nu nog een goed instructeur dan zal, met de vurige ambitie, welke onze zangers bezitteD, de kerkzang ook in onze parochie beter tot zijn recht komen. De handboogrehutterij Buiten Ver wachting" die ons dsn voriger winter met haar voordrachten-wedstrijd een paar ge- noegelijke avonden bezorgde, gaat w<er swaDger van' een nieuw plan, dat zoo het tot de uitvoering komt voor dit seizoen een vroolijke avond waarborgt. Wellicht zal het publiek eene tooneeluitvoering waaraan de beste krachten onzer gemeente zullen mede werken, worden aangeboden. Wij hopen van harte dat Buiten Verwachting' in ziju plan zal slagen. VRIJH.-CAPPEL. Naar men ons uit ver trouwbare bron mededeelt zal ter gelegenheid van liet concert van de fanfare „Sirena" niet optreden als komiek de heer Abr. de Winter doch een tweetal dilettanten van Kaatsheuvel ul. de heeren van Nieuwstad tn van Roermond, alsmede het kwartet //Siraver" die dan ook het balmuziek zullen maken. Dr. J. v. d. Meulen thans gevestigd alhier, zal naar we vernemen zich vestigen te Sprang. Donderdagnamiddag sloeg alhier het paard veil D. Z. op hol, het dier holde tot vreeze voor groote onheilen, voornamelijk van kinderen, de straat door, met het gevolg dat het in de sloot -terecht kwam en alzoo tot staan gebracht kon wordeu. Verdere ongelukken hadden niet plaat*. RAAMSDONK(PORP) 27 Nov. Op 3 December hoopt Mej. M. Zijlmans lnar 50 jarig jubileum te vieren als moeder der congregatie. De leden zullen bij die ge legenheid een drama optoeren. Met 't oog op de laatste overstrooming der kade langs de Melkhaven, zullen er stappen worden gedaan, deze wederom te verhoogPD. Naar verluidt zal het El. licht ook iu het dorp eindelijk ontstokeu worden. Zoo meu zegt is de straatverlichting op 1 Dec. gereed. RAAM3DONKSVEER Woensdagavond klokke 10 uur had door den Heer A. ten Bosch als Voorzitter van den Raad van Commissarissen der Elect riciteits Maatschappij „Riamsdon' de officieel", sluitiug plaats v?,n de alhier gehouden tentoonstelling op electrisch gebied. Iu een gloedvolle reden .bracht genoemde Heer ten Bosch dank aan allen die tot het welslagen dezer tentoon stelling hadden mrdegewerkt. Een woord van bijzondere lof en hulde moebt hij het Damescomité met een zoo eminente Voorzitster als Mevrouw Mr. G. Heere en de heeren Simonis, Gijssels en Kommers niet onthouden. Het deed spreker dan ook eeu groot genoegen te kunnen coustateeren dat deze tentoon stelling zoo bovenverwachting was gedaagd. En met recht kan zulks worden beweend. Niet miuder dan ruim 2500 entrée-kaart '.n werden verkocht. Avond aan avond was het er eivol. En of het er gezellig was Vraag het aan oud en jong en allen zullen eenparig verklaren, dat ze er werkelijk ge noten hebben. Het was dsn ook een koddig gezicht de vcrwroigen g zichteu der dames te zien, als zij den electrischen stroom door hun lichaam lieten gaauen menigeen, on bekend met electrische vischvijvers, liet van schrik, onder het uiten vau luide gillen, zijn hengel valleo, als hij daarmede met het water in aanraking kwam. Ook de expo santen hadden niet U kis gen en werden voor hunne moeite ruimschoots beloond door een flinken verkoop. Terwijl vrouw Feus alhier bezig was