binnenland:"" Provinciaal Nieuws gekeurd en aan de Belgische gedele geerden te Parijs opgedragen deze beslissing aan de Nederlandsche gedele geerden te Parijs mede te dcelen. Een der regeeringspersoDen verklaarde ons na afloop, dat de regeering zeer tevreden was over het verdrag, dat In het belang is van beide landen. De groote Tietz-magazijnen te Brussel, die, gelijk men weet, onder sequester stonden en waarover onlangs een langdurig proces werd gevoerd, zijn door den voorzitter der rechtbank toe gewezen aan de grands magasins de l'innovation voor de som van 36 mlllioen 250.000 francs. Er zijn de laatste dagen voorname zaken gebeurd,.zoowel op internationaal als nationaal terrein. De geallieerden hebben te Londen geconfereerd en de volgende belangrijke zaken zijn tot stand gekomen lo. Goedgevonden wordt dat de Dultsche oorlogsschuldigen voor eigen rechtbanken in Duitschland zullen ver schijnen. De geallieerden zullen oordeelen over Duitschlands goede trouw en vrij blijven vervolgingen in te stellen, als 't vonnis niet voldoende is. Een zeer belangrijk besluit, dat in Duitschland en de geheele wereld niet zal nalaten een goeden en kalmeerenden indruk ua te laten. Dit is een over winning der Engelsche op de Fransche politiek. 2o. De Turken zullen in Konstan- tinopel blijven onder internationaal toC zicht, volgens den wensch der Fraoschen? 3o. Het Adrlatlsche vraagstuk is rog niet afgehandeld en Wilson schijnt op zijn standpunt te blijven staan. Nog moeten de Turksche grenzen en de Russische waarborgen besproken worden en zijn nog vele finacciecle en economische zaken te regelen. In verschillende mijnstreken in Duitschland hebben de mijnwerkers met groote meerderheid besloten over te werken, om de productie zoo hoog mogelijk op te voeren. Naar de Stand, verneemt, is door de Importeurs hier te lande van de fabrikanten uit Engeland bericht ont vangen, dat de prijs van vitrages 50 pCt. dus de helft 1 is opgeslagen. Onderhandelingen zijn gaande tus- schen de groentedrogers eo de Regeering voor den uitvoer van de voorraden naar Oostenrijk. Een commissie uit Beverwijk heeft te Weenen de besprekingen geleldhet betreft een waarde van circa f 20.000.000, waarvoor de Regeering vermoedelijk ten bedrage van de helft garantie op zich wil nemen. Bij een te Tiel gehouden verpach ting van welland werd gemiddeld 30 pCt. minder betaald dan het vorige jaar. Te Delft bedraagt het aantal werk- loozen ruim duizend personen, zijnde ongeveer een vijfde deel van de meer derjarige mannelijke bevolking. De staking der transport-arbeiders en zeelieden is uitgebroken in Rotterdam en Amsterdam en tot dusverre gaat alles rustig toe. Het weik ligt nagenoeg ge heel stil en uitgebreide maatregelen zijn genomen. Ia verband met deze staking zijn door het Handelsblad de laatste dagen zeer belangrijke onthullingen gedaan, nl. dat ten huize van David Wijnkoop te Am sterdam eene geheime communistischs conferentie is gehouden, waarbij verte genwoordigers vaa verschillende landen tegenwoordig waren. Het blad geeft een omstandig verhaal van de verschillende zittingen, waarbij ook twee stakings leiders, nl. Bouman en Sneevliet tegen woordig wareo. Een Hollandacb ingenieur, de heer Rutgers, die laog in Rusland was en nu vertegenwoordiger der Sovjet-republiek is, verklaarde o.m. dat voor dit doel de Sovjet-regeerlag, In den vorm van dia manten, paarlen en edelgesteenten, twintig millioen roebel oude waarde te zijner dispositie heeft gesteld, welke waarden echter oog niet in Nederland aanwezig zijo, zoodat hij daarover thans nog niet de beschikking heeft. En verder >De vrede met Rusland is een nood zakelijkheid, niet alleen voor het behoud van de Russische sovjet-republiek, maar ook voor de ontwikkeling van de wereld revolutie. Deze vrede moet