DE OORLOG. BINNENLAND" Gemengd Nieuws. BEKENDMAKING. Provinciaal Nieuws. Eczeem. richt meldt dat de Russische Hole aan de Koropiec (noordelijke zijrivier van de Dnjestr) voor uitgeschoven is tot over de rivier. Op den rechteroever werden reeds een reeks hoogten ten Z.W. van Welesniof en In de richting Veres naar het zuiden tot aan het Dojestr-front ge nomen. De Oostenrijksch-Dultsche troe pen deden twee tegenaanvalleo, doch moestea vervolgens het offensief weer in handen der Russen laten, die hun 8 officieren, 414 man, eenige machinege weren en een kanon ontnamen. Zuidelijk van den Dnjestr, is de Russische frontlijn nog eenigszins verder naar het westen vooruitgeschoven dan noordelijk van de Dnjestr bij het leger van Bothmer. De centrale communiqué s erkennen, dat de frontlijn in de linie NiznlowTlumaczOttynia is terugge trokken. De Russen berichten, dat ze eerst de rivier Tlumacz overtrokken, daarna Tysmenica aan de Voronka namen en langs deze rivier zich nes telden zuidelijk van Tysmentca af tot aan den oorsprong toe. Na telling heeft generaal Setsjltsky bevonden, dat hi) hier 88 officieren en 7400 man, waar onder 3500 Duitschers, gevangen nam en 5 kanonnen, 63 machinegeweren en eenig ander oorlogsmateriaal vermees terde. lil de Boekowlna maakt aartshertog Karei langzame vorderingen bij Capul, noordelijk van de Goldene Blstritz en aan de boven-Pruth. Znidelyk van den Dnjestr slaan Letsjir- ky's mannen rlak voor Stanislau, bet be langrijke spoorwegknooppunt dat voor Lem- berg van vitaal belang is. Tysmenica d»t aan de voortzetting van de rpoorlyn Mo nastery ska—Nizniow ligt, hadden ze reedt gisteren veroverd en se dry ven den in wan orde vluchtenden vijand verder voor zich uit. Ze hebben de zuid-noord stroomende By- stryca Nadworiantka, ern tak van de By strica, waaraau Stauislan ligt, bereikt en aan den spoorweg NadwornaStanitlau namen ze het krniipunt Chriplir, vlak ten Z. van Slauislau, Verbitterde gevechten om de overgangen van de Bystrica de Oostenrijkers vernielden op ban terugtocht zooveel mogelijk alle bruggen en om Stanislan zelf zyn dus in de eerstkomende dagen te wachteD. Op beide flanken bedreigd is Bothmer's positie, de voornaamste in Centraal Gal icië, waarmee Lemberg's lot nauw samenhangt, dus zeer wankel geworden, Meer naar het zuiden oog en in de Boektwina is sprake van bet hervatten van het Russische offensief. Von Kövess heeft by Delatyn atooten der Rcsaitche legers opgevangen, bij Zabie hadden de Ooatenry kers aanvallen der Rassen te weerstaan, in de streek van Worochta, tu«schen de rivieren Bialy, Cseremois en Snczaw, d. i. ten noorden van het Capnl-gebied, waarover Karei Frans Jozef telkens rapporteert, schoten de Russen eenige wersten op. Görz -gruallen10,000 gevangenen. Görz Is gevallen. Wat een beleg van bijna anderhalf jaar den Italiauen niet heeft kunnen brengen, verschafte hun nu een stormloop van vier dagen, blijk baar gesteund door een artillerie, die zooals in alle Entente-legers grondige hervormingen heelt ondergaan. Den 4en Augustus nam de tot in de kleinste klei nigheden voorbereide aanval een aanvang en bracht de Italianen al dadelijk in 't bezit van 'n paar hoogten in deD sector van Monfalcone, die ze echter door een Oostenrijkschen tegenaanval, onder steund als deze werd door in de loop graven achtergelaten gasbommen, terug moesten geven. Daarna vielen op den 6en de Italianen andermaal aan, namen den Sabotino en den Nonte San Michele en daarna- 't bruggenhoofd van Görz met de uiterst versterkte stellingen van Pod- gora en Oslavia, beide nog op den wes telijken oever van de Isonzo. Nu ving de moeilijke taak aan de rivier over te teken, waarbij de genie zich dapper van haar taak kweet, onder het