OliDl 1 BELEGEN BORDMIMIJIN CHAMPAGNE BliïïWS ÏÏIT HBÏÏSDMT. Burgerlijke Stand. Advertentiën Likeuren Cognac MIEUWS UIT KAATSHEUVEL Onderwijs. Correspondentie. Handelsberichten. Telegrammen. Ul Rijkspostspaarbank. ven GR Joh. H. Schoenmakers Het volgend nummer van dit blad verschijnt Dinsdagavond Berichten en advertenties worden ingewacht tot Dinsdag 12 uur. WAALWIJK. DRUNEN. NIEUWKUIJK. SPRANG CAPELLE. RAAMSDONK. Ycrccnigdc Ncderlandsche Wijnhandelaren GEERTRUIDENBERG. van af f 1.tot f 6.— en hooger per flesch. Bisquit, Dubouché Co. ook ZONDER ALCOHOL. Prijscourant wordt op aanvraag gaarne toegezonden. Proefmandjes beschikbaar. née in de harmoniezaal en de heer de Laat uit Tilburg bij den heer Schroot, voldeden uitstekeod. Het concert der symphonie uit den Bosch was jammer genoeg slecht» ma tigjes bezochtde afwezigen hebben zich een groot muzikaal genot oDlzegd. De bioscoop werd druk bezocht, de ver schillende kramers echter zijn niet uitbun dig in lsf over de verdiensten. Hopen we voor deze laatsten vooral, dat de nakermis van a.s. Zondag door eene buitengewone drukte de kermis in haar geheel nog goed make. Dinsdag nra. werd een heer uit Don gen op 't bal in de harraoniezaal zoo on gesteld, dat hij bewusteloos nederstortte. Geneeskundige hulp werd ingeroepen, waar door het gelukte bedoelden heer weer een weinig op tc knappen. Per rijtuig werd hij raar huis vervoerd. Op Zondag 12 Oct. is het kermis in Waspik-Boven, welke echter maar één dag duurt. Deze kermisdag onderscheidt zich gewoonlijk door e?ne levendige drukte. Met het oog op eveutueël cholera- gevaar zijn ook hier door 't Gemeentebe stuur en van wegen de Gezondheids-com missie zetelende te Waalwijk, waarschuwin gen aangeplakt om drinkwater en melk te koken, gee» onrijp fruit te eten, enz. Deze waarschuwing is vooral op haar plaats, daar zeer vele raecschen in deze gemeente geen ander drinkwater kennen dan sloot- of havenwater. De koninginnedag ïs hier gevierd door 't uitsteken der vlaggen van de openbare gebouwen en euke'd particuliere woningen. Des namiddags brachten de militairen uit het naburige Geertruidenberg wat kleur en leven in 't dorp. RAAMSDONK, Bij den heer F. Sloop» te Raamsdonksveer is do vlekziekte onder de varkens uitgebroken. Iu de maand Aug. waren bij gemid delde berekening uiet minder dan 317 der electriache straatlantaarns gedurende een nacht uit, j Naar wij vernemen heeft Mej. M. H. Dohmen, verloskundige aan 't Vesr, be dankt voor eene benoeming te Maastricht. De gemeente behoudt in Mej D. daardoor een ijverige en bekwame ambtenaresse. Vergadering van den Gemeenteraad van Raamsdonk op Zaterdag den 4 Sept. 1909 D.m. 6 uur. RAAMSDONKSVEER. Tijdens een kort doch hevig onweder, hetwelk zich Donderdag morgen boven deze gemeente ontlastte, sloeg de bliksem op verschillende plaatsen in, ge lukkig echter, zonder brand te veroorzaken, Des niettemin, werd op vele plaatsen groote schade toegebracht aan telefoontoestellen en de electrische geleidingen. Op het Post- eu Telegraafkantoor werden alle toestellen be schadigd, roodat men daar van morgens 11 uur tot namiddags 6 uur van elke telegrafische of telefonische gemeenschap was afgesloten. Gedaagd. De lieer Schoenmakers alhier slaagde dezer dagen voor het examen „land bouwkunde''. Den geslaagde onze hartelijke felicitatie. Cholora In verband met de hier te lande heertellende besmettelijke ziekte „Cho lera" is door den Burgemeester op ruime schaal eene bekendmaking aan de ingezete nen gericht, toch vooral hun melk en drink water voor gebruik te koken. Gisterenavond bad ten herberge van den lieer C. van Strien alhier de aanbestediug plaats voor het bouwen van een winkel- en woonhuis voor rekening van den heer J. Vissers alhier. Ingeschreven werd als volgt B. van Beek, alhier, f 2439, H. C. van Meer, Oosterhont, f 2375, Ch. van Stiphout, Teteringen, f 2228, P.A. Spuijbroek,Geertruidenberg, f 2152, Jos. Leijten, Raamsdonk (dorp), f 2174, A. C. Krols, Geertruidenberg, f 2142, Het werk is tot dusver nog niet gegund. Als bijzonderheid kan worden mede gedeeld, dat dezer dagen ten gemeente-huize huw.