Gemeenteraadsyeigadering. leen naar school is gegaan en onderweg werd aangeroepen door een meisje dat ook die school bezocht, Sophie Dales Zij keek toen om en ging harder loopen om, toen Sophie den looppas aannam hetzelfde te doen. Zij werd niet ingehaald •u sloeg den weg onderlangs in Blijk baar opzettelijk liep zij de school aan den Zwarten weg voorbij. Hieruit kan worden afgeleid, dat Dora geheel vrij willig heeft gehandeld, teneinde een plan dat men niet kent, uit te voeren. Mis Bchien had zij een afspraak met iemand Te Oosterbeek is gisteren in den Rijn bij de spoorwegbrug gedregd en ook iu slooten langs den spoordijk, doch zonder resultaat. Een gerucht wil, dat te Apel doorn een meisje is gezien, dat men voor Dora Kraak houdt. Wie kaatst... Gistermiddag maakte een cowboy uit Zuid-Amerika (van het circus Schumann) een wandelrit, toen hem op den Leidschen straatweg een rijtuig passeerde, waarin een viertal nogal op gewonden personen zaten, die, te oor- deelen naar de ingrediënten, welke zij bij zich hadden, uit visschen waren geweest. Bij het passeeren van den ruiter sloegen zij met de zweep en met hengels naar hem. Dit bekwam hun echter slecht, want de cowboy haalde zijn lasso voor den dag, trok daarmede een paar zijner kwel geesten uit het rgtuig en gaf hun een geducht pak slaag, waarop hij kalm zijn rit vervolgde. Vreeselijk ongeluk Donderdagmiddag half vier had op de Voorstraat bij de Kolfstraat te Dordrecht een ongeluk met doodelijken afloop plaats. Een ongeveer 15-jarige zoon van den ideermaker J. Aartzen, wonende Spuiweg 5 wilde op een damesfiets gezeten van de zijde Scheftersplein een vuilniskar passeeren, gereden door zekeren Kwa- iernaat, komende uit de richting Nieuw- straat, waartoe hij den rechtschen kant ,dus goeden kant) hield. Daar er tusschen trottoir en vuilniskar ;en halve meter ruimte was, is hij ver moedelijk met het stuur in aanraking jekomen met het voorwiel van den wa- jen, met gevolg dat het rijwiel rechts :n hij links is gevallen, juist onder het ichterwlel, dat hem over de borst ging- Een groote bloedgolf kleurde weldra le straatsteenen rood. Binnengedragen in Café Neuf bleek le ongelukkige jongen nog te leven, ilthans een paar snikken ontwrongen sich aan zijn keel. Naar het oordeel der geneesheeren Benjamins, Arle De Jong en Van Kammen lie achtereenvolgens verschenen en slechts den dood konden constateeren, ïad hij bij zijn val vermoedelijk den nek jebroken. De bestuurder van de vuilniskar moest Dinnengebracht worden in den winkel ran den heer Camerliog en was een uur ta het ongelijk nog niet bekome» van den schrik. Eernstig ongeluk. Bij het vervoeren van den telefoontoren van de Claes de Vrie- selaan naar de Roodenrijschelaan, waar mede men nu al een paar dagen en nachten bezig is, had hedenochtend op den Noordsingel alhier een ernstig on geluk plaats. Juist had men de paarden, die het gevaarte weder een eind verder zouden trekken in de richting van zijn nieuwe bestemmingsplaats, flink aangezet toen het zwengenhout, waaraan zij trok ken losschoot. Dit hout sloeg den voer man W. M., wonende aan de Rottekade en in dienst dezer gemeente, met kracht tegen het onderlijf. De man werd eenige passen weggeslingerd en zakte bewuste loos ineen. Men droeg hem het gerechts gebouw binnen, waar een geneesheer hulp verleende. Daarna is de zwaar in wendig gekwetste man, die bewusteloos bleef, naar het ziekenhuis aan den Berg weg vervoerd. De verschrikkelijke daad van een waan zinnige. In den nacht van Donderdag op Vrijdag heeft de 53-jarige echtgenoote van den stadswaagmeester Wefers te Keulen-Ehrenfeld hare 33-jarige dochter en hare drie kleinkinderen van onge veer 7, 5 en 3 jaar vermoord en daarna zich zelf om het leven gebracht. De Wefers