W. Brekelirians LEDER H.H. Landbouwers en Hoveniers, CONSTANT TRUROl Snijplanken. Gemengd Nieuws. Advertentiën. Prima Petroleum A. Schelle Zoon. Biljartfabrikant. STANZBLOKKEN, Chr. J.Klerkx,Besoy en a NIEUWS UIT KAATSHEUVEL Kerknieuws. Handelsberichten. W. BREKELMANS. Ven, die voor een paar weken door eene ernstige ziekte werd aangetast, is naar wij vernemen, in de laatste dagen vooruitgaande. Van harte hopen wij, dat de ingetreden beterschap moge aanhouden en onze burger vader spoedig gansch hersteld zijie ambte lijke bezigheden zal kunnen hervatten. De periodieke verkiezing voor leden van den raad is weer op handen. Aan de beurt van aftreding zijn dit jaar de hecren M. Boom, P. ran Bunl en H. van de Ven. Mej. P. M. Marrevee is benoemd tot onderwijzeres aan de H. Anna-St. Gerardus Msjftllaschoo! te Amsteidam. A.8. Vrijdag Gemeenteraadsvergadering. CAPELLE. J.l. Zondagmorgen mistte zekere ®H. v. d. S. in de Dreef zijn beide zoontjes, van 8 en 5 jaar oud. Op onder zoek uitgaande tot aan den avond had hij ze nog niet opgespoord. Als nu werd het de politie in handen gegeven, die zich in verbindiug stelde met de politie uit de naburige dorpen, met dit resultaat, dat den volgenden morgen ten 10 uur telegrafisch bericht werd ontvangen, uit Oisterwijk, 5 uur verwijderd, dat de kleintjes zich aldaar bevonden. Zij waren met het zoeken van vogelnesten in de bosschen, verdwaald. WASPIK. A.s. Vrijdag 18 dezer, 'snain. om 2 uur openbare vergadering vau den raad dezer gemeente. Door de voetbalclub ^Nooit Gedacht* op 't Vaartje alhier is de lieer D. de Roon aangezocht hel beschermheerschap over genoemde vereeniging te aanvaarden. Wij feliciteeren ^Nooit Gedacht* inet deze gelukkige keuze. De heer J. de Hond alhier is benoemd tot brievenbesteller te Grave. Hedenmorgen werd alhier het feest der H. Kindsheid gevierd. Om 9 uur werd in de parochiekerk eene plechtige H. Mis opgedragen, waarna zeer verdienstelijk een paar toepasselijke liederen gezongen werden. Daarna trokken de kinderen onder de tonen der Harmonie door de gemeente, in een zeer aardige stoet, voorstellende verschillende personen en groepen uit het Missieleven. Voorzeker zal dit feest de liefde der kleinen voor de H. Kindsheid weder hebben opge wekt en versterk». Met genoegen kunnen we melden, dat het thans op de scheepstimmerwerven alhier, meer dan druk is. Lxng voor dat de in reparatie zijnde schepen kannen worden af gedraaid, liggen weer audere sleepkaneu, waaronder de grootste Ri naken op een beurt te wachten. Zoo zal er voorloopig geen gebrek aan werk zijn, hetgeen nevens de arbeiders op de werven ook dc neringdoenden alhier ten goede komt Het handbooggezelschap „Unanimitas* gevestigd bij den lieer L. Schroot op bet Vaartje alhier behaalde 1.1. Zondag den 6en prijs op het concours van yAmicitia* te Roosendaal. Dit is nu reeds 5 achtereen volgende keeren, dat yUnanimitas* uittrekt en met een prijs terugkeert. Dit succes is voor een groot gedeelte te danken aan den heer B. Baeteu, wiens vaste hand en scherp oog zelden het doel missen. RAAMSDONKSVEER. Zaterdag jl. had op de IJzerenscheep3timmerwe.rf der firma D. P. van Suijlekom en Zoon een zeer ernstig ongeval plaats. Bij het sloopen van klink nagels kreeg de werkman A. Prnijsers een der nagels met zulk een kracht in zijn oog dat dit lichaamsdeel ernstig werd gewond en hij in het vervolg vermoedelijk het ge bruik er van zal moeten missen. Zondagnamiddag hield de R. K. Volksbond yRerum Novarum* in het huis ten Deijl eeno algemeene vergadering. Als spreker trad op de Heer van Rijen met het onderwerp Vakvereenigiug en sociale wetten.