Gemengd Nieuws Advertentiën K1EUWS UIT KAATSHEUVEL Bandelsherichten Mevrouw J. REUSING Jr., Met genoegen vernemen wij, dat reeds zeer velen zich als abonné hebben op gegeven. Provinciale Grille. De grifier der Staten van Noord-Bra bant, brengt ter algemeene kennis dat ingevolge het besluit van Gede puteerde Staten dezer provincie van den 4en Meij.l., van af den 17en dezer maand de Provinciale Grifie zai geopend zijn voor het publiek a. op alle werkdagen van des voor- middags negen tot des namiddags twee uren b. op de R. K. feestdagen, die hier ter stede als Zondag gevierd worden, met uitzondering van Nieuwjaardag, 2en Paaschdag, Hemelvaartsdag, 2en Pink sterdag en 2en Kerstdag van tien tot tivaalf uren in den voormiddag. 's Hertogenbosch, 7 Mei 1910. De griffier der staten voornoemd, WAGENAAR. „Waalwijk Vooruit*. Meldden we onlangs, dat »W. V-« voor de a.s. Pinksterdagen een lauwer takwedstrijd organiseerde, tot onze spijt zijn wij nu genoodzaakt te berich ten, dat deze niet zal doorgaan. Alle pogingen zijn in het werk ge steld, 4 sterke clubs binnen Waalwijk te krijgen, doch alles tevergeefs. De meeste clubs hebben nog een druk competitie program, terwijl de andere reeds voor seriewedstijden inschreven. W.V- noodigde nu voor den 2en Pink sterdag de Bredasche Voetbalvereeni- gitog N.O.A.D. uit, een friendly-game te komen spelen tegen W.V. Bij het ter perse gaan van dit blad, is echter nog niet bekend of N.O.A.D. de invitatie accepteert-Zoodra N.O. A D. bevestigend bericht, zal dit door middel van bulletins worden bekend gemaakt. Vakvereeniging. Zijn wij sedert jaren gewoon geweest van de maandelijksche vergaderingen der vakvereeniging een verslag van onzen verslaggever af te drukken, ditmaal zijn wij daartoe niet in staat, wijl voor de vergadering van 11- Zondag de pers geen toegang had, althans het bestuur deelde ons mede, dat het 't beter achtte voortaan zelf een verslag te verstrekken. Hoewel ieders meening respecteerende, moeten wij als onze opinie te kennen geven, dat wij het in het belang der vakvereeniging, hare actie enz- en tevens ook in dat van ons blad 't zeer wenschelijk vinden dat wij een verslag kunnen geven, meer uitgebreid als de verstrekte gewoonlijk zijn en tevens dat zoo'n verslag door onzen eigen verslag gever wordt opgenomen, om aan die mededeeliugen allen schijn van partijdig heid te ontnemen, wat o. i. ook van 't grootste belang is voor de vereeniging-. Nadien werd ons nog medegedeeld, dat het besluit was genomen, omdat vele vergaderingen onbeduidend zijn en dan meestal huishoudelijke zaken worden be handeld, en ook om aan onzen verslag gever een lastpostje te ontnemen, zoo dat zijn Zondag niet door de vereeni ging in beslag wordt genomen. Dit ap- precieeren wij zeer, maarterwille echter van 't algemeen belang vertrouwen wij dat het bestuur het besluit zal intrekken. Intusschen hebben wij van de vergade ring nog geen verslag ontvangen. BAARDWIJK. De nieuw opgerichte harmonie Concordia van Loonopzand deed gisteren eene muzikale wandeling en bezocht bij die gelegenheid ook ons dorp, waar zij ongeveer half twaalf aankwam. Eene opge wekte marscb blazend trok zij door onze gemeente, bracht een a a bade bij den weled. achtb. heer hurgemeester en den Z.Ew. heer pastoor om zich te begeven naar de zaal onzer liedertafel Hier heerschte al dadelijk een zeer prettige stemming, die verhoogd werd door de nummers, die onze liedertafel ter eere van hare zustereeniging zong en niet miuder door de ouverture „La dame de Coeur' die naar onze meenig zeer mooi gespeeld werd en waarin we kennis mochten maken met een