-aangifte is gedaan, door twee personen op denzelfden dag van het jaar 1880 geboren en in het geboorte-register van dat jaar, onder elkander ingeschreven. Gered. Vrouw De J. lag aan de rivier goed te spoelen, terwijl een kinderwagen met haar eenjarig kindje er in op den wal stond. Door het spelen en hobbelen van het kindje ging de wagen, die op een eenigszius hellende vlakte stond, aan het rijden en kwam in de rivier terecht. De moeder sprong haar kind achterna, dat met den wagen zonk en terwijl zij zich met een hand aan de schoeiing vastklemde, trachtte zij tevergeefs den wagen er uit te trekken. Zekeren v. d. Biesen, arbeidzaam bij den he«r C. J. de Kleijn, het hul| geroep den vrouw hoorende, sprong in het water en redde moeder en kind. De kleine was be wusteloos en eerst, nadat een kwartier de kunstmatige ademhaling was toegepast, kwam het weder bij. Het gelukte Van der Biesen alzoo twee menschenlevens te behouden. Hoog water. 's-GRAVEMOER. Alweder stroomde Dinsdagavond aan de haven het water over den provincialen weg en den havenkaui. De hooipers liep eveneens onder water. Tot hoelang nog WERKENDAM. Tot hoofd aan de openb. school in den Biesbosch is benoemd de heer P. Tnzelaar, onderwijzer te Capelle (Zeel.) Heusden, 3 Sept. 1909. Gezondheidscommissie Donderdagmiddag vergaderde ten stad- huize alhier de Gezondheidscommissie ten einde te overwegen, of er met het oog op de cholera, vooral door de om standigheid, dat tal van schepen uit Rotterdam afkomstig langs deze streek komen of langs de Maas aanleggen, niets zou moeten worden gedaan. Besloten werd een schrijven te richten tot de onder deze commissie ressortee rende gemeenten, waarin er werd op aangedrongen om in geval van besmet ting te zorgen, alsdan afdoend in staat tc zijn de patiënten zoo noodig af te zonderen. Verder zal nog worden attent gemaakt, om voor verschillende zaken te waarschuwen, als b. v. ongekookte melk, water etc. Vertrek. Donderdag werdt onze gemeente met tervvoon verlaten door hen Heet Vollaert sedert een paar jaar marechausée alhier, ten einde zich te begeven naar Zwarte- waal, waar hij met ingang van 1 Sep tember is benoemd tot gemeenteveld wachter, in welke functie, wel blijken zal, dat V. goed op zijn plaats is. Cholera. Van gemeentewege werd heden als voorzorgsmaatregel tegen de gevreesde ziekte, de cholera, tegen het wachtlokaal der stoombooten op de Prins Hendrik kade met groote duidelijke letters be kend gemaakt, dat in dit dit lokaal voor de op de rivier varende schippers kos teloos zuiver drinkwater te bekomen is. Flink zoo 1 De gezondheidscommissie alhier heeft aan de verschillende stoomboot- ondernemingen verzocht hun personeel te verbieden Maaswater te gebruiken. Van de Heusdensche Stoomboot Ver- eeniging, firma de Beer te Gorinchem, kwam bericht in, dat dit verbod door haar reeds was uitgevaardigd met bedrei ging van onmiddelijk ontslag bij overtre ding. Duur gras. Bij de heden gehouden grasverpachling van de gemeente, werd een perceel hooigras genaamd sBastion Hollandia« dat liet vorige jaar f 56 opbracht, nu gepacht voor f 110, 't Is kras 1 Gemeenteraad. A. s. Dinsdag des voormiddags ten 11 uur openbare zitting van den ge meenteraad. Kaatsheuvel, 