* De vergadering werd door een groot aantal leden bezocht. Gisterenmiddag had ten twee ure ten Gemeentehuize alhier .de plechtige installatie plaats van den heer Joh. Schoenmakers als plaatselijk enquê:eur van de Middenstand- enquête commissie. Nadat onze Burgemeester de Heer Ridder de van der Schueren de aanwezigen hartelijk welkom had geheeten, gaf hij het woord aan den Voorzitter van de Staatscommisie voor de Middenstands-enquê te, den W.Eerw. heer Dr. J. Nouwens. Gebruik makende van het aan hem gegeven woord dankte deze de aanwezigen voor hunne groote belangstelling waarna hij o/erging tot eene duidelijke uiteenzetting van wat een middenstands-enquête beteekent. Hierna vond de officieels installatie plaats. Hierop werd door den heer Schoenmakers, de com missie hartelijk dank gezegd voor de eer de de Gemeente Raamsdonk aangedaan om haar uit te kiezen als plaats alwaar eene plaatse lijke enquête zal worden gehouden, de com- missie tevens dankende voor het in hem gestelde vertrouwen en haar belovende al zijne krachten te zullen inspannen tot wel slagen van den Middenstands-enquête. Het feestconcert, dal door de Harmonie /yde Eendracht* alhier aan hare zosterver- eeniging, de Harmonie Apollo* van Geer- truidenberg welke bij het concours te Slikkerveer twee prijzen mocht wiunen, aan bieden zal, wordt gegeven in den tuin van het Hotel Santbergen op Zondag 20 Juni a.s. Dat er op onze scheepstimmerwerven goed werk wordt gemaakt, en dat onze scheepsbouwers wel met het vak op de hoogte zijn, blijkt wel hieruit dat de sleep boot Schiermonnikoog* vau de Hecren Erater Smid en Schaap te Grouingen, en gebouwd op de werf van de Wed. D. van Suijlekom alhier, bij de op den 2en Pinkster dag gehouden wedstrijd van Sleepbooten als eerste aankwam. DUSSEN. De predikant der Geref. Kerk de WelEerw. Heer N. Klaaszen heeft het beroep naar Hoogmade aangenomen. Zaterdagavond werd de 15 jarige A., v. H. die bij den landbouwer G. v. d. B. over 't erf kwam en den daar iggenden hond plaagde, door dezen plotseling aangevallen die hem de kleeren van 't lijf scheurde. Doordat spoedig hulp kwam bleef het hierbij; anders ware het waarschijnlijk niet zoo goed afgeloopen. In den Zuid-Hollandschen polder loopt een wit-bonte hond, die teekeoen heeft gegeven van dolheid. Een ieder zij gewaarschuwd en op zijn hoede. MEEUWEN. Zondagmorgen heeft onze predikant de Weleerw. Heer J. J. van der Pol zijne laatste leerrede gebonden. Door den Weleerw. Heer van As werd hem een woord van dank toegesproken. Verleden Zondag is er op den Nieuwen Maasmond een steur gevangen van plm. 250 pond. Een mooi buitenkansje voor deü visscher. Onze dorpsgenoot A. v. K. zal dezer dagen naar Brazilië vertrekken om daar zijn geluk te beproeven. Het moge hem in de nieuwe wereld welgaan I Diusdagavond ten omstreeks 10 uur brak er een felle braud uit in de woning van P. Baks, welke totaal vernield werd. De vlammen deelden zich weldra mede aan het café van D. Smits, welk gebouw geheel afbrandde, terwijl nog een schuur van Piet de Raat in de vlammen opging. Van de inboedels kon weinig gered wordeD. Oorzaak onbekend. Ureu in den omtrek was dit prachtig schouwspel tegen den donkeren hemel in den mooien avond te bewonderen. Kaatsheuvel, 15 Juni 1909. Plechtige begrafenis. Een indrukwekkende plechtigheid had jl. Zaterdag alhier plaats, waarbij bijna alle notabelen ook B. en W. tegenwoordig waren. Het gold" hier dc laatste eer bewijzen aan het stoffelijk overschot van den heer Adr. Spran— gers, lid van ons par. kerkbestuur, van