w Abonneert u op dit biad. B rekelmans Gemengd Nieuws. Advertentiën. „ZEEVIS" Nic. van Dongen, Handelsberichten. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL W. BRERELMANS, Handel in LEDERTUUWERIJ, Beslist het voordeel!gste adres van alle soorten Leder- PAARDENLEDER h 75 ct. RUJNDSBOX, BOXKALFS. een dienst te bewijzen. Hierna vroeg den Eerw. Kluijtmans Adv. der St. Paulusverceniging het woord deze meende dat men moest hooien als de zon scheen en spoorde daarom de aan- wezigen aan drankbestrijders te worden, daar dit met vakorganisatie nauw in i verband stond. Dit heeft den Eerw. heer Suijs waar- schijnlijk geprikkeld, want ook hij vroeg het woord en maakte propaganda voor zijn vereeniging, namelijk voor de H. i Familie waarvan Z.Eerw. waarnemend Directeur is. Hij zeide dat men alles moest herstellen in Christus, en om den Christus te kennen moet men goede leden zijn der H. Familie- Hierna niemand meer het woord ver langende, werd deze zeer interessante vergadering gesloten, waarna er 16 zich als lid aanmelden. Conceit. Goede concerten in de zomermaanden bchooren tot de zeldzaamheden, reden te meer om er van te profiteeren, wan neer niet alleen een goed, maar een extraordinair gegeven wordt en nog wel door een wijd en zijd met reden ge roemd corps als het stafmuziek van het 6e Reg. Inf. uit Breda, onder leiding van zijn in de kunst vergrijsden, doch immer jeugdigen directeur-kapelmeester den heer P. A. Stenz. Is onze schatting juist, wat in de openlucht en op een uitgebreid terrein als dat van onze voet balclub, nog zoo heel gemakkelijk niet is, dan zullen een goede vierhonderd dames en heeren van dit concert gepro fiteerd hebben. Veel grooter echter was het aantal wandelaars daarbuiten, die, al op- en nedergaande, ook op hunne manier nog tamelijk konden genieten van de muziek, welke welluidende tonen door den noorderwind gemakkelijk en goed hun oor bereikten. Het programma bevatte een tiental nummers, die in staat bleken een ieder te bevredigen, onver schillig welke genre hem het meest bekoorde. Liefhebbers van flinke, pit tige marschen konden zich vergasten aan No. 1 en 10, geschreven door den leider zeiven, die vooral op dat gebied zijne sporen verdiend heeft. Beminnaars van beschrijvende muziek werd volop geboden, in >Le Naufrage de la Méduse4 van Reissiger en iL'Etoile du Nord4 van Meijerbeerdegenen, die vooral graag een solo hooren, welke zich als een zilveren draad door het accompag nement slingert, hebben genoten in het Concertine fiir (Oboc-solo) van Reissiger en >Süsses Sehnen (Romanze für FJöte und Tenorhorn), terwijl eindelijk de meer muzikaal aangelegden, wier oor en kennis in 3taat zijn rijkere harmonieën in zich op te nemen en te ontleden, schijnbaar tegenstrijdige passages in hun opkomen, verspreiden en verdwijnen te volgen, zich hebben kunnen inspannen bij de 3me Rhapsodie Hongroise van Liszt en Espana, Rhapsodie van Chabrier. De Fantaisie »Bianca Torella4 van Fontmag- ne bleek in staat ieders smaak volkomen te bevredigen. Of er fouten, liever gezegd foutjes gemaakt zijn Och, waarom niet 1 Wij hoorden hier een toon iets te vroeg of te laat, daar weder een partij op tijd niet haar entrée maken, doch op zulke kleinigheden let men niet, waar zooveel schoons geboden wordt, waar solo als ensemble geregeld een wellust der ooren waren. Bij het heen gaan brachten zeker alle bezoekers, die luide telkens geapplaudisseerd hadden, een stille dankbetuiging aan het flinke corps en zijn kranigen leider. Hebben zij het echter ook gedaan aan den heer Jos v. d. Werff, den ijverigen, onver- moeiden ondernemer van dit en meer dergelijke concerten Wij betwijfelen het geen oogenbÜk, zoomin als dat bij een volgende gelegenheid een