J. ELEKAN, IJzeren pijpen FirmaWed.Joh.Yerhulst&Zonen, Strafbaar Stokpaaidjes-Lelienmelk-Zeep Gemengd Nieuws. Advertentiën, TH. A. VAN WIJCK Groote voorraad. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL Handelsberichten Meubelen, Tapijten De begrooting voor 1911 wordt voorloopig aangeboden op f 9690.28 in ontvangst en in uitgaaf, daar een nieuw model moet wor den afgewacht alvorens tot de aanbieding kan worden overgegaan. Daarna wordt de vergadering gesloten. DHUN EN. Had reeds verleden Woensdag de Nieuwe Harmonie de op de wereld ten toonstelling te Biussel bekroonde firma alh. eene sernade gebracht, ook het bestuur der congregatie heeft zijne 'bekroonde leden de Heereu Boom en Vesters eene ovatie gebracht. Zondag middag ten half 12 waren in hel 'cougregatiezaal uitgenoodigd de bekroonden, de leden van den schoenmakersbond Afd. Drunen de Hanze-leden en eenige notabela der gemeente. De harmonie speelde eenige nummers waarna de H. E. W, H. Deken als Directeur der congregatie de heeren Boom en Vesters geluk wenschte met hunne schitterende be kroning Z. H. E. wees op de groote be- teekeuis dier onderscheiding voor de firman ten op de eerste plaats en tevens voor de Nederlandsche Schoenindustrie iu het alge meen en voor die der Langstraat en voor Drunen in het bijzonder en uitte den wensch dat genoemde H eren zouden voortgaan, om alzoo den goeden naam hunner firma en van Drunens schoenmakerij hoog te houden en meer en meer uit te breiden. Namens ffde Hanze* en de Afd. Drunen jvan den Nederlandschen Bond van schoen fabrikanten sprak de Heer van der Geld een woord van hulde. De Heer Boom 'dankte vooi de hulde hun gebracht. Na een paar marschen van de Harmonie was hulde aan de be- deze welverdiende 'Kroonden afgeloopen. Met den 2den prgs bekroond op de tuziek wedstrijd te Helmoud keerde gisteren vond ouzo Nieuwe Harmonie in Drunen eer. Hoewel laat waren nog honderden belangstellenden aan den tram om ze af te halen. Met volle muziek trokken zij naar hun zaal waar nog lang in volle vreugde de jverwinning besproken werd. Hon eerste strijd is roem/ol geweest. NIEUVVKUIJK. Onze harmonie fDe Eendracht van Onsenoort en Nieuwkuijk* behaalde heden op het concours te Helmond leu tweeden prijs, de hoogste onderscheiding, welke in de derde afdeeliug ie toegekend. 1 Omstreeks 7 ure bracht ons de telegraaf lit blijde nieuws en in een oogenblik was Je geheele gemeente in de weer om tijdig bij de aankomst aanwezig te zijn. Met de Liedertafel aan het hoofd trok nen in optocht naar het lokaal van den deer Merkx. Het wemelde er van belang- itellenden en bij het naderen van den extra ;ram steeg er een oorverdoovend gejuich op vaaraan als 't ware geen einde kwam. De Burgemeester heette de bekroonde ereeeniging van harte welkom en feliciteerde haar met het roemrijk succes. De Beschermheer Jhr. W. de la Court laukte den Burgemeester voor diens wel willende woorden, waarna de President der Liedertafel de WelEd. Heer P. Mostermans lamens //Oefening Baart Kunst* zijne op wachting maakte. De Directeur der ilar- nonie de WelEd. Heer C. v. d. Broek neeuden aan zijn plicht te kort te schieten '.onder een woord van dank te brengen aan dien die hunne belangstelling toonden. Tot in den nacht bleef er een gezellige Irukte. In het begin der vorige week ziju en uadeele van G. v. Drunen alhier de tuijboontn van niet minder dan 36 rekken jestolen. Achtergelaten is een zakdoek Het s te hopen dal deze eene aanwijzing voor Inze ijverig politie ziju om de(n) dief(veD) ■p te sporen. De aflevering der iu het tijdvak van IG-30 Sept, e.k. tot volledige