„NIET SCHULDIG." Gemengd Nieuws. Rijkspostspaarbank. Burgerlijken Stand. Abonneert U op en Adverteert inditBlad Telegrammen. Handelsberichten Algemeen verspreid en gelezen in de Langstraat en Omgeving, Groot 370 paginas, gebon den in rood linnen. Prijs f 0,60. zij den 3en Augustus 1912 te Sprang opzettelijk Johana J. De Rooij heeft mis handeld door haar met een hakmes, al- hans een scherp voorwerp te slaan, te teken en te snijden en daardoor bloedend e verwonden. Vier getuigen waren gedagvaard. Eisch f20 boete of 40 dagen hech- enis. Sensationeele redding. Te Saint-Denis een badplaats op het eiland Oléron werd n het badhotel een bal gegeven, toen eensklaps een visscher aan den ingang der zaal verscheen en riep »Een schip n nood, 4 menschen verdrinken daar ginds*. Oumiddelijk zweeg de muziek ïn alle balgasten snelden naar het strand waar hun een aangrijpend schouwspel wachtte. Op 200 meters van de haven ver wijderd was de visschersboot »d'Artag- ian«, van La Rochelle, gestrand in het drijfzand. De zee stond hoog en het weer was stormachtig. Drie menschen, een grijsaard en 2 jonge mannen, stonden op het dek en hadden zich aan den mast vastgeklemd om niet door den storm en de stortzeeën over boord ge slagen te worden. Een vierde visscher iad de boot verlaten, maar zonk in het drijfzand weg dat hem reeds tot de leupen reikte. De machtelooze getuigen van dit drama, die op het strand verzameld waren, zagen bij het licht der fakkels de drie menschen op het vaartuig, dat langzaam maar ze ker in het zand verzonk. De vloed kwam steeds hooger en steeds feller sloegen de golven over het scheepje heen. De man in het drijfzand was al geheel ver dwenen. Eensklaps zag men dat de twee jonve mannen den grijsaard elk aan een kant vasthielden en met hem in zee spron gen. Langen tijd zag men niets meer van hen, maar eindelijk wierp eeD golf hen op het strand. Zij waren bewuste loos, maar dank zij den krachtigen po gingen der geneesheeren, ondersteund door de visschers, slaagde men er in, alle drie tot het leven terug te brengen. Doodslag. Te Maastricht heeft Zater dagavond zekere Gourtens den beton werker Haek, na een woordenwisseling eenige slagen toegebracht. Haek viel op de straatsteenen. bekwam een schedel breuk en is overleden. De dader is aan gehouden en heeft reeds bekend. De overledene laat een talrijk gezin achter. Stroopersdrama. Vrijdagmorgen werd het dorpje Rucphen wederom in beroe- ring gebracht door een stroopersdrama met doodelijken afloop, dat in den nacht van Donderdag op Vrijdag, nabij de grens onder deze gemeente had plaats gehad. Ziehier hetgeen wij, na een persoon lijk onderzoek, daaromtrent te weten kwamen 't Was Donderdagavond ruim elf uur dat de boschwachters H- Maas, Koo Goorden en C. Pelles op surveillance uit een bosch kwamen, grenzende aan de Langendijksche Heide, een twintig minuten van de Belgische grens. Vlak bij, op ongeveer, 50 M. afstand zagen zij het zoeklicht van een lichtbak, waar van de uiterste stralen hen reeds belicht ten. Van den hoogen boschrand sprongen de wachters io een onder hen liggende greppel, toen op 't zelfde oogenblik één der stroopers een schot op hen afvuurde waarvan de hagel hen fluitend over het hoofd joeg. Op het geroep der boschwachters halt I politie kwam het zoeklicht nog meer naderbij en terwijl de stroopers achter den lichtbak in de duisternis verscholen bleven, trachtten zij de boschwachters nog meer in den lichtschijn te krijgen om daarna hun doel des te zekerder te treffen. Uit al'es bleek dan ook dat de stroopers op een hevig verzet voorbereid waren. Bevreesd voor eigen leven, meenden de boschwachters thans het oogenblik gekomen om daadwerkelijk op te treden en ofschoon zij door het fel uitstralende licht niemand konden