wasc.i te spoelen gleed zij uit en viel in de volle haven. Onurddelijk zonk de corpulente vrouw doch kwam gel ukkig drie kee- ren boven, van welke laatste keer door eenige toegeschoten personen gebruik werd gemaakt haar met een haak te pakken. Bewusteloos werd zij op het drooge gehaald, eu wc-1 <>p het nippertje af, want niet dan na lang durige toepassing der kunstmatige ademhaling kwam zij eindelijk bij. Gisteren had alhier tusschen 1 eu 3 uur de verkiezing plaats van 5 leden voor de met ingang van 1 Januari s.s. alhier gevestigde Kamer van Koophandel en Fa brieken. Uitgebracht werden 43 stemmen waarvan eeo van onwaarde. De uitslag der stemming was dat weiden gekozen de heeren F. A. van Seters met 33, W. F. Simonis Win met 26, J. H. P. Zijlmaus Szu. met 25, W. A. Martens met 24 en D. v. d. Waals mat 23 stammen. DUSSEN. Hedenmorgen te 11 ure had de raad onzer gemeente een openbare ver gadering. Onderwerpen ter bthaodeling 1. Ontslag aanvrage van de onderwijzers P J. v. d Ploeg en F. P. J. Petit. 2. Vaststelling der gemeente begrooting voor het. dienstjaar 1909. 3. Wijziging van de verordeningen op de heffing en invordening van opcenten op de peraooeele belasting. 4. Ingekomen Stukken. Te 10 uur was tevoren een besloten ver gadering gehouden. Deze weck slaagde het dochterfp* van het hoofd der school uit den Polder voor het examen in de vrije- en ordeoefeningen der gymnastiek. Een god begin voir een 16-jarige. Zij is leerling der 11. K. Kweek school voor oudorwij^ercs.-cn te Dongen. Voor een talrijk publiek gat de fan fare Wilhelminn Woensdag in het hotel Kamp haar eerste win crcuuceit. Met geheele programma, zoowel het mu zikale als het komische gedeelte, werd goed afgewerkt. De gezellige stemming die onder het pu bliek heerschte was een overtuigend bewijs dat Wilheimina" hare Eere- en Honoraire L- den een genotvollen avond heeft bezorgd. Wij hopen dat Wil'-elinina' zich steeds in dezelfde belangstelling moge verheugen. Naar men verneemt bestaan er plannen tot oprichting eener ijsclub. Binnenkort zal, een vergadering worden belegd teneinde een en ander te bespreken. Zou het hier weer bij blijven MADE, 26 Nov. Pot verteringen. Ter puië van het Raadhuis alhier is aan geplakt eene bekendmaking betreffende de potvoiteringen. De gezel»ch»pp«u zullen nun verzoek tot het maken iau muziek en da ,i ten minste 8 d.igen vóór den teerdag schriftelijk moeten indienen. A.leeu in de maand Januari zal vergunning verleend worden. Dat wordt een muzikah maand, er zijn zoowat 30 gezelschappen. Markt. Op de gisteren gehouden veemarkt, waren aangevoerd 483 stuks hoornvee eu 84 biggen. De handel wa* minder levendig dan de vorige markt. Artikelen voor St. Nicolaascadeaux waren iu massa's aangevoerd eu de omzet daarin was groot. Cecilia. Het zangkoor der R. K. Kerk hield Maandag jl. zijne jaarlijksche pot vertering in „de Korenbeurs Tot vroeg in den morgen van den vol- geuden dag heeft men zich kostelijk ge amuseerd. P a r t ij g e 1 d. De herbergiers hebben huu eerste besluit omircut het te heffen partijgeld ingetrokken en thans besloten, in plaats v*n 5, slechts 3 cent per partij en per verliezer te heffen. Dit besluit trad jl. Zondag in