een vrede zijn die gebracht wordt door de arbeiders van de wereld. Om dit resultaat te be reiken moeten de communisten van alle landen elke stakingsbeweging en elke massale demonstratie gebruiken, om dit inzicht van onze verantwoordelijkheid voor de Russische revolutie, den arbei ders bij te brengen om den arbeiders te overtuigen dat hunne belangen identiek zijn aan die van sovjet-Rusland en hun gevoel van revolutlonnaire solidariteit te versterken*. De Tijd schrijft terecht Voor onze Regeering en alle over heden wordt het thans zaak, ernstig op hun hoede te zijn, te meer daar Troelstra en Wijnkoop tegen elkander opbieden in zake de leiding eener mogelijke revo lutie. De ingenieur Rutgers, die, evenals dit in het buitenland geschiedt, met eenige litteratoren, zieke intellectueelen en avon tuurlijke geesten, de communistllsohe revolutie wil leiden, betoogde reeds, dat het roode leger dit voorjaar het prole tariaat van Tolen en Duitschland zal komen >bevrijden< en >als het onze landgrens nadert, moeten de arbeiders er toe worden gebracht, zich met hen te verbroederen*. Niet alleen sturen Wijnkoop c.s. op stakingen aan als thans die der haven arbeiders en op binnenlandsche onlusten, maar ook willen zij de door hen mis leide arbeiders naar de grenzen drijven, om zich met de legerbenden van buiten- landsche bolsjewisten te verbroederen en aldus het kleine leger, dat onze grenzen tegen de revolutie bewaakt, in oorlog en burgerkrijg bresgen. Kan dit misdadig drijven van fanatici worden geduld zonder justitieel Ingrijpen f Het Handelsblad gaat met zijn onthullingen voort en brengt ondanks tegenspraken de beeren zeer in 't nauw, vooral wat betreft hulp uit Rusland, zoowel met mannen als geld, voor eene revolutie hier en elders. Naar aanleiding van bovenstaande onthullingen is de samenwerking tusschen den centralen bond van transport-arbei ders en de federatie opgeheven. Ieder gaat bij de staking dus zijn eigen gang. Hoewel de juiste cijfers nog niet bekend zijn, meent men uit het feit, dat alles In de haven stil ligt, te mogen con- cludeeren, dat de staking vrijwel alge meen is. Het aantal stakeis te Amster dam bedraagt dan naar schatting 6000, te Rotterdam circa 10.000, De tweede nota der geallieerden omtrent de uitlevering van den ex-keizer is dezer dagen overhandigd. Daaiin wordt o.m. gevraagd of Neder land zich nog eens wil bedenken. De mogendheden wijzen er op dat er absoluut geen kwestie bestaat van prestige op spel staan en de mogendheden schenken evenveel aandacht aan de gewetensvolle gevoelens van een staat met beperkte belangen, als aan het na rijp beraad ge nomen besluit der mogendheden. Zij kunnen echter niet wachten op de instel ling van een wereldgerecht, bevoegd om internationale misdaden te onderzoeken en daarom vestigen de mogendheden op de meest plechtige en dringende wijze de aandacht der Nederlandsche Regec- ring op bet belang dat zij hechten aan een opnieuw in overweging nemen der kwestie, die aan haar gesteld wordt. Zij wenschen, dat het duidelijk begrepen moge worden, Indien de Nederl. Regee ring niet in staat mocht zij a die verze keringen te geven die de veiligheid van Europa zoo gebiedend verlangt. Minstens hadden zij verwacht dat onze regeering voorgesteld zou hebben hem te verbannen naar een afgelegen eiland, of bem onder strenge bewaking te stellen. Waalwijk, 18 Febr. 1920. Openbare vergadering van den raad dezer gemeente op Donderdag 19 Fe bruari 1920 des namiddags ten 63/4 uur. Agenda 1. Ingekomen. 2. Vaststellig der begrooting van in komsten en uitgaven voor het dienst jaar 1920. 3. Goedkeuring der balansen van het Gas- en Electricileitsbedrijf en voor- loopige vaststelling der gemeente-reke ning over 1918. 