uitstekend pistonist. De eere-voorzitter was dan ook de tolk van het geheele publiek, toen hij de Loonsche harmonie dank bracht voor het genot, dat zij had geschouken, eeu te hooger genot, omdat onze gemeente geen harmonie-gezel schap bezit. De voorzitter der harmonie hoopte op een tegenbezoek der Baardwyksche liedertafel en beloofde de ontvangst zoo aangenaam mogelijk te maken. Terwijl A. v. d. H. alhier j.l. Zondag van huis was, wisten tot nu toe onbekende lafaards van zijne afwezigheid gebruik te maken en door eene deur te forceeren in zijn woniög binnen te dringen. Voorzichtigheidshalve had v. d. H. ziju meeste geldswaarde medegenomen, maar muntstukken voor gaslicht ten bedrage van ongeveer f 0,50 en briefjes van levensverz. etc. werden door de dieven of dief buit gemaakt. NIECJWKUIJK. In de op heden door het bestuur van het waterschap „de polder van Nieuwkuijk Onsenoort' gehouden ver- gadering werd de begrooting voor het dienst- jaar 1910 vastgesteld en besloten te en 31 Mei a.s. eene verkiezing uit te schrijven ter voorziening in de vacature ontstaan door het overlijden van het lid Th. Floris. Bij ds in dit jaar gehouden Stieren- keuringen zijn de stieren onzer dorpsge- nooten N. van Engelen, G. de Goeij en J. v. Eggelen Czn, alle drie goedgekeurd. VLIJMEN. Zaterdag reed de boterhan- delaar Van de Pol uit Wijk met zijn kar door de Mommersteeg, toen zijn paard, schrikkende van een hondenkar met manden beladen, plotseling een zijsprong deed en dien tengevolge met kar en vracht in de Wetering langs den weg terecht kwam. Door de hulp van ijlings toegeschoten lieden, werd alles weer op het droge gebracht en bleek door dit ongeval geen letsel of schade veroorzaakt te zijn. Bij den wedstrijd op de barak Zondag 1.1. in het café van den heer J. Honnef alhier geopend en geëindigd zijn de prijzen een mooie wekkerklok, ean horloge en een wekker in het bezit gekomen van P. Meesters, A. Coppens en J, de Laat, die respectievelijk 164, 163 en 155 punten in 10 stooten haalde. In het bericht uit Elshout over de mishandeling van den onbez. rijksveldwach ter, De Man dient de volgende rectificatie aangebracht te worden Niet 11 maar 8 steken, waarvan 2 eene lengte van 10 cM. hebben zijn den mishan delde toegebracht. De Brigadier der Rijks- veldwacht heeft De Man naar Dr. va» Seters geleid ea de Brigadier heeft zich ook ten spoedigste in verbinding gesteld met den Heer Burgemeester van DruneB en toen in diens tegenwoordigheid met de beide ge meente-veldwachters het huis, waarin de verdachte zich wellicht zou ophouden, door zocht maar zonder resultaat. VRIJH, CAPPEL. Het onderzoek van de verlofgangers der Nat. Militie zal plaats hebben op 24 Juni a s. des v.m. te 9 ure. Vergadering der stemgerechtigde in gelanden van het waterschap Binnenpolder van Vrijh.-Cappel op Woensdag den 27 Mei 1910 des n.m. te 6 ure bij de Wed. A. H. Hoefnagel te Vrijh.-Cappel. Een publicatie is voor belanghebben den aangeplakt van het voorbereidend mjllitaironderricht. J 1. Maandagavond was het in onze gemeente wederom feest. De harmonie „Euphonia* te Kaatsheuvel, met de daarbij behoorende liedertafel kwam het fanfare corps „Sir na* nog gelukwenschen met de behaalde overwinning te Vianen. Bij het schoollokaal werd het gezelschap ontvangen en werd gesproken door den voor zitter en lustige fanfares werden aangeheven. Na afloop werd nog een, Serenade gebracht bij Burgemeester van Heeckeren v. Waliën welke de gasten flink trakteerde. Vervolgens werd „Euphonia* door „Sirena* de gemeente tot aan de grens uitgeleid waarna de tocht terugging naar het schoolgebouw. Een