PilEllttSIHÏKAAÏSHElvlL A. J. M. JANSEN NIIÏÏWS ÏÏIT EEÏÏSDBS Adyertentiën. Bericht van Inzet. A. J. M. JANSEN Ingezonden Stukken. Telegrammen. Handelsberichten publiek verkoopen: :l den faillieten boedel van Notaris de Vocht door de politie aangehouden G. M. uit Baardwijk. M. was behulpzaam ge weest bij de overbrenging der goederen van het woonhuis naar de zaal »Musis Sacrum waar de verkooping heeft plaats gehad. Bij hem zijn drie dekens in beslag genomen, doch hij geeft voor ze van de dienstbode gekregen te hebben. Later is M, in vrijheid gesteld. Politiezaken Gisteren is door de politie in hechtenis genomen een landlooper die aan den Hoek oneerbare handelingen heeft ge pleegd in tegenwoordigheid van een minderjarig meisje. De landlooper heeft bekend en zal naar de strafgevangenis te 's Bosch worden overgebracht. Verlof Aan den heer G. H. Simonis, te Raamsdonk, lid der Staten van Noord brabant en wethouder der gemeente Raamsdonk is bij kon. besluit verlof verleend tot het dragen van de ver sierselen van ridder der orde van Gre- gorius den Groote, hem door den paus geschonken. Alg. Ned. Bond van Schoenfabrikanten' Vergadering van het Hoofdbestuur van den Alg. Ned. Bond van Schoenfabri kanten, te Tilburg op Maandag 8 Juli e.k., des namiddags om half vier op de bovenzaal van Caté Jan Marinus. AGENDA 1. Notulen der vorige vergadering. 2. Bespreking van het voorstel R V.S., betreffende ouderdoms- en invali diteitsverzekering. 3. Verslag der Commissie, inzake de tariefwet. 4. Vaststelling der bijdrage aan het anti-tariefwet Comité (behoudens goedkeuring der algemeene ver gadering). 5. Bespreking van plannen, om te komen tot prijsverhooging van Schoenwerk. 6. Mededeelingen en rondvraag. *Hollandia Zaterdag j.l. speelde de voetbalclub VVilhelmina uit Kaatsheuvel een vriend schappelijke match tegen Hollandia uit Waalwijk, op het terrein van eerstge noemde. Einde kwam met 83 in het jvoordeel van »Hollandia.< Tariefwet In de te 's Hertogenbosch gehouden feestvergadering ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan der Hanze4 werd een rapport uitgebracht over de Tariefwet. Het pleit o m. voor vrijen invoer van honing, met een beroep op het beginsel van het ontwerp-wet, dat geen invoer rechten wil op producten, die niet vol doende door ons land worden opgeleverd. Voor de Nederlandsche koekfabricatie, die in Brabant in een volksvoedings middel voorziet, is de honingoogst van Nederland te gering in verhouding tot het verbruik. De molenaars zijn sterk gekant tegen de vrijstelling van invoerrecht op granen, ook de leerlooierijen en schoenfabrikan ten protesteeren tegen vrijen invoer van leder en schoenen. Het bestuur der >Hanzec zal in den geest van het rapport aan de Regeering een request indienen. dere onderwijzersin het bisdom Haarlem I der inboedels en het hooi in de schuur zijn jhr. mr. P. J. A. A. M. van Nispen tot niet verzekerd. Sevenaer. te Arnhem, lid van Gedepu teerde Staten van Gelderland en mr. dr. D. P. A. N. Kooien, te Utrecht voor zitter van den Algemeenen Bond van R.K. Kiesvereenigingen. DRUNEN. Woensdag 3 Juli openbare Raadsvergadering ten 5 uur n. m. Aan de orde Ingekomen stukkeD. ELSIIOUT. De landbouwer de B. keerde IJonderdagavond 9 uur met eene kar met 8000 poad hooi huiswaarts. Even voorbij de Conservenfabriek te flensden daalde hij langs de stoep den dijk af, hield te veel links waarop de wagen kantelde en een hooier, die bovenop zat, onder het hooi bedolven geraakte. Groote confusie, doch gelijkertijd behulpzame handen, die van alle kanten kwamen opdageD, om den bedolveue te voorschijn te halen. Eindelijk had racn een voet en nu volgde spoedig de persoon, waarbij men zoo