leefden altijd naar men zegt, gelukkig; zij bezaten een goed beklante kruidenierszaak en vier huizen. De man is op een vacantiereis naar Holland en weet waarschijnlijk nog niets van de verschrikkelijke misdaad, die zijn vrouw in een vlaag van waanzin bedre ven heeft. Ongeveer I7s jaar geleden had de ongelukkige reeds een poging tot zelf moord gedaan en zich met twee groote gewichten zoodanig op het hoofd gesla gen, dat zij zich levensgevaarlijke wonden toebracht. Alleen door de spoedige en zorgvolle geneeskundige hulp was zij toen gered. Nadat haar wonden genezen waren, had men de vrouw ter verdere verpleging naar een krankzinnigengesticht overge bracht. Eenigen tijd later kwam ze weer naar huls, doch verscheidene malen gaf de vrouw duidelijk te zien, dat zij niet normaal was, zoo zei ze een paar dagen geleden aan haar broer: De schoonste dood is die, welken men zichzelf bereidt.* Toen men gistermorgen verwonderd stond dat de kruidenierszaak van Wefers op het gewone uur niet geopend was, ging men naar een zuster van mej. Wefers die in dezelfde straat woont. Op haar verzoek drong men met geweld den winkel binnen- Daar kreeg de politie een vreeselijk schouwspel te zien. Van de drie kinderen lagen het zevenjarig meisje en haar vijfjarig broertje in hun bed. Het was alsof zij sliepen. Het knaapje had de handjes saamgevou wen, juist alsof hij zoo pas na een avondgebed was ingesluimerd. Aan den anderen kant van het vertrek lag het tweede meisje, met een kalm gelaat, juist alsof het nog te slapen lag. Aan de lijken der kinderen was op het eerste gezicht niets te zien van doodsangst of geweld. Naar alle waar- sch'jnlijkheid heeft de grootmoeder hen met de hand of met een prop de mond dichtgehouden, en haar kleinkinderen zoo laten stikken. Een anderen aanblik levert daarente gen de slaapkamer voor de volwassenen van het gezin Wefers- Daar ligt de 33- jarige ongehuwde dochter met loshan gend haar voor haar bed. Dit lijk vertoont in het gelaat, aan den hals en aan de handen krabbels en teekenen van ver wurging. Hier schijnt tusschen moeder en dochter een hevige strijd te hebben plaats gehad voor het de oude vrouw gelukte haar dochter te dooden. Zij heeft daarop het lijk geheel met beddegoed )edekt en toen zichzelf gedood. De buren lebben eerst eenigen tijd naar de moeder moeten zoeken voor zij haar in de eenigs- zins duistere slaapkamer aan het venster cruis vonden hangen. De oude vrouw is slechts licht gekleed en was dus blijk baar voor het plegen der misdaad van plan geweest naar bed te gaan Weddenschap. Een Duitscher, Hans Ritter, 30 jaar oud, wonende te Munchen heeft voor 10.000 mark gewed, dat hij uit de stad te voet naar Brussel zal gaan, met eenen zak meel van 50 kilos op de schouders. Over twee weken heeft de kranige kerel den tocht begonnen. Verdronken. Te Valthermond (Dr.) Is gisteren een 5-jarig zoontje van den chipper B. Tonkens, uit Hoogezand van het schip in de vaart gevallen en ver dronken. besprekend. Een jongmensch nadert, ziet de massa en blijft als verstijfd staan. Hij bemerkt de dreggende personen en de schrik slaat hem om 't hart- Hij is de vermiste jongen, die berouwvol weer keert en nu meent, dat zijn meisje zich verdronken heeft. Hij informeert en hoort tot zijn verbazing, dat niet naar haar, maar naar hem wordt gedregd. Nu vertelt hij alles. Hoe hij den walkant wel is afgegaan, maar in plaats van in 't water te springen, zich daar beneden in 't duister uit de voeten heeft gemaakt. Thans wilde hij zich met z'n meisje ver zoenen. Maar hij vond in haar plaats de groote menschen-menlgte die hem het ergste vreezen deed. Hedenmorgen is een zoontje van den landman R., te Purmerland, gemeente Ilpendam, verdronken. Ernstige mishandeling- Men meldt uit