werxing cu ondervond geen hindernissen. Beplanting. Het kloosterplein, waar onlangs de kanadaboomen gerooid werden, wordt wederom beplant en nu met Amerikaansoho eiken, groene en zwarte beuken De levering enz ervan is opgedragen aan Mej. Wed. C. Leijs en Zonen boom- en Bloemkweekers alhier. Dat wordt een ware versiering, der ge meente Biljartconconrs. N*ar men zegt zal binuenko't een biljart concours worden georganiseerd in „café Neuf" bij den heer Verbrugge welk concours dan ongeveer 2 maanden duren zal. Concert „Aurora." Hedenavond g?f ons Fanfarecorps „Aurora" een concert voor de honoraire en contiibueerende leden der vereeniging. Het programma bevatte 6 muzieknummers die aangenaam en correct werden ten gehoore gebracht en een 5tal comische scènes die zeer juist werden voorgediagsn eu uitstekend voldeden. Alleen „Aaugeteekend" door C. H. werd voor een onbeduidende voordracht gehouden. Dc leden waren flink opgekomen en er heerschte een recht gezellige stemming. Vatken sverz. Subsidie. Door den houd van onderlinge Varkensverz. te Made is in algem. vergadering van Zondag jl. besloten f 300 gld. subsidie aan de ge meente te vragen al* tegemoetkoming in het hooge bedrag der gedane en nog te doen zijnde üitkeeringen dit jaar. Interlokale telefoon. De spreekcel is gereed. Men vermoedt dat met 1 December a.s. de telefoongelegenheid voor 't publiek zal opengesteld worden. Kaatsheuvel, 28 November 1908. K. K. Vakvereeniging. Verleden Zondag heeft de Jaarverga dering plaats gehad van onze afdeeling, des middags om half twaalf. De opkomst der leden was bijna vol tallig. Na een inleidingswoord van onzen Voorzitter, gaf den secretaris een korten terugblik op het afgeloopen jaar. Uit dit verslag bleek, dat 10 ledenvergade ringen waren gehouden, waarin onze Propagandisten als spreker zijn opge treden,. en 2 propagandavergaderingen, waarop de WelEerw. Heer Poel uit Tilburg en de Heer Brouwer uit Hilver sum het woord gevoerd hebben. Voorts zijn gehouden 5 gewone fa- brieks-vergaderingen en 6 buitengewone fabrieks-vergaderingen naar aanleiding van arbeidsgeschillen- Verschillende arbeidskwesties hebben door tusschenkomst der vakvereeniging een gunstig of althans bevredigend ver loop gehad, terwijl enkele niet het ge- wenschte resultaat hadden wegens te weinig aansluiting. Door het Bestuur werd elke week ver gadert om loopende zaken af te werken. Onze afdeeling is gegloeid, zoowel wat het ledental als het gehalte der leden betreft. Begonnen wij verleden jaar in Augus tus met 30 leden, thans telt onze afdee- iing 346 leden verloren wij in den beginne nog al eens leden, in den laatsten tijd is dit meer zeldzaam, hetgeen bewijst dat de leden zich meer en meer doelbewust gevoelen. Ook drankbestrijding is niet verge ten in onze vakvereeniging bestaat een Kruisverbond, onderafdeeling van de plaatselijke St. Paulusvereeniging ruim 80 leden zijn kruisverbonders endragen het insigne. Elke maand werd de vragenlijst van de Kamer van Arbeid beantwoord, en ongeveer 60 informaties zijn verstrekt aan de Tentoonstelling voor huisindustrie. Nog werden door den secretaris 15 nieuwe leden voorgedragen. De Penningmeester J. Besters gaf het finantieël