vijandelijk vuur nieuwe bruggen sloeg en de door de Oostenrijkeis op hun terugtocht ver nielde herstelde. Ruiterij, bergsaglieri en wielrijders vervolgden den terugtrekken- den vijand. Hardnekkig bieden de Oostenrijkers weerstand op den Karst, telkens doen ze tegenaanvallen op den Monte San Mi chele, terwijl in het even zuidelijk gelegen dorp San Martino nog verwoed wordt gevochten. De hertog van Aosta, koning Victor Emmanuel's neef, die over het derde Italiaansche leger aan de Isonzo het bevel voert, meldt, dat het aantal gevangen Oostenrijkers meer dan 10,000 bedraagt en dat de bult, die nog niet geteld is, reusachtige afmetingen aanneemt. Het" Oostenrijksche communiqué geeft toe, dat „enkele vijandelijke afdeelingcn Görz hebben bereikt." De Italianen hebben, gelijk te ver wachten viel, na den val van Görz, of liever van Gorizla, zooals de stad nu heet, hun krachten geconcentreerd op het Doberdo-plateau, dat voor een ver deren opmarsch naar Triest door het Wippachdal een gevaarlijke flank-be dreiging zou uitmaken. 'Daarbij schijnen zij enkele successen reeds behaald te hebben. Het Weensche communiqué, dat tot dusver het verlies van don Monte S. Mlchelo niet erkend had, geeft nu op het Noordelijk deel van het Doberdo-plateau een >verbete- rlng* van de Oostenrijksche stellingen toe, waarmede dan een negatieve ver betering in den vorm van een terug trekken op een achterwaartsche positie bedoeld wordt. Het Italiaansche leger- bericht spreekt van vorderingen ten N. O. van San Michele, hetgeen waarschijn lijk ten Z. O. wezen moet meldt het Innemen van Baschlni en San Martino, welke plaatsen Zuidelijk van den San Michele en aan de Noordelijke hellingen van het eigenlijke Doberdo-plateau ge legen zijn. Welken hardnekkigen tegenstand de Oostenrijkers op dit voor hen belangrijke punt bieden, kan daaruit wel blijken, dat zij ruim 4000 Italianen daar gevangen namen. De verovering van het plateau zal den I alianen waarschijnlijk nog heel wat Inspanning kosten. De Italianen namen gevangen 268 officieren en 12000 manschappen. Oostenrijkers hebben een vlieger-aan val gedaan op Venetië, waardoor nog al veel schade Is aangericht. De Fransche deden 't zelfde op 't plaatsje Rottweil, waar een groot kruitfabriek J.°, deze aanval rlchte weinig schade aan. De Engelsche verlieslijsten in dfe Daily News geven aan Maandag 212 offic. (39 dood), 5664 minderen (1712 dood). Dinsdag 236 offic. (99 dood), 3310 minderen (639 dood). Woensdag 81 officieren (13 dood), 4993 minderen (639 dood). Ia deze lijst zijn echter blijkbaar niet de verliezen van de Engelsche koloniale troepen Australiërs en Canadeezen opge nomen. De Times van Woensdag (die van Maandag en Dinsdag hebben we nog niet ontvangen] geeU die van de officieren wel, en komt tot 117 oftlc.. van wie 25 dood. N. R. Ct. Uitvoer van brood naar België. »Het Volk* verneemt dat tengevolge van de aanhouding der Nederlandsche schepen door de Engelsche regeering de uitvoer van brood naar België voor deze week verminderd Is met 50 pet. en toekomende week volledig zal stop gezet worden. De aangehouden Nede/landsche sche pen bevatten 50.000 tarwe eu meel. De Engelsche regeering verdedigt haar houding door het feit, dat het graan en meel zou gekocht geworden zijn door firma's die staan op de zwarte lijst. io millioen K.G. witte suiker naaf Zwitserland. In den loop van deze maand zullen 10 millioen kilo witte gave suiker naar Zwit serland geëxpedieerd worden via Rotterdam. De eerste zending komt nil Seraarang met het stoomschip /Timor', dat 16 Ang. aldaar verwacht wordt. De tweede zending oit Soerabaja komt per stoomschip „Djebres" in de haven te Rotterdam. Uit ods land zal de sniker met treinen van 25 80 waggons naar