sterk trok, dat zijn been aan de enkel ontwricht werd. Door den Zaterdag 1.1. vergaderde de Afdeeling van „Patrimonium" alhier en werd door haar de volgende Motie aangenomen. De Afdeeling Sprang van het Ned. Werkl. Verbond .Patrimonium" in vergadering bijeen op Zater;ag 29 Juni 1912; gehoord de besprekingen over de Sociale Wetten i'd de Tweede Kamer, inzonderheid over de verwerping der Bakkerswet overwegende, dat de motieven die tot verwerping der Bakkerswet hebben geleid, niet opwegen tegen de groote zedelijke winst, die iu afschaffing van Zondags- en nacht arbeid den bakkersgezellen zou zijn ten deel gevallen, betreurt ten zeerste deze besl.'ssing en de houding der tegenstemmers, inzonderheid die van de leden der rechterzijde brengt eerbiedige en dankbare hulde aan Z.Ex. Minister Talma voor ziju kloeke ver dediging van deze en andere Sociale Wet ten spreekt als haar overtuiging uit, dat meer eenheid in de rechterzijde, tenopzichte van dokter verbonden, kon de patiënt, die aan Q w - „.u i::t "Ui» i 1 de Sociale Wetgeving zeer noodig is vankehjK zijn bewustzijn verloren had, per wek, de ba£ke* rijtuig huiswaarts vervoerd worden. Wagen, paard en hooi is inmiddels ook opgeruimd en niets bleek beschadigd. NIEUWKUIK. Zondagavond gaf onze haimonie „De Eendracht van Nieuwkuik en Onzenoort" voor een talrijk publiek een concert, dat in alle opzichten uitstekend geslaagd mag worden geheeten. Uitgelokt door het prachtig weder waren vele muziek, liefhebbers uit den omtrek tegenwoordig, die hunne groote tevredenheid over de muziek te keunen gaven, wel een bewijs dat onze harmonie in korten tijd groote vorderingen heeft gemaakt, waarvoor den heer instructeur en directeur als ook den leden alle lot toe komt. Zondagmiddag ten 12 uur zal in de zaal van den heer A. Merkx, tramstation alhier, een groot liedereu-matinee worden ge geven door de heeren Jos Wilmont, fort-teuor en G. Ven, bas met als accompapoateur fl. de Ruiter, allen uit Waalwijk. Afgaande op het groote succes dat boven genoemde zangers overal elders behalen, wacht ons Zondag een waar kunstgenot. s HERTOGEN BOSCH. Zaterdag heeft de Hanze, R. K. vereeniging voor den han- deldrij venden middenstand in het bisdom bakkersgezellen op, zich allen bij de Vakbeweging aan te sluiten, om zoo de misstanden in hun bedrijf weg te krijgen, en gaat over tot de orde van den dag. VRIJHOEVEN.CAPPEL. Vanaf heden 1 Juli is onze hulppostbode C. 3. Zwart, benoemd tot postbode te Rijswijk (N.-Br.) Met genoegen deelen wij dit mede, daar wij het hem van harte gunnen en feliciteeren niet alleen den benoemde, maar ook Rijs wijk die een beambte vol trouwe plichts betrachting in zijn midden krijgen. De bakkersvereeniging „Eendracht maakt macht'' ontving heden op hare sta tuten de koninklijke goedkeuring. WASPIK. Zondag 1.1. had alhier een wedstrijd plaats tusschen Brabantia II en W.V. beiden van hier. Stand 42 iu 't voordeel van Brabantia. De toeschouwers hebben van een zeer interessanten wedstrijd genoten. Na den wedstrijd werd door den heer J, v.d. Hoek, namens den welEd. Heer G. Boom van Waspik, aan de overwinnende partij een prachig bouquette aangeboden. Nog langen tijd bleven de beide clubs gezellig in Brabantia's clublokaal bijeen. Zaterdag en Zondag kampeerde Den Bosch, haar 10-jarig bestaan feestelijk een troep aigeuners in onze gemeente >Wij gelooven dat het protest der schoenfabrikanten tegen den vrijen invoer van schoenen, al heel gering is. Ten eerste is er geen geheele vrijdom van schoenen, er is reeds 5% op, maar door de energie der schoenfabrikanten wordt het buitenlandsch schoeisel hoe langer hoe meer verdrongen, omdat ze hier even mooi, goed en billijk worden