onderscheiderf, losten zij gezamenlijk, na nogmaals gewaarschuwd te hebben, in die richting van den lichtbak en op ruim manshoogte, hunne geweren. Ofschoon van gedachte dat de schoten wel over hen heen zou den gegaan zijn, zagen zij plotseling de lichtbak vallen en een kerel, vlak daar achter, wankelend tegen den grond storten. Alsnu sprongen de wachters te voor schijn, doch een hevig gevloek en de bedreiging van een paar mannenstem men (waarvan zij de gestalten in de duisternis niet konden onderscheiden,) dat, zoo zij nog een voet naderbij kwa men, men hen kapot zou schieten, deed de boschwachters besluiten hun eigen leven niet te wagen en eerst hulp te gaan halen bij de maréchaussées te Rucphen. Toen brigadier Sijsterman met de boschwachters eenigen tijd nadien op de plaats van het voorval aankwamen, vonden ze een paar pas achter de ge vallen lichtbak een man liggen, omstreeks 25 jaar oud, met dik opgezwollen ge laat, waarop de lijkkleur, de ingetreden dood reeds afteekende. Daar bij de heerschende duisternis niemand den man herkende, werd hij op een kar geladen en naar Rucphen gereden. Aldaar bleek het te zijn de arbeider I'. Konings, bijgenaamd »Peerke de Valk* oud 23 jaar, wonende op »het Hoekje* een gehucht behoorende tot de gemeente Rucphen doch kerkelijk Roo sendaal. Ondertusschen had de uitstekend ge dresseerde politiehond van brigadier Sijsterman, nabij de plaats van het dra ma een pet opgespoord en eenige hon derden meters verder een bus carbid. Terstond werd de justitie te Breda gewaarschuwd, en reeds in den voor middag arriveerde het gerecht vergezeld van 2 geneesheeren. Deze constateerden bij het sectieonderzoek dat de ongeluk kige slechts door één hagelkorreltje was geraakt geworden, en dat was aan de linkerslaap, hetwelk zoo diep was doorgedrongen dat de hersenen geraakt werden, hetwelk de dood tengevolge had. Wonderlijk genoeg was verder, noch in de kleeren eenige hagelkorrel te vin den. Ook ter plaatse waar het voorval had plaats gehad, werd door de justitie een onderzoek ingesteld en werd nadien als vermoede medeplichtige aan dit stroo persdrama, door de maréchaussée opge bracht, de arbeider M. Rommens, bijge naamd »de Platte.* wonende eveneens op >het hoekje*. Deze ontkende echter tenstelligste dien nacht uit geweest te zijn. Ofschoon eeni ge aanwijzingen en een huiszoeking het tegendeel bewezen zoo o.a. dat een an dere boschwachter zekere Van Osta. hem dien nacht omstreeks half één op weg naar huis was tegengekomen, ver volgens dat de gevonden pet door de zuster van M. R. erkend werd, als zijnde de pet van haar broer en ook de voet sporen met die van den verdachte over eenstemden, meende de justitie geen termen termen te hebben om deze ver dachte in bewaring te houden en werd hij na verhoord te zijn op vrije voeten gelaten. Trouwens het feit wie nu juist op de boschwachters geschoten heeft zal, nu er één strooper gevallen is wel nooit bekend worden. Uit het verder onderzoek is gebleken dat hoogstwaarschijnlijk de stroopers met hun driën waren, één die jaagde, één die den lichtbak vasthield en één die op den uitkijk stond. Dit stroopersdrama heeft overigens in deze streek veel opspraak verwekt, waarbij het natuurlijk aan de noodige meest onmogelijke beschouwingen niet ontbreekt. De getroffene P. Konings laat eene vrouw en twee kinderen achter. (Gw.) Verschrikkelijke dood van een jongen Een jongen, met name Chester Betts, raakte te Flint, in den Amerikaanschen Staat Dichigan, bij de opstijging van een ballon in een der touwen verward en werd zoodoende 2000 voet hoog mee gevoerd. Op die hoogte liet het touw los en de jongen viel op het dak van een huis, waar hij onmiddelijk dood was. Slachtoffers van branden. Een ramp wel ke den dood van zes personen