Notaris RANT Reclame-platen Verzamelt gebruikte Postzegels Bureau Betlehem WANBETALERS- Burgerlijken Stand. Advertentiën, Vaal (Limburg,) A. BONS, félEUWS UST KAATSHEUVEL Telegrammen. Handelsberichten. Correspondentie. publiek verpachten ANTOON TIELEN, bedrag- in kas, op 31 Mei jl., ruim t 234,000, was het dei commissie van rapporteurs gewenscht voorgekomen dat, bijaldien vooralsnog de bijdrage van f 175,000 in de kosten van het Wilhel- minakanaal aan het rijk niet zou behoeven te worden uitgekeerd, deze gelden zouden worden gebruikt tot eene buitengewone aflossing van schuld, met welken wensch rekening zal worden gehouden. De provinciale begrooting, door Ged. Staten ingediend tot een bedrag van f 859.219.297s ia inkomsten en uitgaven, is met kleine wijzigingen vastgesteld, en de provinciale rekening over het jaar 1907 goedgekeurd tot een bedrag van f 632,306,21 in ontvangst en f 619,294,07 in uitgaaf. Aan Ged. Staten werd in overweging gegeven maatregelen te treffen, volgens welke de subsidieering van ambachts scholen zou geschieden naar gelang van het aantal der leeraren en het bedrag hunner jaarwedden, vast te stellen onder goedkeuring van het gedeputeerd bestuur. Verschillende ontwerp-bijzondere regle menten voor waterschappen werden met inachtneming van enkele, meest redactie wijzigingen, aangenomen. Naar aanleiding van een verzoek van den heer J. W. van Marle, ingenieur te 's-Gravenhage, om een bijdrage in de kosten van aanleg en exploitatie van een stoomtramweg van Breda over Terheijden naar Zevenbergen en via Wagenberg en Made naar Geertruiden- berg, met een zijlijn van Made naar Drimmelen, voor welke onderneming door genoemde gemeente en de ge meente Geertruidenberg eene garantie is verleend gedurende 20 jaren van eene jaarrente groot 14000, is bepaald dat door de provincie daartoe zal worden bijgedragen 10 pet. in een bedrag van hoogstens f21,000 per kilometer door gaande lijn tot een maximum van f75,000; een en ander onder de daar voor geldende voorwaarden. Een ontwerp-reglement ter subsidi eering van volks- kook- en huishoud scholen en dito cursussen werd goed gekeurd. Naar aanleiding van een nota van den heer P. M. Verhoeckx, electro- technisch ingenieur te Amsterdam, oud onderdirecteur van »EIectra« aldaar, nopeus de rentabiliteit van een electrisch centraal station voor de provincie Noord- Brabant, en de daarmede verband hou dende nota over de rentabiliteit van een centraal station voor levering van electrische stroomen in de gemeente 's-Hertogenbosch, zoomede een rapport van die ingenieur betreffende de levering, van electrische energie in de gemeente Maastricht, ontspon zich een levendig debat, waarbij door de leden Van Loon, jhr. mr. F van Rijckevorsel en mr. Smits van Oijen, de wenschelijkheid werd in 't licht gesteld om aan Ged. Staten een crediet te openen van f 5000, ten einde zich daarvoor de voorlichting van deskundigen te assumeeren bij de beantwoording der vraag, op welke wijze en voorwaarden, door Ged. Staten even tueel concessie zou kunnen worden ver leend voor het tot stand kon.en eener electrische centrale als door den her- Verhoeckx bedoeld, - een wenschelijk heid die door de vergadering met op één na algemeene stemmen werd bekrachtigd. De zitting is gesloten. BAARDWIJK. Wie op zijn wande ling wil genieten van bedrijvigheid en tevens is belust op een schoon gezicht raden we aan dezer dagen een kijkje te gaan nemen vanaf de brug in den over laat, waar verschillende machinen werk zaam zijn tot verbreeding en op diepte brengen van 't Nieuwe Kanaal. Binnen eenigen tijd zullen, naar we