Reclame BINNENLAND, Provinciaal Nieuws. Ouden van dagen. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. dc Egeïschereliaaden ontneemt zijn wij niet in staat ons behoorlijk te verdedi gen. Wij zullen er voor vechten en als 't moet er voor sterven. De Grieksche regeering heeft reeds besloten eenige lichtingen der reserve op te roepen van de eilanden Samos, Chios, Mytilene en Lemnos. Ouden van dagen vooral dienen acht te slaan op de goede werking hunner niereD, want met het vermeerderen der jaren worden do organen zwakker, en daardoor hebben menschen op leeftijd meer last van kwal&u al» rugpijn, stijfheid en rheumatiscbe pynen in de spieren en gewrichten, duizHigheid, vlekken voor de oogen. slapeloosneid, hait- kloppingen, pijnlijkheid der ledematen, moeite bij het loozen of ophouden der urine enz. Voor menschen op leeftijd zullen Foster's Rugpijn Nieren Pillen van uitstekende bulp blijken, want dit geneesmiddel heeft een versterkenee en opwekkende uitwerking op de trage nieien; het helpt haar om het bloed te filtreereu van de schadelijke bestanddeelen als urinestof, urinezuur en het ovortollige wate, welke als urine het lichaam verlrten. Te Waalwijk verkrijgbaar bij Wed.Orie- Dumonlin, Markt. Toezending gercbiedt fran- f*7) cona ontv. v. postwissel k i 1.75 voor ééu, of f 10- voor zes doozen. Eischt de echte Foster's Rugpijn Nieren Pillen, weigert i elke doos die niet voor zien is van nevenstaand handelsmerk. 5922 De Rijksmiddelen. De opbrengst van de rijksmiddelen is in December f 1,054,000 hooger geweest dan in de laatste maand van het vorig jaar en heeft daarmede een waardig be sluit gevormd voor 1913, dat voor de schatkist eeu bij uitstek gunstig jaar is geweest. Als naar gewoonte laten wij hier een overzicht volgen van de opbrengst der middelen in de laatste tien jaar 1904 f 149,686,000 1909 f 169,866.000 1905 - 153,492,000 1910 - 176,255,000 1906 - 160,824,000 1911 - 184,003,000 1907 - 160,849,000 1912 - 189,981,000 1908 - 161,502,000 1712 - 200,623,000 Uit dit staatje, waaarvan de twee laatste getallen voorlooplge opgaven be treffen, blijkt dus, dat in het genoemde tijdsverloop de opbrengst der middelen AL met nagenoeg f51 millioen, d. w. z. met ruim 34 pet., is toegenomen. In hetzelfde tijdsverloop is de gemiddelde bevolking van het rijk toegenomen (wan neer wij voor den aanwas 1913 het accres der voorafgaande drie jaren tot grondslag mogen nemen) van 5,470,000 tot 6,150,000, d. i. met circa 12'/2pct, zoodat de inkomsten in buitengewoon sterke mate zijn gestegen. De burgemeester van Utrecht. Mr. Dr. A. E. Baron van Lynden, burgemeester der gemeente Utrecht, heeft tegen 16 Maart a.s. eervol ontslag als zoodanig aangevraagd. Kon. Nederl. Landbouwvereeniging. De Koninklijke Nederlandsche Land- bouwvereeniging noodigde een 50-tal landbouwers uit de Kaap, Natal, Oran- jevrijstraat, Rhedesia en •.-Transvaal uit tot een bezoek aan Nederland na hun tocht in Engeland, welke uitnoodlging met waardeering is aangenomen. Zij vond reeds veel medewerking voor vrij vervoer van het gezelschap en zal binnenkort een eere-comité van regeliDg der ontvangst benoemen. Geen extra landweerkader-oefeningen. Naar de »Avp.