veroor zaakte, is nabij Belfort voorgevallen. Daar brak in het dorp Vescemont een hevige brand uit in het huis van den landbouwer Tiot. Al de personen daar aanwezig be gonnen het vuur te bestrijden, om te be letten dat aanpalende huizen werden aan getast. Huisgenooten drongen in de wo ning om meubelen te redden. Plotseling stortten de muren iu, evenals het dak. Ze ven redders werden er onder begraven. Zes zijn gedood en een zwaar gewond ge worden. Uit Ogdensburg (Staat New-York) meldt men, dat een brand uitbrak in de hoeve Harrison tijdens de afwezigheid der ouders. Vier kindertjes kwamen in de vlammen om Alleen het oudste, ll jaar, tellend, kon ontsnappen. De onge lukkige ouders vernamen den ramp eerst 's avonds bij den terugkeer van het veld. Drie personen door electrischen stroom gedood. In het dorp Unterbrunn weigerde een dorschmachine eergisteren plotse ling te werken. Men vermoedde, dat er een fout zat in de geleidiug, die den electrischen stroom toevoerde, waarmee de machine gedreven werd. Bij het zoeken naar de fout raakte een knecht per ongeluk den electrischen kabel aan en werd op slag gedood. Een zoon van den eigenaar der machine wilde de man van den kabel aftrekken, doch op het oogenblik dat hij hem bij den arm greep kreeg ook hij den stroom door het lichaam en was onmiddellijk dood. Een school jongen, die te hulp wilde komen, werd met zulk een geweld tegen den grond geworpen, dat hij een hersenschudding kreeg en weldra aan de gevolgen over leed. Eigen schuldZondagavond sprongen te Weurt drie jongens op de tram. Ter wijl de 14-jarige W. Jansen naar den conducteur uitzag, kwam hij met het hoofd in aanraking met een langs den weg staanden boom. Hij kreeg daarbij een zoo ernstige verwonding dat hij na en kele oogenblikken overleed. Door de tram overredenZaterdagavond reed de electrlsche tram van Velp naar Arnhem van het station der Geldersche stoomtram te Velp af en wilde in de Hoofdstraat te Velp zekere D., die in beschonken toestand verkeerde, op de in volle vaart zijnde tram springen. Hij deed den sprong aan den kant, waar het afsluithek van het achterbalkon van den motorwagen gesloten was en kwam te vallen. Door den val geraakte D. on der den volgwagen door welk voertuig hij werd overreden met het gevolg dat hij onmiddelijk dood was (»Maandagcourant.<) Overreden. Men meldt uit Eindhoven Op de spoorlijn EindhovenBoxtel tusschen de wachtposten 50 en 51 onder de gemeente Woensel, is gisterenmorgen drie uur het lijk gevonden van een tot nu toe onbekend gebleven persoon, ver moedelijk een circa 25-jarig Duitscher. Het hoofd was van het lichaam ge scheiden terwijl de linkerschouder ernstig was gewond. De oudste inwoner van ons land. De oudste inwoner in ons land Gijs van Ham te Oosterhout, hoopt den 17en Septem ber zijn 103en jaardag te herdenken. Er is een commissie gevormd welke er voor zorgen zal, dat die dag niet onop gemerkt voorbijgaat. Verschrikkelijke daad van een krank zinnige. Een krankzinnige soldaat te Ro- manshorn, aan het Boden-meer, heeft een verschrikkelijke daad gepleegd, die de stad, ja, de heele streek in opschud ding bracht. De ongelukkige heeft in zijn zinnelooze woede zeven personen doodgeschoten en acht anderen zwaar gewond. Schwarz, zoo heet de ongeluk kige, was Donderdag, wegens waanzin uit den dienst ontslagen maar had zijn geweer, dat in Zwitserland het ei gendom is der soldaten, mee naar huis gekregen. Met dit wapen bedreigde de krankzinnige verschillende personen, o. a. ook zijn zwager. Dit gebeurde Vrijdag namiddag en de ontslagen soldaat moest nog enkele dagen in de woning van zijn zuster blijven, alvorens hij naar een ge sticht zou worden overgebrachtDe zwager, bang voor ongelukken, ging naar de politie, met het verzoek, om den gevaarlijken krankzinnige in verzekerde bewaring te zetten. Aan dit verzoek zou voldaan worden en de politie trok er op uit om Schwarz te arresteeren. 