oefening in e leveren lotelingen dezer gemeente z*l pl lebben te 's Bosch op Vrijdag 23 Sept. a.s. en 10 ure v.m. VLIJMEN. De Burgemeester van Vlijmen leeft dit jaar zooals gebruikelijk is aan de ierbergiers vergunning gegeven om muziek- •u danspartijeu te houden hij gelegenheid Ier kermis op Zaterdag 28 Aug. van 4 tot 1 uur en Maandag en Dinsdag daaraan •olgende van 's morgens 10 tot 's avonds 8 mr onder voorwaarden, dat de vertrekken q het huis en de teuten of koepels in de uinen waarin zich gezelschappen bevinden liet zijn afgesloten, doch voor eeu ieder oegankelijk zijn en de uitzichten dier ver rekken niet door gordijnen of hordjes wor- en belemmerd. Solzer en Hesse op. Ook deze uitvoe ring zal wel bezoek trekken, daar beide heeren bij hun vorige optreden ten zeerste hebben voldaan. Maandag en Dinsdag In de kermis- week zal het gebruikelijke vogelschieten plaats hebben. Dit jaar is de beurt aan de St Catharinaschutse gevestigd bij den heer M. de Laat om hare vaardig heid in het treffen van den vogel te toonen Wie Maandag het best schiet wordt koning der Schuts en de goede schutters gaan Dinsdag met de prijzen strijken. A.s. Zondag zal de Eerw. Heer H. v. d. Kamp, die onlangs de Priester wijding ontving, in onze parochiekerk zijn eerste plechtige Mis opdragen. Door de Vlijmensche drankbestrij- dersvereeniging is op ruime schaal de Volksvriend'' kermisblad voor 1910 in onze gemeente verspreid, zulks om de ingezetenen aan te sporen gevolg te gevën aan den wensch in dit blad uit gedrukt, het drankmisbruik met de ker mis te laten. Mogen er allen gevolg aan geven. VRIJHOEVEN-CAPPEL. Bij de Wed. P. Huijsman, Heistraat wordt sedert j. 1, Zaterdag uit den buitenpolder Nederveen- Capelle een D/s-jange zwartbonte hokkeling vaars ter waarde van f100 vermist. RAAMSDONK(Dorp), 16 Aug. Bij den gemeenteveldwachter alhier is terug te be komen een gouden medaillon met ketting, 'twelk genoemde hier gisteren gevonden heeft. In den nacht van Zondag op Maandag is er uit den tuin van den heer A. Tim mermans een mooie kamerstoel ontvreemd. De politie doet onderzoek. DUSSEN, 14 Ang. 1910. Zondag 14 Aug. speelde de voetbalvereeniging //Princes Ju liana* uit Hank een vriendschappelijke wedstrijd tegen 0 Hercules* uit Dussen, op het terrein van laatst genoemde. Na aoder half uur gespeeld te hebben was de stand 2 2. Alzoo speelden de vereenigingen gelijk. Vooral de P. J.ers leverden prachtig spel. Hercules speelde echter wel wat wild. Gisteren viel het ongeveer 3 jarig zoontje van zekeren B. S. al spelende in een zeer diepen vijver. Gelukkig was de ongeveer 12-jarige broer van den kleine in de nabijheid welke den kleine spoedig op het droge wist te brengen. Tegen 3 uur verzamelden zich honderden leerbewerksters en leerbewerkers in den tuin van Apollo. Toen even over 3 uur de Eerw. Bondsadviseur met den Eerw. hr. Donders benevens de bestuursleden en het prachtig ontplooide vaandel op het podium ver schenen ging er uit de enthousiaste me nigte een gejuich op, waaraan geen einde scheen te komen. De Voorzitter, de heer C. Roestenberg heette allen hartelijk welkom en opende deze feestelijkheden met een christen groet. Door de harmonie Apollo werd daarna een flink ingestudeerde marsch ten beste gegeven, wat aanstonds een vroo- lijke stemming onder de massa bracht. De Voorzitter wees hierna de aan wezigen op het schoone en verheven feest. Op de beteekenis hiervan wil hij met diep ingaan doch dit overlaten aan den WelEerw. Heer Donders, Redacteur van »Het Rechte Spoor», Orgaan van den Ned. R. K- Bond van Spoor- en Tram