zeer talrijk publiek was er op de been, en de feestelijke stemming ontbrak er niet. De Zangver. „Hallelujah* staat ook aan den vooravond van den wedstrijd, nog slechts enkele dagen en 2e Pinksterdag is aangebroken en het lot zal beslist zijn. We hopen echter dat ook dit maal de vereeniging met succes mag terugkeeren, a.s. Zaterdag zal te 8 uur de generale repetitie plaatshebben en voor het publiek tegen be taling van 10 cent toegankelijk zijn. Naar we vernamen heeft de onlangs opgerichte vereeniging van woniugenver- huurders voor de gemeenten Sprang, Vrijh.- Cappel en Capelle, op hare statuten de Ko ninklijke goedkeuring verkregen. WASPIK. Zo \dag 8 Mei speelde de voetbalclub „Juliana* van Hank eene match tegen „K. H. M.K.„ alhier. Stand 71 in 't voordeel van laatstge noemde vereenigiug. In den nacht van Zaterdag op Zondag heeft men de laffe aardigheid gehad een zwaren kei te werpen in den roeiboot van deu visscher G. B. alhier. De kei droug door den bodem, zoodat de boot zonk. Jammer dat van deu dadel of de daders niets bekend is. De heer P. v. Kuiten alhier is beuoemd tot directeur der Waspiksche harmonie. De heer de Kroon van Geertruidenberg heeft als zoodanig zijn ontslag genomen. Dat de harmonie onder haren nieuwen directeur groeie en bloeie. A.s, Zondag zal de Eerw. Pater Ildefonsus alhier een lezing honden over de drankbestrijding. Dezer dagen bereikte ons de treurige tijding van den dood van den Zeer Eerw. Heer N. Seters, rector te St. Michielsgestel. Z.Eerw. was gedurende 13 jaar kapelaan alhier en was in de heele parochie zeer bemind. Vanwege het zaugkoor zal eene H. Mis voor den Eerw afgestorvene worden opgedragen Door de afdeeling van den Boerenbond alhier is eene onderlinge verzekering opge richt tegen de geldelijke schade, welke uit het arbeidscontract bij ziekte van hun per- soucel kan ontstaan. Circa 60 landbouwers van hier en van Raamsdouk hebben zich reeds als deelnemers aangemeld. Ook zal binnenkort een onderlinge ongevallenver zekering opgericht worden. RAAMSDONK. Hedenmiddag werd door Burg. en Weth. aanbesteed. a. Het uitdiepen der haven te Raams- donksveer. b. Het uitdiepen der haven te Ruams- donk (Dorp). Ingeschreven werd als volgtVoor het werk sub a, M. Zijlmans alhier voor f 0,42 per M3. M. v. Schijndel alhier voor f 0,4.0Vs per M3. en R. r. Seters alhier voor f 0,41 per Ms. Voor het werk sub. b. M. Zijlmans alhier f 889,P. Schellekens alhier f 612, en J. Dameu alhier f 538, Het werk sub a. is niet gegund, dat sub b. aan J. Damen als laagste inschrijver, RAaMSDONKSVEER. Koninklijke goed keuring. Door de „Bakkers Vereeniging' alhier is de laatste vergadering besloten de Koninklijke Goedkeuring op de statuten aan te vragen. Muziekschool. Naar wij vernemen be staan er zeer ernstige plannen, in de concert zaal in de Oude O. L. School alhier eene muziekschool op te richten. Onderwijs in de vakken zaug, viool, harmonie- instru menten, piano en orgel zal worden gegeven. Arbeidscontract. Naar wij vernemen, zal de Heer D. van Gosliga, Hoofd-Inspectenr van de Eerste Rotterdamsche Mij. van Verz. tegen ongevallen, Zaterdagavond a.s. 