05wsSt bkqssxF F— Mandos-Vinken. Fijne Heeren Mode-Artikelen. Gymnasium-H. B. S. Gemengd Nieuws. WMW1I1. Burgerlijke Stand. Advertentiën. iilEUWS UÏT KAATSHEUVEL Handelsberichten. Firma WED. TIELEN morgen een W.V.—Sparta wedstrijd zou plaats hebben. Door bijzondere om standigheden is deze match uitgesteld en komt in plaats van Sparta een Willem II combinatie bij W.V. op bezoek. Het elftal der Tilburgers is vrij en ver wachten wij dat ze morgen met een flinke combinatie zullen verschijnen, om revanche te nemen, over de onlangs alhier geleden nederlaag. De geel zwarten zullen met één invaller spelen, doch desondanks een stevige equipe in het veld brengen. Het doet ons genoegen morgen de verrichtingen der geel—zwarten te kun nen gadeslaan, want door het groote succes in de uitwedstrijden, is onze nieuwsgierigheid ten zeerste geprikkeld. Aanvang half 3. De competitieindeeling van den B.V.B. bracht W.V. met de volgende clubs in een afdeeling le klasse b Anthony (Oss), B.V.C. (Bosch) Exelsior (Tilburg) Tilburgia, E.V.V. (Eindhoven) G.V.V. „Sparta Waalwijk Vooruit I 2eklasse aB.F.C.(Boxtel)T.A.V.E.N.U. (Tilburg), Advendo II (Breda), H.M.S. II (Breda) Waalwijk Vooruit II. DRUNEN. Woensdagmorgen omstreeks 8 uur vermiste de landbouwer Bergmans op Giersbergen zijn eenig kind een dochtertje van ruim 27a jaar. Huis erf en omtrek werd dadelijk doorzocht, doch het hind was ner gens te vinden. Des middags was nog geen spoor van het kind ontdekt. De politie werd in kennis gesteld. Deze was spoedig ter plaatse en zou trachten met een speurhond het vermiste kind op te sporen. Juist zou men hiermede beginnen toen men het kind bij de ouders terug bracht. Een uur van de ouderlijke woning verwijderd heeft men het kind terug gevonden. Groot was de blijd schap der ouders die reeds het vreeselijkste konden veronderstellen, toen zij hun lieve ling weer terug hadden. Maandag 2 October zal in de school van het dorp om kwart voor 6 uur des namiddag! de landbouwcursus weer een aan vang nemen. Een 20 tal leerlingen znllen hieraan deelnemen. De heer van der Linde uit Vlijmen die de vorige jaren als leer meester optrad, zal ook dit jaar de lessen geven. De totale opbrengst van den verkoop van het Sobriëtss-bloemlje bedraagt alhier f 32.72. Op Zondag 1 October zal door de doele „Constantia* gevestigd bij den Heer Th. Echoot een prijsverschieting plaats hebben voor de leden en eereleden waatmede het seizoen voor 1911 gesloten wordt. Maandag 2 October znllen de prijzen worden uitge reikt en zal wederom een genoeglijk avondje worden voor de leden en honoraire leden van ^Constanti»* waarvan zeer velen in onze gemeente lid zijn. Het gerucht loopt dat hier wederom eeu machinale Schoenfabriek zal worden opgericht. Naar men zegt zullen de firman ten een ürunenscbe en een Kaatsheavelsche combinatie zijn. Moge ditmaal het ver telsel niet zijn yuit de lucht gegrepen*. VLIJMEN. 29 Sept. Als candidaten voor de vacature in onzen gemeenteraad zijn 1.1. Dinsdag gesteld de heeren J. van Engelen Hzn. en M. van Giersbergen. De verkiezing heeft Dinsdag 3 October plaats. In den tuin der Eerw. Zusters tegen over het raadhuis staat een perenboom in vollen bloei. Jammer dat het jaar reeds zoover verstreken isf van plukken zal nu wel niets meer komen. Woensdag 1.1. keerden in ons dorp een twintigtal voerlieden, die tijdens de laatste manoeuvres met hunne paarden de troepen hebben vergezeld. Algemeen klaagden zij over de ontberingen in dezen krijgstocht geleden en het staat te bezien of wel een van hen, zoo zij een volgende maal weder uit- genoodigd worden als karvoerder dienst te doen, deze uitnoodiging zal aannemen. Officieel is weder het mond- en klauw zeer