wegpersoneel. Alvorens daartoe echter over te gaan verzocht hij den WelEerw. Bondsadviseur het vaandel te wijden. Dat was 'n treffend oogenblik. Plechtige stilte onder die saamgestroomde R. K. vereenigden. Toen de priester de gebruikelijke ceremoniën had verricht, klonk het Vaandellied, begeleid door de harmoniën Apollo en Euphonia, als een spontane hulde door het luchtruim. KAATSHEUVEL, 16 Aug. 1190. Verwaarloosde kinderen. Verleden week ziju de 3 kinderen vau P. v. H. alhier, doer tusschenkomst vau ous Gemeentebestuur, wegens verregaande ver- waarloozing opgenomen iu een gesticht voor verwaarloosde kinderen. Voor de 3 meisjes een groot geluk te noemen, daar de vader (weduwnaar) niet in staat is om ze een behoorlijke opvoeding te geven. Stoomploeg. In de par. St. Joachimsmoer is verleden Zaterdag een stoomploeg aangekomen om de keiweg nabij de Heibloem Tilburg-Dor- gen een uitgestrektheid van 40 bunder heide om te ploegen. Verleden Maandag waren er reeds vele kijklustigeu. Volgens hunne ge tuigenis, moet het waarlijk verbazingwekkend zijn, deze machine te zien werken. Ze zal een 4 tal weken aldaar werkzaam zijn. Baldadigheid en Diefstal. Bij de landbouwer P. v. L. alhier werden een mas9a knolrapen uitgetrokken en weg gesmeten. Bij de Wed. Z. een appelboom van vruchten en takken ontdaan. Bij L. v. B. sijn op een nacht een aantal aardappelen gerooid, zonder dat men de daders kan opsporen. Columbia. De uitslag van de wedvlucht van Roche- fort door ouze vereeniging Columbia is als volgtLos gelsten 6.30. Aankomst, Het politieuur is voor de kermisdagen astgesteld sis volgt: Zaterdag 20 Aug. op 2 uur, Zoüdag, Maandag en Dinsdag d. a. op I uur, op welke uren de localen loeten zijn ontruimd. Evenals vorige jaren zal ook dit jaar e Zwaansweg gedurende de kermisdagen oor rij- en voertuigen ziju afgesloten. Op Zondag 21 en Zondag 28 Aug. even de heeren van Ierland en Voeten nmoristen te Tilburg eeue prachtige uit- oering iu het café van den heer A. de raan alhier Deze uitvoering vangt aan i avonds precie* half acht en zal zeker, mdat de genoemde humoristen eeu uitste- enden naam hebben, door een groot publiek 'orden bezocht. Entree le rang 50 cent, eer met dame 80 cent, 2e rang 25 cent n voor heer met dame 40 cent. Besproken laatsen extra 10 cent. Van 5 tot 7 uur ijn er kaarten te bekomen. Maandagavond treden in het café au den G. van Wordragen de heeren Opperman 9.29.30 Snaphaan 9.35.20 Snaphaan 9.40.15 v, Ballcom 9.45.46 Snaphaan 9.50.40 v. Balkom 9.52.22 Havermans 9.56.40 Snaphaan 10.6 49 Opperman 10.8.40. Euphoala. De nitvoering van Enphonia is goed ge slaagd. De prachtige nummers werden goed gespeeld, ook de Liedertafel bracht enkele mooie nummers ter gehoore. In één woord we kuunen kort zijn als we van een uit voering van Euphonia spreken de uit voering was flink als van ouds. Oogst. De roggeoogst is hier in volle gang. De boeren op den zandgrond benutten eiken mooien dag om het graan binnen te krijgen. Nog een paar dagen en het gewas is binuen. Jammer dat het zoo tegenvalt en zeer mid. delmatig is. De aren zijn slecht gevuld. Ongoluk. K. viel gisteren van den zolder en brak een arm. Direct moest hij zich onder ge neeskundige behandeling stellen. Vaandelfeest. Het Vaandelfeest, Maandag door den Ned. R. K. Lederbewerkers Arbeiders bond, afdeeling Kaatsheuvel gehoudeu, is schitterend geslaagd. Van uit alle omliggende plaatsen wareD belangstellenden opgekomen om mede getuigen te zijn van deze grootsche plechtigheid. De Eerw. heer Donders beklom daarna het spreekgestoelte. Op treffende en de hem alleen eigen wijze schetste