nog groo ter aantal inteekenaren zal toonen zijn pogingen om het Waalwijksch publiek iets buitengewoons te verschaffen, op hoogen prijs te stellen. Liedertafel. Naar wij vernemen besloot de lieder tafel Oefening en Vermaak1 in hare laatste vergadering met de a. s. kermis wederom als vroeger eene matinée te geven en daarbij eene vreemde kracht te engageeren. Voorts werd de heer Christ van Liempt tot bestuurslid geko zen. Laag Van het busje in de wachtkamer van 't station, waarvan de inhoud bestemd is voor de afd. Waalwijk der Kinder- herstellings- en Vacantiekolonies is het zegel verbroken en de inhoud grooten- deels ontvreemd. Op een andere plaats zagen we de letters op de bus, die 't doel aangeven, met een mes geheel onleesbaar gemaakt. Laf I Internationale tentoonstelling te Tilburg. Het terrein door de Staatsspoor gratis afgestaan van het tentoonstellingsbestuur blijkt te klein te zijn. De aanvragen om inzendingen werden zoo talrijk, dat men den prijs aanmerkelijk heeft kunnen verhoogen en niettegenstaande dat toch verscheidene inzenders afwijzen. De tentoonstelling zal dan ook wafmet uitgebreidheid aan terrein zoowel als aan inzendingen betreft, de grootste zijn, die ooit in Nederland gehouden is, de wereldtentoonstelling te Amsterdam niet medegerekend. De hoofdgebouwen, benevens de res tauratie- en schouwburgzaal, zullen ge drapeerd worden door de firma S. Col- lignon, uit Rotterdam, die hiervoor 3000 M2 Perzisch tapijt gratis beschikbaar heeft gesteld. Ook zullen er verschillende vermake lijkheden zijn. Ten eerste een schouw burgzaal van 40 bij 18 meter, waar operettes en tooneeluitvoeringen elkaar af zullen wisselen. O. m. is hiervoor geëngageerd »Het Vrije Tooneel», uit Rotterdam. Dan heeft men hierachter het z.g. »Venetië4, dat met z'n schil derachtige gebouwen en winkeltjes, rondom in 't water ligt en waar men uitsluitend door Venetiaansche schoonea bediend zal worden. Hiernaast heeft het bestuur nog een stuk grond gehuurd van pl.m. 16000 M2 dat uitsluitend be stemd is voor sportfeesten. Natuurlijk zal er ook een volledige »Kermesse d'été4 zijn en tot slot van de vermakelijkheden noemen we >Coca- dorus4 die op het marktplein van Vene tië zijn bekende toespraken tot de be zoekers zal houden. Burgcmeesterfecsten in Den Bosck. Men melt ons uit Den Bosch dd. 8Juni: *Gisterenavond om 7 uur werden de feesten ter eere van onzen burgemees ter, die zijn zilveren jubilé viert, geopend met klokkengelui van alle kerken en torens onzer stad. In den vroegen och tend reeds was het bekend geworden, dat de mooie Kloostersingel, die loopt van de Stationstraat naar de Capucijnerkerk, en de Westersingel herdoopt zouden worden in v. d. Does de Willeboissingel. In een geheime zitting van den raad was dit besluit genomen. En toen het gisteren tot uitvoer gebracht werd, waren er velen enthousiast over. Som migen echter waren van meenig, dat het beter was geweest en passelijker, den naam van burgemeester vast te knoopen aan een ruimer gedeelte vau het nieuwe terrein dan de Kloostersingel. Het feest bestond gisterenavond in een muziekuitvoering op de Markt, door het Stedelijk Muziekkorps en de illumi natie van het stadhuis, die zeer mooi was. Heden morgen om 7 uur werd er een militaire reveille geblazen door de stad. Honderden hosten en dansten met de muziek mee en het slot was een schitteren de aubade voor de woning van den burgemeester. Deze aubade werd gebracht door het stafmuziek van het 2e reg infanterie, kapelmeester B. C. Rehl. Om 10 uur werd een plechtige H Mis opgedragen in de kathedraal van St. Jan, waaronder het versterkt zangkoor uitvoerde de ïMissa in honorem Sancti Gregorii,, van J. Singenberger Na afloop der H Mis zong „Bosch Mannenkoor,, een