3 Sept. 1909. Dubbel Feest. Op Koninginnedag werd hier een dubbel feest gevierd van geen geringe beteekenis. Van verschillende openbare en par ticuliere gebouwen, wapperde de Vader- landsche driekleur wegens de verjaardag van H. M. de Koningin Daarom ook had de Koninklijke Harmonie Euphonia tegen 's avonds half 8 een muzikale wandeling en daarna 'n volksconcert be paald. Tegen dien tijd, had zich een massa volk verzameld nabij de feestelijk verlichte Harmoniezaal. En toen met het vaandel voorop en getooid met lampions, onder het spelen der vaderlandsche liederen de tocht aan vaard, omstuwd door een menigte van volk. Wel jammer dat geen enkele andere vereeniging zich aansloot, doch laat ons hopen tegen het volgend jaar. Opening Omiiibusdienst. Door het Bestuur der Harmonie »Eu phonia« was aan het Bestuur der nieuwe omnibus Mij welke op 1 Sept. hare dienstregeling aanving, het voorstel ge daan, om aan deze gebeurtenis, eenigen luister bij te zetten, omdat dit juist kon samenvallen met hare muzikale wandeling welke door haar was bepaald op Koninginne-verjaardag. Dit voorstel werd dankbaar aanvaard En zoo was besloten, dat de nieuwe omnibus, prachtig versierd en met kleurige lampions ver- iicht, gereed stond aan de Marechausée- kazerne, nabij de kom der gemeente, waar ze door de Harmonie werd afge haald. Intusschen was de menigte van volk onafzienbaar geworden. En toen met een opgewekte marsch en gevolgd door de omnibus, waarin het bestuur had plaats genomen, het dorp weer in, door de Peperstraat naar den Vaartkant, alwaar nabij P. v. Woensel de terug tocht werd aangevangen, naar het Hotel van C. v. d. Assem, waar de nieuwe Omnibus is gestationeerd. Aldaar had in de sociteitszaal, alleen toegankelijk voor Heeren aandeelhouders de officieele openingsplechtigheid plaats door onzen Burgemeester van Besouw. Vooraf werd het woord gevoerd door den Pres. der omnibus-maatschappij, den heer Fr.Dalleu Jr. die een woord van dank bracht aan allen die hadden meegewerkt in de tot standkoming, o. a. Jhr. v. d- Berg van Heemstede lid der Tweede Kamer voor ons district De Burgemees ter onzer gemeente en die van Vrijhoe ven, de Postdirecteur alhier, de voorz. van den Alg. Schoenfabrikantenbond, en verder allen die op eenigerlei wijze hunne hulp of steun hadden verleend. Hierna verzocht spreker de E Achtb. Heer Burgemeester het openingswoord te spreken. Deze zeide hieraan met genoegen te willen voldoen, te meer wijl dit geschiedt op dezen heuglijken dag der verjaring onzer geliefde Koningin, en omdat deze instelling ongetwijfeld zal strekken tot welvaart dezer plaats, die ondanks haar wijdvertakte industrie, toch nog zoo ver van alle verkeersmiddelen verstoken blijft. Hfj prees den ijver, ondernemingsgeest en taaie volharding van hen die het initiatief namen om tot deze instelling te gerakeD, en alle hin derpalen, welke hun streven in den weg stonden, wisten op te ruimen. Hierna ver klaarde hij deze instelling voor geopend en werd vervolgens de eerewiju aan geboden. Ondertusschen had buiten de Harmo nie zich opgesteld en was de lucht betrokken, zoodat reeds hier en daar een regendruppel weinig goeds voor spelde. Onder het spelen eene- flinke marsch bereikte men het vereenigings locaal alwaar Harmonie en Liedertafel een druk bezocht volksconcert gaven. De beeltenis van H- M. prijkte te midden van groen en bloemen. Wedstrijd. Gisterenavond hield het gezelschap, dat wekelijks bij den heer A. Snoeren zijn vergadering houdt, een feestelijke bijeenkomst. Na een fijn en stevig maal werd een onderlinge wedstrijd gehouden in het prijskaarten, het z.g kadoekelen. Na een harden kamp werden de prijzen als