hij de verheven beteekenis van een vaandel. Wat een vaandel is voor een regiment soldaten is ook het vaandel voor een vakvereeniging, het verhevenste het heiligste wat men bezit, iets wat wij steeds moeten volgen en steeds moeten verdedigen. De gewijde redenaar, wiens rede meermalen door luid applaus werd onder broken, vond gelegenheid om er op te wijzen dat op het vaandel als symbool van eenheid twee elkaar omklemmende handen staan. Die eenheid moet in den Bond heerscheo wijl dit de groote kracht, de groote beteekenis van de vereeniging is De leden moeten dan ook nooit het bestuur becritiseeren en befitten. Nadat spreker er ook nog op had gewezen, dat allen steeds met moed en overtuiging voor hunne belangen moeten strijden en dat men, om zijn stoffelijke belangen te verbeteren, niet tot een socialistische vereeniging behoeft toe te treden, wijl die in de RK. vereenigingen op de beste wijze worden verkregen, eindigt spreker met een prachtige pe roratie zijne rede, die op al de aan wezigen eeu machtigen indruk heeft gemaakt. De Voorzitter dankt den spreker voor zijn schoone en leerzame rede en spreekt den wensch uit dat allen zullen begrijpen en opvolgen de wenken door den feest redenaar gegeven. Alsdan traden 2 kleine bruidjes, dochtertjes van de leden Roestenberg en Lensen op het podium In een prachtig vers, zoo echt kinderlijk-ge meend opgezegd, brachten zij, namens de meisjes afdeeling, den WelEerw. heer Van Heeswijk hulde, voor de vele op offeringen en moeiten die hij zich voor den bloei der vereeniging getroost. Onderwijl de stoet zich samenstelde, gaven de harmonieën eenige nummertjes ten beste. Kwart over vijf uur zette de stoet die door de groote deelname zeer lang was, zich in beweging Langs den te volgen weg wapperde vanaf vele wo ningen het nationale dundoek. Bij het Raadhuis gekomen werd het »Wien Neerlands Bloed* en het Vaan dellied gezongen. De Burgemeester, die met den secre taris der gemeente deze hulde in ont vangst nam, zei Levendig ben ik getroffen, door de hulde die gij hier brengt aan den voet van het Raadhuis. Deze hulde is een bewijs van uwe verknochtheid aan het Burgerlijk gezag, aan Hare Majesteit de Koningin en haren wettigen vertegen woordiger in deze gemeente. In deze tijden, waarin het gezag vaak ondermijnd en de rust en orde verstoord wordt door lieden, die het gezag niet beschouwen als komend van God, en het huisgezin en den eigendom niet erkennen, stellen wij des te meer prijs op zoo danige vereenigingen van mannen en vrouwen, die het als hun hoogsten en duursten plicht beschouwen zich schrap te zetten tegen al degenen, die het gezag niet eerbiedigen, die de burger lijke wetten schenden en ondergraven, of op onrechtmatige wijze verandering zouden willen brengen in den bestaanden staat van zaken. Een zoodanige vereeni ging is de Nederl. R. K Lederbewerkers- bond krachtens haar hoogverheven christelijk beginsel, neergelegd in de Encycliek des Pausen, die zij tot leid draad heeft genomen voor haar werken en streven. Wanneer de Katholieke arbeider en arbeidster in den geest van 's Pausen verheven woord naar gepaste verbetering trachten van hun lot en daarbij het oog houden gevestigd op den godsdienst en de plichten, die op hen rusten tegenover de Staatsgemeen- schap, waartoe zij behooren, wanneer ieder christelijk staatsburger, die er toe geroepen is, medewerkt, naar de mate zijner krachten, aan de oplossing der sociale kwestie, wanneer allen één zijn in liefde tot het vaderland, gehoor zaamheid aan de wet en eerbied voor het gezag, dan zal de welvaart en rust van ons dierbaar