Jaarverslag. De ontvangsten bedroegen f 1367.56. De uitgaven f 811 09 hiervan verhuisden naar de Bonds- en Weerstandskas f667.31, terwijl f 143.78 werd uitgegeven voor plaatselijke be- stuurs- en vereenigingszaken, steun bij onvrijwillige werkeloosheid, propaganda, enz. Hèt batig saldo der afdeelingskas bedraagt aldus f 556 47. De Voorzitter dankte Secretaris en Penningmeester voor hunne goede ver slagen en kon de vergadering de ver zekering geven, dat deze bestuursbetrek- kiDgen in zeer goede handen zijn. Op verzoek van den Voorzitter hield kapelaan Tervooren eene Propaganda- lezing. Het is onmogelijk hiervan een goed overzicht te geven, want dan dienden wij geheel de lezing af te schrijven, daar elke volzin zijn rake beteekenis had- Zelden hebben wij op meer nuchtere, doch daartegenover meer krachtige en doeltreffende wijze propaganda gemaakt voor de vakorganisatie. Niets, wat vak organisatie gewoonlijk in den weg staat werd overgeslagenalles kreeg zijn beurt. Wij raden onze atdeelingen aan, den WelEerw. Heer Tervooren eens uit te noodigen tot het vervullen van een spreekbeurtmen zal er geen spijt van hebben Na hem spraken nog de eerw. advi seur een opwekkend woord en den heer Hoes over werkeloozenkas en de ont wikkeling der werklieden. L. D. .Missie. In de parochie St. Toachimsmoer, wordt eene K. Missie gegeven door twee Eerw. Paters Redemptoristen. De oefe ningen beginnen a. s. Donderdag 3 Dec. en worden gesloten op den feestdag van Maria Onbevl Ontv. (8 Dec.) Moge deze reeks van geestelijke oefeningen, een heilzamen invloed uitoefenen op St. Anna's parochianen. Diefstal. Bij de wed. J- M. werden dezer dagen een dertiental kippen ontvreemd, zonder dat inen iet'; verdachts gehoord heeft- Een der beestjes vond men des morgens nog in een naburige hofheg zitten. Deze was zeker de dieven ontvlogen. Van de andere vond men geen spoor. De politie stelt een streng onderzoek in, tot heden echter vruchteloos. Benoemd. Tot tijdelijk directeur van de harmo- niu Apollo* is benoemd de heer G Bissclink, alhier. Machines. Behalve dat de heer Th. v Dortmond telkens nieuwe machines plaatst, heeft hij thans weer besloten een nieuwen motor bij te leggen, speciaal voor de electrische verlichting. Het beste succes 1 Bloedvergiftiging. Hoe uiterst voorzichtig men met een wondje moet omgaan bleek dezer dagen weer hier. Zekere N, B. had een wondje op het voorhoofd; hij krabde het stuk.,, er ontstond bloedvergiftiging- In weerwil van een spoedige operatie is de man reeds overleden. Armenconeert. Op Dinsdag 8 Dec. geeft Apollo zijn Armenconeert. Het programma belooft heel wat. De scènes zijn mooi. 't Is te hopen, dat het concert een flink som metje opbrengt voor de armen. Op hol. Toen het paard van bakker van I. gisterenmiddag in de Sprangsche pad stond, sloeg het eensklaps op hol. In de straat gekomen nam het den draai te kort en viel neer. Spoedig kwamen velen toeschieten om te helpen. Er zat nie mand in de kar. LOONOPZAND, 27 Nov. Hier zal a.s. Maandagavond voor de la maal optreden iu de zaal der liedertafel „Echo der Duinen" de gevierde komiek de heer Abrain de Winter van Breda. De Vereeniging zal eeuige mooie nummers zingen, zoodat liet