« verneemt, zal het landweerkader dat dit jaar onder de wapenen moet komen, niet voor 9 dagen worden opgeroepen - zooals het voor nemen was doch evenals de niet- kaderleden, slechts voor 6 dagen in werkelijken dienst behoeven te komen. K Ter Laan. De «Staatscourant» van gisteravond bevat de benoeming van den heer K. Ter Laan tot burgemeester van Zaandam, waardoor ons bericht van eenige weken geleden bevestigd wordt. Daar is nu de eerste roode burgemees ter in het land. We moeten er reeds vroeger ergens een gehad hebben, in het een of andere dorpje, maar thans hebben we een echten, en niet in een gehucht, maar io een plaats van belang. De heer Ter Laan is 42 jaar oud. Den 8en Juli 1871 werd hij te Slochtereo, ia Groningen, geboren, bezocht de H.B.S. en slaagde voor het onderwijzers-examen. In verschillende provincies van ons land was hij als onderwijzer werkzaam. In 1895 opgetreden als hoofd eener school ;n Sluis (Zeeland), werd hij drie jaar in gelijke betrekking te Delft be- td van h.) bleef daar niet lang. In 1901 koos £eoP$gezand hem tot Kamerlid. De ei- van Vaardigheid hiervan was, dat hij toen waafn leeftijd van 30 jaar nog niet had reikt. Toen echter zijn geloofsbrieven ifden onderzocht, was hij intusschen 39 jaar geworden en kon dus worden toegelaten. Tot 1909 had hij zitting voor Hoogezand, daarna vaardigde Den Haag 1 hem af. Vele jaren zit de heer Ter Laan voor ditzelfde district in den Haag- schen Raad en hij zat er onwankelbaar. Niemand, die hem wippen kon. Zijn populariteit is groot. Wij gelooven niet, dat er één vergadering van den Haag- schen Raad is voorbijgegaan, zonder dat de heer Ter Laan eenige malen het woord heeft gevoerd. Tijdens drukke bezigheden, wist hij waarlijk nog tijd te vinden, om zich een middelbare akte taal- eD letterkunde te verwerven. Dit reeds typeert zijn werkkracht. De heer Ter Laan is een taai strijder zelf van koppige natuur. Wat hij vast heeft, houdt hij vast. Maar wat hij aan pakt, doet hij vast en ten einde toe. Met nieuwsgierigheid kan woiden afgewacht wat hii als burgemeester vau een be langrijke industrieplaats als Zaandam zal presteeren. De heer K. ter Laan is voornemens naast het burgemeesterambt van Zaan dam het lidmaatschap derTweedeKamer, waarin hij voor 's-Gravenhage I zitting heeft, te blijven vervullen. De Tij dg etst De Directie der N V. „De Tijdgeest" verzoekt ons ter geruststelling van het publiek te willen mededeelen, dat aflos sing, ^rentebetaling en premieuitkeering onveranderd zullen plaats hebben. ^Verder deelt zij mede, dat de bij hare agenten In beslag genomen Obligatién behooren tot die waarvan de vrijspraak of ontslag van rechtsvervolging heeft ge- eid. Waaro.n deze rechterlijk uitspra ken niet zijn geëerbiedigd is haar een raadsel. Waalwijk, 17 Jaouari 1914. Koopt oict In den vreemde, wat gij in Waalwijk even goed en even goedkoop kunt vinden. 2651 W. B. Wedstrijd. Waalwijks Belang heeft besloten, ijs en weder dienende, morgen (Zondag) middag op eene nader aan te duiden plaats in den Buitenpolder een schaats wedstrijd te houden. De wedstrijd zal aanvangen ten half twee en verdeeld zijn in drie afdeelin- gen n.l. hardrijden voor jongens en voor volwassenen en een afdeeling schoon- rijden voor paren. De volwassenen en de paren moeten zich vooraf voor deelname aanmelden terwijl de jongens direct mede kunnen dingen. De prijzen zullen direct worden uit gereikt, maar mogelijk is het, dat met het oog op den beperkten tijd en het onzekere weer ze later worden toege zonden. Ze zullen bestaan uit kunst voorwerpen. De medewerking van het publiek wordt verzocht om een en ander zoo geregeld en gezellig mogelijk te doen slagen. Als het weer nu maar meewerkt, ver wachten we morgen enorme drukte. Nog kunnen wij mededeelen dat door samenwerking der Waterleiding Mij. de Langstraat en „Waalwijks Belang" een uitstekend plan is ontworpen om onze gemeente bij vriezend weer van eene mooie en prachtig gelegen ijsbaan te voorzien, ten tijde dat er geen inundatie is of geen geschikt ijsveld. Reeds zou ditmaal het plan tot uitvoering zijn ge komen langs de mr. v. Coothstraat, ware het niet dat we zoo'n ouderwetsche, prachtige, onafzienbare