volgt behaald 1 P- Bisselink, 2 A. Snoeren-Mombers, 3 Mombers, 4 A. Snoeren, 5 F- Consemulder, 6 C. Ver hoeven, 7 M H. v. d. Horst. FabrJeksuitbreidiug. Uit goede bron vernemen wij, dat de firma v. Dortmond-Pennock te Kaats heuvel haar zaak gaat vergrooten. Be stond eerst het plan, de vrije plaatsruimte achter de fabriek daarvoor in beslag te nemen, zoo is na ingewonnen advies van een deskundige in verband met de drijfkracht bepaald, dat een verdieping op de fabriek zal worden gebracht, waarin een afdeeling van het bedrijf wordt ondergebracht. V. v. ch S. De nieuwe directeur van Kolduc. Met leedwezen, schrijft de nNieuwo Koerier werd in onze stad en \ooral iu het Bisschop pelijk College de benoeming van den directeur van het Bisschoppelijk College tot directeur van Roldnc vernomen. De Zeereerw. heer Schrijnen immers was vanaf 1885, hot jaar zijner priesterwijding, leeraar en sinds 1897 directeur van Roermonds College. Bijna 25 jaren gaf de Z.E. heer Schrijnen zijne beste krachten om bet College tot hoo- geren bloei tc tr^ngen Toen aan de bijzondere gymnasia het jus promovendi kon worden toegekend, behoorde hot Bisschoppelijk College tot do eerste groep, die het voorrecht ontvin gen, een bewijs, d it het College aan do hoogste eischen voldeed. Thans zijn dau ook in het College meer leerlingen dau ooit te voren. Onder het directeurschap van den Z E heer Schrijnen werdou da gebouwen van de stad gekocht en sindsdien, zoowel door den aankoop van een belendend pand als door het bouwen van den nieuwen vleugel, aanmerkelijk ver groot. Geen wonder dat College gaarne zulke krocht bewaard had, maar de kerkelijke overheid riep deu directeuï van het Roermondsche College tot de nog gewichtiger functie van directeur van Rolduc, waar hii met veel sympathie door de talrijke leeraren is begroet. Het lijdt geen twijfel, of do nieuwe directeur zal Kolduc besturen met hetzelfde beleid en eu denzelfden werklust, dien hij in Roermonds College getoond heeft. Inzender bericht Waspik. Uw bericht klopt niet mot wat onze gewone correspon dent over do kermis schrijft. Wij kunnen overigens van eenieder geen berichten opnemen. Anders moet U niaar een ingezonden stuk zenden, dau kunnen we zien. RED. WAALWIJK, 2 Sept. 1909. Beesten weinig aangevoerd en weinig handel. Varkene aangevoerd 70 stuks. Prijzen van f7. tot f 12, Boter aangevoerd 520 KG. Boter prijzen f 1,35 tot f 1,46. Kieren prijzen van 4'/i tot 5 cent per s tuk. Het schijnt, dat er vooral voor In- landsche huiden en vellen groote be hoeften in de tuigleerfabrieken en looie rijen bestaat en toch koopeu fabrikanten slechts pasjesmaat, wat niet belet, dat de prijzen nog steeds stijgende zijn- Hoewel de leerprijzen in alle soorten sterk accresseeren blijft de toestand voor de looierij gevaarlijk en niet winstgevend. De inschrijvingen te Amsterdam en te Rotterdam in de laatste helft der maand Augustus gehouden hadden een tamelijk gunstig verloop. Er werd ruim de helft van de aangeboden O. I. runder- en buffelhuiden aan taxatie verkocht. Im porteurs waren zeer hoog gestemd. Bij eenige toegevendheid zou er naar men meende, veel meer verkocht zijn gewor den. De laatste dagen schijnen er weer meer zaken gedaan te zijn waardoor de voorraad sterk is verminderd. Volgens de jongste berichten uit Amerika is de huidenmarkt hier en daar iets luier. Londen is vast gestemd, zoowel voor Engelsch Indische soorten als voor In- landsche artikelen, vooral paardehuiden en kalfsvellen worden goed verkocht. In Havre beklaagt men zich nog steeds overgeringen passenden voorraad en over buitensporig hooge vorderingen van La Plata, Rio Grande en andere pro ductie-plaatsen. Te