St. VinceDtius, van het college van zetters, oud President der Kon. Harmonie „Euphonia*, enz. welke laatste het dan ook met hare treurtonen vergezelden. Om 10 uur werd in de kerk aan het in plechtig rouwgewaad gehulde hoogaltaar een solemneele lijkdienst opgedragen door Pas!oor Völker, geassis teerd door de Eerw. kapelaans van Acht en v. Heeswijk Het zangkoor zong de 3-stem mige mis van Perosi. Door den Z Eerw. heer Pastoor Deken van Grave en den Pastoor van Waalwijk, beide broeders van den over ledenen werden aan de zijaltaren stille H. Missen opgedragen. Op het kerkhof bij de groeve zong de Liedertafel „Op het Kerk hof* van de Vliegh. Om half 12 was de plechtigheid ten einde. Met den heer Sprangers is een oprecht vertrouwelijk K-iatsheuvelsche persoonlijkheid heengegaan, door allen gekend en geacht. Vooral de Harmonie ^Euphonia* heeft aan hem als Pres. veel van zijn groei en bloei te danken, R. I. P. Processie Briellc. Onder de opgewekte tonen der muziksnten van Apollo, en omstuwd door een masse van belangstellenden, welke hen tot Sprang waren tegemoet gewandeld, trok jl. Maandag avond omtrent 8 uur, de pelgrimsschare van Brielle ons dorp binnen en werd voor de. kerk na een gebed van denkzegging voor de voorspoedige reis, ontbonden. Door on geveer 160 personen, waaronder een 10-tal Eerw. Heeren Geestelijken uit onderscheidene plaatsen werd aan deze reis deelgenomen. Een klein getal tegenover vorige jaren. Het koude weer is hieraan zeker ni«t vreemd. Omtrent half 10 kwam men te Brielle aaD en veitrok om kwart over twee. Na de plechtige Hoogmis aldaar, werd door Kape laan Lainraers uit Weensel de feestpredi katie gehouden. Aan Mcj. de Wed. Hes- selmans-Sprangers en Frans Borsten werd de zilveren medaille uitgereikt, wegens hun 25ste pelgrimsreis. Baldadig. Zondagavond laat werden hier weer op enkele plaatsen, o.a. bij de kinderen S. en bij v. d. A., de ruiten «tuk gegooid, 't Is jammer genoeg, dat dergelijke aardigheden zoo dikwijls niet uitkomen. Apoilo. Thans is vastgesteld, dat de harmonie Apollo en de Kon. harmonie uit Tilburg een gecombineerde uitvoering zullen geveu. Als datum is bepaald 4 Juli a.s. Kerkpad. Het nieuwe kerkpad is zoo goed als vol tooid. De speelplaats der school is opge offerd voor den weg, die er dau ook zeer mooi uitziet. Toch zijn nog al wat veran deringen noodig gebleken, vóór hel zoover was. De aardbevingen Iu Zuid-Frankrijk hebben aardbevinge plaats gehad die een vrij ernstig karakter dragen. Valt uit een plotselingen schrik van de bevolking, die nog de berichten van de verwoes tingen eiders voor oogen heeft, niets positief te besluiten omtrent den aard van het onheil, uit het feit dat twee bataljons moesten aanrukken voor het reddingswerk, ziet men, dat er reden is tot onrust. Het geheele zuidoosten van Frankrijk is blijkbaar geteisterd, voor namelijk het kustgebied der Middel- landsche Zee. Het ergst schijne de schok ken te zijn geweest iu de omgeving van Nice en Gannes. Hier duurden zij 10 seconden. In Toulouse heeft zwaar onweer gewoed en zijn geweldige hagel buien gevallen. Ook uit Portugal en Noord Italië komen berichten van aardbevingen. De geheele omvang van het niewe onheil schijnt nog niet te overzien, maar in de opeen volgende telegrammen steeg het aantal des vermelde slachtoffers, en de Fransche bladen zien den toestand ernstig in. De Matin bevat o. a. een telegram uit Toulon, waarin het heet, dat sedert 24 jaar niet zulk een ernstige schok was gevoeld. Overal is sprake van ab normale daling van temperatuur. De rivieren en stroomen zijn sterk