vernemen in de fabriek voorheen C. de Viies alh. dat door de heer Verwaal is aangekocht weer een groot aantal machinen geplaatst worden voor 't ver vaardigen van schoenwerk. Een en ander -zal nog eene aanzien lijke uitbreiding ondergaan. Den onder nemers) wenschen wij van harte succes voeg hierbij nog de groote uitbreiding bij den heer Donkers en plannen van nog anderen die wij nog niet met zeker heid kunnen vermelden, dan staat voor zeker, in verhouding onze Gemeente wat Industrie betreft bij vele andere plaatsen niet achter. DRUNEN. De loting van de nationale Militie voor deze gemeente zal plaats hebben te Heusden op Maandag 23 Augustus a.s. des voormiddags ten 98/< uren. Er zullen uit deze gemeente aan de loting 32 jongelingen deelnemen. Een der deelnemers aan de loterij van »Oud 's Hertogenbosch4, de heer F. Pennings alhier heeft het buitenkansje getroffen een stoomfiets te trekken VLIJMEN, 23 Juli. Bij de 11. Woens dag gehouden herstemming voor een lid van den gemeenteraad zijn 330 stem men uitgebracht, waarbij 7 van onwaarde. De heer H. E. van de Ven bekwam 203 stemmen en de heer M. van Giers- bergen 120 zoodat de heer van de Ven herkozen is. HEUSDEN, 20 Juli. Bij de heden gehouden herstemming voor een lid van den gemeenteraad werden 259 stemmen uitgebracht, waarvan 3 blanco. Hiervan verkreeg de heer L. Verhoeven (aftr. Kath. wethouder) 123 en de heer A. P. van Andel (Prot.) 134 stemmen. Het aantal kiezers bedraagt 134 kath. en 134 behoorende tot andere gezindten. Sedert jaren bestond de raad uit 5 kath. en 2 prot. Nu is het 5 Prot. en 2 Kath. VRIJH.-CAPPEL, 21 Juli. De heer A. Thiele, onze geachte dorpsgenoot, is heden door de classis 's Hertogen bosch na afgelegd praeparatoir-examen tot den H. Dienst in de Geref. kerken toegelaten. Een publikatie is aangeplakt dat de loting voor deze gemeente zal plaats hebben te Kaatsheuvel op Donderdag 26 Aug. des v.m. te IOV4 uur. Het inschrijvingsregister der Nat. Militie lichting 1910 met de daaruit op gemaakte alphabetische naamlijst ligt gedurende 8 dagen te visie. In verband met de a s. volkstelling welke dit jaar zal plaats hebben, zullen de huizen van nieuwe nummers worden voorzien. 's-CAPELLE, 23 Juli. Aan het ge meentehuis alhier, is aangeplakt, de be kendmaking, dat het inschrijvingsregis ter met alphabetischen naamlijst van 24 tot en met 31 Juli '09 op de secretarie dezer gemeente voor een ieder ter in zage is nedergelegd. Plotseling sterfgeval. De landbou wer, W. de Rooij van de Lage-Zandschel, die dezer dagen, tegen den avond nog wat gras wilde gaan maaien, viel, na ternauwernood enkele slagen gemaaid te hebben, dood neer. WASPIK. In >Het Middenhuis* alh. kwamen twee fietsers, die een potje bier dronken en om de fietspomp vroegen. Ze begaven zich hiermee naar buiten en toen de kastelein ging kijken, of de »heeren« klaar waren, bemerkte hij, dat ze zonder betalen verdwenen waren en de fietspomp met hen. Het ware te wenschen, dat, deze ïhelden* ontdekt werden. Immers zij benadeelen niet alleen de herbergiers, maar ook alle fietsers, die natuurlijk bij de bedrogenen steeds met eenige achterdocht zullen behandeld worden. RAAMSDONK. LotingDe dag van loting voor de Nationale Militie voor deze Gemeente is bepaald op Maandag 17 Augustus a.s. Gemeenteraadsvergadering Raams- donk op Zaterdag 24 Juli 1909 des voormiddags om 10 uur. Verslag volgend nummer. DUSSEN, 23 Juli. Donderdag 22 Juli werd in het hotel De Zwaan, bij den heer Heessels, alhier eenige bunders haver en rogge verkocht staande in den Zijlmanspolder toebehoorende aan den Heer De Roon uit Capelle (Langstraat) welke door elkander pl.m. 375 gulden per bunder opbracht. Alle perceelen op een na zijn gekocht door landbou wers uit de Langstraat. Dinsdag reed de landbouwer v. d. P. met een vracht hooi huiswaarts. Aan de stosp nabij het koffiehuis >De Posthoorn* gekomen, weigerde het paard zijne vracht verder te trekken. Hierdoor verschrikt sprong de jongen van P. Schalken, welke zich boven op het hooi bevond van den wagen en kwam onder den geladen wagen terecht, waardoor het vel zijner beenen, door het rad werd afgeschuurd. In bevvusteloozen toestand is de jongen door de Gebrs. Lensvelt naar zijn ouder lijke woning gedragen. Den volgenden morgen was de toe stand van den jongen zeer bevredigend. Zondag 15 Augustus zal onze Pre dikant de WelEerw. Heer Klaassen zijn laatste leerrede houden. Kaatsheuvel, 23 Juli 1909. Kermis. De dagen der kermis gaan in gepaste vroolijkheid en kalmte voort- Toch is 't er niet zoo druk als anders, wat in hoofdzaak zal toegeschreven moeten worden aan de Tilburgsche tentoonstel ling en de velen die een reisje maken naar Amsterdam enz. De matinee der harmonie »Euphonia* was zeer druk bezocht en verdiende dit in alle opzichten. De weinige mu zieknummers die wij tot onzen spijt te hooren kregen, stijfden ons in onze over tuiging dat Euphonia is een keurcorps, waar ambitie; oefening en goedeleiding hand aan hand gaan, en door welke facto ren zulke resultaten verkregen worden. De liedertafel zette ook haar beste beentje vooruit en had ook succes van haar streven, al viel hier nu en dan wel eens eene opmerking te maken. >De Kerk* werd, gezien de krachten waarover de liedertafel beschikt, goed uitgevoerd. Zooals met kermis gebruikelijk is, vormde de komieke scenes de hoofdschotel en dan kregen we hier een puike schotel, die velen niet onwelkom geweest zal zijn maar terdege gesmaakt zal hebben. We noemen student »Boemel« »Am- sterdamsche straattypen* >Raadszitting van Wauweldam Men zal smakelijk gelachen hebben met de goede mimiek, uitstekende voordracht van de verschil lende leden van »Euphonia«, die zoo belangeloos hiervoor hunne krachten geven nl de heeren W. van Nieuwstadt, Walth. Vloeimans Vrinte, van Roermund, e. m. a. en niet te vergeten den overmoeiden pianist den heer Willem van Beurden. Summa sumarum heeft Euphonia haren hon. leden en dames en vreemdelingen een recht prettige matinée bezorgd, die aan opgewekte gezellige stemming niets te wenschen overliet. De harmonie »Apollo* die terzelfder tijd in hare zaal bij den heer AlphonsSnoe- ren-Mombers eene matinée gaf, zag ook hare zaal goed bezet en mocht op elk gebied op 't zelfde succes bogen als hare zustervereeniging. Jammer vooral voor vreemdelingen dat deze twee uitvoeringen geheel in dezelfden tijd gegeven worden. De bekende handboogschutterij Amoe nitas bood Vrijdagmorgen haren honorai- ren leden enz. eene matinée aan, waartoe zij had uitgenoodigd den bekenden humorist Voget uit Haarlem. Waren de verwachtingen door de vele gunstige recentie hooggespannen deze werden niet( teleurgesteld maar verre overtroffen. Een gespecificeerd verslag zullen wij niet geven, want 't een was al niet minder goed dan het andere. Voget heeft in Kaatsheuvel een uitstekenden indruk gemaakt. De heer A van der Wee-Cools was dan ook zeer zeker de tolk van alle aanwezigen, toen hij een woord van dank bracht aan 't Bestuur van Amoenitas voor den gezelligen morgen, den heer Voget lof toezwaaide voor zijne aitste- kende prestaties, den wensch uitende, dat hij nog meermalen hier zal willen optreden. Vandaag geeft de harmonie »Eupho- nia* eene matinée met de Laat en van