gecoustateerd bij de landbouwers M. van Beurden, L. Branten en L vauVucht Nu de kwaal zich in onze gemeente blijk baar uitbreidt verwachten wij dat onze vee houders, die reeds druk met hallen bezig zijn, in de komende maanden nog wel meer beestjes ter slachtbank zullen voeren. De Burgemeester der Gemeente Vlij men maakt bekend, dat nog eenige personen nalatig zijn geweest in de afhaling der in- kwartieringsgelden en dat deze alsnog in den loop van 8 dagen kan plaats hebbeo. B, en W. van Vlijmen maken bekend dat door H. Vugts te Haarsteeg aan B. en W. van Hedikhuizen vergunoing is gevraagd tot oprichting van een acetyleeninrichting en dat op Zaterdag 7 Oct. 1911 des voormid dag» 11 uur ten raadhuize der gemeente Hedikhuizen gelegenheid bestaat om bezwa ren tegen dit verzoek in te brengen en deze mondeling of schriftelijk toe te lichten. HERPT, 28 Sept. De handel in aardap pelen is deze week zoo levendig. Groote partijen zijn opgekocht. Men betaalde voor eigenheimers f2,80; voor blauwe f310 h f 3.20 en voor Bravo'» en Zeeuwen f 3,25 en soms daarboven. GEN DEREN, 28 Sept. Heden vond de koeherder B. Thar aan deo dijk een patrij- zennest met 17 eieren, waarop het wijfje zat te bioeden. Om dezen tijd van het jaar mag dit zeker een groote zeldzaamheid heete.i. WIJK, 28 Sv.pt, Hedenmorgen werd de vrouw van C. B. alhier verdronken gevon den in de Maas. De reeds 62-jarige vronw was sinds eenigen tijd malende. Ze was hedennacht uit hare woning gelojpen en schijnt zoodoende in de Maas terecht ge komen te zijn. BESOIJEN. Het aandeel dezer ge meente in de kwade posten op de grondbelasting en personeele belasting dienst 1908 bedraagt f47,77. WASPIK. A.s. Maandag begint weder in de O. L. School alhier het herhalings- onderwijs voor de jongens. Reeds hebben zich een zestiental leerlingen aangemeld. We kunnen dit onderwijs vooral voor de oudere jongens, niet genoeg aanbevelen. Jammer genoeg wordt het groote nut er van nog niet altijd door de ouders begrepen. Hedenmorgen kwam de smids knecht van denj heer W. v. O. alhier met zijn fiets in aanraking met den melkwagen. Gelukkig kwam hij gaaf uit de botsing, maar zijn fiets was zeer gehavend. De hooihandel blijft levendig, voornamelijk door uitvoer naar het buitenland, vooral naar Duitschland. Eerste kwaliteit geldt thans f20 a f21, 2e soort f 18 a f20, schraal pershooi f 12 a f 13. SPRANG- Het muisje van de af schaffing der ïkermi.-cadeaux» schijnt nog een staartje te zullen krijgen. Bij velen bestond toch reeds ontevredenheid over de kwaliteit van het brood enz. en deze begint zich nu te uiten. Dinsdag avond werd in het café Maas alhier een vergadering gehouden over deze kwestie. J. Schellen opende de vergadering en zet het doel der vergadering uiteen. Spreker zegt dat het noodig is, door het misbruik dat #de bakkers maken met het gewicht, het Gemeentebestuur te verzoekeu een bepaald gewicht voor het brood vast te stellen. Tevens betoogde spreker de wenschelijkheid aan van het oprichten van een coöperatieve bakkerij. Van het bestuur der Kaatsheuvelsche broodcooperatie waren tegenwoordig de heeren Fabrie en Snaphaan, waarvan laatstgenoemde het woord verkreeg en het werken en de voordeelen van een broodcoöperatie uiteenzette. Spr. vond het wel goed dat het brood op een vast gewicht wordt gebracht, doch zei dat een zeker gewicht nog geen waarborg geeft voor een goede kwaliteit, waarom spreker dan ook opwekte om een brood coöperatie op te richten, waarvoor spr. den steun van Kaatsheuvel toezegde. Daarna werd besloten het Gemeente bestuur te verzoeken een bepaald ge wicht voor het brood vast te stellen. Ook wordt besloten tot de oprichting van een broodcoöperatie. Bij acclamatie werd een voorloopig comité benoemd bestaande uit de heeren C. Uithoven, B. Versteeg, B. v. d. Linden, C. v. Eijst en D. Pol. Een lijst werd ter teekeoing gelegd, waarop staande de vergadering 38 per sonen zich inschreven alslid der coöperatie waarna de vergadering uiteen ging. A.s. Dinsdag zal weer een openbare vergadering worden gehouden- Dinsdag had vrouw v. d. H alhier het ongeluk van den zolder te vallen, waarbij zij zich zeer ernstig bezeerde en geneeskundige hulp moest worden in geroepen. VRIJH.