wegens verbouwing. De steeds toenemende drukte was oorzaak van den aankoop der twee panden v. d. Well en Jansen. Om ruimte te maken voor de bestaande magazijnen, zijn wij, voor eventueele beschadiging onzer goederen, drin gend genoodzaakt, de enorme voorradenin korten tijd reusachtig te ver minderen, Dit deed ons besluiten, den verkoop door een te foreeerén. De spotkoopjes in stoffen, katoentjes, witte goederen, ge maakte ondergoederen, mantels en costumes, blouses en kinderjurken, boezelaars, tapijten, dekens enz. zijn thans zoo veelvuldig, dat wij eenieder ten sterkste aanraden van deze buitengewone gelegenheid te profiteered MAGAZIJN „DE ZON" 's-Hertogenbosch. Mantels en Costumes (genretailleur), betere Confectie en prima Goederen. Zeer élégante Mantels en Costumes [genre tailleur] chique Zomertoiletten, Blouses en Costumerokken Deze étalages moet U gewis niet verzuimen te bezichtigen. •••Vv' V'Ht: 42 Filialen alleen in onderstaande plaatsenAmsterdam, Rotterdam, 's Hage, Leiden, Haarlem, Alkmaar, Hoorn, Leeuwarden, Sneek, De venter, Utrecht, Arnhem, Nijmegen, Eindhoven, Maastricht, Tilburg, Breda, Dordrecht, Zwolle, Middelburg, Delft, Gouda, Zaandam, Venlo. hetwelk wij de vorige week mochten ondervinden met onze speciale aanbiedingen in bewijst ons opnieuw, dat de Dames toch steeds voorkeur geven aan Hierdoor aangemoedigd olïreeren wij U deze week opnieuw, iu de bekende prima kwaliteiten en ook voor enorm gereduceerde, fabelachtig lage prijzen (geëtaleerd in de vitrine Postelstraat,) (geëtaleerd in de vitrine Vuchterstraat). buitengewone aJgebeele prijsverlaging. Troon Dreesmann SUCCES en Firm FRANS BERGMA 's Bosch.

Echo van het Zuiden | 1913 | | pagina 4