wel de moeite waard zal zijn het concert bij is waar den heer Th. Pijnenburg, dat Ie 7 uur j houding begint, te gain bijwonen. BESOIJEN. De. lezing morgen in Hotel Verwiel te Waalwijk door den heer Oostdam voor de leden der R. K. Kie.svereeniging te houden, is ook toegankelijk voor de leden »an Besoijen. Door den hoogen springvloed van Maandag stond 's nachts de Zomerdijk alhier gedeeltelijk onder water. Vooral met het oog op de drukke passage voor de booten, zou het aanbeveling verdieneD iu 't vervolg door lichten eu waarscl uwingsborden de menschen, die den weg begaan moeten, van den to?.stand cp de hoogte te breugen, daar zeer licht ongelukken zouden kunnen voor komen. Terwijl door den A. N. W. B., waar zulks noodig is op loffelijke wijze overal waar schuwingen worden aangebracht, mocht dit (och eindelijk ook wel eens geschieden op den dijk als men den Zomerdijk afrijdt. Niet alleen, dat men plotseling voor ecu gevaarlijken bocht staat doch uien heeft ook alle kans om in de tramrails verzeild te geraken of misschien zelfs recht op den tram te rijden. Waar deze weg door touristen zeer veel bereden wordt, zullen de bemoeiin gen iu deze door den fungeerenden consul, door iedereen worden toegejuicht. B. V. C. speelt morgen tegen het 2de elftal van Spart* opzijn terrein te Geertruiden- berg. Een merkwaardig geval te Gorltichcin. Wij publiceercn het volgende geval omdat wij denken dat het voor vele personen te Waalwijk die aan dezelfde kwaal lijden van belang kan zijn. Mtjuff.ouw L. van Wijk, wonende Tuin straat 440 te Gorinchem, deelt ons mede Het is reeds ongeveer twaalf maanden, dat ik door een nierkwaal ben aangetast, waardoor ik onophoudelijk verschrikkelijke pijnen beneden in den rug had. Het was verbazend lastig bij mijn werk, daar ik haast niet bukken kon. Dag en nacht gevoelde ik mij afgemat en vermoeid, doch 's mor gens bij liet opstaan was het 't erg<te, daar ik vanwege de pijn bijna niet slapen kon De urine wa9 steeds troebel en met een zanderig bezinksel en enkels opgezwollen. Ik had veel schemeringen voor de oogen en duizelingen en gevoelde me erg mis moedig, toen ik op aanraden van een keu nis Fosters Rugpijn Nieren Pillen begon te gebruiken. Dit geneesmiddel bracht een algeheele ommekeer bij mij teweeg. Een enkele doos daarvan gaf me een buitenge wone verlichting. De pijn verdween en miju geheele gestel was als 't ware opgefrischt. Gaarne zal ik dit afdoend middel aanbevelen lk oudergeteekende verklaar dal het bo venstaande waar is en machtig U het pu bliek te makeu op elke wijze die U goed dunkt. De ziekte der nieren ziju te meer ernstig en ellendig, daar zij niet begrepen worden het is slechts aan weinig mc-nschen bekend wat de nieren zijn, waar zij zich bevinden en wat hun werking is. Bijgevolg wanneer zich een teeken van nierziekte voo doet, zooals rugpin, troebel water, gezwollen voelen eu lianden, blazen ouder de oogen enz. wordt dit zeer dikwijls voor een andere kwaal gehouden wat iulusschen de nierziekte tijd geeft zich te ontwikkelen in rheumatiek, waterzucht, suikerziekte, eiwiivcrlies, enz. Vtrzeker U dat men U de echte Foster's Rugpijn Nieren Pillen geeft, dezelfde die de mej. v&n Wijk gehad heeft. Wij waarschu wen tegen namaak en maken koopers er op attent, dat op iedere doos de handtekening van James Foster voorkomt. Zij zijn te Waalwijk verkrijgbaar bij de firma Wed. Orie-Dumouliu, Markt. Toezending ge schiedt frauco na ontvangst van postwissel a f 1.75 voor één of f 10.