Sittard In het naburige Nuth heeft een mijn werker Donderdagmiddag zijn echtge noote zoodanig mishandeld, dat haar toe stand hopeloos is. De dader is gevlucht. Sublimaat-oplossing. Te Amsterdam, in de Govert FHnckstraat, heeft gistera vond een 18 jarig meisje een kopje, ten halve met zeer sterke sublimaat-oplossing gevuld, voor een kopje water ge houden, en het in een teug leeggedron ken. Onder onhoudbare pijnen werd de ongelukkige vervoerd naar het O L. V. Gasthuis, en hier de deerlijk verbrandde maag uitgepompt. Hoewel de toestand der patiënte zich eerst ernstig liet aan zien, was er hedenmorgen een zoodanige verbetering ingetreden, dat hoop op le vensbehoud niet uitgesloten is. Aangereden. Donderdagavond is te Middelburg een 6 jarig knaapje door een postkar aangereden. Het kreeg het ach terwiel over het lichaam en is kort daarop overleden. Oudermoord te Lochem. De dader is naar de gevangenis te Zutfen overge bracht- Onder de grootste deelneming zijn de vermoorde vader en moeder te Lochem ter aarde besteld. Lijk opgehaald. Te Prinsenhage is he denmorgen het lijk uit de Mark opgehaald van A. K- te Breda. Overreden. Het 7-jarig zoontje van den timmerman J., te Blijham, is gisteravond te Oostwold (Oldambt) door den bode wagen van zijn grootvader overreden. Hedenmorgen is de kaaap tengevolge van inwendige verwondingen overleden" Een liefdesdrama. 't Tooneel stelt voor het Verbindingskanaal tusschen Heere- en Oosterburg te Groningen. Tijd van handelingeergister-avond ongeveer 10 uur. VerhaalderN. Gron. Ct. Eerste bedrijf. Een jongen en een meisje, tot nu toe verliefd, krijgen ruzie. Harde woorden vallen, beiden winden zich op en 't eind is, dat de jongen dreigt zich te zullen verdrinke». Werke lijk gaat hij den walkant af en ver dwijnt in de diepte. Tweede bedrijf. Radelooze smart van 't achtergebleven meisje. De aandacht van 't publiek wordt getrokken door haar luid, zenuwachtig snikken. Ze kan niet op haar verhaal komen langzamer hand komt ze echter zoover bij, dat ze de geheele geschiedenis vertellen kan. 't Publiek krijgt een rilling van schiik. Het aantal menschen groeit ondertus- schen nog maar steeds aan- Politie komt naderbij. Men gaat dreggen. Echter zonder resultaat, 't Meisje wordt nog bedroefder en wordt ten slotte wegge bracht. Derde bedrijf, 't Meisje is weg, maar de menschen blijven staan, 't geval druk VLIJMEN. Openbare vergadering van den ge meenteraad op Donderdag 28 Juli 1910, des avonds ten 6 uur. Voorzitter de E Achtb. heer G R. van der Ven. Half zeven uur opent de Voorzitter de vergadering en heet de leden welkom aanwezig de heeren Boom, Zwaans, van Wordragen, de Vaan, vaD Helvoirt, van Buul, v. d. Ven, Mommersteeg, van Stokkum en van Oijen afwezig het lid van Heesbeen. Op verzoek van den Voorzitter wor den de notulen der vorige vergadering door den ambtenaar ter secretarie voor gelezen. Na voorlezing van de notulen zegt de heer van Stokkum op de samenstelling van de notulen geen bezwaar te hebben, maar er alleen op wil wijzen, dat in de vorige vergadering het advies van de Gezondheidscommissie niet goed is be grepen. Voorzitter. Ja heeren, die vergissing betreft het aanduiden der hoogte van den vloer In verband met de aangeno men wijziging. Dat moet volgens de Gezondheidscommissie 3 Meter -J- N.A.P. genomen worden. Eerst was gezegd dat de vloer 25 cM. boven den beganen grond moest liggen. Wij zullen deze verandering in de notulen brengen. Van der Ven. Daardoor is 't ook gekomen dat door den heer van Stok kum in een vorige vergadering dingen verteld zijn, die de schijn hadden alle grond te missen. Hierna worden de notulen goedge keurd. a. Procesverbaal van kasopneming. Op 9 Juli 1.1. is door Burg. en Weth. bij den gemeente-ontvanger proces-ver baal van kasopneming gedaan. Uit het onderzoek is gebleken dat alles in orde was en het dien overeenkomend bedrag f 858 93 in kas aanwezig was. b. Schrijven van Ged. Staten houdende goedkeuring wijziging begrooting. c. Idem, houdende mededeeling dat aan de wijziging van de Woningwet nog geen goedkeuring kan worde* verleend aangezien het onderzoek is verdaagd. Voor kennisgeving aangenomen. 