Bazel gezonden worden, om van daar te worden gedistri bueerd. jDe Tel,' verneemt dat die partijtjei Javasniker reeds maanden geleden dcor Zwitserland zijn gekocht, In normale tijden zon deze zaiker in Maraeillt worden ont- srheept en via Frankryk naar Zwitserland vervoerd. De Fransche regeering had hier tegen echter bezwaar, zoodat de verzending thans gaat als hierboven aangegeven. Marine en Leger. Volgens het N, v, d. D.' gaat met voor- loopig kleinverlof de laudweerlichting 1916c op 15 November 1916d op 20 December. Zij gaat 15 October eu 20 November naar de landweerbataljons over. Drie kinderen verdronken. Gisterenavond zijn bij het zwemmen te Dordrecht drie kinderen, oud 15, 16 en 17 jaar verdronktn. Een voorbij ganger, die naar hen stond te kijken, zag hoe zij van een zaadplaat, waarop zij zich bevonden, in een draaikolk terecht kwamen. Hij heeft nog getracht hen te redden, doch toen hij een hunner vast had moest hij hem weder loslaten om niet zelf medegesleurd te worden, daar de beide anderen zich aan den derde vastklampten. Door de Duitschers gevangen. Naar de >Tilb. Crt.« verneemt, is de zoon van den heer J. L. Keijzer, apot heker te Tilburg, die te Brussel ver toefde, ongeveer 1 maand geleden door de Duitschers gearresteerd en als ver dacht van spionage veroordeeld tot 12 jaar tuchthuisstraf. De heer Keijzer heeft reeds allerlei pogingen aangewend om zijn zoon vrij te krijgen, maar tot heden bleef elke poging tevergeefs. Smokkelaars aangeschoten. Gisteren is onder Strijbeek een smok kelaar aangeschoten en denzelfden avond aan de bekomen wonde over leden. Te Chaam is gisteren-avond eveneens een smokkelaar aangeschoten. Belangrijke diefstal. Door de kaashandelaar firma Slinger land te Stolwijkersluls, is, naar de «Tel.« meldt aangifte bij de politie gedaan van de vermissing uit de brandkast van f 4000. Sporen van inbraak werden niet gevonden. Een onderzoek wordt inge steld. Brutaal. Gisteren nacht is Ingebroken bij mr. Pelerln, officier van justitie te Haarlem. Goud en zilver zijn ontvreemd, kasten werden geforceerd en vernieldveel Delftsch oud blauw werd vernietigd. De politie is de inbrekers op het spoor; vermoedelijk een berucht drietal. De heer Pelerin Is telegrafisch uit Den Haag ge roepen. Door een slier gedood. Te Tuil en 't Waal (U.) is zekere d. D. bij het stieren vangen dusdanig door een der dierea gestooten, dat hij aan de bekomen verwondingen is over leden. Duitsch vliegtuig geland. Nabij het station Vlodrop, is gisteren morgen de duitsche tweedekker B 147 gedaald. De inzittende luitenant werd door de militairen geïnterneerd. Uit het raam gevallen. Gisteren ochtend viel een 5-jarig meisje genaamd Anna de Nijs, wonende Da Costastraat 93, te Amsterdam, op de eerste verdieping van de veranda naar beneden. In stervenden toestand werd het kind naar het Binnen-Gasthuis ver voerd. Mej. E. van Putten te Hilversum Is 100 jaar geworden. Zaterdag was op de Amsterdamsche groentenmarkt geen bloemkool en geen wortel 1 De kermis te Delft bracht f 15,000 la de gemeentekas. De „Dokkumer Crt." wordt gestaakt wegens hooge papierprijzeo. In de afgeloopen week zijn 23 Rus sische soldateo over onze grenzen ge komen. Gisteren ondekle men, dat tijdens de af wezigheid van de familie sedert Maandag j.l., is Ingebroken io de woning van den heer D., Statenbolwerk 2, Haarlem. Alle kamers zijn opengebroken en tal van voorwerpen worden vermist. Men meldt uit Haarlem De zandschlppersknecht S. geraakte hedenmorgen door het blijven vastzitten van zijn vaarboom in de Leid-che vaart De man zonk en werd eenige oogenblik- ken later levenloos opgehaald. Gisteravond is te Amsterdam een 16-jarige jongeq bij het spelen op schuit jes in eeo der grachten