gemaakt; men heeft hierbij staatshulp niet noodig. Daarom zullen alle schoen fabrikanten niet protesteeren tegen vrij dom van schoenen, als ze dan ook maar vrijdom van leder erbijhouden, wat een gebiedende eisch is. Red. Echo. Tentoonstelling provincie Noord-Brabant te Tilbuig. Te Eindhoven is het plan gerezen op de Tilb. tentoonstelling een eigen pal- viljoen in te richten voor den Eindho- venschen handel en nijverheid. Daartoe zullen de Voorzitter der ka mer van Koophandel, de heer J. W, L. v. d. Putt en een deputatie van de ver eeniging voor Bouwkundige vakken te Eindhoven, met het hoofdcomité der Tentoonstelling a.s. Donderdag eene vergadering houden. Openbaar en bijzonder onderwijs Het bestuur van den Algemeenen bond van R.K. Kiesvereenigingen in Nederland heeft, naar de Tijd meldt, besloten aan een commissie de vraag voor te leggen, hoe te komen tot gelijke behandeling, vanwege de överheid, van het openbaar en het bijzonder lager on derwijs ook in verband met a.s. Grond wetsherziening. De Commissie, die eerstdaags haar werkzaamheden hoopt aan te vangen is samengesteld uit de heeren mgr. Am. F. Diepen, te 's-Bosch, voorzitter van den R.K. Schoolraad A. W. Bos, te Bergen- op-Zoom, voorzitter van den R.K. Onder wijzersbond Id het bisdom Breda F. V. Moerel, te Oudewater, voorzitter van de diocesane vereeniging van R.K. bijzon- gevierd. Aan de vergadering gingen een H. Mis en een optocht vooraf. In de middagvergadering hield N. J. van Beurden, algemeen adviseur van de Hanze, ei n rede overde toekomst van den mid denstand door beroeps-organisatie. Na behandeling van ingediende voorstel len van eeoige afdeelingen werd overgegaan tot de aanbieding van een buste van dr. J. Nou wens aan de Hanze, een geschenk van den heer Meuwsen, te Amsterdam, voorzitter van den Middenstandshond. die wegens Al dien tijd hadden de luitjes zeer veel bekijks van hen, die nieuwsgierig waren naar bet doen en laten van dit volkje. Vooral 's avonds was het druk om 'l kamp. Intusschen hield ieder zijn woning voor en achter goed gesloten, daar men niet op een bezoek van deze nomaden gesteld was. RAAMSDONK(DORP). Onze dorpsge noot A. Damen is dezer dagen als vast ambtenaar bij óe staatsspoorw. aangesteld. Gedurende eenice dagen verblijven ziekte verhinderd was de plechtigheid bij te hier een troep zigeuners naar scnatting wel n" 80 man sterk, om het volkje te verdrijven hebben B. en W. de inwoners verzocht, hen geen voedingsmiddelen te geven of te ver- koopen. RAAMSDONK8VEER. Heden middag wonen. Bij monde van den voorzitter had de aanbieding plaats. Na afloop van de vergadering vereenigde mt'u zich aan een feestdisch, die door een feestavond werd gevolgd. Bij de gisteren gehouden stemming de bliksem in de centrale en de 'woniLg van den heer P. Langerwerf geslagen, waar hij resp. twee meters en een schilderij ver nielde zonder brand of ongelukken te ver oorzaken. voor een lid van den gemeenteraad (vaca ture— Van Banning) zijn uilgebracht 535 geldige stemmen. Hiervan verkregen de heeren H. van Baer (Kath. kieBver.) 245, J. Verhoeven (soc. dem.) 49 en B. van Vught I GEERTRUIDENBERG. De heei N. (ouafh. Kath.) 241 stemmen. De herstem- Meijers, burgemeester van deze gemeente, ming zal plaats hebben op 16 dezer. beeftj naar De Tijd meldt> tegen balf Juh VLIJMEN. Bij de heden middag in het ontslag gevraagd, café van den heer P. van Heivoort alhier DRONGELEN. De cursus voor boeren- gehouden aanbesteding van het bouwen eener mejnjea jQ zuivelbereiding en veevoeding, landbouwerswoning voor den heer A. van dje dezaQ zomer alhier gegeven wordt doo Son werd ingeschreven door Wed. van den heer A B> van Gool te Dussen, werd Oyen en Zo. voor