-CAPPEL. De inspectie van de verlofgangers der landweer dezer gemeente, lichting 1905 tot en met 1911 heeft plaats te Kaatsheuvel in de open bare school op Zaterdag 4 Nov. a.s. des voorm. 9,30 Heden Zaterdagavond, zal zoo wij vernam n, de eerste steenlegging plaats hebbenevan het café aan het >Bruggetje> alhier. Dit feit zal een eenigszins feestelijk karakter dragen, daar dit door den heer Burgemeester zal gebeuren in gezelschap van het fanfarecorps voor welk muziekkorps de zaal in dit gebouw zal verrijzen. CAPELLE. De schoenfabriek van den heer A. Kerst, alhier, gaat zoo zeer vooruit, dat uitbreiding van de fabriek noodig is. Men is van plan de fabriek te verbouwen en een petroleummotor aan te schaffen. RAAMSDONKDORP. Op de Woens dag gehouden stierenkeuring zijn goed. gekeurd de stieren van de heeren A Timmermans, H. C. de Bont, L. J. Ver schuren en H. Maton. 3 stieren werden afgekeurd. De heer A. J. Lankhulzen is be noemd tot voorzitter der landbouwver- eeniging >Raamsdonksveer< inplaats van den heer C. M. Sagt die om gezond heidsredenen als zoodanig ontslag heeft genomen. RAAMSDONKSVEER. Deze week viel schipper G. de Bas van zijne schuit in de haven. Al zwemmende wist de drenkeling den kant te bereiken en z:jn leveD te redden. DUSSEN, 29 Sept. Gisteren overkwam den 19-jarigen O. de R. aan de papier fabriek „De Maasmond" alhier een erns tig ongeluk. Naar men ons mededeelt kreeg hij, doordat een ketting brak een pak met „houtpap" circa 200 K. G. wegende op zijn hoofd, Hevig bloedende uit mond, neus en ooren werd hij op genomen en werd telegrafisch genees kundige hulp uit Raamsdonkveer inge roepen. Deze verklaarde den toestand hoogst ernstig en vreesde voor zijn leven. Na verbonden te zijn, mocht hij eerst nog niet vervoerd worden, doch werd later naar het gasthuis te Geertruiden- berg overgebracht. Naar men ons thans mededeelt heeft de geneesheer schedelbreuk geconsta teerd. Den toestand van den ongeluk- kigen was hedenmorgen iets beter. OUDENBOSCH, 28 Sept. De Mare- chaussé Verhagen slaagde, voor het te houden examen te Utrecht, ter verkrij ging van het politiediploma. KAATSHEUVEL, 27 Sept. 1911 Algemeene vergadering Onze R. K. Volksbond zal op 22 en 28 Oct. eene Algemeene vergadering houden. Telkens hebben de helft der leden toegang. Deze maatregel van verdeeling is genomen omdat hier geen enkel ge- douw is, waar alle leden ineens kunnen onderkomen. De behoefte aan een Bonds- gebouw, doet zich in zulke gevallen zeer sterk gevoelen. Hopen wij dat hierin eens verandering kome. Op beide ver gaderingen zal een bekend spreker op treden en een actueel punt behandelen zoo lezen wij op de mededeelingen. Naar wij uit vertrouwbare bron ver nemen is dit bedoeld punt, de kwestie Volksbond en Gildenbond. Met belang stelling zien wij die vergadering tege moet. Zoo spoedig mogelijk hopen wij liervan verslag uit te brengen. Been gebroken. Deze week overkwam hier een alleen wonende weduwe op het fort een ernstig ongeluk. Het algemeen bekende Grietje viel bij den timmerman J. v. d. H. over een dorpel. De val was zoo hevig, dat zij zich aan de hand verwondde en een jeen brak. Zij werd naar het Gasthuis vervoerd, alwaar door den