te water geraakt en verdronken. Gistcrennamiddag is de tienjarige A. V. R. bij het baden in een uitgegraven leemput in de Rauwbraken, bij Tilburg, verdronken. Vanwege de firma Van der Kuijlen te 's Gravenhage zijn deze week in niet minder dan 36 plaatsten in Noord- en Zuld-Hollaod, monsteringen gehouden tot aankoop van paarden vao 515 jaar. Te Tiel zijn weer 30 wagons paarden geladen met bestemming naar Duitsch- laad. i Met deze zending is het quantum, door Den Haag en Tlel te leveren, voorloopig vol. Op Texel heeft een landbouwer 7 H.A. te veld staand vlas verkocht voor ruim f 10,000. hen menschen verbrand. Ia het dorp Trzcpowo bij Plozk, is eenige dagen geleden des middernachts in een boerderij brand uitgebroken. Toen de bewoners naar buiten wilden vluchten, bleek dat de deuren vastge spijkerd waren, zoodat twee vrouwen, zes kinderen en twee dienstmeisjes in de vlammen omkwamen. Men meent met wraakneming te doen te hebben. Watergebrek De langdurige droogte maakt het vraagstuk der drinkwatervoorziening voor West-Friesland zeer actueel. Te Enkhuizen en in de Streek, waar men 't van in bakken opgevangen en be waard hebben moet, zitten velen al wekenlang zonder en nu beginnen de bakken der openbare gebouwen 't ook op te geven. Konijnen aan de zuigflesch. Een kleine dierenvriend te Dedems- vaart houdt ook veel van konijnen en toen een paar weken geleden de familie vermeerderde, stier f moeder konijn. De vier nog blinde kinderen snuffelden en zochten maar vonden moeder niet. Wat te doen Zij waren van te edel ras om ze in de vaa t te gooien. Wacht, een speenflesch en die gevuld met lauwe melk. Eerst wel onhandig, maar de honger deed wonderen en wanneer onze opvoeder de flesch in het hok legt, zuigen te haar, ieder op z'n beurt leeg* Wolkbreuk in Amtriha. In het dal van de Coalrivier.-zoo wordt uit Charleston aan de Amerl- kaansche staat van West-Virgioia ge meld, heeft een wolkbreuk plaats gevonden. Naar geschat wordt zijn er meer dan 100 menschen omgekomen en bedraagt de materieele schade ongeveer 2'/2 millioen gulden. Nog een bedrag dat de 'moeite waard is voor legeTuitgaven. De Amerikaansche Senaat en het Huls van Afgevaardigden beide hebben het rapport der commissie voor leger- aangelegenheden strekkende om 267. 597.000 dollars (668.992.500 gulden) voor uitbreiding van het leger uit te trekken goedgekeurd. Eczeem begint gewoonlijk met kleine puistjes, vaak optredend tusschen de vingers, in de oktel enz., die aan de huid een helderroode kleur gewen en vergezeld gaan van hevige j uk en prikkeling. Zij kunnen zich spoedig uitbreiden en laten den patiënt rost noch duur. Andere huidkwalen, die den lyder veel ongemak en last bezorgen, zijn gordelroos, vurigheid der hoid, dauwworm, netelroos, winterhanden, huiduitslag enz. De msrteleade jenk en prikkelende pyn van eczeem, t ordelroos en alle jeukende huidziekten worden verzacht door de eerste aanwending van Fostei's Zalf en zelfs hardnekkige gevallen, die jarenlang weerstand boden aan andere behandeling, moesten spoedig zwichten voor de genezende eigenschappen van deze zalf. Fostei's Zalf (let op den jnisten naam) is te Waalwijk verkrijgb. bij Wed. OniB- Dumomlin, Markt. Toezending geschiedt franco na ontv. van postwissel ik f 1.75 per doos. v Van het Oostelijke gevechtsterrein WEENEN, 11 Augustus (Wolff) Offici eel Front aartshertog KareiOnze troepen hebben in de Karpathen opnieuw krachtige aanvallen der Rassen ten zuiden van Zabie afgeslagen.