feestlied, opgedragen aan zijn beschermheer jhr. v. d. Does de Willebois. door den heer P. Kal- lenbach Om half twaalf werd voor de woning van den jubilaris een kinderaubade ge bracht, onder leiding van den heer F. J. v. de Heijden. Deze aubade oogstte een enorm succes. Om 1 uur had de ontvangst plaats van den burgemeester ten stadhuize, hetgeen met groote plechtigheid gepaard ging, en bij welke gelegenheid ook aan geboden werd door jhr. mr. L. C J. A. v. Meeuwen, voorzitter van het uit voerend Comité, het huldeblijk der burgerij. Daarna werd door de zang vereeniging Gemengd Koor" het Alleluj van Handel zeer prachtig uitgevoerd. VLIJMEN. Toen Zondagmorgen de trein van ongeveer half negen uit Hertogenbosc in aantocht was, bevond zich een tweejarig kind van B. ter hoogte van den heidij tusschen de rails spelende. De machinist die het kind bemerkte, wist nog bijti den trein tot stilstand te brengen en zoo een ernstig ongeluk te voorkomen voor zijne oplettendheid verdient de man wel een woorc van dank. Zondag behaalde de handboogschntterij „Buiten verwachting" gevestigd bij M. van Wordragen alhier op het concours der „Bata vieren" te Tilburg den 5en prijs. Zeker zullen zich onze schutters met deze over winning voor dit seizoen niet tevreden stellen, maar spoedig trachten meerdere prijzen te veroveren. De buit zou anders voor dit jaar wat schraal wezen. Gisteren hebben bij den heer M. van Wordragen de verpachtingen plaats gehad van graslanden aan de gemeente toebe- hooreude, zooals te verwachten was zijn hooge prijzen besteed. Toch zou het in de naaste toekomst wel eens kunnen blijken, dat de boeren, die gister gepacht hebben nog niet het duurst zijn uit geweest. DRUNEN. Zondag 13 Juni a.s. geeft de Langstraatsche Kruisbogenbond haar eerste concours bij den Heer M. Melis Drunen. De prachtige en zeer zeer zeldzame prijzen die bij dit concours worden uitgeloofd zullen voor elk gezelschap een aanmoedigging zijn om steeds meer en meer hun wapen meester te worden en eendrachtig te blijven heeft moeten j samenwerken. Wij vertrouwen dat 't gunstig j weer dien dag mee zal werken en dat allen dan ook wat me* moed zullen komen strijden naar de prachtige prijzeD, voor de kranigste schutters bestemd. CAPELLE. Donderdag, 10 Juni, des voormiddags te 10 uur openbare raadsver gadering der gemeente. Zekere E N. alhier is j.l. Maandag op de markt to Tilburg gearresteerd en ge vankelijk opgebracht naar Breda wegens het plegen van diefstal. WASPIK. In het centrum onzer gemeente wordt tbans het zeer hobbelige voetpad vervangen door een nette troiltoir. Vooral de „gelukkige* bezitters van ekster- oogeD zullen deze verbetering van harte toejuichen. In den nacht van Maandag op Dinsdag zijn door een paar vlegels weer verschillende baldadigheden uitgehaald. De groote, zware brievenbus voor 't tijdelijk postkantoor werd omver- en stukgesmeten. In Boven werden op verschillende plaatsen jonge aardappel planten uitgerukt. Het is te hopen, dat de politie deze laffe straatschenders op 'l spoor kome en hun een gevoelige straf doe toe dienen. Zondag, 20 Juni zal de harmonie alhier eene muzikale wandeling doen naar „Boven". Bij gunstig weder zal dit zeker eene groote menigte op de been brengen. De zomervacantie voor de O. L. School alhier is thans versteld van 't laatst van Augustus op midden Juli, terwijl ze tévens met eene week verlengd is. De kermisdagen blijven natuurlijk ook vrije dagen voor de jeugd. RAAMSDONK(Dorp.) Gistermorgen stak de 7-jarige H. Bolberg bij een wagen hooi van den heer M. Langerwerf te Waspik een sigaar aan, tengevolge waarvan het hooi vlam vatte en de geheele vracht spoedig verbrandde. De wagen dien men juist de schuur in wou rijden achter