's avond» om half acht eeue vooidracht houden over de wettelijke aansprakelijkheid in verband met het Arbeidscontract. Ambachtschool. Door het Bestuur der vereeniging van Patroons in de Bouwvakken (goedgekeurd bij K. B. dd. 5 April j.l. no. 23) is een verzoek gericht aan den Heer Inspecteur van het M. O. iozake oprichting van een Ambachtschool alhier. De mede werking van den Gemeenteraad, de Kamer van Koopahndel en Fabrieken en van het bestuur der bestaande leekenschooi zal worden ingeroepen. DUSSEN. Openb. verg. van den Raad der gemeente Dussen op Donderdag 11 Mei des namiddags 4 uur. Te behandelen Benoeming van een onderwijzer van bij stand voor de opb. lag. school in wijk C. Ingekomen stukken. Het eenig 9 jarig zoontje van den landbouwer G. v. d. Beek te Hill (gem. Dussen) had gisterenavond het ongeluk, al spelende in een diepen sloot te gerakeD. Het werd door een juist voorbijkomende vrouw bemerkt, welke spoedig hulp ging halen. In bewusteloozen toestand werd hel kind uit het water gehaald. De toestand thans vrijwel. KAATSHEUVEL, 10 Mei 1910. Eervolle benoeming. De heer M. van Beurden, directeur der Kon. Harmonie >Euphonia« is be noemd tot lid in het Hoofdbestuur- van den federatieven bond van Harmonie- en Fanfaregezelschappen in Nederland. Voorzeker een eervolle onderscheiding voor >Euphonia< en haar directeur, waarmee wij hem van harte feliciteeren. Feest der H Kindsheid. Verleden Maandag werd alhier dit kinderfeest bij uitnemendheid gevierd In optocht trok een lange rij van uit gedoste kinderen van uit de school der eerw. zuster naar de kerk. Getooid met vlaggen en wimpels en het beeld van het Goddelijk Kindje, had deze feeststoet veel bekijks. Om negen uur droeg kapelaan Van Heeswijk een plechtige H Mis op en hield tot de kinderschaar eene toespraak Een mooi liedje werd gezongen en door het dochtertje van C v. d. Assem, werd uit aller naam de toewijding aan het Goddelijk Kindje uitgesproken en toen met van vreugd stralende gezichtje huis waarts. Serenade. 1.1 Maandagavond om 8 uur bracht de Harmonie »Euphonia« eene serenade bij het Fanfaregezelschap Sirena* bij gelegenheid harer schitterende overwin ning in Vianen op het concours be haald, alwaar zij met den tweeden prijs werd bekroond. Van weerszijden werden toespraken gehouden en vooral directeur Stravers onder-directeur van Euphonia* gehuldigd, aan wien dan ook hoofdzake lijk dit succes te danken is- Het bestuur en werkende leden werden ten huke van den burgemeester van Vrijhoeve rijk onthaald. Moge Slrena groeien en bloeien en de vriendschappelijke ver houding steeds blijven heerschen tusschen deze gezelschappen. Brand. Bij A. C brak op zolder een hevigen brand uit Hoewel de inboedel veel ge leden heeft, mag men nog van geluk spreken, dat de brand zoo spoedig werd opgemerkt, anders ware het ongeluk niet te overzien geweest. Verzekering dekt de schade. Goochelen. Hedennamiddag werkte de goochelaar Adriani in de O. L. S. alhier. Het is reeds voor de derde maal, dat hij voor de kinderen hier optreedt en telkens met hetzelfde succes De toeren, die hij ver richt zijn prachtig. We kunnen hem dan ook ten zeerste in de gunst van het publiek aanbevelen Door krankzinnigen overvallen. Maan dag-avond werden een broeder en een oppasser in het krankzinnigengesticht te Venray door een drietal verpleegden overvalleu. De krankzinnigen sloegen hen neer en braken daarna uit. De broeder en de oppasser werden bewusteloos ge vonden. De toestand van den eerste is zeer ernstig. Een politieagent mishandeld. Na afloop eener vergadering in Plancius teAmster- dam is gisteren-avond een agent van politie, belast met bewaking van een huis in de Ceintuurbaan, door een 20-tal personen mishandeld, omdat hij belette, dat van dit huis de ruiten werden inge worpen. Hij werd per rijtuig naar het O. L. V. Gasthuis overgebracht. Hij is aan het hoofd verwond. Zijn helm is geheel ver nield. Vreeselijk dramaGister loste een vreemd mijnwerker te Kerkrade een revolverschot op een 16-jarig meisje. De kogel trof het meisje in het hoofd. Zij was oogenblikkelijk een