't Was zeven uur 's avonds toen de politie bij het huis aankwam. Schwarz liep in het tuintje, maar op het zien van de agenten, rende hij het huis binnen en barricadeerde de deuren. De politie-agenten bestormden de deur, maar plotseling klonken er schoten. De krankzinnige had zijn soldaten-geweer genomen en schoot met scherp op zijn belegeraars. Een slagersknecht, die de politie te hulp wilde komen, viel als eerste slachtoffer een spoorwegbeambte, die over straat liep onderging hetzelfde lot. De krankzinnige bleef maar door vuren op de voorbijgangers men begrijpt niet waar hij zooveel kogels vandaan haalde doodde nog drie personen en verwondde er zes levensgevaarlijk. Ondertusschen werd de stormklok ge luid. Alle burgers, werden te midder nacht opgeroepen om een belegering van het huis te beginnen. Het gebouw werd van alle kanten doorschoten en toen de kanonnade van binnenaf niet meer werd beantwoord, brak men in het huis en werd er niets gevonden dan een geweer en de overgebleven ammunitie een revolver ontbrak. De krankzinnige had er zich mee gewapend om op zijn vlucht nog verdere slachtoffers te maken. Vanaf het dak der woning was hij in een boom gesprongen, naar beneden geklau terd en vandaar in ,n bosch gevlucht. Weer luidde de stormklok ter vervolging met 12 politiehonden gingen de politie en een groot aantal gewapende burgers er op uit om den gevaarlijken man te zoeken. Een politieagent had hem Za terdag heel in de vroegte, bijna te pak ken maar Schwarz loste, heel onverwacht enkele schoten op den agent, die dood neerviel. In den namiddag kwam de krank zinnige bij de woning van een kuiper. De bewoner wist wie hij voor zich had en wilde den man aanhouden, maar de vluchteling trok andermaal zijn revolver en schoot den dapperen kuiper dood. Door het knallen der schoten, was de politie den vluchteling op het spoor ge komen. Twee agenten stonden op het punt hem te arresteeren, toen Schwarz hen beide ernstig verwondde zoodat ook zij buitengevecht waren gesteld. Spoedig was de ongelukkige geheel omsingeld. Van alle kanten werd op hem geschoten en toen hij aan hals en voet gewond was, moest hij zijn misdadig werk opgeven. Hij werd gevangen genomen en zwaar gewond naar het krankzinni gengesticht overgebracht. Dubbele moord. Donderdagnacht is op de Leopoldslei te Antwerpen een dubbele moord gepleegd, die in de stad ontzaglijke opschudding heeft verwekt. Een 50 jarige huisbewaarster en haar 20-jarige dochter zijn n. 1. door hamer slagen afgemaakt. De >Nieuwe Gazet* deelt daaromtrent het volgende mede. De zoon van de huisbewaarster kwam te middernacht thuis en vond zijn moe der op de trap liggen met verbrijzelden schedel. Hij riep zijn zuster, doch bekwam geen antwoord. Toen nam hij zijn moe der op, en droeg haar naar een kamertje beneden en begon haar te verzorgen, doch hij zag reeds spoedig in, dat geen zorgen meer baten konden. Door ang stig voorgevoel gedreven, snelde hij de trap op en vond op een bovenkamertje zijn 20-jarige zuster, zwaar door hamer slagen op het hoofd, in een bloedplas liggen. Het meisje ademde nog zwakjes. Hij trachte het nog steeds vloeiende bloed te stelpen, maar dit gelukte hem niet. Eindelijk liep hij naar buiten, om uit een naburig koffiehuis hulp te halen. Weldra kwam een dokter, die constateer de, dat de moeder reeds 4 uren dood was, zoodat de misdaad tegen 8 uur 's avonds moet hebben plaats gehad. De dochter leefde nog en moest in allerijl naar het Camillingesticht gebracht wor den, waar zij des ochtends overleden is. Van de moordenaars is nog geen spoor ontdekt. Verleden jaar omstreeks