het huis, be woond door den heer B. Floris, ia zeer beschadigd. Dezen zomer hoopt de WelEd. Zeergel, Heer dr. H. P. Muntendam te Hilversum alhier aan de schooljeugd een 100-tal Indische lichtbeelden te vertoonen. RAAMSDONKSVEER. Naar wij ver nemen zullen a.s. Zondagmiddag te 1 uur een groot aantal fietsers vau Rasmsdonk Veer Dorp en Geertruidenberg gezamenlijk vertrekken naar Etten en Leur, om a'.daar de operatie'8 van den lieer De Lagrange gade te slaan. Verzamelplaats is Kruispad. MEEUWEN. Zaterdagavond 1.1. kwam W. L. H. uit Drongelen, die per rijwiel een boodschap deed zoodanig te vallen, dat hij bewusteloos werd opgenomen. Spoedig werd geneeskundige hulp ingeroepen, en bleek de man inwendig gekneusd te zijn. De heer J. H. Vo* hoopt 16 dezer zijn 25 jarige dienstvervulling als postbe ambte te herdenken. DUSSEN. Hedenmorgen ontving de familie Vermeulen de treurige tijding dat hun zoon Johannes in Duitschland ver dronken is. Hij laat eene weduwe meteen kind achter. Dit is reeds de tweede zoon van Vermeulen, die op deze treurige wijze om het leven kwam. Het lijk is tot heden nog niet gevonden. De fanfare „Wilhelmiua" bracht onder leiding van haren directeur den heer Vin- gerhoeds eene serenade aan een harerleden den heer A. Verhoeven, ter gelegenheid van zijq huwelijk. Eenige aardige Dummeis werden ten beste gegeven en de muzikanten werden gul onthaald. EWIJK. De gezondheidstoestand van onzen herder, den zeereerw. heer H. E. J. van der Klokken, liet de laatste dagen zeer veel te wenschen over. Zaterdagavond verergerde die toestand dermate, dat Z.Ew. de H.H. Sacramenten der stervende werden toegediend. Maandagmiddag 12 uur overleed de zeereerwaarde heer Van der Klokken reeds. Pastoor v. d. Klokken werd geboren te Waalwijk in 1840 en priester gewijd in 1865. Hij was sedert 1884 pastoor alhier. in de Berkdijk eene som geld vermist Diefstal. Bij Mart. v. d. Broek werd j.l. Zaterdag groot f 160. De vroaw was maar alleen thuis met de kinderen. Zij verdenkt een 20 jarig meisje als de daderes, hoewel zij geen enkele aan wijzing heeft, dan dat dit mei.*je dien dag een brood bezorgde en anders niemand volgsns haar zeggen in huis geweest is. Doch daar de. vrouw een groot gedeelte van den dag achter haar woning, bezig was met aard appelen wieden is dit o.i. absoluut geen zekerheid. Het algemeen gevoelen der bevolking is dan ook dat de verdachte, van onbesproken gedrag, onschuldig is. Het streng onderzoek der politic in deze richting heeft dan ook tot niet geleid. R. K. Spaarbank. Aan de ingezetenen van Kaatsheuvel en aangrenzende parochieën is een circulaire verspreid, eene aansporing om de alhier be staande en gereorganiseerde spaarbank te steunen. Bij de zekerheid dat de belegde gelden geen gevaar loopen verloren te gaan, wordt dc spaarzaamheid bevorderd en helpt men mede tot instandhouding en vergrootiug van het R. K. Gasthuis, alhier waaraan de behaalde winsten zullen besteed worden. Moge deze R. K. Spaarbank groeien en bloeien. BESOIJEN, 8 Juni. De prijs der boter was heden op de markt: Hoogste prijs f 1,30. Laagste prijs f 1,20. De prijs der eieren 41/» cent. GORINCHEM, 7 Juni. De aanvoer van granen was heden gering met gewonen handel. Ristarwe I 19.60 a 10.80 roode dito 1 9,90 u 10 witte dito 110.25 a 10.50. inl. rogge 7,25 a 7*40 Bui ten 1 dito 7.20 4 7.50 gerst 5,95 a 6 10 haver 3,80 a 3,90 -iuivenboonen f7,50 a 7.75 blauwo erwten 0.