baan over den geheelen Buitenpolder hadden. Ijsvermaak. Wat we jaren moesten missen, eene flinke, ouderwetsche ijsbaan vlak bij ons, hebben we thans weer. De geheele buitenpolder heeft men juist op tijd ge- imundeerd en levert thans een prachtige ijsvlakte, die in alle richtingen is te be rijden. Of het nu door 't Bestuur van den Buitenpolder is geschied om den schaatsenrijders terwille te zijn, of dat het nu zoo juist treft, we weten het niet, maar 't feit is er dat we een mooi, flink ijsveld hebben, waarvan naar har telust wordt geprofiteerd. Als 't nu maar een beetje wil blijven vriezen, dat zij die in de week geen tijd hebben, ook morgen eens flink kunnen profiteered Zoo heel slecht staat 't er niet bij, al vriest 't niet hard. Vrijdagmiddag was 't er enorm vol, vooral op de baan, die men zelf achter de Goudmijn had uitgekozen, 't Was er goed, alleen langs de kanten op de sloot stond wat water. Dat gaf een schoenmaker, het lumineuze idee, gauw een noodbrug te maken, zoodat men droogvoets op 't ijs kon komen. Hij was erg billijk vroeg slechts 1 cent vergoe ding per persoon, maar kreeg van den een dit, van den ander dat en zoo ver diende onze vernuftige schoenmaker in een paar uren een mooi weekgeld. Groot Concert Liedertafel. 25 Januari, de datum, waarop de Liedertafel haar tweede groot winter- concert hoopt te geven, begint alweder te naderen.Ditmaal belooft deze uit voering buitengewoon veel. Behalve, dat de Liedertafel hiervoor eenige flinke, mooie koren heeft ingestudeerd, heeft zij zich de medewerking verzekerd van twee uitstekende solisten, die op tal van plaatsen met het grootste succes zijn opgetreden, n.l, van Mej. Tilly Tetselaer uit Venlo, die aan het conservatoire te Keulen haar studiën gemaakt heeft en den heer Johan Nelissen, bariton uit Am sterdam, die door sommige critici naast, zelfs boven den alom geprezen solist Rijselburg gesteld wordt. De heer Snijers zal de solisten accom- pagneeren op een geheel nieuwe piano uit het magazijn van Goosen en Swa- german te 's Bosch. Waar de Liedertafel dus al het mo gelijke doet om haren honorairen leden het beste aan te bieden, wat zij geven kan, daar.;.mag dus van de zijde der laatsten een zeer trouwe opkomst met reden verwacht worden. Ingewisseling pasmunt. De Minister van Financiën brengt ter algemeene kennis lo. als kantoren waar de Nederland sche pasmunt, mits voor niet ;minder dan vijftig gulden voor de zilveren en tien gulden voor de nikkelen en bron zen, kan worden ingewisseld tegen rijksdaalders, guldens en halve guldens, zijn aan gewezen a. de Nederlandsche Bank te Amster dam b. de kantoren der betaalmeesters c. de navolgende kantoren der direc te belastingen en der directe belastin gen, invoerrechten sn accijnzen In de provincie NoordbrabantBaarle- Nassau, Bergen op Zoom, Boxmeer Cuyk, Dongen, Eindhoven, Eindhoven (buitengemeente), Etten en Leur, Geer- truidenberg, Gemert, Helmond, Heusden, Kaatsheuvel, St. Gedenrode, Oisterwijk, Oosterhout, Oss, Oudenbosch, Roosen daal (directe belastingen en accijnzen), Roosendaal (invoerrechten en accijns op suiker.) Steenbergen, Tilburg, Valkens- waards, Veghel, Waalwijk, Zevenbergen en het registratie-kantoor te Werkendam. Met zilver bekroond. Is de heer Theo Festen reeds meer malen bekroond me! zijn pain de luxe, thans is hij op de internationale vakwed strijd in het bakken van beschuit, Don derdag 15 dezer in het gebouw Casino te 's Bosch gehouden, waaraan niet minder dan 145 personen deelnamen, bekroond met den vijfden prijs bestaan de uit een diploma met zilveren me daille. Voorzeker een groot succes uit 145 deelnemers met den vijfde prijs bekroond te worden. Wij