gewassen. Wij vatten hieronder de talrijke tele grammen in een algemeen overzichtje samen. Behalve in de reeds vermelde plaatsen worden ook schokken gevoeld te Cas- tres, Sur, Agout, Digne, Yssingeaux, Privas enz. In Saint Cannat, Lambesc, Rognes, Saint B e p ar a Jg^grde n iFrenbels omver geworpen. Er zijn 15 slachto'ffers te Lambesc, 5 dooden te Saint Cannat en 70 te Rognes. Twee bataljons troepen zijn er heen gezonden om de onder het puin begravenen uit te graven. Ook is 5000 Kg. brood gezonden. De telefo nische gemeenschap is verbroken. Een ander bericht zegt, dat St. Cannat en Rognes geheel verwoest zijn. De aanblik is hartroerend. De wegen zijn versperd het verkeer is zeer moeilijk en de ont steltenis algemeen. De bewouers kam peeren buiten de stad. De schade wordt op een millioen geraamd, evenzoo te Lambesc, waar straten en wegen geheel door puin vesperd zijn. Het dorp Vernegeus is geheel verwoest Alle huizen werden vernield. Te Venel ies is de kerk verwoest en te Vauven- argeus staat die op het instorten. Eenige huizen zijn ook ingestort en er zijn vele ontroerende incidenten. Uit Avignon is een compagnie genie ter hulp gezonden Tc Toulon werd het arsenaal ernstig beschadigd door de aardschokken en verongelukten een aantal schepen in het bassin- De prefectuur van Marseille ontving bericht, dat er tot dusverre 29 dooden zijn, doch de bladen, die de ramp ont zettend noemen, becijferen het aantal der slachtoffers op 80. Poging tot moord. Aan de Ooster kade te Rotterdam ontmoette Zaterdag namiddag 5 uur de 40-jarige gewezen huisknecht D. S wonende Duivenvoor destraat 49, zijn verlaten vrouw E. W. H-, die vertoeft in het hotel Continen tal", aan den Haringvliet. Na een hefti ge woordenwisseling bracht S uit ja loezie, de vrouw met een knipmes vier steken toe in hoofd en hals. De gewonde die hevig bloedde, werd door dr. K. L. H. Van Klaveren in den politiepost aan het Oude hoofdplein verbonden en ver volgens per vigilante overgebracht naar >Continental''. De dader werd op de Oosterkade aangehouden en overgebracht naar het politiebureau Lange Torenstraat. Zoudagmiddag werd hij, na opgemaakt proces-verbaal op vrije voeten gesteld. Zeeramp. Reuter seint uit Sebastopol Vrijdagnacht kwam de onderzeeboot Kambala bij een aanvalsoefening in aan varing met het pantserschip Rostislazv Eerstgenoemd schip zonk onmiadélijk. De commandant, die op het dek stond, werd gered, alle andere opvarenden van de onderzeeboot echter, de chef van de od- derzeeafdeeling, kapitein Bjelikof, twee dekofficierenen 17 matrozen, verdronken. Een jeudige beid. Te Cleethorpes, aan de Engelsche kust, speelden 2 meisjes op een plank, die aan den strandmuur was bevestigd. De plank geraakte los en viel met beide meisjes in zee- Op haar hulpgeroep snelde het 9-jarig broertje van een der meisjes, Jack Thomas ge naamd, toe en sprong er moedig bij- Hij greep het vriendinnetje van zijn zus ter en trachtte met haar het strand te bereiken, maar zij was hem te zwaar en moest haar loslaten, waarop hij de plank greep en daarmee een poos bleef drijven om uit te rusten. Toen zag hij den hoed van zijn zuster op het water liggen en dadelijk dook hij om haar te vinden, maar vruchteloos. Jack was nu zoo uit geput, dat hij zelf den dood nabij was, toen een man hem nog tijdig met een roeiboot redde- De lijkeu der beide meis jes werden een uur later uit de zee opgehaald. Een gevaarlijke chaujfemMevr. Bau- defini en haar dochter, te Rome, namen een huur-automobiel, om daarmee een rit in de omstreken te doen. Tamelijk ver van de stad, op een plaats