4. Goedkeuring der rekening van a. de Kamer van Koophandel en Fabrieken over de jaren 1916, 1917 en 1918. b. het R K. Burgerlijk Gasthuis over 1918. c. het Burgerlijk Armbestuur over 1919 en goedkeuring van de begrooting voor het dienstjaar 1920. Vrijdag jl hielden de leden der Waalwijksche Gymnastiek-Vereeniging een door hen zelf georganiseerden wed strijd in het oefenlokaal in de openbare school. Hoewel de W. G. V. pas een paar maanden geleden haar repetities hervat heeft, werd toch door de bij loting bepaalde drietallen blijk gegeven van geoefendheid. De wedstrijd, die ons deed zien dat er werkelijk uitmunten de krachten onder de leden schuilen, werd besloten door een gezellig samen zijn. We hopen, dat deze onderlinge me ting van krachten den lust tot getrouwe en meerdere beoefening der gymnastiek de sport bij uitnemendheid, moge aan wakkeren. Dan gelooven we, dat we spoedig een mooie uitvoering of sport- demonstratie van de bijna 25 jaar oude vereeniging hebben te verwachten. Zaterdag jl. werd in hotel Verwiel een propaganda- en feestvergadering gehouden door de afdeeling Waalwijk van den R. K. Bond van Handels-, Kantoor- en Winkelbedienden. De heer van Zeist, voorzitter derafd. Waalwijk opende deze bijeenkomst met den gebruikelijken christelijken groet. In zijn openingswoord dankte spr. op de 'eeVste plaats voor de drukke opkomst, riep allen een hartelijk welkom toé en deelde mede, dat tot zijn spijt de eerw. geestelijke adviseur verhinderd was deze feestvergadering bij te wonen voorts dat ook de Bondsvoorzitter, de heer A. Hamersveld wegens dringende werk zaamheden verhinderd was de aange kondigde lezing te houden. Ter vervan ging van hem, zal daarom de heer Ha ver het woord voeren. Genoemde spreker begon met te wijzen op de noodzakelijkheid van .or ganisatie in het algemeen en vervolgens van bedienden in hetj,bijzonder. Hij zet daarna 't streven van den bond uiteen wat vooral bestaat in betere salarieering alsook betere verstandhouding tus schen patroon en werknemer. Spr. wees ook op verplichtingen van den bediende tegenover den patroon, nl, dat hij zijn werk met liefde en ijver moet volbrengen en te zorgen heeft, dat hij een goede bediende wordt met groote kennis en ontwikkeling. Tevens bracht spreker een woord van hulde aan onzen ijverigen Minister Aaiberse, aan wlen we onze Arbeidswet te danken hebben, met de wettelijke regeling van den arbeidsduur, welke vooral ook voor de winkelbedienden zooveel verbetering beeft gebracht. Daarna geeft de heer Haver een over zicht over den bloei "van den bond. Op 1 Jan. 1920:bedroeg het ledental 8000, hetgeen nu reeds toegenomen was tot over de 8500 leden. Dit had tot gevolg dat deze bond, die steeds No. 4, dus de kleinste van de bestaande Bedlenden- Vereeniglngea was, nu de 2de plaats veroverd heeft. Hij wees hierna op de verplichting van. ieder Katholiek zich bij een R. K. organisatie aan te sluiten en brengt in herinnering het woord van Dr. Ariëns, nl. dat de strijd tusschen geloof en ongeloof zal worden uitgestreden op het terrein der Vakorganisaties. Spr. eindigde met ook de vrouwen te wijzen op haar taak, nl. hunne echt- genooten en kinderen aan te sporen zich allen aan te sluiten bij R. K. organisaties, opdat wij ons doel zouden bereiken, nl. een betere verstandhouding tusschen patroon en werknemer en alles te herstellen in Christus. Een langdurig applaus viel den spreker ten deel. De heer v. Zeist dankte en beloofde den heer Haver in naam van de aan wezigen, krachtig te zullen medewerken tot bloei van den Bood. Hierna volgde het feestelijk gedeelte van bet programma. De verschillende muzieknummers, liederen en komische voordrachten wer den uitstekend ten gehoore gebracht en oogstten allen een dankbaar applaus. Bijzondere vermelding verdient de tenor-solo >Jeanne d'Arc*, gedongen door den heer Jos. Wilmont. Voorts >Het Wijnglas* door den heer De Leest, en ook de heer Dldden had met Iedere komische voordracht een enorm succes. Ken woord van lot verder aan Mej. L Knepflé en den heer J. Wartenberg voor hunne voortreffelijke begeleiding is hier zeker niet misplaatst. Naar wij vernemen zal eerstdaags een begin worden gemaakt met het aan leggen van een trottoir van cementtegels io de Putstraat. Tegelijk zullen lantaarns worden geplaatst voor de straatverlich ting en boomen worden geplant, zoodat spoedig een fraai aanzien zal worden verkregen. De vóórtuintjes der arbeiders woningen zullen voor eenmaal door het Gemeentelijk Woningbedrijf worden aan gelegd. Wij vertrouwen dat eenieder zich zal beijveren zijn tuintje in goeden staat te onderhouden. Onze gemeente zal dan een fraaie straat rijker zijn. De werkzaamheden voor de verdere be bouwing van de Putstraat zijn reeds aangevangen, zoodat in den loop van dezen zomer de geheele straat gereed komt. De lezing 1.1. Donderdag gegeven door M.lle. Veer de Vère In 't hotel Verwiel, voor de leden van den R. K. O. B. eo genoodigden werd druk bezocht. Ia een volgend nummer hopen wij eenig uitgebreider verslag te geven, hoewel onze verslaggever deze lezing niet kon bijwonen. Er heerscht in de laatste dagen in onze haven een ongekende drukte. Gisteren lagen er niet minder dan 3 stoomvrachtschepen van de Thor ten anker, terwijl 'savonds nog de Thor VII, die anders met passagiers vaart, ge laden met goederen, een plaats kwam zoeken. Behalve deze waren er nog eenige booten in lossing van de H. B. Spoor wegen en eenige Rijnaken. Zondagmiddag ten 12 uur hield de R. K. Werkliedenvereeniging van Waal wijk en Besoijen in de groote zaal van het Bondsgebouw de jaarvergadering. Nadat door den Voorzitter de verga dering was geopend, werd door den Eerw. adviseur een kort woord van op wekking gesproken. Daarna werd door den Secretaris en Penningmeester jaarverslag uitgebracht. Uit het jaarverslag van den Secretaris bleek dat het ledental in het afgeloopen jaar met 155 is vermeerderd en uit dat van den Penningmeester bleek dat er een batig slot Is van ruim f 227. Punt 6 van de agenda, behandeling begrooting 1920 met voorstel tot con- trlbutle-verhoogiog, werd druk besproken. Na langdurige discussie werd besloten de contributie van alle leden met 2 cent per week te verhoogen. Tot bestuursleden werden herkozen de heeren P. v. d. Aa en H. Maas, ge kozen J. F. H. Grutter. Herstemming moet plaats hebben tusschen de heeren R. J. Schoemans en A. Stokwielder. Besloten werd nog in de maand Maart eene bijzondere propaganda te maken. De uitvoering, Zaterdagavond gegeven door de Liedertafel »Oefeniag en Vermaak* was zeer slecht bezocht. Die van Maandag echter zeer druk. De verschillende koren werden goed ge zongen en van het bal, de hoofdschotel van deze avonden, werd een druk ge bruik gemaakt eu ging het er gezellig toe. Maandagavond j.l. werd in het gebouw van den R K. Gildenbond een zeer intersaute onderlinge wedstrijd ge houden in het voordragen van komische Scènes, voor leden van de tooneelver- eeniging >D. V. S. V*. De zaal was tot in de boeken gevuld en onder de aanwezigen merkten we ook op de Eerw. Adviseur van de tooneelvereeniglng Kap. Beijnen. De Heer Passier sprak een welkom tot de Juiy en de aanwezigen en riep aller medewerking in voor het welslagen van dezen avond. Er waren tien deelnemers, die zich terdege voor dezen wedstrijd hadden geprepareerd en de Juiy een zeer moei lijke taak bezorgden. Met spanning werd de wedstrijd ge volgd, hoewel herhaaldelijk een onbe daarlijk gelach losbarstte. Een beschouwing over ieder nummer afzonderlijk zou ons te ver voeren, waarom wij ons zuilen bepalen tot de uitspraak van de Jury. De volgende prijzen werden toegekend: lste prijs Afgeraakt door