f 625 en door M. Luyben j.l. Woensdagavond mei een 20-tal leerlin- vonr f 580. geQ ge0pendi VRUH. CAPPEL. De groote Liederen- yEEN. De Gemeenteraad heeft in zijne avond d,e morgenavond in de zaal van den deri van 26 Jani ben0emd tot heer A. Stam, door den alom gunstig be- o n r\ ju L,.tonn. Tn. wiuif Secretaris en Gemeente-Ontvanger, de heer J. Timmermans te Zandvoort. kendstaanden foit-tenor Jos. Wümont te Waalwijk, zal worden gegeven, beloofd nog schitterender te worden dan het programma vermeldt. Naar wij toch vernemen zal de bas-zanger G. Ven uit Waalwijk, zijne me- dewerking verleeneD. Wij durven een ieder aanraden Donderdagavond op te gaan naar de zaal van den heer A. Stam. BESOIJEN. Bij G. B. alhier werden den DUSSEN. Bij Koninklijk besluit zijn tot heemraübn van het waterschap „De Zuid- Holl. Polder" benoemd de heeren A. A. H. van Honsewijk eu W. Snoek. De WelEerw. heer Di. G. M. Rennes heeft voor het beroep naar Knijpe bedankt. Bij de op 29 Juni 1.1, gehouden laatsten tijd geregeld brooden gestolen, zon- keuring der lotelingen voor de a.s. lichting der den dader te kunnen snappen. Gisteren werd hij, een boodschapjongen, op heeterdaad betrapt en moest het gestolene natuurlijk direct terug geven. Het liep met hem nog goed af, daar bij er met een flink standje afkwam. Ook deze gemeente heeft een paar dagen last van zigeuners gehad. Gisteren 1913 werden van de 84 ingeschrevenen 12 afgekeurd. Zaterdag geraakte zekeren W. v. M. bij het achteruitrijden met paard en kar in de haven. Gelukkig waren nog al enkele personen aan den loswal, zoodat spoedig paard, kar en voerman op het droge waren gebracht weigerden zij bij een kastelen, de drank, I en kwam hij zoodoende gelukkig met den die zij gebruikt hadden, te betalen, maar de schrik vrij vrouw was zoo cordaat hen tegen te houden zoo lang zij betaald hadden, wat natuurlijk met veel gekijf gepaard ging en een heel opstaudje verwekte. Gisteren zijn zij onder geleide van politie in de richting van den Boscb getransporteerd. SPRANG. Zaterdagmorgen halfvier brak alhier door een onbekende oorzaak brand uit in een laudbouwersschuur van Jac. de Heusden 3 Juli 1912. Afgevaardigde. De afdeeling Heusden van den Bond van Directeurs en Onderwijzers aan Rijks- normaallessen in Nederland heeft als Bie Jzn. De brand sloeg spoedig over naar afgevaardigde voor de Algemeene Ver een huis, bewoond door twee gezinnen. De gadering, die a. s. Zondag te Utrecht bewoneis konden met moeite nog een ge- wordt gehouden, aangewezen den Heer deelte van de inboedels redden. Beide ge- P. Weeda, hoofd der Openbare School bouwen werden geheel in asch gelegd Een te Veen. Een kranig musicus. Onze stadgenoot de Heer G. van Bok hoven nam j.l. Zaterdag en Zondag deel aan den internationalen muziekwedstrijd uitgeschreven door de Philharmonie te Sittard en keerde oudergewoonte gelau werd terug. Dit is dus op zichzelf niets bijzonders, doch wel, dat hij in mede dinging met lal van artisten uit binnen- en buitenland een prijs verwierf in de afdeeling: »Bij uitnemendheid;4 de hoogste onderscheiding dus die te beha len is. 't Is wonder, wanneer wij den begaafden clarinettist, die op muzikaal gebied hier tamelijk als kluizenaar leeft, ook eens te hooren krijgen. Schietwedstrijd St. Blasius. Voor het tegen 28 Juli uitgeschreven concours zijn niet minder dan tien me dailles uitgeloofd, waaronder één van H. M. de Koningin en één van Z.K.H. Prins Hendrikbovendien een zilveren lauwerkrans en tal van personeele geld prijzen. De gelegenheid tot aanmelding is opeugesteld tot en met 20 Juli en daar St. Blasius zich in den vreemde gewoonlijk niet onbetuigd laat, is het te verwachten, dat tal van