— a 0,— alles per hectoliter. Op de veemarkt waren heden aangevoerd 176 runderen 5 nuchtere balveren, 21 vette varkens 871 biggen. i 250 4 275 f150 a 200 f 80 A 120 1 140 4 200 f A I 70 a 90 f 4 f 8 A 16 21 a 23 c a 13 per le qual. Kalfkoeien Kalf\ vette varkens van biggen van I 6, Dubbele poging tot doodslagSedert geruimen tijd bestond er een zeer ge spannen verhouding tusschen de buren IJ. Minks en G. Daum, wonende op »Nieuw-Selfhelp4 te Sneek- Zaterdagmid dag kwam die quaestie tot volle uitbar sting, over een vuile straat. M. schijnt daardoor woedend te zijn geworden, want in plaats van naar zijn werk te gaan, ging hij de stad in en kocht een scherp steekmes en een re volver met 50 scherpe patronen. Daarna ging hij niet den kortsten weg naar huis, m?ar langs de zijde der Woudvaart, waar hij in de straat naar zijn woning vrouw D. zag loopen. Ze was met een emmer naar de vaart geweest. M. haalde haar in en gaf haar nabij haar woning een schop. Zij snelde daarop in huis, achtervolgd door M., die haar in de gang met het mes een gevaarlijken steek in den hals toebracht en drie snijwonden onder den rechterarm. Op haar hulpgeroep kwam vrouw Van Olij toesnellen, op wie M. een schot loste, dat gelukkig miste. Mes, revolver enz. werden in beslag genomen. M. moet bekend hebben mes en re volver gekocht te hebben, om eerst vrouw D. te dooden en daarna met de revolver zichzelf van kant te maken. Het laatste had hij op het smeeken zijner vrouw nagelaten. Hij toont diep berouw. M- is zilversmid en staat als oppassend bekend. 24 jaar was hij bij denzelfden patroon werkzaam. Ook D staat gunstig bekend. M. is naar Leeuwarden vervoerd. Kaatsheuvel, 9 Juni 1909, H. Sacrarnentfcest. Een trotsche eerepoort, benevens de noodige wimpels en vlaggen aangebracht voor en rondom de kerk, bewijst duidelijk, dat een kerkelijk feest zal gevierd worden. Eu waarlijk dit is het geval. Op morgen (Donderdag) namiddag zal onder het Lof eene plechtige processie met het H. Sacrament gehouden worden buiten de kerk. Onze beide Harmonieën zullen eraan deelnemen. Op het kerkhof alwaar etn lustaltaar is op geslagen zullen de beide Harmonieën geza- melijk het indrukwekkend „Pauis Angelicas" uitvoeren waarna den Zegen met het Aller heiligste gegeven wordt. Een gedeelte der muzikanten is aangewezen om tijdens de de processie de Latijnsche gezaDgen der coristen te begeleiden. In de par. Berkdijk wordt ook processie gehouden doch zouder Harmonieën. Aldaar wordt van de kapel op het graf van Pastoor Sweens gebruik ge maakt waarin een altaar is opgericht. Een massa gcloovigen zullen aan dezen ommegang deelnemen. Harmonie „Euphonia". Naar wij uit zekerre bron vernemen is dé Koninklijke Harmonie „Euphonia" alhier arugezocht, om op Dinsdag 29 Jnni a.s. feest van H, Petrus en Paulus) te Besoijen een volksconcert te geven bij gelegenheid van iet alsdan voort te zetten Julianafeeet. Een mooi weertje en het beste succes zij Euphonia" in Besoijen toegewensch. Chauchard's laatste zuil. Het testament is geopend van Chauchard, den stichter van het warenhuis Magasins du Louvre te Parijs, wiens overlijden gisteren ge meld werd. Hij heeft 20 milioen francs nagelaten, waarvan 3 vermaakt zijn aan de bedienden van de Louvre-magazijnen, 200 000 francs aan de armen van Parijs, aan George Leygues, oud-minister van justitie, 12 millioen, benevens nog 1 millioen aan mevr. Leygues en één aan haar dochter, een half millioen aan den senator Leger voor zijn dochter en aan Calmette, directeur van de Figaro, 2 millioen. Zijn kostbare collectie schilde rijen, bronzen en marmeren beelden heeft hij aan den staat vermaakt- Volgens een mededeeling van den executeurtestamentair, zal de staat van het op 150 millioen frs. geschatte ver mogen van Chauchaid ongeveer 60 millioen krijgen, deels in den vorm van de aan het Louvre vei maakte schilde rijenverzamelingen, deels in successie rechten, die 18 millioen frs. zullen be loopen Verdronken. Te Mandeville, in Louisa- na, is Zondagavond een passagiersboot met geweld tegen