lijk. Hierna richte de moordenaar het wapen op zich zelf en schoot zich dood. iooo soldaten vermoord. Een nog niet bevestigd bericht uit Peking meldt, dat 1000 soldaten van het Chineesche garnizoen van Lhassa ten gevolge van een plotselingen opstand vermoord zijn. Ontploffing. Bij een ontploffing in de dynamietfabriek te Huil bij Quebec werden Maandag-avond 30 personen ge dood en 30 gewond. De ontploffing ver nielde de naburige huizen. Verscheidene personen zijn bedolven. Honderden rui ten te Ottawa, op twee mijlen van Huil, zijn door het geweld der ontploffing gesprongen. Nader meldt men Het aantal dooden bij de ontploffing te Huil wordt nu opgegeven als 9 dat der gewonden op 40. De ramp is ver oorzaakt door de ontploffing van een onlangs gepatenteerde ontploffingsstof, die was opgeslagen in een magazijn, welks sternen muren drie voet dik waren. Stukken werden over een afstand van een kwart mijl geslingerd door vele huizen heen, waardoor de bewoners gedood of gewond werden. Het stads bestuur verloor onlangs een proces, dat was aangespannen om de Maatschappij te dwingen het magazijn buiten het stadsgebied te verplaatsen. Een huiselijk drama. In de Schilder- steeg 13 te Rotterdam woont G. Nieuwen- daal, van beroep metselaar, terwijl zijn vrouw N. v- $;d. Heerik aldaar een groentenzaak drijft. Zij waren een 20-lal jaren gehuwd en hadden acht kinderen waarvan de oudste zoon 19 jaar, de jongste eenige maanden oud. Nieuwendaal maakte zich herhaaldelijk schuldig aan misbruik van sterken drank, niettegenstaande hij zonder werk was. Zondag middag omstreeks 2 uur kwam hij, vergezeld van zijn broer, ook weer dronken thuis en zocht als naar gewoonte ruzie met zijn vrouw. Zijn 16-jarige dochter Jacoba kwam tusschenbeiden, waarop de vader zijn dochter met een mes een ernstige snede over de hand toebracht. De moeder ontstak hierover zoodanig in drift dat zij de kamer achter den winkel inliep een broodmes nam en dit haar man onder den linkerschouder in het lichaam stak De man was in korten tijd een lijk. Het mes had zijn longen doorboord en het hart geraakt. Dr. Morel in haast ontboden kon niet anders dan de dood coustateeren. De inspecteur van politie C. G Gulden die dadelijk ter plaatse was stelde een onder zoek in. De vrouw werd medegenomen naar het politiebureau, doch verkeerde in zoo overspannen toestand dat zij niet verhoord kon worden. Het lijk is naar de sectiekamer van het ziekenhuis over gebracht. De deelneming met de vrouw en kinderen is zeer groot. De aar beving in Costarica. De Frankf. Ztg. meldt, dat de aardbevingen in Costarica aanhouden- De bevolking verkeert in duizend vreezen. Behalve Cartago zijn ook Paraisa, Orhomogo en verscheidene kleine plaatsen verwoest. Het aantal dooden wordt in het geheel op 25000 geschat; er zijn evenveel gekwetsten van wie er elk uur vele bezwijken. Ten gevolge van de groote hitte gaan de lijken snel in ontbinding over. Men is bang voor het uitbreken van ziekten. Duizenden menschen zonder dak boven het hoofd kampeeren in het veld. Dr. Bocauetera, een lid van het Midden Amerikaansche hof van arbitrage, heeft met drie kinderen San José bereikt. Zijn vrouw en zijn jongste kind zijn omge komen. De groote vraag naar Reusing's Worst en Vleeschwareu is om de prima kwaliteit en zuiverheid, neemt proef per pond. Gezouten Kluifjes, Ribjes en Kam8tuk-je8 in vaatjes van 5, 10 of 20 Kgr. f 0 25 Zijn heerlijk in Erwtensoep, Zuurkool, Boerenkool en Potage endus onmisbaar in elke huishouding. Versche of gezouten halve koppen met dikke kinnebak 0.20 Heele varkenspooten 0 221/a Gerookt droge hammen van 