2. Aanbieding gemeente rekening en rekening Burgerl. Armbestuur over 1909. Voorzitter. Burg. en Weth. hebben de eer den raad de rekening aan te bieden over 1909 sluitende in ontvangst op f30070,32 en in uitgaaf op f 26722,77, alzoo sluitende met een batig slot van f3297.55. Dat het batig slot zoo groot is vindt zijn oorzaak hierin doordat de tweede openbare school is opgeheven in April en wij de Rijkssubsidie voor een vol jaar hebben ontvangen, 't Volgend jaar moeten wij echter 't te veel ontvangen bedrag weer aan het Rijk teruggeven. Het voordeelig saldo moet dus eigenlijk f 1200 lager worden geacht. De rekening van het burgerlijk Arm bestuur sluit niet zoo mooi- De ont vangsten bedragen t 4580.6lVs, terwijl uitgaven f5107.951/» hebben bedragen, zoodat er een nadeelig slot is van f 527,79. Dit toe te lichten zal niet noodzakelijk zijn. Vooreerst hebben de landerijen f 5000 minder opgebracht. We zullen echter zien dat we er zoo zullen komen. Wij hebben nu het bestedelingengeld verlaagd wat van de zijde van dat publiek niet zonder protest is voorbijgegaan. B. en W. hebben nu de subsidie een kwartaal eerder gegeven om te zien hoe ze er kunnen komen. De armmeester is niet van plan uit zijn privé kas voor te schieten, zooals de vorige armmeester dat heeft gedaan, waarin ik hem volkomen gelijk geef. Ik zal overeenkomstig het reglement van orde een commissie benoemen die beide rekeningen onderzoekt en benoem daarvoor de heeren Zwaans, van Stokkum en v. d. Ven, met verzoek in een vol gende vergadering verslag uit te brengen. Bij acclamatie wordt aldus besloten. 3. Wijziging begrooting 1910. Bij acclamatie wordt goedgekeurd eenige posten af en over te schrijven.- 4 Bespreking verbouwingschoollokalen. Voorzitter. In een vorige vergadering is daarvoor eene commissie benoemd bestaande uit de heeren van Wordragen, van Buul en van der Ven. Ik verzoek een der heeren van hunne bevindingen rapport te willen uitbrengen. Van der Ven. Zooals de heeren be kend is, is onze commissie benoemd om ons te vergewissen of de idee om de school te verbouwen voor een veld wachterswoning, verwezenlijkt kan wor den Wij hebben dan een en ander be zichtigd, doch voorop moet ik zeggen dat men in de commissie niet homogeen is, dat wil zeggen dat er verschil van meening bestaat, 't Was prettiger ge weest als men homogeen was geweest, doch dat is nu eenmaal zoo. Van Wor dragen en ik zijn het ten slotte eens geworden en van Buul zal zijn beden kingen die hij tegen het idee heeft, straks zelfs wel ontwikkelen. De verbouwing van het gedeelte der school tot een veldwachterswoDing zal kosten f700, de verbouwing van de school zelf f 300 Van Stokkum Gebeurt dat dan gelijk tijdig of niet, dat gaat schelen. Voorzitter. Wordt er geen veldwach terswoning gebouwd, dan zal later toch de school moeten worden vernieuwd, dat wil zeggen die 2 klassen. Van de Ven. Wij moeten een kapitaal fourneeren van f700 Neemt men dat tegen een rente van 47» o, wordt dan f31. Het kapitaal zal echter binnen 7 jaar worden afgelost waardoor de volle rente dus niet behoeft te worden betaald. Trekt men daar dan 40% van af dan wordthetf 20per jaar. Voor het onderhoud hebben wij als basis genomen de woning van Timmermans wat die voor onder houd gedurende de laatste 5 jaar heeft gekost en dat was f 11.50 per jaar. Aan gezien de woning nu wat grooter