dezen tijd werd in hetzelfde huis gestolen en de daders zijn van toen af nog steeds on bekend gebleven. »De Nieuwe Gazet» oppert nu het vermoeden dat dezelfde schurken thans bezig waren te stelen en toen, door de vrouwen verrast, de ijse- lijke daad hebben bedreven. Doodelijke mishandelingZondagavond omsteeks halftien werd even buiten de herberg van Arn. v. Heerebeek te Best een zekere Adr. Vervoort met een mes zoodanig gestoken, dat hij na weinige oogenblikken den geest gaf. De zaak is hier zéér duister, want van voorafgaande ruzie was ongeveer geen sprake en de steek was toegebracht op een wijze dat de dood wel volgen moest, n.l. in de borst. Als de vermoedelijke daders worden genoemd 3 gebroeders van v. K...., van Oirschot vóór 2 a 3 jaren naar hier ver huisd. Een der gebroeders is tengevolge van een ontvangen messteek ten volle bediend, terwijl de andere twee gevan kelijk naar Oirschot gebracht zijn. Ernstig ongeluk. Maandagmi ddag circa 5 uur had aan den nieuwen bouw der villa genaamd Huize De Burgt* voor den Weledelgestrengen heer Mr. N. Smits van Oijen te Stratum een ernstig ongeluk plaats. Door het breken van een steiger op een hoogte van circa 7 meter viel een 5-tal personen, welke aldaar bezig waren met het optrekken van een zijmuur naar benedenalsmede eeD hoop steenen kuipen met kalk en ijzeren balken, welke ge deeltelijk op de personen terecht kwamen Een zekere G. Gornuijt uit Nuenen be kwam slechts een letsel aan het hoofd en aan de rechterhand, doordat hij in der haast weg wist te kruipen. Een ze kere C. v. Liempde uit Schijodel werd geblesseerd aan schouder en hoofd J. Kruijzen uit Stratum werd ernstig gewond aan beide voeten. W Spatings uit Tilburg brak zijn rech terbeen, terwijl hij verschillende kwetsuren bekwam o.a. aan het hoofd. Het ergste is er aan toe de opperman C. Saaren. Behalve blessuren aan het hoofd en aan beide beenen heeft hij inwendige kneu zingen bekomen, zoodat voor hem het erntigste wordt gevreesd. Oorzaak van het ongeval is het breken van een-touw waarmede een korteling aan den steiger was vastgemaakt. Spoedig waren drie doktoren aanwe zig welke het eerste verband legden. Spatings uit Tilburg en Saaren uit Stratum werden per brancard naar het Liefdegesticht te Stratum vervoerd ter verdere behandeling naar huis. Daar de aannemer de heer Jac. Groe- nendaal uit Breda alles degelijk had voorzien is het bijna onbegrijpelijk dat het ongeluk heeft kunnen plaats hebben. Drama. Ten huize van een notaris te Cadix heeft zich gisteren een droevig drama afgespeeld. Twee verloofden zouden daar een huwelijkscontract tee kenen, toen plotseling een jonge vrouw het huis binnendrong en een revolver schot losteop den jongen man, die doode- lijk getroffen neerstortte. De schuldige werd onmiddellijk aan gehouden en verklaarde den man te heb ben gedood, die zijn woord tegenover haar had gebroken. Het bleek echter dat ze een verkeerden persoon had voor gehad. Toen ze dit hoorde werd de vrouw van schrik krankzinnig. Mijngasontploffing. LENS (Nauw van Calais), 3 Sept. In de mijn Clarence bij Brusjr ia een ontploffing geweest op het oogenblik dat 60 mijnwerkers beneden waren. Men heeft er 14 met ernstige brandwonden boven gebracht. BETHIINE, 3 Sept. Er heeft om kwart over twee hedenoamiddag in de Clarencemijn een mijngasontploffing plaats gehad. Er is een dienst ingesteld om de orde te hand haven. Gendarmes en ploegen redders van de maatschappijen te Bruay, Lens en Liévin zijn erheen gezonden. Zij hebben groote moeite om in de galerijen vooruit te komen. Er heerscht een sombere stilte onder de menigte, mannen, vrouwen en kinderen, die zich voor bet hek, dat de mijnopening af sluit, verdringt. Van de 73 mijnwerkers, die zich in de Clarencemijn bevonden, zijn