een aanlegsteiger opgevaren, waarop 200 menschen stonden te wachten. De steiger bezweek en de menschen vielen in het water. Negen tien menschen verdronken en dertig of veertig werden gewond. Ontploffing. In de Spaansche bergwer ken van Arrada heeft zich een vreese- lijk drama afgespeeld. Onder een 60-tal mijnwerkers was ruzie ontstaan, die zoo hoog liep dat men handgemeen werd. Bij ongeluk liet een mijnwerker een dynamietpatroon vallen, die ontplofte. De stutten werden weggeslagen en de arbeiders onder kolen bedolven Tot nu toe zijn 10 lijken opgehaald. Naar schatting zal .de grootste helft wel omgekomen zijn. Kalf vaarzen Guiste vaarzeE Melkkoeien 2'/j jarige ossen Pinken Graskalveren Nuchtere kalr. Aangevoerd 21 per half kilo. stuk. Aangevoerd 222 schapen en lammeren; scha pen f 14 a 20 en lammeren f44 f 10 oer stuk Kippen f 0.70 f 1.10 per stuk. Eierea 114 1.05 per 26 stuks. Boter 60 4 65 ct. per '/9 kilo. ROTTERDAM 8 Juni. Op de veemarkt waren heden aangevoerd 32 paarden 0 veulens, 0 ezel, 1253 magere en 358 vette runderen 253 vette 358 nuchtere cn graskalveren 0 schapen of lammeren, 0 vark 155 biggen, 0 bokken of geiten. Koeien 34 tot 40 ct., ossen 34 tot 40 ct., stieren 26 a 32 ct., kalveren 40 a 50 ct., per »/9 kilo Melkkoeien 140 4 265 kalfkoeien f 150 a 275 stieren f 130 a 300 pinken 70 a 100 graskalveren a vaarzen f 90 4 120 alles mager vee biggen f7.-- a 14.— paarden f 60 a 100. Nuchtere kalveren fok- 12.— 4 22slacht.- 9.— 4 16. Biggen f 1.10 a 1.30 per week. Üp de botermarkt werden aangevoerd 92/8 en 31/16 vu. en 216 stukken a i/2 kilo. Prijs le qual 53, 2e qual f50, 3e qual. f46 Per kilo 67>/i a 721/.. ct. ROTTERDAM 7 Juni. Tarwe f 13.25 a 14.— per 100 Rogge was van f tot f Gerst. VVinter per 100 kilo f0.— f0.— Zomer per 100 kilo f 0.a 10.en Chevalier per 100 kilo f0.— Af— Haver per 100 k.f 8.75 a 9.25 Witte Boonen, van Bruine boonen van f Blauwe Erwten naar kook kwaliteit verkocht van f tot en vertrouwdekook daarboven Koolzaad f A f Voor de vele bewijzen van deelneming ondervonden bij het overlijden onzer dier bare Zuster, Behuwdzuster en Tante Mejuffrouw BETSÏE ZIJLMANS. betuigen wij hiermede onzen oprechten dank. Waalwijk JOS ZIJLMANS. ELISE ZIJLMANS-Smefts en Kinderen. Uden CORN. ZIJLMANS, Rector der Brigitinessën. Nijmegen MARIE ZIJLMANS, Religieusé. Vierlingsbeek ANNA ZIJLMANS, Religieuse. Amsterdam THERESE v. DONGEN "Zijlmans. FRANS VAN DONGEN en Kinderen. Waalwijk PIETJE ZIJLMANS. Waalwijk, 5 Juni 19U9. Geen feest gevierd zonaer bloe men, zoo klinkt tegenwoordig de opmiö vanelke huisvrouw. Breng daarom een bezoek aan het Bloemenmagazijn van NIC. VAN DONGEN, waar stet.ds een uitgebreide keuze in de nieuwste mo dellen Bloemenmanden, Jardinieres in 2 <r- dewerk, massief koper, metaal enz. voorradig is. Tevens eene mooie partij bloeiende Planten, Kamerplanten en honderden meters Tafelgroen voorhanden, zoodat ik in de ge legenheid ben het meest moderne bloemwerk te leveren, en zoowel de kleinste als de grootste tafels netjes te decoreeren. Groote voorraad prachtige lage TULPEN voor op te planten. Tot een bezoek eenieder beleefd uituoo- digende. Aanbevelend, WAALWIJK. Bloemenmagazijn „IRIS". WA AT WTTTT SATIN LIESEN 23 ct. per voet. CHROOM zeer concurreerend vauaf 30 ct. ZWAAR ZOOLLEDER uitsluitend ge schikt voor reparatiewerk. LICHTE ZOOLLEER en BINNEN- ZOOLLEER-IIUIDEN, alles oud-systeem gelooid. Verder alle soorten AFVAL aan scherp concurreerende prijzen. p Aanbevelend, Hij f oogen i doodsla een uu D moeder ons loo loOS Vi iets te I was de de H. ons hei diep f gelaten ons zei< den da deden N hij bij c vanx, t M tot mi van de een bei Het gel awe... uw ecl van tw M I reef. i Di 0

Echo van het Zuiden | 1909 | | pagina 6