geneesheer het noodige verband werd gelegd. Het zal voor de bejaarde weduwe nog een heel tijdje duren eer zij haar functie als coopvrouw weer kan hervatten. Roekeloosheid, Op de fabriek v. d- hr. Alph. S, had Don- derdagv. een ongeval plaats, dat louter aan dwaze roekeloosheid moet worden toegeschreven, en waarvan de 35 jarige Th. D. het slachtoffer werd. Door iemand van het aldaar werkend personeel werd hij met de harde pit van een perzik in iet oog gegooid. Hevig bloedend moest hij zich onder behandeling van Dr de Both stellen, die vreesde dat de teere oogdeelen zijn gekwetst. Hij zal in en- cele dagen zijn gewoon werk niet mo gen verrichten. En ook de Ongevallen wet komt hem in dit geval niet finan- tieel tegemoet. Dus dubbele schade. Moge dit geval voor anderen eene les zijn.. Op vrije voelen. De vermoedelijke dader van de zware mishandeling j.l. Zondag hier gepleegd, is verleden Donderdag weer in vrijheid gesteld, na eerst te s' Bosch een ver hoor te hebben ondergaan. De toestand van den gewonde, welke zich nog in het Gasthuis bevond, is eenig- zins vooruitgaande, en volgens den ge neesheer buiten sterv*n«gevaar. De ver dachte blijft alle schuld ontkennen, hoe wel twee andere personenen de gewon de zelf verklaren dat H. B. de ware dader is. Wij zijn benieuwd hoe dat zaakje zal afloopen. De rechtbank zal het uitmaken. Nieuwe kerk. Naar wij uit vertrouwbare bron ver nemen is door bijzondere omstandighe den, niet de laagste inschrijver, de aan nemer onze nieuwer kerk geworden, het geen aanvankelijk wel was geschied. Thans vernemen wij, dat het bouwen onzer nieuwe kerk Is opgedragen aan de Heer C Broens uit Tilburg. Als architect treedt op de heer van Hoof uit Tilburg. Binnenkort zal met de uitgravingen begonnen worden. Verschil lende onvoorziene bezwaren hebben in deze zaak van den beginne af veel vertraging gebracht. Boerenbond. LOON-OP-ZAND. Van wege den Boerenbond Is de looierij van den heer Vera tot berging ingericht van hulpmest stoffen, en veevoeder artikelen. Hulp- mestoffen zijn reeds aanwezig terwijl met veevoeder eerstdaags zal begonnen wor den, dit voor de leden verkrijgbaar te stellen, voorloopig eiken Woensdag. HEUSDEN, 25 Sept. 191Ï. Een kanjer. Bij den Heer v. d. Kolk staat ter bezichtiging een eetbare pompoen, die niet minder weegt dan 63 halve kilo's. Teekenschool. Als onderwijzers aan den teekencursus, die alhier vanwege de afdeeling van het Nut in het komende seizoen zal worden gegeven zijn benoeuid de Heer J Boeren, A. C. ter Tooien en H. Wijnands. Parijs. Alle slachtoffers van het on geluk met den autobus, die Parijs in de Seine reed, zijn thans herkend Men telt 11 dooden en 9 gewonden. Onder de dooden bevindt zich o.a. de chauffeur en verder 4 kinderen. De conducteur, die mede in het water was gevallen had zichzelf door zwemmen weten te redden Hij was aan het hoofd verwond en heeft zich naar huis en te bed begeven. Om trent de mogelijke oorzaak van 't ongeluk heeft hij verklaard dat de chauffeur den vorigen dag pas In dienst gekomen was zeer verstrooid, want hij had pas zijn vrouw begraven en bleef als weduwnaar met 6 jonge kinderen achter. In Hotel- Dieu hebben zich hartroeren de tooneelen afgespeeld bij de herken ning der lijken door de nabestaanden. Een man, die bij de ramp vrouw en 2 kinderen had verloren, kreeg een aanval van waanzin en moest zelf in verpleging worden genomen. Onder de redders maakt een schitte rende figuur de geestelijke Richard, proffessor aan een instituut te Belley in de Jura, die met vacantie te Parijs ver toefde. Hij wilde een bezoek orengen aan Notre-Dame en zat in de autobus, doch was zoo gelukkig zich er uit te kunnen werken, zoodra deze in het water