H. Slaats met 63 punten 2de, Kiest Kobus, door A. v. Gorcum met 52'/2 punt; 3de pi ijs, De geheele Compagnie van Oorae Driek, door P. Kelder met S0]/2 punt4de prijs, Dat hebben wij, dcor N. v. Gor cum met 50 punten; 5de prijs, Terug van de Geheelonthoudersverg., door j. v. d. Pennen met 43'/2 punt; 6de prijs, Onaihankelijkheldsfeesten te Knollen- broek, door L. Maas met 37 punten. De Heer M. Hurkmans werkte mede buiten mededinging en behaalde 49 punten met Restaurant-bediende. Bleven fouten en misvattingen na tuurlijk niet uitgesloten, toch mag ge zegd, dat verschillende deelnemers blijk gaven het karakter van hun scène vol komen ie begrijpen en door voordracht en mimiek wisten uit te beelden. De coupletten werden meercndeels vlot en aardig gezongen. De vreemde talen waarmede 't parlando van sommige scèoer te zeer was doorspekt, waren vaak een struikelblok. Des te meer viel het op hoe vlot en meesterlijk dit ge deelte werd behandeld in >Afgeraakt< en >Dat hebben, wij*. Na afloop werd een stukje ten beste gegeven door den Heer Van Engelen, waarmede deze gevierde artist zeer veel succes Inoogstte. Onder fclicitatie's van Jut y en Bestuur der tooneelver. werden de prijzen uit gereikt. Nadat door den Heer Passier de dank der vereeniging aan de Jury, pianist en aanwezigen, alsmede aan de artisten was gebracht werd nog door den Heer Slaats aan de Jury dank be tuigd, ook namens de overige deelne mers aan den wedstrijd, waarmede deze voor de tooneelvereeniglng zoo succes volle avond tot aller tevredenheid was geëindigd. Door de Waalwijksche Gemengde Zangvereeniging Is aan het Gemeente bestuur verzocht de Verordening tot heffing van belasting op openbare ver makelijkheden in dien zin te wijzigen, dat van belasting worden vrijgesteld de werkende leden van muzlekvereenlglngen. Docr Burg. en Wcth. zal den Raad worden voorgesteld de gevraagde wij ziging aan te brengen. Door het Gemeentelijk Waterlei dingbedrijf wordt voorbereid een nieuw tarief voor de waterlevering, waarbij zooveel mogelijk het zoogenaamde meter systeem, d.l. berekening van een tarief naar het verbruik over een watermeter, zal worden toegepast. Het abonnement stelsel zal alleen worden gehandhaafd voor arbeiderswoningen. 24 Februari a.s. des namiddags ten 2 uur zal alhier door de N. V. Geveke Sc Co's Technisch Bureau een demonstratie worden gegeven met een motorbrandspuit. De Gemeentebesturen uit onze omgeving zijn tot het bijwonen van deze demonstratie uitgenoodigd. De carnavalsdagen zijn hier als naar gewoonte kalm en rustig voorbij gegaan. Er Is absoluut niets gebeurd. De gegeven bioscoop-voorstellingen, de utvoerlngen en bals waren druk bezocht en 't ging er prettig naar toe, zonder ergens een wanklank ofd. De vorige week is met den heer H. A. Staal de oudste inwoner onzer gemeente overleden. Hij (gereikte den leeftijd van ruim 90 jaren. BAARDWIJK, Zondagavond gaf 4e lie dertafel „Tot bloei der Toonkunst* weder een concert in de zaal van P. van Crom- voirf, met medewerking van het duo Smits uit Tilburg; Zooals gewoonlijk was de zaal stampvol. De liede?tafel zelf wist zooals altijd haar ouden roem te handhaven. Ook het dno Smits viel zeer in den smaak. Er is eene commissie gevormd, die zich ten doel stelt de Baardwijkache jeugd te organiseereu en haar de noodige ontspan ning te bieden, door het bondsgebonw voor dit doel iu te richteD, Deze commissie is haar taak begonnen met op Vastenavond- Maandag en -Dinsdag 's avonds om 7 nar eene uitvoering te geven, waarvan de op. brengat is bestemd tot het stichten van een fonds, waaruit de eommissie voor het boven omschreven doel gelden zal kunnea betrekkeD. Den eersten avond trad op de heer B. van de Wiel uit Boxtel, nog bekend uit da kermisdagen. Reeds vroeg in den middag waren da entréek artjes