Nederland verzekerd zijn en verzekerd blijven. Daarom spreek ik thans mijne beste wenschen uit voor den bloei van uwen Bond en beloof dien mijn steun, waar mijn steun noodig mocht blijken. Ik heb gezegd' Een onbedaarlijk applaus bewees hoe deze daad en woorden door die menigte gemeen enaren op hoogen prijs werd gesteld. Nadat door den Voorzitter de Burge meester hartelijk dank was gezegd en de verzekering was gegeven dat de leden het gezag steeds zullen eerbiedigen en handhaven zette den stoet zich in beweging om haar route te vervolgen. Ongeveer 7 uur kwam men in den tuin van Apollo aan waar tot ontbinding werd overgegaan. Alles heeft in de volmaakste orde plaats gehad en ondanks er duizenden vreemdelingen in onze gemeente waren, is er niet het minste voorgevallen. Met trots kan de afd. Kaatsheuvel op dezen dag terugzien en thans met nog meer moed en kracht voortgaan op den eenmaal door haar ingeslagen weg. IIEUSDEN, 16 Aug. 1910. Benoeming. Da heeer J. van Bommel, onderwijzer aan de R. K. Jongenschool alhier, is als zoodanig benoemd aan de Openbare in het naburige Elsboul. Verbetering kennis Runderen. In het a. s. seizoen zal gehouden worden een cnrsns iu kennis van runderen. Jougelui die daaraan wenschen deel te nemen, moeten zich voor 20 Aug. e. k. aanmelden bij den heer Prieburg, rijksveearts alhier. Vergunning verkoop sterken drank. Aan den eigenaar van het van ouds be kende Wapen van Amsterdam is door de hooge regeering alsnog ^vergunning* verleend en wel boven het wettelijk minimum. Voor waar een buitenkansje. Geslaagd. Onze stadgenoot de Heer A. Wijnen slaagde Dinsdag voor het examen gymnastiek Vreeselijk spoorwegongeluk. Een ont zettend spoorwegongeluk heeft Zondag in Zuid-Frankrijk plaats gehad. »Op het station van (Charente Inférieure) zijn twee treinen op elkander geloopen Ér zijn 36 dooden en 70 gewonden*, zoo luidt een Peuter telegram van Zondag Uit nadere berichten, die later over deze spoorwegramp inkwamen, blijkt dat de botsing plaats had om 11 uur in den morgen tusschen een pleziertrein van Bordeaux die voor Royan bestemd was en een goederentrein. Het station'Saujon, waar de catastrophe plaats greep, ligt op 4 K. M. voor Royan-De beide eerste wa gens van den passagierstrein zijn totaal in stukken gereden. In deze wagens bevond zich een gezelschap van 22 jonge dames van een pensionnaat uit Barsac. Verder waren er nog 1200 reizigers in den trein. Ontzettende wanhoopstooneelen spelen zich af bij het herkennen van de lijken der slachtoffers, die haast alle jeudige Dersonen zijn, en gelijk gezegd voor iet meerendeel jonge meisjes. Omtrent de oorzaak wordt nader ge meld, dat het ongeluk aan een ver keerden wisselstand moet worden gewe ten. Volgens de nog later ingekomen berichten bedraagt het aantal dooden 37, dat der gewonden 55. Aanvaring. Een bericht van Lloyd meldt dat het Spaansche stoomschip Martos gisteren bij mist ter hoogte van Tarifa in aanvaring is geweest met het Duitsche stoomschip Elsa. Eerstgenoemd schip is gezonkeneenigen van de pas sagiers en de bemanning werden door de Elsa gered en te Gibraltar aan wal gebracht. Zeven der bemanning en 32 passagiers zijn verdronken. Gearresteerd. Als verdacht den moord op J. M. P. te Neerbeek-Beek (L.) te hebben gepleegd, is gearresteerd de 23-jarige mijnwerker P. Maessen uit Spaubeek. Bij de confrontatie met het lijk moet hij reeds bekend hebben. Hij heeft zijn slachtoffer met een steen de hersenpan verbrijzeld. Een half uur te voren hadden zij nog te zamen in een café vertoefd. Als een groote zeldzaamheid kan be richt worden, dat te