waar de weg eenzaam was, stopte de chauffeur plotseling en, na zijn stofmasker te heb ben afgenomen, wendde hij zich tot de dames met een revolver in iedere hand. De dochter herkende in hem terstond een jongmensch, Nonato genaamd, dat meermalen aanzoek gedaan had om haar hand, maar steeds door haar was afge wezen. Koel zeide hij tegen mej. Baude fini dat wanneer zij niet onmiddelijk zwoer met hem te zullen trouwen, zij en haar moeder sterven zouden. Het meisje ant woordde dat zij den dood verkoos boven een huwelijk met hem, maar smeekte om medelijden voor haar moeder. De woedende man luisterde daar niet naar, doch vuurde op de beide dames, die reeds uit het rijtuig waren gesprongen en die nu getroffen op den weg neervielen, waar zij werden opgenomen door voor bijgangers, die op de schoten kwamen toesnellen. Nonato reed met zijn automobiel naar het eerst volgende dorp, waar hij zich gevangen gaf De beide dames zijn zwaar gewond naar het hospitaal vervoerd, doch men hoopt haar nog te kunnen redden. Heldendood van een 8-jarig meisje. Een 10-jarige knaap, die te Coblenz bij famile logeerde, viel in den Rijn en een meisje van 8 jaren, Gisila Bertram ge naamd, sprong hem vastberaden na. Een man in een boot redde den knaap, maar het dappere meisje werd door den snellen stroom meegevoerd en verdronk. Verdronken. Maandagmiddagomstreeks uur is een ongeveer 3-jarig jongetje (yan Blatters op den Westwal te 's Bosch spelenderwijze, bij het gooien van steen tjes, te water geraakt en, hoewel alle pogingen tot redding werden gedaan, jammerlijk verdronken. TwistVolgens berichten uit Tabriz is, tengevolge van een twist tusschen den Turkschen consul en de gendarmerie, een strijd ontstaan tusschen de gendar men en de Turksche troepen, waarbij de eersten 12, de tweeden 7 dooden en 7 gewonden hadden daarenboven wer den 20 Turksche soldaten gevangen ge nomen. De gouverneur is naar Urmis gevlucht. Hevige vechtpartij. De 21-jarige Evert V. te Volendam zocht ruzie met jonge lieden, die rustig op den dijk stonden te praten- Er ontstond een vechtpartij. V., ziende niet tegen de overmacht op te kunnen, trok zijn mes, waarmede hij om zich heen zwaaide. Het gevolg was, dat hij den 19-jarigeu Simon Steur Az. midden in de borst trof. De wond bleek levensgevaarlijk. De postbode Veldhuizen ontving een diepe steekwond in de linkerwang. De dnder, die verschillende malen gevange nisstraf onderging, werd gearresteerd. De getroffene is een zeer oppassend mensch. Benoemingen. Z. D. H. Mgr. W. Van de Ven, Bisschop van 's Bosch, heeft benoemd tot pastoor te Ewijk den W.Eerw. Z Gel. heer L. I. Re- niersen tot vice-prefect van het Semi narie te St. Michiels-Gestelden Eerw. heer G. L. J. Van Dijk, priester van het Seminarie. Triduum. Het triduum in de parochie-kerk van den H. Joannes den Dooper, is met groote godsvrucht gehouden. De verschillende H. Diensten alsook predicaties, welke werden geleid en gehouden door den bekenden litterator, den Z.Eerw. Pater van Well S. J. werden voortdurend door een zeer groot aantal geloovigen bijgewoond, terwijl vau klein tot groot, allen bijna gezamen lijk tot de 11. Tafel naderden. De sluiting van d-ze driedaagsche oefe- n ngen op 1.1. Zondag met plechtig lof, processie, predicatie en Te Deum, was eene indrukwekkende plechtigheid, een waardig slot vooï deze dagen van geestelijk voedsel, die wederom getuigen waren van den waren godsdieu9tzin onzer katholieken. WAALWIJK. Handel in Beslist het voordeeligste adres van alle .soorten Leder- PAARDENLEDER 75 ct. SATIN LIESEN b. 23 ct. per voet. CHROOM