Antwerpen is de markt iets beter voorzien. Bij geregelde vraag aan ferme prijzen werden gedaan 6835 gezouten 1875 droge 32 diverse en 14291 Saladeros Colon Liebig Os- en Koehuiden op levering. Samen 22,033 stuks. Voorraad 81.600 huiden. Omtrent de leermarkt luiden de be richten van alle kanten guntig. Voor goed zwaar zooileder kan men thans gemakkelijk f 1 80 per kilogram bedingen en andere soorten naar evenredigheid. Maar hoe 't ook zij, tegen de tegen woordige huidenprijzen zou het leer nog minstens 20 ct per kilogram moeten rijzen. De vooruitzichten zijn er wel naar, dat men hiertoe zal komen dan echter mogen de huidenprijzen niet verder op loopen, anders is de evenredigheid weer op nieuw verbroken. Inlandsche eiken-schors en vreemde looimiddelen, over 't geheel in een doen garouille zeer vsst. KAATSHEUVEL, 3 Sept. Heden was de prijs der boter: Hoogste prijs f 1.46 Middelprijs f 1,40. Laagste prij9 f 1,34 WASPIK 3 Sept. De prijs der boter is hier thans gesteld op f 1,40 per Kilo. DUSSEN, 3 Sept. Boterprijs per K.G. f 1.25 a 1.38 Middelprijs f 1.34. Aanvoer 211 K.G. Eieren 1 1,05 per 26 stuk». TILBURG, 3 Sept. Boter f f 1.421/, a 1.50. Eieren 4 a 5 cent per stuk. De Noordpool bereikt! SKAGEN, 3 September. Hedenmidag tegen half twee kwam het stoomschip Hans Egede met dr. Cook aan boord in het ge zicht van het loodsstoomschip. Niettegen- de hooge zee gelukte het een correspondent van het Nooische telegraafagentschap aan boord te komen. Dr. Cook deelde dien cor respondent mede, dat hij van Gro?nland eerst naar het Westen en vervolgens naar het Noorden vooruit gegaan is. Bij zijn vertrek van Groenland werd hij begeleid door tien Eskimo's. Deze heeft hij twee bij twee terug laten keeran, zoodat ten laatste nog twee Eskimo'sbij hc-m waren. Den 2en April des morgeus 7 uur heeft hij de Noordpool bereikt, het geen hij des middags 12 uur door metingen vaststelde. Aan de Noordpool heeft hij geen land gevondeD. De diepte der zee heeft hij niet gemeten, daar de noodige instrumenten daarvoor ontbraken. De laagste temperatuur gedurende de geheele reis is 83° geweest. Hij heeft op de Noordpool de Arasrikaansche vlag geplant, liet succes der reis schrijft hij toe aan de onstandighcid, dat hij gebruik heeft gemaakt van de oude bekende hulp middelen, nl. Eskimo's en hunne honden en dat hij geheel als een Eskimo leefde. Hij heeft tijdens de expeditie ontzettend veel geleden en groote ontberingen doostaan. Dj reis naar de Noordpool heeft 3 maanden, de terugreis 9 maanden geëischt. GEBOORTEN: Caspar Leonardus z. v. A. van Veldhoven en M. A. J. Luijben -Judocus Johannes Autonius Maria z. v. B. J. H. C. Timmermans en A. P. M. Verschure Antonius Alphonsus z. v. J. Veldhoven en E. C. Spijkers. OVERLIJDEN: Arnoldus van Soo, echtgenoot van M. van den Heuvel 76 jaren. GEBORENElisabeth Maria dochter van Jo hannes Knippels en Wilhelmina Moiia Kas Wilhelmus Antonius Maria zoon van Johannes Wilhelmus Sikkers en Margarctha Isabella Maria Hcijs Johanna Adriana dochter van Cornelis van den Hoven en Huiberdina Klerx Helena dochter van Johannes Adrinnus Peters eu Adriana Knippels Wilhelmus zoon van Marinus de Kruijf en Catharina de Gonw. OVERLEDEN: Johannes von der Cruijpson oud 10 weken Franciscus Wouterns Marinus Pijnenborg oud 1 maand Wilhelmus Antonius Maria Sikkers oud 1 dag Anthoniu8 van Drunen oud 70 jaren -- Franci9cus Johannes Obbens oud 58 jaren echtgenoot van VVouterina van den liovcn Adriuan van de Wiel oud 75 jaren weduwnaar van Pieternella Smits. Van 15 tot en met 31 Augustus. GEBOREN Hendriks d. v. J. Peijnenborgh eu P. Swinkels Jacoba M. d. v. J. Kogels en M. Lommers Johanna A. W. d. v, J. Verhoeven