Ierland uit Tilburg, terwijl bij den heer Smits, Cornelissen uit 's Bosch optreedt, en snanvddageen tuinconcert van Apollo met de Fremersberg. Moge deze uit voeringen wederom druk bezocht worden en vooral onze kermis, die op verschil lend gebied te genieten geeft als stoomcarroussel, bioscope enz morgen veel volk trekken en alles als totnog toe rustig afloopen. Opgepast. Bij de Wed. H. werden eergisteren- nacht een 4-tal kippen gestolen. Daar men aan het hok bloedsporen en veeren vond, is het bijna zeker, dat hier hon den aan het werk geweest zijn. Vooral nu met al dat kermisgespuis, een massa honden zijn overgekomen, is zulks niet te verwonderen. - Men zij dus gewaar schuwd en op zijn hoede. Staking te Kaatsheuvel, Op heden Donderdag 22 Juli is er nog geen verandering gekomen in het geschil tusschen de firma J. Snoeren en hare arbeiders, zoodat de staking voort duurt. Sinds den aanvang van het conflict zijn nog éénmaal onderhandelingen aan geknoopt door den Voorzitter en den Geest. Adviseur der R K Vakvereeniging van Lederbewerkers met den patroon, doch zonder eenig resultaat. De werk gever weigert de arbeiders terug te ne men, die tijdens den loop der winkel nering-kwestie zijn ontslagen. Namens het Bestuur zijn de volgende voorstellen gedaan ter oplossing van htt geschil. De patroon zal de ontslagen arbeiders, voor zooverre deze nog niet elders werk gevonden hebben in dienst terug nemen, of althans zóólang terug nemen, totdat zij elders werk hebben kunnen vinden. Het Bestuur der R. K. Vakvereeniging zal in het laatste geval trachten in samen werking met den Heer Snoeren deze arbeiders hier of daar in 't werk te krijgen. Wanneer de firma J. Snoeren op deze wijze de zaak in der minne wil schikken, dan verklaren de arbeiders zich tevens bereid de kwestie der winkelnering in overleg met den patroon te regelenen gedurende een bepaalden tijd te blijven winkelen, ten einde den overgang van winkel tot niet-winkel te vergemakkelij ken. Ook zal de R. K- Vakvereeniging de schade en den last dragen, die tenge volge van het geschil haar berokkend zijn. Want zoolang de kwestie onderling kan geregeld worden, wil zij van alle andere pogingen tot schadeloosstelling afzien. L. MELILLA, 23 Juli. De generale staf maakt het volgende rapport openbaar over het op heden geleverd gevecht- Reeds voor het aanbreken van den dag werd een algemeene aanval op onze stellingen verwachtde aanval richtte zich echter hoofdzakelijk tegen de stel ling van Sidi Mura en tegen den post van Kaap Moreno. Een colonne, samen gesteld uit 6 compagnieën infantrie en een sectie artillerie, werd uitgezonden om de eerste dezer stellingen te verde digen. Zij verdreef den vijand en ver volgde hem over een afstand van 2 K. M. Het hardnekkig gevecht duurde tot het vol dag wasde vijand trok af, terwijl de Spaansche troepen vooruitge schoven stellingen bezetten. De verliezen bedragen aan officieren, een kolonel, een kapitein en twee lui tenants gesneuvelddertien officieren zijn gewond. Het juiste aantal verliezen aan manschappen is niet bekend. De juist ontscheepte troepen hebben aan het gevecht deelgenomen. PARIJS, 23 Juli. Een bericht van Havas meldt, dat naar men zegt de portefeuilles in het nieuwe kabinet als volgt verdeeld zullen zijnAristide Briand, minister president, binnenlandsche zaken en eere diensten Barthou, justitie Pichon, Bui- tenlandsche zaken Millirand, openbare werken, post en telegrafiegeneraal Picuart, oorlogadmiraal Boué de La- peyrère, marine Doumergue, onderwijs en schoone kunsten Couchery, finaniën Ruau, landbouwViviani, arbeid. Er moet aan de