—voor_6doazen. In eene advertentie van Notaris de Vocht voorkomende in ons Eerste blad, staatHeinhout en Sparren, dit moet zijn Heinhout en Tophout. te nemen ondanks de wanver houding die tusschen de prijzen van huiden en leder bestaat en het nadeelig verschil der handelspolitiek tusschen Holland en 't buitenland. Ommekeer in deze zou der Nationale nijverheid zeer ten goede komen. Intusschen en dit blijkt uit alle berich ten der looierswereld, de toestand is niet rooskleurig, leder gaat wel eenigszins vooruit maar in verre na niet in ver houding tot de huiden. Niet zonder reden is de hoop gevestigd op hoogere lederprijzen tengevolge van veel behoef ten en op billijkere huidenprijzen door uitzicht op zeer ruime slachtingen zoo wel in Amerika als in ons werelddeel. De voorraad te Antwerpen bedraagt op gisteren geconstateerd slechts 84.000 stuks; verkocht werden in de afgeloopen 8 dagen 8778 gezouten huiden, 7091 droge en 130 diverse te zamen 15999 stuks. Handel ferm, die echter nog uit gebreider zou zijn indien er meer voor raad was van eerste klasse gezouten La Plata huiden Bij lossing verkocht men 3780 mooie Montivideo Mataderos winter ossenhui den, 25/32 Kilo's a fr 80 per 50 kilo. Voor leder is de opinie in Waalwijk en omstreken beter, verkoop geregeld aan iets hoogere prijzen. Eiken schors en vreemde looimiddelenin een doen, prijzen vast hij matigen omzet. RAATSHEUVEL, 27 Nov. De prijs der boter was hedeu op de mijn hoogste prijs f 1.29, middelprijs t 1.25, laagste prijs 1,13. BUSSEN, 27 Nov. Boterprijs per K.G. van f 0.90 6 f 1.20. Middelprijs f 1.14. Aanvoer 131 K.G. Eieren f 1.70 per 26 stuks. TILBURG, 27 Nov. Boter f 1.05 a f 1.15. Eieren 7 a 8 cent per stuk. GEBOORTEN Christina Johanna Elisabeth dv. J. Th. Henkelraan en H. v. d. Leeden Johannes zv. L. Brokken en E. van der Hart. m v OVERLIJDEN Chrisliaan Johannes Trimbach, echtg. van A. Pijnenbnig 65 j. Cornelia Johannes Korthout 17 j. HUW.— AANG. Joseph Hirsch Nathans en Johanna Francieca Hartog. HUWELIJKEN Cornelia Johannes Siegenthaler 22 j. en Wilhelmina Heeffer 23 j. Adrians» Johannes Schools 50 j. en Mai ia v. Delit GEBOREN Johannes Petrus zv. J, P. O. Da- men en C. A. Peters Helena Petrouella dv. A. Raaijmakers en A. Fens. OVERLEDEN Keijzers Adriaan oud 2 mnd. Fijoemnn Anna Antonia oud lj. Strien van Cornells Hendricus 8 mnd. GEBOORTEN Adriana dv. O. Reniers en L. v. Tressem Catharina J. dv. W. de Hoog eo A. Broeders Maria F. dv. A. Verhagen en M. v. d. Vaart Maris A.C. dv. O. van Groen zen en J. Norbart Hendrik zv. C. van Dongen eu J. Stoop Geertruida V. dv. L. Ligthart en A. van Groczen Cornelia zv. A. van Dicteren en C. Roeven. OVERLIJDEN Cornelia Aneraaat 5 mud. Cs. Broeken 65 j. cchtg. v. Ma. v. Trigt Johanna Stoop 71 j. wed. van H. Flipsen H. O. Stijnis, 65 j. echtg. van Hendrik» Meijboom. WAALWIJK, 26 November 1908. Beesten weinig aanvoer, voel handel. Koeien