feliciteeren den heer Festen met dit succes en twijfelen er niet aan of zijn streven om zijn gebak zoo fijn mogelijk te doen zijn, zal hem in zijn zaak ten goede komen. De Katholieke Illustratie van deze week bevat het volgende PLATENHet tienjarig bestaan der Katholieke Sociale Actie (3). De plechtige inwijding der herinneringsbasiliek van het Coustantiniaansche jubileum te Rome. Van de „Lucifer"-opvoeringen door den „Kunstkring" te Oisterwijk. Overstroo ming en watersnood in Zuid-Limburg. Van Zierikzee naar Parijs (4). Hoe de Mexiaansche burgeroorlog de Spaansche beurs in opschudding brengt. Bij het der tigjarig bestaan der Roomsch-Katholieke VereeDiging „Sancta Maria" te Zutphen. Leven en laten leven. Een droeve ramp op een schip in de trekvliet te Den Haag. De vooruitgang van Nederland's handels marine (3). Kerkschlldering van den Haar- lemschen meester Frans Loots. Het hon derdjarig jubileum van het (8ste) Regi ment Infantrie te Arnhem(3). Een zitting van den Raad van State. Hoe men in katholieke streken het feest der H. H. Onnoozele Kinderen viert. Winterver maak in Davos. (2). Het Honderdjarig bestaan van het (3) Regiment Infanterie te Bergen op Zoom (3), TEKSTDe K. S. A. De Kroon van Alviara (vervolg). Vondel's „Lucifer" te Oisterwijk. Overstroomingen en hoog water in Zuid-Limburg. Van Zierikzee naar Parijs (vervolgd.) Bij onze platen. Freule Thyra. Voor het vaderland. Mili taire jubilea. Inhoudsopgave. 's-HERTOGENBOSCH. In de gister avond gehouden zitting van den gemeen teraad werd, op voorstel van B. en W. besloten het sportterrein eenige malen per week kosteloos beschikbaar te stellen voor de le afdeeling van het 4e regiment veld-artillerie, voor het houden van open luchtspelen. Op voorstel van het college van re genten over Godshuizen en de algemeene arme werd besloten het salaris van den 2en geneesheer aan het gesticht,, Voor burg", te Vugt, te brengen van f3000 op f3500, benevens vrije woning, en dat van den secretaris van dit college van f2000 op f2300 met vrije woning en licht. Tot lid der plaatselijke commissie tot wering van schoolverzuim, werd be noemd de heer Mr. R. de Menton Bake, rechter in de arrondlssements-rechtbank. BESOIJEN. De heer J. A. M. M. Meij- link volontair ter Secretarie alhitr, is door Burgemeester en Wethouder» van '«.-Bosch benoemd tot ambtenaar ter Secretarie te s-Bosch. Benoemde gelukgewenscht. Bij Koninklijk Besluit is de Edelacht bare heer C. G. Verwiel herbenoemd tot Burgemeester onzer gemeente, welke tijding zeker algemeen met ingenomenheid zal zijn begroet, Bargemeester Verwiel is de eymphathieke, algemeen geachte en bezadigde burgemeester, door wien onze plaats reeds zoovele jaren wijzelijk werd bestuurd. CAPELLE. Op Donderdagmiddag kwam Mevr. Sur.ep zoodauig op het ijs te vallen dat zij geheel bewusteloos per rijtuig naar huis moest worden verboerd en men derhalve direct een geneesheer moest ontbieden. Dit voorval had op de baan der hardrijderij plaats. Benoemd tot brandmeester de heer J- Michael. HAARSTEEG. J.l. Zondag gaf het kruis- boog-schuttersgezeUchap «Buiten Verwach ting*, gevestigd bij den heer P. v. Loo alhier, hare winteruitvoering, waaraan dit maal bijzonder veel zorg besteed was. Eenige leden van het gezelschap voerdeu met succes het drama «Tooo de Zigeunei- knaap* op en een korte pantomiue «De scheer- baan*. De alhier welbekende Humorist de Heer J. v. Herwaarden uit Lith vergastte ons op een aantal leuke voordrachten en prachtige coupletten, welke alle bijzonder in den smaak vielen. Een daverend applaus was dan oek telkens zijn belooning. SPRANG. De heer E. v. Spron6en voor eenige tijd als volontair aan de Chr. School