- Ten N.O. van Stanislau en ten Z.W. Monasterzyska heeft de vijand ons opnlenw met een overmacht aangevallen. Hy heeft wel eenige plaatselijke veordeelen behaald, maar is teu slotte na verwoeden strijd tot staan gebracht» De in dit vak vechtende treepen zijn op het punt de vakken te bereiken, die hun in verband met de troepenverplaatsingen dei vyands zyn aangewe.cn. De Russen hebben Delatyn en Tysmenica bezet en ook Stanislau hebben wij zonder rtryd ontruimd. Front HindenburgTen Z.O. van Zalosee ziju sterke Russische aanvallen door tegenaanvallen afgeslagen. Ook bij Troscianiec is de vijand bloedig afgeweerd ln de bocht van de Stochod heeft ten O.-H. afdeeling by Kaszowka een vooruit geschoven vijandelijke stelling gencmen. De troepen van generaal Fath hebb n rienwe pogingen van den vyand, om de rivier over te steken, door spervuur gefnuikt. - BERLIJN, 11 Auguito». (Wolff.) Offi cieel. Front-Hindenburg: Tosichen Ut Wii- niew-meer eH Smotger, en in de itreek ten N.O. van Krowo hebben wij talrijke zwakke Russische aanvallen met gemak afgeslagen. Aan het Stochod-front beeft de vijand zich na de nederlagen dar laatste dagen over het algemeen tot levendig geschutvuur bepaa'ë. Plaatselijke aanvallen van den vijand ten W. van het Nobelmeer, by Lnbietzof en ten Z. van Zarecze zyn niet gelakt. Ten Z. van Zalosee nemen de gevechten groote afmetingen 'aan. De Rmsiscbe aanval, die tiaichen Bialoglowy en Horodycze aanvankelijk terrein wou, is door een tegenaanval tot staan gebracht. Krachtige vijandelijke aanvallen in de streek van Troscianiec zijn bloedig afgeslagen, Pogingen der Russen em aan de Sereth, ten Z.O, van Horodycze vorderingen te maken, zijn mislukt. De hergroepeering der verbonden troepen op het Ooitelyk oorlogstoneel, waartoe bevel is *gegeveD, om met de Rossisehe troepenverplaatsingen rekening te honden, vordert goed. In de Karpathen heeft de vijand teB zniden van Zzbie tevergeefs getracht ons de behaalde voordeelen weder te ontnemen. ST. PETERSBURG, 11 Augustus. (P. T. A.) Officieel bericht van vanmid dag Aan de Stochod duren de verbit terde gevechten in de streek van de dorpen Lioebasjew, Woelka, Stobychwa en Zarecze voort. Aan de Sereth zijn onze troepen voo/ uitgekomen na verwoede gevechten met den vijand, die wanhoplgen tegenstand biedt en tegenaanvallen doet. Ondanks de pogingen van den vijand, om ons offensief te stuiten, hebben de dappere troepen van generaal Saharof door ach tereenvolgende aanvallen den vijand uit de dorpen en bosschen op den rechter oever van de Sereth verdreven en den behecrschcnden heuvelkam bereikt. Zij leveren thans den vijand slag op de linie der dorpen Trostlanecz en Nesterowce. In de richting van Stanislau zijn onzo troepen met hun rechtervleugel den Dnjester, tenZuiden van Marlampo] genaderd, en hebben den rechteroever vaa de Bystrica bereikt, waar wij bruggen slaan. Ia de streek van Worochta hebben onze troepen, na gevechten verscheidene hoogten bezet. Van het Italiaansch-Oostenrijksche gevechtsterrein. WEENEN, 11 Aug. (Wolff.) Officieel Op het front in de kuststreek hsbben d< Italianen hun pogingen tegen het vak van Plava herhaald en met aanzienlijke strijd krachten ook aanvallen gedaan tegen once nieuwe stellingen op de hoogten ten oosten van Gö'Z. Al deze aauvallen zijn afgeslagen. In de Dolomieten zijn eveneens verschel, dene voorwaartsche bewegingen der Italians mislukt. ROME, 11 Ang. (Stefani.) Officieel; Dj dag van gisteren is gekenmerkt door een nieuwe schitterende overwinning onzer wj. penen. Met steeds grooter kracht den eergisteren begountn aanval in bet vak van den Siq Michile en San Martino voortzettend, heb ben de dappere troepen van het derde leger alle zeer sterke vijandelijke linies op den Karst tusschen de Wippach en den Monte Cosich veroverd. De vyand heeft zich in volslagen wan orde ten oosten van het Wippach-dal terug, getrokken en alleeD sterke achterhoeden op den Dobeli en op hoogte 121, ten ooiten van