Culemborg eene kat vijf jongen heeft gekregen, waarvan er vier aan elkaar zaten gegroeid. KANTOOR VAN RECHTSKUNDIG ADVISEUR. Maasandstraat 33, 'a-BGSCH, Adviezen in alle zake van rechts kundiger) aard. Behandeling vau alle voorkomende Rechtszaken, zoowel bij Rechtbank als bij Kantongerecht, innen van Schudvor- deringen, aanbieden van onderhand- sche accoorden, maken van Contracten enz. enz. Vlugge en prompte afwerking. Billijke conditiën. N.B. Bij niet inkomen der schuldvor deringen iu der minne, worden geen coaten in rekening gebracht. - WAALWIJK. HANDEL IN Spiegels Linoleum, Was en Zeildoek. Dat reeds geruimen lijd te vreezen was, is gebeurd. Door de steeds voortdurende stijging der Lijnoliemarkt, zijn de zeildoeken en Lino leums door de fabrikanten met 15, 20 en 30% verhoogd naar gelang Qualiteit. Toch ben ik in staat, door mijnen grooteu voorraad, iu het voorjaar voor de verhoogiug ingestaan, de voorradige (bijna alle moderne, patronen) bijna voor denzelfden prijs te leveren als voor de verbooging. Ook de koehaar eu tapis-Belge karpet ten, lever ik ook nog aan den ouden prijs, ook dit artikel is door de fabrieken verhoogd. Het goedkoopste adres is voor bochten flenzen en verbinding stukken voor stoom, gas- en waterleiding. Bij de Waalwijk. Vraag prijscourant. s iedere imitatie vau onze van BERGMANN Co., Radebeul- Dresden aüeen echt met Fabrieksmerk Stokpaardjes. Dezelve geeft een zacht, rein gezicht, blozend jeugdig uiter lijk, blanke fluweel-zachte huid en verblindend schoone teint. 50 ets. per stuk bij ANTOON TIELEN. BESOIJEN, 16 Augnstus. De prijs der boter was heden op de markt Hoogste prijs f 1,42. Laagste prijs f 1,36. v De prijs der eieren was 4 en 4:/2 ct ROTTERDAM 16 Augustus. Op de veemarkt waren heden aangevoerd 30 paarden 0 veulen, 0 ezel, 1295 magere en 572 vette runderen 144 vette 80 nuchtere eD 350 graskalv. 0 schapen of lammeren 0 varkens 156 biggen, O bokken of geiten. Koeien en ossen 35 a 40 ct., stieren 30 4 36 ct., kalveren 50 tot 621/, ct., vette export kalveren ct., alles per 1/2 kilo. Melkkoeien f 220 A f 280, kalfkoeien f 250 a 320, stieren f 120 a 290 pinken 80 a 120 graskal veren 30 a 45 vaarzen f 90 a 160 alles mager vee; biggen flla 18.- paarden f 75 a 110. Nuchtere kalveren fok- lG.— A 24— slacht.- 11.— 16. Biggen f 1.60 a 2.00 per week. Op de botermarkt werden aangevoerd 105/8 en 31/16 vn. en 238 stukken u >/s kilo. Prijs le qual 55, 2e qual f 52 3e qual. f49 Per >/s kilo 72'/a a 77Vj ct. ROTTERDAM 15 Augustus. Tarwe f7.— a 9.— per 100 K.G. Rogge verkocht van 16.50 tot f7. per 100 k.g. Gerst. VVinter per 100 kilo f 9.— 10.—. Zomer per 100 kilo 0.a 10.— en Chevalier per 100 kilo f0.— A 0.— Haver per 100 k. f 0.a 0.— Bruine boonen van 0f 0. GORINCHEM, 15 Augustus. Men noteerde heden Ristarwe 1 8.— a 9.roode dito f 8,— a 8,50 witte dito I 8.25 a 8.75 inl. rogge i 5,— a 5 50 Buitenl dito 5.50 A 6.—gerst 4,20 a 5 60 haver 3,25 a 4.duivenboonen 10,a 0.— blauwe erwten 0.0,alles per hectoliter. On de veemarkt waren heden aangevoerd 261 runderen 18 nuchtere kalveren, 19 vette varkens 791 biggeu. le qual. Kalfkoeien i 240 A 320 Kalfvaarzen 1140 a 220 Guiste vaarzen f 100 il 140 Melkkoeien i 200 A 250 1 Vj jarige ossen f A Pinken t 80 a 110 Graskalveren 25 A 50 Nuchtere kalv. f 15 A 20 Aangevoerd 19 vette vai keus van 27 a 28 ct per half kilo, biggen van t 9—, v 20— per •tak. Aangevoerd 0 schapen en lammeren; scha- en f0 a en lammeren f0 k fuer stuk Kippen f 0.40 a f 0.80 per stuk. Eieren 11.05 k 1.10 per 26 stuks. Boter 73 A 75 ct. per '/j kilo.

Echo van het Zuiden | 1910 | | pagina 6