zeer concurreerend vanaf 30 ct. ZWAAR ZOOLLEDER uitsluitend ge schikt voor reparatiewerk. LICHTE ZOOLLEER en B1NNEN- ZOOLLEER-HUIDEN, alles oud-systeem gelooid. RUNDSBOX, BOXKALFS. Verder alle soorten AFVAL aan scherp concurreerende prijzen. Aanbevelend, Hil crest Bradfort Engeland munt uit in licht en krachtvermogeu boven alle merken, tevens voordeeliger voor uit venters door grootere meting, uitmeting per 150 kilo ongeveer 200 liters. Neemt proef met de ENGELSCIIE PETRO LEUM, vergelijkt met andere merken. Vraag prijsuoteering ook bij jaarcontract Gebruikt voor Bemesting voordeeliger en vetter als Kainiet eigen ondervinding, probatum bij Bieten, hofvruch ten enz. Noteering 3,20 100 kilogram 30,00 1000 Franco Huis. Voordeelige aanbod Lucifers. Without Lucifers per 1/a kist, 10 h 50 pikjes Lu cifers 17,50, rood hout geelkop per 1/9 kist 10 pak h 50 pakjes Lucifers per 19,00. Franco naast Station of Fabriek. Aanbevelend DUSSEN. Karrenstraat B 358, 's-BOSOE Levert nieuwe biljarten volgens laatste systeem, met de nieuwste banden EXCELSIOR», die door het afgeven van haar zuiver effect uitmunten boven alle andere. Ook steeds voorhanden GEBRUIKTE BILJARTEN Tegen zeer billijken prijs. Verder verkrijgbaar alle biljart benoodigd- heden, als: laken, Queuen, ivoren- en imitaticballen, pommeranzen, ouwels, etc. Re pa ra tien geschieden spoedig, net en billijk. GROOTE SORT EE RING MOOIE Linden en Amerikaansche, Aangeroerd 142 echapcu en lammeren; echa- pen f ik on lammeren f 4 f 10 per stok Kippen f 0.80 a f 0.80 per stuk. Eieren 11 1.10 per 2(5 stuks. Boter 65 1 70 ct. per !/j kilo. ROTTERDAM 15 Juni. Op do veemarkt waren heden aangevoerd 35 paarden 2 veulens. 0 ezel, 1417 mngcre en 579 vette runderen 275 vette 346 nuchtere en f raskalveren 9 schapen of lammereu, 0 vark 91 biggen, 2 bokken of geiten. Koeien 34 tot 38 ct., ossen 34 tot 3S ct., stieren 26 a 32 ct., kalveren 35 a 47 ct., per '/s kilo Melkkoeien 140 260 kalfkoeien f 155 a 270 stieren 1 130 a 280 pinken 70 ii 100 graskalvcren avaarzen f 90 ik 120 alles mager vee biggen f8.a 14.paarden 1 55 a 120. Nnchtere kalveren fok- 12.A 20slacht.- 8.— A 12. Biggen f 1.10 a 1.30 per week. Op de botermarkt werden aangevoerd 99/8 en 50/16 vn. en 210 stukken a '/s kilo. Prijs le qual 52, 2e qual f 50, 3e qual. f46 Per '/j kilo 677j a 721/» ct. ROTTERDAM 14 Juni. Tarwe f 14.50 ik 15.25 per 100 Rogge was van f tot f Gerst. Winter per 100 kilo f 0.— 10.— Zomer per 100 kilo f 0.— a f0.en Chevalier per 100 kilo f0.— 4 f— Haver per 100 k.f 9.— ik 9.50 Witte Boonen, van Bruine boonen van f Blauwe Erwten naar kook kwaliteit .erkocht van f tot en vertrouwdekook daarboven Koolzaad f 1 LJCM. BESOIJEN. 15 Juni. De pi ijs der boter was beden op de markt: Hoogste prijs f 1,30. Laagste prijs f 1,22. De prijs der eieren 4'/s cent. GOR1NCHEM, 14 Juni. Dc aanvoer van granen was heden gering met gewonen handel. Ristarwe 111.25 a 11.50 roodedito 11,- a 11,20 witte dito 111.20 ik 11.50. inl. rogge :6,75a 7,75 Buitenl dito 7.ik 7.E0 gerst 5,93 a 6 10 haver 3,80 a 3,90 -luivenboonen 17,50 a 6 25 blauwe erwten 0.— a 0,— alles per hectoliter. Op de veemarkt waren heden aangevoerd 190 iunaeren 5 nuchtere kalveren, 21 vette varkens 691 biggen. Ie qual. Kalfkoeien 1 200 4 220 Kalfvaarzen 1120 a 160 Guiste vaarzen I 80 A 100 Melkkoeien 1140 4 160 2Vj jarige ossea f 4 Finken f 60 a 70 Graskalveren f 4 Nuchtere kalv. f 14 n 18 Aangevoerd 21 vette vaikens van 23 ik 24 c per half kilo, biggen van 16, a 14 per stuk. i Vraag de ".'coWsTAtn Tr'iYiWus EN

Echo van het Zuiden | 1909 | | pagina 6