Monfalcone, achtergelaten. Onze troepen hebben Ruboi», San Martino del Carso en de geheele hoogvlakte van Doberdo bezet en de linie van het Wippach-dal tot den Orni H&b bereikt. In het gebied ten oosten van Gö*z stelt de vijand zich krachtig te weer op de sterk verschanste linie Monte San GabrieleMonte San Manro. Onze troepen hebben de weatelyke hellingen van deze instellingen bereikt en de linie van de Vertoibiz-beek, GENÈVE, 11 Augustus. H.N. Naar 'Fransehe bladen uit Lissabon vernemen, zullen binnenkort twee divisies Portu- geesche troepen, 40 000 man sterk, naar het Westelijk front vertrekken. Distributie van suiker. Waalwijk, 12 Aug. 1916. Koopt niet in den vreemde, wat gij in Waalwijk even goed en even goedkoop kunt vinden. 2651 W. B. Examen. Donderdag slaagde voor het examen hand- teekeaeD L. O. de heer W. J. Vergeet (eerw. broeder Tartio der 8t. Petruïscliuoi) alhier. Vakschool. Naar wij vernemen is de belangufellin.^ voor de nieuwe cursussen aan de Rijkivtk- school groot. Het aantal leerlingen dat zich heeft aangegeven voor den twee-jarig## machiaalen cnrsos der Schoenmakery bedr»»g een tiental leerlingen, terwyl voor den looierij-cursus zes nieuwe leerlingen ingeschreven. Als men hierby voegt aantal der oudere en jongere leerlinge a De Burgemeester der gemeente Waalwijk maakt bekend, dat door den Minister van Landbouw, Nijverheid en Handel het navolgende schrijven ii verzonden rik heb de eer- U mede te dee'.en, dat ik hek rgeraeeod bij de regeling van den graanoogst *1916 het verbod van uitvoer uit eeneGemeeatt rvan inlandscbe rogge en roggemeel niet slechts ,te moeten handhaven, maar te moeten uitbreiden tot inlandsche tarwe, gerst en haver. U gelieve daarom toe te zien. dat gemeUs •artikelen slechts in die gevallen Uwe gemeeat» •verlaten, indien U bekend is, dat sij moet wordsn verzonden met eene door of namens mij aan dat vervoer gegeven bestemming, zooals bijvoorbeeld het vervoer uit Uwe gemeente naar Provinclals- ,of Rijksopslagplaatsen of vandaar uit verder •naar elders of direct uit Uwe gemsante nasr ,eene andere gemeente, telkens als zulk een vervoer voor de goede distributie van bovea- •genoemde artikelen door de bevoegde verzatna- •lende ofdistribueerende Autoriteiten noodzakelijk wordt geacht. •Indien bovenbedoelde bestemming niet blijkt, •gelieve U den uitvoer dier artikelen uit Uws •gemeente te beletten, waarbij too noodig door U machtiging tot inbezitneming van de tot •ongeoorloofd vervoer bestemde partijen bij wij •kan worden aangevraagd. Waalwijk, den 12 Augustus 1916. De Burgemeester voornoemd, TH. DE SURMONT DE BAS SMEELE, De Burgemeester der gemeente Waalwijk maakt bekend dat vanaf 1 October 1916 of zooveel later als de nieuwe oogst voor de consumptie beschik baar zal zijn, die suiker uitsluitend zal worde» geleverd door bemiddeling en onder contröle vso het Suiker Distributie Kantoor Oosteinde 16( Commiseionnairs en grossiers zullen alleen suiker kunnen ontvangen indien zij als tustcheo- bandelaar bij het Distributie Kantoor zijn in geschreven, terwijl door deze ingeschreven tus- schenhandelaars alleen suiker zal mogen worden afgeleverd aan bij het Suiker Distributie Kantoor ingeschreven kleinhandelaars kleinbedrijven en fabrikanten van suikerhoudende goederen bestemu voor binnenlandsch verbruik. De aanvraag om ingeschreven te wordes, dient te geschieden op daarvoor bestemde for mulieren. Blanco formulieren zijn ter Gemeente- Secretarie verkrijgbaar. Formuliere», welke den len September inkomen of onjuist of onvolledig zijn ingevuld, worden door het Distributie Kantoor niet behandeld. Waalwijk, den 12 Augustus 1916. De Burgemeester van Waalwijk, TH. DE SURMONT DE BAS SMEELE,

Echo van het Zuiden | 1916 | | pagina 6