bovenstaande opgave toegevoegd worden Jean Dupuy, handel Vrouillot, koloniën. Het ondersecreta riaat der posterijen en telegrafie wordt opgeheven. Bij het departement van financiën wordt ingesteld een onder-secretariaat, dat toevertrouwd wordt aan René Re nault. Ondersecretaris voor marine wordt Al- bert Sarraut, Chéron en Dujardin Beau- metz blijven ondersecretaris resp. van oorlog en van schoone kunsten. De inlandsche huidenmarkt gaf in de afgeloopen 8 dagen weer opnieuw blijken van een vast en levendig verloop. Ossen- en koehuiden in alle wichten zijn hooger, paardenhuiden, maar vooral kalfsvellen worden overal opgekocht waardoor de prijzen aldoor stijgende zijn. Stierhuiden alleen zijn niet gestegen maar toch bestaat vraag voor dat artikel, zoowel voor Amerikaansche rekening als voor Rusland. In La Plata huiden is de markt vast. Te Antwerpen o. a. verkocht men 17 dezer 2524 stuks, 19 crt. 1357, 20 crt. 2093 en op 22 dezer 4892 stuks diverse droge en gezouten huiden. De verkoop bedroeg in totaal van 15 tot 22 dezer 12,158 huiden. Voorraad slechts 70.000 stuks. De huidenveilingen per inschrijving te Amsterdam en Rotterdam waren niet erg geanimeerdhoewel enkele prima lichte soorten boven taxatie konden af gaan zijn de meeste der aangeboden partijen opgehouden, hoofdzakelijk was dit 't geval voor ongevleeschde en inferi eure huiden voor de zoolleerlooierij. Overigens zijn de buitenlandsche huidenmarkten zeer vast gestemd o. a. te Havre, Hamburg, en Londen, voor de groote verscheidenheid in de diverse soorten die daar aan de markten komen- Voor leder blijft de stemming gunstig hoe meer de laatste zomermaanden naderen hoe meer de behoefte zich doet gevoelen en hoewel de leerprijzen aan de tegenwoordige hooge huidenprijzeu nog bijna geen marge laten, blijft de markt met veel vraag zeer vast gestemd. Gelijke berichten bereiken ons ook uit het buitenland. Vreemde looimiddelen, inlandsche en buitenlandsche eikenschors stationnair. Voor behoeften wordt nogal gekocht, overigens is de handel stil, zooals meestal in dit saisoen. J. A. N. Raamsdonk. Daar uw naam ons niet bekend is kunnen wij uw in gezonden stuk niet opnemen. Wij herinneren nogmaals aan onzen stelregel betreffende stukken betrekking hebbende op verkiezingen. RED- UITSPRAKEN KMOMECHT «AALWIJK te Waalwijk zal ten verzoeke van de Heeren A. J. DE ROON te Capelle en J. QUIRIJNS te Waal wijk, ten Koffiehuize van H. MULDERS te Baardwijk op Vrijdag 30 Juli 1909, 's namiddags 2 uur Het Yoorgras van 4 perceelen in den Baardwijkschen Buiten polder en in den Overlaat langs 't kanaal 's Bosch Drongelen. Wij belasten ons veelvuldig en met steeds grooter succes met het ontwerpen en leveren van fijne en Cartons, Etiquetten, Prijscou ranten in Boek- en Steendruk. Verder fijne en gewone in Galvano, Zinco, hout enz. in alle genres. Gaarne worden door ons monsters en schetsen geleverd. Steeds persoonlijk te ontbieden. Aanbevelend, Waalwijkscbe Stoomdrukkerij. van alle Landen zells de meest gewone, ten gunste der opleiding van minvermogende jongelieden tot priester missionaris. Als aan denken ontvangt men religieuse voorwerpen. Voor verdere inlichtingen en toezending van Postegels wende men zich tot het worden met succes vervolgd door het Rechtskundig Bureau v. Limburg Stirumstraat 66 b. h. Postkantoor DEN HAAG. Opgericht 1 Oct. 1900, Telef. Interc. 6052. Tarieven en copie van vele dankbetuigingen worden op verzoek gratis toegezonden. WAALWIJK, 23 Juli 1909. Varkens aangevoerd 75 stuks. Prijzen van fö.