alh. aangesteld is thans benoemd tot onder wijzer. Dinsdagavond 20 Jan. a.s. zal de Hervormde. J. V. op Ger. Grondel, alhier haar 9e jaarvergadering houden. - Zondag a. s. zal in het Geref. kerk gebouw, iu morgen- en avondgodsdienst oefening optreden Ds. Brummelkamp van Vrijhoeve-Cappel. HERPT. De handboogschutterij >Ons ge noegen* alhier hield hare algemeene jaar vergadering. Uit het verslag bleek dat de vereeniging uit 72 leden bestaat en in zeer gunstige omstandigheden verkeert. Tot be- -tuuraleden werden herkozen de heeren M. Couwenberg en P. Fitters en gekozen de heer B. de Wilt. Op het Rijksveer is de dienst ge staakt vauwege het ijs. BAARDWIJK. Zondag 18 Januari, zal onze Liedertafel «Tot bloei der Toonkunst* een concert geven iu de zaal vsn den heer P. v. Cromvoirt. Op hei programma vinden wij zeer mooie nummers. Oader de kooren o.a. De almach tige. Onder de Soli «De visechersbruid, de Leeuwerik en God en de koning. Voor afwisseling zal ook gezorgd worden door eeuige leden die een drietal scene's ten beste zullen geven. Maandag 19 Jan. zullen uit onze ge meente een 5-tal jonge lui te 's-Bosch wor. den ingelijfd. DRUNEN. Den 12 Januari j.l. overleed alhier de oudste inwoonster dezer gemeente, mej. wed, A. v. d. Heiden, geb, J. M. C. Leonhart, in den ouderdom van 97 jaar en 7 maanden. VLIJMEN. Het optreden van den heer en Mevr. Krijnen uit Breda gepasseerden Zondag in het Café van den heer G. vaD Wordragen-Verweij is voor dit artistieke echtpaar een groot succes, voor de hand- boogschutterij «Buiten Verwachting* eene wa?e voldoening en voor de bezoekers eene aangename tijdpaiseering geweest. Waarlijk Joö en Nelly verstaan de kunst uitstekend hun gehoor in vroolijke stemming te brengen en te houden en mag het lachen en applaus in de zaal gelden als graadmeter voor genot dat zij beiden met hunnen voordrachten het publiek hebben verschaft, dan hebben Joe en Nelly daaruit zeker wel kunnen afleiden dat de bezoekers uiterst voldaan waren over spel, zaog en voordrachten. A.s. Zondag 18 Januari geeft de too- neel vereeniging «Les Amis Unis* eene groote Winteruitvoering in de Zaal van den heer A, de Vaan alhier. Met een drama «de Vrijschutter* eu een paar blijspelen «in den barbierswiukel* en «Jochem Pezel* zullen de L. A. U'ers voor het voetlicht komen. Eene opwekking lot de ingezetenen >,m deze uitvoering te gaan by wonen, mag gezieö het drukke bezoek van vorige uit— voeringen wel overbodig heeten. WASPIK. Bij den heer W. v. O. al hier zijn weer eenige konijnen gestolen. Een georaden konijnenbout heeft met deze koude dagen wel veel aantrekkelijks, 't Is daarom zaak voor de eigenaars goed op hun diertjes te passen, opdat er geen anderen van profi- teeren. Het bestuur der Vereeniging Volksvlijt eu Volksvermaak alhier hie ld gisterenavond bij den heer H. van Ievsel-Montena zijn jaar- lijkscheu feestavond. Het ging er gezellig en rroolijk naartoe, hetgeen zeker voor geen gering gedeelte te danken was aan de goede zorgen ran mej, v, ltisel, waardoor uit de streeling van tong en gehemelte geneugte des gees'es geboren werd, Goed en sterk ijs levert hier den lief hebbers en liefhebsters van schaatsenrijden volop gelegeuheid hun hart aan deze sport op te halen, terwyl de talrijke polderslooten juist het terrein is voor eeu krabbelpaitijtje der schooljeugd. Allen hopen dan ook, dat vriend vorst ons niet te gauw in den steek zal laten. R'VEER. Heden middag heeft er op den polder H. Dauk een hardrijderij op schaatseu plaats. Eiudelijk schijnt dan de Winterko ing zich ontfermd te hebben over onze schaaisen- liefbebbers. Hij liet de wind naar het Oosten loopen en deze blies z'o scherpen adem over de