f180 - 270. Vaarzen f140— f220 Varkens aangevoerd 60 stuks. I rijzen van tot f 8.50 Boter aangevoerd 625 KG. Boter prijzen f 1,05 tot f 1,18. Eieren prijzen van 7 tot 8 cent per stuk. De jaarmarkt werd goed bezocht. Over 't algemeen was de handel bevre digend. In huiden is de markt vastgestemd maar er gaat niet veel om uithoofde van onvoldoende passende .waar. Deze om standigheid laat zich bij ongeveer alle soorten gevoelen. Java runder- en buf felhuiden worden tegen opgaande prijzen bij inschrijving zoowel zeilend als in de pakhuizen te Amsterdam en Rotter dam gretig gekocht. Vooral treedt het binnenland den laatsten tijd sterk als kooper op wat men als een goed teeken mag beschouwen. Buffelhuiden n de zware wichten worden door riemen fa brikanten van de markt genomen en lichte Java runder en dergelijken door de looierij voor overleder. Van ver schillende welingelichte zijden vernemen wij, dat in beide branches vooruitgang Uitspraken kantongerecht Waalwijk 26 Nov.'08. G. L. d. V. te Waalwijk, dronkenschap f 12 of d. G. H. B. te alsv., F. B. te Raamsdonk. J. D. te Kaatsheuvel, A. J. A. te Housden, L. J. K. te Bcsoijen, P. v. G. te Waalwijk en J. d. R. te Oudenbosch, alle overtr. alsv., ieder t 2 of 2 d. j. v. S. to Raamsdonksveer, overtr. motor en lijw. regl. A. F. te H.Zwaluwe, J. C. N. te DruneD, J. B. te Sprang, G. F. en G. H. te Waspik, H. v. Z. te Vlijmen, G. M. te Luttelherpt, G. A. M. v. W. te Kaatsheuvel. A. K. to Dranen, C. W. A. W. en J. H. B. te Sprang, W. d. V J. v. d. M., J. H. D., M. v. d. B. en L. F. v. d. B. alle le Waalwijk, overtr. motor en njw. regl. ieder f 1 of 1 d. C. S. V. te alsv., overtr. alsv. f 2 of 1 d. L. B. te Elshout, OTerlr. alsv. f 2 of 2 d. M. H. P. te Baardwijk overtr. alsv. i 1 of 1 week tuchtschool. F- B. eD 11. B. ta Waspik, A. T. te Wailwijk, alle dronkenschap, ieder f3 of 2 M. T. te alsv. overtr. alsv. f 1 of 1 d. A. P. S. te Sprang. A. M. te Vlijmen, L. v, B. te Elshout, J. v. d. H. te Capelle, G. W. K. te Waalwijk, alle dronkenschap, ieder f 5 of d. C. v. B. te Kaatsheuvel, overtr. alsv. 3 d. hechtenis. L. v. R, te alsv. overtr. alsv. 3 weken hechtenis. C. Y. te 's Bosch, overtr. en boete alsv., Dezelfde overtr. en boete alsv. J. J. M. te Loonopzaud, jachtdelict. f 6 of 3d.— j! J. R. te Capelle, visscherij overtr. m. f 2 of ro. 2 d. J. J. D. te C»pelle, overtr. motor en rijw. regl. f 1 of 1 d. L. K. en J. K. te Loonopzand, strooperij, ieder f 1 of 1 d. P. J. C. L. te Baardwijk, overtr. prov. regl. f 1 of 1 d. J. H. te alsv. overtr. alsv. f 3 of 2 d. C. M. v. A. te Drunen, overtr. alsv., teruggave aan ouders. Prijs lloogsto prijzen der le klasse. Trekking van 23 November. Priis van f 1500 No. 9156 ,j 1000 7593 17286 400 17706 200 8190 12973 16365 luö 2601 3805 4873 17000 Trekking van 24 November, van f 20000 No. 14811 1000 9220 200 17684 100 4211 4534 6905 12716 15620 18987 le Klasse. Trekking van 25 November. Getrokken prijzen. Prijs van f 2000 No, 17420 w 1500 n 736 1000 3164 10962 n 400 8467 11380 18604 20914 200 18206 100 752 13313 13492 Trekking van 26 November. le klssse 4e lijst, No. 11682 f 5000, Nos. 733 en 11436 ieder f 100.

Echo van het Zuiden | 1908 | | pagina 10