wordt zullen wij maar f 15 nemen, wordt dus samen een kosten van f35 per jaar. Hier bij dient te worden opgemerkt dat de lokalen toch ledig staan en moeten on derhouden worden. De jaarlijksche schuld zal dus bedragen f35 en nu betalen wij voor den veldwachter f 80 terwijl de rente van het kapitaal plus de kosten van het onderhoud f35 bedraagt; dat wordt dus voor de gemeente een voordeel van f 45. Hierbij komt nog dat Van Hout altijd f 55 geniet voor het onderhoud der school. Gerritsen kreeg, omdat er twee schoollokalen minder zijn, t 35. Nu komen er ook 2 lokalen minder, dus wordt dat bedrag van het onderhoud ook met f 20 verminderd, wat voor de gemeente een voordeel is van f20. Daarbij komt nog dat daardoor aan de schoollokalen een bestemming is ge geven en de veldwachter op een goede stand een woning heeft. De heer van Stokkum merkt op dat men er de ve'koopswaarde bij moet reke nen. Dat zou worden f 300 wat nu nooit meer terugkomt. (Rest volgend nummer.) DEUNEN. Openbare vergadering van den ge meenteraad op Vrijdag 29 Juli des avonds ten 7 uur Voorzitter de edelachtb. heer G. van Huiten. Ongeveer 7.15 opent de Voorzitter de vergadering, aanwezig alle leden. De notulen der vorige vergadering worden voorgelezen en onveranderd goedgekeurd en vastgesteld. Aan de orde 1. Ingekomen stukken. a. Proces-verbaal van kasopneming. Door Burg. en Weth. is dato 28 Juli bij den gemeente-ontvanger proces-ver baal van kasopneming gedaan. Uit het onderzoek is gebleken, dat de boeken en registers ordelijk en regelmatig waren bijgehouden en dat het daarmede over eenstemmend bedrag f 284,967» in kas aanwezig was. b. Schrijven van Ged. Staten, hou dende goedkeuring af- en overschrijving. c- Idem goedkeuring kohier H. O. d Idem goedkeuring geldleeoinggroot f2500. ter voorziening van kasgeld. e. Idem goedkeuring onderhandsche geldleening van f 2000 voor de verbou wing der school en verharding van een weg. Voor kennisgeving aangenomen. 2. Schrijven van den heer Van Sam- beek- De heer Van Sambeek verzoekt over de rooilijn te mogen bouwen. Zijn huis, bij Hombergen staande, wordt door het steeds grooter worden van zijn gezin, te klein. Hij is daarom genoodzaakt er een stuk voor te bouwen. Voorzitter. Mij dunkt dat er niets tegen is. Hij staat voor een lastig geval, achteruit bouwen kan hij niet, dus moet hij wel vooruit. Van Son. Als het voor zijn buren maar niet lastig wordt, dan heb ik er geen bezwaar tegen. Willemse. Laten wij het overlaten aan Burg. en Weth., die kunnen dan eens ter plaatse gaan kijken- Na eenige discussie wordt besloten dat Burg. en Weth. een onderzoek zal instellen of het voor de buren geen hinder of last veroorzaaktis dit niet het geval, dan verleent de raad toe stemming om over de rooilijn te bouwen 3. Vaststelling gemeenterekening 1909 en Burgerlijk Armbestuur 1909. Uit de mededeeling van den Voor zitter blijkt dat de rekening sluit met een batig slot van f 1425 8179» Het dienstjaar is echter al begonnen met een goed slot van f 1071,06, zoodat de voor uitgang dit jaar f354,157» bedraagt. De rekening van het Burgerlijk Arm bestuur sluit met een nadeelig slot van f 450,097». De rekening was echter be gonnen met een nadeelig slot vau f724,637»- Beide rekeningen worde* hierna vast gesteld. Voorzitter. Wat zullen wij doen met de verpachting van de 100 Bunder. Er staat nog al wat gras op, zullen wij dat verpachten om te hooien of om te be weiden. Van Dal. Beweiden is veel beter maar daar is een bezwaar tegen n.l. dat de haver die naast die perceelen staat, er veel last van zal hebben, 't Zijn kinderen die de koeien laten weiden en doet er maar iets aan, als de rog is afgevreten. Voorzitter. Ik geloof niet, dat het zoo erg zal zijn. Van Son. Met prikkeldraad af