er 15 on gedeerd uitgekomen. Waar de anderen zijn weet men nog niet. Van de 73 mijnwerkers, die in de Clarencemijn waren, zijn er 10 in geslaagd bijna zonder brandwonden door eigen mid delen er uit te komen 28 die boven kwa men hadden ernstige brandwonden en zijn naar het ziekenhuis gebracht, waar een hunner bezweek. Er aijn drie dooden boven gebracht. De 37 mijnwerkers, die nog in de mijn zijn, worden als verloren beschouwd. Een zeer dichte rook vult alle galerijen elk oogenblik hebben er ernstige instortin gen plaats. BESOIJEN. Verkrijgbavr bij de Waal wij ksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen, Aan het postkantoor WAALWIJK en de daaronder resaorteerende, hulppostkantoren werd gedurende de maand Aug. 1912, Ingelegd f 11453.46'/, Terugbetaald f 10146,12 Het laatste, door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 6068. Aan het postkantoor VLIJMEN en de daaronder ressorteerende hulppostkantoren werd gedurende de maand Ang. 1912, Ingelegd f 12407.21. Terugbetaald 1*7245.73 Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 3422. Over de maand Aug. werd op het hulp-postkan toor te SPRANG op 's Rijkspostspaarbank inge legd f 1523,48 en terugbetaald f979.93 Over de maand Ang. 1912, werd op het hulp postkantoor te/BESOIJEN op's Rijkspostspaar bank ingelegd f3008,94. en terngbetaald f2396,64. meer ingelegd dan terugbetaald f612,30. GEBORENAdriaan z. v. G. Braspenning en A. van Wijlen; Gerrit z. v. P. Kuijsten en J. Vos Johanna, Maria, Josephina d. v. J. M. P- v. d. Sande en H. W. F. Miibel. OVERLEDENCornelius Joseph Schalken 3 w. HUW.-AANGIFTE. Leonard Blom 22j-en Maria v. d. Hammen 20 j. Adrianus Antonius Leijtens 31 j. en Petronella Jolie 20 j. Wilhelmus Henricus de Graaf 21 j. en Maria, Johanna Zijlmans 19 j. BESOIJEN, 3 September. De prijs der boter was heden op de markt Uoogste prijs i 1,41. Laagste prijs 1 1,30. Eieren 5 a cent per stuk. ROTTERDAM 3 September Op de veemarkt waren heden aangevoerd 70 paarden 0 veulen, l ezel, 1450 magere en 547 vette runderen 140 vette 128 nuchtere en 560 graskalv. 0 schapen oi lammeren 0 varkens 198 biggen, 4 bokken of geiten. Koeien en ossen 36 tot 44 a ct., stieren 32 tot 37 a ct., kalveren 52 tot 57 0 ct., vette export kalveren ct., alles per kilo. Melkkoeien f 140 l 330, kalfkoeien f 145 345, stieren f 120 a 360 pinken 80 a 120 graskal veren 30 a 100 vaarzen f 120 a 190 alles mager veebiggen f 11.— a 17.— paarden 1 60 a 170 Nuchtere kalveren fok— 20.k 30.— slacht 14.— 18.— Biggen f 1.50 1.80 per week. Op de botermarkt werden aangevoerd 87/8 en 18/16 vn. en 174 stukken van kilo. Prijs le qual. f 57, 2e qual. f 54, 3e 50. Per »/s kilo 75 a 80 ct. GORINCHEM, 2 September. Men noteerde heden: Ristarwe 19.75 a 10.50 roodedito f 9,25 a 10,25 witte dito 1 9.75 a 10.40 inl. rogge 5 6,a 6,50 Bnitenl dito 6 60 7.gerst 5,80 a 6 80 haver 4,40 6.— duivenboonen f-,— a 0.— blauwe erwten 0.a 0,alles per hectoliter. Op de veemarkt waren heden aangevoerd 454 runaeren 13 nuchtere kalveren, 29 vette varkens 851 biggen. le qual. Kalfkoeien 1 240 300 Kalfvaarzen f 200 a 240 Guiste vaarzen i 120 k 160 Melkkoeien 1 1 220 260 2'/j jarige ossen f k Pinken f 100 a 120 Graskalveren f 50 90 Nuchtere fealv. 16 a 24 Aangevoerd 2) vette varkens van 30 a 32 ct per half kilo, biggen van I 8—, a 17per stuk. Aangevoerd 0 schapeD en lammeren scha pen a lammeren f 0 1 fper stuk. Kippena fper stuk. Boter 75 f a 78 c. per '/s kilo. Eieren 1.10 1.15 per 26 stuks. ROTTERDAM 2 September. Tarwe f 11.70 a f12.- per 100 K.G. Rogge verkocht van 10.00 totfO.perlOOk.g Gerst. Winter per 100 kilo f 0.10.Zomer per 100 kilo 0.a i 0.en Chevalier per 100 kilo f—.00 Haver per 100 k. f 0.a Bruine boonen van f f

Echo van het Zuiden | 1912 | | pagina 6