gezelschappen naar hier zullen komen, zoodat er 28 Juli een ge zellige drukte kan heerschen in onze stad. Maatschappij tot Nut van t Algemeen." In de Dinsdag j.l. gehouden ledenver gadering van het Departement >Heusden" der Maatschappij tot Nut van 't Alge meen werd tot bestuurslid gekozen in plaats van Dr. Erkelens, die deze ge meente metterwoon heeft verlaten, de Heer H. van 't Hoff. Tot bestuursleden der Teekenschool werden voor de vaca ture Dr. Erkelens gekozen, de Heer L. G. van Gendt en voor de vacature C. de Jong, de Heer A. J. Steinz. Kaatsheuvel, 3 Juli 1912. Onderwijs. Thans is definitief door B. en W. vast gesteld in overleg met den Districts school opziener, dat de vacanties voor de openbare scholen zullen duren van Donderdag na den derden Zondag in Juli tot Maandag drie weken daarna. yOude Ziekenfonds*- Als een bewijs hoe „de onderlinge ziekte verzekering" alhier zich in greoten bloei mag verheugen na de jongste wijziging der sta tuten en de uitbreiding van het bestnur, kan dieneu, dat zich nu reeds meer dan 60 nieuwe ledeH hebben aangemeld. Gearresteerd Door onze Marechaussee werd dezer dagen de 16 jatige P. werkzaam op de fabriek van den heer D. gearresteerd en naar de kazerne geleid. Hij werd verdacht van diefstal. Een der werklieden v. B. miste uit zijn jas een beurs met f 7.50 inhoud. Verschillende pe sonen ziju door de politie in verhoor genomen, en van een en ander proces verbaal opgemaakt. De verdachte is thans in vrij heid. Natunrlijk verwekt zoo'n geval heel wat opspraak. Winkel eraf. Door de Firma A. J. Sprangers schoen fabrikant is besloten en de arbeiders ter kennis gebracht, dat hun kruidenierswinkel aan kant zal worden gedaan. Voorzeker een prijzenswaardige daad. Moge ook spoedig de enkele overblijvers dit voorbeeld volgen. Dan hebben we pas een gezonde toestand die stellig en zeker de industrie ten goede komt. Plotseling sterfgeval. De 68 jarige W. v. D. alhier, welke j.l. Zaterdag nog bij de buurlui een pijp tabak rookte, werd thuisgekomen zijnde, plotseling ouwel en was eenigen tijd daarna een lijk zonder dat geneeskundige of geestelijke hulp kon worden verleend. Voorzeker een treurig einde en een harde slag voor vrouw en kin deren, LOONOPZAND. Gisteren avond om streeks halftien dreef bier een luchtballon boven de kom van het dorp zoo laag, dat verschillende lui aan het touw getrokken hebben en jonge snaken zich lieten mee sleuren over heggen en struiken, 't Touw verwarde hier en daar in en trok bij de tramwissel nog een seindraad stuk. Op de weide bij den heer Wijtvliet was in allerijl een bosstroo aangestoken een teeken voor luchtvaarders om daar neer te vallen, doch 't werd niet gewaagd en uit de mand werd geroepen om het touw los te laten, zoodra de eeD of ander ze greep en vóór de boomen van het kasteel werd ballast uitgeworpen. Statig dreef het gevaarte nu heel langzaam hierover eu daalde achter het Land van Kleef in den Duin. Ballon en toebehoorende werden door Van der Lee naar 't tram station vervoerd en de luchtschippers, een drietal heeren uit BeverenVaes in België, logeerden bij den heer G. Wijtvliet alhier en vertrokken heden- morgen per tram. -A.s. Zondag 7 Juli biedt de fanfare Con cordia, ter herdenking aan hare roemvolle overwinning op het groot Nationaal Concours te Zalt Bommel op 27 Mei j.l. haren hono- rairen leden een feestconcert aan. Om 5 uur 's namiddags maakt zij eerst een muzikale wandeling door ons dorp, waarna het concert om 6 uur een aanvang Beemt. Het rijk versierde programma bevat ook het verplichte Concoursnummer, waarmede zij den len prijs en een Eere prijs behaalden, zoodot iedereen zal. kunnen genieten van de heerlijke muziek. Een druk bezoek zij daarom te wachten. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. M. de R. In uw blad van Woensdag j.l. komt het bericht voor, als zou de omnibus van hier naar Kaatsheuvel-Capelle met ingang van 1 Augustus niet meer op de treinen van 's morgens negen uur rijdeD. Daar mij van een algemeene verga dering niets bekend is, schijnt dit besluit te zijn genomen door het bestuur. Ik vind dit wel een eigenmachtig handelen, daar toch op een algemeene vergadering het besluit is genomen, op dezen trein de omnibus te laten rijden, daar de meening der aandeelhouders was, dat door deze omnibusdienst in te leggen, aan een noodzakelijken eisch. werd voldaan. Zou de dienst hierdoor in zijn geheel niet meer rendeeren In elk geval hebben de aandeelhou ders het recht, op de hoogte te worden gesteld van den toest ind, wanneer der gelijke belangrijke wijzigingen plaats vinden en is het geen prijzenswaardig optreden van het bestuur, zelfs al zou den zij het recht hebben zoo te hande len. EEN BELANGSTELLENDE. De wervelstorm in Canada. OTTAWA, 1 Juli. Te Regioa de hoofd stad van Saskatchewan zijn 200 menschen gewond. Een aantal openbare gebouwen en kerken zijn vernield. De voornaamste handels-, bank- en winkelwijken zijn ge teisterd. Sommige kleine gebouwen woeien de straat op. Het grootste verlies aan menschenlevens is geleden vin in de regeeringsgebouwen, de telefoon centrale en de beurs, die omwaaiden. Reddingsploegen zoeken nog in de puin hopen en brengen dooden en gekwetsten te voorschijn. Tot dusver zijn vijfendertig lijken gevonden. 1.50 man bereden politie-agenten heb ben den heelen nacht het oog gehouden op het reddingswerk. NEW YORK, 2 Juli. De bestuurbare ballon Akron, waarmee de luchtschipper Vaniman een poging wilde wagen, den Atlantischen Oceaan over te steken, is door een gasontploffing vernield. De ballon bevond zich op een hoogte van een K M. toen het ongeluk gebeurde. De bemanning uit zeven personen be staande, kwam om. 9 Wn. notaris te Waalwijk maakt bekend, dat de door hem geveilde goederen op 21 Juni jl, (eigendom van den heer de Vocht) met de verhoogingen in bod staan, als volgt Koop I f 3850. Koop II f 1150.— Koop III f 5500.—. De toeslag blijft bepaald op Vrijdag 5 Juli a.sin het hotel van den heer VER- WIEL te Waaldijk. Dagelijks kan ten kantore van voornoem den notaris worden gehoogd. 2382 w n. Notaris te Waalwijk, zal ten verzoeke van de Heeren TIMMER. MANS q.qa. aldaar, op Maandag 8 Juli /p/2 des voormiddags te 10 ure precies op de achterste Hoeve onder Loouopzaud Ongeveer 20 koopen te veld staande beste rogge. Bijeenkomst bij Lucas van der Kaa. achterste Hoeven onder Loonopzand. 2387 Betaling der kooppenningen Kerstmis 1912, I I BESOIJEN, 2 Juli. De prijs der boter was heden op de markt Hoogste prijs 1 1,41. Laagste prijs 1 1,30. Eieren 4 it 41/» cent per stuks. ROTTERDAM 2 Juli. Op de veemarkt waren heden aangevoerd 28 paarden 3 veulen, 0 ezel, 974 magere en 428 vette runderen 167 vette 455 nuchtere en graskalv. 0 schapen oi lammeren 17 varkens 95 öiggen, 0 bokken of geiten. Koeien en ossen 35 ii 44 ct., stieren 34 a 38 ct., kalveren 40 tot 52*/2 ct., vette export kalveren ct., alles per '/j kilo. Melkkoeien f 145 A 300, kalfkoeien f140 A 305, stieren f 140 u 350 pinken 65 a 120 graskal veren a vaarzen f 120 a 190 alles mager vee; biggen f9. a 15.— paarden f 60 a 110 Nuchtere kalveren fok16.50 a 26.50 slacht 8.50 A 14 50 Biggen f 1.30 a 1.50 per week. Op de botermarkt werden aangevoerd 90/8 en 20/16 vn. en 190 stukken van '/o kilo. Prijs le qual. f 56, 2e qual. f 52, 3e 48. Per 1/i kilo 70 a 75 ct. UI iPJIEJJ LËi _Ë!Ji!'L111 1SLL 11

Echo van het Zuiden | 1912 | | pagina 6