en A. Bakkers. OVERLEDEN: Gerda J. Giessen 5 mnd. GEHUWD: G. de Jong, 35 j. met Hendrika Ketelaais 44 j. Over de maand Augustus. GEBOREN: Anna Elisabeth, d. van Lambcrtus van Dongen en Jacoba Johanna van Don gen Marcelis z. van Marcelis Veieteeg en Geeitruida Schiedon Johan Marcelis z van Corne'i8 Versteeg en Adriana Bol der Pieter Bastiaan z. van Maarten van der Sijde en Hendrika Cornelia Hogers Willem z. van Johannes van der Scliam*. en Willi9lmina Kruif -- Bastiaan z. van Dirk Adrianus Pol en Maria Pieternella Verschuren Johannes Martinus en Ja cobus zonen van Arnoldus van Vuureuen Maria Johanna de Bie Cornelis Willem Hoibert z. van Cornelis Koenen en Alida Gerdina Artelina Jenneke Donkersloot. GEHUWD: Bastiaan Schiedon 25 jr. en Antonia Faro 21 jr. OVERLEDEN: Wilhelmus Zijlraauscchtger.oo te van Antonia van Dalen 68 jr. Over de maand Augustus. GEBOREN Marinus z. van Mai inus Wagemakers en Hendrika Wagemakers Marinus z. van Oerrit Dirk de Bie en Dingena Maria van Campen Anna d. van Cornelis Wagemakers en Pieternella van Hauften Margaretha Adriana d. van Philip Jacob Kohier en Margarctha Adriana van Buuren Cornelis z. van Adriaac Rijken en Geertruida van Beek Maria Jacoba d. van Gerrit voor de Poorte en Alida Tim mermans Johannes z. van Cornelis Adriaan Sprangers en Catharina vanMns- trigt Cornelia d. van Johannes Heiblora en Cornelia Priest. OVERLEDEN Mathijs Wagemakers 5 jaren. GEHUWD: Frederik Hendrik de Wit 25 j. te Rotterdam en Martina Vcrduijn 25 j. te Capelle Joost Quirijns 26 j. en Maria Cornel a Boeser 22 j. beiden te Capelle Antonie Waarts 18 j. en Dora Verduijn 22 j. beiden te Capelle Bartholomeus Jo hannes Werllicr 25 j. te Capelle cn Janna Maria van der Horn 41 j. weduwe van Henri Govert van den Hoek te Amsterdam. HUW.-AFKONDIGINGEN: Pieter Corndis Ro- senbrand 36 j. te Capelle en Cornelia van den Eijk 27 j. te Rotterdam. Van 27 Aug. tot 3 Sept. GEBORENAdrianus Johannes t. van Petrus van Lood en Wilhelmina Lugters Hu- guilli bertus Cornelis z. van Petrus F. Mathon en Johanna P. van Strien Cornelis Johannes z. van Johannes de Bont en V (jR Adriana Laros. HUW.-AANGIPTE: Gijfbertus A. Kiebcora 28 j. en Frederica de Wit 28 j. beiden alhier woonachtig - Herman van der P.»l 28 j. wonende te Zevenhuizen en Cornelia de Roon 21 j. alhier. OVERLEDEN: Elitabeth de Wit oud 46 j. echtgenoote van Cornelis van Iersel Maria van den Dungen oud 41 j. echtge noote van Adrianus C. de Jong Johannes A. Schuller oud 3 m. Aan het postkantoor Waalwijk en de daaron der ressorteerende, hulpkantoren werd gedurende de maand Aug. 1909 ingelegd f8484,568, terug betaald (10562,91, Het laatste, door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 5316 Aan het postkantoor Vlijmen en de daaronder re8sorteerende hulppostkantoren werd gedurende de maand Aug. 1909 ingelegd f13280, terug betaald f7543.77. Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 3106. Ifi.iir.i .in ■i.f.ir. i.i i i Burf Waalv kiesge Var Telegram-adres SCHOENMAKERS, Geertruidenberg latere. Telefoon No. 12, St. ESTEPHE (1904) p. flesch f 0.70 St. CHRISTOLY (1904) p. fl. f 0.80 MARGAUX (1904) p. flesch f 0.85 St. Pierre (1904) p. flesch f 0.90 BEYCHEVELLE (1900) p. fl. fl CANTEMERLE (1900) p. fl. f 1.20 Roode Witte PORT-WIJNEN per flesch. Zoete Witte WIJNEN f 0,60 0,80 en hooger per flesch. Voor Feesten en bijzondere gelegenheden leveren wij ook op conditie, dat de re- steerende Wijnen terugge zonden kunnen worden. 14: bnite Ga: lippe terug berac wond To heel gezoi De in dc van den I rood verst L| azuu Gt echt; onde avon H( wolk wart *Z< beek lend een verd Si jniiai en s

Echo van het Zuiden | 1909 | | pagina 10