laten maken zal ook moeilijk gaan. Van der Geld. Laat ze pas beweiden als de haver er af is. Dat is ongeveer September, dan kan nog een dag of 14 worden geweid. Men beloopt dan geen gevaar dat de haver zal afgevreten worden- Hiertoe wordt met algemeene stem men besloten. Niets meer aan de orde zijnde en niemand meer het woord verlangende, sluit de Voorzitter de vergadering. CAPELLE. Openbare vergadering van den gemeente raad op Zaterdag 30 Juli 1910 dea v. m. ten 107» unr. Voorzitter de Ed.achtb. heer G. Vermeulen. Ongeveer 10.35 opent de Voorzitter de vergadering, aanwezig de heeren Wachter, Oerlemans, v. d. Hoeven, A. v. d. Hoeven Sneep en Middelkoop afwezig het lid Rijken. AAN DE ORDE 1 Beeediging raadslid A v. d. Hoeven. De heer v. d. Hoeven legt in haaden van den Voorzitter de bij de wet voorgeschreven eeden af. Voorzitter. Ik wenach n, mynheer v. d. Hoeven, ook namens het gemeentebestuur, van harte gelnk met uwe benoeming en hoop dat u ten alle tijde, zonder aanzien» des persoons en zonder eenig partijbelang de belangen der gemeente Capelle zal behartigen A. v. d. Hoeven, ik dank q wel. 2. Lezing notnlen. De Voorzitter verzoekt den secretaris voor lezing te geven van de notnlen der vorige vergadering na voorlezing worden deze on veranderd goedgekeurd en vastgesteld. 3. Ingekomen stukken. Schrijven van Ged. Staten, houdende goedkeuring af- en overschrijving. Voor kennisgeving aangenomen. 4 Overlegging gemeenterekening over 1909. Voo/zitter. B. en W. hebbèn de eer in gevolge art, 219 der gemeentewet de reke ning met de daarbij behoorende bescheiden aan te bieden. Ik stel voor de gezegde re kening ter fine van onderzoek in handen te stellen van eene commissie waarvoor ik benoem de heeren Middelkoop, Sneep en A. v. d. Hoeven. Aldus wordt besloten. 5. Rekening van het algemeene Armbe stuur over 1909 en begrootiug va» dat college over 1911. Voorzitter. Ik stel voor om het onderzoek hiervan in handen te stellen van dezelfde commissie. Aldus wordt besloten. 6. Opmaking voordracht zettets. Voorgedragen wordsn voor de vacature W. Wachter, als le candidaat W. Wachter, als 2e candidaat Middelkoop, voor de vaca ture G. M. Verheijden als le candidaat G. M. Verheijden en de 2 candidaat J. v. d. Hoeren. 7. Voorstel 't gewapeud-beton schoeiing werk aan ee haven met alle bijwerk in eigen beheer te doen uitvoeren door de Kon. Rotterd. Mij. voorheen Waming en Co. met intrekking raadsbesluit d.d. 9 dezer. Voorzitter. Wij hebben enkele opzichters aangeschreven, doch geen van allen hebben tijd om aan ons verzoek te kunnen voldoen. J. v. d. Hoeven. Komen er na geen andere opgaven. Voorzitter. De bedoeling is ne om het werk geheel aan van Waming op te dragen, het grondwerk ook. Oerlemans. Weet n al voor hoeveel hij het werk zal maken. Voorzitter. Dat kan ik hem Diet vragen voor de raad besloten heeft het hem te 'gunnen. Wij hebben een concept-brief gereed gemaakt. Uit de voorlezing daarvan blijkt dat over een lengte van 26 meter een beschoeiing aan de haven gemaakt moet worden welk werk de firma v. Waming in zijn geheel zal worden opgedragen en wel zoo spoedig mogelijk moet worden uitgevoerd. De wen- schelijkheid wordt uitgesproken dat de op levering ten genoegen zal geschieden opdat bij voorkomende gelegenheid weer even ver trouwelijk het werk aan de firma kan worden opgedragen. Sneep. Zou u er niet bij zetten dat hij er voor moet instaan, dat hij garantie moet geven. Voorzitter. Dat is van zelf al. Wachter. Bij verbreking van het contract moet hij volgens het Burg. Wetboek vanzelf al voor 10 jaar instaan. Sneep. Voor het grondwerk konden wij toch wel aan een ander prijsopgaaf vragen; Middelkoop. De kwestie is maar, hoe moet je dat doen.

Echo van het Zuiden | 1910 | | pagina 6