viel. Uitmuntend zwemmer, greep hij een zijner medepassagiers en bracht dien aan wal, maar daarmee niet tevreden, sprong de moedige priester dadelijk weer te wa ter en ontrukte een tweede aan den dood. Zoo heeft hij 5 menschenlevens gered, met gevaar voor zijn eigen leven. Na den vijfden keer was hij uitgeput van vermoeienis, maar niettemin zou hij zich nogmaals te water hebben begeven wanneer de omstanders het hem niet belet hadden. Men bracht hem naar een apotheek in de buurt, waar men hem hulp verleende en van een nieuw gees telijk kleed voorzag, dat voor hem uit de Notre-Dame gehaald was. Om halftwee Donderdagmiddag is de autobus opgehaald. Zij is niet zwaar beschadigd. Men vond het lijk van den chauffeur op het voorbalcon, de handen nog krampachtig aan het stuur vastge klemd. Volgens verklaring van den dok ter, die de lijkschouwing verrichtte is de man door den schrik gedood. Milioenenzwendel. De politie te Parijs heelt twee mannen gearresteerd die door de uitgifte van aaudeelen in niet bestaande maatschappijen kleine kapitalisten en renteniers voor eentotaal van 2 millioen frc. hebben benadeeld. De een noemt zich Palmarini, maar heet werkelijk Asgerasciatl en is afkomstig uit Lyon. Hij was vroeger advocaat en heeft reeds 3 jaren gevangenisstraf we gens valschheid in geschrifte ondergaan De andere is een voormalige Hollandsche marine-officier, baron Winter genaamd Onder de slachtoffers dezer bedriegers bevonden zich tal van geestelijken en officieren. Te Dumas (Arkansas) werd een familie, Malpasz geheeten, door de justitie achter volgd, wegens verschillende misdrijven door haar begaan. Bij de achtervolging werden de chef, diens adjunct en twee zoons van Malpasz doodgeschot en. De vader ontkwam, doch werd later ge pakt en gelyncht. Hij zelf was een blanke, de zoons waren mulatten. KAATSHEUVEL. Sobriëtasbloempje. Het Bestuur van Kaatsheuvels Kruis- verbond, aanvankelijk teleurgesteld in zijn pogen tot vorming van een Plaat selijk Comité voor den verkoop van So- briëtas bloempjes, heeft daarin later door de bereidwilligheid van een 14 tal meis jes onzer ingezetenen mogen slagen. De verkoop door genoemd Comité op 24 Sept. in de parochies Kaatsheuvel en Berkdijk heeft f84.20 opgeleverd. Waar lijk het bestuur had voor deze aangele genheid eene goede keuze gedaan en de rechte verkoopsters gevonden. Door vroolijke onschuldige kwinkslagen en grappige argumenten wisten zij me nig aarzelend kooper te overreden en nagenoeg 800 bloempjes te verspreiden. Dank aan de bereidwillige verkoop sters en verder aan allen die tot welsla gen van dit echt Christelijk Liefdewerk hebben bij gedragen. SPECIALITEIT IN Hofleverancier yan II. M. de Koningin. Grootestraat B 14.2. 949 WAALWIJK. GEBOORTEN Henrica Goverdina d. v. J. van der Pennen en P. M. de Graaff. OVERLIJDEN Adriana Francisca Maria van Nunen oud 2 weken Antonius Johannes Kuijten oud 10 weken Elisabeth Verbruggen, wed. van Jacobus Damen oud 86 jaren. HUWELIJKS-AANGIFTEN: Petrus Jo hannes De Boeck oud 27 jaren en Allegonda Johanna Kroot oud 28 jaren. BESOIJEN. Van 15—30 September 1911. GEBORENAdriana Johanna d. v. W. Janssen en J. C. Waegemaekers. OVERLEDEN: Amerentia Maria Smits 17 jaren. De jaarmarkt werd heden weer zeer druk bezocht.. Bij ruimen aanvoer van hoornvee en landbouwartikelen van de handel vlug. De verandering der tem peratuur, gepaard met weldadige regen buien, is op alles van gunstigen invloed zelfs ten opzichte van de schoen- en lederindustrie. Voor inlandsche huiden en vellen bestaat in de goede soorten wat meer kooplust, dit betreft vooral het artikel pairdenhuiden en verder pinken en nuchtere kalfsvellen, terwijl er voor vette vellen of zuigers