watervlakte, die spoedig ia een spiegelgladde baan herschapen was. Reeds na vier nachtjes werd bekend ge maakt, dat de baan der ijsclub geopend werd. Dooi tal van rijders en rydsters werd hiervan gebruik gemaakt. Lustig zwierden de paaren van vroeg tot laat over de ijsvlakte zich oefenende en tegelijkertijd vermakende met het reeds lang verwachte. Tot Burgemeester van de gemeente Hooge- en Lage Zwaluwe is bij Kon. Bes), van 18 dezer benoemd onze dorpsgenoot de Heer E. van Suijlekem thaus secre taris der gem. Barneveld. Kaatsheuvel, 16 Januari 1914. Verkocht, Het huls, met leerlooierij en tuin, be woond geweest door den heer Wigand, en eigendom der Vauqueline*, is bij de publieke verkooping Dinsdag 13 Jan. voor deD prijs van f 2310 overgegaan in handen van den heer A. Schrauwen, die de looierij tot schoenfabriek zal inrichten. St. Jan. Donderdagavond hield de Gilde St. Jan, in de Gildenkamer bij de Wed. J. v. Bokstel haar jaarlijksche feestverga- dering. De avond werd gezellig en vriend schappelijk doorgebracht. Aan het feest maal werd in een speech door den heer M. v. Roermund er aan herinnerd, dat het komende jaar 1915 voor St. Jan een jubeljaar zal zijn en wel het jubeljaar van het 75-jarig bestaan. Spreker uitte den wensch, dat dat jubilé niet onop gemerkt zou voorbijgaan. Het bestuur zal plannen beramen, dit feest waardig te vieren. Door den secre taris, de heer M. Schrauwen, werden de leden aangespoord, ieder het hunne te doen om tot een welslagen te kunnen komen. In hetzelfde jaar viert de onder hoofdman de heer W. van Nieuwstadt zijn gouden jubilé als gildebroeder. Zeldzaam jubilé. Als een hooge merkwaardigheid in dezen tijd maken we melding van het feit, dat volgeDde week de heer Wijnand de Jong, slager alhier, gedurende 25 jaar in combinatie met den heer Frans Klerks te Besoijen zijn bedrijf heeft uit geoefend. Ieder, die eenigszlns op de hoogte is met de slagerij, zal hierin niet alleen de deugdelijkheid der firma moeten erken nen, maar niet minder de vriendschap pelijke verhouding tusschen genoemde heeren. Gildenhuis. Het gemis, dat er tot nog toe hier bestaan heeft aan een lokaal, groot ge noeg om ook bij algemeene vergaderin gen 't volk te bevatten, zal, hebben ten minste de pogingen, die er op't oogen- blik aangewend worden succes, eindelijk verholpen worden. Er is n.l. een com missie gevormd bestaande uit de heeren C. Roestenberg, W. Broeders en Bern. Vesters, met het doel het daarheen te leiden, dat een genoegzaam ruim lokaal voor de verschillende sociale arbeiders- vereenigingen tot stand kome. Den heer Bern. Vesters is volmacht gegeven in deze te handelen zooals hij denkt, dat het voor 't algemeen welzijn 't best is. Gemeenteraadsvergadering. A.s. Maandag om 10 uur v.m. houdt de raad onzer gemeente een openbare vergadering. Agenda: Ontslag vanj. F. H. v. d- Meeren, hoofd der O. L. school te Loon-op-Zand. Onbewoonbaar ver klaring der huizen van de wed. v. Breu- gel, aangehouden op de vorige algemeene vergadering. Vergadering. Het Hoofdbestuur van den Centralen Werkliedenbond in 't bisdom van 's Bosch heeft er op aangedrongen op een alge meene vergadering van de Gildenbond alhier de belangen van een 'aansluiting van den plaatselijken bond roet den Centralen bond, te mogen komen be spreken. Waarschijnlhk zal het bestuur van den Gildenbond alhier wel bij zijn besluit vau afscheiding blijven, vooral om de finantleele offers, die bij aanslui ting gevraagd worden, en in verband hiermede de oprichting van een eigen bondsgebouw. Den laatsten Zondag van Januari of den eersten Zondag van Fe bruari zal genoemde vergadering ge houden worden. MARK.

Echo van het Zuiden | 1914 | | pagina 2