öu tot f 12,— Boter aangevoerd 300 KG. Boter prijzen f 1,42 tot f 1,53. Eieren prijzen van 4 tot4l's cent per stuk WASPIK 23 Juli. De prijs der boter is hier thans gesteld op f 1,28 per Kilo. DUSSEN, 23 Juli. Boterprijs per K.G. f 1.37 a 1.14 Middelprijs f 1.42. Aanvoer 88 K.G. Eieren i 0,95 per 26 stuks. TILBURG, 9 Juli. Boter f 1.15 a f 1.20. Eieren 3l/i a 4>/2 cent per stuk. Op 16 Juli 1909. J. N. te Sprang, overtr. Sticrenregl. vrij. O. v. d. B. te Kaatsheuvel, overtr. pol. verord. l'1 01 1. J. F. de V. te Tilburg, overtr. en boete alsvoor. M. P. te Kaatsheuvel, A. R. te Waspik E. v. d. O. te Terheijden en A. W. v. M. te Breda, allen dronkenschap, ieder f2 of 2d. F. P. V. te Kaatsheuvel, L, V. te Drunen, A. v T. te Baardwijk, allen overtr. alsvoor, ieder f 5 of 3 d. A. B. te Sprang, overtr. alsvoor f 10 of 3d. G. C. D. te Waalwijk, overtr. alsvoor, vonnis, na vei zei. bevestigd. Dezelfde overtr. en boete alsvoor. A. J. K. te Sprang, A. P. v. d. H. te Loonop- 2and, J. J. v. B. te alsvoor, J. v. O. te Tilburg, Th. 11. te alsvoor en Th. v. d. A. te Waalwijk, allan overtr. motor- en rijwielregl. ieder l'l of ld. Ch. J. K. te Besoijen, overtr. veldpol. f0.50 of 1 d. Ma. v. d, H. en Ha. v.Z. beiden te Waalwijk, overtr. alsvoor, f3 of 2 d. L. A. A. J. te Loonopeand overtr. fl of 1 d. P. J. P. te Sprang; overtr. alsvoor f5 of 3 d. Ma. v. d. H. te Waalwijk, jachtdelict f 1 of 1 d. L. v. E. te Nieuwkaijk, overtr. veldpol. 11 of 1 d. Th. G. te alsvoor, overtr. algem. veiligh. wet f3 of 2 d. P. S. te Baardwijk, jachtdelict 2 m. f 10 of 2 m. 4 d. M. J. S. te Kaatsheuvel overtr. motor- en rijwiel regl. f5 of 3d. A. D. te alsvoor, burengerucht f5 of 3 d. J. J. v. B. te Loonopzand overtr. prov. regl. f0.50 of 1 d. W. P. de R. te UruneD, strooperij, teruggave aan ouders J. v. B. tc Kaatshenvel, overtr prov. regl. f0.50 of 1 week tuchtschool. WAALWIJK. GEBOREN: Elisabeth Cornelia Maria Petronclla d. v. J. A. O. M. ZijLnans en E. W. II. Smeets. Johannes Antonius z. van J. de Rooij en A. M. Pullens. Marinus z. v. A. Robben en M. G. Niehaus. OVERLEDEN: Cornelis Aotonius Verwiel echtg. van 11. van Mierop 73 jaren. Antonia Theunisz 4 m. Joseph van Dam wed. van H. Dormits 69 j. Maria Johanna Schoemans 2 maanden. HU W.-AANGIFEN Vincentins Joannes Gerris 38 j. en Adriana Petronella van Mil 28 j. HUWELIJKEN Ilendrikus Cornelis van Heijst 31 laren en Anna Maria Hendrik* Hamers 27 j. Pieter Maas 28 jaren en Maria van Loon 29 j. Johannes Nicolaas Ehlcrt28 jaren en Antonia Jacoba van der Geld 27 jaren. Joannes Cornelis Verhoeven 27 jaren en Petronella Mutsaors 26 jaren. Antonius Adrianus Verster 30 jaren en Anna Maria Dnquesnoy 28 jaren. RAAMSDONK. Van 10 tot en met 23 Juli 1909. GMBORENCornelia J. d. van Marinus J.van Strien en Cornelia A. J. Ripzaad. Elisius A. D. z. v. Antonius J. Rijken en Maria P. Kornel Albertus J. A. z. v. Jacobus Th. Nieunhuis en Anna C. Sprangers Huibei tje d. van Dirk Schouten en Cor nelia Timmermans. Marinus A. z. van Cornelis Snijders en Cornelia M. van Aal Wilhelmus Th. z. van Cornelis Snijders en Cornelia M. van Aal. Johannes M. A. z. van Mathijs de Wit en Anna M. van v. Laarhoven. Marinus H. z. v. Johannes C. Oomou en Pieternella Krijnen. Cor nelia d. v. Gerardus J. van Onzenoort en Hendrika Akkermans. Leendcrt z. v. Wouter Dank en Anna M. Okkers. HUW.-AANGIFTEN: Cornelis van Kappel oud 30 j. en Dymphna M. Zijlmans wed. II. Dikkes, oud 25 j. beiden alhier. GEHUWD: Johannes van Strien, oud 22 j. en Hendric» E. Leijten oud 20 j. beiden alh. OVERLEDEN Antje Iloijraans wed. R. v.Seeters oud 74 jaren. Johannes M. A. de Wit, oud l d. ■Illlll WIIIMMPy

Echo van het Zuiden | 1909 | | pagina 10