8 tot 30 pond per stok 0.60 Gerookt magere rolhaw van 7 tot 15 pond per stuk 0.65 Gerookte Oaseutongen p. st in soorten van f 1.25 tot f2.50 De van ouds bekende harde boerenmetworst 0.70. Gerookt Vleesch (Muisjes) 0,85 bij afname van 3 muisjes gel„ 0.827, v 6 0.80 *12 °-77V. Gerookt vleesch namuisjes 0.80 (bovenbillen) 0,80 (botjes) 0,75 Bij afname van 3 stukken gelijk 5 ct. p. p. rabat, bij afname van 6 stukkeu gelijk JO ct. p. p. rabat, bij afname van 12 stukken gelijk 15 ct. p. rabat. Ontbijtspek Ribjes nitgepeld„ 0,48 Delicieuse verech Kookwoist„ 0.50 Lekkere harde Blokworst bij 5 pond *10 n Echte Sancise de Boulogne Fijne Boterlia.mmenworst bij 5 pond „10 De bekende Leverworst Bloedworst Dik vet gerookt Spek bij 10 p. Doorregen 3 cent. hooger Dik vet gezouten Spek bij 10 p. Doorregen 3 cent hooger. Gerookt mager schoudersp. bij 10 pd. Mager Schouderspek met beeu Doorregen Schonderspek bij 10 pond Verscbc Bladreuze.l 0.60 0.57 '/a 0.55 0,80 0,40 0.377, 0,35 0,25 0,30 0,45 0,447, 0,43 0.427, 0.55 0.54 0.477s 0.50 0.49 0,48 bij 10 pond 0.47 0,48 0,47 0.46 Zuivere Gesm. Reuzel bij 5 Kg. bij 127, en 25 ICgv. Reuaing's Leverpastei per blik v 0,35 Huunink's Leverpastei per blik 0,25 Zending rembours, 15 Kgr. haire vracht; 25 Kgr. franco naaste station. Winkeliers vraagt inkoopprijscouranfc Aanbevelend, VLEESCH W ARENF ABR1EK, BOXMEER (N.-B.) Telefoon Interc. No. 11. ATTEST. Tegelen, 25 Nov. ÖEdele gelieve mij weder een vaatje Kluifjes enz. te zenden van 20 Kgr. inhoud, hetgeen ik nu ge kregen heb was uitstekend en ben er zeer over tevreden. Achtend, J. T. 18 ree; biggen flla 20.— paarden f 50 a 160. 13.— i 22— slacht.- BESOIJEN, 10 Mei. De prijs der boter was heden op de markt Hoogste prijs f 1.30. Laagste prijs 1,20. De prijs der eieren was 3 a 3l/2 ct ROTTERDAM 10 Mei. Op de veemarkt waren heden aangevoerd 46 paarden 4 veulen, 0 ezel, 1474 magere en 743 vette runderen 246 vette 779 nuchtere en graskalv. 0 schapen of lammeren 10 varkens 186 biggen, 2 bokken of geiten. Koeien en ossen 32 a 40 ct., stieren 27 A 34 ct., kalveren 45 tot 60 ct., rette export- kalveren ct.. alles per '/j kOo. Melkkoeien f 140 A f 290, kalfkoeien f 150 a 310, stieren t 100 a 300 pinken 40 a 120 graskal veren a vaarzen f 56 a 155 alles mager Nuchtere kalveren fok- 6.— A 12.- Biggen f 1.50 a 1.90 per week. Op de botermarkt werden aangevoerd 141/8 en 48/16 vn. en 230 stnkkcn a '/a kilo. Prijs le qual 54, 2e qual f 51 3e qual. f48 Per >/a kilo 72 a 77 ct. GORJNCHEM, 9 Mei. De aanvoer van granen was heden gering me' gewonen handel. Ristarwe 1 9.— o 9 50 roode dito f 8,50 a 9.52 witte dito I 8.50 a 9.60 lui. rogge «5,25 a 5,75 Buitcnl dito 6.25 A 6.75 gerst 4,50 a 6.haver 3,50 a 4.25 -'uivenboonen 10,a 0.— blauwe erwten 0.a 0,alles per hectoliter. Od de veemarkt waren heden aangevoerd 254 runderen 14 nuchtere kalveren, 21 vette varkens 1088 biggen. le qual. Kalfkoeien i 220 a 280 Kalfvaarzen f130 a 180 Guiste vaarzen 1 80 h 130 Melkkoeien j 160 A 230 l'/j jarige ossen 4 Pinken f 60 a 100 Graskalveren a Nuchtere kalv. f 7 i 11 Aangevoerd 21 vette varkens van 26 a 27 ct per half kilo, biggen van I 8, 17 per stuk. Aangevoerd schapen en 212 lammeren; sche en f a en lammeren f7 i f 13 ner stuk. Kippen 0.80 a f 1.— per stuk. Eieren 10.85 i 0.95 per 26 stuks. Boter 60 A 63 ct. per >/a kilo. ROTTERDAM 9 Mei. Tarwe f7.50 A 9.50 per 100 K G. Rogge zonder vraag. Gerst. Winter per 100 kilo f 9.10.Zomer per 100 kilo 0.— a 10.— en Chevalier per 100 kilo f0.~ A 0.— Haver per 100 k. 1 6.50 a 7.25 Bruine boonen van 6.1 12.

Echo van het Zuiden | 1910 | | pagina 6