geen voldoende vraag bestaat. De handel in O. I. runder- en buffelhuiden is voor alsnog onbevredigend op de hoofdmark ten Amsterdam en Rotterdam. De looie rij schijnt aan de hooge eischen der importeurs niet te kunnen voldoen. In W. I. huiden gaat daarentegen betrek kelijk veel om, zoowel te Havre als te Hamburg en Antwerpen, en nu de eerste hand werkelijk flinke concessies verleent op goede oude La Plata huiden is de kooplust toegenomen. Dit heeft vooral op de Antwerpsche markt aanleiding gegeven tot flinke afdoeningen. Omtrent den leerhandel is men in 't buiten- en binnenland voor de toekomst hoopvol gestemd, de vraag neemt gesta dig toe, prijzen zijn vast. Alle studieboeken die de leer lingen van de Gymnasia en Hoogere Burger Scholen behoeven, worden door den Boekhandel dei te Waalwijk geleverd tegen den zelfden prijs als door de uitgevers. 1153 Van 1 lot 23 September 1911. GEBOORTENCornelia d. v. Antonie Snoeren en Gerdina van WanrooijJohannes z. v. Andreas van den Broek en Johanna Groot Petronella d. v. Wiilera Arnoldus Dek kers en Alida Sijke Nieuwenhuijzen Gerdina Pelronella Clasina d. v. Martinus van Brengel en Antonia van Rijswijk Oorselis z. v. Cornelia Gerardus Paapen en Petronella Kops Antonetta WilhelmiDa Maria d. v. Johannes C P M Moscus en Elisabeth H van Alphen Cornelia Januarius z. Heliger Klis en Maria IJpelaar Wilhelmus Cornelia z. v. Cor- nelie J H van Boxtel en Maria van Broek hoven Simon Marions z. v Cornelia J H. van Boxtel en Maria van Broekhoven Wilhelmina d. v. Cornelia Otto en Gerar- dina Semler Catharina Maria d. van Hendricus van Boxtel en Johanna van den Broek Aotonius Jacobus Johannes z. v. Antonlns A Knijlaars en Petronella van Rosmalen Christina Cornelia Antonia, d. v. Wilhelmus van Beers en Antonetta Dirks. OVERLEDEN: Bernardns Dingemaus eerst weduwnaar van Pieternella de Nijs daarna van Antonia van der Velden oud Ï4jaren Theodorus J C Cornelissen oud 10 m. Adriana Koks echtgenoote van Hendrikus Klijn oud 40 jaren Petras F J Timmers oud 3 maanden Hendrik van den Hoven weduwnaar van Helena van Breugel oud 73 jaren Anna Maria de Nijs echtgenoote van Gerardus Didden ond 69 jaren Antonia W. M van Amel6voort oud 3 m. Johannes F van Boxtel oud 4 m. Huij- bertiu van Best echtgenoot van Coruelia van Dongen oud 50 jaren Adriana C M Leermakers oud 2 m, Henrietta W M Stalpers oud 19 m.Martinus J Masters oud 3 ra, Wilhelmus J M van Broek hoven ond lm. Johannes H van den Hoven ond 6 jaren Lucia M. Roestenberg oud 4 m. Johanna Brands oud 82 jaren Petronella J Govers oud 3 jaren Hu- bertus G M van Disseldorp oud 3 m. JohanDa M Sebregts oud i3 m. Simon M van Boxtel oud 1 dag. HUWELIJKEN: Cornelia Lngters oud 19 jaren en Petronella Pruijmboom oud 18jaren Marinus van Wezenbeek ond 39 jaren en Cornelia Maas oud 31 jaren Arnoldus van der Bruggen oud 29 jaren en Wilhel mina Beekmans oud 19 jaren Chiistianns J Broeders oud 25 jaren en Josephina J Timmers oud 24 jaren Cornelis A P Schraauwcrs oud 28 jaren en Petronella M Verhagen ond 27 jaren Johannes G Dannenberg ond 30 jaren en Cornelia van Berkel oud 27 jaren. WAALWIJK, 30 Sept. 1911. Beesten aanvoer 150 stuks. (Veel handel.) Prijzen kalfkoeien f 170 f 285. Vaaizen f140 1230. Varkens 60 stuks f5tot 10. Boter aangevoerd 250 KG. Boterprijzen 1 159 tot f 1.76. Eieren 6 a 6'/j cent. KAATSHEUVEL, 30 Sept. Heden w»9 de prijs der boterHoogste prijs 1.79 Middelprijs f 1,70. Laagste prijs f 1,05 DUSSEN, 30 Sept. Boterprijs per K.G. f 1.44 a 1.73 Middelprijs f 1.68. Aanvoer 88 K.G. Eieren 1.35 per 26 stuks. WASPIK, 22 Sept. De prijs der boter is hier thans gesteld op f 1,74 per Kilo. Eieren ö'/a cent per stuk.

Echo van het Zuiden | 1911 | | pagina 6