uitverkocht, zoadat 's avonda velen teleurgesteld moesten worden, daar er geen ruimte meer beschikbaar was in de zaal. De heer van de Wiel mocht een welver diend daverend applaus na ieder nummer ontvangeD. Inderdaad toonde hij zich een meeBter in ieder stuk dat hy ten gehoore gaf. Afwisselend gaven eenige heeren nog eenige cummers piano- en vioolmuziek, ter- wyl nog een deel der liedertafel voor zang zorgde. De heer Boom gaf nog eens te hooren „De Orgelman*. Den tweeden avond was de zaal ook druk bezet. Wy meenen daarom dat de commissie haar eerste sacees reeds bekaaid heeft. Naar wij vernemen zijn da statuten der pla&tselyke bouwvereeaigicg thaDs kc- ninklyk goedgekeurd, zocdat de voreeuiging haar taak kan beginnen. Dat er werkelijk iu deze gemeente wel woningnood bestaat, blijk*, behalve dat er velen zijn wien de huur is opgezegd en die geen andere woning kannen vinden, ook hieruit, dat velgens de uiikomsten der ge houden woningtelling, ia 11 woningen nog 3 gezinnen gehuisvest zyu. Het Centraal Stembureau hetft in zijne zitting van verleden Vrydag benoemd verklaard tot lid van den gemeenteraad, den heer F. M. Schilders, die de benoeming heeft aangenomen. DRUNEN. Dinsdag 24 Februari 1920 zal in het café van H. Pnllea-de Wit te Brneen om 5'/2 uur eene lezing gehouden worden door den heer L. van Giersbeyg9D, Ryksbyacteeltconsulent te Wageningen. VLIJMEN. Naar wy vernemen hebben Burgemeester en Wethouders dezer gemeente het plan alhier een vakschool voor vlecht werk te vestigeD. 'Zijn wij goed ingeliah*, dan zyn de plannen reeds ter goedkeuring ingezonden aan den Inspecteur-Generaal van het vakonderwijs. Hulde aan ons voortvarend gemeente bestuur. BESOIJEN. Met een invaller voor den links-half ging R.W.B, jl. Zaudag naar Breda, om tegen Swift den aangekondigden competitiewedstrijd te speleD. R.W.B. speelde ondanks de ongeoefeudheid (er was sinds 4 Januari niet meer gespeelt!) een goeden wedstrijd, vooral voor de ius*. Al ipoedig na het begin nam R.W.B. met een mooien schuiver de leiding, terwijl kort daarop met een geweldig schot op grosten afstand de leiding nog vergroot werd, waarbij Swift niets kon inbrengen. Met 2—0 voor R.W.B. werd gedraaid, waarna Swift door vermoeid heid van de B.W.B.-spelers eenigen tyd sterker was, doch niet kon doelpunten, ter wijl uit een mooien doorbraak R.W B. met I een mooian icbniver de stand op 3—0 brengt, waartegen Swift eren daarn. de eer redt. R.W.B. won welverdiend met 31. De verstandbondiDg was zeer vriendschap pelijk en verhoogde hierdoor nog te meer den gezelligen omgang. R.W.B. kan met genoegen op dezen wedstrijd terugzien. SPRANG. Door den heer Baan te Be soijen is op grond van de Hinderwet aan B. en W. onzer gemeente vergunning ge vraagd voor het bouwen van een smederij. Jl. Zondag speelde S.7.V.I een com petitiewedstrijd tegen Qaick II te Walwijk, welke eindigde met 3—1 in het voordeel van Quiek, CAPELLE. Op Dinsdag 2 Maart e.k. zal vanwege de vereeniging tot verbetering der volkshuisvesting alhier het bouwen van 20 arbeiderswoningen worden aanbesteed in het café van A. Yersluijs. De heeren W. G. Treffers en J. van der Lelj werden respectievelijk herbenoemd als voorzitter en secretaris van de Commiséie tot wering van schoolverzuim alhier. Dezer dagen had H. O. alhier het ongeluk, bij het dooven van het vuur van zyn motor in de houtenhakkenfabriek, dat zyu kleeren in brand geraakteD, waardoor bij ernstige wonden in het gelaat en de handen bekwam. VBIJH.-CAPELLE. A.s. Zondag des morgens half tien en des avonds half zeven hoopt in de Gereformeerde Kerk alhier cp te treden Professor H. H. Kuyper van Am sterdam. RAAM8DONK8VEER. De Chr. Midden- staudsvereeniging „Raamtdonk en Omstre ken* heeft de koninklijke goedkeuring op

Echo van het Zuiden | 1920 | | pagina 2